Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 42 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-08-04, 09:17   #1231
JoOlc!a
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 522
Dot.: Opalamy si!!!!

Ja uzywam, balsamo bronzujacego holiday skin firmy johson's czy jak tam sie pisze, wkazydm bardz razie nie jestem zadowolona.... mnie nic nie pomaga tylko zostaje brud na ubrabniu, a moje nogi po uzyciu wygladaj jakby brudne;/

JoOlc!a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-04, 09:20   #1232
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Cytat:
Napisane przez Nati02
czyli z czystym sumieniem polecasz Be?
Moj dove do ciemnej ju mi si nudzi- ba, wr璚z 鄉ierdzi mi teraz
ale grzecznie si dzi wysmarowa豉m, zobacze czy jutro spojrzenia TZta te b璠zie bezcenne
W豉郾ie nie jestem pewna. Bo drugi dzie nogi wygl康aj 鈍ietnie. Je郵i b璠zie r闚no schodzi, to polecam, ale tego jeszcze nie wiem.
Musisz baardzo dok豉dnie rozmarowa.. no ale po u篡waniu Dove do ciemnej i Eveline to ju praktyk na pewno masz
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-04, 09:20   #1233
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamaO
Beoneself - co ava zmieni豉 Fajny
Ano zmieni豉m, potrzebowa豉m odmiany Dzi瘯i ; )
Stary 2006-08-04, 10:33   #1234
Ivvonka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 977

Cytat:
Napisane przez Erato
Wczoraj w przyp造wie jakiego samoopalaczowego kaprysu naby豉m L'Oreal Sublime Bronze koloryzuj帷y. Jak wr鏂i豉m po po逝dniu do domu, to posmarowa豉m nogi. O rany... My郵a豉m, 瞠 umr ze smrodu, to to tak 鄉ierdzi, 瞠 wszystkie inne si chowaj I to od razu, podczas gdy wi瘯szo嗆 samoopalaczy uwalnia smrodek dopiero jak DHA wejdzie w reakcj ze sk鏎. By豉m zrozpaczona i pomy郵a豉m, 瞠 chyba zaraz to wyrzuc albo wystawi na targowisku, mo瞠 si znajdzie jaki ch皻ny masochista...
No ale jednak troch zmieni豉m zdanie podczas wieczornej k徙ieli. Pod prysznicem po pierwsze sp造n窸a warstwa tego czego koloryzuj帷ego, ale pod spodem - ZONK Pi瘯na, br您owoz這ta opalenizna bez 瘸dnych smug i zaciek闚 Po jakich trzech - czterech godzinach Qrcze, daje taki pi瘯ny efekt, 瞠 mo瞠 bym nawet znios豉 ten smrodek i wysmarowa豉 si ca豉, ale po tym nie spos鏏 sie ubra, bo wsz璠zie zostaje ten kolor. Wi璚 jednak go chyba sobie zostawi, ale wy陰cznie do opalania odn騜y. Tylko dlaczego, na Boga, on tak 鄉ierdzi?
Ano, niestety. Smierdzi. Ale to chyba jedyny minus tego samoopalacza, bo:

nie robi smug
daje efekt przepieknej opalenizny
dobrze jest go smarowac na cialo pokryte wczesniej balsamem, wtedy nie wysuszy i nie schodzi plamami
bardzo szybko dziala

Mam juz druga tube i jak na razie to moj najlepszy samoopalacz
Ivvonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-04, 21:18   #1235
ati77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
Czy d逝gotrwa貫 stosowanie samoopalacza szkodzi sk鏎ze?

Od d逝giego czasu u篡wam wszelkiej ma軼i br您er闚, samoopalaczy i balsam闚 z DHA i wci您 si zastanawiam jaki ma wp造w na sk鏎 w豉郾ie ich sk豉dnik - dihydroxyaceton. Czy po kilku latach nie oka瞠 si, 瞠 moja sk鏎a stanie si nadmiernie wra磧iwa i podatna na alergie??
Ta obawa wynika g堯wnie st康, 瞠 moja sk鏎a sta豉 si bardziej sucha mimo ci庵貫go nawil瘸nia. Co o tym my郵icie?
ati77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-04, 21:29   #1236
Justy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 762
Dot.: Czy d逝gotrwa貫 stosowanie samoopalacza szkodzi sk鏎ze?

samoopalaczy u篡wano ju w latach 60-tych; a wcze郾iej dihydroxyaceton by u篡wanu doustnie w leczeniu cukrzycy.... opr鏂z w豉軼iwo軼i wysuszajacych i charakterystycznego zapachu, trudno mu cokolwiek zarzuci
Justy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-08, 10:31   #1237
justa79
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 062
GG do justa79

Cytat:
Napisane przez beoneself
Justa, to Tobie Kolastyna narobi豉 strasznych plam przy schodzeniu?
narobi豉 a u Ciebie jak? ja mam ju inny samoopalacz i tak samo mi schodzi...

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-08, 10:38   #1238
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justa79
narobi豉 a u Ciebie jak? ja mam ju inny samoopalacz i tak samo mi schodzi...
Przyznam, 瞠 nie jest 幢e. Teraz ju mi ca趾owicie kolor zszed, zosta這 tylko kilka ciemniejszych plam na 造dkach. Nie wida tego praktycznie wog鏊e, bo nogi mam ca貫 poobijane, w siniakach i 郵adach po uk御zeniu komar闚
Dzisiaj te plamy za豉twi peelingiem kawowym.
Na twrazy spisuje si 鈍ietnie Nie podra積ia, nadaje mocny kolor i nie幢e si trzyma. Ju nie musz si smarowa codziennie, tylko co 2-3 dzie
Stary 2006-08-10, 16:16   #1239
SyskA_a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

ej dizewczyny mam pytaniee..bo to ze jak sie wysmarujesz kremem brazujacym to potem smierdzisz...znaczy ja to robie na noc...to potem rano nie jest zbyt przyjemny zapach-teraz uzywalam dove to nie bylo czuc ale po paru razach zapch jets odczuwalny na pidzamce...ale zastanawia mnie, bo ja rzadko uzywam..czy normalnie..w ciagu dnia..albo po 2 dniach od zastosowania tego balsamu to czuc ten zapach np jak sie spocisz czy cos??
Stary 2006-08-11, 18:37   #1240
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

No a nie k徙iesz si rano ??
hm.. nie rozumiem pytania, wieczorem na noc si smarujesz, rano pod prysznic, pachn帷y balsamik i jest git

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-11, 20:53   #1241
SyskA_a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

tak,tak chdzilo mi o to czy ten nie milych zapch jest tlyko jednorazowy czyli tuz po nalozeniu balsamu brazujacego czy tez.. w ciagu dnia anwet jesli sie kapalam...czy czuc np jak sie spoce czy cos?
Stary 2006-08-12, 09:57   #1242
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

ja tam cie rozumiem,bo jak sie posmaruje br您owaczem,to mimo 瞠 sie od tego czasu ze 3 razy wyk徙i to i tak mam wra瞠nie 瞠 ten smrodek ze mnie wychodzi, szczeg鏊nie jak sie lekko spoc.

W og鏊e jak si czym wysmaruj to mam wra瞠nie jakbym sie foli nakry豉,tzn.jakby mi sk鏎a nie oddcha豉...okropne uczucie....dlatego coraz rzadziej sie br您uj....ja leniuch jestem ,a tam tyle przeciwno軼i i niedogodno軼i ;-)....

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-12, 12:00   #1243
Ash
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 470

Dziewczyny, ja ostatnio non stop sie samoopalaczuje. Uzywam mleczka clarinsa. Olalam te wszystkie J&J. garniery. Kupilam, uzylam kilka razy, jak zobaczylam makabryczne plamy na dekoldzie, tak juz nie uzywam tamtych br您owiaczy. Lez w szufladzie. Musze sie ich pozbyc
A! i nie ma zadnego smrodku czy wrazenia, ze skora nie oddycha. Wszyscy mowia mi, jaka jestem opalona, a ze od dwoch tygodni mam swoja pierwsza prace, to mowie, ze mam specjalny monitor w biurze, co mnie opala, a wieczorem smaruje specjalnym kremem, ktory ma zabezpieczyc ta opalenizne nabyta przy kompie ;-)
Stary 2006-08-12, 18:05   #1244
Paula07
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 053
Post Dot.: Opalamy si!!!!

Ja u篡wam codziennie po k徙ieli Garniera mleczka i sobie bardzo chwale. Nak豉dam jak zwyk造 balsam nawil瘸j帷y i tak samo rozsmarowywuje, Zadych plam czy smug! .

P.S. Mam do oddania L'oreal Sublime Bronze w 瞠lu (150 ml.) Kupi豉m z mysl o samoopalaniu twarzy, ale jednak zrezygnowa豉m. Twarz mam blad jaka mia豉m.
Paula07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-14, 15:06   #1245
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

w豉郾ie wyko鎍zy豉m samoopalacz Oriflame w 瞠lu. to niestety nie to - opalenizna raczej 鄴速awa ni br您owa - r騜nic wida zw豉szcza po Kolastynce czasami mia豉m wra瞠nie, 瞠 samoopalacz w og鏊e nie chwyci - mo瞠 po kilkutygodniowej ci庵貫j opaleniznie zaczyna mi si wydawa, 瞠 jestem za blada - a czasami ju po jednej aplikacji by這 wida efekt.

u篡豉m te raz chusteczki samoopalaj帷ej LRP - zero efektu a samoopalacz maj przecie niez造. wysmarowa豉m twarz dok豉dnie ze 3 razy, chusteczka by豉 nadal mokra, wi璚 wysmarowa豉m si ni niemal do pasa nie spodziewa豉m si tam mocnej opalenizny, no, ale 瞠by twarz pozosta豉 nieopalona? jedyny plus, 瞠 nie wysusza sk鏎y, twarz by豉 nieco lepka po jej u篡ciu, nie czu豉m potrzeby nak豉dania kremu.

Klikaj codziennie:

Stary 2006-08-14, 15:51   #1246
Rayne
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 927

Cytat:
Napisane przez justa79
czasami mia豉m wra瞠nie, 瞠 samoopalacz w og鏊e nie chwyci - mo瞠 po kilkutygodniowej ci庵貫j opaleniznie zaczyna mi si wydawa, 瞠 jestem za blada
Justa, Ty lepiej uwa瘸j, bo to mo瞠 by pierwszy objaw samoopalaczowej tanoreksji Ile si s造szy, jak dziewczyny po solarium my郵 ci庵le, 瞠 s blade - mo瞠 przy samoopalaniu te to dzia豉?
Stary 2006-08-14, 16:10   #1247
Sandija
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Tak, i potem Justa b璠zie nam si zali, ze przecie ona jest taka blada, a smarowa豉 si dzi zaledwie trzy razy. I co my wtedy poradzim na to?
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-14, 17:28   #1248
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

jasne, 瞠 przy samoopalaczu zjawisko tanoreksji te dzia豉 ale 3 razy dziennie to si smarowa nie b璠, o nie... chocia i tak jestem niez豉 - wieczorem, a jak rano efekt mnie nie zadowala, to jeszcze raz ale za bardzo mi to sk鏎 wysusza, niestety.

Klikaj codziennie:

Stary 2006-08-14, 18:50   #1249
Ivvonka
Zadomowienie

Dawno tu nie zagladalam Chcialabym sie podzielic swoim nowym odkryciem, a mianowicie: samoppalaczem AUTOHELIOS La Roche-Posay. Ma same plusy:

+ nie robi smug
+ daje dosc mocna opalenizne
+ nie smierdzi!

Zakochalam sie w nim. Co prawda nie daje tak szybkiego efektu, co tonujacy L'oreal Sublime Bronze, ktory dotychczas wychwalalam, ale nie smierdzi i nie brudzi bielizny. Jest Super!

Edit. Chcialabym tez dodac, ze odkad balsamuje cialo przed samoopalaczem, i kazdego dnia, nie mam problemu z przesuszeniem i miejscowym schodzeniem samoopalacza. Po prostu wazna jest zasada: peeling-balsam-samoopalacz i tak w kolko.

Edytowane przez Ivvonka
Czas edycji: 2006-08-14 o 19:30
Stary 2006-08-14, 19:01   #1250
madziarra
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 013
GG do madziarra

Ja r闚nie witam Was na Biochemii po ma貫j przerwie Ja w mi璠zy czasie odkry豉m br您uj帷e mleczko L'oreala - jest 鈍ietne, przede wszystkim dlatego, 瞠 po jakim czasie nie schodzi mi p豉tami jak Holiday Skin
madziarra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-15, 00:21   #1251
Sandija
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Witajta
Ja si spokojnie samoopalam Dovem - jednak najlepszy, bo najciemniejszy , opanowa豉m 豉ty i zacieki, jest ok. υpalenizn mam wi璚 dalej Hiszpa雟k
A paszczy nie samoopalam, bo tak jak Ivvonka kiedy powiedzia豉 "mam do嗆 rudych brwi" - opalam j br您erkiem Bourjois, kt鏎y to ma powabnie brzmi帷y odcie "brun illusion"
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-16, 08:06   #1252
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Dawno tu nie zagladalam Chcialabym sie podzielic swoim nowym odkryciem, a mianowicie: samoppalaczem AUTOHELIOS La Roche-Posay. Ma same plusy:

+ nie robi smug
+ daje dosc mocna opalenizne
+ nie smierdzi!

Zakochalam sie w nim. Co prawda nie daje tak szybkiego efektu, co tonujacy L'oreal Sublime Bronze, ktory dotychczas wychwalalam, ale nie smierdzi i nie brudzi bielizny. Jest Super!
Bardzo mnie cieszy Twoja pochlebna recenzja . Na fali s堯w rzucanych ostatnio przez domownik闚 dot. mojego koloru sk鏎y, co spowodowa這, 瞠 dosta豉m przydomek "blada" , kupi豉m Autoheliosa i cierpliwie na niego czekam. Mo瞠 si odczepi.
Stary 2006-08-16, 09:44   #1253
Ivvonka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Sandija
Witajta
Ja si spokojnie samoopalam Dovem - jednak najlepszy, bo najciemniejszy , opanowa豉m 豉ty i zacieki, jest ok. υpalenizn mam wi璚 dalej Hiszpa雟k
A paszczy nie samoopalam, bo tak jak Ivvonka kiedy powiedzia豉 "mam do嗆 rudych brwi" - opalam j br您erkiem Bourjois, kt鏎y to ma powabnie brzmi帷y odcie "brun illusion"
Rude brwi - brr! Ja wrocilam do Lavertu - bo jedyna nie splywa z zafiltrowanej paszczy

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Bardzo mnie cieszy Twoja pochlebna recenzja . Na fali s堯w rzucanych ostatnio przez domownik闚 dot. mojego koloru sk鏎y, co spowodowa這, 瞠 dosta豉m przydomek "blada" , kupi豉m Autoheliosa i cierpliwie na niego czekam. Mo瞠 si odczepi.
Na pewno! Daje bardzo ladny odcien opalenizny I malo wyczuwalny w porowananiu z takim L'orealem. Bedziesz zadowolona
Stary 2006-08-16, 10:41   #1254
beoneself
Zakorzenienie

Mi ostatnio zupe軟ie nie chce si samoopala Br您uj tylko twarz, 瞠by mi si taka bia豉 nie odcina豉 od naturalnie lekko przyciemnionego cia豉. U篡wam poleconej przez Just Kolastyny w 瞠lu, ma fajny i mocny kolor

A pe軟e butle balsam闚 br您uj帷ych stoj Wystawi豉m Dove i Eveline na targowisko, jak kto jest zainteresowany to zajrzyjcie
Stary 2006-08-16, 11:04   #1255
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

Cytat:
Mi ostatnio zupe軟ie nie chce si samoopala
mi te nie.....oj mija nam ten zapa z pocz徠k闚 tego w徠ku....no tyle przeciwno軼i losu... ;-)

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-17, 13:15   #1256
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Testowa豉m ostatnio chusteczki vichy, podobaj mi si bardzo. Opalaj odrobin mocniej ni LRP i dlatego maj nad nimi przewag. Reszta jak w LRP, chusteczka wystarcza na twarz, szyj, dekolt, i ca貫 ramiona i przedramiona.
Jest jakby mocniej nas帷zona od LRP i ma znacznie przyjemniejszy zapach, rzeczywi軼ie kojarz帷y si z Angelem TM.
Sprawi sobie jeszcze kilka sztuk.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-17, 13:22   #1257
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158

Cytat:
Napisane przez madziarra
Ja r闚nie witam Was na Biochemii po ma貫j przerwie Ja w mi璠zy czasie odkry豉m br您uj帷e mleczko L'oreala - jest 鈍ietne, przede wszystkim dlatego, 瞠 po jakim czasie nie schodzi mi p豉tami jak Holiday Skin
Mam to mleczko LOREAL'a na wymian - jakby kt鏎a chcia豉 spr鏏owa
Stary 2006-08-20, 21:05   #1258
Little Princesss
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65

Mi najbardziej odpowiada kolastyna w sprayu akurat mi chodzi o delikatny
brazowy odcien i wlasnie taki uzyskuje ale tylko wyprobowany na buzi wiec nie wiem jak sie sprawdza na ciele
Little Princesss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-20, 21:22   #1259
AniaM69
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 866

Polecam Autohelisa. ζdnie opala, nie plami i nie zatyka. U篡wam go do twarzy. Mam wra瞠nie, 瞠 nieco 鄉ierdzi, ale co tam, daje 豉dny odcie w zamian.
Na ca貫go cz這wieka u篡wam Garniera Sk鏎a mu郾i皻a ;-)
Pachnie cytrusowo, tak瞠 nie plami, daje 豉dny odcie, zmywa si r闚nomiernie.
Stosuj go wieczorem i w ci庵u nast瘼nego dnia wci捫 wyczuwam "zapaszek"; potrafi si skubaniec przebi nawet przez krem do cia豉 Organza Indecence (o jego mocy chodz legedy).
Czuj go blisko sk鏎y i te mi to nie przeszkadza. Nikt mi si do n鏬 i r彗 tak znowu z nosem nie rzuca ;-)
AniaM69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-21, 07:20   #1260
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

Ja stwierdzi豉m 瞠 to samoopalanie zabiera mi strasznie du穎 czasu, te balsamacje, peelingi, depilacje, nie mam ju a to czasu, wychodz do pracy rano wracam wieczorem, wi璚 padam na ryjek, a tu jeszcze takie ceregiele odprawia.

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.