Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-12, 22:36   #541
DevilInside
Raczkowanie

Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Chciałam się tylko dowiedzieć czy ten peeling uwrażliwia skórę na promieniowanie jak np kwasy.
Zdecydowanie nie. Jednak fotoochrone należy zastosować bezpośrednio po zabiegu i bezpiecznie jeszcze te 2-3 dni po nim - wystarczy SPF15. Niestety ile pacjentów tyle reakcji skóry. Naprawde skóra potrafi tak nieprzewidywalnie zareagować lub uwrazliwic sie po różnych zabiegach, że zawsze zdrowy rozsądek jest wskazany.

Generalnie zasada jest taka, żeby nie narażać skóry na bepzośrednie promieniowanie zaraz po zabiegu.

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-08-12 o 22:38
DevilInside jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 23:46   #542
Monika1994
Wtajemniczenie

Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez alekssis Pokaż wiadomość
Witam Was,
czy są jakieś ograniczenia wiekowe co do PK? od którego roku życia można się wybrać na taki zabieg?
Ja mam 15 lat i bez problemu zapisałam się na peeling kawitacyjny co prawda kosmetyczka powiedziała, że w moim wieku i przy mojej cerze wystarczą 1-2 zabiegi rocznie, ale ja żadnych efektów nie widziałam i nie widzę. Ograniczeń wiekowych raczej nie ma
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."

Edytowane przez Monika1994
Czas edycji: 2009-08-12 o 23:49
Monika1994 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 16:10   #543
dronkabie
Raczkowanie

Dot.: Peeling kawitacyjny we Wrocławiu gdzie i za ile??

Cytat:
Napisane przez kleooo Pokaż wiadomość
Dziewczyny cena zabiegu zależy od kosmettków na jakich się pracuje, gama jest tak szeroka i ceny także.
W KaVI Wellness nadal obowiązuje cena 50 zł za peeling z nawilżaniem dla studentek, przyjdźcie z legitymacją, rabat gwarantowany
to juz jest reklama zabroniona zdaje sie na forum
poza tym dzwonilam dzisiaj do tegi Kavi cos tam i cena to 100 zl za zabieg podstwowy: peeling + nawilzanie, dla studentow znizka 15%
dronkabie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 16:31   #544
dronkabie
Raczkowanie

dziewczyny znalezione przypadkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg UO0011.jpg (72,0 KB, 44 załadowań)
dronkabie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 17:26   #545
Partymix
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

a ja byłam ostatnio u kosmetyczki co prawda nie robiłam kawitacji a mikrodermabrazje ale pytałam o kaw. i cena to 60 zł jeśli ktoś chce namiary piszcie na priw bo nie bede robic reklamy a z tym gabinetem nie mam nic wspolnego poprostu przypadkiem tam wszłam i zrobiłam zabieg.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

ewentualnie podam adres ulicę bp widze ze kilka osób tak robiła nie chce by było to potraktowane jako reklama komuny paryskiej 14
Partymix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 13:27   #546
Mariola13
Zakorzenienie

Chciałam zapytać w kwestii pozbycia się zaskórników. Mam takie od 2 tygodni na policzkach w pasie hormonalnym jak to określiła kosmetyczka. Dwa dni temu jednak miałam robione 70% kwasy, żeby pozbyć się przebarwień. Były to kwasy glikolowo-salicylowe. Polecono mi za 2 tygonie zgłosić się na kolejny taki zabieg. Ale terach chodzi mi o te zaskórniki - denerwują mnie. Kiedy i czy mogę teraz zająć się ich usuwaniem ? Czy te zabiegi kwasowe nie przeszkadzają temu ? Czy teraz powinnam po kwasach jakiś czas odczekać ?. Dodam, że nie mam żadnych skótków pokwasowych typu zaczerwienienie, łuszczenie. Totalnie nic.

Jaką metodę polecacie ? Chciałabym usunąć je za pierwszym razem. jaki zabieg to gwarantuje ?

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-10-03 o 13:28 Powód: dopisek
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 18:24   #547
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać w kwestii pozbycia się zaskórników. Mam takie od 2 tygodni na policzkach w pasie hormonalnym jak to określiła kosmetyczka. Dwa dni temu jednak miałam robione 70% kwasy, żeby pozbyć się przebarwień. Były to kwasy glikolowo-salicylowe. Polecono mi za 2 tygonie zgłosić się na kolejny taki zabieg. Ale terach chodzi mi o te zaskórniki - denerwują mnie. Kiedy i czy mogę teraz zająć się ich usuwaniem ? Czy te zabiegi kwasowe nie przeszkadzają temu ? Czy teraz powinnam po kwasach jakiś czas odczekać ?. Dodam, że nie mam żadnych skótków pokwasowych typu zaczerwienienie, łuszczenie. Totalnie nic.

Jaką metodę polecacie ? Chciałabym usunąć je za pierwszym razem. jaki zabieg to gwarantuje ?
oj za pierwszym razem nigdy nie usuniesz. kawitacja spłyca zaskórniki, oczyszczanie mechaniczne wydusi je do konca ale to tez na pewnien czas. najlepiej idz do dermatologa i popros o leki albo kosmetologa ktory cos Ci zaproponuje. i jezeli mialas neidawno robione kwasy to moze poczekaj troche, nie mecz tak buzi, szkoda jej.
jp91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:27   #548
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
oj za pierwszym razem nigdy nie usuniesz. kawitacja spłyca zaskórniki, oczyszczanie mechaniczne wydusi je do konca ale to tez na pewnien czas. najlepiej idz do dermatologa i popros o leki albo kosmetologa ktory cos Ci zaproponuje. i jezeli mialas neidawno robione kwasy to moze poczekaj troche, nie mecz tak buzi, szkoda jej.
Byłam u dermatologa. Zapisał żel Duac i Tetrasysal, którego nie wykupiłam, a na dzień mogę stosować Vichy Dermanorm. Dzisiaj drugi raz posmarowałam się Duac'iem i na jednym policzku już widzę zmianę na lepsze. Posmarowała sobie też na plecach, bo jak zauważyałm tam mnie też wysypało kaszką.

Na razie odpuszczam sobie wszelkie zabiegi gabinetowe. Najśmieszniejsze jest to, że nigdy w życiu nie miałam problemów z cerą, nawet jako nastolatka, a tu proszę....

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-10-07 o 22:28 Powód: dopisek
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:10   #549
azure
Zadomowienie

GG do azure

Oj, ja gorąco polecam peeling kawitacyjny. Wprawdzie nie oczyszcza głębokich zanieczyszczeń, ale buzia wygląda o niebo lepiej! I choć po mechanicznym oczyszczaniu byłam bardzo niezadowolona, to kawitację szczerze pokochałam zero podrażnień, zero zaczerwienień, buzia rozjaśniona i po raz pierwszy w życiu zaczynam wychodzić do ludzi bez podkładu.
azure jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:52   #550
polinea
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

jeżeli chodzi o oczyszczanie ultradźwiękami to jak dla mnie najważniejsze, żeby było robione to urządzeniem Giovanni..najbardziej genialny kombaj wielofunkycjny z jakim miałam do czynienia, skóra po takim czyszczeniu jest bezporównywalnie ładniejsza, także Wizażanki..jeżeli mogę coś zasugerować, to radzę sprawdzać u kosmetyczek z jakiego sprzętu korzystaj, bo od tego jednak bardzo dużo zależy
polinea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 20:03   #551
Mary_Q
Zakorzenienie

hej hej
z racji,ze jest to watek o oczyszczaniu a mam jeszcze jedno pytanko poza kawitacja zapytam tu...

otoz-zawsze mialam cere sucha/bardzo sucha,wrazliwa/nadwrazliwa i naczynkowa-naszczescie bez pajaczkow -tzn czasem na nosie widac taka siec naczynek ale ogolnie zawsze mega sie czerwieni nawet od potarcia reka

ale pomimo tego jakos strefa t ostatnio zaczela sie zmieniac na mieszana...jednakze pomimo czasem swiecenia wcale mieszana nie jest bo i tak tam sie robia potem suche skorki pomimo blyszczenia i zadne preparaty do tego typu cery dla mnie sie nie nadaja-sa za ostre!

a moj problem to zaskorniki i jakies krosteczki/gudki ktore wychodza czasem na brodzie a ktore niestety czasem drapie odruchowo i przez to zostawiam sobie brzydkie slady

oczyszczanie manualne bardzo mnie boli szybko robie sie czerwona a na nosie chociaz jest najbardziej zanieczyszczony pojawia sie widoczna siec naczynek w ogole mam meg buraka i bardzo mnie boli a te zaskorniki sa bardzo glebokie i takie sztywne/twarde

no i chcialabym sie pozbyc tych sladow po syfkach z brody bo zrobila sie lekko przebarwina

no i moje pytanie czy mam sie wybrac na peeling kawitacyjny czy na mikrodermabrazje czy na jeszcze jakis inny zabieg oczyszczania i z czym polaczyc??

chcialam poczytac wiecej o mikrodermabrazji ale wyszukiwarka mi nie dziala bo wpisujac to haslo nie mam zadnego wyniku ! tylko jak pisze korund to mam dwa wiec taka moja prosba jak ktos moze to poszuka mi w wyszukiwarce i poda link??bede bardzo wdzieczna
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 14:24   #552
Arietta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez polinea Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o oczyszczanie ultradźwiękami to jak dla mnie najważniejsze, żeby było robione to urządzeniem Giovanni..najbardziej genialny kombaj wielofunkycjny z jakim miałam do czynienia, skóra po takim czyszczeniu jest bezporównywalnie ładniejsza, także Wizażanki..jeżeli mogę coś zasugerować, to radzę sprawdzać u kosmetyczek z jakiego sprzętu korzystaj, bo od tego jednak bardzo dużo zależy

Możesz skonkretyzować? Bo z tego wynika że sa skuteczniejsze i mniej skuteczne urządzenia. Dla mnie jest to o tyle istotne, że zastanawiam się własnie nad kupnem na allegro jednego z tych urządzeń o których wspominała Majreg. Jednak jest ich dostć dużo o odmiennych kształtach, różnych firm i bardzo różnych cenach (!).
Zastanawiam się nad tym bardzo mocno, bo co jakiś czas reklamowane są "cudowne" urzadzenia do użytku domowego, które w ostateczności okazują się bublem na który wyrzuca się pieniądze w błoto (a nie są to małe sumy w końcu).
Usiłowałam się dopytać tutaj fachowca, podając przykłady takich aukcji (są na nich podane stosowne parametry tych urządzeń, więc nie powinno być to trudne). Ale niestety, nikt nie podjął wysiłku odpowiedzi :/ A ja wolę nie ryzykować tym razem.
Arietta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:41   #553
crawik15
Raczkowanie

A ja mam takie pytanko:

czy po powiedzmy 3 zabiegach kawitacji mogę spodziewać się np. zmniejszenia porów? (chociaż malutkiego zlikwidowania ich) czy ten zabieg raczej tylko mi je oczyści..?
crawik15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 19:18   #554
Marion1980
Przyczajenie

Witam,
czy mogłabyś mi napisać gdzie byłaś we Wrocławiu na tym peelingu i czy byłaś zadowolona?
Jakie ceny?
Pzdr,
M.N.
Marion1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 00:07   #555
kati
Przyczajenie

Po kawitacji pory są oczyszczone i zmniejszone ale powiększone pory to niestety przypadłość przy krórej nie wystarczy zabieg kawitacyjny.Należy stosować odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji w domu.DOBRA kosmetyczka potrafi z pewnością doradzić.Uważaj na to w jakim gabinecie i jakim urządzeniem jest robiona kawitacja.Jest mało gabinetów która mają urządzenie do kawitacji z wysterylizowaną końcówką.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Kawitacja nie usunie zaskórników.Trzeba je usunąć manualnie(u kosmetyczki oczywiście)Po kwasach trzeba odczekać.Bezpośrednio przed kwasami również nie wskazane.Może być naruszony naskórek i będzie baaardzo bolało.

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
hej hej
z racji,ze jest to watek o oczyszczaniu a mam jeszcze jedno pytanko poza kawitacja zapytam tu...

otoz-zawsze mialam cere sucha/bardzo sucha,wrazliwa/nadwrazliwa i naczynkowa-naszczescie bez pajaczkow -tzn czasem na nosie widac taka siec naczynek ale ogolnie zawsze mega sie czerwieni nawet od potarcia reka

ale pomimo tego jakos strefa t ostatnio zaczela sie zmieniac na mieszana...jednakze pomimo czasem swiecenia wcale mieszana nie jest bo i tak tam sie robia potem suche skorki pomimo blyszczenia i zadne preparaty do tego typu cery dla mnie sie nie nadaja-sa za ostre!

a moj problem to zaskorniki i jakies krosteczki/gudki ktore wychodza czasem na brodzie a ktore niestety czasem drapie odruchowo i przez to zostawiam sobie brzydkie slady

oczyszczanie manualne bardzo mnie boli szybko robie sie czerwona a na nosie chociaz jest najbardziej zanieczyszczony pojawia sie widoczna siec naczynek w ogole mam meg buraka i bardzo mnie boli a te zaskorniki sa bardzo glebokie i takie sztywne/twarde

no i chcialabym sie pozbyc tych sladow po syfkach z brody bo zrobila sie lekko przebarwina

no i moje pytanie czy mam sie wybrac na peeling kawitacyjny czy na mikrodermabrazje czy na jeszcze jakis inny zabieg oczyszczania i z czym polaczyc??

chcialam poczytac wiecej o mikrodermabrazji ale wyszukiwarka mi nie dziala bo wpisujac to haslo nie mam zadnego wyniku ! tylko jak pisze korund to mam dwa wiec taka moja prosba jak ktos moze to poszuka mi w wyszukiwarce i poda link??bede bardzo wdzieczna
Jeśli masz przebarwienia i płytkie blizny to mikrodermabrazja bębzie dla Ciebie lepsza.Usunie przbarwienia i jednocześnie spłyci blizny.Niektóre profesjonalne gabinety zamieszczają opisy zabiegów.Wejdż na stronę gabinetu który wykonuje mikro może uda CI się znależć opis.Ja miałam mikro.Jest bezbolesne nawet przyjemne.Po zabiegu nałożyła mi kosmetyczka maseczkę tak że nawet nie byłam zbyt czerwona.Robiłam zabieg 5 razy ale efekty były już po 1 razie.POLECAM Ci ten zabieg bo jest bezpieczny a efekty SUPER!

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Oj, ja gorąco polecam peeling kawitacyjny. Wprawdzie nie oczyszcza głębokich zanieczyszczeń, ale buzia wygląda o niebo lepiej! I choć po mechanicznym oczyszczaniu byłam bardzo niezadowolona, to kawitację szczerze pokochałam zero podrażnień, zero zaczerwienień, buzia rozjaśniona i po raz pierwszy w życiu zaczynam wychodzić do ludzi bez podkładu.
Ja też uwielbiam kawitację.Fantastycznie likwiduje martwy naskórek i wygładza twarz.Ale z poważniejszym problemem poradziła sobie mikrodermabrazja.Kawitacj a była za słaba.
kati jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 07:24   #556
crawik15
Raczkowanie

Kurcze,waham się pomiędzy peelingiem kawitacyjnym a mikrodemrabrazją.. moje obawy są tylko pod względem pieniężnym bo jednak powiedzmy 5 zabiegów mikrodermabrazji a 5 kawitacji to jest różnica zależy mi najbardziej na dobrym oczyszczeniu twarzy,wygładzeniu i zmniejszeniu porów..nie mam jakiegoś hardkorowego problemu,trądziku się raczej pozbyłam,fakt że mi czasem coś wyskoczy ale nie jest to jeszcze takie tragiczne..może dobrze byłoby robić sobie kawitacje i powiedzmy używac w domu preparatów z kwasami żeby te pory zmniejszyć..?
sama nie wiem,proszę o opinie

Edytowane przez crawik15
Czas edycji: 2009-10-25 o 07:26
crawik15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 21:39   #557
smultron
Przyczajenie

Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
ja w przyszłym tygodniu zamierzam sie wybrać na ultradzwięki, znalazłam gabinet za 80 zł i bedzie sie składać z 4 faz:peeling, coś co nie bardzo zrozumiałam, jakas jonosferaza czyli jakies jony czy cos takiego dobrane do cery i na koniec maseczka, w sumie już bym poszła ale brak czasu i to że ten gabinet jest na drugim koncu miasta bo blizej nic nie znalazłam konkurencyjnego
hej,
tez sie zastanawialam nad tym zabiegiem. Polecilabys mi jakis sprawdzony gabinet w wawie? mieszkam na sadybie ale jak warto to moge jechac i na drugi koniec miasta.
z gory dziekuje

Marta
smultron jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 23:00   #558
Madelie
Zadomowienie

Question Peeling kawitacyjny w Katowicach

Hej, czy któraś z Was mogłaby mi polecić sprawdzony gabinet, wykonujący peeling kawitacyjny w Katowicach?

Byłam kiedyś na takim zabiegu w Beauty Clubie, ale po jego zakończeniu nałożono mi tylko maskę algową, a teraz byłabym bardziej zainteresowana ampułką .
Stary 2009-10-28, 12:21   #559
Madelie
Zadomowienie

Dot.: Peeling kawitacyjny w Katowicach

Somebody help, bo muszę zadzwonić i się umówić .
Stary 2009-10-29, 15:43   #560
louve14
Raczkowanie

Dot.: peeling kawitacyjny

Witam, mam zamiar wybrać się do kosmetyczki na zabieg pilingiem kawitacyjnym. Już się dowiedziałąm że cena samego pilingu + maski ok 50 zl, natomiast z algami ok 65 zl. Zastanawiam się czy ten zabieg jest odpowiedni dla mnie. Mam dosyć głębokie zaskórniki i zaczynają mi sie już tworzyć od tego blizny, pory strasznie porozszeżane. Kosmetyczka powiedziała że można najpierw wykonac oczyszczanie manualne a potem piling. Co o tym sądzicie? Czy zabieg ten także wpływa na zwężenie porów i spłycenie blizn?
louve14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 16:28   #561
Karlain
Rozeznanie

do jakich wy gabinetów chodzice na ta kawitację, bo ja jak byłam to razem z maską zapłaciłam 200zł !?!
Karlain jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 17:08   #562
aga24zuzia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
do jakich wy gabinetów chodzice na ta kawitację, bo ja jak byłam to razem z maską zapłaciłam 200zł !?!
to ja ostatnio bylam na microdermabrazji i zaplacilam 100 zl,strasznie u ciebie drogo...

louve14 -bardziej od kawitacyjnego przy takiej skorze jaka masz polecam ci wlasnie micro
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-10-29 o 17:10
aga24zuzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 11:42   #563
louve14
Raczkowanie

Tak tylko ja mieszkam w małejj mieścinie i u mnie narazie nie ma gdzie zabiegu miro zrobić, a jak pojade do wiekszego miasta to zapłace właśnie podwójnie. Nie wiem narazie umiówiłam sie na wizyte 12.11, zobaczymy co mi kosmetyczka poradzi, niech obejrzy moją buzie. Mam nadzieje że bedzie sie znała na rzeczy, a nie będzie mi pociskać kitów tylko po to zeby wyciagnac ze mnie kase :/ Po wszystkim napisze jakie moje wrażenia

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

A chciałam jeszcze zapytać, jak z tą dermabrazją, bo czytałam o niej wiele złych rzeczy. Ze buzia strasznie popuchnięta, podrażniona że pozostały niektórym dziewczynom strupy. Jak to było w twoim przypadku? Wiadać różniece? Ile sie wykonuje takich zabiegów i jak często?
louve14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 13:53   #564
aga24zuzia
Rozeznanie

typowa dermabrazja jest wykonywana u lekarza,to juz powazny zabieg,widzialam gdzies fotki z takiego zabiegu i nigdy bym sie na niego nie zdecydowala
a co do microdermabrazji to jest to calkowicei bezpieczny zabieg.polega na scieraniu juz obumarlych komorek,wiec wszystko jest ok.moja buzia po tym zabiegu jest mega gładka,rozjasniona
po pilingu kaw. tez bylo ok hmnn ale jednak slabo wypada przy mikro
dodatkowo pamietam ze wlasnie przy PK mialam robiona sonoforeze
a co do zaskorkinow to micro jes swietna,po zabiegu juz sie nie tworza w takim stopniu,no i pory sa splycone
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-10-30 o 13:55
aga24zuzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 18:27   #565
kitka0106
Przyczajenie

hej
chciałam się was spytać czy wg Was lepszy jest w walce z trądzikiem i zaskórnikami, a także bliznami po trądziku peeling kawitacyjny http://www.allegro.pl/item793644533_...a.html#gallery
czy może dermabrazja
http://www.allegro.pl/item784294966_...o.html#gallery

Zastanawiam się nad kupnem którejś z maszyn, nie wiem czy warto... może ktoś mi coś doradzi?
Pozdrawiam
kitka0106 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 04:19   #566
Karlain
Rozeznanie

ja miałam i mikro i kawitację, oba polecam bez względu na cenę, tzn...nie sugerujmy się zabardzo ceną jesli chcemy sprawdzić jak działaja takie zabiegi

ja zapłaciłam za swoją kawitację 200zł!!! bo wydawało mi się, że ta za 40-60zł (w innym gabinecie) będzie słabsza albo zabieg będzie inaczej wyglądał

ja i na jednym i na drugim zabiegu spędziłam 1h wszytsko było relaksujące: samo przygotowanie, oczysczenie skóry, masaż relaksujący twarzy, kawitacja (czy mikro) potem dezynfekcja skóry (jakąś końcówką), kompres z soli fizjologicznej, maska nawilżająca ( na to podkład bo musiłam wyjść do ludzi i krem w saszetce po umyciu twarzy w domu na noc- głęboko nawilżający)

-a pytając o zabieg uzyskałam krótkie info: oczyszczenie, peeling, kompres, maska, ok 1h
jak bym chciała jakąś ampułkę (np regulującą) to 50zł trzeba dopłacić

więc tak się zastanawiam, czy w innych gabinetach też tak jest ?
natomiast teraz zamierzam chodzić na kawitację raz w tygodniu ( tak jak mi poleciła kosmetolog)

i zastanawiam się czy iść raz na ta droższą (porządnie oczyścić) a potem na te tańsze, czy to strata pieniędzy

(osobiście polecam Mikrodermabrazję jesli mamy zaskórniki, grubą! tłustą skórę, która ciężko nawilżyć, rozszerzone pory i przebarwienia pozapalne- w dobrym salonie wychodzi się z jasną, miekką!!! skóra z obkurczonymi porami ja byłam w niebowzieta!!!)
Stary 2009-11-09, 05:48   #567
side85
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do side85

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
ja miałam i mikro i kawitację, oba polecam bez względu na cenę, tzn...nie sugerujmy się zabardzo ceną jesli chcemy sprawdzić jak działaja takie zabiegi

ja zapłaciłam za swoją kawitację 200zł!!! bo wydawało mi się, że ta za 40-60zł (w innym gabinecie) będzie słabsza albo zabieg będzie inaczej wyglądał

ja i na jednym i na drugim zabiegu spędziłam 1h wszytsko było relaksujące: samo przygotowanie, oczysczenie skóry, masaż relaksujący twarzy, kawitacja (czy mikro) potem dezynfekcja skóry (jakąś końcówką), kompres z soli fizjologicznej, maska nawilżająca ( na to podkład bo musiłam wyjść do ludzi i krem w saszetce po umyciu twarzy w domu na noc- głęboko nawilżający)

-a pytając o zabieg uzyskałam krótkie info: oczyszczenie, peeling, kompres, maska, ok 1h
jak bym chciała jakąś ampułkę (np regulującą) to 50zł trzeba dopłacić

więc tak się zastanawiam, czy w innych gabinetach też tak jest ?
natomiast teraz zamierzam chodzić na kawitację raz w tygodniu ( tak jak mi poleciła kosmetolog)

i zastanawiam się czy iść raz na ta droższą (porządnie oczyścić) a potem na te tańsze, czy to strata pieniędzy

(osobiście polecam Mikrodermabrazję jesli mamy zaskórniki, grubą! tłustą skórę, która ciężko nawilżyć, rozszerzone pory i przebarwienia pozapalne- w dobrym salonie wychodzi się z jasną, miekką!!! skóra z obkurczonymi porami ja byłam w niebowzieta!!!)
wg mnie nie opłaca, zaliczyłam same kawitacje i działanie rewelacja jeśli zrobisz tydzień po tygodniu, płaciła 40zł. reszta bajerów nie ma znaczenia jeśli weźmiesz serię np 6.
Mikro dla mnie to efekt bardzo powierzchniowy i zbyt inwazyjny żeby tydzień w tydzień powtarzać. polecałabym w przypadku zrogowaciałej skóry niż zaskórników.Taka bynajmniej jest różnica w moim przypadku.
Stary 2009-11-09, 12:56   #568
Karlain
Rozeznanie

side85
dziękuję za opinię, w takim razie wybiore te tańsze kawitacje, właśnie tydzień po tygodniu, bez ampułek, samo oczyszczanie skóry
(własnie ciekwa jestem ile zabiegów będę potrzebowała)

- co do mikro, to ja miałam w odstępie minimum 1,5 -2 tygodnie, nie wcześniej i jesli chciałbym iść teraz to też tak bym miała ustalane terminy wizyt

...ale z tych dwóch zabiegów wybrałam kawitację - już postanowione

PS. do tego robię dziś zamówinie na BU, więc licze na pozytywne efekty jak najbardziej
Stary 2009-11-14, 10:03   #569
dobra humorka
Przyczajenie

Czy znacie jakiś dobry i w miarę tani gabinet w Krakowie, w którym można się załapać na Peeling kawitacyjny?
Jedyne co robię u kosmetyczki to regulacja brwi, albo paznokcie, i ona(wydaje mi się)niestety takich bajerów nie ma.
Moje koleżanki o peelingu kawitacyjnym nawet nie słyszały, więc radzę się Was.
Gdzie chodzicie i jesteście zadowolone, jeśli chodzi o Kraków?
dobra humorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 19:48   #570
lorette
Przyczajenie

Kawitacja Dezynfekująca

Mam pytanie. Ile czasu trwa kawitacja dezynfekująca? Nie chodzi mi o cały zabieg ''peeling kawitacyjny'' tylko o samą dezynfekcję po oczyszczaniu manualnym
lorette jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kawitacja, peeling, peeling kawitacyjny

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości