GUAM- preparat wart swojej ceny? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-17, 10:51   #181
traci
Wtajemniczenie

Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja nakładam na brzuch i uda (co se będe żałować ) i widze poprawę. Stosuję to żeby poprawic wyglad skóry, bo po zimie wydaje sie sobie jakas sflaczała i właśnie pełna dołów (i niestety pagórków też ). U mnie GUAM spełnia swoja rolę jesli chodzi o wygląd skóry, niweluje te nierówności i skóra jest gładka.
No dzieki wlasnie o to mi chodzilo.
Kiedy robilam brzuch to bylo mniej wiecej pol roku po ciazy ,fakt ,ze jest juz w miare ok ale nie wiedzialam ,czy to zasluga guamu czy poprostu czasu.
Choc nie mialam na brzuchu dolow i pagorkow (to mam na udach) to zauwazylam ,ze skora jest ladniejsza.

I chcialabym tez taka na udach (choc brzuch tez bede robic) ,zeby nie byla taka pagorkowata ,zeby stala sie napieta a nie miejscami taka no rozlazla...
traci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:10   #182
Luba
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
sluchajcie a zauwazylyscie roznice w dzialaniu guamu frodo (ten chlodzacy) a tym co rozgrzewa? wolalabym kupic ten zimny ze wgledu na moje naczynka ale wydaje mi sie ze ten''goracy'' lepiej dziala...ktos rozwieje watpliowsci?
Ja nawet nie próbowałam tego rozgrzewającego, wolałam nie ryzykować.
-----------------

Chciałam jeszcze napisac cos waznego (jak myslę).
Dziewczyny, które się w tym watku wypowiadały bardzo mi pomogły. Nawet jak człowiek czasem pomysli, że pisze na nic i nikt go nie czyta (Klaro ), to przecież zawsze znajdzie sie osobnik spragniony własnie takich wiesci jakie tu umieszczacie. Dzięki temu watkowi wiedziałm duzo jeszzce zanim użyłam GUAMu, wiedziałm czego sie spodziewać. Dzieki dziewczyny!

Japonia
Luba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:16   #183
Niuniaczek
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
sluchajcie a zauwazylyscie roznice w dzialaniu guamu frodo (ten chlodzacy) a tym co rozgrzewa? wolalabym kupic ten zimny ze wgledu na moje naczynka ale wydaje mi sie ze ten''goracy'' lepiej dziala...ktos rozwieje watpliowsci?
Miałam ten sam dylemat, wię zamówiłam 500 g freddo i 300 tego rozgrzewajcego i przyjdzie paczką to sie wypowiem
Niuniaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:30   #184
thePuliOwl
Przyczajenie

wart swojej ceny trzeba stosować regularnie, ja już po 1-wszym zabiegu zauważyłam różnicę - gładsza i bardziej napięta skóra, troszkę zaczerwieniona, ale szybko mija, dobrze jest wmasować żel po zabiegu - mam ten zwykły guam (choć też zastanawiam się nad "freddo" ze względu na naczynka) ...ale to zimno mnie przeraża
no i...jestem ciekawa, czy jest różnica w działaniu?
thePuliOwl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 12:34   #185
traci
Wtajemniczenie

Cytat:

Dziewczyny, które się w tym watku wypowiadały bardzo mi pomogły. Nawet jak człowiek czasem pomysli, że pisze na nic i nikt go nie czyta (Klaro ), to przecież zawsze znajdzie sie osobnik spragniony własnie takich wiesci jakie tu umieszczacie. Dzięki temu watkowi wiedziałm duzo jeszzce zanim użyłam GUAMu, wiedziałm czego sie spodziewać. Dzieki dziewczyny!
Tak to prawda.
Ja tam samo.
Lubie poczytac jakie kto ma doswiadczenia ,zawsze mozna dostosowac sie do czyis rad uniknac bledow ,no i oglonie wiesz czego sie spodziewac.
Dlatego jak ja bede robic tez bede starac sie opisywac moje spostrzezenia.
traci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 14:17   #186
Aralia83
Raczkowanie

Zwłaszcza w przypadku guamu dobrze wymienić doświadczenia, bo to dosyć kosztowna impreza. A jak czytam Wasze opinie zaczynam wierzyć, że będzie dobrze.
Aralia83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:57   #187
Maron004
Przyczajenie

Chciałam też zasięgnąć informacji od osób obytych w temacie
Swego czasu bardzo dużo schudłam, jednak do tej pory mam na brzuchu obwisłą skórę (tłuszczu raczej nie ma, mięśnie powoli znikły, gdy przestałam dosłownie katować się ćwiczeniami została sama skóra jakby lekko rozmemłana, bo nie ma co ją od środka napiąć). Nie jest to jakoś mocno widoczne, w końcu mam 20 lat, ale jednak jest i chciałabym się tego pozbyć.
Stąd moje pytanie, czy GUAM zdoła zdziałać cud na tą dolegliwość?
Zastanawiam się jeszcze nad wyszczupleniem ud (genetyki nie da się oszukać a w mojej rodzinie grube uda są dziedziczne, lecz może skóra po wewnętrznej stronie się mocno ujędrni). Jak dużo zabiegów potrzeba, żeby uzyskać trwały efekt?
Maron004 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 09:15   #188
Annmi
Raczkowanie

Cytat:
Ja nawet nie próbowałam tego rozgrzewającego, wolałam nie ryzykować.
-----------------

podpisuje się pod tym obiema rękami.....
przeczytałam cały wątek...
i dzięki wielkie mnóstwo ważnych i cennych rad super!!!!!
i robie tak:
na jutro sie umówiłam do kosmtyczki na zabieg: wybiere FREDo - ten na zimno... zobacze jak wytrzymam...
a potem zmówię GUAM....
bo cały czas się zastanaiwam który.... czy na zimno czy na ciepło?
naczynka mam paskudne...
Annmi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 10:08   #189
Luba
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maron004 Pokaż wiadomość
Chciałam też zasięgnąć informacji od osób obytych w temacie
Swego czasu bardzo dużo schudłam, jednak do tej pory mam na brzuchu obwisłą skórę (tłuszczu raczej nie ma, mięśnie powoli znikły, gdy przestałam dosłownie katować się ćwiczeniami została sama skóra jakby lekko rozmemłana, bo nie ma co ją od środka napiąć). Nie jest to jakoś mocno widoczne, w końcu mam 20 lat, ale jednak jest i chciałabym się tego pozbyć.
Stąd moje pytanie, czy GUAM zdoła zdziałać cud na tą dolegliwość?
Zastanawiam się jeszcze nad wyszczupleniem ud (genetyki nie da się oszukać a w mojej rodzinie grube uda są dziedziczne, lecz może skóra po wewnętrznej stronie się mocno ujędrni). Jak dużo zabiegów potrzeba, żeby uzyskać trwały efekt?
Skóra się ujedrnia Ale zabiegów jednak troche trzeba zrobic, to zależy od (jednak) jakości, że tak powiem, Twojej skóry. Ale jesteś młoda, to byłabym na Twoim miejscu dobrej mysli.
Tylko nie ma co liczyc na to, że GUAM zlikwiduje obwislą skórę. On ja ujędrni, odżywi, będzie lepiej wygladac ale na wielkie cuda nie ma co liczyć. Tak myslę.

Cytat:
Napisane przez Annmi Pokaż wiadomość
i dzięki wielkie mnóstwo ważnych i cennych rad super!!!!!
i robie tak:
na jutro sie umówiłam do kosmtyczki na zabieg: wybiere FREDo - ten na zimno... zobacze jak wytrzymam...
a potem zmówię GUAM....
bo cały czas się zastanaiwam który.... czy na zimno czy na ciepło?
naczynka mam paskudne...
Ja stanowczo polecam na naczyńka GUAM "na zimno". Bezpieczniej jednak.

Japonia
Stary 2008-04-25, 11:43   #190
Annmi
Raczkowanie

Luba - masz rację.... myslę, ze się na ten zdecyduję....

opowiem wam jak było u kosemtyczki - jutro ide...

Niuniaczek - daj znać jak bedzie...
Stary 2008-04-25, 20:27   #191
Daenerys
Wtajemniczenie

Cytat:
Skóra się ujedrnia Ale zabiegów jednak troche trzeba zrobic, to zależy od (jednak) jakości, że tak powiem, Twojej skóry. Ale jesteś młoda, to byłabym na Twoim miejscu dobrej mysli.
Tylko nie ma co liczyc na to, że GUAM zlikwiduje obwislą skórę. On ja ujędrni, odżywi, będzie lepiej wygladac ale na wielkie cuda nie ma co liczyć. Tak myslę.

Ja stanowczo polecam na naczyńka GUAM "na zimno". Bezpieczniej jednak.
Luba ile tych zabiegow to troche?
Ja zrobilam narazie okolo 6-8 i oczekiwalabym wiecej rezultatow juz.

Daenerys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:24   #192
iwi_83
Zadomowienie

czy ktoras z Was stosuje guam i jednoczesnie bierze tabletki antykoncepcyjne? bo ja wlasnie sie zastanawiam czy ten guam jakos nie wnika w krwiobieg i nie oslabia dziala tabletek . mam nadzieje ze nie ??????????????

pachnę
iwi_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 11:04   #193
Luba
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Luba ile tych zabiegow to troche?
Ja zrobilam narazie okolo 6-8 i oczekiwalabym wiecej rezultatow juz.
U mnie tak po 4tym były widoczne rezultaty. To znaczy rezultaty były po każdym zabiegu, ale po pierwszych trzech wydawało mi się, że na drugi dzień moja skóra była już w "starej formie" Po czwartym zabiegu zaczęłam zauważać, ze sa wyniki i one nie znikają, że jest stała poprawa wygladu mojej skóry. Teraz jestem po 7 razie i jest coraz lepiej.
Ja zaznaczam, ze nie liczyłam na wielkie cuda i na to, ze np. schudnę. Ja chciałam poprawić wygląd i jędrnosc skóry na brzuchu i udach. Jak na razie preperat spełnia te moje życzenia doskonale.

iwi, niestety nie mogę Ci pomóc, bo nic nie wiem na ten temat. Ale tak na zdrowy rozum to raczej nie masz się czego bać. Chyba ktos by o tym wspomniał na ulotkach...

Japonia
Stary 2008-04-26, 18:49   #194
Annmi
Raczkowanie

Iwi - Ja biorę tabletki anty od lat... i nigdy nie były przeciwskazaniem do zabiegu kosemtycznego...

Byłam dzis u kosmetyczki - spodziewając się, że za 80,- zł. (od kolan do pasa) dostane jakieś cuda .. np. najpierw jakiś piling, masaż.... a tu nic...
standart....
miło i przyjemnie bo panie mnie spryskała (woda z solą morską), posmarowała, zawineła w celafon.. ułozyła na kocykach... i podgrzała .... po tem rozcieła (po 40 min.) i prysznic....
i już
więc to sie kompeltnie nie oplaca.....
własnie przeglądam fora aby kupic guam i robić samemu w domu....
gdzie kupowałyście??

acha - i pani nie miała tego dla naczynek i zrobiła mi normalny GUAM.... i tyle wiem, co wiedziałam...
Stary 2008-04-26, 19:37   #195
vanillaa
Przyczajenie

czy któraś z Was kupowała guam na allegro?
Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę?? jeśli tak będę wdzięczna za link..

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240960
vanillaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 19:58   #196
vanillaa
Przyczajenie

Stary 2008-04-26, 20:08   #197
Niuniaczek
BAN stały

Cytat:
Napisane przez vanillaa Pokaż wiadomość
Ja kupowałam guam od sprzedawcy podawanego wczesniej juz w tym wątku i musze stwierdzic ze jestem bardzo zadowolona. Atrakcyjne ceny, dorzucił jeszcze l-karnitynkę. Zamawiałam 500 g freddo i 300 g arizona (tego niestety nie miała ale zaproponował mi rozwiązanie 360 g w tej samej cenie ale w saszetkach)
Prpdukty są oryginalne, są certyfikaty, a w srodku pudełka w freddo jest jeszcze jedno mniejsze z jakąś próbeczką i ulotką - narazie nie mam pojęcia co to jest bo nie znam ...chyba włoski?
Poza tym wszystko ładnie zabezpieczone.

Także polecam w 100% .

Nie wiem czy moge podac link by nie został uznany za reklamę
Stary 2008-04-26, 20:16   #198
vanillaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Ja kupowałam guam od sprzedawcy podawanego wczesniej juz w tym wątku i musze stwierdzic ze jestem bardzo zadowolona. Atrakcyjne ceny, dorzucił jeszcze l-karnitynkę. Zamawiałam 500 g freddo i 300 g arizona (tego niestety nie miała ale zaproponował mi rozwiązanie 360 g w tej samej cenie ale w saszetkach)
Prpdukty są oryginalne, są certyfikaty, a w srodku pudełka w freddo jest jeszcze jedno mniejsze z jakąś próbeczką i ulotką - narazie nie mam pojęcia co to jest bo nie znam ...chyba włoski?
Poza tym wszystko ładnie zabezpieczone.

Także polecam w 100% .

Nie wiem czy moge podac link by nie został uznany za reklamę
to zapewne ten sprzedawca który ma też sklep ciao.pl ? i jest z katowic? bo z tego co widziałam to on dodaje l-karnitynine
a co to takiego ta arizona??
dziękuję za pomoc

Stary 2008-04-27, 17:16   #199
iwi_83
Zadomowienie

Luba i Annmi dzięki za odpowiedź ja jestem po drugim zabiegu i mogę powiedzieć, że stan skóry nieco sie polepszył...
mam jeszcze pytanie ile nakładzie tego błota? tak równomiernie na cała powierzchnię że skóry nie widać? bo mi się strasznie ciężko to rozprowadza i generalnie takie maziaki na skórze wychodzą, myślę że jakbym miała cała skóre zakryć to chyba te 300 g wystraczyło by na 2 zabiegi... hmm

pachnę
Stary 2008-04-28, 13:54   #200
Niuniaczek
BAN stały

To może ja się wypowiem na temat guam Rapida Arizona

W końcu znalazłam wczorraj czas na zabieg.

Pierwsze wrażenie to zapach - niestety śmierdzi jak w oborze , ale cóż się nie robi dl urody. N pupę i całę uda zuzyłam niecałą saszetkę 90 g , choć ciężko sięyo nakłada, błoto się marze i efekt był taki że miałam całe uda w łatach ( a nie tak ładnie równomiernie rozłożnone ) A i piecze od razu od momentu nałożenia...takie śmieszne uczucie...

Na ulotce jest napisane zeby trzymac 10-15 min , ja zaszalałam, nie powiem i potrzymałam 35 min.... nic mi się nie stało choc mam skłonność do pękania naczynek ale na twarzy ... Błotko szczypało niemiłośiernie ale tak samo na początku jak i na końcu, nawet po zmyciu przez 5 min okropnie swędziały mnie uda..

Cytat:
to zapewne ten sprzedawca który ma też sklep ciao.pl ? i jest z katowic? bo z tego co widziałam to on dodaje l-karnitynine
a co to takiego ta arizona??
dziękuję za pomoc
Tak tak to ten sam, a Arizone to tez guam tylko o intensywniejszym skoncentrowanym działaniu.
Stary 2008-04-29, 08:56   #201
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

kochane - postanowiłam już się naczytałam tutaj samych superlatyw o Guam, ach
Dziś zamawiam ten: http://www.cosmoline.pl/opis,cmd,opi...amfreddo2.html z www.cosmoline.pl
Co prawda mam obawy.. że się zawiodę.. i że będę stratna tych 130zł ale cóż -jeśli nie zaryzykuje - nie dowiem się. Wybrałam ten dla wrażliwych naczynek bo w zgięciu kolan widzę takie żyłeczki i boję się że rogrzewający może mi zaszkodzić. Nurtuje mnie tylko pytanie - czy jeśli będę stosować cały miesiąc co drugi dzień to osiągnę zadowalające efekty? czyli wygładzenie ,ujędrnienie i redukcję drobnych nierówności? i czy EFEKT JEST STAŁY? czy może po skończeniu miesięcznej kuracji, po tygodniu wróci wszystko jak było.. albo co gorsza ze zdwojoną siłą? No i czy te 500g straczy mi na miesiąc? chyba powinno..?
wiem, zasypuję pytaniami ,ale każda z nas przed zakupem miała wątpliowści
A - i jeszcze jedno - czy przed nałożeniem błotka guam mogę zrobić sobie np peeling z kawy, wtedy nałozyć guam a po zmyciu guam (samą wodą tak?) mogę nałożyć jakiś balsam zwykły? nawilżający ujędrniający?
Stary 2008-04-29, 09:07   #202
evelina.00
Raczkowanie

Zachęcona Waszymi dobrymi opiniami na temet preparatu Guam stałam się jego posiadaczką. Na początek wybrałam 500g, tak na początek. Całe szczęście, że nie kupiłam tego większego zestawu ponieważ po 2 użyciach dostałam strasznego uczulenia na nogach. Swędzące krostki na całych udach. Zastanawiam się co z tym fantem zrobić? Używać i brać jednocześnie tabletki na uczulenie czy wyrzucić prawie całe pudełko Guam.
evelina.00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 09:51   #203
Niuniaczek
BAN stały

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
kochane - postanowiłam już się naczytałam tutaj samych superlatyw o Guam, ach
Dziś zamawiam ten: http://www.cosmoline.pl/opis,cmd,opi...amfreddo2.html z www.cosmoline.pl
Co prawda mam obawy.. że się zawiodę.. i że będę stratna tych 130zł ale cóż -jeśli nie zaryzykuje - nie dowiem się. Wybrałam ten dla wrażliwych naczynek bo w zgięciu kolan widzę takie żyłeczki i boję się że rogrzewający może mi zaszkodzić. Nurtuje mnie tylko pytanie - czy jeśli będę stosować cały miesiąc co drugi dzień to osiągnę zadowalające efekty? czyli wygładzenie ,ujędrnienie i redukcję drobnych nierówności? i czy EFEKT JEST STAŁY? czy może po skończeniu miesięcznej kuracji, po tygodniu wróci wszystko jak było.. albo co gorsza ze zdwojoną siłą? No i czy te 500g straczy mi na miesiąc? chyba powinno..?
wiem, zasypuję pytaniami ,ale każda z nas przed zakupem miała wątpliowści
A - i jeszcze jedno - czy przed nałożeniem błotka guam mogę zrobić sobie np peeling z kawy, wtedy nałozyć guam a po zmyciu guam (samą wodą tak?) mogę nałożyć jakiś balsam zwykły? nawilżający ujędrniający?
Ja zrobiłam sobie peeling kawowy dzień przed. Jezeli chcesz sobie obic maski co 2 dni to 500 g chyba nie starczy niestety Co do efektów sama nie wiem . Liczę na cud... od 2 mies jezdze5 dni w tyg po godz na orbitreku, łykam fat burner z dużą ilościąl-karnityny i nic.... górna czesc ciała mi wyszczuplała a dół nawet drgnął więc liczę na cud
Stary 2008-04-29, 10:04   #204
Luba
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Zachęcona Waszymi dobrymi opiniami na temet preparatu Guam stałam się jego posiadaczką. Na początek wybrałam 500g, tak na początek. Całe szczęście, że nie kupiłam tego większego zestawu ponieważ po 2 użyciach dostałam strasznego uczulenia na nogach. Swędzące krostki na całych udach. Zastanawiam się co z tym fantem zrobić? Używać i brać jednocześnie tabletki na uczulenie czy wyrzucić prawie całe pudełko Guam.
Poszłabym do lekarza i odstawiła GUAM. Po konsultacji z lekarzem zobaczysz co dalej.
Z uczuleniem nie ma żartów.

czarna kicia nie wiem czy efekt jest stały, po tym co tu wyczytałam, to mam nadzieję, że (na jakiś czas) tak.

Japonia
Stary 2008-04-29, 10:49   #205
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

zaczynam sie poważnie zastanawiać teraz
i jeszcze evelina.00 o tym uczuleniu napisała
pamiętam jak po oliwce z aloesem Johnson&Jonhson dla niemowląt dostałam uczulenia
Kurcze.. nie lubię dylematów
Chcę efektów nie chcę wysypki
Stary 2008-04-29, 13:05   #206
Annmi
Raczkowanie

tez się obawiałam tego uczulenia....
dletego poszłam na 2 zabiegi do kosmetczki - nic mi sie nie dzieje....
zamówiłam....

ale kosmetyczka zrobiła mi zwykły guam, a ja zamówiłam naczynkowy....
zobaczymy...

uczulać może wszystko i każdy z nas inaczej reaguje....
jednego uczuli guam, grugiego krem niVEA
Stary 2008-04-29, 13:40   #207
iwi_83
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
jeśli chcesz sie go pozbyc to ja chetnie odkupie

pachnę
Stary 2008-04-29, 22:08   #208
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

Guam zamówiony po niedzieli powinien dojść. Ewentualnie może w ten piątek
Będę zdawać Wam relacje z efektów!!
Stary 2008-04-29, 22:12   #209
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

ja juz jestem w polowie kilogramowego freddo i jestem zadowolona, tyle ze nie moge tego jeszcze obektywnie ocenic,poniewaz 2 tyg prawie wcale nie cwiczylam,praca licencjacka,a to znowu grypa.

malwiiina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 08:32   #210
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

będę chyba musiała być oszczędna w stosowaniu, bo zamówiłam ten 500g. Musi starczyć na miesiąc, muuusi Tak nie wiele trzeba żeby było idealnie Taką wiarę pokładam w ten Guam... Ćwiczyć raczej nie będę bo nie mam na to czasu kompletnie. A jak się znajdzie czas to padam i wole się zdrzemnąć Może na roleczki wyskoczę czasem.. Ale ogólnie dużo chodzę więc to też jakaś forma ćwiczeń
Nastawiłyście mnie pozytywnie wychwalając Guam więc wierzę, że po miesiącu smarowania będzie już git!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości