Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 10 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-28, 12:22   #271
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Obecnie chwal sobi Garniera, wydajny nawet jest, jeszcze p馧 butelki mi zosta這. I ten z這ty kolor sk鏎y I morelowy zapach... Jak sko鎍z, to kupuj Dove
Co za br您uj帷e szale雟two, przez Was wszystko
ja te uzywam teraz garniera i powoli czaje si na dove.Garnier jest ok,zapach nienajgorszy choc przy codziennym (lub co 2,3 dni) uzywaniem troche mnie juz m璚zy (ale mnie ma這 co nie m璚zy ;-) ).
Ale efekt 豉dny.
Zobaczy豉m go kiedy po kilkudniowym smarowaniu zobaczy豉m 瞠 mam jakby bia貫 r瘯awiczki na d這niach. I teraz mama ,tudzie T dosmarowywali mi d這nie hi,hi. Okolice st鏕 tez jasniejsze mam,wi璚 bee musia豉 sie i za to wzi望...
Ale ja lubie nowo軼i wi jak zwykle ,jakby nie wiem jak fajny by kosmetyk,czekam na koniec by m鏂 sobie kupic cos nowego...

To sie powinno leczy,wiem...ale c騜...no baba jestem....

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-28, 12:43   #272
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Cytat:
Napisane przez evitka21
Zobaczy豉m go kiedy po kilkudniowym smarowaniu zobaczy豉m 瞠 mam jakby bia貫 r瘯awiczki na d這niach. I teraz mama ,tudzie T dosmarowywali mi d這nie hi,hi. Okolice st鏕 tez jasniejsze mam,wi璚 bee musia豉 sie i za to wzi望...
Kiedy zaczyna豉m ze smarowaniem zim, mia豉m to samo
Bia貫 r瘯awiczki i skarpetki Teraz ju mam r闚no upalone, 瞠by nie 鈍ieci biel w japonkach.
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-28, 22:43   #273
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

Wczoraj wybra豉m sie do netto i przez jakie 20 minut zam璚za豉m mojego m篹czyzn J&j no i evelink bo sama decyzji nie mog豉m podj望 Problem si rozwi您a, gdy przy kolejnym w帷haniu J&J cze嗆 zawarto軼i wyprys豉 mi na nos czym rozbawi豉m oczywi軼ie p馧 marketu! No to wzi窸am Johnsona! Swietnie pachnie no i efekt te bardzo dobry, tyle, ze chyba przesadzi豉m z ilo軼i na rekach i troszk si zapomara鎍zowi豉m ale spokojnie musz przyzna, 瞠 豉two si 軼iera1 W netto J&J 11,99 a Evelinka 9,99
Stary 2006-05-29, 09:22   #274
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158

Ja nadal stawiam na Garniera. Dove br您uje jak szalone, ale niestety nawet po peelingu i uprzednim smarowaniu balsamem nawil瘸j帷ym mam plamy Najgorsze na kolanach (wysmarowane najpierw grubo kremem Nivea ) i w okolicach pach. Mowy nie ma o ubraniu sukienki czy sp鏚niczki Poza tym chyba mnie uczuli, bo w zgi璚iu 這kcia kolor w og鏊e nie 豉pie, a na dodatek pojawi豉 si szorstka, czerwona plamka o 鈔ednicy 1cm Skoro ju go kupi豉m to zu篡wam systematycznie, ale rzadko. Seans raz tygodniu wystarczy - reszty dope軟ia Garnier.
Stary 2006-05-29, 09:35   #275
Nati02
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 322
Wpisy w blogu: 1

Kama jaka masz karnacje? I do jakiej karnacji masz dove? Bo chyba dzis sobie go kupie....
Stary 2006-05-29, 09:51   #276
lulina
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 265

ojoj czemu ja dopiero teraz zauwa篡豉m ten w徠ek!!! Ile mam czytania!!!

lulinka- Paulinka
M鎩 kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dzi瘯uje za klik
lulina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-29, 10:13   #277
kamaO
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Nati02
Kama jaka masz karnacje? I do jakiej karnacji masz dove? Bo chyba dzis sobie go kupie....
Jestem typowy bledzioch Bez odrobiny br您owienia ani rusz A Dove kupi豉m w wersji do ciemnej karnacji - tylko, 瞠 wcze郾iej "opali豉m si" ju nieco Garnierem
Stary 2006-05-29, 10:58   #278
Nati02
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamaO
Jestem typowy bledzioch Bez odrobiny br您owienia ani rusz A Dove kupi豉m w wersji do ciemnej karnacji - tylko, 瞠 wcze郾iej "opali豉m si" ju nieco Garnierem
Bo ja wlasnie typowo blada nie jestem Mam tak 鈔edni karmacje i evelinka jako nie daje mi spektakularnych efekt闚 i wlasnie... che j z czym po陰czy I chyba padnie na tedo dave do ciemnej karnacji

... a s moze br您ery z filtrami?
Stary 2006-05-29, 11:31   #279
kamaO
Wtajemniczenie

Takiej pe軟i szcz窷cia to chyba jeszcze nia ma... My郵, 瞠 Dove pozytywnie Ci zaskoczy - je郵i chodzi o kolor. Natomiast trzeba mie oczy dooko豉 g這wy, wprawne r璚e i cierpliwo嗆, 瞠by si wsmarowa bez smug... To chyba przez tre軼iw konsystencj - g瘰ty jak nie powiem co
Stary 2006-05-29, 11:34   #280
Nati02
Zakorzenienie

Hmm jesli ejst tak g瘰ty jak evelinka to moze byc Mam nadzieje, ze dam z nim rade... a jak nie to podrzuce komu na prezent

Jeszcze tylko musze te kilkana軼ie z這ty wynale潭 bo wyp豉ty jeszcze nie mia豉m
Stary 2006-05-29, 11:39   #281
kamaO
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Nati02
Hmm jesli ejst tak g瘰ty jak evelinka to moze byc Mam nadzieje, ze dam z nim rade... a jak nie to podrzuce komu na prezent

Jeszcze tylko musze te kilkana軼ie z這ty wynale潭 bo wyp豉ty jeszcze nie mia豉m
Od czego s karty kredytowe ;-)
Stary 2006-05-29, 11:41   #282
Nati02
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamaO
Od czego s karty kredytowe ;-)
Mam ca貫 1,47 na koncie

Ale juz skombinowalam Nie ma jak to bezzwrotna po篡czka od rodzic闚
Stary 2006-05-29, 12:15   #283
MagJa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 210

Pisa豉m niedawno o tym balsamie:
Eveline Spa! delikatnie br您uj帷y z kompleksem uj璠rniaj帷ym
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11864
ale teraz musz co doda. Kupi豉m go znowu par dni temu i okaza這 si, 瞠 zmienili sk豉d - nie ma ju w nim mentholu i co za tym idzie nie ch這dzi. Dalej 郵icznie pachnie i r闚nie 郵icznie si mieni, a o w豉軼iwo軼iach br您uj帷ych zamelduj za par dni, jak go troch pou篡wam. Podejrzewam, 瞠 te mog造 si zmieni, bo ca造 skad jest ciut inny, cho opakowanie i opis praktycznie identyczne. Zakleili tylko informacj o tym, 瞠 ch這dzi i stary sk豉d naklej強帷 na niego nowy, ale jak por闚na豉m go tak pobie積ie to r騜nice s znaczne. Nie sko鎍zy這 si tylko na wykre郵eniu mentholu ze sk豉du, co tam jeszcze pokombinowali. Zobaczymy co z tego wyniknie
MagJa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-29, 17:45   #284
mckabi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 115
Wpisy w blogu: 3

Pisa豉m ostatnio, 瞠 po jednej nocy z Evelinka nie zauwa篡豉m zabr您owienia. Natomiast po dw鏂h nockach efekt jest ju widoczny Opalenizna wygl康a naturalnie, brak zaciek闚 (no tylko malutkie przy nadgarstach, ale prawie w og鏊e ich nie wida - nie to co przy Lirene).
Chcia豉bym jeszcze pochwali samoopalacz Avene (pr鏏ka od Pauli ). No po prostu rewelacja W og鏊e nie czu豉m zapachu samoopalacza, nic a nic, tylko zapach kremu - sympatyczny Opalenizna jest po nim znakomita. Smarowaam si nim w pi徠ek i sobot i nadal jestem 豉dnie przybr您owiona
mckabi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-29, 18:50   #285
Nati02
Zakorzenienie

I nie znalazlam dzis tego dove
Musze poszukac jutro bo sie na niego napali豉m
Stary 2006-05-30, 09:12   #286
kamaO
Wtajemniczenie

W moim Tesco jest Gdzie mieszkasz? Mo瞠 b璠 mog豉 Ci pom鏂
Stary 2006-05-30, 12:47   #287
Sandija
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Ja si twardo opala豉m Kolastyn i stwierdzam, 瞠 ma ona pewne maksimum - ju mnie dalej nie opali tak瞠 jestem mu郾i皻a pierwszymi promieniami s這neczka ale na lato musz poszuka czegos bardziej opalaj帷ego.
Dove, Garnier - ile dobroci czeka w kolejce, jakie to mi貫
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-30, 13:45   #288
justyce
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 190

Swego czasu dorwa豉m z Avonu w zestawie: krem antycellulitowy Cellusculpt, krem upi瘯szaj帷y nogi Celluscullpt i peeling do cia豉 z ekstraktem z granatu.
No i gdyby nie to, 瞠 to by zestaw w bardzo dobrej, nigdy tego kremu "upiekszaj帷ego" do n鏬 nie kupi豉bym.. do tej pory nie mog go zu篡, co okropnego. Pr鏏owa豉m nim troch oz這ci nogi, 瞠by nie by造 takie bia貫 jak 軼iana, ale tragedia - po kilku dniach stosowania kolor faktycznie si zmieni, ale na 鄴速y...
Zatem ostrzegam i odradzam!

Natomiast Kolastyna - bardzo, bardzo przyjemna sprawa.
Obecnie nie mam 瘸dnego balsamu br您uj帷ego i zastanawiam si nad Sopotem Ziai albo nad Dove w豉郾ie.. tudzie Eveline, matko, za du穎 tego dobrego do wyboru
Stary 2006-05-30, 13:54   #289
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Post Dot.: Opalamy si!!!!

Obecnie u篡wam Dove i Eveline - tak mniej wi璚ej na zmian. Dove do ciemnej karnacji, kt鏎y zakupi豉m niedawno, jest pioru雟ko mocny jak dla mnie . Osza豉miaj帷y efekt uzyska豉m chyba po 2 na這瞠niach , st康 Eveline dla roz鈍ietlenia i delikatnego przed逝瞠nia efektu jest 鈍ietne. Teraz jak mam ochot na ciemniejsz opalenizn k豉d spokojnie Dove - jednak trzeba uwa瘸 z rozprowadzaniem (co raczej nie jest trudne), bo przynajmniej w moim przypadku r騜nica koloru przed i po jest du瘸. A je郵i chc by lekko tylko oz這cona smaruj si Evelink . Jak dot康 nigdy nic efektowniejszego nie stosowa豉m .
Stary 2006-05-30, 23:00   #290
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 464

No przeciez ja nie moge wchodzic na takie watki... bo mi szafa w szwach peknie
Od lat sie nie opalam, wiec jedyna szansa na zbrazowienie mojego bladego cialka sa samoopalacze i balsamy brazujace No i wyprobowalam juz tego mnostwo. Ostatnio testuje J&J HS, Dove i Garnier. J&J lekko wysuszyl mi skore, Dove okropnie na mnie smierdzi , wiec najlepiej mi pasuje Garnier Po kazdym z nich juz po jednym uzyciu bylo widac delikatny efekt. A po trzech, to juz super Jednak wole uzywac samoopalaczy.

W zeszlym tygodniu zupelnie przypadkiem kupilam samoopalacz w sprayu Venita Solar I jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Daje ladny, brzoskwiniowy kolor, ani troche nie smierdzi, co bardzo mi sie podoba i szybko sie wchlania. Kupilam go po raz pierwszy, ale mysle, ze nie ostatni. Mam tez Dax w piance, ale jeszcze nie wyprobowalam. Poza tym bardzo lubie YR, Garnier oraz Dior .
Uzywalam tez mleczko L'oreal i rowniez uwazam, ze jest ok. Natomiast zel z tej samej serii nie zadowolil mnie Zolty, bardzo powoli sie wchlania - przez godzine sie do wszystkiego kleilam i zatykal pory.

Do twarzy uzywam Everyday Sunshine Oil of Olaz i jestem z niego bardzo zadowolona. Lekko natluszcza, daje bardzo delikatny i naturalny kolor i nie powoduje zadnych niespodzianek

Zupelnie mi nie pasuje Sopot Ziaji - strasznie smierdzi, jest zolty i schodzi nierownomiernie. A po Helenie Rubinstein Golden Beauty dostalam wysypki, ktora przez dwa tygodnie nie chciala zejsc

Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-31, 10:21   #291
kamaO
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
W zeszlym tygodniu zupelnie przypadkiem kupilam samoopalacz w sprayu
Do twarzy uzywam Everyday Sunshine Oil of Olaz i jestem z niego bardzo zadowolona. Lekko natluszcza, daje bardzo delikatny i naturalny kolor i nie powoduje zadnych niespodzianek
Nie znam tego produktu - gdzie kupowa豉? Wiem, 瞠 w Tesco maja ca陰 seri, ale nigdy si jej nie przygl康a豉m
Stary 2006-05-31, 10:29   #292
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 775

Ja polecam Nivea w sprayu-opakowanie do zludzenia przypomina dezodorant.
sylwia.gda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-31, 11:08   #293
podziomka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 338
GG do podziomka

Ja uzywam samoopalacza z LPR i musze powiedziec ,ze oprocz zapachu jest dla mnie idealny. Wychodzi mi taka sliczna brazowa opalenizna .Smaruje sie tez HS i swietnie podtrzymyje efekt samoopalacza.
podziomka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-31, 12:47   #294
mckabi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez podziomka
Ja uzywam samoopalacza z LPR i musze powiedziec ,ze oprocz zapachu jest dla mnie idealny. Wychodzi mi taka sliczna brazowa opalenizna .Smaruje sie tez HS i swietnie podtrzymyje efekt samoopalacza.
Podziomko, jak d逝go u篡wasz autoheliosa? Chodzi o to, czy przy d逝窺zym u篡waniu nie podra積ia (denat ) Nie wiem na kt鏎y si zdecydowa: LRP czy Avenka
Stary 2006-05-31, 12:53   #295
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

mckabi - z tych dw鏂h to Avenka jest zdecydownie bezpieczniejsza je郵i chodzi o efekt - delkatny, naturalny. LRP - to zdecydowany kolorek.
Z LRP - chusteczki samoopalaj帷e s bez denata - Wojtusia zachwala - ja niestety nie pr鏏owa豉m jeszcze.

Pr鏏ki autoheliosa s dost瘼ne w aptekach (w przeciwie雟twie do Avene) popytaj.
Ja swojego odda豉m kole瘸nce - nie przekona豉m si do niego. Nogi, na kt鏎ych lubi mocniejsz opalenizn, szalenie trudno nim r闚no opali. No i wieki si czeka, 瞠by zacieki sobie posz造 - nawet peelingi nie pomagaj.

Za to Avenki na nogi mi szkoda - a efekt jest 郵iczny - z tym, 瞠 trzeba si co najmniej dwa razy opali. Nogi i reszta - po dw鏂h tygodniach widzisz dno tubki.
Dlatego do cia豉 wol Dove - ekonomiczniejszy i 豉twiejszy w obs逝dze.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-31, 12:57   #296
adzia2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 341

Odradzam olejek Bielendy, okaza這 si, 瞠 br您uj帷y jest tylko z nazwy, jak zszed mi samoopalacz, by豉m blada jak 軼iana mimo, 瞠 smarowa豉m si tym olejkiem.
Piszecie, 瞠 czasem robi si Wam zacieki po balsamie br您uj帷ym, ja mam na to swoj metod- zawsze po samoopalaczu lub balsamie br您ujacym nak豉dam zwyk造 balsam nawil瘸j帷y i nie mam problemu z plamami.
adzia2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-31, 13:04   #297
mckabi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
mckabi - z tych dw鏂h to Avenka jest zdecydownie bezpieczniejsza je郵i chodzi o efekt - delkatny, naturalny. LRP - to zdecydowany kolorek.
Z LRP - chusteczki samoopalaj帷e s bez denata - Wojtusia zachwala - ja niestety nie pr鏏owa豉m jeszcze.

Pr鏏ki autoheliosa s dost瘼ne w aptekach (w przeciwie雟twie do Avene) popytaj.
Ja swojego odda豉m kole瘸nce - nie przekona豉m si do niego. Nogi, na kt鏎ych lubi mocniejsz opalenizn, szalenie trudno nim r闚no opali. No i wieki si czeka, 瞠by zacieki sobie posz造 - nawet peelingi nie pomagaj.

Za to Avenki na nogi mi szkoda - a efekt jest 郵iczny - z tym, 瞠 trzeba si co najmniej dwa razy opali. Nogi i reszta - po dw鏂h tygodniach widzisz dno tubki.
Dlatego do cia豉 wol Dove - ekonomiczniejszy i 豉twiejszy w obs逝dze.
Dzi瘯i Kate Akurat pr鏏k Avenki mam (od Pauli ) i te bardzo mi si spodoba豉, kolorek jest naturalny i po dw鏂h posmarowaniach utrzymuje si przez 3 dni Zastanawiam si nad LRP, bo boj si, 瞠 Avenka mo瞠 zapycha A jak u Ciebie, 瘸dne niespodzianki si nie pojawiaj?
Stary 2006-05-31, 13:09   #298
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

W豉郾ie ostatnio zrezygnowa豉m z samoopalania twarzy avenk i innymi na korzy嗆 pudru br您uj帷ego. Jako nie najlepiej znosz takie dodatkowe preparaty. Jak u篡wam swojego sta貫go zestawu jest ok, jak tylko wrzuc co nowego to co tam mi nie gra.
Fakt - przy Avence jest takie zagro瞠nie .
To mo瞠 jednak ta chusteczka LRP? Jutro chyba si po ni wybior i wreszcie przetestuj, bo blada jestem straszliwie.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-31, 13:27   #299
Edytkaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 269

Ja tez u篡wam Johnson's Holiday Skin do sk鏎y normalnej i ciemnej, i jestem bardzo zadowolona. U篡wam tego produktu od niedawna a moja sk鏎a ju przybiera 豉dniutki kolorek i dodam jeszcze 瞠 balsam bardzo 豉dnie (jak dla mnie) pachnie
Stary 2006-05-31, 13:47   #300
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 464

Cytat:
Napisane przez kamaO
Nie znam tego produktu - gdzie kupowa豉? Wiem, 瞠 w Tesco maja ca陰 seri, ale nigdy si jej nie przygl康a豉m
Kupilam go w Niemczech. Nie wiem, czy w PL tez go maja Ale nawet jesli nie, to mysle, ze niedlugo tam dotrze Zalaczam jego fotke

Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.