Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-08-22, 14:30   #1291
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 871
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja nied³ugo sezon samoopalaczowy koñczê. Wykorzystam do koñca Sorayê i Eveline i postanowi³am przypomnieæ sobie, jak wygl±da moja naturalna skóra
agaku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-22, 15:55   #1292
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 1 693
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sathi
Ja stwierdzi³am ¿e to samoopalanie zabiera mi strasznie du¿o czasu, te balsamacje, peelingi, depilacje, nie mam ju¿ a to czasu, wychodzê do pracy rano wracam wieczorem, wiêc padam na ryjek, a tu jeszcze takie ceregiele odprawiaæ.

Podpisuje siê pod tym rêkami i nogami wychodze do pracy o 7.45 wracam o 20.15 i prezentuje bia³e cielsko.. ale jest tego jedna zaleta... mia³am kiedys problem co zrobic z wybielonym ryjkiem kiedy ca³e cia³ko traktuje balsamem br±zuj±cym i teraz problem znikn±³... ca³a jestem bia³a jak córka m³ynarza
Nikita-v jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-22, 17:47   #1293
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Na pewno! Daje bardzo ladny odcien opalenizny I malo wyczuwalny w porowananiu z takim L'orealem. Bedziesz zadowolona
Mia³a¶ racjê. Jestem zadowolona z Autoheliosa. Po dwóch aplikacjach ³adniutka, naturalna opalenizna. No i nie ¶mierdzi nic a nic .
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-22, 17:54   #1294
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 965
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja wykañczam ostatnie butle i juz nic br±zujacego nie kupuje . Ju¿ mam szczerze do¶æ brudnych rêczników i tego smrodu
__________________

uskow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-22, 18:51   #1295
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez uskow
Aniu m te¿ najbardziej pasuje autohelios je¿eli chodzi o kolor opalenizny i w ogóle chyba jest najlepszy ze ¶rodków których dotychczas u¿ywa³am
racja, racja
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-22, 19:06   #1296
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

ooo to zaraz lookne na kwc moze go kupie?chyba kosztuje mniej od tego shiseido ktory tez jest ponoc rewelacyjny ale kosztuje 100zl za 175 ml a mozecie mi ejszcze powidziec cos o chusteczkach?i tych vichy i LRP?smierdza?:P i jaki daja kolorek?
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-23, 03:01   #1297
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
ooo to zaraz lookne na kwc moze go kupie?chyba kosztuje mniej od tego shiseido ktory tez jest ponoc rewelacyjny ale kosztuje 100zl za 175 ml a mozecie mi ejszcze powidziec cos o chusteczkach?i tych vichy i LRP?smierdza?:P i jaki daja kolorek?
No to cenowo wychodzi podobnie, bo Autohelios kosztuje ok 60 z³ za 100ml.

O chusteczkach pisa³am sporo wy¿ej, inne dziewczyny te¿.
Moim zdaniem nie ¶mierdz±, te z vichy nawet pachn± lekko angelowo TM .
Vichy daj± mocniejszy efekt, co latem zw³aszcza ma znaczenie. No i ichnia opalenizna utrzymuje siê zdecydowanie d³u¿ej. Jest równa i naturalna, jedna chusteczka wystarcza na ca³± górê cia³a (bez brzucha).
S± mocniej nas±czone od LRP i ogólnie lepsze .
Efekt po 3-4 h. Niestety zostawiaj± lepk± cerê, trzeba przetrzeæ tonikiem przed na³o¿eniem czego¶ na buziê. Oczywi¶cie po godzince, dwóch.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 05:56   #1298
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
ooo to zaraz lookne na kwc moze go kupie?chyba kosztuje mniej od tego shiseido ktory tez jest ponoc rewelacyjny ale kosztuje 100zl za 175 ml a mozecie mi ejszcze powidziec cos o chusteczkach?i tych vichy i LRP?smierdza?:P i jaki daja kolorek?
Ja mojego Autoheliosa kupi³am za 34 zl na Allegro, co z przesy³k± da³o 40 .
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-23, 11:09   #1299
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

no to chyba kupie chustecki vichy bo bede mogla na zmiane raz byc super opalona a raz jasna i nie ebde stekala ze juz mi sie kolor nie podba czy cos moze dorwe je tez na allegro hehe to taniej wyjdzie :P dzieki

aha a uzywals ktos moze chusteczki garniera?

ooo i jeszcze znalazlam takie duuze opakowaneko chusteczek
http://allegro.pl/item121611283_samo...ing_wipes.html

Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-23, 12:15   #1300
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
ooo i jeszcze znalazlam takie duuze opakowaneko chusteczek
http://allegro.pl/item121611283_samo...ing_wipes.html
bardzo mnie ten wynalazek zainteresowa³.....ciekawe co to jest warte,bo cena zachêcaj±ca...
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-23, 12:32   #1301
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
ooo i jeszcze znalazlam takie duuze opakowaneko chusteczek
http://allegro.pl/item121611283_samo...ing_wipes.html

Mary, sama jestem ich ciekawa, ale mam za du¿o innych "¶ciemniaczy"
A mo¿e wyst±p w charakterze króliczka do¶wiadczalnego i kup; zdasz nam relacjê?
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 12:50   #1302
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

no wlasnie tak mnie korsci..ale jak naekperymentowanie nie wiem czy wezme kase buu bo mam torszke na glowie jeszcze wydatkow a i duzo juz wydalam i nie wiem czy mi mama da :P hehe nie zarabiam jeszcze na siebie :P hehehe
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-23, 12:59   #1303
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

no no hehe smirek mary powysylal maile do uzytkownikow allegro ktorzy kupili te chusteczki jakies 8 osob chyba hehehe zobaczymy co napisza jak uznam odpowiedzi z apozytywne i zadowaljace mnie hehe to je kupie i wtedy wam napisze oki? i oczywiscie powklejam to co dostane w mailach
pzdr
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-24, 08:16   #1304
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

super! czekamy na opinie
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-24, 10:11   #1305
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 807
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja wlasnie zakupilam Garniera do twarzy do jasnej cery, bo stwierdzilam ze mam dosc komentarzy ze skoro jestem taka blada to pewnie chora :| No ale nie wiem co z tego samoopalania wyjdzie bo cos mi sie wydaje ze kwasy, maseczki aspirynowe, serum z wit C itd nie pozwol± kolorkowi samoopalaczowemu wkrasc sie na moja buzke no ale poczekamy zobaczymy
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-24, 10:52   #1306
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 871
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja te¿ pope³ni³am ten sam grzech Lolitko - na³ozy³am 2 dni temu wieczorem Autoheliosa (stosujê Atrederm i AD), a dzi¶ rano podczas mycia czu³am wa³kuj±cy siê ciemny naskórek (przepraszam za ten opis ). Pewnie wieczorem, jak zmyjê filtr, po samopalaczu nie bêdzie ¶ladu .
agaku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-24, 11:28   #1307
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Smile Dot.: Opalamy siê!!!!

hej dziewczyny! kilka dni temu postanowilam
sprobowac

garniera-skora musnieta sloncem,

i jestem bardzo zadowolona! wczesniej stosowalam J&J - na poczatku przypasowal mi, nie czulam nieprzyjemnej woni, nawet spoko br±zowil, bez wiekszych smug, jednak po jakims czasie znudzil mi sie, zaczal dziwnie pachniec, wiec poczytalam roznie fora i zdecydowalam sie na garniera. Jestem mile zaskoczona efektem- delikatny(bo o taki mi chodzilo- mam jasna karnacje) , bez smug. juz po pierwszym u¿yciu moja skóra byla "oz³ocona" Kupilam 400ml za 19,99z³ na spó³e z moja siora (ona ma ciemniejsza karnacje i jej tez bardzo przypasowalo to mleczko)

Bardzo ladnie pachnie- owockami- oczywiscie na pocz±tku, jesli wysmarujê sie wieczorem to rano troche zalatuje samoopalaczem, ale jesli rano- to zapach sie ulatnia , konsystancja jest super- bardzo dobrze sie rozprowadza.

jednym s³owem-polecam

pozdrawiam cieplutko
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-27, 12:22   #1308
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomo¶ci: 3 035
GG do libra22
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja zamierzaqm kupiæ jaki¶ samoopalacz, ale jest tak wiele ró¿nych opini na ich temat, ¿e bojê siê koñcowego efektu . Póki co mia³am tylko Garniera- skóra mu¶niêta s³oñcem.Rzeczywi¶cie jest do¶æ dobry, ale przeszkadza mi zapach który po paru godzinach z owocowego zmienia siê w charakterystyczny smrodek . Na samym pocz±tku stosowa³am go bardzo regularnie, teraz jestem leniwa i póki co czekam a¿ naturalna letnia opalenizna zejdzie. Mo¿e zostane przy balsamach br±zuj±cych, a mo¿e w koæu zaryzykujê i kupiê jaki¶ samoopalacz. Narazie z uwag± ¶ledzê w±tek, który jest ¶wietny
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-27, 12:51   #1309
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

hej zamieszczam odpowiedzi
a oto moj mail:
"hej
mam do Ciebie pytanie o chusteczki samoopalajace,ktore kupilas/es na allegro te takie z angli nczy one sa dobre?czy nie smeirdza po jakis czasie jak samoopalacz na skorze?bo sie tak zastanawialam nad tymi vichy a tu taka duza paczka wiec mi sie spodobaly ale boje sie zaryzykowac a na wizaz.pl jeszcze opsu do takich nie ma
pzdr serdecznie "

1.odp

"Witam,
rzeczywiscie kupi³am chusteczki. Wcze¶niej kupilam takie chusteczki firmy DAX Cosmetics i by³am bardzo zadowolona, a potem zobaczy³a na Allegro te.
po pierwsz u¿ywam tych chusteczek tylko do twarzy, wiêc nie wiem, jak dzia³a na cialo. Po drugie denerwujace jest to, ze jest tam 25 sztuk, ale nie sa oddzielnie pakowane, wiec kiedy otworzy siê paczkê to ma sie razerm 25 chusteczek. Je¿eli chodzi o zapach, to "pachnie" samoopalaczem, ale niezbyt dlugo. Jak wieczorem siê posmarujê, to zasypiasj±c czujê zapach, ale rano juz nie.
Musze przyznaæ, ze te DAX Cosmetics by³y trochê lepsze. Poza tym, ja mam bardzo jasna skórê, wiec dla mnie te s± ok, ale nie wiem, jak dla innych.
Pozdrawiam serdecznie
Monika "

kolejny moj mail do tej osobki:
"dzieki za odp
nie widzialam ze sa takie chusteczki daxa,chcialam kupic vichy lub La Roche Posay ,wiec dzieki za info to chyba lepiej siemoplaci kupienie pojedynczej od czasu do czasu a mozesz mi jeszcze napisac ile dalas za ta daxa?to taka pojedyncza jak z Vichy?
pzdr "


odp :
"Daxa kupi³am kiedy¶ w Rzeszowie, ale potem nigdzie ich ju¿ nie widzia³am, chocia¿ znalaz³am w jakim¶ sklepie internetowym. Wpisz "chusteczki samoopalajace DAX", powinno wyskoczyæ. Kosztowaly oko³o1,50. S± pakowane pojedynczo.
Pozdrawiam Monika "


2.mail do kolejnej osoby:

"S± spoko, nie ¶mierdz± i s± do¶c delikatne, tzn nie wygl±dasz po jednym u¿yciu jak czarnuch, co wi±¿e siêz tym, ¿enie ma ryzyka powstania smug jak naprzyk³ad gdzie¶ nie dotrzesz chusteczk±. Zapach jest naprawdê spoko. Tylko po uzyciu umyj d³onie!

pozdr

rydlerek"

3. i od ostatniej :
"witaj
ja kupuje te chusteczki dla mojej dziewczyny i ona jest bardzo zadowolona a co do tego czy smierdza to ja nie czuje a wiem ze ona ich uzywa caly czas. chusteczki sa firmy Wilkinson a nie jest to firma krzak
pozdrawiam
taunusgxl"



hehe wiec sa chyba calkiem niezle
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 14:10   #1310
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 888
Dot.: Opalamy siê!!!!

Uzywa ktoras z was dziewczyny zielmie sloneczna lavertu lub ziemie egipska do "opalania"? Wiem ze sklad maja podobny. Czy to to nie zapycha aby?
koteknaplotek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-27, 17:34   #1311
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek
Uzywa ktoras z was dziewczyny zielmie sloneczna lavertu lub ziemie egipska do "opalania"? Wiem ze sklad maja podobny. Czy to to nie zapycha aby?
Zdecydowanie mo¿e zapychaæ przy codziennym stosowaniu.
Mam ziemiê lavertu, nie u¿ywam codziennie i nie mia³am z ni± k³opotów - sk³ad jest jednak do¶æ gro¼ny.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-27, 17:56   #1312
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja zainwestowa³am w L'oreal Sublime Bronze i jestem bardzo zadowolona. Na razie (u¿ywam od tygodnia) nie zapycha, efekt jest natychmiastowy i mo¿na samemu dawkowaæ, czy ma byæ mocniejszy czy s³abszy
Widzia³ go kto¶ w KWC?
Chcia³am dodaæ recenzjê ale nie mogê znale¼æ a jako nowy produkt te¿ nie wchodzi
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-27, 22:43   #1313
airbrush
SPAMER
Nieop³acona reklama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2
Cool Dot.: Opalamy siê!!!!

usuniêta reklama

Edytowane przez justa79
Czas edycji: 2006-08-29 o 14:25
airbrush jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-27, 22:48   #1314
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

air. jest drogie i krotko sie trzyma i tez smierdzi :/
i spadajz ta reklama,zaraz cie zgloszeo bana :/
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-27, 22:51   #1315
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdañsk/Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 927
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez airbrush
Polecam wszystkim opalanie metod± natryskow± Airbrush. Zabieg zajmuje oko³o 20 minut, jest baaardzo przyjemny, piêknie pachnie, a jakie efekty...
Nie musisz siê smarowaæ samoopalaczem. Opalenizna utrzymuje siê oko³o 5 - 7 dni.
Polecam !!
Pomijaj±c ju¿ fakt, ¿e reklama na wiza¿.pl jest p³atna, wiêc Twój post (ten i drugi w w±tku na kosmetyczce) zostanie zg³oszony górze, to chyba musia³abym na g³owê upa¶æ, ¿eby co 7 dni wydawaæ na opalanie airbrushem 100 z³
__________________
Signature deleted.

Edytowane przez justa79
Czas edycji: 2006-08-29 o 14:26
Rayne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-28, 14:36   #1316
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez yedanna
A ja zainwestowa³am w L'oreal Sublime Bronze i jestem bardzo zadowolona. Na razie (u¿ywam od tygodnia) nie zapycha, efekt jest natychmiastowy i mo¿na samemu dawkowaæ, czy ma byæ mocniejszy czy s³abszy
Widzia³ go kto¶ w KWC?
Chcia³am dodaæ recenzjê ale nie mogê znale¼æ a jako nowy produkt te¿ nie wchodzi
yedanno, w KWC s± cztery produkty z serii Sublime Bronze: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/sz...bmitimage.y=10

Ja koñczê ju¿ tubê Sublime w wersji koloryzuj±co-b³yszcz±cej i muszê powiedzieæ, ¿e wbrew pierwszemu niemi³emu wra¿eniu, pó¼niej ca³kowicie siê do niego przekona³am. Lubiê go za piêkny intensywny kolor, jaki daje, oraz za to, ¿e przy miminum staranno¶ci nie zostawia smug. ¦mierdzi, niestety, i trochê siê klei, bo ma konsystencjê ¿elowat±. Niemniej jednak chyba dostanie podwy¿kê w KWC
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-28, 20:49   #1317
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jako, ¿e jesieñ zbli¿a siê wielkimi krokami podprawi³am sobie opaleniznê na odnó¿ach przed weekendem ukochanym dove.
I znów pe³en zachwyt. W czasie nienajlepszej weekendowej pogody paradowa³am sobie w mini ze ¶liczn± od¶wie¿on± morsk± opalenizn± .
Sezon samoopalania siê zaczyna.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-28, 22:19   #1318
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
yedanno, w KWC s± cztery produkty z serii Sublime Bronze: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/sz...slowa=Sublime+ Bronze&gdzie=produkty&sub mitimage.x=13&submitimage .y=10

Dzi¶ zosta³ dodany Ju¿ oceni³am ale i tu napiszê, ¿e jestem bardzo zadowolona
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=116267
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-28, 23:24   #1319
A_K
Raczkowanie
 
Avatar A_K
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomo¶ci: 218
GG do A_K
Smile Dot.: Opalamy siê!!!!

Witam!
Podziele siê i ja swoimi przygodami z balsamami br±zuj±cymi i samoopalaczami.(Od dawna siedzê na forum i na KWC jednak bardzo ¿adko sie udzielam, to jest moje nowe konto z racji tego, ¿e poprzedni login mi nie odpowiadal) Mam karnacje jasn± , ale nie mocno blad±/bia³±
Dax Cosmetics samoopalacz w piance
(http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5494)
Pierwsze moje smarowid³o tego typu to by³ samoopalacz dax cosmetics w piance i do dnia dzisiejszego gosci on zawsze na mojej pó³ce. By³ to trafiony zakup w 100% dziêki wiza¿ankom Daje lekk± opalenizne bez smug i zacieków. Po pierwsze aplikacji opalenizna jest delikatna i nie nachalna, ¿eby uzyskaæ efekt mocnej opalenizny wystarcz± dwa smarowanka w odstêpie kilku godzinnym ¦mierdzi, ale bardzo s³abo, smrodek jest bardziej wyczówalny przy ww±chaniu sie w skóre Schodzi równomiernie, bynajmniej ja nie zauwa¿y³am coby zdziera³ siê p³atami Bardzo lubie stosowaæ g³ównie na twarz-nie zapycha porów, szyjê i na dekolt

Kolastyna, Active Body, Balsam br±zuj±co-roz¶wietlaj±cy (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7663)
Kupi³am praktycznie tylko ze wzglêdu na drobinki roz¶wietlaj±ce, ale efektów br±zuj±cych ¿adnych nie zauwa¿y³am. Prawdopodobnie przez to, ¿e u¿ywa³am sporadycznie a czytajac w±tek dowiedzia³am siê ¿e przy codziennym stosowaniu mo¿na zauwa¿yæ drobne efekty, jak¿e tej wyczerpuj±cej pracy jak± jest samoopalanie Nie smierdzi, nie daje efektów natychmiastowych, nawil¿a.

Johnson & Johnson, Holiday Skin, Body Lotion(http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=116105)
Na pocz±tku czerwca czytaj±c w±tek pokusi³am sie na ten oto balsamik. Sam w sobie zapach jak dla mnie na pocz±tku by³ taki sobie- akceptowalny nie narzeka³am! Po posmarowaniu na skóre zapach balsamu d³ugo sie nie utrzymuje. Samoopalaczowy smrodek-ma³y, ale mieszanka smrodku samoopalaczowego wychodzi razem z pierwotnym zapachem balsamu, co jest ¶rednio dla mnie przyjemne Mam wersje do ciemnej karnacji. Oprócz tego, ¿e zrobi³y mi sie zacieki na udach to reszta by³a rownomiern± opalenizn±, ale trzeba sie nie¼le namachaæ ¿eby dobrze wsmarowaæ do uzyskania"suchej" skóry(chyba wiecie o co mi chodzi?). Schodzi równomiernie, opalenizna naturalna, nieciekawy zapach,troche wydziela sie smrodek typowego samoopalacza. Mo¿e nie wyszusza mocno, ale napewno nie nawil¿a. Szczerze mowi±c to bez rewelacji


Dove, Summer Glow (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14215)
Jak dla mnie taka "ma³a" rewelacja Przed wyjazdem nad morze w lipcu z braku laku na co¶ co mam(mialam na stanie J&J HS)nie kupi³am. Robi±c juz nad morzem zakupy w netto natknê³am sie na niego za niecale 16 z³ wiêc pomysla³am, ¿e nie moge go nie kupiæ i sta³o siê Zosta³ mój. Zapach zdecydowanie bardziej przyjazny niz J&J HS, nie ¶mierdzi samoopalaczem, daje ³adn± opalenizne. Schodzi równomiernie, nawil¿a co jest bardzi istotn± spraw±!! Namachaæ sie trzeba, ¿eby dobrze wsmarowac no ale cóz taka juz cena za piêkn± opalenizne bez s³oñca. Narazie zachwalany, idzie jesieñ i czê¶ciej po niego bêdê siegaæ wiec mo¿e sie cos zmieni

Ostatnio chocia¿ nie jestem opalona samoopalaæ mi sie nie chce jako¶ szczególnie. LEÑ poprostu ze mnie Miejmy nadzieje, ze niebawem co¶ siê zmieni w tej dziedzinie.

Pozdrawiam cieplutko
A_K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-01, 18:18   #1320
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 3 873
Dot.: Opalamy siê!!!!

mam jasna cere i bardzo delikatna za razem. na twarz nie stosuje niczego brazujacego, bo boje sie uczulen podraznien itp itd a po co mi to?? jak skora juz naprawde bardzo straci swoj blask serwuje jej krem maslo kakaowe ziaji... co do ciala. poki mnie brazujace na cialo nie zaczely uczulac mialam rozmite. najbardziej znany teraz to dove. ale nie bylam z niego zadowolona ten do jasnej nie dawal wielkich efektow ale nie robil rowniez smug
alufa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.