Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 28 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-21, 17:35   #811
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Kate, a Rossmanna nie masz w okolicy? Mo瞠 tam za豉pa豉by si na promocj
Mam, mam - za豉pi si napewno. Spyta豉m w tesco z ciekawo軼i, jak to si dzieje, 瞠 w promocji jest co czego nie ma.
Odpowied mnie przyznam nie usatysfakcjonowa豉
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-21, 19:50   #812
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 464

Cytat:
Napisane przez gosiunia22
Dobrze, 瞠 napisa豉, bo juz zacz窸am si martwi. Efektu do tej pory nie wida (a min窸o pewnie 15 godzin), wi璚 mo瞠 jak si drugi raz posmaruj, to zauwa輳 jak捷 r騜nic. Czy tym samoopalaczem Dove mo積a smarowa paszcz?
Jak juz pisalam, u mnie po dwoch smarowaniach dopiero widac jakis kolor Na twarz jeszcze nie stosowalam zadnego z balsamow brazujacych Ale dziewczyny pisaly, ze smarowaly

Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-21, 23:14   #813
Erato
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 343

Wiecie co, dzis odkry豉m przez przypadek pewien "patent", bardzo dziwny, ale my郵, 瞠 si nadaje do w徠ku o opalaniu - szczeg鏊nie dla dziewczyn, kt鏎e walcz z "paj帷zkami" na nogach. Ot騜 naby豉m 瞠l Venescin - to jest z wyci庵iem z kasztanowca. Dzisiaj przez ten upa mi豉m takie ci篹kie nogi, 瞠 postanowi豉m je poratowa. No wi璚 posmarowa豉m sobie n騜ki i w tym momencie Ten 瞠l ma ciemnobr您owy kolor (przez ten kasztanowiec) i nadaje sk鏎ze pi瘯ny z這cisty kolor Co wi璚ej, sk鏎a pozostaje taka l郾i帷a. Po prostu makija na nogi Na sk鏎ze potraktowanej jeszcze jakim br您erkiem (u mnie - dwa dni pod rz康 Dove) - re-we-la-cja.
疾l si strasznie klei zaraz po na這zeniu, ale po kilku minutach to znika, jakos tak zasycha i tworzy t z這to-l郾i帷 pow這czk. Nie brudzi. Brzydko pachnie, niestety, za to kosztuje co w rodzaju 4,5 z za tubk Polecam Antypaj帷zkowa opalenizna Oczywiscie efekt jest b. delikatny, takie "oz這cenie", ale baaardzo 豉dny.

Erato jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-21, 23:21   #814
Opiumalfa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 828
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

no wiec tak -troche zmienie zdanie na teamt dove....
opalenizna 陰dna, kolor znaczy si, cho pierwsza aplikacja by豉 baaardzo smierdz帷a, potem jakos zapach samoopalacza zeza. zacieki na nadgarstach to norma u mnie no i moja zmora totalna z ktora nie moge sobie poradzic to zaiceki, mazy itp na stopach, kostkach. koszmar no i kolejna zmora:tancze, codziennie m,mam treningi i buty taneczne maja zakryt pietk, no i przez 2,5 godziny mozna sie spocic wiec jak zdjemuj butki to mam piekn odbarwion pi皻k na kolor "normalny" a reszta stopy 陰dnie opalona. koszmar. to samo pod zegarkiem.osttanio tez pracowa豉m w takich gumowych cienkich "chirurgicznych rekawiczkach". jak wiemy jest upa. po zdjeciu mia豉m pieknie "odopalone" 豉pki.cudownie a wam chodzenie w skarpetach nie odbarwia opalenizny??ale ja mam problemy
ps:wklejam buty w ktorcyh tancze zeby軼ie wiedzia造 o co mi chodzi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kozdra.jpg (39,8 KB, 27 za豉dowa)
Opiumalfa jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-21, 23:24   #815
Beekeeper
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 803
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez Erato
Wiecie co, dzis odkry豉m przez przypadek pewien "patent", bardzo dziwny, ale my郵, 瞠 si nadaje do w徠ku o opalaniu - szczeg鏊nie dla dziewczyn, kt鏎e walcz z "paj帷zkami" na nogach. Ot騜 naby豉m 瞠l Venescin - to jest z wyci庵iem z kasztanowca. Dzisiaj przez ten upa mi豉m takie ci篹kie nogi, 瞠 postanowi豉m je poratowa. No wi璚 posmarowa豉m sobie n騜ki i w tym momencie Ten 瞠l ma ciemnobr您owy kolor (przez ten kasztanowiec) i nadaje sk鏎ze pi瘯ny z這cisty kolor Co wi璚ej, sk鏎a pozostaje taka l郾i帷a. Po prostu makija na nogi Na sk鏎ze potraktowanej jeszcze jakim br您erkiem (u mnie - dwa dni pod rz康 Dove) - re-we-la-cja.
疾l si strasznie klei zaraz po na這zeniu, ale po kilku minutach to znika, jakos tak zasycha i tworzy t z這to-l郾i帷 pow這czk. Nie brudzi. Brzydko pachnie, niestety, za to kosztuje co w rodzaju 4,5 z za tubk Polecam Antypaj帷zkowa opalenizna Oczywiscie efekt jest b. delikatny, takie "oz這cenie", ale baaardzo 豉dny.
ale oczywi軼ie sie zmywa? Nie b璠zie brudzi tkaniny?
dzieki za cynk niez貫 2 w 1
Stary 2006-06-21, 23:27   #816
alraune
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 281
GG do alraune

Cytat:
Napisane przez Erato
Erato - dzi瘯i A jak z piel璕nacyjnym dzia豉niem- daje ulg???
Stary 2006-06-21, 23:35   #817
Erato
Wtajemniczenie

Beekeeper, oczywiscie, 瞠 si zmywa, wystarczy troch wody i ju go nie ma Nie wiem, czy nie pobrudzi troch, je瞠li np. sk鏎a si spoci - dzisiaj go u篡豉m pierwszy raz po po逝dniu po k徙ieli. B璠 testowa dalej alraune, 瞠l nie ma jakiego natychmiastowego dzia豉nia, on jest raczej na 篡laki, wybroczyny, ma dzia豉 wzmacniaj帷o na naczynia. My郵, 瞠 raczej nale篡 stawiac na dzia豉nie d逝gofalowe, czyli zmniejszenie populacji paj帷zk闚

Stary 2006-06-21, 23:38   #818
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Naby豉m dzisiaj Dove do ciemnej karnacji
... i w ten o to spos鏏 jestem ju kompletnie sp逝kana
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-21, 23:40   #819
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
opalenizna 陰dna, kolor znaczy si, cho pierwsza aplikacja by豉 baaardzo smierdz帷a, potem jakos zapach samoopalacza zeza. zacieki na nadgarstach to norma u mnie no i moja zmora totalna z ktora nie moge sobie poradzic to zaiceki, mazy itp na stopach, kostkach. koszmar no i kolejna zmora:tancze, codziennie m,mam treningi i buty taneczne maja zakryt pietk, no i przez 2,5 godziny mozna sie spocic wiec jak zdjemuj butki to mam piekn odbarwion pi皻k na kolor "normalny" a reszta stopy 陰dnie opalona. koszmar. to samo pod zegarkiem.osttanio tez pracowa豉m w takich gumowych cienkich "chirurgicznych rekawiczkach". jak wiemy jest upa. po zdjeciu mia豉m pieknie "odopalone" 豉pki.cudownie a wam chodzenie w skarpetach nie odbarwia opalenizny??ale ja mam problemy
Opiumko, ja nie ta鎍z codziennie, niestety, ale wiem, o co Ci chodzi - mnie si wyciera brazer na stopach od klapk闚, w kt鏎ych chodz po domu, i mam stopy w paski Dlatego teraz zmieni豉m klapki na japonki, 瞠by by這 minimum kontaktu buta ze sk鏎 A, i jeszcze gorsza rzecz, to spanie w koszulce - takiej co ma z ty逝 takie wyci璚ie jak sportowy kostium k徙ielowy, na rami帷zkach. Pi瘯nie mi si w to br您er wch這n掖 i wygl康a豉m, jakbym si opali豉 w bluzce Ja郾iejszy kontur koszulki i ciemniejsze ramiona A koszulk specjalnie po to wk豉da豉m, 瞠by nie brudzi prze軼ierad豉, bo tego nie znosz Kicha.

Stary 2006-06-22, 00:16   #820
MagJa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 210

Cytat:
Napisane przez beoneself
Naby豉m dzisiaj Dove do ciemnej karnacji
... i w ten o to spos鏏 jestem ju kompletnie sp逝kana
Ja te I te sp逝kana Ale za to p馧ka w 豉zience pe軟a balsam闚 3 r騜ne br您uj帷e (HS, Eveline uj璠rniaj帷o-br您uj帷a i teraz SG) i 2 takie same uj璠rniajace mleczka Garniera, te 鄴速e w wielkich butlach.
Mam cich nadziej, 瞠 na reszt moich kosmetycznych must-have naci庵n jutro i pojutrze rodzic闚 podczas mojego kr鏒kiego pobytu u nich
MagJa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-22, 03:36   #821
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Dziewczyny jak czytam o waszych br您erowych przypadkach to zastanawiam si czy napewno u篡wam tych samych preparat闚 co wy.
Mnie nic nie barwi, nie zacieka, nie schodzi - no chyba, 瞠 si tak dok豉dnie sobie nie przygl康am 瞠by to zauwa篡 .
Dziwne .
Tzn - oczywi軼ie bia貫 r璚zniki i koszulki s zagro穎ne, ale opalenizna nie, nic jej nie ruszy.
A samoopalacz Avene na przedramionach wygl康a jak pi瘯na morska opalenizna, uwielbiam go.
Twarzy ostatnio niczym nie opalam, mam w 豉dnym stanie, boj si 瞠 samoopalacz mi nabru寮zi.
Na szcz窷cie A-L w po陰czeniu z sypkim H nadaje cerze 郵iczny kolor, wi璚 o bieli zapomnia豉m.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-22, 07:50   #822
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
No przyznam, 瞠 to odkrycie mnie zainteresowa這 . Trzebaby nakarmi moje paj帷zki czym takim. A czy ten 瞠l ma te dzia豉nie ch這dz帷e
Stary 2006-06-22, 08:06   #823
Beekeeper
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 803
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez Erato
Beekeeper, oczywiscie, 瞠 si zmywa, wystarczy troch wody i ju go nie ma Nie wiem, czy nie pobrudzi troch, je瞠li np. sk鏎a si spoci - dzisiaj go u篡豉m pierwszy raz po po逝dniu po k徙ieli. B璠 testowa dalej alraune, 瞠l nie ma jakiego natychmiastowego dzia豉nia, on jest raczej na 篡laki, wybroczyny, ma dzia豉 wzmacniaj帷o na naczynia. My郵, 瞠 raczej nale篡 stawiac na dzia豉nie d逝gofalowe, czyli zmniejszenie populacji paj帷zk闚
Erato, a ile ml ma ta tubka, wydajna jest? Bo taka kuracja to w og鏊e by mi sie przyda豉...
Stary 2006-06-22, 08:43   #824
Contax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 348

Cytat:
Napisane przez Erato
Erato lec do apteki po 瞠lik, bo u mnie piszczele najgorzej si samoopalaj, wi璚 trza je dokolorowa.
A i profilaktycznie te si przyda.

A tak na marignesie to masz u mnie za ten patent nagrod Nobla
Contax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-22, 09:17   #825
Opiumalfa
Zakorzenienie

no wie dodam jeszcze, ze wczoraj za d逝go bra豉m prysznic; i wycierajac sie zesz豉 mi opalenizna z 造dek plamami!!! no i co??musia豉m wzi望 moj g帳eczk z luffy i ca貫 nogi zedrze do bia這軼i bo jak chodzi tak.masakra. tylko stopy zostawi陰m.no i juz dwa razy ssmarowa豉m odn霩a DOVE zeby sie koor troch mojej blado軼i zneutralizowa.na twarzy mnie zapycha wiec u zywam do niej brazuj帷ej Nivea, ale z marnym skutkiem bo jest tylko cien opaenizny, no a po pillingu o nawet nie ma sladu, wiec jestem w miare opalona na ciele a twarz trup. apro pos eveline-ktorego uzywacie?tego z serii wyszczuplaj帷ej czy z serii s這necznej?mozna link na KWC? ps:EraTO dot. st鏕 jeszcze wiec ja tez mam w paski dodatkowo prz鏚 bo chodze w domu w japonkach.wiec paski, 陰tki, ciapki.pi瘯nie.
Stary 2006-06-22, 09:32   #826
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
Oj niestety odbarwia W zesz造m roku t sam historie przerobi豉m z HS J&J. Po g鏎ach chodz w opasce stabilizacyjnej na kolano (kontuzja ) - takie to to gumowe i nie przepuszcza powietrza. No i kiedys si 豉dnie wieczorkiem "opali豉m" balsamem, ca造 dzie w璠rowa豉m w upale, a gdy wieczorem nastepnego dnia zdj窸am stabilizator, to normalnie mnie prawie cholera wzi窸a Odcinek nogi o d逝go軼i ponad 20cm idealnie bia造, a reszta br您owa...
W tym roku Dove za豉twi這 mnie podobnie na stopach - ubra豉m klapki kt鏎e sk豉daj si z trzech paseczk闚 na krzy i sk鏎a pod nimi te zosta豉 bielusie鎥a Poza tym te paskudne zacieki gdy schodzi Nigdy wi璚ej nie kupi Dove Wol ja郾iejsz opalenizn, ale za to mniej plamiast
Stary 2006-06-22, 09:42   #827
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

mnie juz troche te wszystkie br您owacze denerwuj.....

zawsze mam z nimi k這pot,bo zacieki lubia mi sie robi (talent mam do ich robienia ,znaczy sie).Szczeg鏊nie na nadgarstkach...i te bia貫 r瘯awiczki...kombinuj co tam z wacikiem,ale chyba talentu do tego nie mam...stopy te k這pot

denerwuje mnie to 瞠 jak sie posmaruj,to musz nago chodzi (bo sie boj, 瞠 mi sie gdzie obetrze i w plamy bede) i najlepiej nie siada....

na d逝窺z met nie lubi pocz徠kowych zapach闚 ani dove ani garniera....a smrodek p騧niej jest ma造 ,to fakt,ale co tam podsmierduje. I mam wra瞠nie 瞠 nawet po jakim czasie od na這瞠nia te balsamy jaby ze mnie wy豉膨 (to znaczy mam wra瞠nie lepkiej sk鏎y).
Inna rzecz 瞠 m鎩 T czuje smrodek DHA nawet jak ja nie czuj i bardzo nie lubi ( a kto lubi?). Na dzie 幢e,bo mam ci庵le wra瞠nie 瞠 sie klej...na wiecz鏎 jeszcze gorzej bo mi potem po軼iel 鄉ierdoli,a T marudzi...zreszt na noc to ja lubi perfumowane balsamiki...

Jak nadchodzi ten dzie (jednak na razie akcja-smarowanie odbywa sie rano,bo mam na razie wkakacje) smarowania,to chora prawie jestem tak to znielubi豉m...

tom se pomarudzi豉.....

i co z tego jak to jedyny spos鏏 na moj blado嗆....ach baby...trudno dogodzi....

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-22, 09:55   #828
Opiumalfa
Zakorzenienie

evitka tez juz mnie to wkurza .nadgrastki nie sa w najlepszej formie:/ niestety.na stopach tez jakies paski.ale na razie twarda jestem. W weekend do Pary瘸 wiec trzeba sie odstawi
Stary 2006-06-22, 10:18   #829
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
W weekend do Pary瘸 wiec trzeba sie odstawi
woooooooooow,ale zazdroszcz

Stary 2006-06-22, 10:22   #830
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kate30
M鎩 cud Avonu, podobnie jak wiele innych mazide tej firmy (g堯wnie prezenty) - br您uje wysypisko ju od dawna.
hm, to wysypisko nie幢e musi by odstawione po tych wszystkich avonach

Stary 2006-06-22, 10:33   #831
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Contax
Wiesz jak to jest z Dziewczynami

Erato to wywal Dav w diab造 i kup sobie inny lepsiejszy balsamik.
Conti, tylko powiedz mi, kt鏎y to ma by ten "lepsiejszy" Jak na razie HS i Dove wiod zdecydowany prym, a 瘸den z nich mnie nie zachwyca. Chocia Dove jest znacznie lepszy (dla mnie).

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
A czy ten 瞠l ma te dzia豉nie ch這dz帷e
Nie ma
Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Erato, a ile ml ma ta tubka, wydajna jest? Bo taka kuracja to w og鏊e by mi sie przyda豉...
Tubka ma chyba 30 ml, nie wiem, czy jest wydajny, bo na razie dwa razy go u篡豉m - przypuszczam, 瞠 nie jest wydajny, ale za to jest naprawd tani

Cytat:
Napisane przez Contax
A tak na marignesie to masz u mnie za ten patent nagrod Nobla
Dzi瘯uj, takiej jeszcze nie mam Ale nie m闚 hop, bo mo瞠 Tobie wcale si nie spodoba, wiesz jak to jest...

Stary 2006-06-22, 10:36   #832
vretka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 095
GG do vretka

Nie rzuci Wam si przypadkiem w oko w kt鏎ej 堯dzkiej aptece samoopalacz Flosleku w 瞠lu? Odwiedzi豉m ju chyba kilkana軼ie aptek i w 瘸dnej nie by這
Stary 2006-06-22, 10:49   #833
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
Nie rzuci Wam si przypadkiem w oko w kt鏎ej 堯dzkiej aptece samoopalacz Flosleku w 瞠lu? Odwiedzi豉m ju chyba kilkana軼ie aptek i w 瘸dnej nie by這
Jakbys nie mog豉 znale潭,to ja przypadkiem wczoraj znalaz豉m go tu:
http://sklep.salonik.com.pl/sklep/ad...ds=samoopalacz

Stary 2006-06-22, 11:00   #834
vretka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 095
GG do vretka

Cytat:
Napisane przez evitka21
Jakbys nie mog豉 znale潭,to ja przypadkiem wczoraj znalaz豉m go tu:
http://sklep.salonik.com.pl/sklep/ad...ds=samoopalacz
Bardzo dzi瘯uj za linka Zale篡 mi jednak na zwyk貫j aptece, poniewa m鎩 portfel 鈍ieci ostatnio pustkami i troch szkoda wydawa mi pieni康ze na przesy趾
Stary 2006-06-22, 11:04   #835
marianna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 933

Nie wiem czy ju o tym pisa豉m...ale...bed帷 ostatnio na zakupach w Rossmanie przystan窸am przed p馧k z balsamami opalaj帷ymi w celu zakupu kt鏎ego z nich.
P馧ka z Garnierem 鈍ieci豉 pustkami...ale nie p豉cz bo jeszcze nie spotka豉m balsamu Garniera kt鏎y nie destabilizowa豚y mojej r闚nowagi emocjonalnej po zastosowaniu (oczywi軼ie in minus).
Obok sta造 Dove a pod nimi J&J.
Po do鈍iadczeniach z J&J - wysuszenie sk鏎y - mia豉m apetyt na Dove...ale jak zobaczy豉m ten kilometrowy sk豉d to mi troch skrzyde趾a opad造, potem por闚na豉m cen : Dove =17, 99 , J&J = 11,99
potem przypomnia豉m sobie, 瞠 wszystkie balsamy Dove jakie mia豉m nie wch豉niaj si w moj sk鏎 (mimo, 瞠 raczej jest suchawa) pozostawiaj帷 lepk warstw - a HS wch豉nia si "do matu"....
w efekcie zapakowa豉m HS do koszyka plus super oliwk Rossmanow do cia豉 i pow璠rowa豉m do kasy...
summa sumarum...cenowo HS plus oliwka wysz這 to samo co Dove - ale nawet zsumowane sk豉dy i tak s o po這w kr鏒sze od Dove, a ilo嗆 zastosowa podw鎩na

P.S.
przesuszenia brak
marianna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-22, 11:13   #836
basiao84
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 423

dziewczynki narzekacie na te br您uj帷e balsamy, i szukacie idalnego.
Nie wiem, czy kt鏎a z Was ju na to wpad豉, ale pisz:

Ja od kilku lat mam taki oto patent: mieszam ulubiony balsam z jakim samoopalaczem (obecnie Kolastyna), i wychodzi oczywi軼ie balsamik lekko br您uj帷y. Zaciek闚 nie mam, plam te nie. I nie czuj, 瞠 鄉ierdz, bo aktualnie mieszam z garnierem uj璠rniaj帷ym a on bardzo rze鄂i zapaszek ma. Ca這嗆 operacji mieszania przeprowadzam oczywi軼ie na d這ni, nie w butelce. Za ka盥ym razem na nowo

pozdrawiam

mam nadziej 瞠 dzi瘯i mojej radzie jakie zalegaj帷e Wam na p馧kach samoopalacze znajd zastosowanie

EDIT: i do kremu do twarzy te dodaj czasem kropelk samoopalacza...
basiao84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-22, 11:16   #837
Myszi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 129

Cytat:
Napisane przez marianna
... potem por闚na豉m cen : Dove =17, 99 , J&J = 11,99
Tyle, 瞠 Dove jest teraz w promocji w Rossmannie 12,99 PLN

Cytat:
Napisane przez basiao84
Ja od kilku lat mam taki oto patent: mieszam ulubiony balsam z jakim samoopalaczem (obecnie Kolastyna), i wychodzi oczywi軼ie balsamik lekko br您uj帷y.
Ja te tak robi

Still figuring it out.
Myszi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-22, 11:19   #838
marianna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez basiao84
dziewczynki narzekacie na te br您uj帷e balsamy, i szukacie idalnego.
Nie wiem, czy kt鏎a z Was ju na to wpad豉, ale pisz:

Ja od kilku lat mam taki oto patent: mieszam ulubiony balsam z jakim samoopalaczem (obecnie Kolastyna), i wychodzi oczywi軼ie balsamik lekko br您uj帷y. Zaciek闚 nie mam, plam te nie. I nie czuj, 瞠 鄉ierdz, bo aktualnie mieszam z garnierem uj璠rniaj帷ym a on bardzo rze鄂i zapaszek ma. Ca這嗆 operacji mieszania przeprowadzam oczywi軼ie na d這ni, nie w butelce. Za ka盥ym razem na nowo

pozdrawiam

mam nadziej 瞠 dzi瘯i mojej radzie jakie zalegaj帷e Wam na p馧kach samoopalacze znajd zastosowanie

EDIT: i do kremu do twarzy te dodaj czasem kropelk samoopalacza...
Swego czasu te tak robi豉m...ale jak mam umerdanego gotowca w r闚nych proprcjach.... to raz,
a dwa - ja jestem minimalista , akurat mi, nic zb璠nego na p馧kach nie zalega....ale pomys jest dobry i sprawdzony
Stary 2006-06-22, 11:20   #839
marianna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Myszi
Tyle, 瞠 Dove jest teraz w promocji w Rossmannie 12,99 PLN

Ja te tak robi
A teraz to ju go nie potrzebuj :P
Stary 2006-06-22, 11:26   #840
Sylwia***
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 480

Dziewczyny, mam problem. Wklejam to, co napisalam mojej kolezance, bo ja sie totalnie na tym nie znam, a sytuacja sie mi pogarsza.

Stosuje od ponad miesiaca Holiday Skin dla cery ciemniejszej i na poczatku bylo suuuper, oprocz zaciekow na nadgarstkach.
Ale teraz pojawily sie problemy. Bylam juz ladnie opalona, wiec postanowilam sie smarowac co drugi dzien, a nie codziennie. No i teraz mam biale plamy, roznica jest powalajaca np. miedzy piersiami biale kolo wokol ladnie opalonej skorki. Na co dzien nie widac, ale w kostiumie bym sie juz nie pokazala!

Tak samo mam wokol pepka, w zgieciach rak, na brzuchu jestem lekko w ciapki. Probowalam sie smarowac codziennie znowu, ale jakos to nie wychodzi, bo poprzednie warstwy i tak schodza, a te odkryte biale miejsca jakos sie nie chca opalic. Kurcze, ja myslalam, ze to w skore wnika, a tu wyglada mi na to, ze to tylko na powierzchni jest. Zaznaczam, ze na pewno nie schodzi mi skora, a tylko sama 'opalenzna'. Nie wiem, co robic. Na solarke raczej nie pojde. Dodam, ze te miejsca, ktore mi sie normalnie ladnie opalaja na sloncu, sa nadal brazowiutkie. Ale np. brzuch wystarczy potrzec, wcale nie mocno, i schodzi, ale tylko tam, gdzie potre, wiec nie ma tez mowy o starciu wszystkiego rownomiernie.

Wymyslilam, ze posmaruje sie samoopalaczem, nie balsamem, tylko prawdziwym samoopalaczem, choc sie boje i nawet po HS mialam straszne zacieki na nadgarstkach. Ale jaki mam wybrac ten samoopalacz? Wkurzam sie, kasy za bardzo nie chce juz na to cholerstwo wydawac.......

I jeszcze jakis podraznien dostalam, jakas alergia chyba, moze to dlatego, ze ostatnio zostawialam balsam na ciele tez przez noc? Np. smarowalam sie wieczorem, a potem juz sen mnie zmorzyl i rano dopiero prysznic. Nie wiem, co robic A moze ja za duzo tego nakladalam na raz? Albo za czesto, i w koncu nie oplala mi sie sora, tylko warstwa wierzchnia brazujaca zostawala na skorze (bo mysle, ze moze tez tn balsam lekko brazuje z wierzchu).

Dziewczyny, czekam na jakies rady, co teraz zrobic. Ja dopiero w tym roku sie zaczelam smarowac, wiec doswiadczenia za bardzo w tym nie mam. Bede bardzo wdzieczna za Wasze podpowiedzi
Sylwia*** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.