problemy z wygladem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-25, 20:12   #31
anitaa
Raczkowanie

Dot.: problemy z wygladem

Wlasnie przypomnial mi sie jeszcze jeden problem o ktorym chciala bym napisac.... otoz rano po obudzeniu sie mam strasznie napuchniete powieki kiedys wydaje mi sie ze tak nie mialam , jak juz to podkrazone oczy itd (przynajmniej tak mi sie wydaje). Wprawdzie schodzi mi to po jakims czasie( chyba) nie zwrocilam uwagi po jakim.. co zrobic zeby tego sie pozbyc , zebym jak wstane nie miala tak napuchnietych powiek?????

A i ostatnio mnie strasznie swedza oczy a dokladniej po wenetrzenych koncikach i mam tam czerwone ciagle... i ogolnie oczy mam czasem takie przekrwione( taki zylki czerwone):/ jak sie tego pozbyc?
dzieki z gory za i te odpowiedzi.
anitaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 20:57   #32
Sweet_21
Zakorzenienie

Hej!!Na spuchnięte oczy najlepszym sposobem jest zwykła kostka lodu.Wystarczy pomasować nią chwilke okolice oczu i po kilku minutach opuchlizna znika..natomiast na zmęczone oczka najlepsza jest torebka herbaty tylko nie za gorąca..Jeśli chodzi o ten żel z ogórka to nie ma go w Polsce ale jak pójdziesz do apteki i poprosisz o jakiś żel albo krem rozjaśniający pod oczy to napewno ktoś Ci coś doradzi.Nie jestem pewna czy z Ziaji czasem nie ma takich kremów.Chciałam jeszcze napisac o kremie antybakteryjnym z Sorayi na blizny potrądzikowe.Stosowałam go przez jakiś czas i mi pomógł.Rozjaśnia i wszystko szybciej sie goi.Jest w takiej tubce z dozownikiem, kosztuje ok 15 zł.Z tej listy którą wczoraj napisałaś powinnaś wybrać coś dla siebie, nawilżanie od zewnątrz, picie wody przegotowanej albo niegazowanej.Napewno znajdziesz coś dla siebie.Pozdrawiam
Sweet_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:41   #33
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anitaa
Wlasnie przypomnial mi sie jeszcze jeden problem o ktorym chciala bym napisac.... otoz rano po obudzeniu sie mam strasznie napuchniete powieki kiedys wydaje mi sie ze tak nie mialam , jak juz to podkrazone oczy itd (przynajmniej tak mi sie wydaje). Wprawdzie schodzi mi to po jakims czasie( chyba) nie zwrocilam uwagi po jakim.. co zrobic zeby tego sie pozbyc , zebym jak wstane nie miala tak napuchnietych powiek?????

A i ostatnio mnie strasznie swedza oczy a dokladniej po wenetrzenych koncikach i mam tam czerwone ciagle... i ogolnie oczy mam czasem takie przekrwione( taki zylki czerwone):/ jak sie tego pozbyc?
dzieki z gory za i te odpowiedzi.
Masz typowe objawy alergii, podobne zresztą do moich. Teraz jest wysokie stężenie pyłków w powietrzu. Swędzące i zaczerwienine powieki, opuchlizna - prawie jak zapalenie spojówek. Możesz spróbować podratować się Allertekiem czy czoś w tym rodzaju, jak nie pomoże - dreptaj do lekarza.
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:01   #34
anitaa
Raczkowanie

dzieki zobacze co da sie zrobic
Stary 2006-05-26, 13:14   #35
iziaczek
Zadomowienie

Na tradzikową cerę moge Ci polecic ACNEFAN,taki kremik na noc,na pryszcze.Do niedawna miałam okropne podskórne pryszcze na brodzie po których robiły mi sie blizny i nie umiałam sobie z nimi poradzic,dopóki nie zaczełam uzywac tej maści,a własciwie to kremu na noc,nie usunął zaskórników,ale skutecznie zapobiega ich przeobrazaniu sie w te megapryszcze.Na KWC ma dosyc dobre oceny
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:38   #36
anitaa
Raczkowanie

iziaczek wezme to pod uwage
Stary 2006-05-26, 14:37   #37
justysia274
Zadomowienie

GG do justysia274

Cytat:
Napisane przez anitaa
justysia274 ok kupie chyba ten Capivit a co do wody tez sprobuje tylko ze czy byla by jakas roznica w piciu wody zrodlanej a gotowanej bo taka zrodlana jest zimna a ja i tak mam problemy z krazeniem i jest mi potem ejszcze zimniej:p taki ze mnie zmarzluh
Hm, szczerze to nie mam pojęcia jaka jest różnica, ale ja pije taką zwykłą ze sklepu. Ale przegotowana, chyba też sie nadaje, choć nie jestem pewna.
Stary 2006-05-29, 18:04   #38
anitaa
Raczkowanie

Jutro ide do dermatologa zobaczymy co powie a wogle zastanawiam sie ostatnio nad zmiana lekarza moze trafie na jakiegos ktory wreszcie mnie wyleczy.
Stary 2006-06-02, 15:25   #39
anitaa
Raczkowanie

No więc byłam u niej ale mnie wkurzyła i więcej już do niej nie pójdę..
Muszę zmienić lekarza ale nie wiem na jakiego więc błagam piszcie gdzie warto iść ( ale nie prywatnie bo ja jeszcze nie utrzymuję sie na własnych pieniądzach lecz na rodziców, a te wizyty sa drogie )

A tak wogle mam kolejne pytanie odbiegajace od dotychczasowych:
Dlaczego mam słabe krążenie?? Co zrobić , żeby nie mieć ciągle zimnych dłoni i stóp??
Bo życie nie składa się tylko z takich czynności jak ruch lecz także z czynności siedzących... Więc????

I kolejne pytanie: Ze tak spytam , czy można "przestawić się" z tak zwanej "sowy" na "skowronka"? Jestem ciekawa!! Proszę piszcie!
PS: Jeśli się da, to opiszcie jak

A i ostatnie: bardzo chciałam podziękować osobą, ktore starają sie mi pomóc. Wprawdzie nie korzystałam jeszcze z tych rad, bo wpierw chce doprowadzić swoją cerę do "korzystnie wygladajacej" i szukam dermatologa , a potem całą resztę...Ale i tak dziękuję, te porady nie pujdą w błoto, bo je jeszcze wykorzystam , moze nie dzśs i nie w najbliższym czasie, ale wykorzytam
Jeszcze raz dziekuję
Stary 2006-06-02, 15:36   #40
fado19
Przyczajenie

A chlopakowi tez mozecie doradzic cos na podstawie zdjecia? :P:P
fado19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 22:40   #41
mysza_87
Zakorzenienie

GG do mysza_87

Dziewczyny, ja mam inny problem, a mianowicie cienie pod oczami, nie są to niewiadomo jakie siniaki, ale zbliża się lato i nie będę kładła podkładu na twarz przy wyjściu na miasto. A te cienie pod oczami chciałbym zlikwidować, a nie zakrywać pudrami czy korektorami. Wysypiam się codziennie - śpię po 9 godzin. Czasem robię okłady z rumianku i stosuję krem aloesowy pod oczy z Avonu. Czy znacie jakiś sposób aby pozbyć się tych cieni?
Stary 2006-06-05, 22:54   #42
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysza_87
Dziewczyny, ja mam inny problem, a mianowicie cienie pod oczami, nie są to niewiadomo jakie siniaki, ale zbliża się lato i nie będę kładła podkładu na twarz przy wyjściu na miasto. A te cienie pod oczami chciałbym zlikwidować, a nie zakrywać pudrami czy korektorami. Wysypiam się codziennie - śpię po 9 godzin. Czasem robię okłady z rumianku i stosuję krem aloesowy pod oczy z Avonu. Czy znacie jakiś sposób aby pozbyć się tych cieni?
Proponuję poszukac czegoś z wit C pod oczy, np Active C od la roche posay. no i zbadac nerki....?
Pozdrawiam
Stary 2006-06-05, 23:04   #43
mysza_87
Zakorzenienie

GG do mysza_87

Cytat:
Napisane przez L_V
Proponuję poszukac czegoś z wit C pod oczy, np Active C od la roche posay. no i zbadac nerki....?
Pozdrawiam
Nerki? To one naprawde mogą wpływac na wygląd skóry pod oczami?
Stary 2006-06-06, 16:44   #44
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysza_87
Nerki? To one naprawde mogą wpływac na wygląd skóry pod oczami?
Tak, i jeszcze wątroba - chodzi o kwestie przemiany materii i wydalania. Najprawdopodobnie nic Ci nie jets bo miałabyś jescze jakieś symptomy zdrowotne i może to być zastój limfy, na co wit C najprawdopodobniej pomoże, ale nigdy nic nie wiadomo.Bez paniki

Ach, jest jeszcze jeden poówd, tak prsoty że o nim zapomniałam głupia- przyczyną może być też płytko unaczyniona skóra pod oczami - naczynka krwionośne "prześwitują" przez skórę i dają sinawą poświatę, taki cień właśnie. Jełśi jest to problem naczynkowy to marsz po krem z wit C - uszczelnia naczynka i rutonoskorbin doustnie
Stary 2006-06-06, 22:11   #45
mysza_87
Zakorzenienie

GG do mysza_87

Dzięki Jutro nawiedzę aptekę zgodnie z przykazaniem
Stary 2006-06-12, 21:16   #46
anitaa
Raczkowanie

Witam, niebawem dodam swoje zdjecia zebyscie mogli mi pomoc, bo sama nie daje sobie z soba rady a mam juz tego dosyc
No wiec nie spodziewajcie sie nie wiem kogo , bo jak juz pisalam to mam troche problemow..pozdrawiam
Stary 2006-06-13, 16:59   #47
anitaa
Raczkowanie

Zaraz dolacze swoje zdjecia, najbardziej chodzi mi oczywiscie o moja cere, nastepnie wlosy i oczy... oczywisice inne rzeczy tez bym chciala w sobie zmienic, np ubior, fryzure... ale najwazniejsze dla mnie sa te 3 rzeczy..
i ogolnie piszcie mi jakies rady itp,itd bo sama jak widac nie daje sobie rady ... bardzo mi zalezy na tym i wszystko zrobie zeby sie zmienic, takze pisac z gory wielkie dzieki

pozdrawiam
Stary 2006-06-13, 18:00   #48
iziaczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anitaa
Zaraz dolacze swoje zdjecia, najbardziej chodzi mi oczywiscie o moja cere, nastepnie wlosy i oczy... oczywisice inne rzeczy tez bym chciala w sobie zmienic, np ubior, fryzure... ale najwazniejsze dla mnie sa te 3 rzeczy..
i ogolnie piszcie mi jakies rady itp,itd bo sama jak widac nie daje sobie rady ... bardzo mi zalezy na tym i wszystko zrobie zeby sie zmienic, takze pisac z gory wielkie dzieki

pozdrawiam

Czekamy na zdjęcia
Stary 2006-06-13, 18:10   #49
anitaa
Raczkowanie

Narazie dodam jedno dla pruby a jesli sie uda to dodam za chwile wiecej...

Edytowane przez anitaa
Czas edycji: 2006-06-16 o 14:15
Stary 2006-06-13, 18:13   #50
anitaa
Raczkowanie

.

Edytowane przez anitaa
Czas edycji: 2006-06-16 o 14:24
Stary 2006-06-13, 18:36   #51
anitaa
Raczkowanie

.

Edytowane przez anitaa
Czas edycji: 2006-06-16 o 14:25
Stary 2006-06-13, 18:44   #52
anitaa
Raczkowanie

I to bedzie wszystko. Wiec blagam zrobcie cos ze mna!!!

Edytowane przez anitaa
Czas edycji: 2006-06-16 o 14:20
Stary 2006-06-13, 23:28   #53
anitaa
Raczkowanie

To co nikt mi nie pomoze???? Ja juz przechodze zalamanie nerwowe z tym moim wygladem , cala czerwona i sie swiece a nikt mi nie moze nawet odpisac.... naprawde ja wszystko tylko zebym wygladala ladnie , a jak widze te wlosy cere i to wszystko to mi sie niedobrze robi...prosze......
Stary 2006-06-14, 07:12   #54
iziaczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anitaa
To co nikt mi nie pomoze???? Ja juz przechodze zalamanie nerwowe z tym moim wygladem , cala czerwona i sie swiece a nikt mi nie moze nawet odpisac.... naprawde ja wszystko tylko zebym wygladala ladnie , a jak widze te wlosy cere i to wszystko to mi sie niedobrze robi...prosze......
No masz trochę tłustą buzkę,zapomniałam co w całym watku polecały Ci dziewczyny,ale pewnie filtry i kwasy(na jesień) byłyby dobra podstawą pielęgnacji.
Skoro jesteś czerwona to pewnie naczynka dają o sobie znać więc napewno musisz zrezygnować z opalania(jeszcze raz filtry) i stosować witaminkę C(tylko raczej nie w formie Juvitu bo zapycha).Ostatnio dużo też czytałam o kremach z Daxa,mają bardzo dobre opinie KWC.Jeszcze ich nie zakupiłam ale mam podobne problemy jak ty,wiec myślę ze krem do cery tłustej i mieszanej obkurczajacy naczynka krwionośne byłby OK i krem matujacy(kremy sa raczej niedrogie,ok 15 zł jeden)
Buzie powinnaś myć łagodnym żelem bez SLS,ja używam Lirene łagodny(Tez niezłe recenzje na KWC).
Żeby buzia się tak mocno nie świeciła,możesz skrobi uzywać lub jakiegos niezapychającego pudru,polecam stay matte rimmela(jak to sie pisze )
Aha i jeszcze zauwazyłam,że masz taki zóltawy odcien włosów,ja bym Cie widziała w chłodnym brazie,z końcówkami podwiniętymi do wewnątrz,moze troszke z większą obętoscia.
A co do makijazu to na tym to już za bardzo sie nie znam,ale napisze co ja bym zrobiła
Napoczatek powiekszyłabym troszkę usta dobrze dobraną konturówka i błyszczykiem,wyregulowała bym brwi, i odrobinkę oczka podkresliła.
Pozdrawiam
Stary 2006-06-14, 07:45   #55
Milka19
Zakorzenienie

Smile Dot.: problemy z wygladem

Anitko naprawdę mi przykro, że tak cierpisz z powodu swojego wyglądu Ale fakty są takie, że na takim forum nikt oprócz dobrego słowa i porad nie jest w stanie tak naprawdę Ci pomóc. Ze zdjęc wynika, że stan Twojej cery jest poważny. Pisałaś oprócz tego, że cierpisz z powodu jeszcze innych chorób (tarczyca). Więc jednyną konkretną radą może być leczenie się pod okiem SPECJALISTY. Niestety nikt Ci tu raczej nie poda cudownego środka na to żeby Twoja twarz stała się "normalna i czysta". Dziewczyny udzieliły ci już dużo rad i nie tylko w tym wątku, ale o ile się nie mylę także w innych. Ja sama starałam Ci się jakoś pomóc

Pozdrawiam cieplutko
Milka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 13:00   #56
L_V
Zakorzenienie

Anitko, niestety mało co zobaczyłam na zdjęciach, ale kilka problemów zauważyłam:

1) Przetłuszczająca się cera;
2) Naczynka;
3) Trądzku ostrego pewnie nie masz, zaskórników nie dopatrzyłam sie, ale mniemam, że przy tłustej cere mogą być problemem.

Po pierwsze - przenies się na forum Biochemia Kosmetyczna, bo pielęgnacja, którą CI zaproponuję będzie wymagała pewnej wiedzy i ogromnej systematyczności. Także, kilku wyrzeczeń i wiedzy w czytaniu skłądfów kosmetyków. Ale nie łam się, ja się nauczyłam, Tobie też się uda.

Twoim priorytetem powinno być uspokojenie naczynek. Musisz sie pożegnać ze wszystkimi preparatmi, kótre mają w skłądzie alcohol denat. oraz SLS {sodium laureth sylfate lub sodium lautyl sulfate]. Alcohol denat rozszerza naczynka i niestety powoduje dalsze zaognienie i podrażnienie. Może występowac w kremach, tonikach, zelach do mycia twarzy lub p/prysznic. SLSy zazwyczaj siedzą w zelach do mycia buzi albo ciala. SLSy to silne detergenty, ktore, pieniąc sie, silnie wysuszają skore, dajac pozorne uczucie czytosci. Niestety, skora po nich jest sciagnieta i reaguje wzmożonym wydzielaniem sebum,a co za tym idzie - wiecej pryszczy czy zaskornikow. Oba wymienione skladniki nie sa dobre ani dla cer alegricznych, tradzikowych, a juz naczynkowych zwłaszcza.

Dla naczynkowców poleciłabym:
- z zeli do mycia buzi, cos bez SLSó i "denata", czyli np: Ziaja Calma HLC, Rosaliac LRP, albo nawet zel czy pianka do hig. intynej - te sa super łagodne
- kremy: ZAWSZE filtr na dzien, i tylko z Avene, bo one nie zawierają alkoholu. Z filtrem co najmniej 30, a najlepiej 50+. Najlepiej opłąca się mleczko 50+ lub mleczko 40 [z dzieciaxzkiem na opakowaniu]. Filtry te sa super odzywcze i uspokajaja naczynka - filtromaniaczki, kotre maja problem naczynkowy pisały, ze filtry te maja nawet wlasciwosci lecznicze, a juz odzywcze czy uspokoajajace to na pewno.
Sa jeszcze tansze, takze fotostabilne filtry firmy Iwostin Solecrin, tez bez alkoholu, ale te z kolei maja w skladzie capric/caprylic trigliceride, ktore mogą zapychac pory (nie wszystkim, to kwestia indyswidualna).

Niestety, wybierajac filtr lepiej skierowac sie do apteki, bo to wazne aby filtr by fotostabilny. Firmy oferujace fortostabilne filtry to: Avene, Iwostin Solecrin, La Roche Posay, SVR, Biderma, L'oreal, Garnier.

Dodatkowo, zastanow sie nad kupnem czegos z witamina C. Witaminka C uszczelnia naczynka, wzmacnia je, a przy tym zapenia CI wspanialy efekt kosmetyczny - rozjasnia przebarwienia i cudownie rozświetla skórę. Efekty widoczne juz od 2 do 6 tyg stosowania, w zaleznoscie od stezenia wit C w preparacie, ktory stosujemy. Masz do wybpru, np. Active C od LRP, Flavo C, albo mozesz sama zrobic serum z wit C - przepisy i watki na ten temat do znalezienia na wizażu i na Biochemii komsetycznej. Mozesz zrobic seru na bbazie wit C w proszku albo kropli dla dzieci Juvit.

Dodatkowo - lykanie rutonoskorbinu czy czegokolowiek zawierajacego rutyne uszczelni naczynka "od wewnatrz".

Jesli chodzi o przetłuszczanie się skóry - jedna rzecz przychodzi mi do głowy, zwazywszy ze jest lato. Jest to Effaclar K od LA roche posay. preparat zawiera 1,5 % BHA (kw. salicylowego, pochodnej dokładnie mowiac). Ma dzialanie mikrozluszcajace, oczyszcza pory, likwoduje podskorne grudki, rozjasnia przebarwienia. uzywajac effaclaru musisz sie uzbroic w cierpliwosc, gdyz jedna tubka (30ml) nie wystarcz, BHA dzialaja swietnie, ale trzeba im dac czas. ponadto, w pocztkowej fazie effaclar k, poprzez odblokowanie porów, moze powodowac wysyp krostek albo wzmozone pzretluszczanie sie skory. jest to normalna. prawidlowa reakcja (ale tez nie u wszystkich) i nie ma sie co przerazac. Stsujac effaclar na noc, trzeba koniecznie pamietac o filtrze na dzien, bo to w koncu kwas i trzeba chronic skore przed sloncem.
2-3 razy w tygodniu polecam stosowac maseczke p/tradzikowa z glinki zielonej Dermaglinu, do kupienia w Rossmanie. Świetna rzecz. sama ja sobie funduje co jakis zas, chociaz nie mam (juz) problemow z cerą. pieknie sciaga pory.

[U]Niestety, majac problemy naczynkowe musisz zapomniec o opalaniu, a juz zwlaszcza o grillowaniu w solarium. inaczej zapomnij o wszystkim co wczesniej napisalam - to sa te wyrzeczenia.[/U]

Do łykania: rutinoskrobin, MSM (preparat na bazie siarki - super pomaga na przetluszczanie skóry, a jak po nim wlosy rosną i paurry ), wit z grupy B.

Uff, duzo tego, przetraw to sobie i pytaj

I jeszcze lektura na wieczór:

Kompendium wiedzy o kwasach i filtrach: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99094

Inne wiadomości, w razie wątpliwści:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113148

Aaach....jeszcze mi się przypomniao, z takich "srodkow doraźnych" - uzywanie apierowych recznikow do osuszana twarzy po myciu - na tych materialowych jest siedlisko bakteri, chyba ze zmieniacs je codzinnie. No i czeste, co 2-3 dni zmienianie poszewki na poduszkę. i oczywiscie - trzymanie rąk z dala od twarzy

Anitko, a jakich Ty kosmetyków w ogóle uzywasz??
Stary 2006-06-14, 22:11   #57
anitaa
Raczkowanie

L_V
Na tych zdjeciach nie widac krost ktore mam no i zaskurnikow- tak jak mowilas oraz sladow po pryszczach.

No ja teraz uzywam physiogelu, matujacego kremu iwostin i wodytermalnej choc przedtem stosowalam tez benzacne zel i tonik i inne rzeczy ale juz nie stosuje (od dzisiaj)

Iziaczek tez zoltawy odcien ta sa pasemka chociaz sie fryzjerce chyba nie udaly.. Co do tego chlodnego odcienu brazu to czy moze byc moj naturalny kolor bo tak to bym nie miala juz odrostow? czy jednak tez chlodny braz..

Prosze piszcie mi dalej jakies rady dotyczace wygladu.
Pozdrawiam
Stary 2006-06-14, 22:14   #58
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anitaa
L_V
No ja teraz uzywam physiogelu, matujacego kremu iwostin i wodytermalnej choc przedtem stosowalam tez benzacne zel i tonik i inne rzeczy ale juz nie stosuje (od dzisiaj)

Physiogel zel do mycia twarzy czy krem?? Woda termalna która? ta z iwostinu moze niestety wysuszac
Stary 2006-06-14, 22:32   #59
anitaa
Raczkowanie

L_V
Physiogel zel, a wode termalna wlasnie z iwostinu..
A wogle to ja nie wiem czy moge sobie pare razy dziennie myc twarz tym physiogelem czy tylko rano i wieczorem bo czasem myje czesciej , czy to moze szkodzic ?
Woda termalna pare razy sprysuje sie choc niekiedy nieco czesciej.... nie wiem czy tak tez mozna wogle????
A co do chusteczek , bo niekiedy sie nimi wycieram (tez loj zeby zetrzec) to czy to tez nie szkodzi?
Aha i zapomnialam napisac o tym ze raz w tygodniu robie peeling Sebium Gel gommant Biodermy.

Kiedys stosowalam nieregularnie krem wybeilajacy przebarwienia Pharmaceris W ALBUCIN ale przestalam bo jest tlusty a po za tym roznie moja cera na niego reaguje
I tam jeszcze rozne rzeczy bym mogla napisac ale nie wiem czy to ma sens pisac co stosowalam.

A co do tych preparatow na cere naczynkowa, filtrow itp to one nie pozostawiaja takiego tlustego filmu na twarzy??
Stary 2006-06-14, 22:38   #60
anitaa
Raczkowanie

A moze byscie mi napisali dokladnie co mam robic tzn rano jak sie obudze co stosowac w jakich ilosciach i w jaki sposob, czy to powtarzac w ciagu dnia czy nie, co stowac w ciagu dnia , ile razy itd...... dokladnie wskazowki bo uwazam ze to dosc jest wazne...
I jakas diete??
Po prostu co mam dokladnie robic , jak sie obchodzic z moja twarza.

Aha i jeszcze jak byscie napisali jak pielegnowac swoje wlosy, czym i jak je myc, jak czesto itd to tez bym byla wdzieczna.

No i oczy...jak zauwazylyscie to mam takie sine to pewnie naczynka??
czy mam je jakos pielegnowac? czym??

Dzieki za odpowiedzi i rady Pozdrawiam.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości