Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-21, 14:03   #91
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658
Dot.: Opalamy si!!!!

na ca貫 cia這, a czy koniecznie - ja nie a ka盥ym razem robie, raz na jaki czas trzeba zeby nie by這 plam a opalenizna 豉dna, r闚na i bez plam

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 14:05   #92
mania19
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 002

Cytat:
Napisane przez Sathi
Moim faworytem i hitem jest balsam Holiday Skin J&J do ciemnej karnacji.
Na mnie nie 鄉ierdzi wog鏊e i 郵icznie opala. cena przyst瘼na, teraz w tesco jest po ok 10 z.
Cytruskowy zapach akurat na lato
tylko 瞠 teraz mi zrobi zacieki bo ju dawno nie robi豉m peelingu tylko sie nim wci捫 opala豉m, jak sk鏎a jest nawil穎na i g豉dka to o zaciekach mowy nie ma

Kiedy u篡wa豉m s造nnego Sopotu Ziaji, ale on po prostu tak 鄉ierdzi 瞠 ju wol zapomniec o jego istnieniu :|

A do twarzy u篡wam samoopalaczy Garnier kt鏎e s rewelacyjne
Hmmm skoro tak bardzo chwalicie sobie ten balsam holiday skin to sobie go w tych dniach sprawi Mam nadziej, 瞠 nie b璠 zawiedzona

Co do garnier闚 - potwierdzam Maj og鏊nie fajne samoopalacze. Lubi w szczeg鏊no軼i ten w sprayu.

A mia豉 kt鏎a z Was t dwukomorow nowo嗆 Loreala do twarzy ??? W豉郾ie b璠 j mie z wymianki, i jestem jej bardzo ciekawa, poniewa s造sza豉m o niej bardzo dobre opinie
mania19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 14:06   #93
Nati02
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 322
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Sathi
na ca貫 cia這, a czy koniecznie - ja nie a ka盥ym razem robie, raz na jaki czas trzeba zeby nie by這 plam a opalenizna 豉dna, r闚na i bez plam
Dziekuje
Stary 2006-05-21, 14:13   #94
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Ja robi sobie peeling kawowy ca貫go cia豉 raz w tygodniu i tyle mi wystarcza, po peelingu kombinuj z samoopalaczami a do nast瘼nego razu.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 14:13   #95
Sathi
Zakorzenienie

jeszcze dodam, 瞠 jak sobie zrobisz peeling to najpierw posmaruj sie jakim balsamem nawil瘸j帷ym, szczeg鏊nie kolana, 這kcie i wszystkie suche miejsca, dopiero potem balsamem br您uj帷ym. I b璠ziesz slicznie br您owa

MIΒGO DNIA
Stary 2006-05-21, 14:24   #96
Nati02
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 322
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Sathi
jeszcze dodam, 瞠 jak sobie zrobisz peeling to najpierw posmaruj sie jakim balsamem nawil瘸j帷ym, szczeg鏊nie kolana, 這kcie i wszystkie suche miejsca, dopiero potem balsamem br您uj帷ym. I b璠ziesz slicznie br您owa

W ci庵u najbli窺zych kilku dni b璠zie m鎩 debiut z somoopalaczami. Wcze郾iej tylko na這gowo s這neczko bez filtru (alez glupia by豉m ) i solarium w zimie (i znow moja Dummheit).
Mam troszke obaw jak to za pierwszym razem, ale maj帷 Was u boku mam wi璚ej si造 ;*
Stary 2006-05-21, 15:22   #97
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

O, Nati Mi這 Ci tu widzie

Wczoraj na noc drugi raz posmarowa豉m si Garnierem, rano 郵iczny, ciep造 kolor Taki... brzoskwiniowy, po HS wychodzi mi brzoskwiniowo-przykurzony.

Ja nie wiem czemu tak jest, ale za nic w 鈍iecie nie chce mi si samoopali dekolt
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 15:29   #98
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307

Dziewczyny, a czy probowalyscie tego nowego brazujacego z Garniera? jak tak to z jakim efektem? nie wiem czy juz o tym pisalyscie, zaraz sie zabieram za przeczytanie watku, ktory jest bardzo przydatny tak nawiasem mowiac
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 15:33   #99
kamilkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 338

Witam dziewczyny mozecie cos polecic do smarowania po solarium lub poprostu po opalaniu zeby utrwalic opalenizne i nadac skorze piekny blask (bez drobinek,samoopalaczy i balsamow brazujacych
kamilkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 15:51   #100
aga79
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 911

Te mam problem z przybr您owieniem dekoldu Wszystko br您owe a dekold bia造 Czy kto ma jaki sprawdzony spos鏏 na zabr您owienie tego miejsca?
Stary 2006-05-21, 16:07   #101
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
Dziewczyny, a czy probowalyscie tego nowego brazujacego z Garniera? jak tak to z jakim efektem? nie wiem czy juz o tym pisalyscie, zaraz sie zabieram za przeczytanie watku, ktory jest bardzo przydatny tak nawiasem mowiac
Chwil przed Tob o nim pisa豉m.
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 16:17   #102
MagJa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 210

Jako przedstawiciel bia豉s闚 troch ju tych balsam闚 br您uj帷ych wypr鏏owa豉m i tak w skr鏂ie je oceni:

- J&J Holiday Skin: do normalnej i ciemnej karnacji
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=4 e602bcee0523e134b259834d9 1a21b8&cmd=details&itemid =10456
i ten na noc
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13972
To p鏦i co moje typy nr 1, ale 瞠 nie s bez wad i jednak trzeba si przy nich troch stara z rozsmarowywaniem, to mam ochot na co innego i chyba na Dove si skusz; tego do jasnej karancji nie lubi, bo daje za s豉be efekty jak dla mnie; przez wszystkie smrodek DHA si przebija, ale tylko jak si mocno w nie ww帷ha, generalnie s wg mnie nieprzeszkadzaj帷e je郵i chodzi o aromat

- Eris Lirene br您uj帷o-uj璠rniaj帷y
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=4 e602bcee0523e134b259834d9 1a21b8&cmd=details&itemid =5424
Efekty z tego co pami皻am niez貫, ale te trzeba zachowa 鈔odki ostro積o軼i, no i jak dla mnie za mocno, za s這dko pachnie i mimo wszystko przebija si przez niego smrodek DHA

- Kolastyna lekko br您uj帷a z wyci庵iem z orzecha i kakao
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7663
Niez豉, kiedy ulubiona, cho po r騜nych zmianach sk豉du (kiedy by豉 bez tego kakao) bywa lepiej i gorzej, zapach a la kokosowy z nutk DHA, br您owienie faktycznie lekkie

- Eveline Spa! delikatnie br您uj帷y z kompleksem uj璠rniaj帷ym
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11864
Fajny, ale trzeba jeszcze wiedzie, 瞠 opr鏂z tego, 瞠 br您uje (nie幢e) i mo瞠 nawet uj璠rnia, to jeszcze roz鈍ietla (郵icznie) i ch這dzi, a nawet mrozi. Kupi豉m go ch這dn por roku i a si trz瘰豉m z zimna, ale teraz zastanawiam si nad powrotem do niego w celu stosowania jako podtrzymywacz opalenizny z Dove i roz鈍ietlacz zarazem (o ile i Dove kupi)
EDIT: Kupi豉m go znowu i okaza這 si, 瞠 zmienili sk豉d - nie ma ju w nim mentholu i co za tym idzie nie ch這dzi. Dalej 郵icznie pachnie i r闚nie 郵icznie si mieni, a o w豉軼iwo軼iach br您uj帷ych zamelduj za par dni, jak go troch pou篡wam.

- Dax Cosmetics karmel br您uj帷y
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10355
Jak dla mnie zapach s這dki do b鏊u, a na dodatek przebija si przez niego typowy samoopalaczowy smrodek. Co by by這 鄉ieszniej balsam br您uje bardzo delikatnie - ot, jedynie ociepla koloryt sk鏎y.

- Miraculum br您uj帷o-roz鈍ietlaj帷y
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8983
Nie wiem jak br您uje, ale wiem, 瞠 鄉ierdzi. Po prostu nie odpowiada mi jego zapach i nic nie jest w stanie mnie zmusi do u篡wania go

A teraz co do bu嶔i
- Holiday Skin do normalnej i mieszanej
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13897
Bardzo mi pasuje Efekty widoczne szybko, ju po jednym zastosowaniu. Podra積ie czy syfk闚 brak, a jestem sk這nna i do jednego i do drugiego. Og鏊nie polecam.

Wi璚ej grzech闚 nie pami皻am...

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2006-05-29 o 12:12 Pow鏚: doda豉m karmel Daxa, Miraculum, no i linki
MagJa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 16:53   #103
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307

Cytat:
Napisane przez beoneself
Chwil przed Tob o nim pisa豉m.
ups, a czytalam Twojego posta, nawet cala ta stronke przeczytalam..musialam nie zauwazyc..przepraszam
moze jeszcze ktos mial doswiadczenia z Garnirem?
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 16:54   #104
Gween
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 699

Ja r闚nie przetestowa豉m par balsam闚 br您uj帷ych, wi璚 wypisz swoje typy i te anty
Cztery pory roku, Balsam do cia豉 br您uj帷y z wyci庵iem z orzecha
Okropny. W og鏊e nie br您owi i mia paskudny musztardowy kolor. U篡豉m kilka razy, a potem wyrzuci豉m. Na szcz窷cie tani by.

Bielenda, Balsam br您uj帷y do ka盥ego rodzaju sk鏎y (uj璠rniaj帷o-wyg豉dzaj帷y
By to m鎩 pierwszy balsam br您uj帷y. Delikatnie br您owi, dawa efekt z這cistej sk鏎y. Jak dla mnie za s豉by.

Ziaja, Sopot, Balsam br您uj帷y relaksuj帷y
Efekt jaki dawa zadowala mnie. Jednak 鄉ierdziuch by z niego przeokropny. Trzeba go by這 b. dok豉dnie rozsmarowywa by si nie nabawi smug, zaciek闚. Nie pami皻am dok豉dnie jak schodzi, ale wiem, 瞠 do niego ju nie wr鏂.

J&J, Holiday Skin
Na pocz徠ku 豉dnie pachnie cytrusami, a potem ten zapach zamienia si w smrodek. Ale to mi nie przeszkadza, bo zawsze balsamami br您uj帷ymi smaruj si na noc, a rano bior prysznic. Ma troch niepor璚zne jak dla mnie jak zostaje go ma這 to trudno si wyciska. Czasem po aplikacji si wa趾uje, wi璚 trzeba troch odczeka z ubraniem si. Og鏊nie rzecz bior帷 podoba mi si i mam zamiar sobie sprawi kolejne opakowanie, bo 豉dnie br您owi. Tym razem do sk鏎y normalnej/ciemnej.

Soraya, Balsam br您uj帷y z wyci庵iem z orzecha w這skiego i aloesu
妃ierdzi, ale jak ju pisa豉m nie przeszkadza mi to, bo aplikuj balsam na noc. Daje do嗆 mocny efekt po mniej wi璚ej dw鏂h zastosowaniach. ζdnie si wch豉nia. Trzeb uwa積ie go rozsmarowywa by si nie nabawi smug. Reasumuj帷 bardzo go lubi i jest moim faworytem wraz z J&J Holiday Skin

A przede mn jeszcze d逝ga droga wypr鏏owywania br您uj帷ych mazide Mam teraz ochot na Dove i Eveline. I nie mam poj璚ia na co si skusi. Chyba kupi J&J albo Dove + Eveline.

Edytowane przez Gween
Czas edycji: 2007-03-11 o 20:58
Gween jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 17:25   #105
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Nie pisa豉m o Garnierze do twarzy (Cera mu郾i皻a s這鎍em) wcze郾iej, bo efekt闚 jeszcze nie by這 i nie chcia豉m zapesza lub z g鏎y krytykowa. Raz mi si zdawa這, 瞠 przybr您owi, a za chwil wydawa這 mi si, 瞠 nie za bardzo. Wstrzyma豉m si na szcz窷cie z komentarzami.

Mam ten do jasnej cery (wzi窸am go, obawiaj帷 si zbyt drastycznego efektu po tym do sk鏎y ciemnej - cho z natury w豉軼iwie taka trupio blada nie jestem ) Nak豉dam go od 3 dni wieczorem. Dzi z ca陰 pewno軼i stwierdzam: musn掖. Delikatnie, ale widocznie i jak dla mnie bardzo naturalnie. Pachnie 豉dnie - tak jako brzoskwiniowo-rumiankowo, nie wyczuwam tego nieprzyjemnego zapachu samoopalaczowego wcale . Ma lekk konsystencj i dobrze si wch豉nia. Aaaa i smug nie odnotowano .
Stary 2006-05-21, 17:27   #106
marta_v
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266

hmmm... juz sama nie wiem ktory kupic szukam czegos co da dobry efekt,dosyc mocnej opalenizny i zeby nie smierdziucha mi za bardzo zastanawiam sie na tym Dave... czy uzywacie go tez na twarz??Kolorek jest dosyc mocny cze raczej delikatny??
marta_v jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 17:27   #107
Alchemiczka :D
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 298

Cytat:
Napisane przez Kate30
do ciemnej
Aha
Stary 2006-05-21, 17:35   #108
Opiumalfa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 832

fajowy watek

podziele sie moimi spostrzezeniami:

mimo fatalnych recenzji na KWC to samoopalacz Calrins Vile Teinte Auto Bronzant do nog jest ca趾iem niez造, brazowy kolor pomaga go rozprowadzac no i nie smierdzi http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9592

Dior Bronze Golden self Tanner Face Bronzer-ulubiony moj chocia mam bardzo jasna cere widac by這 kolorek, ladnie rozswietla i pachnie http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1147

Ziaja Sopot-pora磬a-na z馧to i smierdzi

i wynalazek ktory kupi豉m w Sztokholmie osttanio Nivea Summer Beauty, cos podobnego mysle do Dove i J&J, wszystko ekstra tylko ze smierdzi potem, a poza tym bardzo fajny, szkoda mi go nie uzywac ale nie moge tego zapachu
(fotka ponizej)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpeg img14766.jpeg (18,9 KB, 31 za豉dowa)
Opiumalfa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 17:48   #109
Sathi
Zakorzenienie

a ja w豉郾ie si wypilingowa豉m pomara鎍zowym eriskiem i posmarowa豉m si balsamem nawil瘸j帷ym.
A wieczorkiem holiday skin

MIΒGO DNIA
Stary 2006-05-21, 17:55   #110
Sathi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marta_v
hmmm... juz sama nie wiem ktory kupic szukam czegos co da dobry efekt,dosyc mocnej opalenizny i zeby nie smierdziucha mi za bardzo zastanawiam sie na tym Dave... czy uzywacie go tez na twarz??Kolorek jest dosyc mocny cze raczej delikatny??
spr鏏uj holiday skin J&J do ciemnej karnacji, nie b璠ziesz 瘸這wa

MIΒGO DNIA
Stary 2006-05-21, 18:11   #111
marta_v
Raczkowanie

Sathi a mogla bys podac link do tego cudenka bo nie zauwazylam,chyba ze przeoczy豉m
Stary 2006-05-21, 18:42   #112
marta_v
Raczkowanie

czy to ten??http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=2 7b5be327178c20f00c65cf4a2 884ea2&cmd=details&itemid =13897
jesli tak to ile kosztuje,moze macie jakies zdjecie tego produktu
Stary 2006-05-21, 18:55   #113
yaheira
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 701

Cytat:
Napisane przez marta_v
my郵, 瞠 Sathi chodzi這 o ten balsam: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10456
yaheira jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 18:58   #114
MagJa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 210

Jeszcze mi si przypomnia這 o samoopalaczach. U篡wa豉m dw鏂h

Pierwszy - samoopalacz do twarzy i cia豉 z Oriflame - nie wiem czy ten co jest teraz to to samo w zmienionym opakowaniu, czy jednak sk豉d te si zmieni, ale tamten by ca趾iem ok. Tylko denerwowa mnie w nim najbardziej kolor - nie osi庵any, a pocz徠kowy, bo to tzw. samoopalacz barwiony by, niby maj帷y pom鏂 w r闚nomiernym rozprowadzaniu go na ciele. Mi za bardzo nie pomaga, a wr璚z przeszkadza, bo brudzi ubrania czy po軼iel. Ale kolorek opalenizny faktycznie by 豉dny, naturalny i szybkoosi庵alny Tylko jeszcze najlepiej go by這 u篡wa na wybalsamowane wcze郾iej cia這, bo sam w sobie by g瘰ty i t瘼awy. Z tego te powodu nie chcia這 mi si zbytnio z nim bawi i go wymieni豉m, ale jak komu takie ceregiele nie przeszkadzaj to polecam. Nie przypominam te sobie, 瞠by 鄉ierdzia samoopalaczowo...

Drugi - samoopalacz w piance Dax Cosmetics - 豉twy w aplikacji, niesmrodliwy, kolorek te fajny. Tylko strasznie nier闚nomiernie schodzi Poza tym ca趾iem, ca趾iem.

Aha, obu pr鏏owa豉m u篡wa i do twarzy i te by這 ok.
MagJa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 19:17   #115
marta_v
Raczkowanie

yaheira to chyba wlasnie ten napali豉m sie na niego hihih a te recenzje mmm... tylko jeszcze ma貫 pytanko,On nadaje sie tylko do cia豉 czy do twarzy tez??
Stary 2006-05-21, 19:19   #116
yaheira
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 701

super w徠ek bo w豉郾ie szukam jakiego balsamu, wczesniej u篡wa豉m balsamu Sorayi z wyci庵iem z orzecha w這skiego i raczej nie jestem z niego zadowolona: 鄉ierdzi, wysusza sk鏎, nier闚nomiernie schodzi.
Link: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5487

Mog opisac jeszcze chusteczk Vichy, (chusteczk LRP opisa豉m na 1 stronie tego watku) :
- chusteczka jest du瘸, wi璚 starczy nie tylko na twarz, ja jedna wysmarowa豉m ca貫 nogi
- opalenizna jest delikatna i r闚nomierna
- niestety czu zapach samoopalacza
- efekt wida ju po godzinie
- nie brudzi
Link: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10788

Chusteczki Vischy s troch dro窺ze od LRP, dlatego b璠 raczej kupowa LRP, kt鏎e nie smierdz i daj podobny efekt jak Vichy
yaheira jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 20:15   #117
Ivvonka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 977

Swietny watek! Bede musiala sie rozgladnac za czyms brazujacym do ciala (samopalaczy do twarzy nie lubie - od tego mam bronzery). Mam w probkach pare samopalaczy Avene i LRP - czekaja na testowanie. Na razie moja skora wydaje sie byc dosc "sniada" przy moim nowym kolorze wlosow (norweski blond), wiec nie potrzebuje sie dodatkowo brazowic. Z czasem pewnie bedzie to koniecznie, tym bardziej, ze uwielbiam latem chodzic w sukienkach Widze, ze faworytem jest J&J Holiday Skin
Ivvonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 20:31   #118
Sathi
Zakorzenienie

marta_v w豉郾ie o ten balsam mi chodzi.
My郵e 瞠 do twarzy te si nada, je郵i nie masz wra磧iwej i podatnej na zatykanie.

MIΒGO DNIA
Stary 2006-05-21, 21:13   #119
Iwonna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 100

Gratuluj pomys逝 na w徠ek, czytam w豉郾ie w skupieniu i troch si gubi Kt鏎y tu wybra? Z tego co na razie wyczyta豉m, to zasadniczo zadowolone s dziewczyny, kt鏎e chc wyra幡ego efektu i jednocze郾ie maj raczej ciemn karnacj. A czy mo瞠 jest tu jaka b. jasna blondynka z such sk鏎 i po samoopalaczu nie wygl康a jak pomalowana?
Iwonna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 21:19   #120
charmider
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101
GG do charmider

MagJa

A teraz co do bu嶔i - mam Holiday Skin do normalnej i mieszanej i bardzo mi pasuje Efekty widoczne szybko, ju po jednym zastosowaniu. Podra積ie czy syfk闚 brak, a jestem sk這nna i do jednego i do drugiego. Og鏊nie polecam.

A jak schodzi,? nie robi plam, pilnie poszukuj czego do bu嶔i na chrzciny ale nie chc p霩niej chodzi w plamki, i jeszcze czy nie zapycha por闚 ( mam rozszerzone pory na nosku i nie chc mie tam z馧tych kropek)

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.