Br您owow這se farbowane :) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-09-13, 21:14   #2821
goo_girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

loona211 w豉snie tak my郵a豉m, 瞠 瞠by osi庵nac taki efekt potrzeba zmieszac jakie r騜ne odcienie... czyli potrzebna b璠zie jednak wizyta u fryzjera... ja jednak 逝dzi豉m si, 瞠 mo瞠 jest szansa, aby samemu osiagnac ten kolor hehe
goo_girl jest offline  
Stary 2009-09-16, 21:17   #2822
kamciurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 219

a oto m鎩 br您ik

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2009-09-16, 21:27   #2823
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

a o to moj brazik (ten ja郾iejszy) tylko taki mam problem ze w s這鎍u 鈍ietle ma bardzo z這ty odcie i bardzo mnie to denerwuje chcia豉m taki kolorek za豉cznik 2 myslicie ze wyjdzie wogole nie wiem czy nie przyciemnie w這s闚

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2009-09-16 o 21:32
ifrit jest offline  
Stary 2009-09-16, 21:31   #2824
kamciurka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
a o to moj brazik (ten ja郾iejszy) tylko taki mam problem ze w s這鎍u 鈍ietle ma bardzo z這ty odcie i bardzo mnie to denerwuje chcia豉m taki kolorek za豉cznik 2 myslicie ze wyjdzie wogole nie wiem czy nie przyciemnie w這s闚
pi瘯ny ten Tw鎩 kolorek, ale wiem o co Ci chodzi, ja tez zawsze jak chcialam uzyskac taki karmelkowy br您ik to bardziej pod rudo嗆 wychodzi這 przetestowa豉m tego troch, a kolor w這sk闚 z za陰cznika rewelacyjny sama jestem ciekawa jakim kolorkiem mo積a taki uzyskac

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2009-09-16, 21:34   #2825
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

kolorek niby fajny ale jak pisze wswietle okropnie sie swieca mam wrazenie "wiecznie t逝stych w這s闚"
w這sy mam po dekoloryzacji farba blond poziom 7 z domieszk popielu i z這ta
Stary 2009-09-16, 21:38   #2826
kamciurka
Zakorzenienie

no widzisz jak to jest ja to bym chcia豉 瞠by mi si troch po鈍ieci造 bo moje to skolei suche jak wi鏎

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2009-09-17, 09:59   #2827
zelka888
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 308
Wpisy w blogu: 1
GG do zelka888

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
Wrzucam fotke w這s闚 farbowanych wczoraj palette xxl v30-sexy jasny br您. Moze komus sie przyda Farbe k豉d豉m na blond w這sy z ciemnym odrostem. Fotki wrzucilam tez w posie palette xxl watek zbiorczy.Pozdrawiam

zazdroszcz kolorku w這s闚 pi瘯ny Ci on wyszed
Niestety Palette nie u篡j bo straszne w這sy s po niej
Gratuluj
zelka888 jest offline  
Stary 2009-09-17, 17:32   #2828
domenka1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Pierwsze zdj璚ie-kolor wyj軼iowy, drugie zaraz po zrobieniu Casting mro幡y kasztan 415, trzecie- sprany mro幡y kasztan w 鈍ietle dziennym
domenka1 jest offline  
Stary 2009-09-18, 19:10   #2829
cybercat11
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 579

domenka1 bardzo 豉dny ten mro幡y kasztan. Od razu pokry Ci te blond w這sy?Ja mam taki sam kolor jak ty przed farbowaniem kasztanem. Te zastanawiam si nad zafarbowaniem ich na jaki br您 ale boj si co mo瞠 wyj嗆 z po這瞠nia ciemniejszej farby na mocno rozja郾ione w這sy.
cybercat11 jest offline  
Stary 2009-09-19, 11:13   #2830
domenka1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Poka wiadomo嗆
domenka1 bardzo 豉dny ten mro幡y kasztan. Od razu pokry Ci te blond w這sy?Ja mam taki sam kolor jak ty przed farbowaniem kasztanem. Te zastanawiam si nad zafarbowaniem ich na jaki br您 ale boj si co mo瞠 wyj嗆 z po這瞠nia ciemniejszej farby na mocno rozja郾ione w這sy.
Tak od razu mi tak pokry這 w這sy rozja郾iane, ale szybko si te sp逝ka豉 ta farba co wida na trzecim zdj璚iu (po 3 myciach). Niestety na w這sach blond zawsze pierwsze dwa farbowania b璠 szybko si sp逝kiwa, ale potem ju b璠zie ok. Je郵i obawiasz si szybkiego sp逝kania u篡j najpierw trwa貫j farby a dopiero po miesi帷u Castinga, tak mi doradzano na innym forum.
domenka1 jest offline  
Stary 2009-09-19, 19:22   #2831
whoa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 106

