Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-03, 17:10   #331
diorinia
Raczkowanie

kawitacja ultradźwiękami

hej, czy miałyście kawitację ultradźwiękami? na czym polega? jakie efekty? czy warto? jak często? boję się, idę na to we piątek... głównie chodzi mi o efekty... cześć
diorinia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 18:42   #332
diorinia
Raczkowanie

Dot.: kawitacja ultradźwiękami

nikt nie iałtego zabiegu?? mam prosaki więc z tego powodu chcę oczyścić tym zabiegiem twarz...
diorinia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 11:10   #333
Monii...
Raczkowanie

Wyszukiwarka nie boli
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ight=kawitacja to jest wątek zbiorczy odnonie kawitacji
pozdrawiam
Monii... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:49   #334
Natolek
Przyczajenie

GG do Natolek

hej będziesz miala robiony peeling kawitacyjny i to nie boli.Wedlug mnie jest to nawet przyjemne...jedyny minus tego urzadzenia jest taki ze podczas zabiegu wydaje charakterystyczne brzęczenie jak np mucha Ten zabieg jest calkowicie bezbolesny i efekty sa najlepiej widoczne jakbys chodzila na taki zabieg raz na tydzien.Wiem troche na ten temat poniewaz miala go robionego a takze robie ten zabieg klientką pozdrawiam
Natolek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 14:47   #335
laylla18
Raczkowanie

Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

...hej, zrobiulam ten peeling- jestem zadowoona jednak nie usunal mi tak jak ozna bylo sie spodziewac, wiekszych zaskornikow. Czy mogę teraz pojsc na mikrodermabrazję? Dodam ze mam 22 lata. Nie chcę sobie przedobrzyc
laylla18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 21:03   #336
fridayevening
Raczkowanie

Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Hej
a czy ktoś może mi powiedzieć, czy po tym zabiegu znikną wągry?
I ile trzeba ich zrobić, żeby ewentualnie znikły?
Z góry dziękuję!
fridayevening jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 19:03   #337
side85
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do side85

trzy posty wyżej napisałam że mnie usunął je całkowicie ale wymagało to trzech zabiegów w odstępach dwutygodniowych i potem co miesiąc trzeba podtrzymywać bo inaczej naturalnie wracają (nie ma cudów)
Stary 2008-09-09, 20:54   #338
kirki
Raczkowanie

Czy usunie wągry to zależy też od tego czy one są głębokie i duże czy nie. Takich głębokich ciasno połoźonych wągrów, to kawitacja raczej nie usunie.
kirki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 09:09   #339
milkNhoney
Rozeznanie

Czy ktoś mógłby mi doradzić?
Miałam małe problemy z wypryskami w okolicy brody i czoła. Wyleczyłam to i nawilżam buzię, teraz wygląda całkiem ok. Myślałam, żeby wybrać się jeszcze na oczyszczanie twarzy lub jakiś zabieg Nie chcę przedobrzyć tylko z tego co piszecie to nie wiem czy tylko nie pogorszę sprawy[ myślałam o oczyszczaniu manualnym]... Chciałam tutaj zapytać bo obawiam się, że jak zadam takie pytanie kosmetyczce to będzie próbowała namówić mnie na byle co.

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:27   #340
caroline92
Przyczajenie

dwa razy bylam na mechanicznym oczyszczaniu ale prosaki powrocily
zastanawiam sie nad ultradzwiekowym peelingiem kawitacvyjnym,jednak kosmetyczka stwierdzila ze bedzie musiala nakluc prosaki bo peeling ich nie usunie.Mam sporo wagrow na nosie i brodzie troche na policzkach
co mam robic, doradzcie!
caroline92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 19:10   #341
Bathory
Raczkowanie

a czy wie ktoś czy na oczyszczanie ultradźwiękami mogę pójść już po miesiącu od zakończenia kuracji Izotekiem, czy muszę jeszcze poczekać? na mikrodermabrazję muszę czekać jeszcze 2 miesiące, a ten sposób oczyszczania wydaje mi się delikatniejszy więc może jest nadzieja, że mogę już iść? ;>
Bathory jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 15:55   #342
FenixMaxx
Raczkowanie

Question Dot.: peeling kawitacyjny

Gdzie w Lublinie polecacie udać się na kawitację twarzy?
I jakie są tam ceny?
FenixMaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 22:15   #343
201607060918
Konto usunięte

Dot.: peeling kawitacyjny

Ja dziś byłam na zabiegu u kosmetyczki: normalne oczyszczanie + peeling kawitacyjny + algi. Za wszystko zapłaciłam zaledwie 100 zł gdzie w innych salonach kosmetycznych w moim mieście całość kosztuje 120 - 150 zł.
201607060918 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 11:49   #344
abar18
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

a jak długo trwał ten cały zabieg?
ja byłam raz i powiem szczerze nie byłam zadowolona-
gdy w domu zmywałam twraz tonikiem mialam jeszce resztki podkładu na waciku a cały zabieg wraz ze zmywaniem makijazu trwał z pół godz.
abar18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 13:18   #345
nnajnna
Raczkowanie

Moja kosmetyczka powiedziala ze powinnam robic peeling kawitacyjny raz w tygodniu przez co najmniej miesiac zeby byly efekty i pozniej raz na dwa tygodnie czy to znaczy ze nie ma pojecia o tym co robi?
nnajnna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 13:44   #346
201607060918
Konto usunięte

Widze że każda kosmetyczka co innego mówi. Moja wczoraj mi powiedziała że jeżeli nie moge brać żadnych leków doustnych na tradzik (mam problemy z watroba) pozostalo mi jedynie normalne oczyszczanie przynajmniej 3 - 4 razy do roku. Sam peeling kawitacyjny tak dobrze nie oczyści cery z porów jak normalny zabieg oczyszczający. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Bardzo się boje że po oczyszczaniu moja cera po dwóch lub trzech miesiacach bedzie wygladała jeszcze gorzej niż przed. Nie wybiore się już wiecej do tej kosmetyczki bo starsznie mnie wymęczyła. Jest mało delikatna. W pewnym momęcie aż się popłakałam. Dziś rano przy myciu strasznie bolały mnie policzki.
Stary 2008-11-14, 15:49   #347
nnajnna
Raczkowanie

Ja do tej mojej kosmetyczki kilka lat temu chodzilam co miesiac na czyszczenie bo powiedziala ze tak jest najlepiej a okazuje sie podobno ze to walsnie jeszcze bardziej wzmagalo produkcje sebum bo za kazdym razem tez robila mi masaz twarzy....
juz sama nie wiem co o niej myslec...niby jej ufam-nadal chodze na wosk-jakies 5-6 lat a w sobote mam isc do niej na kwasy ale jesli ona faktycznie nie ma pojecia na ten temat...
Stary 2008-11-14, 16:00   #348
201607060918
Konto usunięte

nnajnna niektóre kosmetyczki nie wiele wiedza o cerze problematycznej. Moja jak słyszy o płynie micelarnym, bądź o maści typu Skinoren " robi wielkie oczy " jakby nie wiedziała o czym mówie. Ciągle poleca mi jakieś tanie za " 2 zł " kosmetyki drogeryjne. Wiem że to nie dermatolog ale do kosmetyczki ide z zamiarem wygladania dobrze, chce żeby mi coś doradziła.
Stary 2008-11-15, 16:38   #349
mia88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Ja bardzo sobie chwale peeling kawitacyjny. Wrecz musze sie przyznac,ze sie uzaleznilam od niego i robie go conajmniej raz na dwa tygodnie :P polecam takze zabieg sonoforezy, ktory bardzo czesto w gabinetach jest wykonywany po peelingu kawitacyjnym, a polega na prowadzaniu ampulek lub maseczek zelowych ultradzwiekami
Heh, widzę, że nie tylko ja jestem od niego uzależniona
Nigdy nie byłam na oczyszczaniu manualnym, więc nie mogę porównywać, ale na pewno peeling kawitacyjny jest od manualnego o niebo przyjemniejszy nic nie boli, zero zaczerwienień itp. Na początku robiłam raz na 2 tyg (przez 2 m-ce), dzięki temu moja skóra jest prawie jak z reklamy teraz robię raz na miesiąc naprzemniennie z algami i bez (we Wrocławiu z algami kosztuje 70 zł, bez 30 zl).
mia88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 16:03   #350
nnajnna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
nnajnna niektóre kosmetyczki nie wiele wiedza o cerze problematycznej. Moja jak słyszy o płynie micelarnym, bądź o maści typu Skinoren " robi wielkie oczy " jakby nie wiedziała o czym mówie. Ciągle poleca mi jakieś tanie za " 2 zł " kosmetyki drogeryjne. Wiem że to nie dermatolog ale do kosmetyczki ide z zamiarem wygladania dobrze, chce żeby mi coś doradziła.
moja niby jest bardzo doswiadczona kosmetyczka a ja zazwyczaj jej ufalam,ale zaczynam coraz bardziej miec watpliowosci...
a co do kosmetykow to moja raczej poleca mi bardzo profesjonalne-takie zazwyczaj ktore mozna kupic u niej w gabinecie,czyli np.Thalgoo czy ostatnio BDR
Stary 2008-11-17, 23:40   #351
Summer Vine
Raczkowanie

czajka zabieg oczyszczania niestety boli nie zgadzam sie z Twoja kosmetyczka zabieg oczyszczania robi sie 1-2 razy w roku nie czesciej !!

nnajnna -peeling ultradzwiekowy (kawitacyjny) jest bezbolesnym oczyszczaniem twarzy , usuwa tylko powierzchownie , wiec nie da nam takiego efektu jak oczyszczanie twarzy
peeling kawitacyjny powinno sie wykonywac w serii od 6 do kilkunastu zabiegow , 2-3 razy w tygodniu .
Summer Vine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 00:09   #352
201607060918
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Summer Vine Pokaż wiadomość
czajka zabieg oczyszczania niestety boli nie zgadzam sie z Twoja kosmetyczka zabieg oczyszczania robi sie 1-2 razy w roku nie czesciej !!

Wiem, że zabieg oczyszczania boli bo miałam go robiony kilka razy będąc nastolatką ale tym razem kosmetyczka lekko przesadziła. Nie czułam się jak w gabinecie kosmetycznym o jak w gabinecie tortur W pewnym momencie aż się popłakałam i cała trzęsłam. Jeżeli mnie bolało, nie powinna nakłuwać krostki i wyciskać aż do skutku. Zero delikatności.
Stary 2008-11-18, 07:35   #353
Summer Vine
Raczkowanie

ojjj nei moge ocenic czy przesadzasz , czy ona przesadzila bo mnie tam nie bylo .... ale jak jestes niezadowolona z jej uslug to najlepiej zmien kosmetyczke , naprawde dziweczyny musicie uwazac bo wiele jest kobiet ktore TYLKO po kursach otwieraja gabinet , bo wyksztalcenie do otwarcia gabinteu nie ejst potrzebne , ja takie osoby znam i potem klijentki co niektore wychodza z placzem wiec zwracajcie na kompetencje kosmetyczki
Summer Vine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 08:08   #354
Jyotika
Raczkowanie

Niestety to fakt... wiele lasek idzie na kosmetyczkę (i to nie studia a jakiś kurs roczny ewentualnie policealną zaoczna szkoła) bo nie mają co ze sobą zrobić. Potem otwierają salony nie salony i po kilku zabiegach u takiej twarz może być ciężko odratować. Najlepiej to patrzeć na dyplomy i inne kwalifikacje (kiedy ostatni były robione - w tej dziedzinie często i wszystko się zmienia) i pytać się koleżanek - do kogo chodzą...

_________________________ _____

Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 19:09   #355
agmy
Przyczajenie

Zaraz po peelingu kawitacyjnym skora byla gladka i promienna, ale po kilku dniach pojawilo sie jakby wiecej krostek. czy to normalne?
agmy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 19:12   #356
agmy
Przyczajenie

Zaraz po peelingu kawitacyjnym skora byla gladka i promienna, ale po kilku dniach pojawilo sie jakby wiecej krostek. czy to normalne?
agmy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 20:31   #357
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie

Ja byłam na Kawitacji. Była kawitacja, troche manualnego, wprowadzanie koncentratu i alga. Skóra gładka i jaśniutka. Polecam.
Czarna_Złośnica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 20:38   #358
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie

Juz pisałam w innym wątku ale tu tez napisze. Byłam ostatnio na kwitacji i super efekty. Jestem bardzo zadowoloa. Na wstepie pani zrobiła wywiad i spytała sie mie o wszystkie przeciwwskazania bo to prądy. Potem wykonała oczyszczanie tą szpatułką, troszke musiala powyciskac na nosie, potem wprowadziła koncentrat i nałożyła alge. Cena dośc wysoka bo 150 :/ no ale... ważne że skóra jest naprawde gładka i widac różnice.
Czarna_Złośnica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 09:03   #359
Rzeczywiscie15
BAN stały

Moja współlokatorka miała robioną mikrodermabrazje w der-med'zie mają tam sprzęt, którym można kontrolować głębokość ścierania naskórka, więc pomimo głębokich wągrów wszystko jej wyeliminowali już za pierwszym razem. Wygląda świetnie, czuje się świetnie. Musi iść jeszcze raz, żeby efekt się na dłużej utrzymał. Mówiła że nie jest to takie straszne i spokojnie da się wytrzymać. Więc jak jesteś z Krakowa to jak najbardziej polecam. (ponoć w katowicach i wroclawiu tez jest)
Rzeczywiscie15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 20:39   #360
tiarus
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dorzucę swoje trzy grosze.
Na prawdę polecam- po kilku zabiegach pozbyłam się wągrów
Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
trzy posty wyżej napisałam że mnie usunął je całkowicie ale wymagało to trzech zabiegów w odstępach dwutygodniowych i potem co miesiąc trzeba podtrzymywać bo inaczej naturalnie wracają (nie ma cudów)
to ja pytanie do obu - jak długo miałaś te wągry i jak duże... no i gdzie robiłaś?
ja na kawitacji byłam raz, wrażenia przyjemne, ale nie zanotowałam spektakularnego działania... nie zniknęły mi wągry (nawet nie liczyłam), ale też nie było poprawy kolorytu skóry (a na to miałam chrapkę)...
więc jak Ci się udało...?
pomóż proszę

Cytat:
Napisane przez agmy Pokaż wiadomość
może to sławetny wysyp, który świadczy o oczyszczeniu skóry - jak najbardziej pozytywny Objaw

Tagi
kawitacja, peeling, peeling kawitacyjny

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości