Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 14 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-04, 20:21   #391
Beekeeper
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 803
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Beekeeper
Dot.: Opalamy si!!!!

no, a co w momencie np deszczu albo 貫z? 2 kana造 na policzkach? O deszczu nie wspominam... I czym to si r騜ni od kremu tonuj帷ego..?
Stary 2006-06-04, 20:33   #392
marta_v
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266

ale mam metlik w glowie to ktory wybr帷 teraz hmm ?? Dave czy J&J,ktory mocniej brazowi ??a co do twarzy,zeby nie zapycha這,koniecznie cos co mocno brazowi?? POM紌Cie kochane ...
marta_v jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-04, 20:59   #393
Beekeeper
Zakorzenienie

to mo瞠 ja w takim razie powiem cos o swoich do鈍iadczeniach...Mo瞠 kto mi pomo瞠??

Do嗆 niedawno stwierdzi豉m, 瞠 z samoopalaczy przenios si na balsamy br您uj帷e... Nie mog豉m znie嗆 tego skarpetkowego zapachu!!! Kupi豉m Karmel Daxa i mimo, 瞠 zapach mi nie przeszkadza (taki sam jak maseczki z migda豉mi ),to niesttey br您owi prawie niewidocznie. Kupi豉m wi璚 J&J do ciemnej karnacji. Posmarowa豉m si ca豉 raz i rano by豉m w szoku - efekt jak po samoopalaczu! Brzuch ca造 br您owy, dekolt tak samo.. tylko nogi w plamy, jak u krowy... To samo z rekoma: od 這kci w d馧 bia這-br您owe

Dziewczyny, jak Wy go nak豉dacie, 瞠 macie r闚n opalenizn na ca造m ciele?

(oczywi軼ie uzy豉m wcze郾iej peelingu)
Beekeeper jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-04, 21:05   #394
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
to mo瞠 ja w takim razie powiem cos o swoich do鈍iadczeniach...Mo瞠 kto mi pomo瞠??

Do嗆 niedawno stwierdzi豉m, 瞠 z samoopalaczy przenios si na balsamy br您uj帷e... Nie mog豉m znie嗆 tego skarpetkowego zapachu!!! Kupi豉m Karmel Daxa i mimo, 瞠 zapach mi nie przeszkadza (taki sam jak maseczki z migda豉mi ),to niesttey br您owi prawie niewidocznie. Kupi豉m wi璚 J&J do ciemnej karnacji. Posmarowa豉m si ca豉 raz i rano by豉m w szoku - efekt jak po samoopalaczu! Brzuch ca造 br您owy, dekolt tak samo.. tylko nogi w plamy, jak u krowy... To samo z rekoma: od 這kci w d馧 bia這-br您owe

Dziewczyny, jak Wy go nak豉dacie, 瞠 macie r闚n opalenizn na ca造m ciele?

(oczywi軼ie uzy豉m wcze郾iej peelingu)
Bee - witaj w opalonym w徠ku (link do niego podrzuci豉m w w徠ku br您erowym jaki czas temu ).
Ja poprostu smaruj dolne rejony dove i jest pi瘯nie - nie przyk豉dam si jako specjalnie - tyle, 瞠 czekam a si dobrze wch這nie.
My郵, 瞠 to jak sk鏎a reaguje na DHA jest spraw indywidualn - jednych 豉pie mocniej innych s豉biej, jedni maj zacieki - a inni po tych samych balsamach ani grama.
Jedyna droga to pr鏏y i testowanie, a si uda tak 瞠by by這 dobrze.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-04, 21:08   #395
natii4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 363

Cytat:
Napisane przez agnieska
Sephor wstrz御a si przed u篡ciem, w zale積o軼i od szcz窷cia wylatuje woda lub pianka kt鏎a "gotuje si" na r璚e daje delikatny, transparentny efekt, zero krycia, mo積a k豉嗆 na twarz, nogi - utrzymuje si do pierwszego mycia. Moim zdaniem nieco si lepi (leciutko) i mo瞠 brudzi ubrania (wnioskuj na podstawie pr鏏y starcia jej z r瘯i - mia豉m br您owe palce). Moim zdaniem zb璠ny gad瞠t cho rzeczywi軼ie - mo瞠 szybko pom鏂 gdy mamy blady odw這k, a musimy wci庵n望 kieck
W sklepie testowa豉m i same negatywne odczucia. U mnie wylecia豉 woda kt鏎a na mojej bardzo jasnej sk鏎ze by豉 prawie niewidoczna,d逝go si wch豉nia豉, lepka sk鏎a po zastosowaniu. Og鏊nie same negatywy. Te uwa瘸m to za zb璠ny kosmetyk.

Co do J&J-ja mia豉m na noc i by straszny. Mia豉m podobnie jak Bee nogi w ciapki,a najgorsze,瞠 mimo regularnego peelingowania ciapki pozosta造 na nogach przez 4 tygodnie Odda豉m innej Wiza瘸nce
Ze wszystkich br您uj帷ych balsam闚 najbardziej lubi ten z Kolastyny. Wiele os鏏 go nie lubi,ale dla mnie jest idea貫m

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-04, 21:19   #396
agnieska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 827

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
no, a co w momencie np deszczu albo 貫z? 2 kana造 na policzkach? O deszczu nie wspominam... I czym to si r騜ni od kremu tonuj帷ego..?
r騜ni si napewno konsystencj Sephora potrzebowa豉 wypu軼i bajer, to wypu軼i豉 - moja siostra wzi窸a dwa opakowania w ostatniej promocji, nie wiem po co

agnieska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-04, 21:30   #397
Kate30
Zakorzenienie

Zrobi豉m sobie dzi zapasik chusteczek LRP - efekt w drugim dniu jest tak samo fajny jak wczoraj - o plamach mowy nie ma. Jutro zrobi poprawk.
Stary 2006-06-04, 21:40   #398
Wojtusia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 456

Cytat:
Napisane przez Kate30
No to tak:

Po testach, pr鏏ach i te軼ikach u這篡豉m sobie program opalania optymalny dla mnie i moich ciuch闚.

Po pierwsze Wojtusia . Chusteczki LRP daj prze郵iczn opalenizn ju po jednej aplikacji (jedna chusteczka na twarz, szyj i dekolt) - naprawd to jedno przetarcie ca趾owicie mi wystarczy - przesta豉m straszy blado軼i, cera jest 郵icznie 鈍ie瘸, z這cista, efekt wyra幡y.

ζtwo嗆 aplikacji tych chusteczek jest niepor闚nywalna z 瘸dnym samoopalaczem, ryzyko zapychania por闚 瘸dne. Przetar豉m te oczy jest ok.
Opalenizna widoczna ju po 1h - w ci庵u dnia si pog喚bia i jest naprawd do嗆 wyra幡a. Po godzinie od przetarcia twarzy chusteczk na這篡豉m active -c i filtr - opalenizna jest 郵iczna.
Opada te problem nocnego stosowania samoopalacza, mo積a si rano przed filtrowanie pomizia (je郵i ma si czas oczywi軼ie).
Zapachu 瘸dnego nie wyczu豉m.

Czyli do twarzy i dekoltu chusteczki g鏎 - o zaciekach mowy nie ma.
Ciesz si, 瞠 ci si spodoba造, ja dzisiaj znowu si nimi wysmarowa豉m. Uwielbiam je, t 豉tw aplikacj, szybko嗆 wch豉niania, super!
Wojtusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-04, 21:45   #399
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
Ciesz si, 瞠 ci si spodoba造, ja dzisiaj znowu si nimi wysmarowa豉m. Uwielbiam je, t 豉tw aplikacj, szybko嗆 wch豉niania, super!
Ot騜 to Wojtusiu - r騜nica w por闚naniu do tradycyjnych preparat闚 jest zasadnicza trzeba przyzna - na korzy嗆 chusteczek zdecydowanie.
Stary 2006-06-04, 21:46   #400
Beekeeper
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Zrobi豉m sobie dzi zapasik chusteczek LRP - efekt w drugim dniu jest tak samo fajny jak wczoraj - o plamach mowy nie ma. Jutro zrobi poprawk.
a mi samoopalacz z tych chusteczek w mieszki w這sowe na dekolcie powchodzi (serio!). Mia豉m takie koszmarne czarne kropki przez kilka dni... Nie mia豉m tak za ani po chusteczkach z Rossmana (Suz Ozon chyba), ani po chusteczkach garnier, ani po L'Oreal. Musze spr鏏owac jeszcze Vichy, bo spotka豉m je juz w kilku aptekach, chyba wprowadzaj je na nowo!!!
Stary 2006-06-04, 21:53   #401
Beekeeper
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Bee - witaj w opalonym w徠ku (link do niego podrzuci豉m w w徠ku br您erowym jaki czas temu ).
Ja poprostu smaruj dolne rejony dove i jest pi瘯nie - nie przyk豉dam si jako specjalnie - tyle, 瞠 czekam a si dobrze wch這nie.
My郵, 瞠 to jak sk鏎a reaguje na DHA jest spraw indywidualn - jednych 豉pie mocniej innych s豉biej, jedni maj zacieki - a inni po tych samych balsamach ani grama.
Jedyna droga to pr鏏y i testowanie, a si uda tak 瞠by by這 dobrze.
Witoj, witoj! (naprawd nie wiem, jak mog豉m przeoczy taki w徠ek...)

