Br您owow這se farbowane :) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-09-27, 22:15   #2851
zelka888
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 308
Wpisy w blogu: 1
GG do zelka888
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

a o to moje nie dawno farbowane

Wellaton - Mleczna czekolada.

Co prawda my郵a豉m, 瞠 wyjd ciemniejsze ale takie jakie s nie najgorsze. W 鈍ietle dziennym refleksy rudawych w這s闚.

M鎩 kolor wyj軼iowy jasny br您ik.
zelka888 jest offline  
Stary 2009-09-28, 10:03   #2852
gosia3103
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 374

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
czy pr鏏owa豉 kt鏎a z Was nowych kawowych odcieni farb Ce-Ce?
Na pr鏏niku wygl康aj na 豉dne ciemne...zimne br您y, ciekawa jestem faktycznego rezultatu
nie wiem, czy to tylko kwestia zdjecia, ale ostatni kolor wyglada na zdecydowanie cieplejszy od dwoch pierwszych, chociaz nie powinien bo z numerkow wynika ze maja ten sam odcien...
Firma JOC ma tez fajne nowe brazy w kolekcji, ale one sa raczej cieple.

A tez sie pochwale, moj kolor to Subrina 56 z 3% utleniaczem. Farba dlugo sie utrzymuje na wlosach i ma przepiekny polysk. Niestety nie jest zbyt wydajna, bo jedno opakowanie to tylko 60g rozrabianych 1:1, ale cena nie jest wygorowana wiec moim zdaniem warto. Uzywam jej niezmiennie od jakichs 3 lat.
Stary 2009-10-01, 12:17   #2853
belfegoreczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 260

Witam

Widze ze wasz watek kwitnie
Mam problem, a mianowicie , caly czas farbowalam wlosy farba garnier color naturals 4 braz , mozliwe ze trzymalam ja za dlugo bo az godzine a powinno sie z 35 min - przesadzalam - fakt, i wychodzily brazowe ale prawie czarne, kolor sie super trzymal i nie splukiwal, byly caly czas blyszczace i ladne.
Teraz od 9 miesiecy nie farbowalam wlosow, bo czekam na dzidziusia , ale juz nie umialam na siebie patrzec i kupilam farbe garnier naturals 5 jasny braz i na moich blad dluuuugich odrostach wyszedl jasno brazowy , a po 2 myciach rudawo jasno brazowy- KOSZMAR , nadal mam dwa kolory wlosow i do tego strasznych, a taka bylam zadowolona z garniera, moze faktycznie ten kolor akurat mi nie pasuje na moje blad wloski.
I teraz zastanawiam sie czy kupic sobie garniera jasny szatyn, dokladnie belle color 20, czy naturals 4 braz i trzymac kr鏂ej
Powiem jeszcze ze chcialabym zeby moje wlosy wyszly , bardziej naturalnie jak na tym jasnym szatynie, tylko czy on sie nie bedzie tak splukiwal na rudo - nie mam doswiadczenia z tym kolorem i dlatego prosze Was o wypowiedzi

belfegoreczka jest offline  
Stary 2009-10-01, 12:32   #2854
mischievous
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 901

hej dziewczyny, mam pytanie czy ktoras z was uzywala farby Loreal excell 10 minut kolor mokka?

bardzo spodobal mi sie ten kolorek, jest taki zywy ale boje sie ze wyjdzie czarny.. a nie ma np jasna mokka czy cos i nie kupilam, nie wiem czy ryzykowac? moze po prostu krocej trzymac.. choc to i tak 10 minut.. co poradzicie

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre郵ony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi庵n望

mischievous jest offline  
Stary 2009-10-07, 20:12   #2855
LILU 25
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Witam Dziewczyny

mam w planach zrobi sobie br您ik, przegl康a豉m w徠ek i bardzo ale to bardzo spodoba mi si kolorek kt鏎y jest na tym zdj璚iu
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...14&coremetrics

jak dla mnie kolor idealny...obecnie mam na g這wie ju sprany baleja kt鏎y musia zosta po這穎ny ze wzg璠u na to 瞠 po farbowaniu w這sk闚 na br您ik wyszed prawie czarny( ju kt鏎y raz z koleji) i teraz marzy mi si w豉snie taki kolorek... mam do Was dziewczyny pytanie czy kt鏎a z Was ma moze na g這wie podobny lub taki sam kolorek...i jak farb go robi豉

B璠 bardzo wdzi璚zna za pomoc
Stary 2009-10-09, 18:36   #2856
bura kocurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 242

No to ja wklej moje w這siska dzisiaj potraktowane Alcantar w kolorze 5/1 - jasny popielaty br您.
W rzeczywisto軼i wydaje mi si, 瞠 jest ciemniejszy ni wyszed na zdj璚iach - taki bardziej 鈔edni br您 a nie jasny Jestem przewra磧iwiona na wszelkie rudo軼i, kt鏎e zawsze mi wy豉膨 - niewa積e jakim odcieniem br您u si zafarbuj i tak wychodz w ko鎍u ruda
I tutaj sama nie wiem, w s這鎍u widz znowu mied :/ Ale z drugiej strony to i tak najbardziej popielata farba jak mia豉m.

Na pierwszym zdj璚iu jest w s這鎍u i z lamp - 篡wa mied
Na drugim w 鈍ietle dziennym, ale nie w s這鎍u - nie wiem czemu, ale mam dwa kolory na g這wie? :| Pewnie przez to, 瞠 na dole mam podniszczone w這sy...
Trzecie z lamp, czwarte bez lampy i pi徠e...chyba z lamp

Og鏊nie jestem nawet zadowolona z tej Alcantary i chyba zafarbuj ni znowu jak ta sp這wieje, tylko mo瞠 tym razem ciemnym blondem

bura kocurka jest offline  
Stary 2009-10-10, 12:21   #2857
Ashane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

bura kocurka bardzo 豉dny kolorek-ech... co ja bym za taki da豉,ja potraktowa豉m moje w這ski lorealem excellence br您 i wysz造 prawie czarne teraz tylko dekoloryzacja zostaje,bo chce mie w豉郾ie taki kolorek jak Ty. Na jaki kolor w這sk闚 nak豉da豉 t farbk?

Ashane jest offline  
Stary 2009-10-10, 15:37   #2858
bura kocurka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ashane Poka wiadomo嗆
bura kocurka bardzo 豉dny kolorek-ech... co ja bym za taki da豉,ja potraktowa豉m moje w這ski lorealem excellence br您 i wysz造 prawie czarne teraz tylko dekoloryzacja zostaje,bo chce mie w豉郾ie taki kolorek jak Ty. Na jaki kolor w這sk闚 nak豉da豉 t farbk?
Dzi瘯i, ale ten kolor tylko na zdj璚iu taki jasny wychodzi (chyba za mocno s這鎍e 鈍ieci這 :/) a w rzeczywisto軼i jest to 鈔edni, nawet podchodz帷y pod ciemny br您 - te wola豉bym ja郾iejszy Za to chyba jest rzeczywi軼ie popielaty, bo moja mama zauwa篡豉, a nie m闚i豉m jej jaki mam odcie A, i na pewno br您 - nie czarny. Mnie te niekt鏎e br您owe farby wychodzi造 czarne i wygl康a豉m jak wied幟a

Machn窸am jeszcze jakie zdj璚ie - najbardziej chyba przypomina rzeczywisty kolor je郵i chodzi o "ciemno嗆". Nie dysponuj za bardzo zdj璚iem poprzedniego koloru - by na pewno troch ja郾iejszy, nazwa豉bym go ciemnym blondem, ale mocno miedziano-zrudzia造 (od poprzednich farb, kt鏎e si sp逝ka造 i zrudzia造 na s這鎍u ) Grzywk mam teraz najciemniejsz, bo przed farbowaniem mia豉m tam ju praktycznie blond - mam nadziej, 瞠 troch si sp逝cze, bo jest za ciemna