Na moim br您ie mro幡y kasztan by prawie czarny ;p Ca趾iem inny kolor

whoa jest offline  
Stary 2009-09-19, 20:31   #2832
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez whoa Poka wiadomo嗆
Na moim br您ie mro幡y kasztan by prawie czarny ;p Ca趾iem inny kolor
Fakt na br您owych w這sach wychodzi sporo ciemniejszy.

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-09-21, 12:26   #2833
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Hejmam pytanie.Jakiej farby musia豉 bym u篡 瞠by mie taki kolor jak Jessica Alba na zdj璚iu?
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-21, 23:10   #2834
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
Hejmam pytanie.Jakiej farby musia豉 bym u篡 瞠by mie taki kolor jak Jessica Alba na zdj璚iu?
mrozny kasztan z castinga wychodzi podobnie
jenny87 jest offline  
Stary 2009-09-22, 19:39   #2835
yeah
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 807

dziewczyny,poradzcie prosze jak z rudego (miejscami ja郾iejszy niz w zalaczniku nr1), uzyskac braz taki jak na 2.zdjeciu? zeby nie bylo rudych refleksow?dodam,ze jestem po dekoloryzacji stad ten rudy.
yeah jest offline  
Stary 2009-09-22, 19:48   #2836
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez yeah Poka wiadomo嗆
dziewczyny,poradzcie prosze jak z rudego (miejscami ja郾iejszy niz w zalaczniku nr1), uzyskac braz taki jak na 2.zdjeciu? zeby nie bylo rudych refleksow?dodam,ze jestem po dekoloryzacji stad ten rudy.
ja ostatnio po rozja郾ianiu na這篡豉m br您 castinga i by efekt podobny,tyle,瞠 casting szybko si wyp逝kuje:/
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-22, 20:04   #2837
yeah
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
ja ostatnio po rozja郾ianiu na這篡豉m br您 castinga i by efekt podobny,tyle,瞠 casting szybko si wyp逝kuje:/
ja na poczatku polozylam czekolade castinga. moj naturalny kolor to taki blond zlotawy, aczkolwiek czekolade kladlam na stary, pozolkly blond z odrostami i wyszedl ciemny braz z ewidentnie rudymi refleksami. wiec zdecydowalam sie na loreala tym razem nie castinga -ciemny braz i wyszedl doslownie czarny.
kupilam dekoloryzator z garniera i teraz mam rudy.
juz sie boje,ale zalezy mi niesamowicie na brazie bez rudego. ale chce trwala farbe, nie castinga, bo na bank ten rudy mi wtedy wyleziel
yeah jest offline  
Stary 2009-09-23, 16:56   #2838
Ashane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

To m鎩 br您 4 excellence.Tydzie po farbowaniu.Na pocz徠ku wygl康a jak czarny ale teraz jest ju ja郾iejszy i mam nadziej ,瞠 jeszcze zja郾ieje-ale by豉m przygotowana na ciemny odcie bo farbowa豉m na br您owe w這sy -uprzednio farbowane.Jednak nast瘼nym razem chyba zdecyduj si na jasny br您 bo i tak wyjdzie ciemniejszy.Ale ta farba to moje kwc! w這sy si b造szcz ,nie pl帷z-farba warta swojej ceny i nies造chanie wydajna-1 opakowanie starcza na d逝gie w這sy
Ashane jest offline  
Stary 2009-09-23, 21:42   #2839
Gryzeldaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 393

Cytat:
Napisane przez Ashane Poka wiadomo嗆
To m鎩 br您 4 excellence.Tydzie po farbowaniu.Na pocz徠ku wygl康a jak czarny ale teraz jest ju ja郾iejszy i mam nadziej ,瞠 jeszcze zja郾ieje-ale by豉m przygotowana na ciemny odcie bo farbowa豉m na br您owe w這sy -uprzednio farbowane.Jednak nast瘼nym razem chyba zdecyduj si na jasny br您 bo i tak wyjdzie ciemniejszy.Ale ta farba to moje kwc! w這sy si b造szcz ,nie pl帷z-farba warta swojej ceny i nies造chanie wydajna-1 opakowanie starcza na d逝gie w這sy
wiesz co, nie obraz sie, ale na tym drugim zdjeciu to raczej wyglada jak siwy, a nie jak brazowy czy to tylko takie swiat這?
na pierwszym jest sliczny kolor
Gryzeldaa jest offline  
Stary 2009-09-23, 22:15   #2840
olalola24
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 022

dol帷zam do was
olalola24 jest offline  
Stary 2009-09-24, 10:11   #2841
nasty18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51
Wpisy w blogu: 1

witam. mam problem. chce zafarbowa si na taki kolor w poni窺zym zdj璚iu tylko nie wiem kt鏎y to na palecie kolor w這s闚 . prosz pom騜cie mi wybra ten odpowiedni kolor z palety. bardzo bym by豉 wam wdzi璚zna . przy kolorach farb na palecie sa oznaczenia prosze wpisywac ktora to odpowiednia farba waszym zdanie.

Edytowane przez nasty18
Czas edycji: 2009-09-24 o 10:13
nasty18 jest offline  
Stary 2009-09-24, 11:06   #2842
Ashane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

Takie 鈍iat這 i aparat te nie jaka rewelacja :-( og鏊nie w這sy b造szcz si i kolor oddaje tu bardziej pierwsze zdj璚ie ni drugie-mog豉m go nie wrzuca by豚y problem z g這wy ;-) a do ca貫j siwej g這wy-mam nadziej-jeszcze mi daleko
Ashane jest offline  
Stary 2009-09-24, 14:46   #2843
Gryzeldaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 393

Ashane, to w takim razie pomy貫czka .... bo ja mys豉lam, ze to pierwsze zdjecie to jestten kolor " prwie czarny" ktory wydawa Ci sie za ciemny, a ten drugi to juz ten po tym lekkim wybleknieciu , ten ktory Ci sie podoba
Gryzeldaa jest offline  
Stary 2009-09-24, 17:29   #2844
yeah
Zadomowienie

dziewczyny, chcialam Was ostrzec ;-) pofarbowalam wlosy garnier color naturals nr 6 (ciemny blond) i wyszedl br您owy

chociaz to fajny braz i ja jestem zadowolona z efektu koncowego.
yeah jest offline  
Stary 2009-09-25, 01:25   #2845
201702060926
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 93

Cytat:
Napisane przez jenny87 Poka wiadomo嗆
to byl tak naprawde jeden z pierwszych kolorow ,ktorymi farbowalam wkosy , kolor wychcodzi niemalze identyczny jak na opakowaniu (poczatkowo troche ciemniejszy ,ale to standard i dosc szybko zmywa sie do koloru na opakowaniu), i zdecydowani co mne bardzo wtedy zdziwilo nie zmywa sie na rudo
Cze嗆 Dziewczyny!
Mam do Was pytanie, a szczeg鏊nie do Jenny87 i Avoc, kt鏎e u篡wa造 Recitala w kolorze Toscane i Virginia. Jak by軼ie por闚na造 oba kolory, kt鏎y jest ciemniejszy? Patrz帷 na pude趾a wygl康a na to, 瞠 Virginia. Czy zatem w rzeczywisto軼i wychodzi du穎 ciemniej ni Toscane?

Ja w豉郾ie farbowa豉m Toscane i wyszed mi pi瘯ny br您 (oczywi軼ie ciemniejszy ni na opakowaniu, farbowa豉m w這sy jasnobr您owe). Kolor by豚y idealny gdyby nie te ju wspominane przez Was czerwonawe refleksy. Wprawdzie s bardzo delikatne i widoczne jedynie w 鈍ietle, ale jednak troch mi przeszkadzaj.
Dlatego chcia豉bym teraz wyprobowa Virgini, ale boj si, 瞠 b璠zie za ciemna. Ale gdyby to si okaza ten sam kolor co Toscane tylko bez czerwonawych refleks闚, to by豉bym meeeeeeegaaaaaaa szcz窷liwa!!!!

