Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 31 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-23, 13:52   #901
mckabi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 115
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Wiecie co, mo瞠 ze mn to sprawa karnacji, raczej oliwkowej, nie jasnej.
Nie musz si opala zbyt intensywnie samoopalaczami by by這 wida efekt.
Mog sobie pozwoli na d逝gie przerwy mi璠zy aplikacjami.
No i taka ciemniejsza sk鏎a jest chyba mniej podatna na plamy czy zacieki.

Sama nie wiem. W ka盥ym razie dziwna jestem bo jeszcze na dodatek uwa瘸m LRP A-L za najlepszy filtr na lato .
Zakupi豉m sobie dove w pierwszy dzie promocji w Rossmanie Je郵i i u mnie AL to cudo na lato to dove te mi przypasuje
mckabi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-23, 14:13   #902
Auryna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Opalamy si!!!!

Smaruj si teraz Dove do jasnej karnacji i jestem nim zachwycona pi瘯na, leciuta opalenizna, bez plam, zaciek闚, po prostu bosko Zapach sk鏎y bardzo mi si podoba mog豉bym si ca造 czas w帷ha smaruj si co drugi dzie. Mam te Holidaya na noc i przy okazji dylemat, bo w Dove powoli wida dno, a Holidaya nie wspominam dobrze-ale to chyba przez to, 瞠 jak na w og鏊e pierwsze smarowanie to by chyba za mocny
Interesuj mnie te chusteczki LRP, ale mam problematyczn cer, bez podk豉du si nie ruszam... A jak to jest u Was, dziewczyny, czy po tych chusteczkach nak豉dacie jeszcze co na twarz?
Auryna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-23, 14:21   #903
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Cytat:
Napisane przez Auryna
A jak to jest u Was, dziewczyny, czy po tych chusteczkach nak豉dacie jeszcze co na twarz?
Nak豉damy nak豉damy - filtry, podk豉d, skrobi i co tam kt鏎a potrzebuje.
Tak瞠 spokojnie mo瞠sz nak豉da to co lubisz.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-23, 14:30   #904
Auryna
Raczkowanie

GG do Auryna

Cytat:
Napisane przez Kate30
Nak豉damy nak豉damy - filtry, podk豉d, skrobi i co tam kt鏎a potrzebuje.
Tak瞠 spokojnie mo瞠sz nak豉da to co lubisz.
Dzi瘯i Ci za odpowied jak tylko uda mi si dosta te chusteczki to w weekend przetestuj.
Stary 2006-06-23, 15:05   #905
Erato
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 343

Cytat:
Napisane przez Auryna
Interesuj mnie te chusteczki LRP, ale mam problematyczn cer, bez podk豉du si nie ruszam... A jak to jest u Was, dziewczyny, czy po tych chusteczkach nak豉dacie jeszcze co na twarz?
Ja si wysmarowa豉m po po逝dniu, jak przysz豉m z pracki i zmy豉m filtry i tapet. Do wieczora zostawi豉m, potem normalnie umy豉m twarz i na這篡豉m krem na noc. Rano - br您

Erato jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-23, 15:16   #906
Auryna
Raczkowanie

GG do Auryna

Cytat:
Napisane przez Erato
Ja si wysmarowa豉m po po逝dniu, jak przysz豉m z pracki i zmy豉m filtry i tapet. Do wieczora zostawi豉m, potem normalnie umy豉m twarz i na這篡豉m krem na noc. Rano - br您
Erato-z Twojego profilu wnioskuj, 瞠 masz typ cery podobny do mojego wi璚 u mnie nie powinno by 幢e. Szczerze mam dosy podk豉d闚 i w og鏊e tapety na twarzy, by這by fajnie jakbym mog豉 oby si bez tego ca貫go tapetowania....
Stary 2006-06-23, 15:19   #907
vretka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 095
GG do vretka

Wkurzy豉m si na HS bo mnie koszmarnie zlepia w te upa造 i nie mog odklei nogi od nogi W przyp造wie oburzenia i rezygnacji, wyruszy豉m na poszukiwanie samoopalacza w 瞠lu z Flosleku, poniewa obra穎na na J&J przeprosi豉m si z nim i zu篡豉m resztk, kt鏎a kurzy豉 si na p馧ce w 豉zience. Dosz豉m do wniosku, 瞠 鄉ierdzi nie bardziej ni wszystkie balsamy br您uj帷e, a daje du穎 豉dniejszy efekt i nie musz nak豉da go zbyt cz瘰to, 瞠by utrzyma opalenizn. I tym sposobem, po przeszukaniu wszystkich aptek u mnie na osiedlu, dorwa豉m w ostatniej m鎩 samoopalacz No, mo瞠 nie do ko鎍a dorwa豉m, ale przemi造 pan farmaceuta zaproponowa, 瞠 mo瞠 mi go sprowadzi. Musia豉m na nim zrobi wra瞠nie desperatki, poniewa kiedy zamawia przez telefon, spontanicznie krzykn窸am, 瞠 chc dwa
Stary 2006-06-23, 15:50   #908
natii4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 363

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
Ja ostatnio widzia豉m w sklepie, ale nie odwa篡豉m si kupi. Czekam, a kto opisze wra瞠nia z u篡wania takiego specyfiku. Widzia豉m, 瞠 by造 testety i chyba r騜ne odcienie tego sprayu. No c騜, interesuj帷e, ale w ciemno nie kupi.
Ja sobie wczoraj wypsika豉m p馧 造dki i stwierdzi豉m,瞠 musz reszt cia豉 podbr您owi,bo inaczej to kiepsko wygl康am. Mam ciemny kolorek rajstop. Widzia豉m,瞠 s z r騜nych firm-z Air Shocking jest chyba z 4 lub 5 kolor闚

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-23, 19:12   #909
Erato
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 343

Cytat:
Napisane przez Auryna
Erato-z Twojego profilu wnioskuj, 瞠 masz typ cery podobny do mojego wi璚 u mnie nie powinno by 幢e. Szczerze mam dosy podk豉d闚 i w og鏊e tapety na twarzy, by這by fajnie jakbym mog豉 oby si bez tego ca貫go tapetowania....
Auryna, tylko si nie zdziw, 瞠 po parunastu minutach od u篡cia chusteczki b璠ziesz ocieka tluszczem Nie wiem dlaczego, ale co w sk豉dzie tej szmatki strasznie przet逝szcza sk鏎. Skoro z natury masz cer t逝st, to mo瞠 Ci nie by z tym mi這 - mnie nie by這. Ale poniewa u篡豉m tego w domu na wiecz鏎, a potem i tak zmy豉m, to nie by to wielki problem. Warto pocierpie o tyle, 瞠 kolor jest intensywny - nie trzeba powtarza "operacji" co najmniej cztery-pi耩 dni, i jednolity, bez zaciek闚. Ale w sumie musz powiedzie, 瞠 ju wol Autoheliosa - mimo 瞠 to krem, to nie lepi si tak na twarzy i nie przet逝szcza, a efekt te jest dobry. Ale uwaga - bardzo mocny

Erato jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-23, 19:22   #910
uskow
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 965

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja sobie wczoraj wypsika豉m p馧 造dki i stwierdzi豉m,瞠 musz reszt cia豉 podbr您owi,bo inaczej to kiepsko wygl康am. Mam ciemny kolorek rajstop. Widzia豉m,瞠 s z r騜nych firm-z Air Shocking jest chyba z 4 lub 5 kolor闚
A na jakiej zasadzie "to" dzia豉?

Kurcze mo瞠 nied逝go wymy郵 ubrania w spray`u

uskow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-23, 21:08   #911
Karolinkaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 372

Basia39 i jak si sprawuje br您uj帷y balsam do cia豉 Soraya Body Shape?
Ja go dzisiaj kupi豉m, ale napierw oczywi軼ie peeling kawowy a po幡iej balsamik. U篡wa豉 go na twarz, czy lepiej nie ryzykowa?
Ja ju nie wiem co zrobi, poniewa nogi i r璚e smaruje balsamami br您uj帷ymi, a twarz mam blada od filterka i skrobii i chyba to troche dziwnie wygl康a? Pr鏏owa豉m br您owi twarz, ale wszystkie kremiki mnie zapcyhaj

Karolinkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 08:22   #912
Auryna
Raczkowanie

GG do Auryna

Cytat:
Napisane przez Erato
Auryna, tylko si nie zdziw, 瞠 po parunastu minutach od u篡cia chusteczki b璠ziesz ocieka tluszczem Nie wiem dlaczego, ale co w sk豉dzie tej szmatki strasznie przet逝szcza sk鏎. Skoro z natury masz cer t逝st, to mo瞠 Ci nie by z tym mi這 - mnie nie by這. Ale poniewa u篡豉m tego w domu na wiecz鏎, a potem i tak zmy豉m, to nie by to wielki problem. Warto pocierpie o tyle, 瞠 kolor jest intensywny - nie trzeba powtarza "operacji" co najmniej cztery-pi耩 dni, i jednolity, bez zaciek闚. Ale w sumie musz powiedzie, 瞠 ju wol Autoheliosa - mimo 瞠 to krem, to nie lepi si tak na twarzy i nie przet逝szcza, a efekt te jest dobry. Ale uwaga - bardzo mocny
No tego t逝szczenia to bym si napewno nie spodziewa豉, wi璚 dzi瘯i za ostrze瞠nie Wczoraj kupi豉m 2 chusteczki LRP, na KWC czyta豉m te o chusteczkach Vichy ale ich akurat nie by這. Jak b璠zie ok, to kupi Autoheliosa.
Stary 2006-06-24, 09:27   #913
Basia39
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 472

Cytat:
Napisane przez Karolinkaaa
Basia39 i jak si sprawuje br您uj帷y balsam do cia豉 Soraya Body Shape?
Ja go dzisiaj kupi豉m, ale napierw oczywi軼ie peeling kawowy a po幡iej balsamik. U篡wa豉 go na twarz, czy lepiej nie ryzykowa?
Karolinkooo jeszcze nie wypr鏏owa豉m z czystego lenistwa, nie chcia這 mi si robi peelingu, ale dzi wieczorem si za niego wezm. A je郵i chodzi o twarz to ja bym nie ryzykowa豉 - tu u mnie 鈍ietnie sprawdza si samoopalacz Avenki i przy nim zostan.

Doda豉m ten balsam do KWC:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14566
Basia39 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 09:38   #914
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Basia39
Karolinkooo jeszcze nie wypr鏏owa豉m z czystego lenistwa, nie chcia這 mi si robi peelingu, ale dzi wieczorem si za niego wezm.
Ja wczoraj wzi窸am si za peeling ca貫go cia豉 i po paru dniach przerwy, (w豉軼iwie z lenistwa) na這篡豉m Dove.
Stary 2006-06-24, 10:30   #915
Nati02
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 322
Wpisy w blogu: 1

Ja znow planuje oplanie sie. Mam ochote cos sokie kupic nowego ale juz mam evelinke i dove wiec chyba poczekam az troszke zuzyje

Mam jeszcze jedna zalete do dove (ciemna karnacja):
sloneczko mnie chwycilo (bo jakos mnie kocha) i zostaly ramiaczka jasna przy ciemnej reszcie- dove doskonale sobie z nimi radzi i nie widac miejsc nakladania
Stary 2006-06-24, 10:37   #916
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 907

U篡豉m par razy balsamu br您uj帷ego z Kolastyny i baaardzo mi sie spodoba Ju po jednym u篡ciu mia豉m br您owe r璚e i lekko przyciemnione nogi. Balsam cudownie nawil瘸 i pi瘯nie pachnie, ale tylko przy smarowaniu, potem strasznie 鄉ierdzi Ale i tak mi si podoba, nie robi 瘸dnych zaciek闚, dobrze br您uje, ale nioe s takie mocne efekty jak po samooplaczu i jest bardzo tani dzi瘯uj za polecenie mi go
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 10:43   #917
lafigue
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 114

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
zauwa篡造軼ie ze niekt鏎e z nas (ja tez swojego czasu zamiast napisac skr鏒 LRP (la roche posay) piszemy LPR (liga Polskich Rodzin)

lafigue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 12:09   #918
Ivvonka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 977

Dziewczyny, a uzywala moze ktoras z Was Nivea Sun Touch w sprayu? Opakowanie ladnie wyglada... No i ten sprej...
Ivvonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 13:52   #919
Karolinkaaa
Raczkowanie

Przed chwil wysmarowa豉m si br您uj帷ym balsamem do cia豉 Soraya Body Shape. Zapach bardzo przyjemny, nie czuje smrodku!!! A nie mog w to uwierzy No chyba, 瞠 ulotni si on dopiero po幡iej, ale mam nadzieje ,瞠 nie. Balsamik 豉dnie si rozsmarowuje, pi瘯nie nawil瘸, jak narazie jestem zadowolona. Jestem ciekawa jaki b璠zie efekt za kilka godzin. Oczywi軼ie u篡豉m go po peelingu, wi璚 licze na to, 瞠 plam mi nie zrobi.

Stary 2006-06-24, 17:28   #920
natii4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 363

Cytat:
Napisane przez uskow
A na jakiej zasadzie "to" dzia豉?

Kurcze mo瞠 nied逝go wymy郵 ubrania w spray`u
To jest w spreyu-psikasz, od razu masz kolor,czekasz a si wch這nie Ja w sumie jeszcze ciut rozsmarowa豉m,bo za du穎 napiska豉m. Mam kolor Coco-i mia豉m coco n騜ki Czekam na jakie wi瘯sze wyj軼ie na testy Rajstopki s matowe Og鏊nie s polecane dla os鏏,np. z paj帷zkami,bo doskonale kryj

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 20:03   #921
Basia39
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 472

Cytat:
Napisane przez Karolinkaaa
Przed chwil wysmarowa豉m si br您uj帷ym balsamem do cia豉 Soraya Body Shape.
I jaki efekt po paru godzinach?
Basia39 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 21:42   #922
Karolinkaaa
Raczkowanie

Efekt bardzo delikatny, zapachu 瘸dnego nie czuje. Jedyny minus narazie jest taki, 瞠 w og鏊e nie nawil瘸 sk鏎y, ale to da si zniwelowa innym balsamem. Og鏊nie jestem zadowolona, por闚nanie mam z balsamami br您uj帷ym Ziaji Sopot i Kolastyny i wydaje mi si, 瞠 Soraya jest najlepszy. Nie widze 瘸dnych plam, 瘸dnych smug kolorek jest r闚nomierny i super naturalny. Polecam

EDIT: Co do nawil瘸nia, to na pocz徠ku wszystko jest ok, tylko teraz po 8 h mam ju lekko wysuszon sk鏎.

Stary 2006-06-24, 22:01   #923
Sandija
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Chcia豉m ponarzekac: p馧torej godziny moczy豉m si w wannie pe軟ej r騜nych chemikali闚, pillingowa豉m si chyba ca陰 wieczno嗆, g帳k szorowa豉m dwa razy tyle, a to dziadostwo HS dalej miejscami na mnie jest
Nie ma co, teraz wygl康am jakby mia豉 awersj do mycia pewnych miejsc - one wodr騜nieniu od reszty cia豉 s prawie czarne, bowiem, jak ju pisa豉m nie raz, HS pi瘯nie opala. Szkoda wielka, 瞠 schodz r闚nie pi瘯nie - artystycznie i z polotem. Nie mog si doszorowa.

Dobrze, ze dzi siedz w domu i choruj, to si za bardzo nie przejmuj, 瞠 wygl康am w ciapy. Jutro ciag dalszy szorowania (zdrapywania) i potem musz si na nowo opali, no
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 22:47   #924
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Cytat:
Napisane przez Sandija
Chcia豉m ponarzekac: p馧torej godziny moczy豉m si w wannie pe軟ej r騜nych chemikali闚, pillingowa豉m si chyba ca陰 wieczno嗆, g帳k szorowa豉m dwa razy tyle, a to dziadostwo HS dalej miejscami na mnie jest
Nie ma co, teraz wygl康am jakby mia豉 awersj do mycia pewnych miejsc - one wodr騜nieniu od reszty cia豉 s prawie czarne, bowiem, jak ju pisa豉m nie raz, HS pi瘯nie opala. Szkoda wielka, 瞠 schodz r闚nie pi瘯nie - artystycznie i z polotem. Nie mog si doszorowa.

Dobrze, ze dzi siedz w domu i choruj, to si za bardzo nie przejmuj, 瞠 wygl康am w ciapy. Jutro ciag dalszy szorowania (zdrapywania) i potem musz si na nowo opali, no

Biedna
dobrze Cie rozumiem,obecnie przezywam podobny koszmar z HS.
co dziwne,rok temu tez go uzywalam i nie mialam takich numerow
ale teraz-niestety.
tragedia.
to,co sie dzieje na mojej szyi, dekolcie, pomiedzy piersiami i w ok馧 p瘼ka to jeden wielki koszmar

zbuntowalam si i dzis kupilam sobie kolastyne.
racja,leciutko br您uje,nieznacznie,
ale dzis potanowilam,ze wole byc mniej opalona ale bez takich m璚zarni,niz mocno opalona przez tydzien,dwa,a potem biala jak sciana ,miejscami brunatna

powodzenia w czyszczeniu..

ja zaraz tez ide zdzierac dalsza czesc,
rano juz sie tak tarlam,ze cala czerwona bylam:/

pozdrawiam.

God_give_me_truth_in_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 23:24   #925
uskow
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 965

Dziewczyny! To co jest w takim tazie najlepsze?

uskow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 23:25   #926
Sandija
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

God dzi瘯uj Ci przebardzo za wsparcie i zrozumienie
No dla mnie ta Kolastynka za jasny efekt daje, opala do pewnego momentu a potem niet. Na razie si ni poopalam i Ewelink, a potem kupi w ko鎍u Dove - jak zrobia dostaw, bo by豉m wczoraj i ani jednego nie by這. Ciekawe, dlaczego?
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 23:32   #927
vretka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 095
GG do vretka

Dove dorwa豉m wczoraj w Tesco za 12,99 Oczywi軼ie kupi豉m By te HS w promocji za 9,99, ale jak ju wcze郾iej pisa豉m, jestem na niego obra穎na
Stary 2006-06-24, 23:35   #928
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Dzisiaj si b璠 samoopala Dove'm do ciemnej karnacji.

Przera瘸cie mnie tym pisaniem o plamach i tym wszystkim Mi jak narazie opalenizna po prostu blaknie, bez plam smug i innych atrakcji...
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 23:37   #929
Marilyn
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 449

Cytat:
Napisane przez natii4
To jest w spreyu-psikasz, od razu masz kolor,czekasz a si wch這nie Ja w sumie jeszcze ciut rozsmarowa豉m,bo za du穎 napiska豉m. Mam kolor Coco-i mia豉m coco n騜ki Czekam na jakie wi瘯sze wyj軼ie na testy Rajstopki s matowe Og鏊nie s polecane dla os鏏,np. z paj帷zkami,bo doskonale kryj
Nati z Nieba mi spad豉 Opowiedz wi璚ej o efektach, bo si starsznie napali豉m na to cudo Gdzie kupi豉, jak to wygl康a w rzeczywisto軼i i czy jest warte tych 120 z...?
Marilyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 23:41   #930
marianna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 933

Hej, a ja na HS nie narzekam ju....
Z przesuszeniem 豉two sobie poradzi豉m, a plamisto軼i nie odnotowa豉m...
marianna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.