Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 36 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-07-02, 00:55   #1051
frik frik
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 862
Dot.: Opalamy si!!!!

Ewelinka rzeczywiscie jest przyjemniasta

A dove jakis czas temu szukalam to nie bylo, wszystko wykupilyscie!
Teraz stwierdzilam, ze sama ewelinka bede traktowac swoja skore, bo skladowania kosmetykow nie lubie, zle sie czuje psychicznie z napoczetymi, niezuzytymi tubkami. Feee Leza, leza, sie marnuja i traca waznosc, a tymczasem pelno nowosci na rynku i nigdy do nich nie wracam. Bidulki p馧kowe
frik frik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-02, 00:57   #1052
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Zaczynaj mi si ko鎍zy pr鏏ki samoopalacza LRP i nie mam poj璚ia co poczn dalej (1 saszetka starczy豉 mi na ok 5 razy) Mi這 si go u篡wa, wydaje si by delikatny. Tylko cena mnie martwi, raczej go sobie nie sprawi
Mo瞠cie mi poleci jaki r闚nie dobry no i przede wszystkim! tani samoopalacz, nadaj帷y si do twarzy?
I nadaj帷y wyra幡y, naturalny kolor? No i 瞠by mi si udawa這 go rozmarowa, efekt bez plam rano I nie dra積i帷y naczynek - np. krem br您uj帷y HS do twarzy strasznie mi podra積ia twarz.
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-02, 00:59   #1053
beoneself
Zakorzenienie

W czelu軼iach 豉ziennej szafki odnalaz豉m przed chwil samoopalacz Vipery. O ten:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14076
Ryzykowa, i na這篡 to to na twarz?
Stary 2006-07-02, 01:25   #1054
Ivvonka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 977

Cytat:
Napisane przez yedanna
Ooo Ivonka, odpowiedzia豉 na moje pytanie zanim pad這 W takim razie skusz si na ten 2 - komorowy tylko napisz jeszcze jak to jest z tym zapychaniem?
Mnie nie zapycha i lubie go, bo od razu brazowi Z natury jestem bardzo niecierpliwa
Ivvonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-02, 02:35   #1055
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Mnie nie zapycha i lubie go, bo od razu brazowi Z natury jestem bardzo niecierpliwa
C騜, ja te ale przede wszystkim do L'oreala zach璚i這 mnie mleczko o kt鏎ym ju pisa豉m. Je郵i i ten produkt ma podobne dzia豉nie i tak nawil瘸, to r闚nie zrobi zapas.
Dzi瘯uj

P.S. Czy s逝sznie mi si wydaje, 瞠 nie ma go w KWC? czy po prostu nie mog znale潭
Stary 2006-07-02, 08:48   #1056
amika79
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 511

Cytat:
Napisane przez beoneself
Ale r璚e?! To jest tragedia. Plamiaste d這nie, kreski na nadgarstkach, bia貫 kreski w zg璚iu r瘯i - "naprzeciwko 這kcia"
Jak sobie radzicie z r瘯ami? Nawet, jak ju mi si uda r闚no zrobi d這nie... to nast瘼nego dnia znowu s bia貫, bo cz瘰to myj r璚e, i kolor si zmywa.
Ja si samoopalam dwa i p馧 roku, jestem niby do鈍iadczona, ale zawsze mam ten sam problem :/ : to zgi璚ie "na przeciw 這kcia" i d這nie (podobny problem do Twojego). Grrrr... czasami ju si mi brak ... Mo瞠 za這篡my jak捷 grup wsparcia?

Jeszcze si w tym w徠ku (chyba) nie wypowiada豉m, napisz wi璚 czego u篡wam tego lata. Jest to samoopalacz L'Oreal Subime Bronze w 瞠lu. Bardzo 豉two si go aplikuje, zaraz po aplikacji nadaje sk鏎ze 鄴速awy odcie, ale rano opalenizna jest 豉dna i naturalna. Lepi si, ale mi to nie przeszkadza. Wa積e dla mnie jest to, 瞠 prawie w og鏊e nie 鄉ierdzi. Dla mnie to podstawa przy wyborze kosmetyku samoopalaj帷ego. Nawet gdyby jaki samoopalacz dawa kolor chi雟kiej 鄴販i, przebola豉bym, ale intensywnego smrodku samoopalaczowego nie znios. Samoopalacz ma jedn wad: bardzo wysusza. Nie mo積a zapominie przy nim o dobrym balsamie nawil瘸j帷ym i to najlepiej nak豉danym dwa razy dziennie. A! Stosuj go te na twarz. Na pocz徠ku j troch podra積i, ale teraz jest ju wszystko OK. Sk鏎a si jakby przyzwyczai豉.
Stary 2006-07-02, 12:28   #1057
agatka-a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 941

mi sie dzi uda這 w ko鎍u zdoby evelinke, od paru tygodni jej szuka豉m, oblecia豉m wi瘯szo軼 drogerii, i tak jak podejrzewa豉m na rynku j znalaz豉m
no zobaczymy teraz jak si bedzie spisywa
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-02, 16:57   #1058
sylwiani
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 140

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ja wczoraj ogl康a豉m sobie ten dwukomorowy L'Orela i rzeczywi軼ie nie ma zapychaczy, co鈣am wzbudzi這 moje podejrzenia je瞠li chodzi o stosowanie po d逝窺zym czasie, ale cenowo 40 z za 30 ml - to wol sprawdzonego LRP 63 z za 100 ml i sprawdzony - nawet nawil瘸

A swoj drog, to te ceny na KWC to s chyba z kosmosu - napiszcie mi prosz, gdzie istniej taka cudna apteka, w kt鏎ej LRP kosztuj 44-55 z - u mnie w ka盥ej ponad sze嗆 dych!

a do cia趾a Dove i Ewelinka na razie rz康z, zobaczymy co dalej - po traumie z HS boj si zachwala opalenizn za wczasu.
na allegro
kupi豉m samoopalacz aveve za 42 z, za 瞠 jeszcze inne rzeczy kupowa豉m, to si op豉ca這 (koszt przesy趾i 6,50)
sylwiani jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-02, 17:15   #1059
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwiani
na allegro
kupi豉m samoopalacz aveve za 42 z, za 瞠 jeszcze inne rzeczy kupowa豉m, to si op豉ca這 (koszt przesy趾i 6,50)
Znalaz豉m na allegro ale cena wywo逝je u mnie podejrzenia co do oryginalno軼i towaru... Co my郵icie?
http://www.allegro.pl/item113199683_...cz_nowosc.html
Stary 2006-07-02, 23:32   #1060
frik frik
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 862

Yedanna noo cena ciekawa.. a sprzedawca ma prawie same pozytywy. I to ile.. Nie wiem czy az tyle osob by sie dalo nabrac, jezeli sprzedaje podrobki. Az mnie to zachecilo... Ale niee ja postanowilam oszczedzac a mam evelinke i nic nie kupuje dopoki jej nie wykoncze!

A dzis w carrefourze bylam i ten sublime Loreala kosztuje 38 zl tam. Stal jeden rozdziubany i otwarty.. Ble. Mimo to skoro juz ktos przy nim majstrowal to sobie wzielam kropeczke do powachania I pachnie podobnie jak evelinka, albo mi sie wydaje. Ale fajnie, bo taki brazowy slad zostawia. Szkoda, ze taka mala pojemnosc
frik frik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-02, 23:50   #1061
uskow
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 965

Cytat:
Napisane przez yedanna
Znalaz豉m na allegro ale cena wywo逝je u mnie podejrzenia co do oryginalno軼i towaru... Co my郵icie?
http://www.allegro.pl/item113199683_...cz_nowosc.html
Moim zdaniem to orygina. Wcale cena nie jest a tak bardzo zni穎na po dodaniu przesy趾i wyjdzie taniej z 7 z這tych.

uskow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-03, 00:23   #1062
yedanna
Zakorzenienie

No dziewczyny, kusicie mnie. Mimo wszystko mam stracha, bo na allegro kilkakrotnie naci窸am si na podr鏏ki w豉郾ie L'oreala i przesta豉m kupowa. Zauwa篡豉m, 瞠 ma same pozytywy ale inni maj ten kosmetyk od 30z w g鏎... A poza tym ma te b造szczyki L;orela za 17 z a to r闚nie podejrzana cena jak na oryginalny kosmetyk... No nie wiem... A ile dok豉dnie kosztuje w sklepie?
Stary 2006-07-03, 08:49   #1063
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158

Ja kupi豉m dwukomorowego Loreal'a za 34z w Realu Wszystkie samoopalacze z tej serii s w tej cenie.
Stary 2006-07-03, 09:19   #1064
madzious
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Ja uzywalam Holiday Skin J&J i oczywiscie po dw鏂h razach by豉m ca豉 w plamach... nigdy wiecej :P

madzious jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-03, 09:39   #1065
kamaO
Wtajemniczenie

Czy s potwierdzone informacje na temat tego, 瞠 Nutribronze jest ju w Rossmanach? Wybieram si dzisiaj i ch皻nie wypr鏏uj. Garnier na wyko鎍zeniu (ma豉 butla schodzi szybko niestety), Evelinka tylko podkre郵a opalenizn, a z Dove i J&J nie chc juz eksperymentowa. Wraca mi naturalna blado嗆 i musz si jej jako pozby
Stary 2006-07-03, 12:56   #1066
lulum
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108
GG do lulum

A ja na chwil zaprzesta豉m stosowania Dove, p鏦i co z豉zi mi opalenizna naturalna. Nie ob璠zie si bez porz康nego pillingu. Musz odczeka a sk鏎a zejdzie do ko鎍a, bo b璠e mia豉 豉ty na ciele z Dove. W mi璠zy czasie planuje spotkania ze s這鎍em, na le瘸czku z ksi捫k na pobliskim kapielisku
Ewentualnie nier闚no軼i od bikinii posmaruje Dove

Ale jak dla mnie Dove jest spoczko. Chocia m鎩 T st瘯a, 瞠 czuje smrodzik jak si nim wysmaruje. Owszem czu, ale wcale nie tak strasznie. No, ale nie wszytskim si dogodzi
Pozdrawiam
lulum jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-03, 14:39   #1067
Ash
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 470

Cytat:
Napisane przez beoneself
Nie ma sprawy
No wi璚 - smaruj nogi normalnie, wcieram, wmasowywuj. Ale omijam kostki. Tzn je te smaruj, ale cieniutko i bez wcierania. Potem bior husteczk higieniczn i 軼ieram z kolan i kostek. Potem rozcieram balsam na kostki i kolana z ich okolic)
Rozumiesz cokolwiek? Brzmi skomplikowanie, ale takie kombinacje u mnie najlepiej skutkuj, kolana i kostki mam w jednolitym kolorze
Co do st鏕... odpowiednio cie鎥a wartwa, dok豉dnie rozsmarowana. Nie zapomnij o palcach! (mi si zdarzy這)
Stary 2006-07-03, 15:01   #1068
Ash
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 470

co do opalania... moze mnie zlinczujecie (ale i tak na razie nie bede wiedziala, bo sobie zaraz pojde od kompa, a w domu na razie nie mam netu ), ale sobie posmarowalam nozki przyspieszaczem opalania od Akszeingi, buzie, dekolt i szyj antkiem i zaraz spadam do domu pomaga przy myciu basenu, wiec mam nadziej si opali i olewam na razie HS, dove nie mog豉m oczywi軼ie dosta
z kwaskow uzywam jedynie maseczke aspirynowa, jak mi sie przypomni wiec chyba krzywdy sobie nie zrobie. w koncu tyle lat zy豉m w nie鈍iadomo軼i i jeszcze 篡j
Stary 2006-07-03, 15:22   #1069
beoneself
Zakorzenienie

Wiecie co? Olewam te balsamy br您uj帷e, przynajmniej na pewno nie b璠 ju smarowa r彗
Ca貫 moje ramiona i przedramiona wygl康aj na nier闚no opalone, jakby mi si nier闚no pigment roz這篡 Z daleka tego nie wida, wi璚 nie b璠 si 軼iera, lada chwila powinno zej嗆
Jestem obra穎na na Dove br您uj帷y.
Ale trzeba mu przyna, 瞠 do n鏬 spisuje si znakomicie. No, brzuch te wygl康a ca趾iem - ca趾iem. Reszta - tragedia!
Stary 2006-07-04, 07:48   #1070
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

beoneself a ja wczoraj ogoli豉m nogi, wypilingowa豉m je porz康nie pomara鎍zowym eriskiem i na這篡豉m balsam oliwkowy ziaji.
Poczeka豉m a si wch這nie, dok豉dnie wmasowa豉m w kostki w stopy, w palce u st鏕, oczywi軼ie kolana i potem w ruch poszed Dove, ten do ciemnej karnacji.
Wieczorem posmarowa豉m nim nogi i ca貫 cia這 drugi raz.
Kurcze i zn闚 si uda這, dzi jestem pi瘯nie opalona bez jednej smugi.
Nie wiem dlaczego niekt鏎ych on smu篡 no, jeste pewna 瞠 r闚no smarujesz na g豉dkie cia這?
Nie poddawaj si

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 07:59   #1071
kamaO
Wtajemniczenie

Przeszuka豉m wczoraj wszystkie mo磧iwe sklepy w mie軼ie (w tym Rossmann i Natura) i nigdzie nie ma Nutribronze Ju prawie kupi豉m Dove do jasnej karnacji, ale co mnie jednak tkn窸o i wysz豉m z pustymi r瘯ami. Garnier si ko鎍zy i chyba ponownie kupi jego Albo z mocniejszego kalibru Sublime Bronze Loreal'a, ale ten koloryzuj帷y natychmiast Tylko po niego to do Reala musz si wybra... W Tesco z samoopalaczy i balsam闚 br您uj帷ych jest tylko Dove, J&J i mazid豉 Bielendy i Kolastyny

Osio趾owi w 興obie dano...
Stary 2006-07-04, 17:26   #1072
Sandija
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Cytat:
Napisane przez natii4
Jak ostatnio chcia豉m kupi dwukomorowy samoopalacz to nie by這 Ale znalaz豉m miejsce,gdzie sobie mo積a z katalog闚 zamiawia i zapoluj na ten barwiony z Ori
Nati, a mo瞠 podzieli si informacj, co to za stronka?

Sylwiani
- hm, 瞠 na Allegro tanio, to ja wiem, ale cena w KWC powinna by z 篡cia wzi皻a - kurna, ja nie mia豉m czasu, zeby czeka a Pan Supersprzedawca 豉skawie wy郵 mi paczuszk, PP j dostarczy itd., - musia豉m mie na juz i 63 z wylecia造 z kieszeni Nie lubie przep豉ca.

Jestem bardzo zadowolona z Dove - nie ma plam, mycia i pillingi znosi z godno軼i, bardzo fajnie wygl康am - efekt s豉bszy ni HS, ale mo瞠 to i lepiej, bo wzror闚 graficznych r闚nie nie ma no i w og鏊e sama w sobie jestem ju lekko opalona, a w przysz造m tygodniu si doprawi na Costa Brava
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 18:14   #1073
natii4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 363

Cytat:
Napisane przez Sandija
Nati, a mo瞠 podzieli si informacj, co to za stronka?
Nie strona,a real Znaz豉m punkt,gdzie kto jest konsultantem Ori, Avonu i ATC Cosmetics i mo積a tam sobie zamawia

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 18:59   #1074
Sandija
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Ajajaj, my郵a豉m, 瞠 gdzie w internecie, to bym sobie zajrza豉. No nic, tak czy inaczej dzi瘯 za odpowied
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 19:05   #1075
madziarra
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 013
GG do madziarra

Od kilku dni smaruj si koloryzuj帷ym L`orealem i codziennie piej z zachwytu Mam na ciele boski br您, jak po miesi璚znym pobycie na Kanarach Wszyscy si pytaj gdzie si tak opali豉m
I zero plam czy zaciek闚 (przed aplikacj wcieram balsam ) Niech si Johnsony schowaj
madziarra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 19:58   #1076
Opiumalfa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 837

wiecie co nie bede oryginalna przyjecha豉m z moich woja篡, m璚z帷 sie z tym dove zeby na Pary wygladac nie jak corka m造narza i ...jak mnie TZ zobaczy to po poirwsze stwierdzi dlaczego jestem taka z馧ta??myslalam ze jestem brazowa, no i zobaczy陰m sie pod naturalne swiat這... dzien przed wyjazdem do Paryza musia陰m zdrapac cal si bo wyglada陰m jak kr闚ka 陰ciata aaaa ratunku to by koszmar, tyle pracy i dupa nienawidze samoopalaczy.

chusteczka LRP -srednia, zadna rewela.

bed帷 w Londynie na dwa dni wstapi豉m do Bootsa (drogeria) ileoni maja rozniastych wersji balsamow !! garnier闚 100, rekawice samoopalajace, chusteczki cuda niewidy.no i innych firm zatrzesienie.

np i taki ma造 off topic co do paryza w strone filtromaniaczek i fanek aptecznych kosmetyk闚:Francja to dla nas RAJ!wchodzimy do PFARMACIE i wszystkie firmy i odmiany niedostepne w PL kusza.nie moglam stamtad wyjsc. Bioderma sesnibio H20 w butli 500 ml za 11 euro!!a dwupak czyli litr za 17!!!kupi豉m raj na ziemi

a dove mowimy stanowcze nie!!niby by這 wszystk ok do pewnego czasu ale schodzi koszmarnie plamami.
Opiumalfa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 20:07   #1077
madziarra
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 013
GG do madziarra

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa

bed帷 w Londynie na dwa dni wstapi豉m do Bootsa (drogeria) ileoni maja rozniastych wersji balsamow !! garnier闚 100, rekawice samoopalajace, chusteczki cuda niewidy.no i innych firm zatrzesienie.

Jak to mi這, 瞠 za tydzie o tej porze b璠 w Londynie
Nie wiesz jak jest z filtrami w Anglii? Jak z dost瘼no軼i i cenami? Bo nie wiem, czy robi zapasy
madziarra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 20:25   #1078
Opiumalfa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 837

jezeli chodzi o foltry w anglii to nei wiem.ale we Francji jest WSZYSTKO
Opiumalfa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 20:37   #1079
Contax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 348

Cytat:
Napisane przez madziarra
Jak to mi這, 瞠 za tydzie o tej porze b璠 w Londynie
Nie wiesz jak jest z filtrami w Anglii? Jak z dost瘼no軼i i cenami? Bo nie wiem, czy robi zapasy
W Bootsach s avenki. Ceny troch wy窺ze ni u nas, ale tam wszystko jest dro窺ze. Inne np. LRP s ichnich aptekach.

http://www.boots.com/guidedsearch/ne...&Ntk=all&Nty=1
Contax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 21:27   #1080
Joey
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 412

Posiadaczki Avene, Autobronzant hydratant - czy mog造by軼ie zerkn望 czy ma on w sk豉dzie tr鎩glicerydy? W KWC nie ma sk豉du.
Joey jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.