Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 16 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-08, 22:19   #451
sylwiani
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 140
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Zrobi豉m sobie dzi przymiarki letniej garderoby przed wyjazdem wakacyjnym i musz powiedzie, 瞠 郵icznie si stroje k徙ielowe i szorty komponuj ze sztuczn opalenizn .

Dove to dla mnie nadal nr 1 na nogi, po郵adki i brzuch - stosuj 2 dni pod rz康, potem przez 3 dni chodz sobie 豉dnie opalona-3 dnia peeling kawowy i od nowa.
Chusteczki LRP s fajne, daj 豉dny kolor, ale do嗆 szybko ta opalenizna u mnie schodzi z twarzy, na dekolcie trzyma si d逝瞠j i jest naprawd naturalna. Chusteczek u篡wam co 2 dzie do twarzy i dekoltu - jestem w fazie testowania. Ostatnio zaaplikowa豉m sobie dzie po dniu i efekt by fajny, nie za mocny, ale widoczny.
Ramiona z Avene te ok.

Dove nie wysusza mi sk鏎y na nogach - przynajmniej p鏦i co.
Z wydostaniem go z opakowania nie mam zbyt du篡ch trudno軼i, cho przyznaj jest g瘰ty. Smrodek minimalny.
wczoraj po raz drugi wysmarowa豉m si dove do jasnej karnaci i dzi rano jestem 豉dnie wyz這cona, nie moc powiedzie, 瞠 opalona, ale nie jestem blada, co w moim przypadku to i tak du篡 post瘼
zdziwi這 mnie to, 瞠 przy drugim razie po 3 godzinach poczu豉m niewielko smrodek, ale rano po przebudzeniu ju nie
na twarz mimo wszystko na這篡豉m avenk i poprzednia 郾ie積obia豉 plamka troszk si zabarwi豉, ale od trzech dni nie nak豉da豉m AD
dzieki za rady Kate30

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2006-06-09 o 01:04
sylwiani jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-09, 04:30   #452
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

O Evelince zapomnia豉m - w mi璠zyczasie traktuj g鏎 w豉郾ie ni - no pi瘯nie wygl康a i podtrzymuje efekt zdecydowanie.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-09, 08:59   #453
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158

A u mnie katastrofa Przez ca造 tydzie postanowi豉m smarowa si Dove - Garnier odstawi豉m na p騧niej. Dzi rano, gdy zobaczy豉m si w 鈍ietle dziennym, przy s這鎍u, to normalnie zachcia這 mi si p豉ka Ca豉 jestem w jakie takie szaro - brunatne plamy Ciep這 dzi, kiecka przygotowana, a tu masz... Nie wiem czemu mnie tak wyplami這, bo codziennie myj si r瘯awic sizalow, a raz w tygodniu robie peeling kawowy. Ponadto codziennie smaruj si te zwyk造m balsamem nawil瘸j帷ym (rano). Najgorsze jest to, 瞠 niekt鏎e miejsca s mega br您owe, a s takie, kt鏎e s zupe軟ie blade Sk鏎a wygl康a jak stary papier, kt鏎y zaraz si podrze

Ca貫 opalanie na nic!!! Czeka mnie porz康ne szorowanie, 瞠by to wszystko zedrze - oby pomog這

Nigdy wi璚ej Dove Robi z moj sk鏎 to samo co J&J. Ciekawe, 瞠 to si dzieje dopiero po miesi帷u stosowania

Akurat teraz, gdy wypada si troch ods這ni
Stary 2006-06-09, 09:22   #454
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Post Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
A u mnie katastrofa Przez ca造 tydzie postanowi豉m smarowa si Dove - Garnier odstawi豉m na p騧niej. Dzi rano, gdy zobaczy豉m si w 鈍ietle dziennym, przy s這鎍u, to normalnie zachcia這 mi si p豉ka Ca豉 jestem w jakie takie szaro - brunatne plamy Ciep這 dzi, kiecka przygotowana, a tu masz... Nie wiem czemu mnie tak wyplami這, bo codziennie myj si r瘯awic sizalow, a raz w tygodniu robie peeling kawowy. Ponadto codziennie smaruj si te zwyk造m balsamem nawil瘸j帷ym (rano). Najgorsze jest to, 瞠 niekt鏎e miejsca s mega br您owe, a s takie, kt鏎e s zupe軟ie blade Sk鏎a wygl康a jak stary papier, kt鏎y zaraz si podrze
υ matko, no to klops . Jam szcz窷ciara takich przej嗆 nie mam, ale 篡cz Ci chocia, 瞠by uda這 si jako t opalenizn wywabi. Tylko czy peeling poradzi sobie z Dove nak豉danym przez ca造 tydzie . Oby .
Stary 2006-06-09, 11:33   #455
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

Poradzi poradzi tylko trzeba mocno szorowa Ja po wczorajszym pilingu kawowym tez ma豉am ciapy-tyle, 瞠 tylko na r瘯ach no to akcja szorowanki-na razie jestem czerwona ale wida, ze w jednolitym kolo瞠-prawie No c騜 mimo wszystko warto raz na miesi帷 si tak po軼ierac, 瞠byw inne dni byc 豉dnie opalonym
Stary 2006-06-09, 12:35   #456
agnieska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 827

ja opalenizn z tego ciemnego Dove 軼iera豉m przez dwa dni peelingiem gruboziarnistym z Erisu waniliowo-brzoskwiniowym (ale na szcz窷熵e si sko鎍zy, po p馧 roku dopiero tak go nie lubi豉m )

agnieska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-09, 17:22   #457
Nati02
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 322
Wpisy w blogu: 1

Ale straszycie tym dove do ciemnej karnacji... a ja wlasnie chcialam napisac kilka jego zalet

Wszyscy w oko這 sie mnie pytaja jak d逝go by豉m na solarium... nie mog uwierzy, 瞠 to wlasnie balsam. Moje nogi, r璚e i brzuch s rewelacyjnie opalone- 3 razy stosowalam dopiero.
Nie mam zadnych zaciek闚, ani innych niespodzianek. Poki co...
Stary 2006-06-09, 17:32   #458
agnieska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 827

Ja musia豉m go z逝軼i, bo przyje盥瘸 T a mia豉m pi瘯n smug na jednej 造dce (akurat w miejscu gdzie, wydawa這by si, by najstaranniej rozcierany ). Poza tym mam b. jasn karnacj i ten ciemny daje mocny efekt ju po jednym smarowaniu

agnieska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-09, 19:15   #459
Ivvonka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 977

Powiedzcie mi, czy jest sens samoopalac twarz, jesli uzywa sie codziennie Effaclar K?

Edytowane przez Ivvonka
Czas edycji: 2006-06-10 o 13:59
Ivvonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-09, 20:21   #460
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Post Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez agnieska
ja opalenizn z tego ciemnego Dove 軼iera豉m przez dwa dni peelingiem gruboziarnistym z Erisu waniliowo-brzoskwiniowym (ale na szcz窷熵e si sko鎍zy, po p馧 roku dopiero tak go nie lubi豉m )
No to zdaje si ten Dove rzeczywi軼ie mocno "trzyma", bo ten Eris to jak kto ju gdzie napisa, papier 軼ierny w 瞠lu

Cytat:
Napisane przez Nati02
Ale straszycie tym dove do ciemnej karnacji... a ja wlasnie chcialam napisac kilka jego zalet

Wszyscy w oko這 sie mnie pytaja jak d逝go by豉m na solarium... nie mog uwierzy, 瞠 to wlasnie balsam. Moje nogi, r璚e i brzuch s rewelacyjnie opalone- 3 razy stosowalam dopiero.
Nie mam zadnych zaciek闚, ani innych niespodzianek. Poki co...
Potwierdzam Twoje s這wa Nati , jednak瞠 mo瞠 jak kto ma bardzo jasn karnacj to r騜nica mi璠zy kolorem posiadanym a uzyskanym mo瞠 by du瘸 i jakie niedoci庵ni璚ia mog by widoczne.
Stary 2006-06-09, 22:23   #461
cellaris
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 958

Ja te powoli odkrywam samoopalacze.Kiedy chodzi豉m na solarium no ale teraz zdr闚ko mi na to nie pozwala a nie mog豉m juz patrze na moj bia陰 sk鏎 wiec szuka豉m,szuka豉m i znalaz豉m samoopalacze z Yves Rocher z serii Bronze Nature. Dla mnie to poprostu REWELACJA wog鏊e nie 鄉ierdz nawet zaraz po aplikacji.Kupi豉m sobie ich 3 rodzajeo n鏬, do cia豉 (ze z這tymi drobinkami)maj br您owy kolor i kremowo-瞠low konssytencj wi璚 鈍ietnie si je nak豉da,a do twarzy kupi豉m mgie趾 samoopalaj帷.Troszk si szarpn窸am finansowo,ale w og鏊nym rozrachunku to i tak wychodzi du穎 taniej ni wydawa豉m na solarium bo te samoopalacze s bardzo wydajne. I teraz tak: na nogi nak豉dam oczywi軼i samoopalacz do n鏬 (przedtem smaruj kolana i wszystkie wystaj帷e kostki kremem p馧t逝stym by nie by這 ciemnych plam)smauj te g鏎n powierzchni st鏕. r璚e (opr鏂z d這ni) i tu堯w smaruj samoopalaczem do cia豉( przedtem 這kcie i kostki przy nadgarstkach smaruj tak jak kolana kremem), myj dok豉dnie d這nie wod z myd貫m (trzeba uwa瘸 by si nie pochlapa bo plamki b璠 i na koniec spryskuj twarz i d這nie mgie趾 samoopalaj帷 i smaruj sp鏚 d這ni du膨 ilo軼i kremu do r彗 z cytryn by nie by這 plam. Wiem,ze to troszk roboty (mnie zajmuje to ok.30 min.) ale efekt jest zaprawd tego wart i co wa積e na mnie samoopalacze trzymaj si po takiej aplikacji ok. 5 dni (poza twarz bo tam si pryskam co 2 dni), potem ca造 rytua powtarzam.
Stary 2006-06-09, 22:28   #462
Nati02
Zakorzenienie

Kasia L nie strasze trupi blado軼ia, ale do ciemnej karnacji tez nie naleze a efekty bardzo mi si podobaj. Jednak masz racje- je郵i kto z jasna karnacj si posmaruje niedokladnie balsamem do ciemnej... moze byc kiepsko.
Stary 2006-06-10, 09:07   #463
Akszeinga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 764

Nami皻nie smaruj si wieczorem balsamem J&J,przed chwil tata zoaczy moje nogi i powiedzia : "zn闚 by豉 na solarium?!dziecko czy ci nie zal pieniedzy i zdrowia,czy wiesz czym to grozi itp itp"a ja tylko : "tato to samoopalacz".Zapanowa豉 cisza
Akszeinga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-10, 09:46   #464
mania19
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 002

M鎩 tata czasem u篡wa samoopalacza Wprawdzie pocz徠ki by造 mizerne ( zapomnia po aplikacji umy r彗 ... ) ale teraz wie ju, 瞠 przed aplikacj musi wymasowa si preparatem z tubki niebieskiej (peeling) a potem na這篡 preparat z tubki bia貫j ( krem nawil瘸j帷y) i dopiero tak przygotowany na這篡 samoopalacz

Ostatnio odkry豉m 2 鈍ietne samoopalacze - dwukomorowy Loreala do twarzy, oraz golden skin flos leku. Oba zapowiadaj si rewelacyjnie !!!
Daj pi瘯n opalenizn, nie robi smug, s dosy trwa貫. Zapach jest zno郾y. Floslek na pocz徠ku [pachnie bardzo przyjemnie, lecz potem zapaszek samoopalaczowy jest wyczuwalny Chyba zaczn kupowa flosleka (16z), bo Avenka za droga by stosowa na cia這, no i opalenizn robi delikatn ...
J est
A ktywny

mania19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-10, 09:54   #465
agabil1
nabija na KOPI kopist闚.
okrutnica jaka...

Wiadomo軼i: 37 291
Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Dolly

Agu, a poza tym ze Ciebie uczuli to fajny jest? jak kolorek i zapaszek?
przepraszam z edopiero teraz
Kolor bardzo s豉by, musia豉m chyba stosowac przez 3,4 dni zanim by這 co wida. Zapach przyjemny

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-10, 10:07   #466
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

Ja wczoraj zrobi豉m mieszank:
zmiesza豉m sopot i samoopalacz miraculum Miralos, plus troch nawil瘸j帷ego balsamu.
Efekt: przepiekny, wreszcie pozby豉m si 鄉ierdziucha sopotu, nie mog豉m tego strawi, ale podoba mi sie kolor mojej sk鏎y po nim,
Opalenizna wysz豉 郵iczna r闚na i br您owiutka i bez zapachu

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-10, 10:23   #467
patinka_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 183

a u篡wa kto tutaj garniera mu郾ieta s這鎍em?
Stary 2006-06-10, 11:07   #468
ka1511
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103
GG do ka1511

Od 4 dni uzywam Garniera daje bardzo lekka opalenizne. Bardzo slabo czuc samoopalacz ale jest chyba dobry dla osob o bardzo jasnej karnacji.. Hmm od dzisiaj zaczynam sie smarowac Evelinka i Garnierem razem ciekawe jaka z tego bedzie mieszanka
ka1511 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 12:36   #469
Nati02
Zakorzenienie

http://wiadomosci.onet.pl/1339801,242,1,1,kioskart.html

Podrzucam do przeczytania o opalaniu.
Stary 2006-06-11, 12:43   #470
vretka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 095
GG do vretka

W豉snie wrzuci豉m tego samego linka do w徠ku dotycz帷ego witaminy D

Filtry a witamina D

Ciekawa jestem Waszych opinii na ten temat
Stary 2006-06-11, 12:46   #471
Nati02
Zakorzenienie

Ja tez
Stary 2006-06-11, 15:03   #472
Opiumalfa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 836

ja dlatego uzywam filtra 20 z LPR a nie tak wysokiego.trzeba da sk鏎ze troche przyswoic witaminki D. Ja pisa陰m o tym opalaniu p馧 godziny dizennie gfdzies w innym, watku ale mnie zakrzyczano, dlatego sie nie odzywa陰m.
Opiumalfa jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 16:54   #473
Nati02
Zakorzenienie

Ja u篡wam z evelinki 25 do ciala i 25 z sorayka do twarzy. Jednak dopiero od niedawna. Mysle, ze tu jest dobra zasada: co za du穎 co nie zdrowo, a co mnie nie zabije to mnie wzmocni.
Stary 2006-06-11, 17:07   #474
Ivvonka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 977

Cytat:
Napisane przez opimualfa
ja dlatego uzywam filtra 20 z LPR a nie tak wysokiego.trzeba da sk鏎ze troche przyswoic witaminki D. Ja pisa陰m o tym opalaniu p馧 godziny dizennie gfdzies w innym, watku ale mnie zakrzyczano, dlatego sie nie odzywa陰m.
Cytat:
Napisane przez Nati02
Ja u篡wam z evelinki 25 do ciala i 25 z sorayka do twarzy. Jednak dopiero od niedawna. Mysle, ze tu jest dobra zasada: co za du穎 co nie zdrowo, a co mnie nie zabije to mnie wzmocni.
Nie zamierzam sie wtracac do cudzych skor , ale czytaja to inni, a jestesmy na Biochemii, gdzie tego typu mity sa obalane.

:eot:
Ivvonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 17:13   #475
Nati02
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Nie zamierzam sie wtracac do cudzych skor , ale czytaja to inni, a jestesmy na Biochemii, gdzie tego typu mity sa obalane.

:eot:
Rozumie to. Wyrazi豉m tylko swoje zdanie nt
Stary 2006-06-11, 17:19   #476
Opiumalfa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 836

synteza witaminy D przez swiat這 s這neczne to mit?
Opiumalfa jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 17:33   #477
Nati02
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
synteza witaminy D przez swiat這 s這neczne to mit?
Wydaje mi sie, ze chodzilo o to, ze synteza wit D nie musi sie odbywac kosztem czegos innego- sk鏎y wlasnie.

Je郵i si myle- prosz poprawi.
Stary 2006-06-11, 17:44   #478
ula-po-prostu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 261

dziewczyny, sw znajomo嗆 z br您uj帷ymi preparatami dopiero zaczynam wi璚 takie g逝pkowate pytanie: rozumiem smarowanie si balsamem przed samoopalaczem, ale dzi kole瘸nka mi powiedzia豉, 瞠 to samo robi przed balsamem br您uj帷ym (np. J&J). Balsam przed balsamem? To dla mnie g逝pie Co mi napiszecie?

'nie narzekaj, 瞠 masz pod g鏎, skoro jest to wspinaczka na szczyt'
ula-po-prostu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 17:47   #479
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Akurat przed J&J to dobry pomys. Raz, 瞠 J&J wysusza, dwa lubi robi plamy i zacieki, a na dobrze nawil穎nej sk鏎ze 豉twiej r闚no rozsmarowa. Je郵i kto chce unikn望 zbyt mocnego efektu to smarowanie balsamem przed temu zapobiegnie.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 17:49   #480
ula-po-prostu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 261

hmhm to chyba 瘸dna nowo嗆, 瞠 potrzebne nam przebywanie na s這鎍u? (wit D, prawid這wy cykl dnia, samopoczucie) Ale jak zwykle umiar, umiar i umiar.... le瞠nie plackiem po kilka godzin na plazy w najwi瘯szym s這鎍u to nie jest dla mnie przebywanie na s這鎍u a hmhmh brak rozs康ku

'nie narzekaj, 瞠 masz pod g鏎, skoro jest to wspinaczka na szczyt'
ula-po-prostu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.