Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 20 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-15, 19:01   #571
natii4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 363
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez nervica
Tak... to ten, o kt鏎ym nati wspomina豉 wcze郾iej. 24h nawil瞠nia. Nie wiem czy on jest w og鏊e dost瘼ny na polskim rynku, skoro to na zachodzie nowo嗆. A z tym jego nawil瞠niem to zobaczymy, bo ja jak bibu趾a jestem
Nie jest W Polsce mamy same samoopalacze L'Oreala

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-15, 19:03   #572
Beekeeper
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 803
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez nervica
Tak... to ten, o kt鏎ym nati wspomina豉 wcze郾iej. 24h nawil瞠nia. Nie wiem czy on jest w og鏊e dost瘼ny na polskim rynku, skoro to na zachodzie nowo嗆. A z tym jego nawil瞠niem to zobaczymy, bo ja jak bibu趾a jestem
ach, no tak, bo Ty nie w Polszy
W takim razie przetestuj i koniecznie nam opowiedz, jak si sprawowa!
Stary 2006-06-15, 20:06   #573
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Polowanie na dove w tesco zako鎍zone zupe軟 klap - na p馧kach z dove zosta造 tylko etykietki z cen .
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-15, 20:07   #574
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 590

Poniewaz temperatura zacheca do noszenia mini,tudzie szort闚, postanowliam, iz przy tej okazji nie bede pora瘸 bia這軼i swych odn騜y . Tote zakupi豉m Sk鏎 mu郾i皻 s這鎍em Garniera w celu wypr鏏owania go organoleptycznie, na odn霩ach g鏎nych i dolnych i terenie pomi璠zy nimi.

Odn霩a zosta造 uprzednio wyplingowana, wydepilowane i namaszczone balsamem nawil瘸j帷ym. No a potem GArnier - wch豉nia si bardzo szybko, nie klei si, nie 鄉ierdzia, nie zostawi smug. Rano , po pierwszym smarowaniu - sk鏎a wygl康a豉 zdrowo, 鈍ietli軼ie, ale zauwa篡豉m lekkie wysuszenie odn霩y dolnych. Kolor: z這tawy, swietlisty, blado嗆 znikn窸a.

To by dzie 1. Na butelce napisali jak w馧 , 瞠 opalenizna po 4 dniach dopiero wychodzi, tote procedutr powt鏎zy豉m wczoraj wieczorem. Tez na namaszczone nogi. No i dzisiaj rano, w ramach oceny ekpserymentu uda豉m si przed lustro i..... aaaghhg. Nogi mam z這to-鄴速e, a la kurczak z solarium, dodatkowo mam plamy na 造dkach [po peelingu i balsamie!!].

Poniewaz do eksperymentu kupi豉m butl gastronomiczn niemalze, czyli 400ml, bede go stosowa豉 co kilka dni, licz帷 na znacz帷y wp造w mojej siostry na zu篡cie tego specyfiku.

GArnier - Sk鏎a Upaciana S這鎍em. Ninieszym zapraszamy do Klubu Cz這wieka Plamiastego.
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-15, 20:24   #575
Contax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 348

L_V straszne wie軼i og豉szasz. Mia豉m go w豉郾ie kupi jako nie robi帷ego plam, a tu klapa. To wi璚 jest jaki balsam, co nie robi plam. Plamiaste balsamy - dove, j&j i teraz garnier.
Contax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-15, 20:26   #576
natii4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 363

L_V Nie mog豉m si powstrzyma Stwierdzam,瞠 wszystko trzeba przetestowa metod pr鏏 i b喚d闚,bo jednej J&J nie pasuje za to chwali Dove, jednej Dove nie pasuje i chwali Garniera, innej Garnier nie pasuje i chwali J&J Niestety z b鏊em i 鈍iadomo軼i jakie konsekwencje mi na tym forum gro膨 og豉szam wszem i wobec,瞠 nogi to tylko s這鎍em opalam Jeszcze nie znalaz豉m czego co nie pozostawia這by smug, dawa這by mi zadowalaj帷y kolor, pozwala這 pokazywa ca貫mu 鈍iatu swoje pi瘯ne girki Niestety Girki albo blade albo s這neczne

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-15, 21:07   #577
kochanie
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 282

L_V - super to opisa豉, dzi瘯uj, bo my郵a豉m o tym balsamie (tyle czasu na 1. miejscu KWC...), a teraz wiem, 瞠 nie ma mowy
Ja u篡wam teraz J&J i jestem (troch) zadowolona. Ale na pewno nast瘼ny b璠zie Dove . Kr璚 nosem po 2 godzinach od nasmarowania, bo mi nogi wydaj zapach samoopalacza, ale nie zostawia na mnie smug (pierwszy raz mnie poplami przy kostkach, ale gapa by豉m, wi璚ej to si nie powt鏎zy ). Tylko 瞠 ja u篡wam go tylko do n鏬 - jakby mnie za鄴販i czy poplami na r瘯ach, to bym musia豉 chodzi w bluzkach z d逝gim r瘯awem i r瘯awiczkach, a w ten upa by這by ci篹ko

Edit: (skleroza) L_V super podpis (nie wiem, jak d逝go go masz, ale w豉郾ie zauwa篡豉m) - genialny
(m鎩 w徠ek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-16, 08:32   #578
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

No a ja musz kolejny raz pochwali Dove (nied逝go stanie si to nudne ), za to, 瞠 nie mam na ciele smug. Ani plam. Jedyny problem o jakim pisa豉m ju wcze郾iej to znikni璚ie opalenizny pod tarcz od zegarka , no i brudne bia貫 reczniki i koszulki
Stary 2006-06-16, 10:08   #579
justa79
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 062
GG do justa79

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Jedyny problem o jakim pisa豉m ju wcze郾iej to znikni璚ie opalenizny pod tarcz od zegarka
to normalne, nask鏎ek szybciej si 軼iera pod zegarkiem. te tak mia豉m w zesz造m roku wygl康a to jak naturalna opalenizna

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-16, 12:28   #580
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
No a ja musz kolejny raz pochwali Dove (nied逝go stanie si to nudne ), za to, 瞠 nie mam na ciele smug. Ani plam. Jedyny problem o jakim pisa豉m ju wcze郾iej to znikni璚ie opalenizny pod tarcz od zegarka , no i brudne bia貫 reczniki i koszulki
Ja te tylko dove i dove , dla mnie absolutna bomba.
Stary 2006-06-16, 12:29   #581
Opiumalfa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 837

a dla mnie niestey nie
Opiumalfa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-16, 14:19   #582
Alchemiczka :D
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 298

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ja te tylko dove i dove , dla mnie absolutna bomba.
Hihi, a ja nic tylko J&J HS U篡wam na zmian, raz do ciemnej sk鏎y, raz do jasnej Na pocz徠ku mia豉m kilka smug, ale teraz nauczy豉m si璕o wsmarow帷 i wygl康a bardzo 陰dnie Nawet T pochwali mnie, 瞠 mam 豉dnie ramiona opalone bez smug
Stary 2006-06-16, 15:08   #583
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Ostatnio smaruj si Evelink, efekt taaaaki Smarowa豉m si dwa dni pod rz康, na noc, po 2 dniach br您owa jestem, kole瘸nki nawet zwr鏂i造 uwag. Smugi... no c騜, na nadgarstkach i kostkach Przyzwyczai豉m si do l瞠jszych konsystencji.
Te Wam si tak ci瞛ko wsmarowywuje Eveline? Musz masowa i masowa, 瞠by bia貫 mazy kremu poznika造.
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-16, 15:10   #584
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 590

Cytat:
Napisane przez kochanie
Edit: (skleroza) L_V super podpis (nie wiem, jak d逝go go masz, ale w豉郾ie zauwa篡豉m) - genialny
Senkju - od wczoraj
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-16, 15:15   #585
mckabi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 115
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez beoneself
Ostatnio smaruj si Evelink, efekt taaaaki Smarowa豉m si dwa dni pod rz康, na noc, po 2 dniach br您owa jestem, kole瘸nki nawet zwr鏂i造 uwag. Smugi... no c騜, na nadgarstkach i kostkach Przyzwyczai豉m si do l瞠jszych konsystencji.
Te Wam si tak ci瞛ko wsmarowywuje Eveline? Musz masowa i masowa, 瞠by bia貫 mazy kremu poznika造.
U mnie te strasznie ci篹ko rozsmarowa Evelink. Zazdroszcz Ci Beoneself, u mnie zostawia tylko delikatn opalenizn, nawet po 4 posmarowaniach
mckabi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-16, 15:46   #586
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

Kupi豉m Dove, jest 鈍ietny, u mnie daje bardzo mocny efekt, ale trzeba na niego bardzo uwa瘸 i dok豉dnie wsmarowa bo inaczej zostawi smugi

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-16, 16:38   #587
Beekeeper
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 803
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez beoneself
mi tak ci瞛ko sie J&J wsmarowuje
Stary 2006-06-16, 20:56   #588
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

A ja kupilam dzis Dove ale do jasnej karnacji. Moja skora z natury jest biala Tylko, ze ja teraz jestem dosc mocno opalona, bo chodzialam regularnie od paru lat na solarium. Dorobilam sie pieknych przebarwien i plam
Jednak od dzis postanowilam z tym nalogiem opalania zerwac.

Czy zrobilam dobrze z tym odcieniem? Moze powinnam kupic ciemny odcien?
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-16, 22:27   #589
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Weronisiu, jak wskazuj powy窺ze posty, ka盥y musi sam na w豉snej sk鏎ze sprawdzi co pasuje a co nie .
Stary 2006-06-16, 22:45   #590
Contax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 348

Cytat:
Napisane przez mckabi
U mnie te strasznie ci篹ko rozsmarowa Evelink. Zazdroszcz Ci Beoneself, u mnie zostawia tylko delikatn opalenizn, nawet po 4 posmarowaniach
Niestety mnie te ci篹ko rozsmarowa Evelink, ale warto si pom璚zy i dobrze j wmasowa, bo nie robi smug i co najwa積iejsze nie 鄉ierdzi jak inne balsamy. A po dw鏂h dniach sk鏎a nabiera 豉dnego odcienia.
Contax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-16, 22:50   #591
Erato
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 343

Cytat:
Napisane przez Weronisia
A ja kupilam dzis Dove ale do jasnej karnacji. Moja skora z natury jest biala Tylko, ze ja teraz jestem dosc mocno opalona, bo chodzialam regularnie od paru lat na solarium. Dorobilam sie pieknych przebarwien i plam
Jednak od dzis postanowilam z tym nalogiem opalania zerwac.

Weronisia, jak solaryjna opalenizna zacznie znika, to ocenisz Dove. My郵, 瞠 przy stosowaniu trzy razy w tygodniu utrzymasz z這cisty odcien sk鏎y - nie licz na g喚biki br您, bo to nie samoopalacz. Ale efekt jest 豉dny i wyra幡y - mam wersj do jasnej karnacji. Ale uwaga - mimo tej "delikatnosci" trzeba dok豉dnie rozsmarowa, bo mo瞠 zrobi smugi - mnie zrobi na nadgarstkach

Erato jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-17, 17:02   #592
Ivvonka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 977

Ostatnio testuje samoopalacze na twarz, oto co juz przetestowalam:

Avene - bardzo delikatny efekt i dlugo trzeba czekac. Nie wypryszcza

LRP- efekt bardzo naturalny, ale widoczny. Ladny koloryt, pasujacy do reszty ciala - czyli lekko zlocisty. Brak marchewki, podoba mi sie, aczkolwiek trzeba troche poczekac na ow efekt.

L'oreal Sublime Bronze do twarzy i ciala koloryzujac - ten, ktory uzywam do ciala. Zapchal mnie, ale od razu pokolorowal.

Dzisiaj kupialam dwukomorowy L'oreal Sublime Bronze do twarzy, zaraz ide go testowac

Aha, mam pytanie w zwiazku z nim, gdyz zawiera kwasy AHA, pewnie w niskim stezeniu, ale jednak. I tak sie smaruje filtrem codziennie, ale zastanawiam sie czy nie wyrzadzi mi cos takiego szkody? Niby to tylko samoopalacz, ale...
Ivvonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-17, 19:19   #593
Sandija
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Wygl康am jak rasowa solarka
Nie wiem, czy to dobrze, czy to 幢e, ale jak wpad豉m wczoraj przypadkiem na pewn niewidzian od wiek闚 znajom, to zachwycala si moja karnacj i gratulowa豉 mi pi瘯nej opalenizny.
I nie omieszka豉 mnie 篡czliwie przestrzec przed szkodliwo軼i solarium - bo ona nie wie, czy ja wiem, ale w innych krajach to ju si odchodzi od takiej opalenizny. Uprzejmnie podzi瘯owa豉m za komplement i powiedzia豉m, 瞠 a i owszem, co nieco wiem o szkodliwo軼i promnieniowania

A, bym zapomnia豉: efekt 郵icznej 這palenizny mam dzi瘯i HS do ciemnej sk鏎y i Ewelince
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-17, 19:56   #594
Basia39
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 472

Ja wczoraj pierwszy raz w tym sezonie posmarowa豉m si Avenk samoopalaj帷, wygl康a bardzo naturalnie i co najwa積iejsze bez 豉t. Chyba dzi zrobi powt鏎k
Basia39 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-17, 20:41   #595
Paula07
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 053
Post Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Aha, mam pytanie w zwiazku z nim, gdyz zawiera kwasy AHA, pewnie w niskim stezeniu, ale jednak. I tak sie smaruje filtrem codziennie, ale zastanawiam sie czy nie wyrzadzi mi cos takiego szkody? Niby to tylko samoopalacz, ale...
Ivvonka, kwasy w samoopalaczach s wskazane, poniewaz z逝szczaj stary nask鏎ek, przez to opalenizna jest 鈍ie窺za, g豉dsza sk鏎a i unikniemy plam.

P.S.Ja do twarzy uzywam L'orela Sublime Bronze w 瞠lu, nie zapycha, du瘸 pojemno軼 (150 ml), fajnie wyg豉dza sk鏎 .
Paula07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-17, 21:19   #596
lafigue
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 114

moje tesco jest jakie lewe, wczoraj by豉m na zakupach, jak zawsze polecia豉m do p馧ek z balsamami sprawdzi, czy nie ma promocji na dove albo czy evelinka si nie pojawi豉, no i nic z tych rzeczy; wr鏂i豉m do domu i zobaczy豉m w gazetce, 瞠 jest promocja na dove no i teraz tu czytam, 瞠 faktycznie jest, a to moje tesco jakie gupie jest w poniedzia貫k pojad znowu (blisko nie ma, ale czego si nie robi dla sprawy );

no a wczoraj w tym tesco kupi豉m kremik HS, bo do tej pory u篡wa豉m do twarzy zwyk貫go balsamu HS; i troszk p鏦i co jestem zawiedziona, bo krem si kiepsko wch豉nia, sk鏎a si lepi i w dodatku pryszcze po jednej nocy mi wyskoczy po balsamie sk鏎a by豉 g豉dziutka i bez niedpodzianek... chyba do twarzy kupi jednak chusteczki, bo ju teraz T m闚i, 瞠 twarz mam du穎 ja郾iejsz ni szyj (mimo 瞠 z t sam cz瘰totliwo軼i u篡wa豉m balsamu do cia豉 i do twarzy... wi璚 po kremie to juz ca趾iem bledziuchem zostan)

lafigue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-17, 21:23   #597
Kate30
Zakorzenienie

U mnie w tesco te 郵adu po dove nie ma, o evelince mo積a zapomnie.
Tesco w PL niestety zdecydowanie nie radzi sobie z uzupe軟ianiem asortymentu, o poszerzaniu nie wspomn.

Czy kt鏎ej z was uda這 si zakupi promocyjne dove w tesco?
Stary 2006-06-17, 21:25   #598
Voodia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 833

Dziewczynki, a u篡wa造軼ie mo瞠 chusteczek samoopalaj帷ych Daxa? Sprawi豉m dzi sobie dwie sztuki, pewnie i tak zu篡j, ale wola豉m wcze郾iej zasi璕n望 j瞛yka
Voodia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-17, 21:35   #599
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Nigdzie nie ma balsamu Dove!
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-17, 21:47   #600
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Nigdzie nie ma balsamu Dove!
Przeciwnie wsz璠zie jest, ale za 18. Widzia豉m dzi w carrefourze Plejada - evelink zreszt te. Jest w naszym rossmanie - dove znaczy.
Jeno tego tego promocyjnego w tesco niet.
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.