Farba mocno niszczy w這sy? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-18, 19:43   #1
beata16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Exclamation

Farba mocno niszczy w這sy?

no wlasnie czy farba mocno niszczy wlosy? :P no.. prawie od roku uzywam szamponu koloryzujacego loreal casting.. ale musze codziennie myc wlosy bo strasznie mi sie przetluszczaja i przez to po kilku myciach ten szampon coraz mocniej mi schodzi i kolor mam taki zdechly jakis :P i mam takie przeswity naturalnego koloru :/ i wlasnie nie wiem czy zaczac uzywac farby? czy dluzej bedzie trzymac mi ten kolor? i tez boje siue tego ze strasznie se wlosy zniszcze bo po samym szamponie wlosow mam mniej i takie przyklaple a kiedys mialam calkiem inne... i co mam zrobic?
beata16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-18, 22:16   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: Farba mocno niszczy w這sy?

Wiesz, farbuj w這sy od 12 roku 篡cia ( d逝uga historia ) , na poczatku by豉 praktycznie tylko Palette...i ona niszczy w這sy ( do dzisiaj opinie o tej farbie sa niezbyt ok), ale dzi mamy na rynku wiele r騜nych farb i ja nie mog powiedzie by niszczy造 w這sy,niekt鏎e osoby , kt鏎e nie farbuj maj je w gorszym stanie ni ja ( moje s akurat w dobrym Nigdy , 瘸dna farba (pomijam pocz徠ki z Palette) moim w這som nie zaszkodzi豉. oczywi軼ie s i kwestie indywidualne-niekt鏎zy mog by uczuleni itp,ale przed tym producenci przestrzegaj.Moje osobiste zdanie jest takie, 瞠 niszczenie w這s闚 przez farby to dzi mit , a przynajmniej historia,mo積a je zniszczy na wiele innych sposob闚 ( suszarka, prostownica, 幢e dobrane kosmetyki, uczulenie na chlor itp).
Jesli chcesz zacz望 farbowac mo瞠sz spr鏏owac barazie z "delikatnymi " farbami typu Garnier Belle Color czy Polly Colour Brillance ( schodz do嗆 szybko jak na farbe , ale nie tak jak szampony koloryzuj帷e).Dobre s te np farby Loreal czy Wella Safira, zreszt mo瞠sz skorzysta z KWC.My郵, 瞠 lepiej koloryzowac raz a porz康nie ni czesto poprawia.
Je郵i jednak Twoje w這sy sa w z貫j kondycji "podlecz " je troch :
Co do przet逝szczaj帷ych si w這s闚 polecam szampon Garnier Neril( w szczeg鏊no軼i jesli wypadaj i przet逝szczaj si) , lub Seboradin Niger ( apteka odpowiednio 16 i 14 z, zobacz KWC) .Je郵i nak豉dasz od篡wki , pomi nasad w這s闚(staraj sie nie obci捫a zbytnio w這s闚) Zaopatrz si w jakies witaminy np Humavit , dobry a nie bije po kieszeni..Pozdrawiam.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-20, 11:09   #3
vivian
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 385
GG do vivian

Beatko16 a ten Loreal Casting to rzeczywi軼ie jest taki z造...wypadaj Ci w這sy, przezedzaj sie bo ja w豉snie planuje sobie niebawem zafarbowa na gorzk czekolad, lecz teraz nieco si bojea farobwac zwyk陰 farb narazie nie chc, gdy musze zobaczy jak b璠e sie w tym kolorze czu豉...mo瞠 poradzicie jaki inne szmpony koloryzuj帷e, r闚nie dobre, ale takie, kt鏎e szybko nie schodz
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-20, 11:20   #4
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 544

kazda farba niszczy wlosy.. po ilestam latach farbowania mam polowe mniej prawie ze plus wuyprostowaly mi sie , sa lamliwe, ogolnie zauwazam roznice do tego co bylo a jest nawet ziolowe niszcza troszke ot chociazby zwykla chna bo po ilestam farbowaniach masz przesuszone ze kopiec siana sie robi na Twoim miejscu bym sobie zakupila jakis apteczny szampon na wlosy przetluszczajace sie i probowala sie pozbyc smalcu
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."
moee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-20, 16:59   #5
kaczorka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 375

a ciekawa jestem czy jak farbuje w這sy u fryzjera to si wtedy mniej niszcza ??
kaczorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-20, 17:40   #6
Angel_ek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

Kilka razy u篡豉m szamponetki ale ju si nie odwa瞠. Polecam do PRZYCIEMNIANIA henne balsam od篡wia w這ski, s lsniace i jakby grubsze tylko 瞠 efekt to tylko kilka my
Le輳 na mi瘯kich pragnieniach mi這軼i
Dotykam kraw璠zi mojej wolno軼i
砰cie p造nie, a ja siedz w windzie mojego 篡cia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczeg鏊nych mojemu 篡ciu nadziei
Angel_ek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.