Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 40 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-07-19, 10:04   #1171
Gosia_Szymonek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 626
Dot.: Opalamy si!!!!

Zgadzam si. Jestem posiadaczk samoopalaj帷ej Avenki i niestety po jakim czasie u篡wania musz stwierdzi, 瞠 za ka盥ym razem jak jej u篡j pojawia si jaka gruda na twarzy, wi璚 narazie da豉m sobie spok鎩. Napewno wypr鏏uj czego innego za jaki czas, nastawiam si na La Roche Posay, bo w kt鏎ym w徠ku o samoopalaczach jedna ze specjalistek tego forum ten w豉郾ie specyfik zachwala豉 jako niezapychaj帷y.
Mam jeszcze takie pytanie: czy mo積a u篡wa samoopalaczy przy cerze naczynkowej? Mam wra瞠nie, 瞠 za ka盥ym razem gdy smarowa豉m si t Avenk troch szczypa造 mnie policzki.
Pozdrawiam.
Gosia_Szymonek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-19, 11:00   #1172
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Erato przejrza豉m KWC i rzeczywi軼ie o Avene i LRP (te firmy bardzo lubi) pisz super. Spr鏏uj wyrwac najpierw jak捷 pr鏏k tym bardziej, 瞠 co niekt鏎ym Avenka zostawia豉 niespodzianki na twarzy.

USKOW dzi瘯i za rad. Zaraz sprawdz w drogerii, kt鏎y to.

Ja wczoraj wieczorem znalaz豉m w domu pr鏏k Vichy Capitail Soleil cyz jako tak i si tym wysmarowa豉m na noc. Musz powiedziec, 瞠 opalenizna jest r闚na, bardzo delikatna. No i nie 鄉ierdzia這
Jednak wylaz mi paskudny ropny pryszcz na czole i nie wiem czy to zas逝ga tego opalacza czy mo瞠 moich wczorajszych eksperyment闚 z serum z wit. C
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-19, 11:47   #1173
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

Cytat:
Mo瞠cie mi poleci jaki r闚nie dobry no i przede wszystkim! tani samoopalacz, nadaj帷y si do twarzy?
I nadaj帷y wyra幡y, naturalny kolor? No i 瞠by mi si udawa這 go rozmarowa, efekt bez plam rano I nie dra積i帷y naczynek - np. krem br您uj帷y HS do twarzy strasznie mi podra積ia twarz.
ja sobie ostatnio "zaszala豉m" i kupi豉m samoopalacz sun ozone z rossmanna do ciemnej za 7 z i jestem naprwde zadowolona.
Po dw鏂h uzyciach mam bardzo 豉dny kolorek i prawie nie smierdoli DHA.

Dost瘼ne jest to mazid這 w tubeczce 75 ml za ok.7z i takie samo w butli (por闚na豉m sk豉dy) co ma 200ml albo 250ml (nie sprawdzalam-pisze "na oko") za chyba 15z.

u mnie sie sprawdza

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-19, 12:02   #1174
sylwiani
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 140

Cytat:
Napisane przez Contax
serum z wit. C rozja郾ia, a nie przyciemnia cer
jak na這瞠 wit c, to moja twarz wydaje si ciemniejsza (u篡wam cebionu)

Weronisia
je郵i u篡wasz effeclaru, to u篡wanie w tym samym czasie samoopalacza, to walka z wiatrakami, to co "poklorujesz", to effaclar rozja郾i, u篡wam 瞠lu effaclaru i jak mi spad podczas mycia twarzy na nog wysmarowan smoopalaczem, to mi bia豉 plama zosta豉, dlatego jak ostatnio za bardzo podkoloryzowa造 mi si kolana, to je do bia這軼i effaclarem zmy豉m, poza tym taki zestaw mo瞠 robi plamy na twarzy, dlatego ja kupi豉m sobie spodek br您uj帷y z sephory (za jedyne 49 z za 30 gr)+du篡 p璠zel i po kilku dniach nauki osi庵am efekt naturalnej opalenizny, a spodek pos逝篡 mi pewnie "do 鄉ierci"
sylwiani jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-19, 16:14   #1175
justa79
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 062
GG do justa79

Cytat:
Napisane przez God_give_me_truth_in_me
zgadzam si
te go krad豉m siostrze i nadal bylam biala.
Ale balsam z tej serii jest przyjemny.
potwierdzam, balsam br您uj帷y Bielendy jest o tyle fajny, 瞠 nie robi plam, br您uje bardzo delikatnie, przyjemnie pachnie. tonik br您uj帷y mia豉m i Bielendy, i Ziai, wi瘯szych efekt闚 nie by這.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-19, 16:19   #1176
Weronisia
Zakorzenienie

Smile Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwiani
to co "poklorujesz", to effaclar rozja郾i, .....
spodek br您uj帷y z sephory (za jedyne 49 z za 30 gr)+du篡 p璠zel i po kilku dniach nauki osi庵am efekt naturalnej opalenizny, a spodek pos逝篡 mi pewnie "do 鄉ierci"

No w豉郾ie tego si boj, 瞠 Effaclar wszystko mi zmyje.

No a co to jest ten spodek br您uj帷y?
Stary 2006-07-19, 17:16   #1177
Contax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 348

Cytat:
Napisane przez Weronisia
No a co to jest ten spodek br您uj帷y?

puder br您uj帷y prasowany firmy Sephora
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=1885
Contax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-19, 21:58   #1178
Akszeinga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 764

Mam pytanie do dziewczyn kt鏎e u篡wa造 chusteczek z LR.Maziacie nimi ca豉 buzie czy omijacie okolice brwi?
Akszeinga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-20, 06:30   #1179
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Cytat:
Napisane przez Akszeinga
Mam pytanie do dziewczyn kt鏎e u篡wa造 chusteczek z LR.Maziacie nimi ca豉 buzie czy omijacie okolice brwi?
Ja miziam ca陰 buzi, z oczodo豉mi w陰cznie
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-20, 09:49   #1180
Weronisia
Zakorzenienie

Kate30 jestes zadowolona z efektow?

Tez zastanawialam sie nad tymi chusteczkami, ale boje sie smug itp.
Stary 2006-07-20, 14:24   #1181
Akszeinga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 764

Czyli przyk豉dasz ca陰 do twarzy i miziasz?
Pytam sie o to boprzy samoopalaczach nale篡 uwa瘸 na brwi i w這sy.
Rozumiem 瞠 tutaj nie ma tego problemu.
Akszeinga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-20, 14:51   #1182
Erato
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 343

Cytat:
Napisane przez Weronisia

Weronisia, smug nie b璠zie. Nie wiem, jak to jest zrobione z tymi chusteczkami, bo wydawa這by sie, 瞠 niespecjalnie mo積a to r闚nomiernie wetrze, a jednak Kolor wychodzi tak, jakbys wciera豉 krem, oczywiscie nie mo積a przejecha chusteczk jak popadnie i zostawi do wch這ni璚ia, tylko te tak troch wmasowa.
Mnie si chusteczki niestety nie spodoba造 ze wzgl璠u na straszn lepko嗆 sk鏎y po ich u篡ciu i przet逝szczenie, jakie spowodowa造, oraz zapach - paskudny od samego pocz徠ku (m闚i o La Roche Posay). Musz spr鏏owac jeszcze Vichy

Erato jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-20, 19:58   #1183
Ash
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 470

Dosta豉m dzis probke samoopalacza avene-mowilyscie, ze on chyba jakis ciemny... mam ochote go zaaplikowac na twarz, szyje i filtr, ale ogolnie jestem blada, troszke opalily mi sie plecy, rece i nie wiem czy to sie nie bedzie odcinac? Te z Was, ktore maja doswiadczenia z tym samoopalaczem, moglyby mi cos podpowiedziec? w nocy wyjezdzam (niestety juz w niedziele w nocy wracam-no ale to taki krotki wypad na spotkanie ze znajomymi ) i nie chcialabym wygladac jutro dziwnie.
Stary 2006-07-20, 21:28   #1184
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ash
Dosta豉m dzis probke samoopalacza avene-mowilyscie, ze on chyba jakis ciemny... mam ochote go zaaplikowac na twarz, szyje i filtr, ale ogolnie jestem blada, troszke opalily mi sie plecy, rece i nie wiem czy to sie nie bedzie odcinac? Te z Was, ktore maja doswiadczenia z tym samoopalaczem, moglyby mi cos podpowiedziec? w nocy wyjezdzam (niestety juz w niedziele w nocy wracam-no ale to taki krotki wypad na spotkanie ze znajomymi ) i nie chcialabym wygladac jutro dziwnie.
Ash, mo瞠sz spokojnie spr鏏owa - Avene nie daje bardzo ciemnego koloru, przy Autoheliosie to w og鏊e odpada w przedbiegach Rozetrzyj tylko dok豉dnie na linii 簑chwy i na szyj oraz resztki na uszy i nie powinno si nic odcina.

Stary 2006-07-20, 22:10   #1185
Basia39
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 472

A w豉郾ie si zmobilizowa豉m, zrobi豉m peeling, przetar豉m tonikiem i wysmarowa豉m twarz i dekold Avenk, a reszt Soray, ciekawa jestem jaki efekt b璠zie
Basia39 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-20, 22:29   #1186
agniecha17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352

Ash mozesz sie spokojnie maziac Avenka, ciemniejszy kolorek wyjdzie ci jak posmarujesz dwa razy jednego dnia, ja tak robilam bo po jednym razie jakos nie widzialam efektu, wiec smialo. Jak sie boisz to posmaruj delikatnie i zobacz efekt... no i koniecznie uwazaj na brwi i linie wlosow, ale to raczej jak za duzo sie nalozy. Powodzenia
agniecha17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-20, 22:55   #1187
Ash
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 470

dzieki dziewczyny za odpowiedzi
moze po prostu zabiore sie za swoje sprawdzone mleczko clarinsa, a eksperymenty odloze na nastepny tydzien.
Choc szczerze Wam powiem, ze mam w nosie to, ze kazdy sie czepia mojej bladosci. Leniwa ostatnio jestem i nie chce mi sie niczym maziac. Gor帷o takie.
Stary 2006-07-21, 06:25   #1188
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Cytat:
Napisane przez Weronisia

Ja jestem bardzo zadowolona z tych chusteczek. O smugach mowy nie ma, efekt jest bardzo delikatny, zapachu nie wyczuwam.
Bardzo je lubi, cho opalenizna mog豉by by nieco trwalsza.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-21, 08:39   #1189
ati77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Dobrze, 瞠 si troch "wstrzyma豉m" z zachwalaniem Holiday Skin J&J bo po d逝zszym czasie robi sie na mojej sk鏎ze po prostu 鄴速y . Kiedy zrobi豉m peeling okaza這 si, 瞠 zostaly plamy i smugi... Nie kupi ju tego balsamu chocia przez p-szy tydzie by豉m zadowolona. Wcze郾iej u篡wa豉m br您uj帷 Kolastyn ale efekt bardzo delikatny. Wzi窸am wi璚 HS J&J 瞠by ten efekt wzmocni ale nie na 鄴速o!! Zastanawiam si nad Garnierem , mo瞠 da w豉郾ie br您owy odcie sk鏎ze . Po kt鏎ym balsamie mia造軼ie najbardziej naturalny/br您owy odcie sk鏎y??
Bo ja jako nie mog trafi na ten SW粑
ati77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-21, 10:00   #1190
Erato
Wtajemniczenie

Wczoraj w przyp造wie jakiego samoopalaczowego kaprysu naby豉m L'Oreal Sublime Bronze koloryzuj帷y. Jak wr鏂i豉m po po逝dniu do domu, to posmarowa豉m nogi. O rany... My郵a豉m, 瞠 umr ze smrodu, to to tak 鄉ierdzi, 瞠 wszystkie inne si chowaj I to od razu, podczas gdy wi瘯szo嗆 samoopalaczy uwalnia smrodek dopiero jak DHA wejdzie w reakcj ze sk鏎. By豉m zrozpaczona i pomy郵a豉m, 瞠 chyba zaraz to wyrzuc albo wystawi na targowisku, mo瞠 si znajdzie jaki ch皻ny masochista...
No ale jednak troch zmieni豉m zdanie podczas wieczornej k徙ieli. Pod prysznicem po pierwsze sp造n窸a warstwa tego czego koloryzuj帷ego, ale pod spodem - ZONK Pi瘯na, br您owoz這ta opalenizna bez 瘸dnych smug i zaciek闚 Po jakich trzech - czterech godzinach Qrcze, daje taki pi瘯ny efekt, 瞠 mo瞠 bym nawet znios豉 ten smrodek i wysmarowa豉 si ca豉, ale po tym nie spos鏏 sie ubra, bo wsz璠zie zostaje ten kolor. Wi璚 jednak go chyba sobie zostawi, ale wy陰cznie do opalania odn騜y. Tylko dlaczego, na Boga, on tak 鄉ierdzi?

Stary 2006-07-21, 10:40   #1191
agnieska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 827

melduj, 瞠 kupi豉m wczoraj samoopalacz w spray'u z Nivea i narazie, po jednym u篡ciu, super nie da si na這篡 za du穎, opalenizna jest naturalna, zaciek闚 brak

agnieska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-22, 00:49   #1192
ati77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Na stronie MediWeb natkn窸am si na artyku odno郾ie samoopalaczy ich sk豉du i w豉軼iwo軼i. Zaciekawi豉 mnie jedna rada (cytuj):
"Du篡 wp造w na odcie sztucznej opalenizny ma tak瞠 warto嗆 pH sk鏎y, kt鏎a u ka盥ego mo瞠 by troszk inna. Dlatego poleca si, by przed na這瞠niem samoopalacza przetrze sk鏎 tak瞠 ca貫go cia豉 tonikiem, kt鏎y nada sk鏎ze bardziej kwasowy poziom pH, dzieki czemu uzyskamy 豉dniejszy odcie opalenizny"

W zwi您ku z powy窺zym mam pytanie: czy kt鏎a z Was stosowa豉 tonik na cia這 przed na這瞠niem samoopalacza? i czy kolor sztucznej opalenizny by faktycznie bardziej br您owy?
ati77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-22, 09:51   #1193
Weronisia
Zakorzenienie

Cool Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
Wczoraj w przyp造wie jakiego samoopalaczowego kaprysu naby豉m L'Oreal Sublime Bronze koloryzuj帷y. ..........
Tylko dlaczego, na Boga, on tak 鄉ierdzi?

No to ca貫 szcz瘰cie, 瞠 go nie kupi豉m, bo ja chcia豉m g堯wnie twarz smarowac, a to jeszcze bli瞠j nosa pewnie bym umar豉, bo ja te nie cierpi tego smrodu.

A mo瞠 chusteczki by造by lepsze? Bo widzia豉m te chusteczki Sublime Bronze.

Albo mo瞠 lepiej od razu kupic te z LRP, bo Kate30 pisa豉, 瞠 nie 鄉ierdz.

Ja nie chc byc blada
Stary 2006-07-22, 11:40   #1194
uskow
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 965

Erato ale kupi豉s ten z dwoma zbiorniczkami??? Ten co ma 30 ml?? Czy jaki inny? Bo ja mam w豉郾ie ten i nic a nic nie 鄉ierdzi A kt鏎y ty masz? Jest na KWC??

uskow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-23, 17:45   #1195
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

W豉郾ie wr鏂i豉m z 豉zienki. Uff Zm璚zy豉m si, ale to moja wina, bo zaniedba豉m peelingowanie si . Chcia豉m szybkiej opalenizny, smarowa豉m wi璚 grub warstw balsam闚 . Ale Dove + Eveline wsmarowywane obficie, dosmarowywane i dosmarowywane zacz窸o wygl康a ju niezbyt estetycznie, szczeg鏊nie przy stopach i d這niach, wi璚 postanowi豉m si tego pozby.

Spora cz窷 opalenizny przetrwa豉 peeling kawowy , przesz豉m wi璚 do odmaczania, a nast瘼nie intensywnego szorowania . Niestety obudzi豉m paj帷zki na nogach i zaczerwieni豉m nask鏎ek tu i 闚dzie. Teraz wygl康am jak wyk徙ana w wybielaczu, cho zauwa篡豉m w豉郾ie miejsca do poprawki . I mnie wi璚 przysz這 zrozumie traum samoopalonych, a nast瘼nie zmasakrowanych .
Stary 2006-07-24, 08:25   #1196
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158

Cytat:
Napisane przez ati77
Zastanawiam si nad Garnierem , mo瞠 da w豉郾ie br您owy odcie sk鏎ze . Po kt鏎ym balsamie mia造軼ie najbardziej naturalny/br您owy odcie sk鏎y??
Bo ja jako nie mog trafi na ten SW粑
Ja w豉郾ie po Garnierze mam naj豉dniejszy odcie opalenizny - z這tobr您owy - naturalny i delikatny. Wygl康am jakbym si od niechcenia poopala豉
Stary 2006-07-24, 08:45   #1197
Paula07
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 053
Post Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Ja w豉郾ie po Garnierze mam naj豉dniejszy odcie opalenizny - z這tobr您owy - naturalny i delikatny. Wygl康am jakbym si od niechcenia poopala豉
Zgadzam si z kamaO jest to jeden z nieliczych samoopalaczy, kt鏎e daja naprawd naturalny delikatny br您.
Paula07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-24, 10:48   #1198
agatka-a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 941

Cytat:
Napisane przez Paula07
Zgadzam si z kamaO jest to jeden z nieliczych samoopalaczy, kt鏎e daja naprawd naturalny delikatny br您.
m闚icie o tym http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4958 ?
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-24, 11:06   #1199
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158

Nie. My m闚imy o balsamie Garniera "Sk鏎a musni皻a s這鎍em"
Stary 2006-07-24, 11:08   #1200
agatka-a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 941

aha, dzi瘯i
sugerowa豉m si nazw "samoopalacz"
ja teraz przymierzam si do wypr鏏owania evelinki, ale co mnie le ogarn掖 i boj si 瞠 z lenistwa niedok豉dnie rozsmaruje
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.