Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 44 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-08-22, 15:30   #1291
agaku
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 859
Dot.: Opalamy si!!!!

Ja nied逝go sezon samoopalaczowy ko鎍z. Wykorzystam do ko鎍a Soray i Eveline i postanowi豉m przypomnie sobie, jak wygl康a moja naturalna sk鏎a
agaku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-22, 16:55   #1292
Nikita-v
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 693

Cytat:
Napisane przez Sathi
Ja stwierdzi豉m 瞠 to samoopalanie zabiera mi strasznie du穎 czasu, te balsamacje, peelingi, depilacje, nie mam ju a to czasu, wychodz do pracy rano wracam wieczorem, wi璚 padam na ryjek, a tu jeszcze takie ceregiele odprawia.

Podpisuje si pod tym r瘯ami i nogami wychodze do pracy o 7.45 wracam o 20.15 i prezentuje bia貫 cielsko.. ale jest tego jedna zaleta... mia豉m kiedys problem co zrobic z wybielonym ryjkiem kiedy ca貫 cia趾o traktuje balsamem br您uj帷ym i teraz problem znikn掖... ca豉 jestem bia豉 jak c鏎ka m造narza
Nikita-v jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-22, 18:47   #1293
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Post Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Na pewno! Daje bardzo ladny odcien opalenizny I malo wyczuwalny w porowananiu z takim L'orealem. Bedziesz zadowolona
Mia豉 racj. Jestem zadowolona z Autoheliosa. Po dw鏂h aplikacjach 豉dniutka, naturalna opalenizna. No i nie 鄉ierdzi nic a nic .
Stary 2006-08-22, 18:54   #1294
uskow
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 965

Ja wyka鎍zam ostatnie butle i juz nic br您ujacego nie kupuje . Ju mam szczerze do嗆 brudnych r璚znik闚 i tego smrodu

uskow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-22, 19:51   #1295
AniaM69
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 866

Cytat:
Napisane przez uskow
Aniu m te najbardziej pasuje autohelios je瞠li chodzi o kolor opalenizny i w og鏊e chyba jest najlepszy ze 鈔odk闚 kt鏎ych dotychczas u篡wa豉m
racja, racja
AniaM69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-22, 20:06   #1296
Mary_Q
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 245

ooo to zaraz lookne na kwc moze go kupie?chyba kosztuje mniej od tego shiseido ktory tez jest ponoc rewelacyjny ale kosztuje 100zl za 175 ml a mozecie mi ejszcze powidziec cos o chusteczkach?i tych vichy i LRP?smierdza?:P i jaki daja kolorek?
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-23, 04:01   #1297
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
ooo to zaraz lookne na kwc moze go kupie?chyba kosztuje mniej od tego shiseido ktory tez jest ponoc rewelacyjny ale kosztuje 100zl za 175 ml a mozecie mi ejszcze powidziec cos o chusteczkach?i tych vichy i LRP?smierdza?:P i jaki daja kolorek?
No to cenowo wychodzi podobnie, bo Autohelios kosztuje ok 60 z za 100ml.

O chusteczkach pisa豉m sporo wy瞠j, inne dziewczyny te.
Moim zdaniem nie 鄉ierdz, te z vichy nawet pachn lekko angelowo TM .
Vichy daj mocniejszy efekt, co latem zw豉szcza ma znaczenie. No i ichnia opalenizna utrzymuje si zdecydowanie d逝瞠j. Jest r闚na i naturalna, jedna chusteczka wystarcza na ca陰 g鏎 cia豉 (bez brzucha).
S mocniej nas帷zone od LRP i og鏊nie lepsze .
Efekt po 3-4 h. Niestety zostawiaj lepk cer, trzeba przetrze tonikiem przed na這瞠niem czego na buzi. Oczywi軼ie po godzince, dw鏂h.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-23, 06:56   #1298
Kasia_L
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 053
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
Ja mojego Autoheliosa kupi豉m za 34 zl na Allegro, co z przesy趾 da這 40 .
Stary 2006-08-23, 12:09   #1299
Mary_Q
Zakorzenienie

no to chyba kupie chustecki vichy bo bede mogla na zmiane raz byc super opalona a raz jasna i nie ebde stekala ze juz mi sie kolor nie podba czy cos moze dorwe je tez na allegro hehe to taniej wyjdzie :P dzieki

aha a uzywals ktos moze chusteczki garniera?

ooo i jeszcze znalazlam takie duuze opakowaneko chusteczek
http://allegro.pl/item121611283_samo...ing_wipes.html

Stary 2006-08-23, 13:15   #1300
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

Cytat:
bardzo mnie ten wynalazek zainteresowa.....ciekawe co to jest warte,bo cena zach璚aj帷a...

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-23, 13:32   #1301
AniaM69
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 866

Cytat:
Napisane przez Mary_Q

Mary, sama jestem ich ciekawa, ale mam za du穎 innych "軼iemniaczy"
A mo瞠 wyst徙 w charakterze kr鏊iczka do鈍iadczalnego i kup; zdasz nam relacj?
AniaM69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-23, 13:50   #1302
Mary_Q
Zakorzenienie

no wlasnie tak mnie korsci..ale jak naekperymentowanie nie wiem czy wezme kase buu bo mam torszke na glowie jeszcze wydatkow a i duzo juz wydalam i nie wiem czy mi mama da :P hehe nie zarabiam jeszcze na siebie :P hehehe
Stary 2006-08-23, 13:59   #1303
Mary_Q
Zakorzenienie

no no hehe smirek mary powysylal maile do uzytkownikow allegro ktorzy kupili te chusteczki jakies 8 osob chyba hehehe zobaczymy co napisza jak uznam odpowiedzi z apozytywne i zadowaljace mnie hehe to je kupie i wtedy wam napisze oki? i oczywiscie powklejam to co dostane w mailach
pzdr
Stary 2006-08-24, 09:16   #1304
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

super! czekamy na opinie

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-24, 11:11   #1305
lolitka123
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 807

A ja wlasnie zakupilam Garniera do twarzy do jasnej cery, bo stwierdzilam ze mam dosc komentarzy ze skoro jestem taka blada to pewnie chora :| No ale nie wiem co z tego samoopalania wyjdzie bo cos mi sie wydaje ze kwasy, maseczki aspirynowe, serum z wit C itd nie pozwol kolorkowi samoopalaczowemu wkrasc sie na moja buzke no ale poczekamy zobaczymy
Stary 2006-08-24, 11:52   #1306
agaku
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 859

Ja te pope軟i豉m ten sam grzech Lolitko - na這zy豉m 2 dni temu wieczorem Autoheliosa (stosuj Atrederm i AD), a dzi rano podczas mycia czu豉m wa趾uj帷y si ciemny nask鏎ek (przepraszam za ten opis ). Pewnie wieczorem, jak zmyj filtr, po samopalaczu nie b璠zie 郵adu .
agaku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-24, 12:28   #1307
Veronic
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398
Smile Dot.: Opalamy si!!!!

hej dziewczyny! kilka dni temu postanowilam
sprobowac

garniera-skora musnieta sloncem,

i jestem bardzo zadowolona! wczesniej stosowalam J&J - na poczatku przypasowal mi, nie czulam nieprzyjemnej woni, nawet spoko br您owil, bez wiekszych smug, jednak po jakims czasie znudzil mi sie, zaczal dziwnie pachniec, wiec poczytalam roznie fora i zdecydowalam sie na garniera. Jestem mile zaskoczona efektem- delikatny(bo o taki mi chodzilo- mam jasna karnacje) , bez smug. juz po pierwszym u篡ciu moja sk鏎a byla "oz這cona" Kupilam 400ml za 19,99z na sp馧e z moja siora (ona ma ciemniejsza karnacje i jej tez bardzo przypasowalo to mleczko)

Bardzo ladnie pachnie- owockami- oczywiscie na pocz徠ku, jesli wysmaruj sie wieczorem to rano troche zalatuje samoopalaczem, ale jesli rano- to zapach sie ulatnia , konsystancja jest super- bardzo dobrze sie rozprowadza.

jednym s這wem-polecam

pozdrawiam cieplutko
Veronic jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-27, 13:22   #1308
libra22
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 034
GG do libra22

Ja zamierzaqm kupi jaki samoopalacz, ale jest tak wiele r騜nych opini na ich temat, 瞠 boj si ko鎍owego efektu . P鏦i co mia豉m tylko Garniera- sk鏎a mu郾i皻a s這鎍em.Rzeczywi軼ie jest do嗆 dobry, ale przeszkadza mi zapach kt鏎y po paru godzinach z owocowego zmienia si w charakterystyczny smrodek . Na samym pocz徠ku stosowa豉m go bardzo regularnie, teraz jestem leniwa i p鏦i co czekam a naturalna letnia opalenizna zejdzie. Mo瞠 zostane przy balsamach br您uj帷ych, a mo瞠 w ko獘 zaryzykuj i kupi jaki samoopalacz. Narazie z uwag 郵edz w徠ek, kt鏎y jest 鈍ietny
Stary 2006-08-27, 13:51   #1309
Mary_Q
Zakorzenienie

hej zamieszczam odpowiedzi
a oto moj mail:
"hej
mam do Ciebie pytanie o chusteczki samoopalajace,ktore kupilas/es na allegro te takie z angli nczy one sa dobre?czy nie smeirdza po jakis czasie jak samoopalacz na skorze?bo sie tak zastanawialam nad tymi vichy a tu taka duza paczka wiec mi sie spodobaly ale boje sie zaryzykowac a na wizaz.pl jeszcze opsu do takich nie ma
pzdr serdecznie "

1.odp

"Witam,
rzeczywiscie kupi豉m chusteczki. Wcze郾iej kupilam takie chusteczki firmy DAX Cosmetics i by豉m bardzo zadowolona, a potem zobaczy豉 na Allegro te.
po pierwsz u篡wam tych chusteczek tylko do twarzy, wi璚 nie wiem, jak dzia豉 na cialo. Po drugie denerwujace jest to, ze jest tam 25 sztuk, ale nie sa oddzielnie pakowane, wiec kiedy otworzy si paczk to ma sie razerm 25 chusteczek. Je瞠li chodzi o zapach, to "pachnie" samoopalaczem, ale niezbyt dlugo. Jak wieczorem si posmaruj, to zasypiasj帷 czuj zapach, ale rano juz nie.
Musze przyzna, ze te DAX Cosmetics by造 troch lepsze. Poza tym, ja mam bardzo jasna sk鏎, wiec dla mnie te s ok, ale nie wiem, jak dla innych.
Pozdrawiam serdecznie
Monika "

kolejny moj mail do tej osobki:
"dzieki za odp
nie widzialam ze sa takie chusteczki daxa,chcialam kupic vichy lub La Roche Posay ,wiec dzieki za info to chyba lepiej siemoplaci kupienie pojedynczej od czasu do czasu a mozesz mi jeszcze napisac ile dalas za ta daxa?to taka pojedyncza jak z Vichy?
pzdr "

odp :
"Daxa kupi豉m kiedy w Rzeszowie, ale potem nigdzie ich ju nie widzia豉m, chocia znalaz豉m w jakim sklepie internetowym. Wpisz "chusteczki samoopalajace DAX", powinno wyskoczy. Kosztowaly oko這1,50. S pakowane pojedynczo.
Pozdrawiam Monika "

2.mail do kolejnej osoby:

"S spoko, nie 鄉ierdz i s do軼 delikatne, tzn nie wygl康asz po jednym u篡ciu jak czarnuch, co wi捫e si瞛 tym, 瞠nie ma ryzyka powstania smug jak naprzyk豉d gdzie nie dotrzesz chusteczk. Zapach jest naprawd spoko. Tylko po uzyciu umyj d這nie!

pozdr

rydlerek"

3. i od ostatniej :
"witaj
ja kupuje te chusteczki dla mojej dziewczyny i ona jest bardzo zadowolona a co do tego czy smierdza to ja nie czuje a wiem ze ona ich uzywa caly czas. chusteczki sa firmy Wilkinson a nie jest to firma krzak
pozdrawiam
taunusgxl"

hehe wiec sa chyba calkiem niezle
Stary 2006-08-27, 15:10   #1310
koteknaplotek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 619

Uzywa ktoras z was dziewczyny zielmie sloneczna lavertu lub ziemie egipska do "opalania"? Wiem ze sklad maja podobny. Czy to to nie zapycha aby?
koteknaplotek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-27, 18:34   #1311
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek
Uzywa ktoras z was dziewczyny zielmie sloneczna lavertu lub ziemie egipska do "opalania"? Wiem ze sklad maja podobny. Czy to to nie zapycha aby?
Zdecydowanie mo瞠 zapycha przy codziennym stosowaniu.
Mam ziemi lavertu, nie u篡wam codziennie i nie mia豉m z ni k這pot闚 - sk豉d jest jednak do嗆 gro幡y.
Stary 2006-08-27, 18:56   #1312
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345

A ja zainwestowa豉m w L'oreal Sublime Bronze i jestem bardzo zadowolona. Na razie (u篡wam od tygodnia) nie zapycha, efekt jest natychmiastowy i mo積a samemu dawkowa, czy ma by mocniejszy czy s豉bszy
Widzia go kto w KWC?
Chcia豉m doda recenzj ale nie mog znale潭 a jako nowy produkt te nie wchodzi
Stary 2006-08-27, 23:43   #1313
airbrush
SPAMER
Nieop豉cona reklama

Wiadomo軼i: 2
Cool Dot.: Opalamy si!!!!

usuni皻a reklama

Edytowane przez justa79
Czas edycji: 2006-08-29 o 15:25
airbrush jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-27, 23:48   #1314
Mary_Q
Zakorzenienie

air. jest drogie i krotko sie trzyma i tez smierdzi :/
i spadajz ta reklama,zaraz cie zgloszeo bana :/
Stary 2006-08-27, 23:51   #1315
Rayne
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 927

Cytat:
Napisane przez airbrush
Polecam wszystkim opalanie metod natryskow Airbrush. Zabieg zajmuje oko這 20 minut, jest baaardzo przyjemny, pi瘯nie pachnie, a jakie efekty...
Nie musisz si smarowa samoopalaczem. Opalenizna utrzymuje si oko這 5 - 7 dni.
Polecam !!
Pomijaj帷 ju fakt, 瞠 reklama na wiza.pl jest p豉tna, wi璚 Tw鎩 post (ten i drugi w w徠ku na kosmetyczce) zostanie zg這szony g鏎ze, to chyba musia豉bym na g這w upa嗆, 瞠by co 7 dni wydawa na opalanie airbrushem 100 z

Edytowane przez justa79
Czas edycji: 2006-08-29 o 15:26
Rayne jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-28, 15:36   #1316
Erato
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 343

Cytat:
Napisane przez yedanna
A ja zainwestowa豉m w L'oreal Sublime Bronze i jestem bardzo zadowolona. Na razie (u篡wam od tygodnia) nie zapycha, efekt jest natychmiastowy i mo積a samemu dawkowa, czy ma by mocniejszy czy s豉bszy
Widzia go kto w KWC?
Chcia豉m doda recenzj ale nie mog znale潭 a jako nowy produkt te nie wchodzi
yedanno, w KWC s cztery produkty z serii Sublime Bronze: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/sz...bmitimage.y=10

Ja ko鎍z ju tub Sublime w wersji koloryzuj帷o-b造szcz帷ej i musz powiedzie, 瞠 wbrew pierwszemu niemi貫mu wra瞠niu, p騧niej ca趾owicie si do niego przekona豉m. Lubi go za pi瘯ny intensywny kolor, jaki daje, oraz za to, 瞠 przy miminum staranno軼i nie zostawia smug. 妃ierdzi, niestety, i troch si klei, bo ma konsystencj 瞠lowat. Niemniej jednak chyba dostanie podwy磬 w KWC

Erato jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-28, 21:49   #1317
Kate30
Zakorzenienie

Jako, 瞠 jesie zbli瘸 si wielkimi krokami podprawi豉m sobie opalenizn na odn騜ach przed weekendem ukochanym dove.
I zn闚 pe貫n zachwyt. W czasie nienajlepszej weekendowej pogody paradowa豉m sobie w mini ze 郵iczn od鈍ie穎n morsk opalenizn .
Sezon samoopalania si zaczyna.
Stary 2006-08-28, 23:19   #1318
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345

Cytat:
Napisane przez Erato
yedanno, w KWC s cztery produkty z serii Sublime Bronze: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/sz...slowa=Sublime+ Bronze&gdzie=produkty&sub mitimage.x=13&submitimage .y=10

Dzi zosta dodany Ju oceni豉m ale i tu napisz, 瞠 jestem bardzo zadowolona
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=116267
Stary 2006-08-29, 00:24   #1319
A_K
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 220
GG do A_K
Smile Dot.: Opalamy si!!!!

Witam!
Podziele si i ja swoimi przygodami z balsamami br您uj帷ymi i samoopalaczami.(Od dawna siedz na forum i na KWC jednak bardzo 瘸dko sie udzielam, to jest moje nowe konto z racji tego, 瞠 poprzedni login mi nie odpowiadal) Mam karnacje jasn , ale nie mocno blad/bia陰
Dax Cosmetics samoopalacz w piance
(http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5494)
Pierwsze moje smarowid這 tego typu to by samoopalacz dax cosmetics w piance i do dnia dzisiejszego gosci on zawsze na mojej p馧ce. By to trafiony zakup w 100% dzi瘯i wiza瘸nkom Daje lekk opalenizne bez smug i zaciek闚. Po pierwsze aplikacji opalenizna jest delikatna i nie nachalna, 瞠by uzyska efekt mocnej opalenizny wystarcz dwa smarowanka w odst瘼ie kilku godzinnym 妃ierdzi, ale bardzo s豉bo, smrodek jest bardziej wycz闚alny przy ww帷haniu sie w sk鏎e Schodzi r闚nomiernie, bynajmniej ja nie zauwa篡豉m coby zdziera si p豉tami Bardzo lubie stosowa g堯wnie na twarz-nie zapycha por闚, szyj i na dekolt

Kolastyna, Active Body, Balsam br您uj帷o-roz鈍ietlaj帷y (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7663)
Kupi豉m praktycznie tylko ze wzgl璠u na drobinki roz鈍ietlaj帷e, ale efekt闚 br您uj帷ych 瘸dnych nie zauwa篡豉m. Prawdopodobnie przez to, 瞠 u篡wa豉m sporadycznie a czytajac w徠ek dowiedzia豉m si 瞠 przy codziennym stosowaniu mo積a zauwa篡 drobne efekty, jak瞠 tej wyczerpuj帷ej pracy jak jest samoopalanie Nie smierdzi, nie daje efekt闚 natychmiastowych, nawil瘸.

Johnson & Johnson, Holiday Skin, Body Lotion(http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=116105)
Na pocz徠ku czerwca czytaj帷 w徠ek pokusi豉m sie na ten oto balsamik. Sam w sobie zapach jak dla mnie na pocz徠ku by taki sobie- akceptowalny nie narzeka豉m! Po posmarowaniu na sk鏎e zapach balsamu d逝go sie nie utrzymuje. Samoopalaczowy smrodek-ma造, ale mieszanka smrodku samoopalaczowego wychodzi razem z pierwotnym zapachem balsamu, co jest 鈔ednio dla mnie przyjemne Mam wersje do ciemnej karnacji. Opr鏂z tego, 瞠 zrobi造 mi sie zacieki na udach to reszta by豉 rownomiern opalenizn, ale trzeba sie nie幢e namacha 瞠by dobrze wsmarowa do uzyskania"suchej" sk鏎y(chyba wiecie o co mi chodzi?). Schodzi r闚nomiernie, opalenizna naturalna, nieciekawy zapach,troche wydziela sie smrodek typowego samoopalacza. Mo瞠 nie wyszusza mocno, ale napewno nie nawil瘸. Szczerze mowi帷 to bez rewelacji

Dove, Summer Glow (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14215)
Jak dla mnie taka "ma豉" rewelacja Przed wyjazdem nad morze w lipcu z braku laku na co co mam(mialam na stanie J&J HS)nie kupi豉m. Robi帷 juz nad morzem zakupy w netto natkn窸am sie na niego za niecale 16 z wi璚 pomysla豉m, 瞠 nie moge go nie kupi i sta這 si Zosta m鎩. Zapach zdecydowanie bardziej przyjazny niz J&J HS, nie 鄉ierdzi samoopalaczem, daje 豉dn opalenizne. Schodzi r闚nomiernie, nawil瘸 co jest bardzi istotn spraw!! Namacha sie trzeba, 瞠by dobrze wsmarowac no ale c霩 taka juz cena za pi瘯n opalenizne bez s這鎍a. Narazie zachwalany, idzie jesie i cz窷ciej po niego b璠 siega wiec mo瞠 sie cos zmieni

Ostatnio chocia nie jestem opalona samoopala mi sie nie chce jako szczeg鏊nie. LE poprostu ze mnie Miejmy nadzieje, ze niebawem co si zmieni w tej dziedzinie.

Pozdrawiam cieplutko
A_K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-01, 19:18   #1320
alufa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 886

mam jasna cere i bardzo delikatna za razem. na twarz nie stosuje niczego brazujacego, bo boje sie uczulen podraznien itp itd a po co mi to?? jak skora juz naprawde bardzo straci swoj blask serwuje jej krem maslo kakaowe ziaji... co do ciala. poki mnie brazujace na cialo nie zaczely uczulac mialam rozmite. najbardziej znany teraz to dove. ale nie bylam z niego zadowolona ten do jasnej nie dawal wielkich efektow ale nie robil rowniez smug
alufa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.