Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-29, 12:49   #211
OkoPani
Wtajemniczenie

Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

dołączam się do wątku fanek syntetyków
ja sobie zamówiłam dreadloki, dostanę je jakoś pod koniec czerwca
a kanekalon zamówiłam w zeszłym tygodniu więc powinny też jakoś niedługo dojść i sobie poeksperymentuję z robieniem
Stary 2011-05-29, 13:49   #212
agnieszka1447
Przyczajenie

Dredloki ... problem w "umiejscowianiu" ; DD

Od jakiegoś czasu strasznie podobają mi się dredloki (dredy czasowe) i postanowiłam, że w tym roku zrobie sobie na wakacje (rodzice sie zgodzili :P) tylko mam mały problem i kilka pytań ... pytanie jest takie ile to mniej więcej by kosztowało jeśli chciałabym na całej głowie ?, czy dużo przeszkadza w spaniu ?, czy są duże problemy z myciem głowy ?, czy jeżeli są dobrze wykonane szanse na "rozplątanie się" sa zerowe ? a problem: (jakby to napisać) nie wiem czy bd dobrze wyglądała w dredlokach na całej głowie i w związku z tym czy macie inne pomysły w "jakim miejscu na głowie" je sobie zrobić żeby nie było problemu z czesaniem włosów, myslałam żeby zrobić sobie tylko na dole głowy pare dredloków ... prosze o pomoc ; )
agnieszka1447 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 15:11   #213
OkoPani
Wtajemniczenie

agnieszka, ceny są różne - dziewczyny już pisały: w salonie fryzjerskim (jeśli znajdziesz taki, który ma to w ofercie), można zapłacić nawet 800zł... dziewczyny, które to robią dorywczo często zakładają blogi/ profil na fb i najlepiej ich pytać (ja najtańsze ręcznie robione znalazłam za 230zł za cały zestaw, ale często ceny sięgają 400zł, no i przed wakacjami laski mają urwanie głowy - zamówiłam w połowie maja, dostanę pod koniec czerwca ).
są też wspomniane już syntetyki w paczkach, są robione fabrycznie przez to są tańsze (najtańsze na e-buy zestaw 40podwójnych za 30euro - minus: można płacić tylko paypal, mały wybór kolorów, 40 sztuk nie starcza na całą głowę...)

ja do tej pory miałam tylko normalne dready - przez pierwsze kilka nocy nie spało się super-wygodnie, a później już nic nie przeszkadza. co do mycia - koleżanki, które miały dreadloki nigdy nie narzekały, więc najwyraźniej można je myć normalnie. dreadloki zakładałam im ja, teraz robią to same, ale na pewno doświadczona osoba robi to tak, że odplątują się później. dreadloki po jakimś czasie trzeba odświeżyć (nie chodzi o mycie, ale to też) - mianowicie zaczynają się mechacić, wystarczy je wtedy zwinąć w zwilżoną szmatkę i przejechać prostownicą/ żelazkiem.

co do tego jak będziesz wyglądała - to chyba kwestia gustu, osobiście nie podobają mi się pojedyncze syntetyki, ale chyba nie widziałam ani jednej osoby, która by wyglądała źle czy w syntetykach czy w dreadach naturalnych
Stary 2011-06-13, 21:53   #214
Safu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
dreadloki po jakimś czasie trzeba odświeżyć (nie chodzi o mycie, ale to też) - mianowicie zaczynają się mechacić, wystarczy je wtedy zwinąć w zwilżoną szmatkę i przejechać prostownicą/ żelazkiem.
syntetyki prostownicą? ale że jak to tak to?
Stary 2011-06-14, 00:10   #215
...:::kizia:::...
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Safu Pokaż wiadomość
syntetyki prostownicą? ale że jak to tak to?
byleby tylko parą wodną je potraktować. Zwykłe żelazko też ujdzie, chociaż jest mniej wygodne w użyciu.

Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 07:51   #216
Astartis
Rozeznanie

Najlepiej przyciąć odstające włosy, dokręcić dredloka, położyć na niego cienki materiał, skropić wodą i prostownicą lub żelazkiem Powinien się ładnie skręcić.
Astartis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:50   #217
ankaniehanka
Raczkowanie

Dot.: Dredloki ... problem w "umiejscowianiu" ; DD

Cytat:
Napisane przez agnieszka1447 Pokaż wiadomość
pytanie jest takie ile to mniej więcej by kosztowało jeśli chciałabym na całej głowie ?, czy dużo przeszkadza w spaniu ?, czy są duże problemy z myciem głowy ?, czy jeżeli są dobrze wykonane szanse na "rozplątanie się" sa zerowe ?)
Moja znajoma robi syntetyczne dredy, dowolne wzory i kolory i widziałam, że w sumie z niektórymi wzorami to trzeba sporo pracy włożyć. Jak ktoś zamawiał dredy na wysyłkę to dodawała tutorial jak się to wplata.
W spaniu to trochę przeszkadza na początku, ale jak się ułożą to spoko, ja miałam wplecionych kilka i było ok. Nie mechaciły się, a podciągane miałam po 2 miesiącach i za samo podciąganie płaciłam 50 zł. Za całość "po znajomości" płaciłam 300 zł z wplataniem. Miałam czarno-fioletowo-liliowe i wyglądały super. Jak są dobrze zrobione to się nie rozplatają. Myje się włosy normalnie szamponem delikatnym, tylko najlepiej pod prysznicem żeby dredów nie szarpać. I nie wolno suszyć gorącym powietrzem tylko chłodnym.
Są 2 rodzaje dredów takie że są całe jak te: http://b62.grono.net/72/85/gallery-1...08-500x500.jpg albo takie z pętelką: http://c0.grono.net/177/142/gallery-...10-500x500.jpg i wplata się je takim splotem jak warkocz albo takim, że włosy ściśle okalają dreda a koniec się przezroczystą gumką wiąże. Ja polecam te z pętelką bo lepiej się trzymają.
A co do wyglądu to zostawia się zazwyczaj grzywkę i trochę włosów z przody wtedy to wygląda lepiej niż żeby zaplatać też z przodu.

Edytowane przez ankaniehanka
Czas edycji: 2011-06-15 o 18:52
ankaniehanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 20:32   #218
owieczkaa
Zakorzenienie

A ja tam uważam że trzymają się tak samo, wszystko zależy od techniki zakładania.
Mi osobiście bardziej podobają się podwójne, łatwiej je założyć szczególnie przy dłuższych kręconych włosach i przy jednym warkoczykowaniu ma się 2 dredki a nie jeden - zawsze mniej roboty przy robieniu sekcji i samym zakładaniu. Dodatkowo nie podoba mi się takie zagęszczenie przy głowie od tych pętelek, chociaż mają swoje zalety - np. są łatwiejsze przy zakładaniu np. z przodu - układają się od razu tak jak trzeba.
Stary 2011-07-10, 14:12   #219
TitanLady
Przyczajenie

Smile Umiecie dredloki.?

No więc dredloki  uwielbiam je od jakiegoś czasu i mam do was z w ziazku z tym pytanie czy umie ktos z was je robić .?
chcialma kupic na allegro ale to mi troche duzo kasy wyjdzie , a ze chce tylko kilka i tak na pierwszy raz-na probe to szkoda mi troche tej kasy
No i może był by ktoś tak uprzejmy zrobić mi i wysłać, może być za darmo , albo chociaż za taka symboliczna cene hahaha .
Kazda pomoc z waszej strony będzie mile widziana

Aha albo jak macie jakieś stronki z w miare tanimi dredlokami tez moze byc .
I fajnie by bylo gdyby ktos cos napisal pozdro.