Edytowane przez bura kocurka
Czas edycji: 2009-10-10 o 15:39
Stary 2009-10-14, 10:01   #2859
gold-fish
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 514

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Poka wiadomo嗆
bardzo dobrze cie rozumiem , i wsp馧czuje !
Te chcia豉m t farb uzyska jaki 豉dny br您 , a wysz造 mi w軼iekle czerwone
bylam za豉mana, ale nie podda豉m si i pomalowa豉m w這sy farb garnier ciemny blond, co na pocz徠ku da這 extra efekt ( br您 jasny) a po nieca造m miesi帷u spra si na jasniejszy, ale z tego czerwonego mnie wyci庵na

uwa瘸m t farbe za najgorsz jak kiedykolwiek u篡walam , ale cz這wiek uczy si na bl璠ach , i by to pierwszy i ostatni raz ! ;]]
potwierdzam po farbie L'oreal Preference odcie Havane wyszed mi czerwonobr您owy okropny kolor. Po kilku dniach m璚zarni na這zy豉m na to Garnier Color &Shine ciemny blond i wreszcie wygladam normalnie pokry ca貫 w這sy r闚nomiernie w kolorze ciemnego zimnego br您u

D簑nior maj 2013

Hanna kwiecie 2015
gold-fish jest offline  
Stary 2009-10-16, 16:30   #2860
natee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 578

ja mam w豉郾ie na g這wie Mro幡y Kasztan z tej nowej serii Garniera bez amoniaku , ciekawa jestem efektu

natee jest offline  
Stary 2009-10-16, 16:33   #2861
Ashane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

Trzymam kciuki-byleby nie wyszed za ciemny
Wrzu p騧niej fotk i powiedz jaki mia豉 wyj軼iowy kolor w這sk闚.

Ashane jest offline  
Stary 2009-10-16, 23:51   #2862
mysza007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 351

Witajcie Dziewczyny

Mam pytanie do Was. Czy kt鏎a z Was uzywa豉 mo瞠 farby Garnier 100% Color? Kolor ciemny szatyn? Ja do tej pory u篡wa豉m Nutrisse ale niestety z br您闚 bardzo mi nie odpowiadaj kolory, a wcze郾iej z Nutrisse robi豉m blond i bardzo te farby mi przypad造 do gustu. Niestety z br您u jaki by mi w miar odpowiada znalaz豉m tylko ten ciemny szatyn ze 100% Color i chcia豉bym zasi璕na Waszej opinii o tej farbie- przede wszystkim jak z trwa這軼i, no i zapach przy nak豉daniu itp. Z L'Oreala troch si boj u篡 bo mia豉m ju lekk reakcj uczuleniow. Je郵i nie znajd mojego br您u to b璠 musia豉 si zda na farby fryzjerskie.

mysza007 jest offline  
Stary 2009-10-17, 00:18   #2863
bura kocurka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysza007 Poka wiadomo嗆
Witajcie Dziewczyny

Mam pytanie do Was. Czy kt鏎a z Was uzywa豉 mo瞠 farby Garnier 100% Color? Kolor ciemny szatyn? Ja do tej pory u篡wa豉m Nutrisse ale niestety z br您闚 bardzo mi nie odpowiadaj kolory, a wcze郾iej z Nutrisse robi豉m blond i bardzo te farby mi przypad造 do gustu. Niestety z br您u jaki by mi w miar odpowiada znalaz豉m tylko ten ciemny szatyn ze 100% Color i chcia豉bym zasi璕na Waszej opinii o tej farbie- przede wszystkim jak z trwa這軼i, no i zapach przy nak豉daniu itp. Z L'Oreala troch si boj u篡 bo mia豉m ju lekk reakcj uczuleniow. Je郵i nie znajd mojego br您u to b璠 musia豉 si zda na farby fryzjerskie.
Ja kiedy raz u篡豉m - wyszed mi bardzo, bardzo ciemny br您, sp逝kiwa mi si na lekko rudawy odcie (ale nie jestem wiarygodna, bo to u mnie norma ) Farba nie by豉 niby z豉, ale nie nazwa豉bym tego koloru szatynem i nie wygl康a on na moich w這sach tak jak ten na pude趾u Nie wiem jak wysz這by u Ciebie, bo rozumiem, 瞠 teraz masz jasne w這sy? Ja farbowa豉m na w這sy do嗆 ciemne, wielokrotnie farbowane na ciemne/鈔ednie br您y, kasztany.