Ty mi nie m闚,瞠 moje nogi b璠a si zawsze opala w taki spos鏏?! Bo jak sobie przypominam, to na 造dkach zawsze mia豉m problem z r闚nym na這瞠niem preparat闚 wszelakich samobr您uj帷ych, ale s康zi豉m, 瞠 to przez moje niechlujstwo... Jak si teraz oka瞠, 瞠 w jednym miejscu moja sk鏎a reaguje na DHA, a w drugim nie, to sie chyba pochlastam...

Cytat:
Napisane przez natii4
Co do J&J-ja mia豉m na noc i by straszny. Mia豉m podobnie jak Bee nogi w ciapki,a najgorsze,瞠 mimo regularnego peelingowania ciapki pozosta造 na nogach przez 4 tygodnie Odda豉m innej Wiza瘸nce
Ze wszystkich br您uj帷ych balsam闚 najbardziej lubi ten z Kolastyny. Wiele os鏏 go nie lubi,ale dla mnie jest idea貫m
ejj, Ty mnie nie strasz, 瞠 przez 4 tygodnie mi to zostanie, pojutrze mam basen...

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ot騜 to Wojtusiu - r騜nica w por闚naniu do tradycyjnych preparat闚 jest zasadnicza trzeba przyzna - na korzy嗆 chusteczek zdecydowanie.
Protestuj! Mnie chusteczki zaczynaja wkurza! Spr鏏owa豉m juz prawei wszystkich mozliwych i powiem tak:
plusy, bo nie zapychaj por闚 na buzi, szybko sie wch豉niaj a opalenizna pojawia si do嗆 szybko.
minus (dla mnie ogromny) bo tak naprawd smarujemy sie w ciemno!!! Sk康 ja mam wiedzie, ze po posmarowaniu ni buzi, b璠zie sie jeszcze nadawa豉 na dekolt?! Sk康 mam wiedzie, jak wilgotna ma by zanim nie przestanie dzia豉? Co wi璚ej: na chusteczkach L'Oreal jest napisane: stosowac nawet je郵i chusteczka jest sucha... No to stosowa豉m, po czym po paru godzinach moim oczom ukaza造 sie piekne zacieki na r瘯ach...

jeszcze tylko Vichy i olewam wszelkie chusteczki!
Stary 2006-06-04, 22:19   #402
Wojtusia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 456

Cytat:
Napisane przez Kate30
Dok豉dnie, a tak si ba豉m tej formy chusteczkowej
Wojtusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-04, 23:22   #403
katiia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 359

Dziewczyny, a jak radzicie sobie z okolicami oczu, powiekami? tzn. te je smarujecie jakim samoopalaj帷ym mazide趾iem? je郵i tak to czy nie farbuj si wam od tego brwi/rz瘰y? Ja zawsze koszmarnie boj si tego zafarbowywania i w rezultacie powieki pozostaj bia貫, co niestety nie wygl康a do ko鎍a naturalnie.
katiia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-05, 03:56   #404
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katiia
Dziewczyny, a jak radzicie sobie z okolicami oczu, powiekami? tzn. te je smarujecie jakim samoopalaj帷ym mazide趾iem? je郵i tak to czy nie farbuj si wam od tego brwi/rz瘰y? Ja zawsze koszmarnie boj si tego zafarbowywania i w rezultacie powieki pozostaj bia貫, co niestety nie wygl康a do ko鎍a naturalnie.
Ja smaruj oczy r闚nie - udaje mi si unikn望 farbowania rz瘰 i brwi jako szcz窷liwie p鏦i co.
Stary 2006-06-05, 09:18   #405
Contax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 348

Cytat:
Napisane przez katiia
Swobodnie mo瞠sz smarowa powieki i okolice oczu, tylko trzeba delikatnie aplikowa samoopalarcz. Co do brwi, 瞠by si nie zabarwi造 na 郵iczny pomara鎍zowy kolorek to polecam sprawdzony spos鏏, tj. posmaruj je grubo kremem lub wazelin i dopiero po posmarowaniu samoopalaczem zetrzyj krem.
Contax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-05, 09:21   #406
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

a mi jednak schodzi Johnsonek z dekoldu tak samo jak po Sopocie Ca貫 cia趾o wygl康a 鈍ietnie a dekold mam teraz w ciapki bomusze stopniowo pozcierac te resztki "opalenizny":rolleyes : chyba ta czesc moja ciala zdecydowanioe woli slonce trudno reszta i tak wyglada bomba-wszyscy si dziwi sk康 mam tak 豉dnie opalone r帷zki co tak 郵icznie pachnie
Stary 2006-06-05, 10:18   #407
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158

Ja sobie wczoraj za mocne szorowa雟ko urz康zi豉m, i zlaz豉 mi opalenizna z prawej 造dki... 妃iesznie to wygl康a...
Stary 2006-06-05, 10:30   #408
Erato
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 343

Cytat:
Napisane przez katiia
Smaruj wszystko 陰cznie z powiekami i pod oczami, a nast瘼nie bior odrobink kremu pod oczy i rozcieram wok馧 oczu, 瞠by unikn望 jakich zaciek闚. Nigdy mi si nie zdarzy造 瘸dne plamy. W podobny spos鏏 zreszt traktuj uszy - bo strasznie 鄉iesznie wygl康a twarz opalona tak "na r闚no" i bia貫 uszy

Erato jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-05, 11:12   #409
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beekeeper

ejj, Ty mnie nie strasz, 瞠 przez 4 tygodnie mi to zostanie, pojutrze mam basen...
Ja mia豉m ten na noc,a on jest jaki inny Wi璚 ostrzegam przed nim. Pono te zwyk貫 wersje s lepsze. Sama si dziwi豉m,瞠 ten balsam tak d逝go mo瞠 si utrzymywa-mia豉m podbnie jak kamaO , opalenizn na jednej 造dce

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

Stary 2006-06-05, 11:42   #410
kamaO
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja mia豉m ten na noc,a on jest jaki inny Wi璚 ostrzegam przed nim. Pono te zwyk貫 wersje s lepsze. Sama si dziwi豉m,瞠 ten balsam tak d逝go mo瞠 si utrzymywa-mia豉m podbnie jak kamaO , opalenizn na jednej 造dce
Ja mam wsz璠zie opalenizn - opr鏂z rzeczonej 造dki
Stary 2006-06-05, 11:47   #411
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamaO
Ja mam wsz璠zie opalenizn - opr鏂z rzeczonej 造dki
A ja po szorowaniu parokrotnym nie mia豉m opalenizny poza praw 造dk Szkoda,瞠 si nie synchronizowa造鄉y,bo by Ci po篡czy豉 opaleniz na mojej prawej na Tw鎩 praw

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

Stary 2006-06-05, 11:51   #412
kamaO
Wtajemniczenie

Jak si znowu b璠ziesz szorowa to mnie uprzed Mo瞠 sie wymienimy plamami
Stary 2006-06-06, 07:52   #413
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

wypr鏏owa豉m juz garniera i dove.
I:

Garnier
-jest ok.nie robi smug, nie wali DHA,ale daje efekt raczej delikatny.
Przy (prawie)codziennym stosowaniu cos tam wida,ale jakis super efekt to nie jest.Pachnie sam w sobie jakby mango z-czym-tam (jakby kokos) i czy sie podoba ten zapach to jest sprawa indywidualna-mnie sie na pocz徠ku podoba,a po pewnym czasie mia豉m go bardzo dosy.Ale jas juz tak mam...
Jest rzadkawy,ale do軼 豉dnie sie wch豉nia
og鏊nie wra瞠nia na +

Dovedo ciemnej karnacji
chyba bardziej przypad mi do gustu,bo szybciej daje mocniejszy efekt.
Trzeba odrobinke uwa瘸 przy nak豉daniu,bo moga sie zrobi malutkie zacieczki,ale to ju zalezy od "wsmarowuj帷ego".
To tez oznacza dla mnie 瞠 bardziej go wida-nie musze uwa瘸c tak jak z samoopalaczem,a efekt jest bardzo przyjemny.
Potwierdzam s這wa Kate30-na mnie r闚niez nie smierdzi (choc ma DHA chyba na drugim miejscu).
Sam pachnie jakby syntetycznymi owocami,ale bardzo fajnie(na razie mnie zapach nie denerwuje )
Jest do嗆 g瘰ty i czasem ci瞛ko go wyprosci z opakowania,ale przy tylu jego zaletach-wybaczam bez s這wa ;-).

I chyba przy dove na razie zostan,choc kusi mnie jeszcze J%J,ale obawiam sie 瞠 bedzie smierdoli (jak niekt鏎zy pisz)....

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-06, 08:07   #414
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez evitka21
wypr鏏owa豉m juz garniera i dove.
I:

Garnier
-jest ok.nie robi smug, nie wali DHA,ale daje efekt raczej delikatny.
Przy (prawie)codziennym stosowaniu cos tam wida,ale jakis super efekt to nie jest.Pachnie sam w sobie jakby mango z-czym-tam (jakby kokos) i czy sie podoba ten zapach to jest sprawa indywidualna-mnie sie na pocz徠ku podoba,a po pewnym czasie mia豉m go bardzo dosy.Ale jas juz tak mam...
Jest rzadkawy,ale do軼 豉dnie sie wch豉nia
og鏊nie wra瞠nia na +
No w豉郾ie ja mam ten do twarzy do jasnej karnacji i je郵i nie posmaruj si prawie codziennie to nie wida prawie nic. Z jednej strony to dobrze, bo nie wida 瘸dnych zaciek闚, ale czasem ju mi si nie chce. My郵 teraz o chusteczkach LRP.

Cytat:
Napisane przez evitka21
Dove do ciemnej karnacji

Jest do嗆 g瘰ty i czasem ci瞛ko go wyprosci z opakowania,ale przy tylu jego zaletach-wybaczam bez s這wa ;-).
Te mam ten problem. Teraz stoi na mojej p馧ce do g鏎y nogami , co by lepiej wa豉zi z tej butli .

Edytowane przez Kasia_L
Czas edycji: 2006-06-06 o 08:09 Pow鏚: Namiesza豉m z cytatami ;)
Kasia_L jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-06, 08:19   #415
Nati02
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 322
Wpisy w blogu: 1

A jak myjecie buzie buzie to na waciku p騧niej widzicie opalenizne?

... ja dzi zauwa篡豉m
Stary 2006-06-06, 08:22   #416
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Nati02
A jak myjecie buzie buzie to na waciku p騧niej widzicie opalenizne?

... ja dzi zauwa篡豉m
, niestety tak .
Stary 2006-06-06, 08:25   #417
Nati02
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
, niestety tak .
Ca陰 noc sie m璚ze (czuj帷 dha ), 瞠by miec opalon buzi a tu rano przy myciu buzi dupa
Stary 2006-06-06, 08:31   #418
kamaO
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
No w豉郾ie ja mam ten do twarzy do jasnej karnacji i je郵i nie posmaruj si prawie codziennie to nie wida prawie nic. Z jednej strony to dobrze, bo nie wida 瘸dnych zaciek闚, ale czasem ju mi si nie chce. My郵 teraz o chusteczkach LRP.
Wypr鏏uj wersj do ciemnej karnacji - o niebo lepsze efekty

Cytat:
Te mam ten problem. Teraz stoi na mojej p馧ce do g鏎y nogami , co by lepiej wa豉zi z tej butli .
U mnie pomimo sta貫j pozycji do g鏎y nogami nic nie chce lecie z butli Twarde to takie, z wyci郾i璚iem problem, trzeba wstrz御a, 瞠by balsam zlecia do dozownika. Bardzo mnie to denerwuje...
I z ka盥 aplikacj 鄉ierdzi na mnie coraz bardziej
Stary 2006-06-06, 13:55   #419
Nati02
Zakorzenienie

A dzis przestalam lubic dove
D這nie brzydko wygl康aj... ale na reszcie cia豉 fajnie
Stary 2006-06-06, 13:58   #420
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nati02
A dzis przestalam lubic dove
D這nie brzydko wygl康aj... ale na reszcie cia豉 fajnie
Ja d這ni wcale nie smaruj smoopalaczem ostatnio - 瘸den nie wygl康a na nich dobrze.
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.