Br您owow這se farbowane :) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-06-25, 10:49   #2701
joannagrudziadz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez marta301 Poka wiadomo嗆
Znam Majirel, od d逝窺zego czasu robi nim w這sy u fryzjerki, tylko 瞠 teraz mam blond ale chc zn闚 wr鏂ic do br您u . Wi璚 w ich br您y znam tylko z palety a nie mam poj璚ia jak wychodz .
Hmm, ja obstawia豉m poziom 6 a refleks popielato-z這cisty 13, bo te w這sy tak do ko鎍a chyba zimne nie s...
Jak s康zisz, je郵i po dekoloryzacji, mia豉m ju 4-5 farbowania, do nadal farba mo瞠 wyj軼 ciemniej czy raczej ju nie powinna? Troch boj si tak nag貫go przej軼ia z poziomu 7-8 na 5, ale to jest najbli窺ze mojemu naturalnemu kolorowi w這s闚 .
powiem ci ,瞠 u篡wa豉m bardzo duzo odcieni majirel-mam taka manie farbowania i eksperymentowania na w這sach.Par dni temu robi豉m 6,0 z 7,13 i jak narazie jest do嗆 ciemny br您,ale ladny ma odcie.Ale ja mia豉m rozjasniane w這sy i dlatego tak ciemno wysz這.Obawiam sie ,ze gdybys ty zrobi豉 5,12 jak jestes po dekoloryzacji to tez m鏬豚y ci wyj嗆 ciemny.Tylko,瞠 z dekoloryzowanych w這s闚 szybko schodzi farba.Wiesz-w tym wypadku moze spr鏏uj cos z poziomu 7 lub 6

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

poza tym zauwa興am,ze jak farba ma w nazwie ciemny to naprawd wychodzi bardzo ciemny
joannagrudziadz jest offline  
Stary 2009-06-25, 12:26   #2702
marta301
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 632

Cytat:
Napisane przez joannagrudziadz Poka wiadomo嗆
powiem ci ,瞠 u篡wa豉m bardzo duzo odcieni majirel-mam taka manie farbowania i eksperymentowania na w這sach.Par dni temu robi豉m 6,0 z 7,13 i jak narazie jest do嗆 ciemny br您,ale ladny ma odcie.Ale ja mia豉m rozjasniane w這sy i dlatego tak ciemno wysz這.Obawiam sie ,ze gdybys ty zrobi豉 5,12 jak jestes po dekoloryzacji to tez m鏬豚y ci wyj嗆 ciemny.Tylko,瞠 z dekoloryzowanych w這s闚 szybko schodzi farba.Wiesz-w tym wypadku moze spr鏏uj cos z poziomu 7 lub 6

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

poza tym zauwa興am,ze jak farba ma w nazwie ciemny to naprawd wychodzi bardzo ciemny
O kurcze, 6 z 7 wysz這 bardzo ciemno .
Dawno mia豉 rozja郾iane w這sy? Pytam, bo sama jestem w podobnej sytuacji i jestem ciekawa ile koloryzacji musz jeszcze zrobic 瞠by kolor wychodzi podobny jak w palecie (tzn. nie za ciemny) i si zbyt szybko nie wyp逝kiwa . U mnie si teraz wyp逝kuje tak szybko 瞠 masakra, przed dekolorem tego nie by這.
Stary 2009-06-25, 14:48   #2703
joannagrudziadz
Przyczajenie

musz ci si przyznac,瞠 w czerwcu ju 3 razy zmienia豉m kolor w這s闚.Teraz postanowi豉m przystopowa,bo w ko鎍u zostane 造sa.Tak wi璚 najpierw mia豉m blond,potem zrobi豉m sobie cieniutkie pasemka karmelowe,a 瞠 mia豉m wrazenie 瞠 s z馧te to na to po這zy豉m farb jasny blond apo tygodniu stwierdzi豉m ,瞠 te pasemka zn闚 s 鄴速e i pomalowa豉m ca這嗆 ta mieszank 6 i 7.Min窸o kilka dni i ju widz,瞠 kolor sie spiera.Podobno po 3 farbowaniu ju powinno lepiej trzyma.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Nie mia豉m nigdy dekoloryzowanych w這s闚.powiedz-naprawde to bardzo niszczy w這sy?Ja jak chcia豉m ja郾iejsze to zawsze robi豉m pasemka.
Stary 2009-06-25, 16:25   #2704
marta301
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 632

Cytat:
Napisane przez joannagrudziadz Poka wiadomo嗆
musz ci si przyznac,瞠 w czerwcu ju 3 razy zmienia豉m kolor w這s闚.Teraz postanowi豉m przystopowa,bo w ko鎍u zostane 造sa.Tak wi璚 najpierw mia豉m blond,potem zrobi豉m sobie cieniutkie pasemka karmelowe,a 瞠 mia豉m wrazenie 瞠 s z馧te to na to po這zy豉m farb jasny blond apo tygodniu stwierdzi豉m ,瞠 te pasemka zn闚 s 鄴速e i pomalowa豉m ca這嗆 ta mieszank 6 i 7.Min窸o kilka dni i ju widz,瞠 kolor sie spiera.Podobno po 3 farbowaniu ju powinno lepiej trzyma.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Nie mia豉m nigdy dekoloryzowanych w這s闚.powiedz-naprawde to bardzo niszczy w這sy?Ja jak chcia豉m ja郾iejsze to zawsze robi豉m pasemka.
Tylko jedna fryzjerka zgodzia豉 si zrobic mi dekolor, mimo i stan moich wlos闚 jest ok, inne namawia造 na zej軼ie z koloru przez g瘰ty baleja. Mi dekoloryzacja prawie nie zniszczy豉 w這s闚, do proszku dodana by豉 bardzo s豉ba woda utleniona, nie pami皻am dokladnie, ale chyba co ok 2%, a sama si zdziwi豉m ze taka s豉b wod mo積a zrobic dekolor, inna sprawa 瞠 mi bardziej zale瘸這 na zej軼iu z rudo軼i a mniej na rozja郾ieniu w這s闚, bo rozja郾ia豉m tylko o 2 tony.

Napisa豉 瞠 po 3 farbowaniach powinien ju mniej si kolor spierac, ale maj to byc 3 farbowania tym samym kolorem, czy 3 farbowania po rozja郾ianiu/ dekoloryzacji?
Stary 2009-06-25, 18:03   #2705
Marychelo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

;

Edytowane przez Marychelo
Czas edycji: 2009-07-22 o 23:20
Marychelo jest offline  
Stary 2009-06-26, 09:23   #2706
joannagrudziadz
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez marta301 Poka wiadomo嗆
Tylko jedna fryzjerka zgodzia豉 si zrobic mi dekolor, mimo i stan moich wlos闚 jest ok, inne namawia造 na zej軼ie z koloru przez g瘰ty baleja. Mi dekoloryzacja prawie nie zniszczy豉 w這s闚, do proszku dodana by豉 bardzo s豉ba woda utleniona, nie pami皻am dokladnie, ale chyba co ok 2%, a sama si zdziwi豉m ze taka s豉b wod mo積a zrobic dekolor, inna sprawa 瞠 mi bardziej zale瘸這 na zej軼iu z rudo軼i a mniej na rozja郾ieniu w這s闚, bo rozja郾ia豉m tylko o 2 tony.

Napisa豉 瞠 po 3 farbowaniach powinien ju mniej si kolor spierac, ale maj to byc 3 farbowania tym samym kolorem, czy 3 farbowania po rozja郾ianiu/ dekoloryzacji?
z do鈍iadczenia kole瘸nek wiem,瞠 i po rozja郾ieniu i po dekolorze zanim farba na dobre chwyci to potrzeba przynajmniej 3 farbowa,ale je郵i chodzi o kolor to tak na 100% nie wiem.wydaje mi si ,瞠 ciemniejszy kolor szybciej sie wyp逝kuje.Przynajmnie u mni po rozjasnianych.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Marychelo Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mam do Was pro軸.
Mam problem z dok豉dnym okre郵eniem koloru ze zdj璚ia. Jaki to odcie br您u? Wydaje mi si, 瞠 jest ch這dny..? W jaki spos鏏 go uzyskam, je郵i aktualnie mam co na kszat速 karmelka, z odrostami koloru ciemny blond. Bardzo prosz o pomoc
wydaj si ch這dny,ale w這sy w r騜nym 鈍ietle maja ro積y odcie,wi璚 na tych fotkach tak do ko鎍a nie wiadomo.Ale kolorek 豉dny-co raczej jak jasny br您 popielaty.
Stary 2009-06-27, 12:14   #2707
ewcia la
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cze嗆 dzieczyny;*
Ja te mam dylemat ; ) Swoje w這sy mog豉bym okre郵i jako ciemny blond powoli wpadaj帷y w br您, taki z ciemnym pigmentem. Niegdy wcze郾iej nie farbowa豉m w這s闚, zawsze brak這 mi odwagi. Raz zakupi豉m Castinga Czekolade ale w ko鎍u odda豉m mamie:p Okej, do sedna, chcia豉bym uzyska taki kolor jak ma ta pi瘯na pani na pierwszym zdj璚iu: )
http://www.lansik.pl/13903/one-sa-najbardziej-sexy/
By豉m w rossmanie zapozna si z palet kolor闚 i wysz這 mi 瞠 to pralina. Czy kto sobie ju ni farbowa w這ski? Bo z tego co czyta豉m czesto castigi zamieniaj w這sy w czarne. Tego wola豉bym unikn望.
ewcia la jest offline  
Stary 2009-07-03, 10:52   #2708
nattkka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Hej dziewczyny

Jak mo積a pozby si prze鈍ituj帷ych pasemek?

Kiedy mia豉m rozja郾iane w這sy i teraz jak farbuj w這sy po kilku myciach pojawiaj si prze鈍ity. Prosz poradzcie mi co..

nattkka jest offline  
Stary 2009-07-03, 11:24   #2709
wisienka_com
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 435

Cytat:
Napisane przez nattkka Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny

Jak mo積a pozby si prze鈍ituj帷ych pasemek?

Kiedy mia豉m rozja郾iane w這sy i teraz jak farbuj w這sy po kilku myciach pojawiaj si prze鈍ity. Prosz poradzcie mi co..
mam ten sam problem
myje w這sy szamponem do w這s闚 farbowanych odzywka tez do farbowanych, ale kolor i tak sie spiera i widac w tych miejscach blond
wprawdzie po drugim farbowaniu jest ich mniej i o dziwo by這 to farbowanie CASTINGIEM z L'oreala

EDIT:
a mo瞠 szamponetka zniwelowa豉by troche te prze鈍ity ?

Edytowane przez wisienka_com
Czas edycji: 2009-07-03 o 11:25 Pow鏚: dopisek
wisienka_com jest offline  
Stary 2009-07-05, 15:06   #2710
TatteredAndTorn
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 179

Hej Widz, 瞠 si tu troch cicho zrobi這 :P

Chcia豉bym si do陰czy ^^ w moim 篡ciu zasz造 ostatnio spore zmiany, wi璚 postanowi豉m, 瞠 w ko鎍u pofarbuje moje wstr皻ne w這sy kt鏎ych tak nie lubie :p. Kupi豉m sobie farb Brillance 880 Ciemny br您, i dowiedzia豉m si, 瞠 wyjdzie czarny a zakocha豉m si w kolorze z pude趾a! Jest boski . Tak wi璚 um闚i豉m si z mam 瞠 pojedziemy dzisiaj do sklepu po now (sama nie dam sobie rady pofarbowa, a nie chce zaliczy kolejnej wtopy w zakupie ). Wi璚 oczywi軼ie pierwszy krok - w takich sprawach trzeba pogrzeba na naszym kochanym wiza簑 . No i trafi豉m na ten w徠ek, na kt鏎ym kt鏎a z was ju napisa豉, 瞠 880 jest na pocz徠ku czarny, a ja nie chce mie czarnego ani na chwil xD w dodatku T by mnie oskalpowa! Widzia豉m, 瞠 dobrym zdaniem cieszy si 862 Naturalny Br您 wi璚 postanowi豉m, 瞠 pewnie nab璠e w豉郾ie ten (wiem, wiem, strasznie upar豉m si na Brillance :P). Dzi wieczorem pofarbuje mam nadzieje, 瞠 b璠zie dobrze

Pozdrawiam
Stary 2009-07-05, 18:54   #2711
maddzia007
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 818

A to m鎩 br您ik, 2 tygodnie po farbowaniu. Na pocz徠ku by czarny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kopia yy.jpg (70,7 KB, 256 za豉dowa)

Studentka
Odwyk kosmetyczny
Jestem kierowc

maddzia007 jest offline  
Stary 2009-07-05, 19:02   #2712
TatteredAndTorn
Zadomowienie

boski mniej wi璚ej taki chce mie
nied逝go jade po farbe
Stary 2009-07-05, 20:39   #2713
moniaaaaaaa86
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 043

Dziewczyny ja mam wloski blond i juz mam okropne odrosty... dlatego mysle teraz o jakims brazie Albo cos w stylu tkaiego karmelku... jaka farbe radzicie?
Bedzie pasowal w ogole do mnie braz? bo troszke mam stracha
Wlasnie mysle o takim kolorku jak na drugiej fotce albo troche jeszcz ejasniejszym
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1 (2).jpg (114,2 KB, 86 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg valentinazeliaeva9us3.jpg (40,9 KB, 225 za豉dowa)
moniaaaaaaa86 jest offline  
Stary 2009-07-05, 20:46   #2714
maddzia007
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 818

Cytat:
Napisane przez TatteredAndTorn Poka wiadomo嗆
boski mniej wi璚ej taki chce mie
nied逝go jade po farbe

Dzi瘯uj ja farbowa豉m "jasnym br您em" wellatonu

Studentka
Odwyk kosmetyczny
Jestem kierowc

maddzia007 jest offline  
Stary 2009-07-05, 21:06   #2715
TatteredAndTorn
Zadomowienie

nie by這 Brillance Naturalny br您 ;((( i mama nam闚i豉 mnie na Casting Creme Gloss i jestem przera穎na! Boje sie co z tego wyjdzie

edit: 豉dnie si sp逝kuje :/ ja nie moge! co ona mi wcisn窸a?! jak przeczyta豉m recenzje to mysla豉m 瞠 padne! nast瘼nym razem biore Brillance bezapelacyjnie ;/ do 28 my.. pff! ale mnie wy.dy.ma豉...

Edytowane przez TatteredAndTorn
Czas edycji: 2009-07-05 o 22:02
TatteredAndTorn jest offline  
Stary 2009-07-06, 16:13   #2716
orisha
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 225
Wpisy w blogu: 7

Hej dziewczyny,

Ja mamjakiegos pecha Kiedy znajde farbe, ktora mi odpowiada, to zaraz potem ja wycofuja
Wiecie czy cos sie zmienilo w Wellatonie? Szukam odcienia Mocca i pech chcial, ze chyba go wycofali - wiecie cos o tym?

Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline  
Stary 2009-07-06, 17:07   #2717
SummerGlow
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ja mam wloski blond i juz mam okropne odrosty... dlatego mysle teraz o jakims brazie Albo cos w stylu tkaiego karmelku... jaka farbe radzicie?
Bedzie pasowal w ogole do mnie braz? bo troszke mam stracha
Wlasnie mysle o takim kolorku jak na drugiej fotce albo troche jeszcz ejasniejszym

Ja mam takie kolorek farba 7/7 blond brazowy Zachara (jakos tak)
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline  
Stary 2009-07-06, 19:36   #2718
TatteredAndTorn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez TatteredAndTorn Poka wiadomo嗆
nie by這 Brillance Naturalny br您 ;((( i mama nam闚i豉 mnie na Casting Creme Gloss i jestem przera穎na! Boje sie co z tego wyjdzie

edit: 豉dnie si sp逝kuje :/ ja nie moge! co ona mi wcisn窸a?! jak przeczyta豉m recenzje to mysla豉m 瞠 padne! nast瘼nym razem biore Brillance bezapelacyjnie ;/ do 28 my.. pff! ale mnie wy.dy.ma豉...

逝hu! wysz這 tak jak mia這 wyj嗆 podoba mi si ale nast瘼nym razem i tak kupie Brillance :p bo nie chce, 瞠by sie sp逝kiwa這.

jestem happy
Stary 2009-07-07, 08:59   #2719
anetka-87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

TatteredAndTorn mo瞠sz wstawi fotk jak Ci wysz這?

a oto moje br您owe w這ski na tym 1 zdj璚iu dziwnie bardzo jasne wysz造 w rzeczywisto軼i sa zupe軟ie ciemniejsze jak na 2 fotografii. mam takie pytanie czy jest mo磧iwe za u篡ciem farby uzyska ciemny blond? chcia豉m uzyc profesjonalnej farby z utleniaczem 12% myslicie,瞠 da這by to jakie efekty?
ten braz robi豉m u fryzjerki- braz kawowy espresso(jako tak) nie chcia軛 takiego ciemnego ale fryzjerka mnie zapewni豉,ze nie bedzie eche..... to
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (36,5 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy2.jpg (20,5 KB, 67 za豉dowa)
anetka-87 jest offline  
Stary 2009-07-07, 17:14   #2720
paullinanh
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 595

dziewczyny pom騜cie mam takie ,,豉ciate" co na g這wie i chce si tego pozby i jako wyr闚na kolorek.. hmmm tylko jak.
Obecnie mam na w這sach balayage: blond, kasztan i czekolad .
Chodzi mi o to 瞠by uzyska jaki br您 ale 瞠by nie by ciemny . Mia豉m kiedy ciemne w這ski i wygl康a豉m tragicznie

dla por闚nania:

kiedy wygl康a這 to tak
aktualnie wygl康am tak jak na ostatnim zdj璚iu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_6195.jpg (134,0 KB, 101 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_6197.jpg (123,3 KB, 104 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_6196.jpg (136,8 KB, 100 za豉dowa)

Edytowane przez paullinanh
Czas edycji: 2009-07-17 o 17:06
paullinanh jest offline  
Stary 2009-07-07, 17:27   #2721
SummerGlow
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

A mnie sie bardzooo podoba Twoj baleyage'zyk
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline  
Stary 2009-07-07, 17:36   #2722
paullinanh
Zadomowienie

SummerGlow dzi瘯uj Ci bardzo ale mnie jednym s這wem ju nerwica bierze :/ mam w這sy za 這patki i do tego takie g瘰te . Jak id do fryzjera to potrafi siedzie tam 4,5 h same nak豉danie 3 kolor闚 trwa prawie 2 godziny . Co do koloru wygl康a on 豉dnie do miesi帷a bo potem zaczyna si wyp逝kiwa i pojawiaj si odrosty ( a tego to nie trawie) . Ale najgorsz zmor dla mnie s koszty takiego czego na g這wie.

Czas edycji: 2009-07-07 o 17:37
paullinanh jest offline  
Stary 2009-07-07, 17:40   #2723
TatteredAndTorn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anetka-87 Poka wiadomo嗆
TatteredAndTorn mo瞠sz wstawi fotk jak Ci wysz這?
ok, jak zrobie sobie w ko鎍u jakie normalne zdj璚ie ;p to wstawie
Stary 2009-07-08, 09:40   #2724
linkaa1987
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 257

Hej dziewczyny!
To ja wam poka輳 moje efekty, za這篡豉m w徠ek, by kto doradzi mi w sprawie koloru, jednak odzew by marny.
Chcia豉m uzyska 豉dny ciep造 kolorek br您u. Problem w tym, 瞠 2 lata mia豉m pasemka na br您owych w這sach. Ci篹ko si ich pozby, po kt鏎ym tygodniu i tak zawsze te pasemka b璠 przeb造skiwa jednak nie wygl康a to wcale tak 幢e. Czeka豉m prawie p馧 roku z farbowaniem. Wi璚 najbardziej denerwowa造 mnie odrosty, kt鏎e by造 bardzo ciemne.
Farbowa豉m si farb joanny orzechowy br您, 2 opakowania zu篡豉m, kolor wyszed ciemniejszy, ale z ka盥ym myciem si bardzo delikatnie wyp逝kuje, wi璚 s康z, 瞠 nied逝go uzyskam taki kolor, o jaki mi chodzi這 zreszt w ka盥ym 鈍ietle ten kolor jest inny;p Farba kosztowa豉 mnie ok 11 z za 2 opakowania, nie zniszczy豉 w這s闚 i da豉 豉dny po造sk. Naprawd jestem zadowolona z efektu, jak na t cen
Na 1 zdj璚iu moje potargane w這sy przed farbowaniem. (s do嗆 鄴速awe przez to 瞠 鈍ie穎 po myciu)
p.s. najbardziej podoba mi si efekt w s這鎍u, taki delikatny br您owo-karmelowy

Oce鎍ie same
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1220676.jpg (49,8 KB, 153 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1220890.jpg (46,8 KB, 206 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1230248.jpg (52,7 KB, 130 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1230211.jpg (59,3 KB, 175 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1230215.jpg (67,9 KB, 121 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1230277.jpg (58,0 KB, 202 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1230302.jpg (42,8 KB, 198 za豉dowa)
linkaa1987 jest offline  
Stary 2009-07-08, 10:26   #2725
TatteredAndTorn
Zadomowienie

ja r闚nie za這篡豉m taki w徠ek, ale NIKT mi nie odpisa. tylko 瞠 ja prosi豉m o doradzenie farby :P

tak mi wysz這

pierwsze jest lekko niewyra幡e, pierwsze i drugie w 鈍ietle naturalnym, trzecie i czwarte z lamp, ale te w dziennym xD oczywi軼ie w realu wygl康aj lepiej... co mi nie wychodz moje w豉sne zdj璚ia ostatnio :P
na trzecim najlepiej wida jak wygl康a kolor w realu. nienawidze jak mi sie w這sy na dole tak brzydko kr璚 xD

linkaa1987 bardzo mi si podoba pasuje Ci wed逝g mnie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9125.jpg (32,6 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9126.jpg (41,7 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9127.jpg (33,1 KB, 86 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9128.jpg (32,6 KB, 31 za豉dowa)

Edytowane przez TatteredAndTorn
Czas edycji: 2009-07-08 o 10:27
TatteredAndTorn jest offline  
Stary 2009-07-08, 11:51   #2726
anetka-87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

paullinanh mi po drugim na這瞠niu farby wyszed jednolity kolor,ale wcze郾iej mia豉m bardzo jasne blond pasemka!! u篡豉m farby orzechowy br您 wellaton i wysz造 bardzo ciemne! mo瞠 sprub鎩 ciemnego blondu.
anetka-87 jest offline  
Stary 2009-07-08, 13:43   #2727
ewelina1991KRK
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 295

ewelina1991KRK jest offline  
Stary 2009-07-08, 13:44   #2728
paullinanh
Zadomowienie

przepraszam za post wy瞠j zapomnia豉m si przelogowa i napisa豉m z konta siostry :P
anetka-87
dzi瘯uj za odpowied uwielbiam farby wellaton nie raz mnie ratowa造 po moich eksperymentach. Wiem co o orzechowym br您ie bo moja siostra farbuje nim w這sy wychodz prawie czarne .

linkaa1987- bardzo 豉dny kolorek, pasuje do Ciebie na zdj璚iu kolorek wydaje si jednolity

Czas edycji: 2009-07-08 o 13:47
paullinanh jest offline  
Stary 2009-07-08, 13:52   #2729
kiciaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny!
To ja wam poka輳 moje efekty, za這篡豉m w徠ek, by kto doradzi mi w sprawie koloru, jednak odzew by marny.
Chcia豉m uzyska 豉dny ciep造 kolorek br您u. Problem w tym, 瞠 2 lata mia豉m pasemka na br您owych w這sach. Ci篹ko si ich pozby, po kt鏎ym tygodniu i tak zawsze te pasemka b璠 przeb造skiwa jednak nie wygl康a to wcale tak 幢e. Czeka豉m prawie p馧 roku z farbowaniem. Wi璚 najbardziej denerwowa造 mnie odrosty, kt鏎e by造 bardzo ciemne.
Farbowa豉m si farb joanny orzechowy br您, 2 opakowania zu篡豉m, kolor wyszed ciemniejszy, ale z ka盥ym myciem si bardzo delikatnie wyp逝kuje, wi璚 s康z, 瞠 nied逝go uzyskam taki kolor, o jaki mi chodzi這 zreszt w ka盥ym 鈍ietle ten kolor jest inny;p Farba kosztowa豉 mnie ok 11 z za 2 opakowania, nie zniszczy豉 w這s闚 i da豉 豉dny po造sk. Naprawd jestem zadowolona z efektu, jak na t cen
Na 1 zdj璚iu moje potargane w這sy przed farbowaniem. (s do嗆 鄴速awe przez to 瞠 鈍ie穎 po myciu)
p.s. najbardziej podoba mi si efekt w s這鎍u, taki delikatny br您owo-karmelowy

Oce鎍ie same
a mi sie podoba b造szczyk ( pomadka ) na przedostatnim zdjeciu
mozesz powiedziec co to za cudi dok豉dnie ?
kiciaaa jest offline  
Stary 2009-07-08, 15:07   #2730
orisha
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 225
Wpisy w blogu: 7

Czy Wella wycofa豉 Wellaton naturals?

Farbowa豉 ktoras z was w這sy kolorem "Ciemna czekolada" Wellaton?

Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.