Edytowane przez bura kocurka
Czas edycji: 2009-10-17 o 00:21
Stary 2009-10-17, 10:58   #2864
mysza007
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Poka wiadomo嗆
Ja kiedy raz u篡豉m - wyszed mi bardzo, bardzo ciemny br您, sp逝kiwa mi si na lekko rudawy odcie (ale nie jestem wiarygodna, bo to u mnie norma ) Farba nie by豉 niby z豉, ale nie nazwa豉bym tego koloru szatynem i nie wygl康a on na moich w這sach tak jak ten na pude趾u Nie wiem jak wysz這by u Ciebie, bo rozumiem, 瞠 teraz masz jasne w這sy? Ja farbowa豉m na w這sy do嗆 ciemne, wielokrotnie farbowane na ciemne/鈔ednie br您y, kasztany.
Ja mam ciemne w這ski, bo ju dwa razy nak豉da豉m br您. Nawet pierwszy raz jak na這篡豉m to wyszed bardzo 豉dnie. Te mi zale篡 na bardzo ciemnym kolorze, prawie wchodz帷ym w czer, ale nigdzie nie mog takiej farby znale潭.

mysza007 jest offline  
Stary 2009-10-17, 11:00   #2865
Anariel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 470
Wpisy w blogu: 3

mysza007 a chcesz farbe na stale? B ja uzyskalam taki kolor stosujac HerbaShine Garniera kolor 200
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie

Anariel jest offline  
Stary 2009-10-17, 11:31   #2866
bura kocurka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam ciemne w這ski, bo ju dwa razy nak豉da豉m br您. Nawet pierwszy raz jak na這篡豉m to wyszed bardzo 豉dnie. Te mi zale篡 na bardzo ciemnym kolorze, prawie wchodz帷ym w czer, ale nigdzie nie mog takiej farby znale潭.
To jak szukasz bardzo ciemnego to ta Ci taka wyjdzie A jak nie chcesz na sta貫, to prawie czarny wychodzi L'Oreal Casting ciemny br您 (widzia豉m u kole瘸nki ). Nie mog sobie przypomnie, ale po jednej farbie niby br您owej wyszed mi praktycznie czarny...Nie wiem czy to nie by Wellaton. Og鏊nie z osi庵ni璚iem prawie czarnych kolor闚 farbami drogeryjnymi nigdy nie mia豉m wi瘯szych problem闚 - gorzej, 瞠 ja chcia豉m troch ja郾iejszy br您

Stary 2009-10-17, 13:48   #2867
mysza007
Zakorzenienie

Dzi瘯i dziewczyny za odpowiedzi. Ogl康a豉m ju farby Wellaton i kiedy raz jej u篡豉m, by豉m zadowolona, ale kolor bardzo mocno si zmy. Wola豉bym zosta przy Garnierze i bardzo mnie zainteresowa豉 ta farba HerbaShine, tylko nie wiem gdzie ja j dostan, bo nigdzie jej u mnie nie widz. A L'Oreala wol nie uzywa bo ju raz si na nim sparzy豉m.

mysza007 jest offline  
Stary 2009-10-19, 07:45   #2868
zelka888
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 308
Wpisy w blogu: 1
GG do zelka888

Cytat:
Dzi瘯i dziewczyny za odpowiedzi. Ogl康a豉m ju farby Wellaton i kiedy raz jej u篡豉m, by豉m zadowolona, ale kolor bardzo mocno si zmy. Wola豉bym zosta przy Garnierze i bardzo mnie zainteresowa豉 ta farba HerbaShine, tylko nie wiem gdzie ja j dostan, bo nigdzie jej u mnie nie widz. A L'Oreala wol nie uzywa bo ju raz si na nim sparzy豉m.

ja uzy豉m wellatona i niby farba a szybko mi sie z w這s闚 wyp逝ka豉, nawet miesi帷a nie ma a tu na mojej g這wie rude z鏊te w這sy ;( a pocz徠kowy kolor fajny by
zelka888 jest offline  
Stary 2009-10-21, 19:23   #2869
monioloma
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Witam. Od niedawna zacz窸am eksperymentowa z w這skami noi z blondynki sta豉m si brunetk. Jednak do tej pory u篡wa豉m farb bez amoniaku do 28 my ( ostatnio Garnier Color & Shine), kolorek wyszed 郵iczny jednak nier闚nomiernie pokry jak i nier闚nomiernie mi si zmywa. Dlatego teraz planuj na這篡 farb normaln z amoniakiem. Jak polecanie ? Bardzo bym prosi豉 o odpowiedzi z g鏎y dzi瘯uj
monioloma jest offline  
Stary 2009-10-21, 23:31   #2870
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Mam pytanie czy odcie gorzkiej czekolady (3,7 tj za陰czony poni瞠j) jest odcieniem zimnym czy ciep造m? Jak si sp逝kuje? Planuj j po這篡 na 鈔edni br您 ... Uwa瘸cie,瞠 ten kolor b璠zie pasowa do kobiety zimy "typ po逝dniowy" czy bardziej jaki z這ty br您 Bo nie mam pomys逝...a swoje w這sy mam takie szare, chcia豉bym je troszk o篡wi
Stary 2009-10-22, 19:42   #2871
bura kocurka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
Mam pytanie czy odcie gorzkiej czekolady (3,7 tj za陰czony poni瞠j) jest odcieniem zimnym czy ciep造m? Jak si sp逝kuje? Planuj j po這篡 na 鈔edni br您 ... Uwa瘸cie,瞠 ten kolor b璠zie pasowa do kobiety zimy "typ po逝dniowy" czy bardziej jaki z這ty br您 Bo nie mam pomys逝...a swoje w這sy mam takie szare, chcia豉bym je troszk o篡wi
Czekolada to zwykle ciep造 odcie br您u, ale ten wygl康a na bardzo ciemny - zapewne wyjdzie niemal czarny Jednak je郵i jeste zim i nie jeste zbyt blada, to my郵, 瞠 b璠zie Ci w nim 豉dnie

Stary 2009-10-26, 17:05   #2872
kiitty
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 346
Wink Dot.: Br您owow這se farbowane :)

witam
mam pytanie dotyczycace Castinga odcien jasny braz. jak on wychodzi na wlosach naturalnych ciemny blond?? farbowala ktoras z Was ta farba?? baardzo prosze o odpowiedz. kupilam Castinga a teraz sie zastanawiam czy farbowac chcialabym otrzymac chlodny braz moze byc ciemny bo wyczytalam w jakims watku ze Castingi z reguly wychodza ciemniejsze niz na opakowaniu. ale zalezy mi zeby nie mial rudych refleksow i zeby sie nie spieral na rudo. prosze o pomoc. jesli macie fotki to bede baaardzo wdzieczna
kiitty jest offline  
Stary 2009-10-26, 21:46   #2873
tekla45
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 149
Wpisy w blogu: 20
GG do tekla45
Exclamation Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Mam pytanie- na czubku g這wy moje w這sy s krwisto czerwone. Co mog zrobi? Lepsze cz瘰te mycie (a do sp這wienia) czy mog od razu na這篡 inn farb??? Kurcze, kupi豉m farb przed kt鏎 mnie ostrzegano..... Jaka ja by豉m niem康ra Czekam na odpowied履
tekla45 jest offline  
Stary 2009-10-26, 22:33   #2874
natee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 578

tekla45 ja bym polozyla cos na to , bo czerwien sie a tak szybko nie spiera.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez natee Poka wiadomo嗆
ja mam w豉郾ie na g這wie Mro幡y Kasztan z tej nowej serii Garniera bez amoniaku , ciekawa jestem efektu
No i wyszedl mi tak samo jak wyszedl Mro幡y Kasztan z Castinga robiony w Spain w wakacje, czyli ciemny brazik z czerwonym pob造skiem,
mi sie podoba

natee jest offline  
Stary 2009-10-27, 09:42   #2875
gold-fish
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 514

Cytat:
Napisane przez tekla45 Poka wiadomo嗆
Mam pytanie- na czubku g這wy moje w這sy s krwisto czerwone. Co mog zrobi? Lepsze cz瘰te mycie (a do sp這wienia) czy mog od razu na這篡 inn farb??? Kurcze, kupi豉m farb przed kt鏎 mnie ostrzegano..... Jaka ja by豉m niem康ra Czekam na odpowied履
mia豉m tak samo po L'orealu. Po 3 dniach na這篡豉m Color&Shine odcie ciemny blond, kt鏎y idealnie pokry czerwone w這sy i wyszed jak ciemny zimny br您

D簑nior maj 2013

Hanna kwiecie 2015
gold-fish jest offline  
Stary 2009-10-27, 10:37   #2876
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez tekla45 Poka wiadomo嗆
Mnie takie co wysz這 po czekoladzie garnier color&shine
tu zdj璚ia http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349104&page=20

Przed wczoraj nie wytrzyma豉m i zamalowa豉m odrosty jasnym br您em garnier natural color i teraz mam pi瘯n czekolad a szkoda mi my

Lepiej przykry chocia瘺y same odrosty bo tak jak natee pisa豉 tej czerwieni 豉two nie wymyjesz.

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-10-27, 12:50   #2877
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

Witajcie mam pytanko i zeby nie zamiecac wrzuce je tutaj bo chyba wu sa dziewczyny najbardziej poinformowane w brazowych kolorach i farbach a wiec mam teraz rudawy, orzechowy, karmelowy kolor wlosow taki sama nei wiem jaki ani ciemny ani jasny.. i chce miec taki:
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura200823.htm
Jaka farba go uzyskam?? interesuja mnie tylko farby drogeryjne z gory dzieki pozdrawiam
Stary 2009-10-27, 13:34   #2878
Martyna^^
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

hej dziewczyny. Jak d逝go schodzi farba z szatynki z firmy loreal casting creme br您. Niestety wyszed mi czarny z refleksami br您u, jednak chc wrobi do swojego koloru. potrzebuje jakie rady, b康 nadzieji ;P. szampony 逝pie穎we pomagaj?
ratujcie brunetki
Martyna^^ jest offline  
Stary 2009-10-27, 17:26   #2879
kiitty
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 346

dziewczyny a macie jakies fotki po jasnym brazie z castinga?? bo stoi sobie u mnie na polce a boje sie zafarbowac.. najbardziej sie obawiam rudych refleksow ktorych bym bardzo nie chciala. jesli ktoras z Was robila sobie jasnym brazem z castinga to prosze o jakies wskazowki dot. tego kolorku.
kiitty jest offline  
Stary 2009-10-27, 22:14   #2880
Spiffy0303
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Te poszukuj zdj耩 jasnego br您u.
I chcia豉bym si jeszcze dowiedziec jakim odcieniem br您u z Castingu mo積a uzyska efekt jak dziewczyna na zdj璚iach http://www.kozaczek.pl/img_users/1215234574.jpg http://images.fanpop.com/images/imag...28_333_500.jpg Odrazu m闚i, 瞠 nie chce aby kolorek wyszed czarny. Wiza瘸nka odpisa豉, 瞠 podobny kolorek uzyska豉 po jasnym br您ie dlatego czekam na fotki
Spiffy0303 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.