odrosty po pasemkach pomozcie !! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-10, 16:37   #1
circular
Przyczajenie

odrosty po pasemkach pomozcie !! :(

Witam Was

Mam problem.. Mam blond basemka a normalnie jestem ciemna brunetka. Pasemka robilam pod koniec stycznia i juz zaczynam miec odrosty. Nie wiem czy bede mieec kase zeby znow isc do fryzjera. Czy robil ktos domowymi sposobami ? W sklepie widzialam jakas farbe Wella ktora wlasnie byla specjalndo pasemek. Bylo napisane, ze rozjasnia od 4 do 7 tonow, jak mysliscie jak \i bedzie efekt jak naloze to w miejsce odrostow? Co w ogole polecacie ? Jeszcze myslalam zeby kupic ta farbe Loreal Casting czy jak to sie tam ta farba nazywala tlyko nie wiem jak bede wygladac. Prosze doradzcie mi cos bo nie wiem co robic ;(

Pozdrawiam ;*
circular jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 11:15   #2
Dinulka
Zakorzenienie

Dot.: odrosty po pasemkach pomozcie !! :(

nie mogę Ci nic doradzić prócz fryzjera
Nie znma się
ale wiem,że takie domowe zabiegi mogą przynieść więcej szkody niż pożytku... :p
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 11:32   #3
azylek
Raczkowanie

lepeij zaoszczedzic pieniadze iisc do fryzjera bo farbowanie w domu jesli nie masz doswiadczenia wyjdzie kiepsko. chyba ze masz jakas kolezanke moze fryzjerke ktora bedzie mogla CI to zrobic, jesli kupisz farbe do pasemek, czy nawet jakis zwykly rozjasniacz to nie mozesz nalozyc na caly odrost bo bedzies zmiec jedna wielka plame na czubku glowy, musisz zrobic pasemka badz balayage na folie na odrosty. to wymaga troche precyzji. radze odlozyc pieniazki lub poprosic jakas doswiadczona koleznake, buziaki

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 11:34   #4
Ninedin
Zakorzenienie

Kosmetyki do domewego robienia pasemek wychodzą żółto Fryzjer nie daje gwarancji,ze nie beda żółtawe ale przynajmniej równo nałozy pasemka, potem ten zółty efekt można siągnąc płukanką albo szamponem Pomyśl, lepiej uskładać troche kasy na fryzjera niż wydać na farbe do domowego użytku i mieć kurczaka na głowie jak zle wyjdzie i tak bedziesz musiała wydać kasę na poprawę czyli żadna oszczędność, Pozdrawiam
Ninedin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 12:11   #5
circular
Przyczajenie

Napewno macie racje Wiec wolalam sie Was oto zapytac bo ja ejstem w tych sprawach zielona .. ;( A jesli zdecydowalabym sie zafarbowac wloski np. na braz lub no nie wiem moze jasny braz to odrosy i tak beeda widoczne tlyko w innym odcieniu prawda?
Stary 2006-05-11, 13:45   #6
Ninedin
Zakorzenienie

Tak, farba nie pokryje tak samo wszytskich włosów, te z pasemkami będą o ton czy dwa jaśniejsze niż reszta Jeżeli użyjesz np. ciemnego brązu to jest duże prawdopodobieństwo ,że wyjdzie czarno. Pozdrawiam
Stary 2006-05-11, 19:46   #7
circular
Przyczajenie

qrcze no to mam problem.. chyba nie pozostaje mi nic innego jak uzbierac ta kase na fryzjera i sie wybrac czym predzej..

Dzieki Kobitki za pomoc ;* ;]
Stary 2006-05-11, 20:15   #8
tutusia
Rozeznanie

Ja kładałam farbę na pasemka u fryzjera. Mam naturalnie średni blond włosy na tym miałam 2krotnie robione jaśniejsze pasemka. Jak poszłam pofarbować całość na brąz miałam jednocześnie zrobione z wierzchy parę o ton jaśniejsych pasemek, żeby sie komponawły z tamtymi wcześniejszymi (bo miałam już spore odrosty i żebym nie wyglądała jak idiotka z refleksami jakieś 6 cm od głowy) i muszę powiedzięc, że po farbowaniu tylko te nowe pasemka były widoczne (bo w końcu były farbowane innym odcieniem więc musiały). Te stare wyszły mi dopiero po jakims czasie, ale ogólnie cała farba mi się bardzo szybko wypłukała, bo po miesiącu miałam już tylko połowę koloru. Teraz sama położyłam farbę Garniera i mam równomierny kolor.
tutusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 11:29   #9
Ninedin
Zakorzenienie

Zdecydowanie lepiej uzbierać na wizytę u fryzjeraPozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości