Najmniej inwazyja farba do w這s闚!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-12-29, 15:35   #31
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 719
Dot.: Najmniej inwazyja farba do w這s闚!!!

Cytat:
Napisane przez garden_d Poka wiadomo嗆
W豉郾ie ponosz odpowiedzialno嗆 za to, co zrobi豉m sobie t farb.
U篡豉m jej pierwszy raz, bo siostra m闚i豉, 瞠 nie widzi r騜nicy, a ja akurat przyznam- nie mia豉m zbyt du穎 pieni璠zy (teraz wiem, 瞠 trzeba by這 poczeka a je uzbieram i kupi co dobrego). ot騜 tak...WΜSY WYPADAJ MI GAR列IAMI jak nigdy wcze郾iej, MAM ICH PRAKTYCZNIE POΜW NA G邘TO列I ni mia豉m wcze郾iej! Co z tego, 瞠 trzyma kolor jak nied逝go nie b璠zie na czym mia trzyma!! FARBY JOANNA TO ZAB粑STWO DLA ZDROWYCH i PI艼NYCH WΜS紟! Szczeg鏊nie kiedy te zawsze koloryzowane by造 dobrymi farbami!
Mia豉m niestety po Joannie to samo, strasznie podra積i豉 mi sk鏎 g這wy i z wypadaniem w這s闚 walczy豉m prawie p馧 roku:/
Stary 2010-12-30, 11:28   #32
calineczka87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 127
Question Dot.: Najmniej inwazyja farba do w這s闚!!!

Ja ju bardzo d逝go u篡wam tylko krem闚/szampon闚 koloryzuj帷ych z drogerii, typu Wellton,Palette, oscyluj帷 w odcieniach br您u, a najcz窷ciej czekoladowy br您. W豉郾ie ze wzgl璠u na brak amoniaku, kt鏎y niszczy w這sy. Poradzi豉 mi kiedy tak dermatolog, gdy wybra豉m si z problemem wypadania w這s闚. Niestety wypadaj ca造 czas
Stary 2011-01-05, 19:25   #33
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

A ja niedawno farbowa豉m palon kaw z Joanny i jestem z niej zadowolona. Nie mam problem闚 z wypadaniem, chocia nigdy jaki szczeg鏊nych po 瘸dnej farbie nie mia豉m. Kolor wyszed bardzo 豉dny, g喚boki, w這sy l郾i i s mi貫 w dotyku! Do tego jeszcze 鄉iesznie niska cena.

Zobaczymy tylko, jak b璠zie z trwa這軼i.

Jednak zmieniam zdanie o tej fabie. Kolor rudzieje i szybko si wyp逝kuje, a od farbowania min窸y tylko 2 tygodnie.

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-01-15 o 11:55
rockandrollqueen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-10, 13:11   #34
Czarna2405
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Cze嗆 Dziewczyny!

Mam pytanko dotycz帷e kremu bez amoniaku castinga. Ot騜 m鎩 naturalny kolor to typowy mysi blond. Od d逝giego czasu farbuj na bardzo ciemny, prawie czarny br您. Do tej pory u篡wa豉m farby fryzjerskiej artego, kt鏎a doskonale radzi sobie z jasnym odrostem, ale po pierwsze m璚zy mnie ju ta pogo i zamawianie tej farby przez internet, po drugie chcia豉bym w這som zafundowa odrobin odpoczynku w postaci czego delikatniejszego. Czy my郵icie, 瞠 czarny lub bardzo ciemny br您 casting poradzi sobie z moim odrostem?
Stary 2012-12-04, 15:11   #35
harmonijca89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 134

Cze嗆, chcia豉m was tylko uczuli, 瞠 wszystkie farby bez amoniaku to jedna wielka 軼iema i niszcz w這sy jeszcze bardziej, nie dajcie sie zwie嗆, to tylko chwyt marketingowy, wsz璠zie chc nas oszuka, szerzej pod tym linkiem
http://slawekstawarczyk.com.pl/farby...-fakty-i-mity/
harmonijca89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-07, 11:05   #36
mysha85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Sama ju nie wiem, co gorsze, ale artyku ciekawy i fajnie napisany. Mnie poniek康 przekona
mysha85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 10:20   #37
Doriss96
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
farbowanie

witam
potrzebuje pomocy juz nwm jakich farb uzywac. maluje wlosy od 2 lat i ciagle mam uczulenie kt鏎e utrzymuje sie nawet do 2 tygodni ... uzywa豉m farby z joanna naturia czarny bez, garnier nutrisse creme,garnier colour naturals oraz syoss .. lecz po kazdej to samo szukam jakiegos trwa貫go koloru za miesiac mam wesele kuzynki a musze koniecznie pomalowac w這sy, znacie moze jakies 豉godne farby ?
Doriss96 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 13:23   #38
Morrigan20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
Dot.: farbowanie

te mam ten problem, ale ja po prostu czuje pieczenie podczas farbowania.. pr鏏owa豉 kiedy mo瞠 farb loreala? Jak dla mnie s ok..

A jak nie to podobno farby SANOTINT s bardzo 豉godne.

Edytowane przez Morrigan20
Czas edycji: 2014-04-04 o 13:26
Morrigan20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 16:08   #39
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3
Dot.: farbowanie

Cytat:
Napisane przez Doriss96 Poka wiadomo嗆
witam
potrzebuje pomocy juz nwm jakich farb uzywac. maluje wlosy od 2 lat i ciagle mam uczulenie kt鏎e utrzymuje sie nawet do 2 tygodni ... uzywa豉m farby z joanna naturia czarny bez, garnier nutrisse creme,garnier colour naturals oraz syoss .. lecz po kazdej to samo szukam jakiegos trwa貫go koloru za miesiac mam wesele kuzynki a musze koniecznie pomalowac w這sy, znacie moze jakies 豉godne farby ?
powinnas natychmiast zrobic testy na aergie, jak dla mnie masz uczulenie na ppd i mozesz zrobic sobie ogromna krzywde, a najpewniej wyladujesz w szpitalu na szybko jesli bedziesz kontynuowac to co robisz.
z farb nie-pro nie ma nic takiego, masz do wyboru henne naturalna, artego one60nine i farby apteczne jak herbatint, coloir&soin, sanotint ( niektore nazwy moglam przekrecic z farb aptecznych). nie, nie ma innego wyjscia... jesli bedziesz chciala obejsc alergie mozesz sie tez spodziewac kiepskich, cienkich wlosow. anwen pisze o farbach aptecznych wiecej, powodzena

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-05, 22:55   #40
Danurzka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

A mnie po Preferens tak uczulilo, ze bym si by豉 udusila, a po Castingu w這sy mi wypada造 gar軼iami i teraz jaki ten Casting jakby gorszej jako軼i nie wiem czy sa podr鏏y czy co?

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

s豉bo
Danurzka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-02-05 22:55:13

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.