Dwa fotoblogi ze świetnymi dredlokami XD
- www.photoblog.pl/merryanne/archiwum
- www.photoblog.pl/greysdreads/archiwum

TitanLady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 19:48   #220
Ashira
Wtajemniczenie

Dot.: Umiecie dredloki.?

i ja postanowiłam sobie zamonotować dredloki
w ubiegłym roku miałam 20 warkoczyków z tyłu głowy przy karku, nie chciałam całej głowy, szkoda mi moich kręconych włosów. ale wszyscy chwalili, że dobrze wygląda mimo moich obaw.
w tym roku postanowiłam postawić na połączenie warkoczyków i dredloków, zobacze jak to będzie wyglądało. przy koku myślę, że będzie cud miód i orzeszki, bardziej obawiam się jak to będzie przy rozpuszczonych włosach, no ale nie dowiem się dopóki nie sprawdzę
i mam ambitny plan sama je wpleść w swoje włosy no może przy pomocy koleżanki. zobaczymy co z tego wyjdzie

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 14:45   #221
OkoPani
Wtajemniczenie

Ashira, ja jakoś tydzień temu zamontowałam właśnie dreadki+ warkoczyki i wygląda super ale chyba najlepiej nie w proporcjach 1:1, tylko trochę więcej dreadów niż warkoczyków, bo inaczej łyso wygląda, a żeby nie wyglądało łyso, za dużo by trzeba było wpleść a ciężkie to dosyć...
Stary 2011-07-16, 17:30   #222
Ashira
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
Ashira, ja jakoś tydzień temu zamontowałam właśnie dreadki+ warkoczyki i wygląda super ale chyba najlepiej nie w proporcjach 1:1, tylko trochę więcej dreadów niż warkoczyków, bo inaczej łyso wygląda, a żeby nie wyglądało łyso, za dużo by trzeba było wpleść a ciężkie to dosyć...
ale ja nie będę miała całej głowy a jedynie z tyłu
mam obecnie 6 dredloków sama sobie zamontowałam, jeden warkoczyk z przodu i czekam na koleżankę żeby zrobić warkoczyki z tyłu. ile ich wyjdzie ciężko powiedzieć.
ale póki co w samych dredlokach się zakochałam

nie dekold a dekolt!
Stary 2011-07-21, 19:08   #223
Kya synthetic
Przyczajenie

Dot.: Umiecie dredloki.?

Cytat:
Napisane przez TitanLady Pokaż wiadomość
No więc dredloki uwielbiam je od jakiegoś czasu i mam do was z w ziazku z tym pytanie czy umie ktos z was je robić .?
chcialma kupic na allegro ale to mi troche duzo kasy wyjdzie , a ze chce tylko kilka i tak na pierwszy raz-na probe to szkoda mi troche tej kasy
No i może był by ktoś tak uprzejmy zrobić mi i wysłać, może być za darmo , albo chociaż za taka symboliczna cene hahaha .
Kazda pomoc z waszej strony będzie mile widziana
Hej mogę ci zrobic dredloki po kosztach włosów
I jakby były jakieś pytania dot. syntetyków to służę pomocą.

Edytowane przez Kya synthetic
Czas edycji: 2011-07-21 o 21:32
Kya synthetic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 16:54   #224
hornygirl
Raczkowanie

Ja mam pytanie dotyczące syntetyków. Są gdzieś w sieci tutoriale jak się robi takie dready z syntetycznych włosów? Jak się robi takie szydełkowane to mniej więcej wiem, a tych jakoś nie mogę sobie wyobrazić, a chciałabym się nauczyć Manualnie daję sobie radę, warkoczyki zrobiłam sobie sama, robię też biżuterię, i chciałabym spróbować swoich sił z dredami, ale nie mogę znaleźć nic w sieci, to jakaś tajemnica zawodowa czy jak?
hornygirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 17:12   #225
OkoPani
Wtajemniczenie

hornygirl, na youtube jest kilka tutoriali, sama uczyłam się z tego , laska jest trochę niechlujna, ale przynajmniej widać o co chodzi do reszty: jak wykonywać te podwójne, candycanes, transitionale, harlequiny, criss-crossy - dojdziesz na pewno sama
Stary 2011-07-24, 12:13   #226
owieczkaa
Zakorzenienie

Ja bardzo lubię tą dziewczynę na youtube:
http://www.youtube.com/user/jessyDB

oczywiście musisz znać angielski, ale bez niego chyba też da się radę skumać Generalnie nie licz na to że twój pierwszy dred będzie jakiś wzorowy ale jak masz zdolności manualne to dasz radę a z tego co piszesz to masz
Stary 2011-07-25, 13:33   #227
Kya synthetic
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez hornygirl Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie dotyczące syntetyków. Są gdzieś w sieci tutoriale jak się robi takie dready z syntetycznych włosów? Jak się robi takie szydełkowane to mniej więcej wiem, a tych jakoś nie mogę sobie wyobrazić, a chciałabym się nauczyć Manualnie daję sobie radę, warkoczyki zrobiłam sobie sama, robię też biżuterię, i chciałabym spróbować swoich sił z dredami, ale nie mogę znaleźć nic w sieci, to jakaś tajemnica zawodowa czy jak?
W Polsce mało kto udostępnia tutoriale, bo dreadmakerów wyrasta jak grzybów po deszczu (czyli mini tajemnica zawodowa jednak ). Najgorsze, że dziewczyny zaczynają handlować np swoimi pierwszymi dredami - niezbitymi, źle skręconymi itd. I nie dziwota potem, że ludzie kupują fabryczne, bo nie mają zaufania do robionych ręcznie.
Co do tutoriali:
http://www.youtube.com/user/DagGirl#p/u
http://www.youtube.com/watch?v=IVWdnm8XNnI
http://www.youtube.com/watch?v=yYi9k...B10B64FC5D2445
http://www.youtube.com/user/doctoredlocks - ja nie mogłabym się od tej baby uczyć
Z tego co widziałam większość tutoriali dotyczy single ended dreads.
Pomyślę czy nie wrzucić polskiego tutorialu, jak przyjedzie mi paka z włosami
Kya synthetic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 16:49   #228
rococo
Raczkowanie

Hej,
jeśli robicie dreadlocki to w jakiej cenie sztuka ?
Chodzi mi o podwójne , średnio grube dredki..

A i czy gotowym syntetykom da się zmienić kolor ?Na ciemniejszy ..

Edytowane przez rococo
Czas edycji: 2011-07-28 o 16:55
rococo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 18:12   #229
OkoPani
Wtajemniczenie

rococo, gotowym syntetykom z syntetycznych włosów koloru zmienić się nie da, ale wybór kolorów jest tak szeroki, że łatwo wybrać idealny dla siebie a nawet jak odrobinę różni się od naturalnego, to jakoś mega nie razi.
kolor można zmienić syntetycznym dreadom robionym z wełny (takiej do filcowania), ale jak dla mnie zupełnie nie wyglądają jak dready = mi się nie podobają = nie robię ich
ja osobiście podwójnych na sztuki nie sprzedaję - jeśli chcesz kilka doczepianych dreadów (1, 3, 5?) o wiele lepiej sprawdzają się pojedyncze
co do podwójnych - sprzedaję od 10 sztuk ale wszystko jest do uzgodnienia. jeśli jesteś zainteresowana, napisz na priv
Stary 2011-07-28, 22:32   #230
rococo
Raczkowanie

Nie, kilka mnie nie interesuje - moim zdaniem to niespecjalnie dobrze wygląda.... Znacznie lepiej wygląda cała głowa

Wiem że wybór spory... liczyłam na to że z moim da się coś pokombinować , no nic trudno....

Interesuje mnie około 40-45 sztuk.
Na moje cienkie, rzadkie włosy pewnie gdzieś tyle pójdzie ( grzywki nie zaplatam)
rococo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 08:52   #231
moniac91
Przyczajenie

To jest watek o dredach syntetycznych, więc po co piszecie o naturalnych?
Po drugie, dredy i dredloki (jak widać w nazwie i nie tylko) to dwie inne fryzury i nie rozumiem dlaczego 'naturalni dredziarze' tak się bulwersują na dredlokowców.

A teraz trochę o dredlokach (z mojego doświadzczenia):
Noszę dredloki od roku. Zakładam je średnio co 1,5 miesiąca na 1,5 miesiąca.
Co jakiś czas muszę je tylko troszke poskręcać.
Dredloki zakładam na warkocze i NIE NISZCZĄ mi włosów (wlosy wręcz odżywaja). Nie dajcie się namawiać na jakieś doszydełkowania, zlepiania woskiem itd.
Po zdjęciu dredów wyjmujemy garściami włosy i wszyscy zaraz panikują, mowią że to przez dredloki. Nie prawda, są to włosy które wypadają nam codziennie tyle, że teraz były splecione w dreda i nie miały możliwości 'wyjść'. Dlatego też dredloki nie powinno się nosić dłużej niż 3 miesięce bo te włosy, które nam wypadły, plączą się i same zbijają w dreda.
Co do mycia dredloków. Dzień przed kazdym założeniem dredloków myje je zwykłym szamponem w misce i zostawiam na noc do wyschnięcia. Gdy mam je na głowie myję co 3 dni skórę głowy, a całe dredy raz na 2 tyg.

Mnóstwo można by o dredlokach jeszcze pisać. Najlepiej pytania zadawać osobie, która zakłada nam dredloki, a nie 'naturalnym dredziarzom'

moniac91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 10:44   #232
OkoPani
Wtajemniczenie

moniac, a kto tu pisał o naturalnych

rococo, zaraz będziesz miała wiadomość na priv
Stary 2011-07-30, 00:21   #233
Rozeznanie

Jeśli któraś byłaby zainteresowana, to ja chętnie wykonam jakiś ciekawy zestaw dredkowy

Stary 2011-07-30, 11:54   #234
owieczkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniac91 Pokaż wiadomość
To jest watek o dredach syntetycznych, więc po co piszecie o naturalnych?
Po drugie, dredy i dredloki (jak widać w nazwie i nie tylko) to dwie inne fryzury i nie rozumiem dlaczego 'naturalni dredziarze' tak się bulwersują na dredlokowców.

A teraz trochę o dredlokach (z mojego doświadzczenia):
Noszę dredloki od roku. Zakładam je średnio co 1,5 miesiąca na 1,5 miesiąca.
Co jakiś czas muszę je tylko troszke poskręcać.
Dredloki zakładam na warkocze i NIE NISZCZĄ mi włosów (wlosy wręcz odżywaja). Nie dajcie się namawiać na jakieś doszydełkowania, zlepiania woskiem itd.
Po zdjęciu dredów wyjmujemy garściami włosy i wszyscy zaraz panikują, mowią że to przez dredloki. Nie prawda, są to włosy które wypadają nam codziennie tyle, że teraz były splecione w dreda i nie miały możliwości 'wyjść'. Dlatego też dredloki nie powinno się nosić dłużej niż 3 miesięce bo te włosy, które nam wypadły, plączą się i same zbijają w dreda.
Co do mycia dredloków. Dzień przed kazdym założeniem dredloków myje je zwykłym szamponem w misce i zostawiam na noc do wyschnięcia. Gdy mam je na głowie myję co 3 dni skórę głowy, a całe dredy raz na 2 tyg.

Mnóstwo można by o dredlokach jeszcze pisać. Najlepiej pytania zadawać osobie, która zakłada nam dredloki, a nie 'naturalnym dredziarzom'

A jak radzisz sobie z myciem?
Ja myślałam już o umyciu skóry głowy ale boje się poplątania włosów przy skórze a do tego co zrobić z resztą dredków żeby się nie pomoczyły?
A dodatkowo jak są mokre slyszałam że się robią strasznie ciężkie i potem schną długo. Jak to wygląda w praktyce?
Stary 2011-07-30, 16:41   #235
OkoPani
Wtajemniczenie

owieczka, co do ciężkości - niestety fakt, często same w sobie są już ciężkie :/ jak nie ma słońca suszę suszarką (tylko zimnym powietrzem!);
włosy przy głowie tak czy siak często się plączą niestety, ale jak dreadloki są dobrze przymocowane, to tych włosów wychodzących nie ma aż tak dużo.
Stary 2011-07-30, 19:11   #236
Ashira
Wtajemniczenie

a ja dziś do swoich 6 dredloków dorobiłam 8 warkoczyków i wiem, że wielu osobom się to nie podoba ale ja je uwielbiam

nie dekold a dekolt!
Stary 2011-07-31, 06:58   #237
moniac91
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A jak radzisz sobie z myciem?
Ja myślałam już o umyciu skóry głowy ale boje się poplątania włosów przy skórze a do tego co zrobić z resztą dredków żeby się nie pomoczyły?
A dodatkowo jak są mokre slyszałam że się robią strasznie ciężkie i potem schną długo. Jak to wygląda w praktyce?
owieczkaa ja spinam dredki w luźnego koka. Wtedy zawsze (jak już) mniej dredków się pomoczy. Jak nasiąkną wodą, to są straaaasznie ciężkie i nie wyschną nawet przez noc. Dlatego też jak muszę myć całe dredy, to wolę je ściągnąć, doprowadzić do ładu i ponownie założyć na głowę. Dużo roboty ale wolę to niż chodzić z 'mokrym mopem'
można też podsuszyć , jak mówi OkoPani
moniac91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 11:06   #238
Rozeznanie

Ja, tak jak radzi moniac91 związuje dredki, ale nie w jeden, ale nawet w trzy- cztery koczki, wtedy więcej skóry jest odsłonięte i mniej dredków moczę. A mokre dredloki pozostawione bez wysuszenia kończą jako smierdzący wiecheć niestety, więc lepiej poświęcić godzinę- dwie na porządne wysuszenie

Stary 2011-07-31, 21:33   #239
martag144
Rozeznanie

Witam! Chciałabym zrobić sobie dreda, DREDA jednego (no może dwa, trzy), chodzi mi o to, aby one były gdzieś z tyłu, lub niedaleko ucha, widziałam kiedyś zdjęcia, fajnie to wygląda jak sie ma koka lub kitkę. Nie mogę teraz znaleźć tych zdjęć. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. Mam pytanie, czy jak zrobie z syntet. to będę mogła je w każdej chwili rozplatać? Czy warto? Ładnie to wygląda? Czym się róźni dred od dredloka. W temacie Dredy jestem kompletnia zielona, nie znam się. mógłby mi ktoś podać podstawowe wiadomości, które powinnam znać o dredach, zanim sobie je założe? z góry dziękuję za odpowiedź
martag144 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 21:59   #240
OkoPani
Wtajemniczenie

Martag, normalnego naturalnego dreada, jeśli jest dobrze zrobiony - nie rozplączesz za nic. trzeba go dokręcać i szydełkować, jak będziesz chciała się go pozbyć - przestajesz dokręcać na jakiś czas żeby włoski trochę odrosły i ciach.
syntetycznego (dredloka) możesz zakładać i ściągać kiedy tylko zechcesz, jak chcesz tylko kilka, będzie to zajmowało pewnie z 5 minut. gama kolorów jest szeroka, pojedyncze kosztują może z 3zł za sztukę. warto. jak chcesz 3 dready - wydasz 10zł, sprawdzisz czy Ci się podoba, jak nie to dużo nie tracisz.
naturalne (dready) też pewnie dużo nie będą kosztować, jeśli chcesz tylko 3, ale jak Ci się nie będzie chciało szydełkować czy dokręcać, albo generalnie Ci się nie spodobają - będzie trzeba ciąć.
i taka różnica. jeden syntetyczny, drugi naturalny.

Edytowane przez OkoPani
Czas edycji: 2011-07-31 o 22:00
OkoPani jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
dreadlocki, dreadloki, dready, dredloki, dredy, dredy syntetyczne, fryzury, syntetyczne, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości