Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-25, 11:32   #931
2303
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

[QUOTE=Lowczyni;28959509]Nie chcę mi się wierzyć że robiła takim samy urządzniem. Sądzę że widziałaś po prostu szpatułkę w jej ręcę i w każdym peelingu kawitacyjnym szpatułki są takie same. Ale liczy się środek sprzętu a nie szpatułka.
Jeśli chcesz coś wiedzieć na temat ultradźwięków to radzę ci poczytać sobie książkę do Fizjoterapii.
Trochę mnie to szokuje że oczekujesz że ktoś kto pracuje w tym zawodzie wrzuci ci wszelki wskazania, przeciwwskazania, może jeszcze opis zabiegów ect. Nie po to 2 lata się uczyłam w szkole, wydałam kupę kasy na szkole, szkolenia, sprzęt, co pół roku jeżdżę na sympozja żeby tutaj swoje "niedoszłe" klientki uczyć. Mogę coś doradzić ale bez przesady.
Powiem tylko tyle że ten sprzęt który kupiłaś jest nic nie wart chińszczyzną. A ty i tak pewnie jesteś pewna że wykonasz taki sam zabieg jak w salonie, szkoda pisać, życzę powodzenia.

Otóz robiła TAKIM SAMYM URZĄDZENIEM. Widziałam i w 100% to samo. Za złośliwe i kąśliwe uwagi "dziękuję"
Stary 2011-08-25, 11:43   #932
Lowczyni
Zakorzenienie

Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

[QUOTE=2303;28974944]
Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Nie chcę mi się wierzyć że robiła takim samy urządzniem. Sądzę że widziałaś po prostu szpatułkę w jej ręcę i w każdym peelingu kawitacyjnym szpatułki są takie same. Ale liczy się środek sprzętu a nie szpatułka.
Jeśli chcesz coś wiedzieć na temat ultradźwięków to radzę ci poczytać sobie książkę do Fizjoterapii.
Trochę mnie to szokuje że oczekujesz że ktoś kto pracuje w tym zawodzie wrzuci ci wszelki wskazania, przeciwwskazania, może jeszcze opis zabiegów ect. Nie po to 2 lata się uczyłam w szkole, wydałam kupę kasy na szkole, szkolenia, sprzęt, co pół roku jeżdżę na sympozja żeby tutaj swoje "niedoszłe" klientki uczyć. Mogę coś doradzić ale bez przesady.
Powiem tylko tyle że ten sprzęt który kupiłaś jest nic nie wart chińszczyzną. A ty i tak pewnie jesteś pewna że wykonasz taki sam zabieg jak w salonie, szkoda pisać, życzę powodzenia.

Otóz robiła TAKIM SAMYM URZĄDZENIEM. Widziałam i w 100% to samo. Za złośliwe i kąśliwe uwagi "dziękuję"
Jeśli robiła ci takim samym sprzętem to gratuluje wyboru "profesjonalnej" kosmetyczki . To nie były złośliwe uwagi, tylko PRAWDA. Czy sądzisz że oczekiwałabym np od ciebie gdybyś była architektem że ja kupie program np AutoCad a ty mi dokładnie powiesz jak sobie zaprojektować dom, na co zwrócić uwagę, jakie poprawki, wyliczenia, wskazania ect. Szanujmy się, swoją wiedzę, umiejętności, pasję i laaaaaata doświadczeń.

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2011-08-25 o 11:44
Lowczyni jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:26   #933
2303
Raczkowanie

[QUOTE=Lowczyni;28975258]
Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość

Jeśli robiła ci takim samym sprzętem to gratuluje wyboru "profesjonalnej" kosmetyczki . To nie były złośliwe uwagi, tylko PRAWDA. Czy sądzisz że oczekiwałabym np od ciebie gdybyś była architektem że ja kupie program np AutoCad a ty mi dokładnie powiesz jak sobie zaprojektować dom, na co zwrócić uwagę, jakie poprawki, wyliczenia, wskazania ect. Szanujmy się, swoją wiedzę, umiejętności, pasję i laaaaaata doświadczeń.
No właśnie szanujmy się....A twoje odpowiedzi są rozemocjonowane i schodzą na poziom na który ja nie mam zamiaru schodzić. Jak mawiał mów profesor: Nie ma złych (głupich) pytań - są tylko głupie odpowiedzi. Jeżeli moje pytanie było niewłaściwe można będąc na poziomie nie odpowiedzieć, lub napisać "nie odpowiem bo musiałabym zdradzać zawodowe tajemnice" i już. Obśmiewanie i złośliwości świadczą tylko o autorze. Cóż nie mam zamiaru już tu zaglądąć. Poziom nie ten...Jeżeli kogokolwiek uraziłam swoim pytaniem to przepraszam - nie było moim celem wzbudzać taaakich emocji.

Edytowane przez 2303
Czas edycji: 2011-08-25 o 13:31
2303 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:21   #934
PinkyDoll
BAN stały

Cytat:

Hej! a Ja mam Kawitację Biomak mini 300 - kupiłam na stronie Biomak,a - taka do domowego użytku - słabsza niż gabinetowa - ale ja jestem zadowowlona - efekt wg mnie jest taki jak u kosmetyczki... ( nie widze różnicy - moja kosma ma jakiś ogromny kombajn, z kilkoma urzadzeniami w jednym ,, piętrowy he he he'' - ale nie wiem jakiej firmy )
Zanim kupiłam to urzadzenie i zrobiłam ,,to'' w domu przczytałam wszystkie możliwe informacje na ten temat i oglądałm wszelkie filmiki - poza tym rozmawiałam z moja kosmetyczka co i jak i miałam kilka takich zabiegów za sobą!

Wiem ze wiele salonów pracuje na sprzęcie Biomak i są zadowowleni - mam nadzieje że nie zakupiłam bubla! co o tym sądzisz?

Pozdrawiam!

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2011-08-27 o 16:22
PinkyDoll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 17:41   #935
Lowczyni
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
Hej! a Ja mam Kawitację Biomak mini 300 - kupiłam na stronie Biomak,a - taka do domowego użytku - słabsza niż gabinetowa - ale ja jestem zadowowlona - efekt wg mnie jest taki jak u kosmetyczki... ( nie widze różnicy - moja kosma ma jakiś ogromny kombajn, z kilkoma urzadzeniami w jednym ,, piętrowy he he he'' - ale nie wiem jakiej firmy )
Zanim kupiłam to urzadzenie i zrobiłam ,,to'' w domu przczytałam wszystkie możliwe informacje na ten temat i oglądałm wszelkie filmiki - poza tym rozmawiałam z moja kosmetyczka co i jak i miałam kilka takich zabiegów za sobą!

Wiem ze wiele salonów pracuje na sprzęcie Biomak i są zadowowleni - mam nadzieje że nie zakupiłam bubla! co o tym sądzisz?Pozdrawiam!
Ogólnie ze sprzętami do domowego użytku jest taki że mają całkowicie inne parametry pracy, inne tzn o wiele gorsze. Diabeł tkwi w szczegółach i trzeba się na tym znać. Sama lubię firmę Biomak (mam sentyment zw. na szkołe w której się czułam na nim i sama mam lampę) i uważam że cenowo jest przystępna i ogólnie sprzęt też nie ma zły i co też jest nie bez znaczenia to nie chińszczyzna. Preferuje jednak inna.
Gdybyś weszła na stronę biomaka i porównała częstotliwość drgań, maksymalne natężenie ultradźwięków, praca pulsacyjna głowicy, amplitudę drgań mechanicznych aplikatora głowicy. To parametry różnią się od siebie strasznie. Nie znaczy to że kupiłaś bubel, po prostu będziesz musiała robić zabieg częściej.
Ważne jest to do czego chcesz wykorzystywać ten swój sprzęt czy tylko do peelingu kawitacyjnego czy tez do sonoforezy? Bo wtłaczanie na pewno będzie o wiele płytsze niż te przy głowicy okrągłej, ponadto nie masz głowicy do ciała, która umożliwia wtłaczanie preparatów np a celulit. Mam nadzieję że co nie co wyjaśniłam a nie pogmatwała jeszcze

Jeszcze jednak rzecz zwrócę ci uwagę a która jest napisana o peelingu kawitacyjnym na stronie Biomaka i jest wierutną bzdurą:
cyt "- niszczenie bakterii, drobnoustrojów, wywołujących trądzik
- oczyszczenie i wyjałowienie skóry". To nie prawda, fala ultradźwiękowa nie ma takich właściwości, to nabieranie klientów, no cóż ale nie tylko oni tak robią. Po prostu marketing i tyle. Odsyłam do książki "Fizjoterapia" Straburzyński tam wszystkie właściwości, wskazania ect są opisane.

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2011-08-27 o 17:44
Stary 2011-08-27, 18:51   #936
PinkyDoll
BAN stały

Cytat:
Ogólnie ze sprzętami do domowego użytku jest taki że mają całkowicie inne parametry pracy, inne tzn o wiele gorsze. Diabeł tkwi w szczegółach i trzeba się na tym znać. Sama lubię firmę Biomak (mam sentyment zw. na szkołe w której się czułam na nim i sama mam lampę) i uważam że cenowo jest przystępna i ogólnie sprzęt też nie ma zły i co też jest nie bez znaczenia to nie chińszczyzna. Preferuje jednak inna.
Gdybyś weszła na stronę biomaka i porównała częstotliwość drgań, maksymalne natężenie ultradźwięków, praca pulsacyjna głowicy, amplitudę drgań mechanicznych aplikatora głowicy. To parametry różnią się od siebie strasznie. Nie znaczy to że kupiłaś bubel, po prostu będziesz musiała robić zabieg częściej.
Ważne jest to do czego chcesz wykorzystywać ten swój sprzęt czy tylko do peelingu kawitacyjnego czy tez do sonoforezy? Bo wtłaczanie na pewno będzie o wiele płytsze niż te przy głowicy okrągłej, ponadto nie masz głowicy do ciała, która umożliwia wtłaczanie preparatów np a celulit. Mam nadzieję że co nie co wyjaśniłam a nie pogmatwała jeszcze

Jeszcze jednak rzecz zwrócę ci uwagę a która jest napisana o peelingu kawitacyjnym na stronie Biomaka i jest wierutną bzdurą:
cyt "- niszczenie bakterii, drobnoustrojów, wywołujących trądzik
- oczyszczenie i wyjałowienie skóry". To nie prawda, fala ultradźwiękowa nie ma takich właściwości, to nabieranie klientów, no cóż ale nie tylko oni tak robią. Po prostu marketing i tyle. Odsyłam do książki "Fizjoterapia" Straburzyński tam wszystkie właściwości, wskazania ect są opisane.
Dziękuję za dokładne wyjaśnienie.
Zgadza się - kawitacja ta jest słabsza niż ,, salonowa'' i musze zabieg robic dłuzej i częściej,
Przed kupnem sprawdzałam właśnie amplitude drgań głowicy i maksymalne natężenie ultradźwięków.. jest o wiele mniejsze - w końcu pobór mocy to tylko 7W więc nie poszalejemy
Jednak na profesjonalny kombajn np Rubice mnie poprostu nie stać, choc zastanawiałam sie nad kupnem kombajnu 3 w 1 - na all od dystrybutora z Niemiec - ale boję się wydac 1300 pln bo to pewnie chinszczyzna. Część parametrów jest w miarę
Ultradźwieki 1 MHz, mikrodermabrazja max 1 Ba, kawitacja ponad 28 tys drgań/s, pobór mocy 140W - więc mnie to skusiło - ale skoro piszesz, że łatwo się dac oszukać ...
przemysle to jeszcze

Chciałabym zapisać sie na pół roczny kurs kosmetyczny - napewno tam uzyskałabym wiecej info na interesujace mnie tematy..
Ale tyle mam na głowie - nie wiem czy wcisne jeszcze kurs w mój grafik
Pozdrawiam

P.S Dodam zdjęcie tego kombajnu co mnie tak zaciekawił - moze ktoś na nim pracuje.

Aha, dziwi mnie fakt ze ten sam sprzet na stronie polskiej hurtowni kosmetycznej kosztuje ponad 2229 pln a na allegro 1699pln jak to możliwe?

Mam ta książkę ;-)
pozdro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mikro kombajn.jpg (20,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mikro2.jpg (27,0 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2011-08-27 o 18:59
Stary 2011-08-27, 19:54   #937
Lowczyni
Zakorzenienie

Ten sprzęt który pokazałaś wygląda mi na chińszczyznę. Co do mikrodermabrazji ci nie doradzę. Bo akurat pracuje ale na mikrodermabrazji korundowej a to jest diamentowa. A tak na marginesie to nie wyobrażam sobie jak zrobisz sobie sama mikro na twarzy chyba że chcesz robić sobie ciało?

Jeśli chcesz iść na kurs kosmetyczny, to od razu mówię szkoda czasu. Albo idź do 2 letniej szkoły albo sobie głowy nie zawracaj, niczego się nie nauczysz w ciągu pół roku.
Dziwisz się że na allegro sprzęt jest tańszy a w hurtownie droższy. kurcze dzieckiem nie jesteś przecież wiesz jak funkcjonuje ten świat Przecież a zasada dotyczy każdych rzeczy a nie tylko kosmetyki
Stary 2011-08-28, 09:39   #938
BothSides
Rozeznanie

Nie wiem czy w dobrym wątku, ale nie chcę zakładać nowego, wierzę że mi doradzicie tu
Mam darmowy zabiego do wyboru w salonie, jestem w ciąży, więc kawitacja odpada. Zastanawiam się nad microdermą diamentową a peelingiem migdałowym. Na słońcu nie przebywam, siedzę w domu. Cera raczej normalna w stronę suchej, naczynkowa, trochę przebarwień po trądziku i otwarte pory. Co polecicie?

Edytowane przez BothSides
Czas edycji: 2011-08-28 o 10:36
BothSides jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 10:57   #939
Lowczyni
Zakorzenienie

BothSides gratuluje ciąży (sama jestem już w 9 miesiącu). Wiesz co na twoim miejscu wybrałabym raczej kwas migdałowy - sama go sobie regularnie robię. Jest to jedyny kwas który można wykonywać przez cały rok, nie powoduje fotouczulenia na słońce(nie powinny ci się pojawić przebarwienia). Z mikrodermabrazją bym się wstrzymała bo to dość inwazyjny zabieg a skóra w ciąży różnie reaguje, zwłaszcza że sama piszesz że masz tendencje do naczynek, ponad to nie wykonuje się go w tym czasie (tzn latem kiedy jest duże nasłonecznienie). A tak na prawdę cera naczyniowa jest przeciwwskazaniem do tego zabiegu.
Stary 2011-08-28, 11:09   #940
PinkyDoll
BAN stały

Cytat:
Ten sprzęt który pokazałaś wygląda mi na chińszczyznę. Co do mikrodermabrazji ci nie doradzę. Bo akurat pracuje ale na mikrodermabrazji korundowej a to jest diamentowa. A tak na marginesie to nie wyobrażam sobie jak zrobisz sobie sama mikro na twarzy chyba że chcesz robić sobie ciało?

Jeśli chcesz iść na kurs kosmetyczny, to od razu mówię szkoda czasu. Albo idź do 2 letniej szkoły albo sobie głowy nie zawracaj, niczego się nie nauczysz w ciągu pół roku.
Dziwisz się że na allegro sprzęt jest tańszy a w hurtownie droższy. kurcze dzieckiem nie jesteś przecież wiesz jak funkcjonuje ten świat Przecież a zasada dotyczy każdych rzeczy a nie tylko kosmetyki
Hej! Pokazałam przykładowy sprzet! nie zastanawiałam się nad kupnem mikrodermabrazji - nie umiałabym jej sobie sama zrobic - a i to raczej trudne do wykonania. ..

Co do tej hurtowni - to chodzi mi o to, ze dokładnie ten sprzet co pokazałam jej na stronie hurtowni kosmetycznej - z tego co wiem dość popularnej.
Zgodze się ze na all moga sprzedawac chińszczyznę - po tańszych cenach - ale w tej hurtowni jest to samo - po duzo wyzszych - jest to dla mnie niezrozumiała polityka.
ktos zamówi sprzet w hurtowni bo stwierdzi ze jest ,,lepszy'' i wogóle - na All nie zamówi bo to ,, chinszczyzna'' a tak naprawde , jedno i drugie to dokładnie ten sam sprzet!

