GUAM- preparat wart swojej ceny? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-30, 20:52   #211
leonela
Raczkowanie

Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Hejka dziewczyny,
znudzona zerymi efektami kremów,żelów i serum różnego rodzaju stwierdziłam ,że czas zaszaleć i kupić Guam. Mam GUAM RAPIDA nałożyłam go już 3 raz ale naprawdę skóra jest jak pupa jak u niemowlaka. Zakupiłam ten mniejszy 300g (na wszelki wypadek gdyby mi nie pasował nie będzie aż tak szkoda wydanej kaski jak przy większych opakowaniach). Zobaczymy po miesiącu stosowania , ponadto regularnie ćwiczę 2 razy w tygodniu.
leonela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 23:22   #212
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

Cytat:
Napisane przez leonela Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny,
znudzona zerymi efektami kremów,żelów i serum różnego rodzaju stwierdziłam ,że czas zaszaleć i kupić Guam. Mam GUAM RAPIDA nałożyłam go już 3 raz ale naprawdę skóra jest jak pupa jak u niemowlaka. Zakupiłam ten mniejszy 300g (na wszelki wypadek gdyby mi nie pasował nie będzie aż tak szkoda wydanej kaski jak przy większych opakowaniach). Zobaczymy po miesiącu stosowania , ponadto regularnie ćwiczę 2 razy w tygodniu.

daj znac jak efekty,moze kupie sobie rapide na sama pupe-bo na nogi ze sklonnoscimi do naczynek musze miec freddo

malwiiina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 16:43   #213
tysia222
Raczkowanie

Cześć Dziewczyny!

Czytam wasze wpisy od początku a teraz chyba nadszedł czas żeby coś napisać Ja jestem po 8 zabiegu GUAM FRODDO. Jestem troche zawiedziona, bo skóra owszem jest bardziej jędrna, napięta, ale cellulit....raczej nie znikł. W prawdzie stan moich pośladków dość znacznie się poprawił, ale najgorszy jest ten cellulit z tyłu ud. Cos się z pewnością poprawiło, ale minimalnie. Teraz zastanawiam się, czy zainwestować w drugie opakowanie. Dodam, że 500g powinno mi w sumie wystarczyć na 10 zabiegów a smarowałam tylko uda i pośladki. Teraz myśle o tym żeby kupić GUAM RAPIDA, ale boje się żeby mi naczynka nie popękały czy coś. I też kupowałam GUAM na allegro u tego sprzedawcy z Katowic. Polecam w środku jest próbka krem GUAM, który nakłada się po zabiegu.
Pozdrawiam Was
tysia222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 09:25   #214
kalija
Zadomowienie

W jakich odstepach czasu stosuje się guam?? Tygodniowym? Na KWC był bardzo polecany guam fanghi d'alga i właśnie ten chciałabym zakupić.

Dermatolog mi odradzał wszelkie zabiegi antycell - ponoć przy budowie gruszki i typie estrogenowym to nic nie pomaga.. to prawda?????
Wiele z was juz pewnie skończyła kuracje, jak wrazenia?
kalija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 09:36   #215
kalija
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
Ja jestem po 8 zabiegu GUAM FRODDO. Jestem troche zawiedziona, bo skóra owszem jest bardziej jędrna, napięta, ale cellulit....raczej nie znikł. W prawdzie stan moich pośladków dość znacznie się poprawił, ale najgorszy jest ten cellulit z tyłu ud. Cos się z pewnością poprawiło, ale minimalnie.
mogłabyś mi napisać jaką masz budowe ciała? czy zauważyłaś jakiś spadek cm w obwodzie ud/pośladków??

Cytat:
Teraz zastanawiam się, czy zainwestować w drugie opakowanie. Dodam, że 500g powinno mi w sumie wystarczyć na 10 zabiegów a smarowałam tylko uda i pośladki.
Ja bym chyba sobie odpuściła, gdyby po 8 zabiegach nie było efektów...

Cytat:
Teraz myśle o tym żeby kupić GUAM RAPIDA, ale boje się żeby mi naczynka nie popękały czy coś.
A widziałaś na KWC wypowiedzi o guam fanghi d'alga? Dziewczyny zachwalają właśnie go z powodu redukcji cellulitu Gdybym miała kupować to chyba właśnie ten... chociaż dziwie się, bo w tym wątku prawie wszystki dziewczyny stosowały Froddo..

pozdrawiam
Stary 2008-05-04, 13:07   #216
tysia222
Raczkowanie

Budowa ciała...ja to raczej mam budowę klepsydry . A z jakim lekarzem rozmawiałaś? Podał Ci jakies argumenty? Jeżeli chodzi o obwód, to jeżeli chodzi o uda to nie, ale tyłeczek jakby troszkę mniejszy
Wiesz ja mam naprawdę zaawansowany cellulit, także myśle, ze może po prostu nie pójdzie to tak szybko, i chyba zainwestuje w kolejne opakowanie.

Acha u mnie jest jeszcze tak, że jak przeglądam się w lustrze to widzę efekty (tak mi się wydaje) ale na zdjęciach tego efektu za bardzo nie ma.

pozdrawiam
Stary 2008-05-04, 13:09   #217
tysia222
Raczkowanie

KALIJA mogłabys podac linka, to bym sobie poczytała
Stary 2008-05-04, 14:30   #218
kalija
Zadomowienie

Link do KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=960

Link do strony z której chce zamówić guam (polecany na forum i to chyba w tym wątku):
http://www.cosmoline.pl/opis,cmd,opis,id,guam2.html jest też 1/2 kg

a tu mój wątek, gdzie opisuje wizyte u dermatologa:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...27#post7121327

też mam zaawansowany cellulit pocieszam się wypowiedziami dziewczyn, które skutecznie z nim walcza.. może przed latem mi się uda choć troche go poskromić... choć mój dermatolog jest innego zdania
Stary 2008-05-05, 08:22   #219
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

ciekawy pogląd z tym typem figury Też jestem gruszeczką, jak J.Lo i ten typ figurki jest w zasadzie bardzo ładny. Zaskoczyło mnie to, że z takim typem figury nie zwalczy się niedoskonałości skóry

Mój Guamek już dotarł Paczka przyszła 2 maja, co mnie zdziwiło, bo myslałam że dotrze po 3 maja. Kurację zacznę od dziś lub od jutra - zobaczę jak z czasem się wyrobię. Folię kupiłam dopiero wczoraj.
W kartoniku, w paczce była też próbka błotka do biustu Ogólnie cosmoline.pl jest godne zaufania. Pełna profeska
Relacje będę zdawać jak zacznę stosować
Stary 2008-05-05, 09:10   #220
kalija
Zadomowienie

cZaRnA_KiCiA

jak często się powinno robić zabiegi guam.. tzn. w jakich odstępach czasu? co tydzien czy rzadziej? jest jakaś reguła? Nie wiem ile kilogramów zamówić a mam wyjazd w lipcu i musze być piekna

no i czekam na relacje!!!
Stary 2008-05-05, 09:16   #221
tysia222
Raczkowanie

zabiegi powinno sie robić co 2-3 dni.
Tak jak pisałam wcześniej mi opakowanie 0,5 kg starczyło na 10 zabiegów, smarowałam pośladki i uda, więc możesz sobie przeliczyć
Stary 2008-05-05, 09:19   #222
kalija
Zadomowienie

Dzięki

We wsześniejszych postach widziałam, że dziewczyna kupiła guam w fajnej cenie na ebayu.. w sumie sie opłaca.

1kg za 209 zł + 30zł przesyłka z Niemiec
http://cgi.ebay.pl/LACOTE-Fanghi-dAl...QQcmdZViewItem

hm.. niby sprzedawca ma same pozytywy a cena kusząca, co Wy na to????

na cosmoline 289zł (błotko 1kg+zel 250ml) + przesyłka

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2008-05-05 o 09:47
Stary 2008-05-05, 09:41   #223
Klara02
Zadomowienie

Ja tez stosowalam Guam co dwa, potem co 3 dni.
Stary 2008-05-05, 09:43   #224
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

też gdzieś czytałam, że najlepiej robić co dwa dni
kalija do lipca spoko zdążysz
mam pojemność 500 i chcę być piękna już w czerwcu
Stary 2008-05-05, 15:35   #225
Beciaaa
Raczkowanie

Dołączam do Guamowców Kopiłam dzisiaj kilo guamu na zimno + żel na zimno i folia. od dzisiaj zaczynam działać Zapach niezbyt zachęcający :P ale mam nadzieje ze skutki będą...
Beciaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 20:46   #226
tysia222
Raczkowanie

ja właśnie też kupiłam kolejne opakowanie z rękawicą gratis, wiec od jutra zaczynam

KALIJA- na allegro są równie fajne ceny np.
http://www.allegro.pl/item353599526_...wyprzedaz.html
polecam tego sprzedawce, zawsze ma fajne oferty, szybko wysyła i ogólnie jest ok.
Stary 2008-05-05, 21:21   #227
Beciaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
ja właśnie też kupiłam kolejne opakowanie z rękawicą gratis, wiec od jutra zaczynam

KALIJA- na allegro są równie fajne ceny np.
http://www.allegro.pl/item353599526_...wyprzedaz.html
polecam tego sprzedawce, zawsze ma fajne oferty, szybko wysyła i ogólnie jest ok.

tez polecam tego sprzedawce maja bardzo przystępne ceny w porównaniu z innymi sklepami.

Dziś po pierwszym zabiegu - zimno, śmierdząco, lepiąco ale czego sie nie robi... Wygładzona skóra, taka zbita... ale na rezultaty muszę jeszcze poczekać Jestem dobrej mysli
Beciaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 07:34   #228
Annmi
Raczkowanie

hm....
przesyłke wczoraj odebrałam...
guam freedo + żel + próbki

wczoraj zrobiłam...
kurcze - nie jest prosto sie posmarować i zawinąć, nie paprając całej łazienki...
zimno nisamowicie.... zawinełam w celafon na to ciepły dres, skarpetki, na góre polar
Annmi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 08:14   #229
Aralia83
Raczkowanie

Wczoraj zrobiłam pierwszy zabieg. Zakupiłam taki zwykły guam. Śmierdzące to błoto, ale dobrze się rozprowadza. Początkowo trochę szczypie, ale po kilkunastu minutach to przechodzi i można się zdrzemnąć.
Skóra po zabiegu miła w dotyku i jeszcze przez jakiś czas trochę jakby piecze. Czekam na efekty.
I mam jeszcze jedno pytanko:można się potem normalnie wykąpać, czy raczej wskazane jest poprzestać na opłukaniu wodą?
Aralia83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 08:33   #230
Annmi
Raczkowanie

c.d. zimno telapało okropnie....
wypiłam gorącą herbate, zjadłam groący rosól .. efekt: zimno na dole, poty na górze....
potem zmyłam...
ciało fajne, takie jakby bardziej zbite, gładsze....

jutro powtórka

Aralia - raczej piszą i mówią aby spłukac bez mydła...
mnie zapach guam nie przeszkadza - może nie pachnie, ale jak dla mnie nie jest szczególnie nieprzyjemny
Annmi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 12:24   #231
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

kurcze jestem jakaś dziwna Guamek stoi jeszcze zamknięty bo nie mam czasu go użyć
Cały czas mam tyle na głowie.. Może w piątek się zabiorę wreszcie za kurację!! i zacznę relacjonować.
Tej folijki srebrnej jeszcze nie zrywałam ze słoiczka więc nie wiem jak z zapachem ale mnie troche przerażacie, że to jakiś smrodzio A jak już się zmyje wodą ten Guam to skóra po nim nieprzyjemnie pachnie? ? bo skoro nie można użyć pachnącego żelu pod prysznic po tym Guamie to czy można chociaż wklepać jakiś balsam?
W ogóle nurtują mnie dwie kwestie - jedna z nich była już tu poruszana - chodzi o tabletki anty.. Czy faktycznie Guam nie wnika aż tak to krwioobiegu aby np osłabił ich działanie...? no i czy można spokojnie leżeć na palży w słońcu po użyciu Guam, czy nie jest on np fotouczulający..?

Stary 2008-05-06, 20:48   #232
tysia222
Raczkowanie

Postaram się rozwiać Twoje wątpliwości :

- ja też biorę tabletki anty i z tego co mi wiadomo nie jestem w ciąży, więc chyba jestem żywym dowodem na to że to ze sobą nie koliduje

- opalałam się już po Guamie na solarium i nic się nie stało, więc na słońcu chyba tez bedzie ok

Ja używam tego Guama chłodzącego i on akurat jak dla mnie pachnie całkiem nieźle, ale ponoć ten zwykły strasznie śmierdzi
Pozdrawiam
Stary 2008-05-07, 18:18   #233
Rija
Raczkowanie

Witam Was wszytkie

Ja rowniez zdecydowalam sie na zakup GUAM (Fanghi d'alga) seaweed mud - cellulite formula, firmy LACOTE.
Idzie lato, wiec na plazy fajnie byloby pokazac sie bez skorki pomoaranczowej.
Dzis zrobilam pierwszy zabieg, nalozylam na brzuszek, uda i posladki, zawinelam folia nalozylam szlafrok i jeszcze owinelam sie kocem - pierwsze co poczulam to pieczenie i cieplo, polezalam godzinke (zalecane jest 45min) zmylam (woda z zelem pod prysznic) bo niestety mi troszke za bardzo to blotko "smierdzialo"
Skora jest o wiele bardziej naprezona, niz po zwyklych kremach antycelulitowych, taka bardziej zbita, oczywiscie na rezultaty w pozbyciu sie celulitu musze jeszcze poczekac, ale mysle, ze bedzie fajnie.

Zamiezam nakladac blotko codziennie przez pierwsze 3dni, nastepnie co drugi dzien, przez ok 2 tygodnie, a potem raz w tygodniu - do ukonczenia opakowania.

Zakupilam 1 kg Guam.

Pozdrawiam
Stary 2008-05-08, 11:56   #234
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

dziękuję tysia222 za odpowiedzi jestem spokojniejsza.

dziś się wymaziam poraz pierwszy moim guamkiem bo to karygodne żeby już 6 dzień stał nietknięty

też mam ten chłodzący więc mam nadzieję, że w jego przypadku ten smrodzio jest faktycznie znośny
Stary 2008-05-13, 10:10   #235
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

halllloooo co taka cisza na guamowym wątku??

pierwszy zabieg mam za sobą Zrobiłam w sobotę, 10 maja. Powinnam zrobić kolejny na drugi dzień lub chociaż wczoraj, ale jak zwykle nie miałam czasu
Dziś zrobię znowu i jutro może powtórzę a wtedy co drugi dzień. Wrażenia pozytywne, chłodzenie przyjemne ale potem czuje sie ciepełko. Z zapachem nie jest tak źle, dla mnie to taki roślinny błotkowy zapaszek, da sie znieść. Ale mój króliczek tego zapaszku nie trawi bo jak do mnie podszedł jak leżałam pod kołderką owinięta to prychał noskiem
Skórka gładsza, taka jakby lepiej ukrwiona. Ale na jakieś lepsze efekty liczę tak po miesiącu stosowania
Stary 2008-05-13, 10:18   #236
Aralia83
Raczkowanie

Jestem już po 4 błotkowych zabiegach. Ujędrnienie jest bezdyskusyjne, wyszczuplenia brak (ale to nie jest moim celem). Wydaje mi się, że cellulit jakby się rozbija na takie mniejsze nierówności, ale może to moje urojenia (oby nie).
Stary 2008-05-13, 10:58   #237
Niuniaczek
BAN stały

Ja jak narazie odstawiłam Arizonę Rapida- okazało się, że tylko 1sza saszetka była taka lightowa , z nastepnym cięzko było przesiedzieć 10 min - bez kitu -to szcypanie było nie do wytrzymania . Teraz przerzucam sie na Freddo Co do efektów to jestem po 3 zabiegach i widzę tylko ujędrnienie - ale to mam też po balsamie Eveline za 9 zł, narazie zrobiłam tylko 3 zabiegi, na cuda nie liczę ale chciałabym, żeby cellulit choć troszkę się zmniejszył.... cgyba sobie kupię jakieś zioła oczyszczajace z toksyn może pomogą hm...
Niuniaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 11:25   #238
Aralia83
Raczkowanie

Niuniaczek, na takie zioła bym nie liczyła. Różnych rzeczy próbowałam i guam to ostatnia deska ratunku (na mezoterapie mnie nie stać).
Stary 2008-05-13, 12:57   #239
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

rozmawałam z kolezanka kosmetyczka i powiedziala ze wszytskie guamy sa tak sam skuteczne, wiec jesli ma sie cienka skore, podatna na pekanie naczynek to najlepiej wziac freddo. Poza tym powiedziala aby nie brac do kuracji domowych najsilniejszego guamu ktory nakładamy na max 15 minut, poniewaz mozna sobie nic zrobic krzywde. Te 15 minutowe guamy sa dla kobiet zapracowanych, ktore nie maja czasu lezec godzinke pod folia w salonie. Takze efekt bedzie ten sam ale dla bezpieczenstwa lepiej wziac ten godzinny aby nie zrobic sobie kuku (czesto zaczynaja sie po nim problemy z naczynkami), a jesli mamy czas to polezmy dluzej w drogocennych algach

malwiiina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 19:31   #240
Rija
Raczkowanie

BARDZO WAZNE !!!

Dzis przyszedl kolejny (juz czwatry dzien ) na zastosowanie Guam.
Wzielam dluga kapiel, polezalal, zrelaksowalam sie...
Wyszlam z wanny, wytarlam dokladnie, zawolalam meza (zawsze pomaga mi zawinac sie folia) i zaczelam nakladac Guam... no i coz... myslalam, ze umre z bolu !!!
Stopniowo zaczelo mnie piec, az poczulam tak mocne pieczenie jakby ktos mnie podpalal ogniem, wzielam natychmiast prysznic i zmylam to bloto z mojego ciala. To naprawde bylo straszne, mysle ze to zasluga kapieli, wszystkie pory byly pootwierane, i zbyt mocno zareagowala moja skora na preparat.

Takze zalecam nie brania dlugich i cieplych kapieli, przed nakladaniem GUAM.

Ps. Jutro sprobuje ponownie, ale bez kapieli

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości