Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 39 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-07-12, 23:38   #1141
Ash
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 470
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez z這tow這sa
Polecam samoopalacz Clarinsa w 瞠lu do cia豉 i w mleczku do twarzy. Opalenizna jest pi膮膮瘯na, jedyny samoopalacz kt鏎y wog鏊e nie wysusza (pewnie dzi瘯i erytrulozie) i nawet jak lekko si zetrze po peelingu to zawsze r闚no i nigdy do pierwotnej bieli. Zakocha豉m si w nim
he he mam taki sam zestawik.
ale ostatnio w to goraco nie chce mi sie wsmarowywac w siebie tych wszystkich smarowidel
Stary 2006-07-13, 11:32   #1142
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

A ja ju si nie smaruj niczym. Jestem obecnie na wakacjach i powolutku 豉pi zdrowy kolor. Filtruj si Ziaj, nie mia豉m ju kasy na nic innego, fotostabilnego
Nie wiem kiedy zu篡j moje dwie pe軟e butle Dove
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-13, 12:26   #1143
KasiulkaS
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205
GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS

Polecam samoopalacz LRP (chocia jak pierwszy raz si posmarowa豉m na noc to my郵a豉m 瞠 umr ze smrodu, dobrze, 瞠 酥ie sama ).Dziene, teraz ju jako nie 鄉ierdzi?
Bardzo lubi te nasz polski Floslek "Golden skin" w 瞠lu. Fajny i tani.

Jak widz na p馧ce w sklepie Holiday Skin to uciekam w pop這chu - efekt:suche br您owo-鄴速e plamy.Koszmar!
Pozdrawiam
KasiulkaS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-14, 15:00   #1144
sylwiani
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 140

odk康 u篡wam filtr闚 i samoopalaczy jestem opalona jak rzadko kiedy wcze郾iej
ja u篡wam zestawu dove dla badzich闚 i evelinka dla uszlachetnienia opalenizny z這tem
sylwiani jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-14, 15:05   #1145
lolitka123
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 807

A ja wlasnie przed chwila zakupilam samoopalacz Kolastynki do ciemnej karnacji(raczej takiej nie mam ale zalezy mi na mocnym efekcie), bo blada jestem okropnie. I bedzie to moj pierwszy raz z samoopalaczem i strasznie sie boje EEK! Zrobi豉m peeling, nawilzy豉m i zaraz biore sie do roboty - planuje go zmieszac z kremem nawilzajacym zeby nie bylo smug i narazie opalam tylko nogi.
A wogole to zastanawiam sie czy jesli mam popekane naczynka na nogach (duzo!) to czy moge uzywac peelingu? Bo uzywam kremu z fwysokim filtrem w wyniku czego moje nogi sa biale i chce je przybrazowic, a zeby to zrobic musze przedtem wykonan peeling i nie wiem czy dobrze robie.. Tylko jesli nie peeling to co?
Stary 2006-07-14, 15:43   #1146
amika79
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 511

A ja ju chyba z tydzie smaruj si regularnie Garnierem i jestem zachwycona.

Po aplikacji nie czuj wstr皻nego zapachu DHA (cho sam zapach mleczka nie jest dla manie zbyt przyjemny, taki kwa郾y :/). D這nie od wewn皻rznej strony maj naturalny kolor (gdy smarowa豉m ca貫 cia這 samoopalaczem, to mimo szorowania by造 鄴速awe, a fe!)."Opalenizna" 豉dnie schodzi, nie robi si plamy.

Na twarzy nadal w u篡ciu jest 瞠lowy samoopalacz l'Oreala - i tu jestem z niego bardzo zadowolona.
Stary 2006-07-14, 15:54   #1147
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345

A ja si rozczarowa豉m Evelink - nie dzia豉 na mnie w og鏊e Za ciemna jestem Mo瞠 kto chce, oddam w dobre r璚e Zu篡豉m ok 1/4 (tyle przez tub prze鈍ieca) cho my郵a豉m, 瞠 mniej bo tylko raz si posmarowa豉m
Stary 2006-07-14, 17:18   #1148
lolitka123
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez yedanna
A ja si rozczarowa豉m Evelink - nie dzia豉 na mnie w og鏊e Za ciemna jestem Mo瞠 kto chce, oddam w dobre r璚e Zu篡豉m ok 1/4 (tyle przez tub prze鈍ieca) cho my郵a豉m, 瞠 mniej bo tylko raz si posmarowa豉m
To ten balsamik?=>http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7868
Moze ja bym by豉 chetna W podpisie jest moj watek z rzeczami do wymiany, moze cos znajdziesz

Cytat:
A wogole to zastanawiam sie czy jesli mam popekane naczynka na nogach (duzo!) to czy moge uzywac peelingu? Bo uzywam kremu z fwysokim filtrem w wyniku czego moje nogi sa biale i chce je przybrazowic, a zeby to zrobic musze przedtem wykonan peeling i nie wiem czy dobrze robie.. Tylko jesli nie peeling to co?
Podbijam

A jesli mam na twarzy blizny potradzikowe i rozszerzone pory to czy moge uzywac samoopalacza albo balsamu brazujacego na twarz?? czy to jeszcze bardziej uwidoczni blizny..?
Stary 2006-07-14, 17:27   #1149
yedanna
Zakorzenienie

To ten:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11864

Je郵i nadal chcesz, to pogrzebi u Ciebie
Stary 2006-07-15, 13:34   #1150
lolitka123
Rozeznanie

hm sama nie wiem :P Bo patrzac na koszty przesylki to juz chyba bardziej oplacaloby kupic ten balsam w sklepie.. Chyba ze masz jeszcze jakies inne rzeczy do wymiany to byloby tego wiecej i taniej by wyszlo No i jesli oczywiscie znajdziesz wogole cos u mnie.
Stary 2006-07-15, 13:38   #1151
yedanna
Zakorzenienie

Napisa豉m na priv zanim nas 軼ign za za鄉iecanie w徠ku
Stary 2006-07-17, 00:53   #1152
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziarra
Od kilku dni smaruj si koloryzuj帷ym L`orealem i codziennie piej z zachwytu Mam na ciele boski br您, jak po miesi璚znym pobycie na Kanarach Wszyscy si pytaj gdzie si tak opali豉m
I zero plam czy zaciek闚 (przed aplikacj wcieram balsam ) Niech si Johnsony schowaj
mo積a zapyta kt鏎ym l'orealem?
Stary 2006-07-17, 10:48   #1153
Auryna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Opalamy si!!!!

Zawiod豉m si na Garnierze Pocz徠kowo wszystko by這 ok, opalenizna naturalna, bez plam, nadgarstki w miar bez zaciek闚. Ale jak w czwartek zrobi豉m peeleng, nie 瞠by jaki strasznie mocny, to si w軼iek豉m, jasne plamy na przemian z brudnym br您em, d這nie ca貫 w zaciekach, nadgarstki brudne, na wewn皻rznej stronie 這kcia ogromna bia豉 plama blehhh.
Szorowa豉m si przez weekend i dzisiaj jestem bladziutka bez zaciek闚, bez problemu. Postanowi豉m zbojkotowa br您uj帷e balsamy, ale zobaczymy na jak d逝go.
Auryna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-17, 11:09   #1154
lolitka123
Rozeznanie

ponawiam pytanie.. moze jakas dobra duszyczka mi pomoze?
Cytat:
A jesli mam na twarzy blizny potradzikowe i rozszerzone pory to czy moge uzywac samoopalacza albo balsamu brazujacego na twarz?? czy to jeszcze bardziej uwidoczni blizny..?
Stary 2006-07-17, 13:12   #1155
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lolitka123
ponawiam pytanie.. moze jakas dobra duszyczka mi pomoze?
uwidoczni, ja ze smarowania twarzy zrezygnowa豉m (zaraz i tak si wszystko zmywa effaclarem) i kupi豉m sobie br您er sephory
Stary 2006-07-17, 13:31   #1156
Sylwia***
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 480

Cytat:
Moim zdaniem to zalezy, jakie masz te blizny potradzikowe, i jaki czas temu powstaly.
U mnie duzo lepiej wygladaja po posmarowaniu! Cala twarz wyglada lepiej...
Uwazam, ze powinnas sprobowac polozyc balsam brazujacy na twarz i potem zdecydowac. Po jednej aplikacji nic Ci sie nie stanie, w razie czego to i tak szybko zejdzie, a Ty zobaczysz, czy nie jest gorzej. Jesli nie, to smaruj dalej, tylko obserwuj twarzyczke codziennie

PS. Rozszerzone pory tez lepiej wygladaja u mnei po posmarowaniu, ale uwaaazaj, bo te balsamy brazujace zapychaja, musisz bardzo dbac o oczyszczanie twarzy.
Sylwia*** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-17, 15:10   #1157
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Cytat:
Napisane przez Auryna
Zawiod豉m si na Garnierze Pocz徠kowo wszystko by這 ok, opalenizna naturalna, bez plam, nadgarstki w miar bez zaciek闚. Ale jak w czwartek zrobi豉m peeleng, nie 瞠by jaki strasznie mocny, to si w軼iek豉m, jasne plamy na przemian z brudnym br您em, d這nie ca貫 w zaciekach, nadgarstki brudne, na wewn皻rznej stronie 這kcia ogromna bia豉 plama blehhh.
Szorowa豉m si przez weekend i dzisiaj jestem bladziutka bez zaciek闚, bez problemu. Postanowi豉m zbojkotowa br您uj帷e balsamy, ale zobaczymy na jak d逝go.

Mo瞠 nie odstawiaj ca趾owicie,tylko zamie na balsamy lekko br您uj帷e ? (w praktyce,nie tylko w teorii).
Polecam Ci kolastyn albo Bielend.

God_give_me_truth_in_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-17, 15:23   #1158
Auryna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez God_give_me_truth_in_me
Mo瞠 nie odstawiaj ca趾owicie,tylko zamie na balsamy lekko br您uj帷e ? (w praktyce,nie tylko w teorii).
Polecam Ci kolastyn albo Bielend.

Dzi瘯i za rad mo磧iwe, 瞠 tak zrobi bo bladzioch ze mnie teraz straszny
Auryna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-17, 15:33   #1159
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie

ze mnie te.
ale jak si opalisz na wakacjach i potem w ciagu roku bedziesz uzywac delikatnych br您owiaczy to opalenizna si d逝zej utrzyma i juz nie bedziesz blada

moja znajoma tak ma.
kiedys chodzila na solarium, potem porzucila i uzywala balsamu bielendy brazujacego. do dzisiaj jest ciemniejsza,chociaz od dawna nie chodzi na solarium.
a z natury bledzioch.

hyh

Stary 2006-07-17, 16:11   #1160
sylwiani
Zadomowienie

ja mam za to troch ciemniejsz twarz od korpusiku, ale to mo瞠 od serum z wit. c, a i to tylko gdy si samoopalaczem nie posmaruj, bo bu嶔i nim nie traktuj
dzi by豉 u mnie siostra i ona smaruje si tylko l'orealem (ale nie tym 瞠lowym) i opalenizn ma tropikalan
Stary 2006-07-17, 18:35   #1161
Contax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 348

Cytat:
Napisane przez sylwiani
ja mam za to troch ciemniejsz twarz od korpusiku, ale to mo瞠 od serum z wit. c,
serum z wit. C rozja郾ia, a nie przyciemnia cer
Contax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-17, 18:39   #1162
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie

no wlasnie,tez mi si tak wydaje

przyciemni mo瞠 beta karoten..
czyli witamina A..tak ?

Stary 2006-07-17, 18:51   #1163
lolitka123
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
Moim zdaniem to zalezy, jakie masz te blizny potradzikowe, i jaki czas temu powstaly.
U mnie duzo lepiej wygladaja po posmarowaniu! Cala twarz wyglada lepiej...
Uwazam, ze powinnas sprobowac polozyc balsam brazujacy na twarz i potem zdecydowac. Po jednej aplikacji nic Ci sie nie stanie, w razie czego to i tak szybko zejdzie, a Ty zobaczysz, czy nie jest gorzej. Jesli nie, to smaruj dalej, tylko obserwuj twarzyczke codziennie

PS. Rozszerzone pory tez lepiej wygladaja u mnei po posmarowaniu, ale uwaaazaj, bo te balsamy brazujace zapychaja, musisz bardzo dbac o oczyszczanie twarzy.
To moze jednak sprobuje ale boje sie zaciekow itd.. i Akneroxid 5 mi moze szybko zmazac ta opalenizne wiec zastanawiam sie nad jakims tonikiem albo mleczkiem brazujacym. Chyba Bielenda takie ma - co o tym myslicie? Daje to cos wogole?
Stary 2006-07-17, 19:26   #1164
aga79
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 911

Przetestowa豉m ju kilka balsamik闚 br您uj帷ychi napisz conieco o wra瞠niach

J&J do ciemnej karnacji, na poczatku super, po kilku aplikacjach ciapki i pomara鎍zowa opalenizna i jak na z這軼 to cholerstwo nie chcia這 si zmy . wi璚ej nie zago軼i na mojej p馧ce.
Dove do ciemnej karnacji, zapach super, konsystencja te, efekt opalania zadowalaj帷y ale r闚nie po jakim czasie zacz掖 robi plamy i nier闚nomiernie schodzi doko鎍zy豉m butelk ale chyba nast瘼nego nie kupi. Zar闚no J&J jak i Dove wysusza造 mi sk鏎
Garnier, sk鏎a mu郾i皻a s這鎍e, nazwa adekwatna do produktu sk鏎a nie jest pomara鎍zowa czy 鄴速a tylko w陰snie taka lekko mu郾i皻a s這neczkiem Fajny brzoskwiniowy zapach i konsystencja Nie zauwa篡豉m 瞠by robi plamy czy zacieki, no i w miar r闚nomiernie si zmywa
Avon Skin so Soft, Satin Glow, trudno go rozsmarowa zapach taki sobie ale efekt w miar mnie zadowoli cho tego roz鈍ietlenia jako nie widze Na jego du篡 plus przemawia to,瞠 jak si zrobi jaka plama to 豉two j zmy . Narazie stosuj go wsp鏊nie z Garnierem i z tej mieszanki jestem bardzo zadowolona (najpierw nak豉dam SSS, chwilk odczekuj i wcieram Garniera)

Co do twarzy to narazie u篡wam:
Sisley, samoopalacz Soleil Sans Soleil, najpierw 1 a teraz 2. Efekt super Zero plam, zaciek闚, pi瘯na br您owa opalenizna Na minus to,瞠 ma nieciekawy zapach,troch wysusza sk鏎 no i cena (400z) wi璚 narazie uzywam tylko pr鏏ek
Chanel, Soleil Identite, pi瘯ny zapach i opalenizna cudo Troch za szybko schodzi w por闚naniu do Sisleya i r闚nie wysusza sk鏎

W zanadrzu do testowania czeka Loreal NutriSummer i samoopalacz Lancaster Czaj sie te na samoopalacz koloryzuj帷y Loreala
Stary 2006-07-18, 21:10   #1165
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Przeczytalam te wszystkie strony i ... juz wszystko zapomnialam.

Doradzcie mi cos do twarzy.

Nie cierpie samoopalaczy. Ale cos musze z moja buzia zrobic, bo odkad smaruje sie filtrem, to jest jasniejsza od reszty ciala i troche glupio to wyglada.

Mialam Dove do ciala do jasnej karnacji (ale jestem dosc dobrze opalona) i po prostu splywal ze mnie podczas prysznica. No i po 3 uzyciach wiecej sie nim nie smarowalam i stoi w kacie...

Do twarzy on sie pewnie nie nadaje. Co wiec mam kupic co mi nie splynie podczas mycia? Co nie splynie po uzyciu moich kwasow? Co nie zostawi plam i smug? (takie niestety mam wspomnienia) No i nie da efektu pomaranczy?

Znacie sie pewnie lepiej niz ja na wszystkich samoopalaczach, husteczkach barwiacych itp. wiec licze na Wasza pomoc.

Ps. Dodam, ze codziennie stosuje Effaclar (pory), serum z wit. C (dzis zaczelam) na przebarwienia i zmarszczki, Diroseal (naczynka), co 2 dni maseczka aspirynowa (pory). Codziennie smaruje sie filtrem LRP DP 50+, emulsja Avene 50+.

Znajdzie sie cos dla mnie? Czy jestem bez szans?
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-18, 22:06   #1166
Erato
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 343

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Przeczytalam te wszystkie strony i ... juz wszystko zapomnialam.

Doradzcie mi cos do twarzy.

Nie cierpie samoopalaczy. Ale cos musze z moja buzia zrobic, bo odkad smaruje sie filtrem, to jest jasniejsza od reszty ciala i troche glupio to wyglada.

Mialam Dove do ciala do jasnej karnacji (ale jestem dosc dobrze opalona) i po prostu splywal ze mnie podczas prysznica. No i po 3 uzyciach wiecej sie nim nie smarowalam i stoi w kacie...

Do twarzy on sie pewnie nie nadaje. Co wiec mam kupic co mi nie splynie podczas mycia? Co nie splynie po uzyciu moich kwasow? Co nie zostawi plam i smug? (takie niestety mam wspomnienia) No i nie da efektu pomaranczy?

Znacie sie pewnie lepiej niz ja na wszystkich samoopalaczach, husteczkach barwiacych itp. wiec licze na Wasza pomoc.

Ps. Dodam, ze codziennie stosuje Effaclar (pory), serum z wit. C (dzis zaczelam) na przebarwienia i zmarszczki, Diroseal (naczynka), co 2 dni maseczka aspirynowa (pory). Codziennie smaruje sie filtrem LRP DP 50+, emulsja Avene 50+.

Znajdzie sie cos dla mnie? Czy jestem bez szans?
Weronisia, mo瞠 przejrzyj KWC - do twarzy to chyba najlepsze opinie maj Avene, Autohelios La Roche Posay i Clarins.

Erato jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-18, 22:22   #1167
Sylwia***
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 480

Cytat:
To moze jednak sprobuje ale boje sie zaciekow itd.. i Akneroxid 5 mi moze szybko zmazac ta opalenizne wiec zastanawiam sie nad jakims tonikiem albo mleczkiem brazujacym. Chyba Bielenda takie ma - co o tym myslicie? Daje to cos wogole?
Ja mialam jakis tonik Bielendy w takim jasnobrazowym opakowaniu, ktory niby mial lekko (baaardzo lekko) przyciemnic twarzyczke, ale ja nigdy nie zauwazylam zadnego efektu, a biala bylam, jak sciana. Ale w koncu to tylko tonik. To zawieralo chyba ekstrakt z orzecha wloskiego.
Sylwia*** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-18, 23:40   #1168
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
Ja mialam jakis tonik Bielendy w takim jasnobrazowym opakowaniu, ktory niby mial lekko (baaardzo lekko) przyciemnic twarzyczke, ale ja nigdy nie zauwazylam zadnego efektu, a biala bylam, jak sciana. Ale w koncu to tylko tonik. To zawieralo chyba ekstrakt z orzecha wloskiego.
zgadzam si

te go krad豉m siostrze i nadal bylam biala.

Ale balsam z tej serii jest przyjemny.

pozdr.

Stary 2006-07-19, 00:56   #1169
uskow
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 965

Weronisiu do twarzy moim zdaniem najlepszy jest sublime bronze loreala, moim zdaniem lepszy od avene ! Nie robia sie po nim niespodzianki a po avene potrafia No i kolor jest od razu

uskow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-19, 09:52   #1170
Aangelek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 790

hej dziewczyny mam maly problem.wczoraj wysmarowalam sie daxem i niestety lokcie i kolana mam pomaranczowereszta ladnie wyszla(oprocz pleckow ktore mi moj zdolny brat smarowal i sa miejsca gdzie skora jest jasniejsza...).ale mysle ze jesli raz porzadnie ktos mi wysmaruje plecy bedzie ok...tlko nie wiem co z lokciami?kiedys tez tak mialam wiec starlam pillingiem ale to nie byl dobry pomysl bo mialam po prostu blade place..wiec moze cytryna?co doradzacie?bo nie chce sobie popsuc tej "opalenizny"
Aangelek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.