Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 17 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-11, 17:50   #481
ula-po-prostu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 261
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Akurat przed J&J to dobry pomys. Raz, 瞠 J&J wysusza, dwa lubi robi plamy i zacieki, a na dobrze nawil穎nej sk鏎ze 豉twiej r闚no rozsmarowa. Je郵i kto chce unikn望 zbyt mocnego efektu to smarowanie balsamem przed temu zapobiegnie.

hmmh dzi瘯i ciekawo嗆 zaspokojona. na pocz徠ku spr鏏uj z balsamem, nie ufaj帷 swym talentom w rozsmarowywaniu

'nie narzekaj, 瞠 masz pod g鏎, skoro jest to wspinaczka na szczyt'
ula-po-prostu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 18:01   #482
Rayne
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 927

B璠zie to moja jedyna wypowied co do witaminy D3 i jej syntezy dzi瘯i s這鎍u - filtromaniaczki nie s wampirami wychodz帷ymi z domu tylko noc 畝den filtr nie ogranicza stuprocentowo dost瘼u s這鎍a do sk鏎y - 涉DEN. A niedowiarkom proponuj obejrze zdj璚ia m.in. filtrowej opalenizny Kate30 - przepraszam, Kate, 瞠 tak si na Ciebie powo逝j , ale na tamtym zdj璚iu jeste tak pi瘯nie opalona, 瞠 witaminy D3 nasyntetyzowa豉 chyba na ca貫 篡cie.
EOT z mojej strony, bo nikogo na si喚 przekonywa nie b璠, aczkolwiek uwa瘸m, 瞠 u篡wanie filtr闚 niestabilnych (vide Soraya) mija si z celem, bo je郵i si czym smarowa, to niech to chocia dzia豉 jak trzeba - pomijam ju faktor. Ale - jak pisa豉 Ivvonka - nikt nikomu si do sk鏎y nie wtr帷a.
P.S. Podziwiane przeze mnie bezgranicznie zdj璚ie Kate znajduje si w w徠ku "Nie jeste鄉y same w tym szale雟twie" - Kate, rozreklamuj Ci troch A ja id na stepper, coby d捫y do idealnych n鏬
Stary 2006-06-11, 18:11   #483
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Cytat:
Napisane przez Rayne
ale na tamtym zdj璚iu jeste tak pi瘯nie opalona, 瞠 witaminy D3 nasyntetyzowa豉 chyba na ca貫 篡cie.

Bankowo na ca貫 篡cie . Antyreklama filtr闚 Dermedic.
Rayne - dzi瘯i. Ubawi豉 mnie.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 18:23   #484
Rayne
Wtajemniczenie

Oj ciiii Ciekawe, ile si syntetyzuje tej瞠 witaminki na filtrze SPF 5...
Stary 2006-06-11, 18:45   #485
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Rayne
B璠zie to moja jedyna wypowied co do witaminy D3 i jej syntezy dzi瘯i s這鎍u - filtromaniaczki nie s wampirami wychodz帷ymi z domu tylko noc 畝den filtr nie ogranicza stuprocentowo dost瘼u s這鎍a do sk鏎y - 涉DEN.
A ja my郵a豉m, 瞠 ten pogl康 dotycz帷y zamieszkiwania przez filtromaniaczki ciemnych grobowc闚, zosta ju dawno obalony . Rayne chyba dobrze, 瞠 dla niedowiark闚 podkre郵i豉, 瞠 wampir i filtromaniaczka to nie to samo.
Stary 2006-06-11, 18:56   #486
Rayne
Wtajemniczenie

Eee tam, Kasiu - przecie wszystkie filtromaniaczki wygl康aj dok豉dnie jak pani na moim awatarze .
Stary 2006-06-11, 19:15   #487
kochanie
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 282

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
A ja my郵a豉m, 瞠 ten pogl康 dotycz帷y zamieszkiwania przez filtromaniaczki ciemnych grobowc闚, zosta ju dawno obalony . Rayne chyba dobrze, 瞠 dla niedowiark闚 podkre郵i豉, 瞠 wampir i filtromaniaczka to nie to samo.
No nie! C騜 za oszczerstwo, przecie filtromaniaczka=wampir! Wiem, bo stosuj filtry od marca i od tego czasu uros造 mi g鏎ne k造 - teraz wygl康am jak prawdziwa filtromaniczka (jeszcze tylko ten grobowiec...). M闚i帷 powa積ie, to nied逝go zamieni si w kreta, bo s這鎍e razi mnie jak nigdy wcze郾iej - najch皻niej bym nie otwiera豉 oczu - 透awi mi

A tak poza tym, to moja mama wci捫 mi nie wierzy, 瞠 nie b璠 si wi璚ej opala - wraca z dzia趾i i pr鏏uje mnie "zafascynowa" swoj now spiekot (moja odpowied: "10 pieprzyk闚 wi璚ej" ).
(m鎩 w徠ek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 19:44   #488
alraune
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 281
GG do alraune

Co wy macie do wapir闚, h ???? Wampiry to bardzo sympatyczne stworzenia (wystarczy spojrze na m鎩 avatar ) - poza tym powiem szczerze, ja unikam s這nca jak ognia (za to ognia nie unikam, ale to zupelnie inna historia), jest to troche maniackie, ale jest uwarunkowane szeregiem czynnik闚: od czysto odczuciowego (po prostu 幢e si czuje gdy s這neczko daje i jest gor帷o), biochemicznego (nie chcem zmarch), po powa積e (dziadek zmar na czerniaka w zesz造m roku, matka mia豉 wycinanego we wczesnym stadium, wreszcie fotoalergia, kt鏎a nigdy nie wiadomo kiedy wyskoczy), po maniackie w inny spos鏏 - pewien Pan, ktorego bardzo, hmmm, lubi s這鎍a tyz bardzo nie lubi...
Stary 2006-06-11, 19:48   #489
Kasia_L
Zadomowienie

Post Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Rayne
Eee tam, Kasiu - przecie wszystkie filtromaniaczki wygl康aj dok豉dnie jak pani na moim awatarze

Cytat:
Napisane przez kochanie
No nie! C騜 za oszczerstwo, przecie filtromaniaczka=wampir! Wiem, bo stosuj filtry od marca i od tego czasu uros造 mi g鏎ne k造 - teraz wygl康am jak prawdziwa filtromaniczka (jeszcze tylko ten grobowiec...). M闚i帷 powa積ie, to nied逝go zamieni si w kreta, bo s這鎍e razi mnie jak nigdy wcze郾iej - najch皻niej bym nie otwiera豉 oczu - 透awi mi
kochanie, teraz ju rozumiem... To dlatego te k造 mi jeszcze nie wyros造, bo stosuj filtry dopiero od pocz徠ku maja

Cytat:
Napisane przez kochanie
A tak poza tym, to moja mama wci捫 mi nie wierzy, 瞠 nie b璠 si wi璚ej opala - wraca z dzia趾i i pr鏏uje mnie "zafascynowa" swoj now spiekot (moja odpowied: "10 pieprzyk闚 wi璚ej" ).
Z tymi pieprzykami ty racja. Ja mam ju ich wystarczaj帷o du穎 .
Stary 2006-06-11, 20:33   #490
madziarra
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 013
GG do madziarra

Lato coraz bli瞠j , wi璚 w ostatnim czasie powi瘯szy豉m swoj br您uj帷 kolekcj I oto na stanie mam :
Krem br您uj帷y Eveline ze z這cistym py貫m
Karmelek br您uj帷y Daxa
Samoopalacz Lancome do cia豉 i twarzy
Samoopalacz Liquid Self-Tanner Clarins (Zesz這roczne odkrycie )
J&J Holiday SKin do twarzy
J&J Hiliday Skin do cia豉 (wersja do sk鏎y ciemnej, jasnej i na noc )
Samoopalacz Koloryzuj帷y L`oreal

Najbardziej zawodolona jestem z J&J`闚 i Clarinsa. NIkt nie wierzy, 瞠 to opalenizna z balsamu br您uj帷ego Dzi瘯i temu nie musz sma篡 si na solarium, 瞠by mie 豉dnie opalon sk鏎
madziarra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 20:47   #491
Kasia_L
Zadomowienie

Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez madziarra
Lato coraz bli瞠j , wi璚 w ostatnim czasie powi瘯szy豉m swoj br您uj帷 kolekcj I oto na stanie mam :
Karmelek br您uj帷y Daxa
Samoopalacz Lancome do cia豉 i twarzy
Samoopalacz Liquid Self-Tanner Clarins (Zesz這roczne odkrycie )
J&J Holiday SKin do twarzy
J&J Hiliday Skin do cia豉 (wersja do sk鏎y ciemnej, jasnej i na noc )
Samoopalacz Koloryzuj帷y L`oreal
No, no, no madziarra - niez豉 kolekcja. Ja mam na stanie jedynie:
Dove Summer Glow do ciemnej karnacji
i 瞠by by這 鄉iesznie Garnier cera mu郾i皻a s這鎍em do jasnej .

W豉郾ie jestem wysmarowana Dove i Garnierem, a woko這 mnie unosi si zapach owocowo-rumiankowy . Mam nadziej, 瞠 rano obudz si mu郾i皻a s這鎍em, bez 瘸dnych smug itp., bo musz pojecha na uczelni -> do ludu i ich nie wystraszy .
Stary 2006-06-11, 20:55   #492
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

A ja w ramach przerwy od nauki zaaplikowa豉m J&J na dekold ,ramiona i brzuch a na nogi Lancome`a , bo nogi co s豉bo mi si samoopalaj (pewnie dlatego, 瞠 ma這 nawil穎ne )
Stary 2006-06-11, 20:55   #493
Mary_Q
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 245

ekhm ekhm wybaczcie ze zadaje tu to pytanie chociaz zalozylam o tym watek ale musze no :P

czy uzywajac tych specifikow a bedac na sloncu ja sie opalam?czy prze kolorek samaooplacza nie?czy jak np samoopalacz zejdzier to ja bede opalaona albo jak bede i sie opalac i uzywac samoopalacza to moj kolorek bedzie jeszcze mocniejszy? mozecie mi to dokladnie wytlumaczyc?bo ja zawsze myslaam ze albo jedno albo drugie zeby opalenizna byla i zeby byla rownomierna a nie jakies placki...
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 21:05   #494
natii4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 363

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
ekhm ekhm wybaczcie ze zadaje tu to pytanie chociaz zalozylam o tym watek ale musze no :P

czy uzywajac tych specifikow a bedac na sloncu ja sie opalam?czy prze kolorek samaooplacza nie?czy jak np samoopalacz zejdzier to ja bede opalaona albo jak bede i sie opalac i uzywac samoopalacza to moj kolorek bedzie jeszcze mocniejszy? mozecie mi to dokladnie wytlumaczyc?bo ja zawsze myslaam ze albo jedno albo drugie zeby opalenizna byla i zeby byla rownomierna a nie jakies placki...
Przecie odpowiedzia豉m Ci na kosmetyczce Samoopalacz czy balsam nie przeszkadzaj w opalaniu si,a to czy kolor b璠zie wida zale篡 od Twojego koloru sk鏎y i koloru opalenizny. U mnie wida balsam na opalonych nogach,ale ja jestem blada z natury i nie opalam si na ciemny kolor.

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 22:19   #495
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mania19
M鎩 tata czasem u篡wa samoopalacza Wprawdzie pocz徠ki by造 mizerne ( zapomnia po aplikacji umy r彗 ... ) ale teraz wie ju, 瞠 przed aplikacj musi wymasowa si preparatem z tubki niebieskiej (peeling) a potem na這篡 preparat z tubki bia貫j ( krem nawil瘸j帷y) i dopiero tak przygotowany na這篡 samoopalacz

Ostatnio odkry豉m 2 鈍ietne samoopalacze - dwukomorowy Loreala do twarzy, oraz golden skin flos leku. Oba zapowiadaj si rewelacyjnie !!!
Daj pi瘯n opalenizn, nie robi smug, s dosy trwa貫. Zapach jest zno郾y. Floslek na pocz徠ku [pachnie bardzo przyjemnie, lecz potem zapaszek samoopalaczowy jest wyczuwalny Chyba zaczn kupowa flosleka (16z), bo Avenka za droga by stosowa na cia這, no i opalenizn robi delikatn ...
Z Flos Leku namierzyam 5 samoopalaczy Mogaby sprecyzowa nazw??

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

Stary 2006-06-12, 09:13   #496
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158

A u mnie zjawisk niewyja郾ionych ci庵 dalszy Zdar豉m te paskudne plamy po Dove po trzech seansach szorowania r瘯awic i po peelingu kawowym (trwa這 to ca造 weekend ). Moim oczom ukaza這 si idealnie bia貫 cia這 No to wczoraj wieczorem postanowi豉m jednak zaryzykowa i przyciemni si Dove (reszta preparat闚 mi si sko鎍zy豉 - czekaj mnie zakupy ). Jakie by這 moje zdziwienie dzi rano, gdy ujrza豉m tak samo idealnie bia貫 nogi i odw這k, bez cienia opalenizny Czy to mo磧iwe, 瞠by przesta na mnie dzia豉???
Stary 2006-06-12, 09:15   #497
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

Wiesz KamaO, ja te mam tak czasem, jednak u mnie wygl康a to tak, 瞠 np. p馧 造dki si nie "opali". WYdaje mi si, 瞠 jest to spowodowane niedostatecznym nawil瞠niem cia豉. Mo瞠 za bardzo wyszorowa豉 cia這 ?
Stary 2006-06-12, 09:25   #498
Auryna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Auryna

Kupi豉m J&J Holiday na noc. Wczoraj wysmarowa豉m si nim pierwszy raz rano Najpierw zrobi豉m porz康ny peeling. Po jaki 4 h zrobi豉m si plamiasto-czekoladowa! Nie posmarowa豉m si wcze郾iej zwyk造m balsamem i to by b陰d, bo wieczorem operacj powt鏎zy豉m ale z balsamem w豉郾ie i dzisiaj rano wygl康a豉m ju lepiej tylko trzeba uwa瘸, 瞠by nie ubiera si tak od razu- ja lata豉m po cha逝pce jakie 40 minut prawie na nagusa Smrodek jest i to sporawy, ale opalenizna jest 郵iczna jak m闚i moja mama: chcesz by pi瘯na musisz cierpie! ale co to za cierpienie, skoro dzisiaj wygl康am jak moja kole瘸nka po solarce, ale zdrowiej uzale積i si od smarowania na bank
Dzisiaj rano zrobi豉m sobie bardzo delikatny peeling. Kupi sobie jeszcze garniera i musz pomy郵e nad "opaleniem" twarzy bo za moment mog dziwnie wygl康a z trupio blad gebul ale jestem happy.
Auryna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-12, 10:04   #499
Mary_Q
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 245

hmma mozecie mi cos polecici?mam sucha i wrazliwa skore...czy jest jakis preparat co daje feket takiej czekoladowej opalenizny?wlasnie takiej ciemnej czekoladowej a nie zlotej czy zoltej?ja obecnie ejstem biala jak sie opalam to najpierw sie spale (zawsze)jestem czerwona,potem moja opalenizna ma taki zlotawy odcien a jak juz zaczne sie opalac to juz na taki czekoladowy ale to starszne duzo czasu na to potrzebuje a skora wteyd sie jeszcze bardziej wysusza a bardzo mi zalezy na takim kolorku bez cierpien :P czy istenieje takowy samoopalacz lub krem brazujacy?przejrzalam juz KWC,ale sama nie wiem?
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-12, 10:31   #500
mania19
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 002

Cytat:
Napisane przez natii4
Z Flos Leku namierzyam 5 samoopalaczy Mogaby sprecyzowa nazw??
Jest to krem samoopalaj帷y do cia豉 z serii golden skin flosleku o poj. 100ml
J est
A ktywny

mania19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-12, 11:49   #501
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mania19
Jest to krem samoopalaj帷y do cia豉 z serii golden skin flosleku o poj. 100ml
Ten

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

Stary 2006-06-12, 11:55   #502
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

ja przerzuci豉m si na Sopot i twarz wygl康a na fajnie, delikatnie opalon do cia豉 stosuj mieszank Daxa z Soray i te super kolor powsta
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-12, 12:00   #503
Doridee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 297
GG do Doridee

U篡wa豉m J&J na noc i tego dla jesnej/ciemnej karnacji. Z opalaniem by這 r騜nie, raz lepiej, raz gorzej (to chyba zale篡 od mojego zaanga穎wania w nak豉daniu ), raz 鄉ierdzia mocno innym razem prawie go nie czu豉m (tu zupe軟ie nie wiem od czego to zale篡... :/)
Ale najwi瘯szym moim problemem je瞠li chodzi o J&J jest to, ze potwornie si wa趾uj!! Cho熲ym nie wiem jak malutko na這篡豉 i solidnie wmasowa豉 on i tak si wa趾uje - co ma pewnie niema造 wp造w na c皻kow opalenizn..

Dziewczyny, a jak to z J&J jest u Was? Wa趾uje sie czy nie??

Natomiast Evelinka jest wspania豉, kompletnie nie 鄉ierdzi, pi瘯nie mieni sie na ciele (bardzo dyskretnie ale u mnie trwa to ca造 dzie ), bardzo delikatnie i r闚niutko opala. Jest na pewno fajna dla podtrzymania opalenizny.
Wkr鏒ce przetestuj Dove i Garnierka
Doridee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-12, 12:06   #504
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

Doridee, u mnie te J&J si wa趾uje, ale nie zawsze. Tzn. zdarzy這 mi si kilka razy na ciele i chyba raz na twarzy. Nie mam poj璚ia od czego to zale篡
Stary 2006-06-12, 12:13   #505
vretka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 095
GG do vretka

Cytat:
Napisane przez madziarra
Doridee, u mnie te J&J si wa趾uje, ale nie zawsze. Tzn. zdarzy這 mi si kilka razy na ciele i chyba raz na twarzy. Nie mam poj璚ia od czego to zale篡
U mnie dzieje si dok豉dnie to samo
Stary 2006-06-12, 12:20   #506
Doridee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 297
GG do Doridee

A jednak! No bo juz my郵a豉m, 瞠 to z moj sk鏎 co nie tak... W zasadzie to 瘸dne pocieszenie, niedobrze 瞠 si wa趾uje :/

A jak z innym? tzn. mam na my郵i Dove i Garnierka? Te si 豉dnie wch豉niaj?
Doridee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-12, 12:22   #507
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

Ani DOve, ani Garnierka nie u篡wa豉m, ale generalnie u mnie czasem wszystko, co mo磧iwe lubi si czasem powa趾owa (mam czasem, 瞠 nawet zwyk造 balsam/krem / podk豉d mi si wa趾uje). Na szcz窷cie to sporadyczne przypadki Zauwa篡豉m , 瞠 dzieje si tak, kiedy za ma這 nawil瘸m sk鏎.
Stary 2006-06-12, 13:47   #508
Auryna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Auryna

Cytat:
Napisane przez Doridee
U篡wa豉m J&J na noc i tego dla jesnej/ciemnej karnacji. Z opalaniem by這 r騜nie, raz lepiej, raz gorzej (to chyba zale篡 od mojego zaanga穎wania w nak豉daniu ), raz 鄉ierdzia mocno innym razem prawie go nie czu豉m (tu zupe軟ie nie wiem od czego to zale篡... :/)
Ale najwi瘯szym moim problemem je瞠li chodzi o J&J jest to, ze potwornie si wa趾uj!! Cho熲ym nie wiem jak malutko na這篡豉 i solidnie wmasowa豉 on i tak si wa趾uje - co ma pewnie niema造 wp造w na c皻kow opalenizn..

Dziewczyny, a jak to z J&J jest u Was? Wa趾uje sie czy nie??

Natomiast Evelinka jest wspania豉, kompletnie nie 鄉ierdzi, pi瘯nie mieni sie na ciele (bardzo dyskretnie ale u mnie trwa to ca造 dzie ), bardzo delikatnie i r闚niutko opala. Jest na pewno fajna dla podtrzymania opalenizny.
Wkr鏒ce przetestuj Dove i Garnierka
U mnie by這 tak samo za pierwszym razem, ale przed nast瘼nym smarowaniem wymazia豉m sie zwyk造m balsamem i potem by這 ju ok.
A ta Evelinka kusi, oj kusi
Auryna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-12, 14:14   #509
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Mi si j&j wa趾uje przy drugiej wartwie, kiedy j zbyt intensywnie wmasowuje
(tzn zwykle nak豉dam jedn wartw, to by造 testy).
Inny zaobserwany wypadek - po posmarowaniu HS, wmasowaniu dok豉dnym ju si wi璚ej lepiej nie dotyka. Kiedy po oko這 pi璚iu minutach zacz窸am rozciera, wa趾owanie jak w banku. Wi璚 r璚e z daleka
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-12, 14:15   #510
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Nak豉da kto odwa積y Dove na paszcz?
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.