Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 32 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-25, 00:20   #931
Sylwia***
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 480
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez God_give_me_truth_in_me
Biedna
dobrze Cie rozumiem,obecnie przezywam podobny koszmar z HS.
co dziwne,rok temu tez go uzywalam i nie mialam takich numerow
ale teraz-niestety.
tragedia.
to,co sie dzieje na mojej szyi, dekolcie, pomiedzy piersiami i w ok馧 p瘼ka to jeden wielki koszmar

zbuntowalam si i dzis kupilam sobie kolastyne.
racja,leciutko br您uje,nieznacznie,
ale dzis potanowilam,ze wole byc mniej opalona ale bez takich m璚zarni,niz mocno opalona przez tydzien,dwa,a potem biala jak sciana ,miejscami brunatna

powodzenia w czyszczeniu..

ja zaraz tez ide zdzierac dalsza czesc,
rano juz sie tak tarlam,ze cala czerwona bylam:/

pozdrawiam.
God i Sandija dokladnie tak samo ja mialam, buuuuu. Juz mi prawie zeszlo. Teraz boje sie cokolwiek nalozyc A juz kupilam jakies brazujace swinstwo w sprayu. Nic o nim nigdy nie slyszalam, i sie boje uzyc. W dodatku jest do cery ciemniejszej i normalnej, bo do jasnej bylo wykupione i poza tym sporo drozsze.Ale ja teraz biala jestem Zwlekam z wyprobowaniem tego, bo nie wiem, czy nie skoncze tak, jak po HS, i czy w ogole bede umiala ten spray nalozyc.

Moze te miejsca m.in. miedzy piersiami, wokol pepka, w zgieciach rak i inne, ktore wymienila God, jakos bardziej sie poca? Ja zuzylam 3 butelki (oczywiscie codziennie bralam prysznic) i wszystko bylo cacy, a jak sie akurat pogoda poprawila, to zauwazylam takie rewelacje, a potem tylko gorzej juz bylo. Na szczescie zeszlo latwo prawie cale zwykla gabka, ale teraz mam jakas straszna alergie skorna a zaznaczam, ze nigdy nie mialam alergii! Chyba bede musiala pojsc z tym do lekarza.

A ja naiwnie myslalam, ze bylam opalona...

Zastanawiam sie nad uzywaniem HS ale w wersji jasniejszej, podobno te jasniejsze wersje nie schodza??? Choc nie wiem, czy chce mi sie w to znowu bawic, by w dodatku uzyskac baaardzo delikatny efekt.
Sylwia*** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 00:29   #932
zetzet
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 173

Cytat:
Napisane przez Sandija
Chcia豉m ponarzekac: p馧torej godziny moczy豉m si w wannie pe軟ej r騜nych chemikali闚, pillingowa豉m si chyba ca陰 wieczno嗆, g帳k szorowa豉m dwa razy tyle, a to dziadostwo HS dalej miejscami na mnie jest
Nie ma co, teraz wygl康am jakby mia豉 awersj do mycia pewnych miejsc - one wodr騜nieniu od reszty cia豉 s prawie czarne, bowiem, jak ju pisa豉m nie raz, HS pi瘯nie opala. Szkoda wielka, 瞠 schodz r闚nie pi瘯nie - artystycznie i z polotem. Nie mog si doszorowa.

Dobrze, ze dzi siedz w domu i choruj, to si za bardzo nie przejmuj, 瞠 wygl康am w ciapy. Jutro ciag dalszy szorowania (zdrapywania) i potem musz si na nowo opali, no
gdzies czytalam, ze na przebarwienia po samoopalaczu dzialaja kremy do depilacji...
co prawda nie wiem, ile by to trzeba trzymac, bo za dlugo, to przeciez spali skore... troche drastyczne, taka ilosc chemii

a i wybielajaco ale bardzo dziala sok z limonki
powodzenia
zetzet jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 01:12   #933
Sylwia***
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 480

Cytat:
Napisane przez zetzet
gdzies czytalam, ze na przebarwienia po samoopalaczu dzialaja kremy do depilacji...
co prawda nie wiem, ile by to trzeba trzymac, bo za dlugo, to przeciez spali skore... troche drastyczne, taka ilosc chemii

a i wybielajaco ale bardzo dziala sok z limonki
powodzenia
U mnie podzialal bardzo wosk do depilacji. Mialam biale prostokaty na nogach tam, gdzie polozylam plaster do depilacji, ale nie widac juz, bo cale nogi wydepilowalam, tylko na gornej czesci nog widac troche czesc prostokata

Dziala tez sok z cytryny.
Sylwia*** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 01:39   #934
Sandija
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Sylwia, dzi瘯i za pocieszenie
U mie robi sie plamy zw豉szcza na r瘯ach (wiadomo, myj najcz窷ciej), wewn皻rzna strona 這kci (zginam, zginam), okolice popiersia - filtruj si tam szale鎍zo i w dodatku idzie tam wit. C, wi璚 to wiele tlumaczy. A, no i stopy - tam mi si odciskaj paseczki sy熥ich butk闚 Ajajaj, pierwszy raz w 篡ciu jaki br您ownik zrobi mi takie kuku, a szkoda, bo odn騜a i plecki i brzuch mia豉m pi瘯nie opalone, trzyma豉 si menda jak szalona, a mi by這 szkoda tu szorowa.

Tak sie zastanawiam, czy mimo wszystko nie zaryzukuje ostatniej tylko jednej (i cienkiej) aplikacji a potem pilling. Zobacz, jak si spisze

Tyle lat sie samoopalam, ale takie wzory to mi si pierwszy raz pojawi造 - cudny ten HS, nie ma co.

Zetzet dzi瘯i za rad, ale chyba nie skorzystam - jako nie pa豉m wielk mi這軼i do krem闚 depiluj帷ych, one mnie te nie wielbi i ba豉bym si o efekt ko鎍owy mojej biednej zmasakrowanej HS i pillingiem/g帳 sk鏎ki.
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 11:08   #935
Nati02
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 322
Wpisy w blogu: 1

Sandija Ja na Twoim miejscu bym drugi raz nie ryzykowala. Nigdy nie wiadomo co mu odbije i zn闚 b璠ziesz w ciapki.

Mnie dzi czeka wyj軼ie na s這neczko. Zobowi您a豉m si i嗆 na basen z siostrzyczk. I zn闚 b璠 mie brzydkie rami帷zka bia貫
100 razy wole samoopalanie
Stary 2006-06-25, 11:28   #936
Basia39
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 472

Karolinkooo mi這 mi to s造sze, 瞠 balsam sprawuje sie ca趾iem dobrze - ja jeszcze swojego nie otworzy豉m

Ciekawa jestem jak si b璠zie zmywa, czy r闚nomiernie, bo to te bardzo istotne. Ja po Garnierze nie mog豉m sie doszorowa dos這wnie, plamy, plamy, plamy tak jak u Sandji.
Basia39 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 12:07   #937
vretka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 095
GG do vretka

Jak u Was wygl康aj te plamy? Dzisiaj zauwa篡豉m, 瞠 po HS pojawi這 si na mojej sk鏎ze co w rodzaju przebarwie, wygl康aj帷ych mniej wi璚ej tak, jak dekolty starszych kobiet nadu篡waj帷ych k徙ieli s這necznych. Nie wygl康a to jak jednolita plama, ale ciemniejszy placek, kt鏎y dodatkowo jest "nakrapiany" bia造mi plamkami o 鈔ednici ok. 2 mm
Stary 2006-06-25, 12:20   #938
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Sandija- prosze :P nie rob mi tego nie proboj jeszcze raz,bo bedziesz miala klopoty,a taka 豉dna pogoda, ja teraz siedze w kostiumie,wysmarowalam sie filtrem i zaraz ide na lezak,ale poprostu wygladam nadal tragicznie, smiesznie, pomiedzy piersiami,wew.str lokci, szyja, dekolt..
uh

ja tez uwazam,ze HS nie jest dobry na lato, bo poprostu od potu to bardzo schodzi.

trudno-postawie na slonko ,opale sie latem a caly rok bede uzywala kolastyny, zeby trzymala ta opalenizne.
do solarium sie nie zblizam juz.

moze jakos to bedzie..
narazie cieszmy sie slonkiem

--------------
Vretka - mam dokladnie te same objawy..

God_give_me_truth_in_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 12:52   #939
Agi.TH
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78
GG do Agi.TH

To i ja sie podziele moimi do鈍iadczeniami samoopalaj帷ymi. Przez wiosn u篡wa豉m tego balsamiku:http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7668 i musze przyznac, 瞠 jest super, kolorek naturalny, r闚nomierny, 豉dnie si zmywa, tylko na lato troszke dla mnie za delikatny efekt - wol mocniejszy br您ik, gdy przychodzi s這neczko. Potem podobnie jak niekt鏎e z Was zachwyca豉m si HS do ciemnej (do jasnej nie mialam cieprliwo軼i), ale po tych koszmarnych plamach jakie zosta造 mi po nim powiedzia豉m nigdy wiec疀 i skusi豉m si na dove do ciemnej (maj帷 jasn karnacj-bo lubie szybki efekt) i musz przyzna, 瞠 to by strza w 10-tk!!! Bardzo lubie efekt jaki daje juz po jednym u篡ciu - fajny, taki mocno "herbatnikowy" kolor opalenizny, aplikacj powtarzam dopiero po 2-3 dniach, wszystko wygl康a OK, najwa積iejsze, 瞠 nie wyczynia takich historii jak HS a i nawil瞠nie ciut lepsze, ale wiadomo balsam闚 tym nie zast徙isz. Natomiast twarz ostatnio traktuje chusteczk ale nie wspomnian chyba jeszcze tutaj z Dax-a (za 1,70) i musze przyznac, ze calkiem fajnie sie sprawuje, 豉two sie aplikuje, nie jest t逝sta, szybko wch豉nia, a efekt w sam raz - nie za s豉by i nie za mocny - mi pasuje, no i jest ta雟za od tych aptecznych. Uff, ale sie napisa豉m, pozdrawiam wszystkie "smaruj帷e si" i 篡cze znalezienie tego trafionego sposobu na sw opalenizn, bo jak wida, czesto jest to d逝uuuga droga
Stary 2006-06-25, 12:54   #940
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Agi.TH witaj w Klubie Mi這郾iczek Dove
Stary 2006-06-25, 13:25   #941
natii4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 363

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Nati z Nieba mi spad豉 Opowiedz wi璚ej o efektach, bo si starsznie napali豉m na to cudo Gdzie kupi豉, jak to wygl康a w rzeczywisto軼i i czy jest warte tych 120 z...?
http://www.airstocking.pl/ --> to jest ich stronka. Ja kupowa豉m na targach kosmetycznych,ale z tego co pami皻am z tej firmy mo積a kupi w Galeriach Centrum oraz Marimound (pewnie co przekr璚i豉m ale mnie wi璚ej taka nazwa ) Widz,瞠 ze stronki mo積a przej嗆 do sklepu internetowego http://www.kompmar.net.pl/catalog/index.php?cPath=27

Ja mam t mniejsz wersj Air Silk-pono pani na targach twierdzi豉,瞠 one s na 15 zastosowa,a na opakowaniu pisze,瞠 na 6. Nie wiem jak w rzeczywisto軼i b璠zie

Tak jak pisa豉m wcze郾iej mam Coco i one s bardzo ciemne Jak po wakacjach w tropikach Mia豉m te okazj ogl康a kolor light i on niby daje delikatny,opalony kolor,ale mnie si kojarzy z takimi ja郾iutkimi rajstopkami, kolor ecru.

------------------------------------------------------

Co do Dave-wczoraj na這穎ny, dzi na這穎ny-koloru brak. Mam wersj jasn. Dla mnie to jest fenomen-w Kolastnie DHA jest na 7 czy 8 miejscu i mam natychmiastowy br您, w Dove jest na 5 i br您u brak Czekamy

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 15:03   #942
Sandija
Go嗆

Cytat:
Napisane przez vretka
Jak u Was wygl康aj te plamy? Dzisiaj zauwa篡豉m, 瞠 po HS pojawi這 si na mojej sk鏎ze co w rodzaju przebarwie, wygl康aj帷ych mniej wi璚ej tak, jak dekolty starszych kobiet nadu篡waj帷ych k徙ieli s這necznych. Nie wygl康a to jak jednolita plama, ale ciemniejszy placek, kt鏎y dodatkowo jest "nakrapiany" bia造mi plamkami o 鈔ednici ok. 2 mm
Vreciu no niestety, tak si w豉郾ie zaczyna masakra hsowa

Nati, God - dzi瘯i za s這wa wsparcia, macie racj, chyba lepiej nie ryzykowa.

Agi TH witaj u nas fajnie, 瞠 podzieli豉 si tym balsamikiem Polleny - nie zna豉m go, id poczyta
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 15:28   #943
Marilyn
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 449

Cytat:
Napisane przez natii4
http://www.airstocking.pl/ --> to jest ich stronka. Ja kupowa豉m na targach kosmetycznych,ale z tego co pami皻am z tej firmy mo積a kupi w Galeriach Centrum oraz Marimound (pewnie co przekr璚i豉m ale mnie wi璚ej taka nazwa ) Widz,瞠 ze stronki mo積a przej嗆 do sklepu internetowego http://www.kompmar.net.pl/catalog/index.php?cPath=27

Ja mam t mniejsz wersj Air Silk-pono pani na targach twierdzi豉,瞠 one s na 15 zastosowa,a na opakowaniu pisze,瞠 na 6. Nie wiem jak w rzeczywisto軼i b璠zie

Tak jak pisa豉m wcze郾iej mam Coco i one s bardzo ciemne Jak po wakacjach w tropikach Mia豉m te okazj ogl康a kolor light i on niby daje delikatny,opalony kolor,ale mnie si kojarzy z takimi ja郾iutkimi rajstopkami, kolor ecru.

------------------------------------------------------

Co do Dave-wczoraj na這穎ny, dzi na這穎ny-koloru brak. Mam wersj jasn. Dla mnie to jest fenomen-w Kolastnie DHA jest na 7 czy 8 miejscu i mam natychmiastowy br您, w Dove jest na 5 i br您u brak Czekamy
a tak, stronk widzia豉m Troch si obawiam, nie wiem jako kolor wybra
Co do ilo軼i zastosowa - mo瞠 zale篡 jak d逝gie kto ma nogi ?
Mo瞠 sobie kupi na pr鏏 ten mniejszy spray...
Dzi瘯i
Marilyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 17:52   #944
Erato
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 343

W豉郾ie te si zastanawia豉m, jak to jest z tym DHA- w niekt鏎ych balsamach jest daleeeko, a 鄉ierdzi W innych wy瞠j, a nie 鄉ierdzi. Ciekawe, czy i co w sk豉dnikach balsamu neutralizuje smrodek DHA?

Szczere wyrazy wsp馧czucia dla "poszkodowanych przez HS" Z drugiej strony dobrze wiedzie, 瞠 to nie tylko ja tak mam i wszystko ze mn w porz康ku , tylko ten balsam jest do kitu. Nigdy przenigdy nie zdarzy這 mi si cos podobnego z 瘸dnym samoopalaczem czy br您erem. Dove jak na razie, odpuka, nie dostarcza takich rewelacyjnych efekt闚, chocia plami tu i 闚dzie.

Erato jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 18:31   #945
uskow
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 965

Dziewczyny ja troszk z innej beczki Przeczyta豉m na g堯wnej a tej metodzie airbrush i zastanawiam si czy do niej u篡wa si takich aerograf闚 jak np. ten : http://www.allegro.pl/item109973465_...a_faktura.html

Czy specjalnych jaki?
Spyta豉m ju na kosmetycznym, ale moze wy wiecie co na ten temat?

uskow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 18:41   #946
Sandija
Go嗆

I co, tym "d逝gopisem" psiukam sobie na odn騜a, czy jak? a jak na dekolt i paszcz? bo ba豉bym si, 瞠 w這sy sobie ty zafarbuj

A w og鏊e to ja szukam fajnego miejsca z takim opalaniem natryskowym w Warszawie, juz w zes興ym roku pisa豉m o tym w watku po鈍i璚onym tej瞠 metodzie i nic si nie dowiedzia豉m
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 18:51   #947
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marilyn
a tak, stronk widzia豉m Troch si obawiam, nie wiem jako kolor wybra
Co do ilo軼i zastosowa - mo瞠 zale篡 jak d逝gie kto ma nogi ?
Mo瞠 sobie kupi na pr鏏 ten mniejszy spray...
Dzi瘯i
Hmm-dark jest bardzo ciemny, coco r闚nie, natural to jest kolor ecru,wi璚 my郵, 瞠 chyba lekko opalony to b璠zie ten Terracota. Ja jestem bledzioszek i natural za jasny,a coco za ciemny Nie wiem od czego zale篡 ilo嗆 aplikacji Sama sie zastanawiam

--------
Dove br您uje A do klubu poszkodowanych przez HS ju si dawno zapisa豉m

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

Stary 2006-06-25, 18:53   #948
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uskow
Dziewczyny ja troszk z innej beczki Przeczyta豉m na g堯wnej a tej metodzie airbrush i zastanawiam si czy do niej u篡wa si takich aerograf闚 jak np. ten : http://www.allegro.pl/item109973465_...a_faktura.html

Czy specjalnych jaki?
Spyta豉m ju na kosmetycznym, ale moze wy wiecie co na ten temat?
A reszta ekwipunku do opalania natryskowego? Bo sam areograf to za ma這-chyba

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

Stary 2006-06-25, 22:06   #949
uskow
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 965

No w豉郾ie dziewczyny ja nic jeszcze nie wiem o tej metodzie Nati a co jest jeszcze potrzebne do tego opalania? Droga to przyjemno嗆?

uskow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-26, 10:25   #950
Auryna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Opalamy si!!!!

W sobot po po逝dniu u篡豉m chusteczki samoopalaj帷ej LRP, niestety efekt ko鎍owy wyszed nie do ko鎍a ciekawy Mam sporo przebarwie po tr康ziku, niedobitki krostek. W miejscu, gdzie sk鏎a jest w miar "czysta" br您 by delikatny, prawie nie widoczny, natomiast przebarwienia sta造 si jeszcze bardziej widoczne brudno-czerwone i wysz造 te, kt鏎ych normalnie wida nie by這 dobrze, 瞠 w miar szybko schodzi, ale moje marzenie o odstawieniu podk豉d闚 na lato chyba si nie spe軟i
Auryna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-26, 10:49   #951
pEtArdA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108

Auryna znam ten b鏊 nie moge sie nawet na buzi samoopalaczem posmarowac po prostu niczym nawet podczas opalania twarzy robi sie plamy mam juz dosc tych pudr闚 i podk豉dow
Stary 2006-06-26, 10:58   #952
kuleczka24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 232

kurcze, tez mam problem z samoopalaczami, pr鏏owa豉m chusteczek vichy i samoopalacza avene, LRP, loreala i zawsze mam dziwny kolor twarzy (taki 鄴速o-pomara鎍zowy) nie wiem juz czego u篡wa. A bladziutka jestem straszliwie. Nie chcem straszy ludzi moja Mama ca造 czas twierdzi, 瞠 jestem chora. Czego jeszcze mog spr鏏owa??
kuleczka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-26, 11:00   #953
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158

Cytat:
Napisane przez Sandija
Chcia豉m ponarzekac: p馧torej godziny moczy豉m si w wannie pe軟ej r騜nych chemikali闚, pillingowa豉m si chyba ca陰 wieczno嗆, g帳k szorowa豉m dwa razy tyle, a to dziadostwo HS dalej miejscami na mnie jest
Nie ma co, teraz wygl康am jakby mia豉 awersj do mycia pewnych miejsc - one wodr騜nieniu od reszty cia豉 s prawie czarne, bowiem, jak ju pisa豉m nie raz, HS pi瘯nie opala. Szkoda wielka, 瞠 schodz r闚nie pi瘯nie - artystycznie i z polotem. Nie mog si doszorowa.

Dobrze, ze dzi siedz w domu i choruj, to si za bardzo nie przejmuj, 瞠 wygl康am w ciapy. Jutro ciag dalszy szorowania (zdrapywania) i potem musz si na nowo opali, no
To ju wiesz co czu豉m kilkana軼ie dni temu... Tylko, 瞠 ja po Dove Dwa dni si m璚zy豉m ze zdzieraniem tego paskudztwa
Stary 2006-06-26, 11:03   #954
kuleczka24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 232

ale sie popisa豉m - nie chcem, analfabetyzm galopuj帷y, i pomy郵e, 瞠 dzi si broni (瞠bym tylko czego podobnego nie paln窸a)
jejku juz nie wiem, czego u篡wac, nogi blade i bede musia豉 wdzia rajstopyw taki upa
kuleczka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-26, 12:14   #955
marianna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 933

Z moich osobistych do鈍iadcze z HS - wynika, 瞠 on zdecydowanie nie lubi by nak豉dany "du穎 na raz". Fakt 瞠 najszybciej ze wszystkich tego typu balsam闚 br您uje (prosty sk豉d DHA najbli瞠j pocz徠ku sk豉du w por闚naniu do innych tasiemc闚) i to daje apetyt na wi璚ej - a nie t璠y droga.
Nak豉dany cieniutko, tak aby si ca造 wch這n掖 - nie robi (mi przynajmniej) krzywdy. Na這穎ny natomiast w takiej ilo軼i, 瞠 conieco zostaje na sk鏎ze - nie daj B鏬 lepi帷a si warstewka = plamy murowane. Ma這 tego, ju godzin po aplikacji potrafi si w takim przypadku zwa趾owa pozostawiaj帷 bia貫 placki.
Na mojej sk鏎ze nie lubi si te z pomara鎍zowym peelingiem Lirene - nie wch豉nia si na nim, mazia si po wierzchu. Natomiast po kawie na pod這簑 jogurtowym - wch豉nia si bez najmniejszego problemu.
marianna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-26, 12:34   #956
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

wczoraj posmarowa豉m si przy酥ieszaczem opalania z mas貫m kakaowym Ziaji i jestem 豉dnie opalona na br您ik i to po 1 dniu
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-26, 12:38   #957
karinaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 260

Cytat:
Napisane przez natii4

rozumiem ze juz aplikowalas na nozki te rajstopy? bardzo mi zalezy na odpowiedzi ,jaki efekt one daja,czy faktycznie kryja jakies tam pajaczki ,przebarwienia albo i moze siniaki ? i czy z bladej nozki "zrobia" opalona a efekt bedzie naturalny?
pozdrawiam
karinaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-26, 14:10   #958
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uskow
No w豉郾ie dziewczyny ja nic jeszcze nie wiem o tej metodzie Nati a co jest jeszcze potrzebne do tego opalania? Droga to przyjemno嗆?
Ja widzia豉m tylko raz takie urz康zonko i mia這 przymocowane co takiego z barwnikiem-tak puszk Tak od do逝 tego aerografa jest taki otworek i jeszcze jeden otworek jest i on by pod陰czony do czego co na moje oko wygl康a這 jak spr篹arka W ka盥ym razie by豉 to jaka maszyna

Cytat:
Napisane przez karinaaa
rozumiem ze juz aplikowalas na nozki te rajstopy? bardzo mi zalezy na odpowiedzi ,jaki efekt one daja,czy faktycznie kryja jakies tam pajaczki ,przebarwienia albo i moze siniaki ? i czy z bladej nozki "zrobia" opalona a efekt bedzie naturalny?
pozdrawiam
Aplikowa豉m je sobie na p馧 造dki Kryje,ale bardzo ciemno-br您owych pieprzyk闚 nie przykry,ale wszystkie zaczerwienia tak Tak jak wy瞠j pisa豉m Coco jaki mam daje bardzo mocn opalenizn jak po wakacjach w tropikach i my郵,瞠 z tej serii Terracota da jasn opalenizn

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

Stary 2006-06-26, 15:10   #959
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Post Dot.: Opalamy si!!!!

No i wykupili mi Dove , na rossmannowskich p馧kach jedyny 郵ad po balsamie to kartka z cen 12,99 , nawet tego do jasnej karnacji nie by這. No c騜 chwilowo zostaje mi Eveline, kt鏎y te lubi .
Stary 2006-06-26, 17:47   #960
Vivien
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 308

uskow: to co poda豉 to aerograf dla plastyk闚, nie ma nic wsp鏊nego z tym do opalania natryskowego, tego typu sprz璚ik jest np tutaj http://sklep.newcosmetics.pl/index.php?cPath=103_107 i kosztuje do嗆 troch
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.