problemy z wygladem - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-25, 13:23   #121
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

.

Edytowane przez anitaa
Czas edycji: 2006-07-03 o 11:21
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 13:49   #122
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: problemy z wygladem

Anitko, ale czy ktos pisze jakieś złosliwe, głupie komentarze? Po prostu podziwiam wiedzę L_V, chęć dzielenia sie nią. I tej cierpliowści, zawsze daje kompetentne wyczerpujace odpowiedzi i stara się pomóc, czy jest tu jakaś złośliwość?

Poza tym efektów nie otrzmya sie w 5 minut. Skóra musi przyzwyczaic sie do nowych kosmetyków.
Jeśli stosujesz pielęgnacje opisana przez L_V
Cytat:
Napisane przez L_V
noc 1 : effaclar k
noc 2: kremik aa young
noc 3: kremik aa young
noc 4: effaclar k
noc 5: krem aa young
noc 6: krem aa young
plus filtry cera na początku może się zbuntować. Effaclar może też wyciągac te wszystkie paskudy siedzące pod skórą. Wiele osób przechodzi kryzysy skórne, teraz np. ja, ale najważniejsze to nie poddawać się i trzymać ustalonych reguł.
Co do zapachów, nie wiem jak pachnie Effaclar, ale wiem, ze AA young ma dość intensywny zapach, jednak szybko powinnaś się przyzwyczaić. Jeżeli masz wrażliwe oczy na twoim miejscu omijałabytm te miejsce przy nakładaniu filtra. Tak, nie będzie tam ochrony, ale przynajmniej zaoszczędzis sobie łzawiacych i napuchnietych oczu, a to nei miłe uczucie - własnie je mam
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 13:52   #123
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: problemy z wygladem

Anitaa, widzę, że nie odróżniasz nutki ironii od głupoty. A szkoda...
Ja głupich wypowiedzi nikomu nie wypominam...
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 15:49   #124
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: problemy z wygladem

Anita w takim razie nie kupuj wiecej zadnych kremow. Bez sesu zebys naciagala sie na koszta!!!!. Znajdz pozadnego DERMATOLOGA najlepiej idz prywatnie bo panstwowi sa do bani.... Najprawdopodobniej masz jakies ROPNE ZAPALENIE ja tez mialam takie problemy i poszlam do dermarologa.... Ogranicz przedewszystkim jedzenie SLODYCZY szczegolnie nie jedz czekolad, czipsow ODSTAW na bok majonez i kechup, i nie uzywaj pikantnych przypraw....
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 16:27   #125
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: problemy z wygladem

Do L_VPisałaś kiedyś, że koło ucha zrobiła Ci się takie coś, jakby jakas bulwka? I kosmetyczka jakoś to nawzwała, niestety nie pamietam jak. Dostałam czegoś podobnego, jest to w kolorze skóry i boli jak cholera Czym to zlikwidowałaś?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 20:42   #126
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

.

Edytowane przez anitaa
Czas edycji: 2006-07-03 o 11:27
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 14:26   #127
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: problemy z wygladem

Eh....rob jak chcesz ja napisalam Ci swoje zdanie. Panstwowi lekarze wogle sie nie znaja pamietam jak bylam pierwszy raz tez niby nic nie mialam zednego zapalenia wypisala mi jakis plyn do przemywania twarzy ze mialam wysuczona skore a dokladnie to gowno nazywa sie Davercin szkoda gadac....I pomyslec ze jescze musialam czekac ok 2 tyg na wizyte. wczesniej pisalas ze masz ropne syfki wiec napewno masz zapalenie bo sama to mialam jak ma sie ropne syfki to nic dobrego ale jesli wolisz wywalac kase na kremy ktore Ci nic ni dadza to juz jest TWOJA decyzja ja juz sie sie przekonalam na sobie. Mam jakis problemze skora ? odrazu do DERMATOLOGA a nie wywalac kase na kremy ktore on i tak kaze mi odstawic....
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 16:29   #128
Pxim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: problemy z wygladem

Ja właściwie to mam problem z przebarwieniami potrądzikowymi. Nie mam już trądziku, chociaż czasem wyskakują mi pryszcze ale to rzadko. Stosowałem wiele maści kremów różności i na początku nic. Później kupiłem tonik GARNIER i TINTIN i do teraz nim przemywam i zauważyłem że pory sie pozwężały. Ale...blizny zostały po dłubaniu. Co teraz mam ich sporo bo ze 30 a skóre mam mieszaną. Bo byście polecili na to. Prosze o odpowiedz.
Pxim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 12:39   #129
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

Zamowilam sobie dzis MSM i powinni mi dostarczyc w pare dni..

Mam pytanie czy jedno opakowanie MSM wystarczy? czy zamowic jeszcze jedno albo wiecej.. Wprawdzie jeszcze mam tego duzo bo dopiero od piatku biorę, ale pozniej jak mi sie skonczy to nie chce robic przerw, a tak to jak by mi sie konczylo to zamowie nastepne.
To jak z tym jest?

Edytowane przez anitaa
Czas edycji: 2006-07-03 o 11:24
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 15:22   #130
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

.

Edytowane przez anitaa
Czas edycji: 2006-07-03 o 11:24
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 20:20   #131
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

.

Edytowane przez anitaa
Czas edycji: 2006-07-03 o 11:26
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 20:23   #132
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: problemy z wygladem

To nie jest 'coś typu Diane35', nie zawiera żadnych sterydów, możesz spokojnie łykać
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 20:42   #133
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

chocolatka a jestes pewna?? Zastanawiam sie tez czy czasem nie koliduje to z jakimis lekami, bo ja łykam Letrox50 na tarczyce..
A czy ty moze to stosujesz? A i jesli juz bym to brala, to ile razy dziennie, bo tam pisze ze raz albo dwa razy po 2 kapsulki. A moze zadzwonic jutro do lekarza prowadzacego?
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:05   #134
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: problemy z wygladem

Jeśli masz MSM firmy Olimp, to tabletki te mają następujący skład: metylosulfonylometan (MSM), substancja przeciwzbrylająca - stearynian magnezu, żelatyna-otoczka kapsułki.
Metylosulfonylometan jest organiczną postacią siarki.

Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, to oczywiście zażywanie tych tabletek skonsultuj z lekarzem.
Oczywiście i tak możesz skonsultować się z lekarzem. O ile w ogóle masz dostęp do lekarza znającego się na czymkolwiek, ale tego pewnie sama nie wiesz

Poszukaj na forum, bo o MSM była już mowa wiele razy.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:40   #135
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

milka no ja juz nie wiem co do tych lekarzy bo ta do ktorej ja chodzilam tez przyjmuje prywatnie

Edytowane przez anitaa
Czas edycji: 2006-07-03 o 11:29
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 14:25   #136
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: problemy z wygladem

Ja tam uwazam ze lekarz publiczny a prywatny to jedno i to samo!! Wkoncu co innego moze przypisac? Wszyscy przypisuja to samo a lekarz prywatny rozni sie tylko tym ze do niego chodzxi nadziana wiara ktora nie wie juz co robic z pieniedzmi, i on ,to prawda wydaje sie ze poswieca wiecej czasu bardziej sie interesuje ale od gadania jeszcze nikt nikomu nie pomogl wkoncu to leki pomagaja a on tylko duzo gada bo wkoncu za to mu sie placi. No i zapisuje drozsze leki bo mysli ze jak juz ta okrweslona osoba do niego przychodzi i stac ja na to to tez stac na drozsze leki po 100 zł .To jest moje zdanie, a kto uwaza inaczej?
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 15:32   #137
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138
Dot.: problemy z wygladem

Dziewczyny jak świetnie ze trafilam na to forum!! Bo mam identyczny problem jak Anitka<przynajmniej nie jestem sama>
Swoja buzie staram siem leczyc juz od roku...i nie widze efektów. Wydaje mi siem ze problemu czerwonej buzi nabawiłam siem po używaniu Brevoxylu....i za ostrym pilingowaniu...Zaczełam stosowac kremy nawilżajace<odstawiłam zele do mycia buzki zostalam przy toniku> nastal nawrót pryszczyz których do dzisaj nie moge wyleczyc. Gdzy udałam siem do pani dermatolog przepisala mi physigel-żel i krem. Kazała odstawic wszystko antytradzikowe. Nawrót pryszczy trwał.... Gdzy zmieniłam pania dermatolog przepisałal mi diferin na czoło i jakis do tego antybiotyk. Nie widiz problemu moich policzków-pryszczatych, czerwonych i baaardzo wrazliwych.
Gdy wychodze na ulice czuje siem jak potwór...czerwony potwór...chcce mi siem plakac jak patrze w lusterko...znise wszystko tylko zeby nie byc czerwona...Placz i użalanie siem nad soba nic mi nie daje...staram siem teraz jakso doprowadzic moja buzke do nowrmy...ale niestety nie mam duzych funduszy na kosmetyki...mam 16 lat...ide do nowej skzoły...i wstydze siem wyjśc z domu
frimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 21:34   #138
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

Chcialam sie pochwalic ze problem z czerwona skura juz mnie nie dotyczy ale mimo to stosuje sie do zalecen skury naczynkowej i biore active c, lykam rutinoscorbin. Mam pytanie czy jak juz nie mam czerwonej skury tzn ze naczynkowa cera juz mnie nie dotyczy?
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 21:35   #139
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

Cytat:
Napisane przez frimi Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak świetnie ze trafilam na to forum!! Bo mam identyczny problem jak Anitka<przynajmniej nie jestem sama>
Swoja buzie staram siem leczyc juz od roku...i nie widze efektów. Wydaje mi siem ze problemu czerwonej buzi nabawiłam siem po używaniu Brevoxylu....i za ostrym pilingowaniu...Zaczełam stosowac kremy nawilżajace<odstawiłam zele do mycia buzki zostalam przy toniku> nastal nawrót pryszczyz których do dzisaj nie moge wyleczyc. Gdzy udałam siem do pani dermatolog przepisala mi physigel-żel i krem. Kazała odstawic wszystko antytradzikowe. Nawrót pryszczy trwał.... Gdzy zmieniłam pania dermatolog przepisałal mi diferin na czoło i jakis do tego antybiotyk. Nie widiz problemu moich policzków-pryszczatych, czerwonych i baaardzo wrazliwych.
Gdy wychodze na ulice czuje siem jak potwór...czerwony potwór...chcce mi siem plakac jak patrze w lusterko...znise wszystko tylko zeby nie byc czerwona...Placz i użalanie siem nad soba nic mi nie daje...staram siem teraz jakso doprowadzic moja buzke do nowrmy...ale niestety nie mam duzych funduszy na kosmetyki...mam 16 lat...ide do nowej skzoły...i wstydze siem wyjśc z domu
A jak tam twoje problemy? juz sie rozwiazaly czy nadal sie meczysz??
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.