Potwornie zniszczone włosy ze skłonnością do łupieżu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-07-25, 14:32   #1
Simbusiowy
Przyczajenie

Potwornie zniszczone włosy ze skłonnością do łupieżu.

Cześć! Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Otóż to poszukuję jakichś szamponów, odżywek czy też rad dotyczących pielęgnacji moich włosów. Jak już wspomniałem są one bardzo zniszczone, swędzą i momentami sypie się z nich jakby padał śnieg
Moje "kłaki" muszę myć codziennie bo inaczej nie mógłbym wyjść z domu. Jak nie umyję ich jeden dzień to są okropnie tłuste, natomiast po umyciu wyglądają jak siano. Nie wiem co zrobić w jaki szampon czy też odżywkę się zaopatrzyć dlatego piszę do Was z prośbą o pomoc.
Dzięki za wszelkie rady i poświęcony czas. Pozdrawiam.
Simbusiowy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 13:50   #2
Konstanncja
Przyczajenie

Dot.: Potwornie zniszczone włosy ze skłonnością do łupieżu.

Jak długie są Twoje włosy? Nie myślałeś o skróceniu ich? Skoro są tak zniszczone, jest to nieuniknione.Ja polecałabym obcięcie najbardziej zniszczonej partii , a następnie odpowiednią pielęgnację, zakup dobrego szamponu przeciwłupieżowego, olejowanie , używanie emolientowych kosmetyków, przez jakis czas unikanie protein.
Konstanncja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 11:37   #3
Simbusiowy
Przyczajenie

Powiedziałbym, że moje włosy są średniej długości. Nie za bardzo chciałbym je mocno przycinać ponieważ, źle wyglądam w krótszych włosach :/ Pasują mi takie jakie mam aktualnie. Jednak jeśli jest to konieczne to będę musiał to zrobić. Co do kosmetyków to kompletnie się nie znam. Używałem już jakichś szamponów przeciwłupieżowych typu Nizoral czy Head&Shoulders jednak żaden z nich nie pomógł, ba nawet było jeszcze gorzej.
Simbusiowy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 09:01   #4
mirabelka31
Raczkowanie

Ścięcie przy zniszczonych włosach może być konieczne. Wiem, że może Ci być szkoda, ale uwierz mi mi, długie włosy, ale zniszczone, wcale nie są takie atrakcyjne. Pomyśl, że to inwestycja na przyszłość Co do łupieżu, to jeśli szampony nie pomagają to może warto zwrócić się do dermatologa. W razie czego to przy leczeniu łupieżu pomaga też wcierka z kozieradki, która przy okazji wzmacnia włosy.
mirabelka31 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości