Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 34 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-29, 08:54   #991
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158
Dot.: Opalamy si!!!!

Evitka - zmie Dove na inny balsam. Przejdzie Ci ta z這嗆 na bronzery
Stary 2006-06-29, 09:04   #992
agateczka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 660

Cytat:
Napisane przez kamaO
Kt鏎a SORAYA? Bo ja po Dove szukam czego co 豉dnie przyciemni, ale nie wyplami... A Garnier mi sie ko鎍zy.
o ta http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5487
opinie ma bardzo r騜ne ale ja sie podpisuje pod tymi najlepszymi
agateczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 09:08   #993
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

Cytat:
Evitka - zmie Dove na inny balsam. Przejdzie Ci ta z這嗆 na bronzery
ja chyba musz pomarudzic czasem....pod wzgl璠em oplaenizny mi odpowiada,bo jest do ceimnej (cho mam jasn).Bo jak uzywam cos do jasnej to nie widz efektu a smr鏚 czuj jakby efekt by....
HS odpada....a dove mam jeszcze ca貫 nowe opakowanie (z promocji) i resztk starego...

Mi sie wydaje 瞠 te moje "problemy" wynikaj z tego 瞠 mam jasna cer i ten efekt na mnie tak czasem dziwnie wygl康a...choc tesciwoa mi ostatnio powiedzia豉 瞠 mysla豉 瞠 mam rajstopy,a to by造 zbr您owione n霩ki....

A w豉snie leci do mnie samoopalacz do n鏬 z yves rocher (z wymianki) wi璚 opisz co to za ma.

jeszcze sobie kupi do bu嶔i sun ozon z rossmana bo ma ca趾iem dobre opinie.A jak bedzie dobry to mo瞠 jeszcze potem dokupi mleczko i bede cia趾o smarowa.

Oj ci篹kie jest zycie bledziocha.....(a marudz帷ego to juz w og鏊e...)

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 09:34   #994
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

Mi J&J tez zacz掖 z豉zi ale tylko z r彗 i dekoldu-tak jak wszystkie zreszt ale od 2 tygodni smaruje sie najwy瞠j co 2- 3 dni i nic nie z豉zi no i dekold pozostawiam nieruszony-jest teraz naturalnie opalony i nie chce tego zepsuc Mam pytanko widzia豉y軼ie w rosmanie tak och now (choc pami皻amja sprzed lat) serie do opalania Sun Ozon? jest tam te samoopalacz i sie zastanawiam czy sie nie skusic I z czystym sumieniem moge poleci najlepszy aczkolwiek nie drogi samoopalacz jaki w篡ciu mia豉m( a by造 juz chyba wszystkie do 25 z) Vipera (ok. 9 z) pameta kto te kosmetyki-troch s豉bo dost瘼ne ale tanie i dobre
Stary 2006-06-29, 09:49   #995
kamaO
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez evitka21
ja chyba musz pomarudzic czasem....pod wzgl璠em oplaenizny mi odpowiada,bo jest do ceimnej (cho mam jasn).Bo jak uzywam cos do jasnej to nie widz efektu a smr鏚 czuj jakby efekt by....
HS odpada....a dove mam jeszcze ca貫 nowe opakowanie (z promocji) i resztk starego...

Mi sie wydaje 瞠 te moje "problemy" wynikaj z tego 瞠 mam jasna cer i ten efekt na mnie tak czasem dziwnie wygl康a...choc tesciwoa mi ostatnio powiedzia豉 瞠 mysla豉 瞠 mam rajstopy,a to by造 zbr您owione n霩ki....

A w豉snie leci do mnie samoopalacz do n鏬 z yves rocher (z wymianki) wi璚 opisz co to za ma.

jeszcze sobie kupi do bu嶔i sun ozon z rossmana bo ma ca趾iem dobre opinie.A jak bedzie dobry to mo瞠 jeszcze potem dokupi mleczko i bede cia趾o smarowa.

Oj ci篹kie jest zycie bledziocha.....(a marudz帷ego to juz w og鏊e...)
Sun Ozon do twarzy zapycha! Tydzie mia豉m po nim pryszcze... Mia豉m ten w ciemnej tubce.
Stary 2006-06-29, 10:09   #996
Beekeeper
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 803
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez kamaO
Sun Ozon do twarzy zapycha! Tydzie mia豉m po nim pryszcze... Mia豉m ten w ciemnej tubce.
eee... ja go w豉郾ie kupi豉m Tam nie ma za bardzo co zapycha, chyba ze glycerin, co np na mnie nie dzia豉
Stary 2006-06-29, 10:18   #997
kamaO
Wtajemniczenie

Szcz窷ciara Moja buzia wygl康a豉 po nim tragicznie
Stary 2006-06-29, 10:22   #998
Beekeeper
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 803
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez kamaO
Szcz窷ciara Moja buzia wygl康a豉 po nim tragicznie
nio, ja dopiero raz uzywa豉m, wi璚 nie mam co si cieszy . Ale tak na pierwszy rzut to mnie zdziwi nawet. Za te cen... Niez造 nawet jest. Nie 鄉ierdzia zbytnio (ale mam katar), nie zrobi plam, zaciek闚 itp. Po 1 smarowaniu sk鏎a wygl康a b.naturalnie i raczej delikatnie (a mam ten do ciemnej). Powiedzia豉bym, 瞠 nawet delikatniej ni po J&J do ciemnej.
Stary 2006-06-29, 10:45   #999
Nati02
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 322
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez sylwiani
a ja z lenistwa, bo nie chce mi si wypilingowa jestem blada jak 軼iana i jest mi z tym dobrze, w ko鎍u bycie arystokracj zobowi您uje...

ale jak T wr鏂i z pracy zagoni go do pilingu plec闚 i zbli輳 si do ni窺zych warstw spo貫cznych
oczywi軼ie za pomoc dove dla bladzioch闚, a teraz id poszuka evelinki, bo ci庵le kusicie
Teraz pewnie Cie zaskocze: ja jeszcze a ni razu si nie peelingowa豉m, a zaciek闚- r闚nie a ni jednego
Stary 2006-06-29, 10:48   #1000
kamaO
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
nio, ja dopiero raz uzywa豉m, wi璚 nie mam co si cieszy . Ale tak na pierwszy rzut to mnie zdziwi nawet. Za te cen... Niez造 nawet jest. Nie 鄉ierdzia zbytnio (ale mam katar), nie zrobi plam, zaciek闚 itp. Po 1 smarowaniu sk鏎a wygl康a b.naturalnie i raczej delikatnie (a mam ten do ciemnej). Powiedzia豉bym, 瞠 nawet delikatniej ni po J&J do ciemnej.
Na mnie jako 鈔ednio br您owa. Tez mia豉m ten do ciemnej karnacji.
Stary 2006-06-29, 11:20   #1001
lafigue
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 114

豉aaa, ju nie wiem co zrobi, przesta豉m smarowa si dove, powoli stawa豉m si ja郾iejsza, p騧niej zrobi豉m peeling i nogi, r璚, dekold s ok,ale piersi i brzuch no masakra, jak d逝go to jeszcze b璠zie schodzi....to na serio wygl康a jakbym tam si nie my豉, albo jeszcze dodatkowo wysmarowa豉 zaschni皻ym nie powiem czym, takie brudne, oble郾e plamy wczoraj by豉m na basenie z nadziej 瞠 si odmocz i 豉twiej je zszoruj, ale gucio, ju zaczynam si wkurza wcze郾iej jak mia豉m tylko HS to normalnie zszed, teraz dove nak豉da豉m na sk鏎 opalon HS i taki efekt grrr, grrr... tak si zapali豉m do tych balsam闚 br您uj帷ych, ale po wyko鎍zeniu tego co mam w domu chyba wi璚ej do niech nie wr鏂

lafigue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 11:50   #1002
kamaO
Wtajemniczenie

Kolejna zmasakrowana przez Dove...

Wypr鏏uj 豉godniej dzia豉j帷y balsam i nie zra瘸j si tak od razu
Stary 2006-06-29, 12:05   #1003
Sylwia***
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 480
Red face Dot.: Opalamy si!!!!

Dziewczyny, mam problem i jak mi nie doradzicie, to pewnie znowu zrobie sobie kuku

Przezylam straszne skutki Holiday Skin w wersji ciemniejszej. Z jasniejsza nie mialam problemow (ale moze za krotka ja stosowalam).
W sobote ide na wesele, musze sie choc troche opalic!!! Na solarium juz za pozno.

Rozpatrzam 3 mozliwosci :/ :
Garnier (z tego, co wiem, tu jest tylko jeden uniwersalny odcien, ale jest on jasny)
Dove do jasniejszej
Dove do ciemniejszej

Najchetniej wzielabym ten do ciemniejszej, bo potrzebuje szybszych efektow, ale nie za cene 'brudnej' szyi i dekoltu po dwoch tygodniach.

No i mam pytanie, co tu by wybrac (wytyczna jest laciate schodzenie, albo raczej jego brak).

Czy duzo osob skarzy sie na Dove? I czy te, ktore mialy z tym problemy, mowia o wersji ciemniejszej, czy jasniejszej?

Czy wiele osob skarzylo sie na garniera (jesli chodzi o laciatosc)?

Czy garnier jest ciemniejszy od jasnej wersji HS? I co jest ciemniejsze: garnier czy dove jasniejszy?

Czytalam ten watek, ale po 1. juz nie pamietam wielu postow (bo jak mialam HS to bylo na poczatku ok), a po 2 wiele dziewczyn, ktore pisze tutaj, nie zaznacza, czy ma wersje ciemniejsza, czy jasniejsza, a to jest dla mnie najwazniejsze. Wiec prosze, dziewczynki, piszcie to zawsze.

Mam nadzieje, ze jednak pare osob sie wypowie, i potem ja po prostu kupie to, co mi wiecej osob radzilo, bo sama juz kompletnie nie wiem!

Ewentualnie jakis dobry samoopalcz tez by mnei ucieszyl.

Evelinka odpada, bo nie jestem teraz w Polsce Tak to bym ja wyprobowala.

Dodam jeszcze, ze wczoraj uzylam brazera w sprayu, i skutki sa straszne , na szczescie tylko raz uzylam, ale plam jest duzo i wcale nie schodza wiec odradzam spraye. W zaglebieniach np. przy obojczyku, nie ma szans, zeby sie toto dobrze rozlozylo, a poza tym czesto wylatuje preparat w wodnej postaci, a nie powinno sie tego rozsmarowywaac, i co wtedy zrobic? Plamy jak sie patrzy.
Sylwia*** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 12:09   #1004
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Witajcie Podczytuje Wasze opinie, ale teraz to sie nawet wypowiem

Bylam przez 3 lata zagorzala zwolenniczka solarium, ale po tym jak niektore z Was na mnie 'nakrzyczaly' postanowilam z solarium zrezygnowac.

Kupilam Dove do jasnej karnacji. Tak na prawde jestem teraz mocno opalona, ale nie chcialam ryzykowac z ciemniejszym odcieniem.

A wiec wysmarowalam sie 2 razy.

Zapach do zniesienia.

Moja opalenizna po 2-gim razie zrobila sie zoltawa.

Smaruje sie wieczorem po prysznicu.

Wczoraj 3-ci raz sie nie posmarowalam, bo podczas prysznicowania sie leciala ze mnie brazowa woda. Wszystko ze mnie splynelo! A wiec z dalszego smarowania zrezygnowalam, no bo po co sie smarowac, jak to ma zaraz splynac?

Jestem rozczarowana...
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 12:11   #1005
Nati02
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 322
Wpisy w blogu: 1

Sylwiu
Jako, ze br您uje sie od niedawna, nie dodam wyczerpuj帷ej wypowiedzi, ale postaram si pom鏂.

Stosuj naprzemiennie evelinke i dove do ciemnej karnacji. Evelinka nie daje wielkich efektow, ale ladnie podtrzymuje opalenizne.
Dove do ciemnej karnacji jest dla mnie rewelacj. Nie mam zadnych zaciek闚, nie brudzi mi ubrac nic a nic. Mog go chwalic ile wlezie
Wazne jest to, ze nie peelinguje sie w ogole- lenistwo, a przykrych niespodzianek nie mam.
Nie jestem bladziuchem, mam 鈔edni karnacje, a dove zrobi na mnie pioronuj帷e wrazenie- ladnie zabr您owi豉m sie
Stary 2006-06-29, 12:14   #1006
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Post Dot.: Opalamy si!!!!

Sylwio, niestety my郵, 瞠 doradzenie Tobie w 100% co zmasakruje cia這, a co nie, jest niemo磧iwe . To, co jednych opala na r闚nomierny br您ik, innych wyplamia itd., itp.

Mog natomiast z w豉snego do鈍iadczenia napisa o Dove do ciemnej karnacji, kt鏎y na mnie 鈔ednim bladziochu sprawuje si rewelacyjnie. Raz w tygodniu robi peeling kawowy. Przy czym na nogi i r璚e przed na這瞠niem Dove, smaruj si jakim balsamem nawil瘸j帷ym, a dopiero na to Dove. Po 2, 3 na這瞠niach 豉dny br您ik. Czyta豉m jednak r闚nie wypowiedzi dziewczyn, kt鏎e Dove niestety "skrzywdzi" . Tak, 瞠 wyb鏎 nale篡 do Ciebie .
Stary 2006-06-29, 12:27   #1007
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
mi nie grozi-moja sucha sk鏎a nie wie co to pryszcze....

kupi豉m sun ozon ten w ciemnej tubce i w豉郾ie testuje...

Mi sie wydaje 瞠 to 瞠 nas "masakruj" balsamy br您uj帷e w duzej mierze zalezy od tego jak mamy cer. Ja uzywam do ciemnych choc mam jasn i mo瞠 dlatego s problemy.
Z drugiej strony nie chce mi sie tymi smierdziuchami smarowac przez tydzie 瞠by jakies tam lekkie zbr篩owienie zobaczy.
I na pewno du膨 rol odgrywa tu jak nak豉damy balsam.Ja np wiem juz 瞠 musze jednak wi璚ej uwagi przyk豉dac do rozsmarowywania.

Pare post闚 wczesniej nie psioczy豉m na dove (m鎩 do ciemnej),bo suma sumarum jestem z niego zadowolona,tylko na br您owacze og鏊nie.

Po prostu mi sie wydaje 瞠 osoby z jasna karnacj maja wi璚ej k這pot闚 ze wszelkimi balasamami br您uj帷ymi.

Stary 2006-06-29, 13:10   #1008
Sylwia***
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 480

Kobietki
Dzieki za odpowiedzi!

No to wychodzi na to, ze kupie dove ciemny... i zobaczymy po prostu, co bedzie, chociaz sie boje.

Denerwuje mnie to, ze ten dove kosztuje 5 Euro, a starczy mi na tydzien (HS starczal mi na ok 8 smarowan), to niezla cena jak na tydzien! Wolalabym juz w sumie pojsc na solarke, przez w sumie 20 minut bym sie troche juz opalila, a trwalsze by to bylo, tylko trzeba sie tez zabezpieczyc.

Zrobie chyba tak, jak Kasia: najpierw sie posmaruje normalnym balsamem, a potem dove (dlugo musisz odczekac po normalnym balsamie?).
Kasiu, a Ty juz dlugo stosujesz tego dove ciemnego? I czy rowno schodzi, a nie, ze raz czy dwa jak sie nie posmarujesz, to zaczyna to z ciebie platami schodzic? I czy z jakimikolwiek innymi balsamami brazujacymi mialas takie problemy (i czy z ciemnymi czy jasnymi)?

I jeszcze podoba mi sie patent, zeby uzywac naprzemiennie slabszego (np. garniera ja bym wziela) i mocniejszego (np. dove), nawet mnie takie zestawienie kusi... tyle, ze ja juz nie chce za bardzo inwestowac w te balsamy, bo za duzo z nimi problemow, mam nadzieje, ze kilka krotkich wizyt na sloneczku lub na solarium lepiej sie sprawdzi, a cena ta sama...

Dziekuje jeszcze raz, a jakby ktos jeszcze mial cos do powiedzenia, to prosze o opinie.
Sylwia*** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 14:14   #1009
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
Denerwuje mnie to, ze ten dove kosztuje 5 Euro, a starczy mi na tydzien (HS starczal mi na ok 8 smarowan), to niezla cena jak na tydzien!
to ty straszne ilo軼i tego 豉dujesz!!!!!!!
mi starcza na dobre kilkanascie uzyc (jak nie wi璚ej).

Mi sie osobiscie wydaje 瞠 jak bedziesz tak duzo balsamu na raz uzywac to dopiero bed ci p豉ty odchodzi...

wydaje mi sie 瞠 uzywanie na przemian garniera z dove bedzie dobre.

Ja polecam najpierw peeling, potem lekki balsam nawil瘸j帷y a za ok.godzink br您owacz. Przy balsamie br您. niby mozna omin帷 nawil瘸cza,ale jak sk鏎a jest dobrze nawilzona to mniejsze ryzyko plam.

Stary 2006-06-29, 14:54   #1010
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

Sylwio, to ty rzeczywicie du穎 豉dujesz tego Dove, ja te go u篡wam, i bardzo sobie go chwal, wczoraj posmarowa豉m si raz po po逝dniu, a potem drugi raz na noc, i dzisiaj jestem 郵icznie opalona.
Mam ten do ciemnej karnacji, uwa瘸m 瞠 on br您uje do嗆 mocno i trzeba z nim uwa瘸, np. kolana i wszystkie suche miejsca wcze郾iej przesmarowa jakim nawil瘸czem..
Ale teraz posmaruje si dopiero za 3 dni, bo nawet pod prysznicem on mi tak szybko nie schodzi.
Nie chodzi p豉tami, ale peeling koniecznie trzeba raz na tydzie zrobi.
W mi璠zy czasie du穎 nawil瘸m sk鏎 balsamami nawil瘸j帷ymi bo Dove wysusza mji sk鏎
To jego jedyny minus.
HS lepiej nawil瘸, ale za to schodzi nie r闚no.
I u篡wam te dla podkre郵enia kolorytu Kolastyn br您uj帷.
I jest super

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 15:05   #1011
Wojtusia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 456

Oj w ko鎍u znalaz豉m chwil na Wiza

U mnie to wygl康a tak:

- twarz, dekolt i r璚e - samoopalacz Avene, a czasami jak chc by bardziej opalona to chusteczki LRP

-cia這: pocz徠kowo u篡wa豉m J&J HS do jasnej karnacji, ale jako nie umialam sie nim r闚no posmarowa i zawsze mi jakie plamy wychodzi造.

Teraz do cia豉 u篡wam tak chwalonej przez was Evelinki i o 瘸dnych plamach nie ma mowy, natomiast troszk za s豉bo br您uje wg mnie. Bo co si posmaruj to zaraz sie zmyje pod prysznicem. Ale c騜, narazie nic innego nie mam.
Wojtusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 15:39   #1012
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
W mi璠zy czasie du穎 nawil瘸m sk鏎 balsamami nawil瘸j帷ymi bo Dove wysusza mji sk鏎
to ten nieszcz瘰ny DHA wysusza w czym by nie by. Mi sie osobi軼ie wydaje 瞠 stopie wysuszenia po uzyciu dove i tak jest ok.

Jedne balsamy/kremy/samoopalacze maja go wiecej ,drugie mniej,jedne maj wi璚ej nawil瘸czy.....
Fakt faktem 瞠 zawsze wysusza i zawsze 鄉ierdzi (czasem jedynie mniej lub na niekt鏎ych sk鏎ach mniej go czu)

Uzywa豉m tez samoopalacza eveline (cudny,ma這 sierdzia ale ten do jasnej karancji za jasny dla mnie)i ten to mnie dopiero wysusza-rano mia豉m 軼iagni皻a buzi.Ale zaraz nawilzy豉m i by這 ok.

Stary 2006-06-29, 16:40   #1013
lulum
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108
GG do lulum
Question Dove summer glow te na twarz...?

Hej kobitki! zakupilam dzis ten balsamik z dove do jasnej karnacji i zastanawiam sie czy moge nim smarn帷 twarz? a je郵i tak to jak to zrobic 瞠by efekt nie wyszed komiczny? Doradzcie prosz?
Aha i czy przed ka盥ym jego zastosowaniem robicie pilling?
lulum jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 16:45   #1014
natii4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 363
Dot.: Dove summer glow te na twarz...?

Cytat:
Napisane przez lulum
Hej kobitki! zakupilam dzis ten balsamik z dove do jasnej karnacji i zastanawiam sie czy moge nim smarn帷 twarz? a je郵i tak to jak to zrobic 瞠by efekt nie wyszed komiczny? Doradzcie prosz?
Aha i czy przed ka盥ym jego zastosowaniem robicie pilling?
Peeling-nawil瞠nie- balsam. Ja nak豉da豉m, 篡j Nie wypryszczy mnie jako mocno-po Kolastynie bywa這 gorzej U mnie pierwsze podej軼ie nie do ko鎍a by這 udane,ale to moja wina,a nie balsamu

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 17:16   #1015
lulum
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108
GG do lulum

Cytat:
Napisane przez natii4
Peeling-nawil瞠nie- balsam. Ja nak豉da豉m, 篡j Nie wypryszczy mnie jako mocno-po Kolastynie bywa這 gorzej U mnie pierwsze podej軼ie nie do ko鎍a by這 udane,ale to moja wina,a nie balsamu
Dzi瘯i natii4
Dzi zrobi kilka godzin wczesniej depilacj a wieczorkiem pilling i posmaruj si tym Dove. Ale twarz chyba zostwi narazie nienaruszon. Zobacz jaki efekt wyjdzie jutro rano.
A czy mam rozumie ze ten pilling robisz przed ka盥ym na這瞠niem Dove? i czy przed Dove nak豉dasz jeszcze inny balsam nawil瘸j帷y?
Bo ja mam nivea do cery wra磧iwej nawil瘸j帷y, ale mysla豉m zeby go ewentualnie na這篡 bezpo鈔ednio po Dove.
I jeszcze jedno my郵a豉m 瞠by stosowa dove co drugi dzie, ale... najpierw musz zobaczy jak zadzia豉. Trzymaj kciuczki)
lulum jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 17:22   #1016
natii4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 363

Cytat:
Napisane przez lulum
Dzi瘯i natii4
Dzi zrobi kilka godzin wczesniej depilacj a wieczorkiem pilling i posmaruj si tym Dove. Ale twarz chyba zostwi narazie nienaruszon. Zobacz jaki efekt wyjdzie jutro rano.
A czy mam rozumie ze ten pilling robisz przed ka盥ym na這瞠niem Dove? i czy przed Dove nak豉dasz jeszcze inny balsam nawil瘸j帷y?
Bo ja mam nivea do cery wra磧iwej nawil瘸j帷y, ale mysla豉m zeby go ewentualnie na這篡 bezpo鈔ednio po Dove.
I jeszcze jedno my郵a豉m 瞠by stosowa dove co drugi dzie, ale... najpierw musz zobaczy jak zadzia豉. Trzymaj kciuczki)
Ja Dove nak豉dam raz-dwa razy w tygodniu na cia這, twarz i wtedy robi peeling, przed Dove nak豉dam balsam nawil瘸j帷y

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 19:39   #1017
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

Ja robie tak samo jak Natii4

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 20:17   #1018
Gween
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 699

A jednak si okazuje, 瞠 to nie by豉 schodz帷a sk鏎a Mam plamy po Dove :/ A ju si cieszy豉m, 瞠 mocno br您uje, 豉dnie pachnie i jest w og鏊e super. Przez niego musia豉m ubra dzisiaj d逝gi r瘯aw, na szcz窷cie pogoda si 'dostosowala' do mnie Zaraz id go z siebie zdziera. Zrobi jeszcze jedno podej軼ie z Dove. Je郵i tak mnie zmasakruje jak teraz to wykorzystam go do smarowania n鏬. O dziwo im 瘸dnej krzywdy nie narobi.
Gween jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 21:01   #1019
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
Zrobie chyba tak, jak Kasia: najpierw sie posmaruje normalnym balsamem, a potem dove (dlugo musisz odczekac po normalnym balsamie?).
Kasiu, a Ty juz dlugo stosujesz tego dove ciemnego? I czy rowno schodzi, a nie, ze raz czy dwa jak sie nie posmarujesz, to zaczyna to z ciebie platami schodzic? I czy z jakimikolwiek innymi balsamami brazujacymi mialas takie problemy (i czy z ciemnymi czy jasnymi)?
Na mnie schodzi zdaje si r闚no, 瘸dnie p豉ty ze mnie nie lec. Problemu schodz帷ych p豉t闚 nie mia豉m przy 瘸dnym innym (ale u篡wa豉m wcze郾iej tylko Sopotu Zaji). Ale zapomnia豉m doda, 瞠 u篡wam go na przemian (mniej wi璚ej 2 razy Dove do ciemnej karnacji, a potem Eveline, albo inaczej kiedy mam ochot na owocowy zapach - Dove, kiedy na "morski" Eveline). Nie jest tak, 瞠 ca造 czas jestem samopalona, bo nie zawsze chce mi si nak豉da te mazid豉 . Peeling kawowy dobrze radzi sobie ze 軼ieraniem koloru, prawie do cna -> i wtedy zaczynam zabaw na nowo .
Stary 2006-06-29, 21:13   #1020
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 590

Dziewczyny, moze tak w pigu販e i "po szkolnemu"wystawic cenzurki specyfikom do br您owienia. Wasz trafienia i pora磬i??

Autohelios - zel-kem samoopalaj帷u do twarzy od LRP - na 6, jedyny, ktory mnie nie zawiod, tzn: zero plam, zero zapychania, schodzi rownomiernie, daje zlocistobrazowy odcien,瘸dnego pomaro鎍zu. Wada - cena.

Vichy - chusteczki samoopalaj帷e - na 3-, uzy豉m wczoraj, jestem w plamy, kolor [na mnie] - wpada w pomarancz. Czeka mnie pelieng. Ale przynajmniej nie zapchala mi porow - no i patent z chusteczka umozliwia latwa aplikacje czy tez transport. Rowniez cena na plus - 5 zl/ szt.

Garnier - skora musnieta sloncem - na 4 - do ciala moze byc, trzeba uwazac coby nie narobic sobie plam, ale poki co nic lepszego na odwlok nie udalo mi sie znalezc.

Avon - satynowy brazujacy balsam do ciala, SSS - na 1 - koszmarrrrnie plami i ten zapach....

Bielenda - olejek brazuj帷y - na 4 - efekt, jaki uzyskuje po tym olejku nie nazwa豉bym brazujacym, ale uwioelbiam ten po造sk [z這te migotki], ktory zostaje na sk鏎ze. Plus takze za konsystencje zelowa - szybko sie wchlania, zw豉szcza na mokra skore i cudownie nawilza.

Clarins - samoopalajacy krem nawilzaj帷y do twarzy - na 4-, minus za lekkie tendencje do zapychania porow i stosunkowo niewielki efekt opalenia skory - a przy takiej cenie oczekuje wyzszej jakosci.

Avene - nawilzajace krem samoopalajacy do twarzy - eeeeh, sliczny kolor, genialnie nawilza ale trojglicerydy w skladzie. poniewaz to nie wina produktu, tylko moja skora mowi glicerydom niet - niech bedzie 5-.

Tyle z moich przyg鏚 z samooplaczami
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.