Prosz Was bardzo o wszystkie opinie, porady, do鈍iadczenia i sugestie na ten temat. Pozdrawiam serdecznie!
201702060926 jest offline  
Stary 2009-09-25, 11:31   #2846
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez brownsugar13 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny!
Mam do Was pytanie, a szczeg鏊nie do Jenny87 i Avoc, kt鏎e u篡wa造 Recitala w kolorze Toscane i Virginia. Jak by軼ie por闚na造 oba kolory, kt鏎y jest ciemniejszy? Patrz帷 na pude趾a wygl康a na to, 瞠 Virginia. Czy zatem w rzeczywisto軼i wychodzi du穎 ciemniej ni Toscane?

Ja w豉郾ie farbowa豉m Toscane i wyszed mi pi瘯ny br您 (oczywi軼ie ciemniejszy ni na opakowaniu, farbowa豉m w這sy jasnobr您owe). Kolor by豚y idealny gdyby nie te ju wspominane przez Was czerwonawe refleksy. Wprawdzie s bardzo delikatne i widoczne jedynie w 鈍ietle, ale jednak troch mi przeszkadzaj.
Dlatego chcia豉bym teraz wyprobowa Virgini, ale boj si, 瞠 b璠zie za ciemna. Ale gdyby to si okaza ten sam kolor co Toscane tylko bez czerwonawych refleks闚, to by豉bym meeeeeeegaaaaaaa szcz窷liwa!!!!

Prosz Was bardzo o wszystkie opinie, porady, do鈍iadczenia i sugestie na ten temat. Pozdrawiam serdecznie!
u mnie Virgina nie wyszla szczerze mowiac ciemniej ,kolor jest piekny tylko ,ze jest duzo cieplejszy od Toscane (ale nie czerwony,badz z czerwonym refleksem)
jenny87 jest offline  
Stary 2009-09-25, 19:04   #2847
Olimpiamiko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 213

Hej mo瞠 kt鏎a z Was zdecyduje si na ciemn czekolad lub hebanow czer, poniewa kupi豉m farby i nie zdecydowa豉m si na farbowanie.

Mam ciemn czekolad Palette 3 szt., bo na d逝gie w這sy trzeba conajmniej 2szt

i L'oreal Casting hebanow czer

Je瞠li b璠ziecie ch皻ne prosz o wiadomo嗆 na priv lub gg2173139

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osi庵ni皻y! ju 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline  
Stary 2009-09-27, 12:55   #2848
201702060926
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 93

Cytat:
Napisane przez jenny87 Poka wiadomo嗆
u mnie Virgina nie wyszla szczerze mowiac ciemniej ,kolor jest piekny tylko ,ze jest duzo cieplejszy od Toscane (ale nie czerwony,badz z czerwonym refleksem)
Dzi瘯uj Ci bardzo za odpowied! W takim razie nast瘼nym razem napewno wypr鏏uj, bo uwielbiam wszelkiego rodzaju ciep貫 br您y.
A musz przyzna, 瞠 m鎩 Toscane po trzecim myciu z豉godnia i czerwonawe refleksy s prawie niewidoczne, pozosta naprawd 豉dny br您.
201702060926 jest offline  
Stary 2009-09-27, 12:59   #2849
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez brownsugar13 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj Ci bardzo za odpowied! W takim razie nast瘼nym razem napewno wypr鏏uj, bo uwielbiam wszelkiego rodzaju ciep貫 br您y.
A musz przyzna, 瞠 m鎩 Toscane po trzecim myciu z豉godnia i czerwonawe refleksy s prawie niewidoczne, pozosta naprawd 豉dny br您.
a wrzucilabys zdjecia?
jenny87 jest offline  
Stary 2009-09-27, 22:02   #2850
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

czy pr鏏owa豉 kt鏎a z Was nowych kawowych odcieni farb Ce-Ce?
Na pr鏏niku wygl康aj na 豉dne ciemne...zimne br您y, ciekawa jestem faktycznego rezultatu

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.