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
BothSides gratuluje ciąży (sama jestem już w 9 miesiącu). Wiesz co na twoim miejscu wybrałabym raczej kwas migdałowy - sama go sobie regularnie robię. Jest to jedyny kwas który można wykonywać przez cały rok, nie powoduje fotouczulenia na słońce(nie powinny ci się pojawić przebarwienia). Z mikrodermabrazją bym się wstrzymała bo to dość inwazyjny zabieg a skóra w ciąży różnie reaguje, zwłaszcza że sama piszesz że masz tendencje do naczynek, ponad to nie wykonuje się go w tym czasie (tzn latem kiedy jest duże nasłonecznienie). A tak na prawdę cera naczyniowa jest przeciwwskazaniem do tego zabiegu.

mi kiedys w salonie pani bardzo doradzała wykonanie mikro - a mam cerę naczynkowa, tradzikowa , tłusta - doadam ze była pełnia lata 30 st C! a ja przyszłam tylko na hennę brwi ;-(
nie zgodziłam sie

Pozdro
Stary 2011-08-28, 12:08   #941
BothSides
Rozeznanie

Cytat:
No to ja też bardzo gratuluję!!! U mnie początek 8 miesiąca, więc też już niedługo. W takim razie wybiorę się na kwas migdałowy, dzięki za rady!
BothSides jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 11:21   #942
funkystar87
Rozeznanie

Hej dziewczyny
ja ide na peeling kawitacyjny pierwszy raz we wtorek, bardzo sie boję że po nim wyskoczą mi krosty, czy zawsze tak jest???
Mam kilka krostek podskornych i czasem wyskakują mi białe. Czy ten peeling mi pomoże??
funkystar87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 10:47   #943
PinkyDoll
BAN stały

Hej! Warto jest kupic D'Arsonval?
Zastanawiałam się nad Biomakiem mini (mam mini kawitacje tej firmy, działa bez zarzutu choć nie jest mega mocna)

Dziękuję
pozdrawiam
Stary 2011-09-05, 13:40   #944
Lowczyni
Zakorzenienie

PinkyDolly warto kupić , ja też mam biomaka i jestem bardzo zadowolona a mam go już chyba z 10 lat.
Stary 2011-09-05, 15:01   #945
funkystar87
Rozeznanie

A proszę mi powiedziec czy peeling kawit. nadaje sie do suchej skóry?
Stary 2011-09-05, 15:50   #946
Lowczyni
Zakorzenienie

funkystar jak najbardziej
Stary 2011-09-05, 23:43   #947
funkystar87
Rozeznanie

dziękuje za odpowiedź
Stary 2011-09-06, 09:08   #948
PinkyDoll
BAN stały

Cytat:
PinkyDolly warto kupić , ja też mam biomaka i jestem bardzo zadowolona a mam go już chyba z 10 lat.
Dziekuje za podpowiedź - chyba sie zdecyduję
Pozdrawiam
Stary 2011-10-01, 18:54   #949
margo8325
Przyczajenie

Witam,
Czy można łączyć peeling kawitacyjny z oxybrazją? jakie daje efekty takie połączenie?ostatnio byłam u kosmetyczki i zdecydowałam się na peeling kawitacyjny po zabiegu byłam zadowolona buzia ładnie się oczyściła zaskórniaków i wągrów nie ze wszystkich ale widzę poprawę .Kosmetyczka poleciła mi drugi zabieg właśnie z takim połączeniem. Mam cere mieszaną z tendencją do pękających naczynek na skrzydełkach nosa natomiast na policzkach sucha i wrażliwa.Nie mam jako takich problemów z cerą czyli czasami wyskakują mi pryszcze podskórne czy ropne ale to raczej przed okresem.
margo8325 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 22:21   #950
tysiulka18
Zakorzenienie

GG do tysiulka18

dziewczyny, czy można robić peeling kawitacyjny zimą?
tysiulka18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 16:42   #951
Wojowniczka_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tysiulka18 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy można robić peeling kawitacyjny zimą?

IMHO można robić cały rok
Wojowniczka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 22:07   #952
margo8325
Przyczajenie

Jak dziewczyny można łączyć oxybrazje z peelingiem kawitacyjnym?Czy to jest dobre połączenie czy jednak zbędne.

pozdrawiam
margo8325 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 11:54   #953
Lowczyni
Zakorzenienie

margo nie widzę sensu takiego połączenia, lepiej za ta pieniądze zainwestuj dobrą ampułkę wtłoczoną sonoforezę i na to maskę algową.
Stary 2011-10-15, 18:12   #954
emmagirl
Raczkowanie

Czy taka kolejność zabiegów jest dobra :
-kawitacja
-D'arsonval
-
sonoforeza(cynk - będzie odpowiedni do mieszanej cery ? będzie wysuszał ?)
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

emmagirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 12:40   #955
rysienka
Zadomowienie

Witam Was!
Ja zaczynam moje przygody z kosmetyczką, także potrzebuję porady. Wcześniej nigdy nie miałam zbyt dużo pieniędzy by przeznaczać je na kosmetyczkę, ale stwierdziłam, że jest to ważna rzecz i muszę coś uskrobać.
Ostatnio byłam na peelingu kawitacyjnym. Szczerze powiem, że kierowałam się raczej ceną. No i wrażenia po kosmetyczce były takie sobie. Efektu zero, może ta skóra była gładsza, może. Po tym miałam nałożoną maskę z glinki i krem.
Stwierdziła, że mam skórę mieszaną z tendencją do tłustej, naczynkową i wrażliwą. I dodała, że nie nadaje się tym samym na oczyszczanie manualne. Nie mam trądziku jako takiego, w sensie ropnych pryszczy (miałam w gimnazjum). Moim problemem jest dużo zaskórników i wągrów. Pani powiedziała, że są one głęboko osadzone, także będzie problem z wyciśnieciem ich. Także odradziła mikrodermabrazje ze względu na wrażliwą skórę.
I teraz rodzi się pytanie. Czy miała faktycznie racje? I czy po 1 zabiegu jest jakiś efekt? Czy dopiero po kilku kolejnych? Co byście radziły przy cerze takiej jak moja.
Nie chce pytać kosmetyczek bo one zazwyczaj chcą naciągnąć na kasę i na jak najwięcej zabiegów. Chciałabym obiektywnej opinii od dziewczyn, które mają w tych sprawach doświadczenie,
będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
rysienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:32   #956
lolyxp
Raczkowanie

Witam Was
byłam na oczyszczaniu twarzy tym zwykłym, za pomocą igły , wyciskania, rozważam rozne opcje a to są wady i zalety które zauważyłam:
wady : przez pare tygodni skóa jest delikatna, pozbawiona wagrow i wyprysków
- skróa jest oczyszczona

jednak najgorsza wada jest to ze przez okolo 4-5 dni na twarzy jest mnostwo czerwonych kropek :/ ktorych nie mozna tapetować
lolyxp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 17:26   #957
majones
Przyczajenie

Witam, chce kupic aparat ultradzwiekowy do zabiegow na twarz do uzytku domowego ale jaki to dla mnie trooche ciezka sprawa, zwlaszcza ze jedne maja fale 1mhz a inne 3mhz, czytalem tez ze najlepsze efekty uzyskuje sie przy falach do 30khz najglebiej docieraja w glab skory). chyba sklanialbym sie tez do aparatu ze szpatulka bo mozna nia oczyscic skore a potem wykonac masaz bo z okraglymi koncowkami chyba nie mozna oczyszczac tylko masowac?, czy moze ktos doradzic przy wyborze rzPozdrawiam wszystkie wizazystki i wizazystow!
majones jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 18:53   #958
abar18
Zakorzenienie

Dot.: Re: Peeling kawitacyjny :-)

dziewczyn a ja bardzo proszę podpowiedź- czy po saunie moża iść na peeling kawitacyjny?
abar18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:41   #959
kasiacro
Przyczajenie

Witam !
Skuszona okazją kupiłam grupon na 3 mikrodermabrazje w kieleckim Studiu Kreowania Wizerunku LOOK at me, chciałabym wykorzystać go na wiosnę - mam sporo zaskórników na twarzy i moja skóra jest czasem tłusta a czasem przesuszona, mam nadzieje ze to roziwąze mój problem
teraz mam jeszcze możliwość wykupienia gruponu na 3 peelingi kawitacyjne (twarz dekolt szyja), mimo ze jestem młoda to na dekolcie mam sporo przebarwień, co sprawia ze mój dekolt wygląda staro peeling mógłby mi pomóc
zastanawiam sie czy zdecydowac sie jeszcze na ten peeling kawitacyjny, grupony by były ważne do czerwcza 2012, z jaką częstotliwością mogłabym wykonywac te zabiegi, i czy robienie ich na zmianę raz mikro a raz peeling , przyniosloby dobre efekty czy mogłabym tylko podrażnic skórę? będe wdzięczna za odp, i opinie nt tego studia..
kasiacro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 13:18   #960
Lowczyni
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiacro Pokaż wiadomość
Witam !
Skuszona okazją kupiłam grupon na 3 mikrodermabrazje w kieleckim Studiu Kreowania Wizerunku LOOK at me, chciałabym wykorzystać go na wiosnę - mam sporo zaskórników na twarzy i moja skóra jest czasem tłusta a czasem przesuszona, mam nadzieje ze to roziwąze mój problem
teraz mam jeszcze możliwość wykupienia gruponu na 3 peelingi kawitacyjne (twarz dekolt szyja), mimo ze jestem młoda to na dekolcie mam sporo przebarwień, co sprawia ze mój dekolt wygląda staro peeling mógłby mi pomóc
zastanawiam sie czy zdecydowac sie jeszcze na ten peeling kawitacyjny, grupony by były ważne do czerwcza 2012, z jaką częstotliwością mogłabym wykonywac te zabiegi, i czy robienie ich na zmianę raz mikro a raz peeling , przyniosloby dobre efekty czy mogłabym tylko podrażnic skórę? będe wdzięczna za odp, i opinie nt tego studia..
Hej, właśnie przeglądam sobie stronę tego salonu kosmetycznego.
Co do zabiegu mikrodermabrazji, to po twoim opisie cery radziłabym zacząc od oczyszczania manualnego twarzy. Żadna mikrodermabrazją czy to korundowa czy diamentowa nie oczyści ci skóry z zaskórników tylko oczyszczanie manualne. Mikro pomoże ci dłużej dłużej utrzymać efekt oczyszczenia. Twarz po niej będzie ci się rzadziej zanieczyszczać, na pewno będzie miała ładny koloryt. Jeśli nie zrobić oczyszczania manualnego tylko mikro to on spłyci zaskórniki będą mniej widoczne ale nadal tkwić w skórze i wystarczy że warstwa rogowa naskórka się pogrubi i znów będzie tak samo. Nie daj się czasem namówić, albo sobie wmówić że po mikro ktoś będzie ci jeszcze wyciskał zaskórniki, tego się nie praktykuje i efekt może być odmienny od tego który chcesz uzyskać.
Kolejna sprawa, nie czekaj z mikro do wiosny. Ogólnie jest to zabieg który wykonuje sie w okresie jesiennym, zimowym (jeśli nie ma dużej ujemnej temperatury). Wiosna i oczywiście latem się go nie wykonuje gdyż już jest spore nasłonecznienie, co może skutkować pojawieniem sie przebarwień.
Nie napisałaś czy mikro wykupiłaś tylko na twarz czy również na dekolt?
Jeśli masz na dekoldzie przebarwienia peeling kawitacyjny ci nic w tej kwesti nie pomoże, o wiele lepiej poradziłyby by sobie z tym problemem kwasy i mikrodermabrazja. Kwasy tez wykonuje sie w tym okresie co mikro. Jedyne kwasy które można stosować cały rok to migdałowy. Na przebarwienia stosuje się głównie, mlekowy, kojowy, czasem migdałowy (jest najsłabszy).
Peeling kawitacyjny, możesz wykupić i wykorzystać go jak już bedziesz po zabiegach oczyszczania manualnego, mikrodermabrazji. Nie ma najmniejszego sensu stosować naprzemiennie mikro i peeling kawitacyjny.

Jak tak sobie przejrzałam strone zakładu widze że pracuje na średnich jakościowo kosmetykach, unikałabym Bielendy jak ognia. Jedynie Clarena jest do przyjecia, kosmetyki do cery tłustej, kwas pirogronowy mają niezły a reszta .......... Mam wrażenie że specjalizują się w makijażach a nie zabiegach kosmetycznych.
Jeśli będziesz miała jakieś dodatkowe pytania zapraszam. Acha jestem kosmetyka jakby ktoś mi zarzucała czy się "na tym" znam.
Mam pytanie ile płaciłaś za zabiegi mikro z grupon?i jaka jest to mikro?

PS. obejrzałam sobie zdjęcia tego salonu i nie widze mikrodermabrazji korundowej tylko w kombajnie diamentową (jak dla mnie gorszą)

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2011-12-28 o 13:29
Odpowiedz

Tagi
kawitacja, peeling, peeling kawitacyjny

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości