Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 45 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-09-02, 03:53   #1321
Asik_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 288
Dot.: Opalamy si!!!!

Dziewczyny a nie macie wra瞠nia ze im czesciej sie smarujecie balsamami brazujacymi tym mniej to daje? Ja sie smaruje okolo tyogodnia codziennie J&J i efekt jest delitaknie mowiac marny:/
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-03, 21:42   #1322
M@RT@
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Jestem zwolenniczk opalenizny. Jednak chce na zim i jesie zrezygnowa z solarium, gdyz jak pewnie wszystkie wiemy zdrowotnie,finansowo i czasowo jest to nie do wytrzymania. Jednak moim problemem jest to ze miomo 瞠 jestem sztynk, i moja sk鏎a opala sie od razu na br您owiutki kolor, to zim mam bardzo, ale to bardzo jasn karnacje. Jestem bialutka. Mia豉m juz kilka lat temu przygode z samoopalaczami co sko鎍zy這 sie pomara鎍zow skor i wiecznymi przebarwieniami. Okropie雟two. Dlatego w tym roku chcia豉m sie zaj帷 balsamami br您uj帷ymi np. Johnson & Johnson holiday skin, jak i kremem do twarzy tej samej serii. Boje sie jednak efektu samoopalacza. Dodam r闚nie ze mam bardzo delikatn cere i niestety jednynym kremem jak sie nadaje do mojej twarzy jest krem dla niemowl 徠 bambino. Prosze o jakie rady.
M@RT@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-03, 21:53   #1323
Ivvonka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 977

Ja sie ostatnio rzadko samoopalam. Smaruje sie raz na tydzien, kiedy wiem, ze czeka mnie jakas impreza i odkryje wiecej ciala Zupelnie blada nie jestem, mam delikatny odcien i to mi wystarcza. Polubilam swoja jasniejsza skore. Widze tez tego efekt: stala sie delikatniejsza, gladsza w dotyku. Wyleczylam tez ramiona z bialych plam
Ivvonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-04, 01:27   #1324
Paula07
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 053
Post Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez M@RT@
. Dlatego w tym roku chcia豉m sie zaj帷 balsamami br您uj帷ymi np. Johnson & Johnson holiday skin, jak i kremem do twarzy tej samej serii. Boje sie jednak efektu samoopalacza. Dodam r闚nie ze mam bardzo delikatn cere i niestety jednynym kremem jak sie nadaje do mojej twarzy jest krem dla niemowl 徠 bambino. Prosze o jakie rady.
Delikatniejszy efekt opalenizny a zarazem bezpieczniejszy od J&J jest Garnier - sk鏎a mu郾i皻a s這鎍em. A co za tym idzie mniejsze ryzyko powstania plam .
Paula07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-10, 10:22   #1325
Anu鄂a84
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Nie przejza豉m dok豉dnie wszystkich stron,troch tego jest, i nie wiem czy kto poruszy temat balsamu br您uj帷ego z Avonu -Satin Glow. Moim skromnym zdaniem jest najlepszy. Efekt taki jak po JJ czy Dove, czyli rewelacja, ale ma nad nimi jedn, znacz帷 przewag- nie ma tego "samoopalaczowego" strasznego zapachu. Polecam!!!!
Stary 2006-09-12, 14:08   #1326
justa79
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 062
GG do justa79

Cytat:
Napisane przez Anu鄂a84 Poka wiadomo嗆
Nie przejza豉m dok豉dnie wszystkich stron,troch tego jest, i nie wiem czy kto poruszy temat balsamu br您uj帷ego z Avonu -Satin Glow. Moim skromnym zdaniem jest najlepszy. Efekt taki jak po JJ czy Dove, czyli rewelacja, ale ma nad nimi jedn, znacz帷 przewag- nie ma tego "samoopalaczowego" strasznego zapachu. Polecam!!!!
ja czyta豉m, 瞠 jednak smrodek jest, i 瞠 robi plamy. ale chyba i tak nie jest ju dost瘼ny w jesiennych katalogach.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-12, 15:16   #1327
ellena
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 185

Cytat:
Napisane przez Kate30 Poka wiadomo嗆
Zdecydowanie mo瞠 zapycha przy codziennym stosowaniu.
Mam ziemi lavertu, nie u篡wam codziennie i nie mia豉m z ni k這pot闚 - sk豉d jest jednak do嗆 gro幡y.
Hmm, ja te u篡wam codziennie. Nic z貫go si nie dzieje, wr璚z przeciwnie...ale mo瞠 dlatego, 瞠 stosuj na policzki a te mam bezproblemowe? Dosta豉m j w prezencie od mojej te軼iowej-kosmetyczki Nie straszcie mnie Chyba nie chcia豉, 瞠bym "zbrzyd豉"?
ellena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-16, 12:13   #1328
asia b
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 93

1.
z calego serca moge polecic do jasnej karnacji mleczko brazujace z Jade.

mleczko kupilam przypadkiem z wyprzedazy sklepu ot tak,bo cos trzeba bylo kupic. i co? mleczko jest superowe,nie robi plam,zmywa sie rownomiernie i nie wysusza tak jak inne co mialam do tej pory.mam skora sklonna do zaskorniakow i to jedyny srodek,ktory nie zaostrza tego problemu. zauwazylam jednak,ze ta firma prowadzi juz inne wydanie tego mleczka,i nie wiem czy dziala tak samo. opalenizna wychodzi juz po godzinie i w zaleznosci od nalozonej ilosci daje intensywnosc koloru. dodatkowy plus: brazuje na brazowo a nie na zolto.

2.
drugi z mojej terazniejszej kolekcji jest plyn brazujacy Academie. srodek brazujacy bezposrednio przy nakladaniu i trzeba bardzo uwazac by nie przesadzic. jak dla mnie bardzo wysusza . uzywam go tylko w sytuacjach awaryjnych i tylko jako podklad pod normalny make up by podciemnic skore. byc moze dla osob z idealna skora bez przebarwien i wypryskow moze okazac sie cudem.

3.jeden z dobrych samoopalaczy ,ktory mialam (niestety tylko probki) byl Dior. bez zarzutow.
asia b jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-18, 13:44   #1329
justa79
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 062
GG do justa79

Asiu, a sk康 jeste? w Polsce nie ma marki Jade, jej odpowiednikiem jest Maybelline, a dost瘼na jest g堯wnie kolor闚ka. o mleczku br您uj帷ym nie s造sza豉m

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-18, 18:39   #1330
asia b
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez justa79 Poka wiadomo嗆
Asiu, a sk康 jeste? w Polsce nie ma marki Jade, jej odpowiednikiem jest Maybelline, a dost瘼na jest g堯wnie kolor闚ka. o mleczku br您uj帷ym nie s造sza豉m
witam. niestety nie mieszkam w polsce ale wydaje mi sie,ze i u "nas" powinien byc. jest tak jak mowisz,bo firma Jade jest teraz kooperacja z Maybelline. ja mam to mleczko jeszcze z poprzedniego wydania jab Jade bylo z Garnier. poszukalam troche w sieci i widze,ze teraz tez maja ,ale troche inaczej wyglada opakowanie. oto one:

http://www.ciao.de/Jade_Fixbraun_Int...rauner__390396

nie wiem czy pomoge tym linkiem,ale zycze powodzenia. ja jestem bardzo zadowolona z tego mleczka.
pozdrawiam
Stary 2006-09-18, 19:01   #1331
Lazy_Morning
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 631

Szukam samoopalacza wy陰cznie z erytruloz (wyczuwam najl瞠jsz nutk 鄉ierdzioszka po dihydroksyacetonie itd. ) i... genialny przypadek, przez kt鏎y tu trafi豉m Przejrza豉m w徠ek i znalaz豉m ciekawostk w postaci samoopalacza Lirene. A w necie trafi豉m dzi na taki produkt Bielendy- wklejam opis ze strony firmy (brzmi obiecuj帷o ) i fotk- mo瞠 kt鏎a z Was widzia豉 to ju w sklepie lub nawet u篡wa豉? Przekopa豉m w徠ek w miar mo磧iwo軼i i nie zauwa篡豉m Jest te wersja do cia豉 (r闚nie modeluj帷a), ale ju ze "鄉ierdzioszkiem", wi璚 dla mnie odpada

"TURBO SAMOOPALACZ
Modeluje owal twarzy

Aksamitny krem przeznaczony do uzyskania g喚bokiej opalenizny w ultra kr鏒kim czasie, bez udzia逝 promieni s這necznych. Erytruloza przyspiesza pigmentacj sk鏎y, nadaj帷 jej pi瘯ny br您owy odcie. Z這to koloidalne - zapewnia ochron przed wolnymi rodnikami, pobudza kom鏎ki sk鏎y do w豉snej produkcji kolagenu i elastyny; Mikrokolagen wype軟ia zmarszczki, przywraca sk鏎ze g豉dko嗆 i spr篹ysto嗆. Cera nabiera promiennego blasku i m這dzie鎍zego wygl康u.
Efekt g喚bokiej opalenizny jest widoczny do 3-4 godzin po aplikacji. Dla jego podtrzymania preparat nale篡 stosowa regularnie 2-3 razy w tygodniu.
75 ml/ 2.5 FL. OZ."
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg turbo.jpg (28,8 KB, 49 za豉dowa)
Stary 2006-09-18, 19:01   #1332
asia b
Raczkowanie

pozwole sobie jeszcze na mala uwage
poreszerszowalam jeszcze po ich stronce i wydaje mi sie,ze nie produkuja juz tego mleczka,bo wsrod ich (Jade) produktow go nie ma.
ale moze na ebay albo allegro cos bedzie? ale niewiem jak to jest z data waznosci bo u mnie na buteleczce nic nie ma, a podejzewam ze..................moze byc kicha.
Stary 2006-09-18, 22:07   #1333
monic167
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 691

witajcie dziewczyny! jakims cudem udalo mi sie przebrn望 przez wszystkie strony od pocz徠ku i kurcze czuje sie jakbym was juz zna豉 przynajmniej troche i powiem wam,ze tak:

-w momencie czytania -jak wychwalane byly J&J albo Dove mialam taki sympatyczny usmiech na twarzy bo akurat mialam w domu J&J-lezal chyba z 4 miesiace w k帷ie po tym jak wysmarowalam sie za mocno -tzn za gruba warstwe no i mnie pokolorowa-tyle ze na pomara鎍zowy
no ale teraz mam go na nozkach-posmarowalam sie 2 dni temu,i przedwczoraj a wczoraj tylko balsamik zwyk造 chwilowo boje sie go dalej nakladac-smaruje tylko nozki bo niewiem co wyniknie z tego ale no coz,od czego s spodnie
zdziwilam sie ze nie bylo ani troche mowy o moim samoopalaczu ktorego uzylam chyba z 5'paczek' o ile nie wiecej no wiec mowa o samoopalaczu firmy SORAYA-uzywalam tego w sprayu i tez tego w tubce.

ten w spray-u jest poidobny nawet do garniera tego o niby zapachu brzoskwini,[smierdziel i tyyle],no wiec ja jestem bardzo bardzo zadowolona ;D po 1 uzyciu moze nie jest jakis mocny,ale przy 2gim i 3cim razie jest super ten w tubce /do ciemnej karnacji/jest barwiony,wiec widac gdzie sa smugi jakby co no i wlasciwie kolor widac taki wstepny odrazu,no a taki konkretny po 3-4 godzinach.

w sprayu-wysusza troche sk鏎:/ ale od czego s balsamy do cia豉nie zapycha mnie,WOGOLE nie smierdzi,kolorek 豉dny-br您owy on jeden mi dal wlasnie taki kolorek,cena przystepna bo kolo 15-20 z za 125ml.

w tubce-jest taki bardziej t逝sty wiec kremu nie trzeba.zapach ma firmowy od tych wszystkich dodatk闚-tzn mas這 kakaowe,karmel i olejki amazonskie.
posmarowalam sobie nim ramiona i naprawde swietnie wygladaja
teraz na zmiane uzywam tego w sprayu i w tubce /na cialo od ud w g鏎/,i jestem zadowolona

moze ktores z was korzysta造 z tego samoopalacza?
jesli macie jakies pytania to 鄉ia這
a tak pozatym,to kurcze ciekawi mnie ten turbo-samoopalacz..mrrr
Stary 2006-09-20, 10:31   #1334
madziarra
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 013
GG do madziarra

Jak tam samoopalaczki ? Samoopalacie si jeszcze? Ja ostatnio racz si balsamem br您uj帷ym z L'oreala - ciesz si, 瞠 wchodzi na sta喚 do sprzeda篡. Je郵i chodzi o twarz wci捫 jestem wierna Clarinsowi - cena wysoka, ale dzia豉nie, efekt i wydajno嗆 na pi徠k
madziarra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-20, 11:30   #1335
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Opalamy a jak瞠.
Ja dalej m璚z dove, evelink, avenk - sta造 zestaw.
Ostatnio na weekend nie zd捫y豉m wyhodowa opalenizny, jako mi to umkn窸o. Wk豉dam sp鏚niczk, co tu nie gra , zmieniam obuwie - dalej nie to. Dopiero po chwili zauwa篡豉m, 瞠 ra膨 mnie odn騜a w kolorze m彗i .
Przetar豉m chusteczkami Vichy i od razu lepiej.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-20, 12:31   #1336
mar_go
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 899
GG do mar_go

Ja teraz tez testuj ten Nutribronze, ale dla mnie on jaki za ma這 br您uj帷y, cho zastrzegam, 瞠 u篡豉m dopiero 2 razy. Za to ma mn鏀two silikon闚, zostawia tak 郵isk warstewk i wolno si wch豉nia. Na razie nic nie zrobi, sk鏇 陰dnie wygl康a po wsmarowaniu, nie 鄉ierdzi, ale efektu na razie nie widze. Zobaczymy co dalej.

W moim prywatnym rankingu prowadzi na razie Dove. Garnier, kt鏎ego u篡wa豉m ostatnio by ca趾iem niez造, ale Dave dawa lepszy efekt i mia milsz konsystencj.
I rado嗆 do 貫z
mar_go jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-20, 15:42   #1337
monic167
Rozeznanie

nie wytrzyma豉m i kupilam ten turbo samoopalacz bielendy mialam dylemat miedzy tym do twarzy i cia豉,ale wzielam do twarzy bo on ma ta cala erytuloz no i wogole wiecej skladnikow;] zobaczymy jak sie spisze...
Stary 2006-09-20, 20:16   #1338
Lazy_Morning
Wtajemniczenie

Monic, mam nadziej, 瞠 'turbo' oka瞠 si pere趾, bo sama ostrz sobie na niego pazurki Napisz koniecznie, co i jak (w KWC te! ). Wiem, 瞠 za szybko nie mo積a ocenia, ale chocia tutaj daj zna, pliz
Stary 2006-09-20, 22:26   #1339
monic167
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning Poka wiadomo嗆
Monic, mam nadziej, 瞠 'turbo' oka瞠 si pere趾, bo sama ostrz sobie na niego pazurki Napisz koniecznie, co i jak (w KWC te! ). Wiem, 瞠 za szybko nie mo積a ocenia, ale chocia tutaj daj zna, pliz
hej;D juz zdazylam sie nim wysmarowac ma sliczny zapaszek no i bialy kolor-wiec nie brudzi bielizny[jak np.soraya w tubce ktora ma barwe br您ow :/]konsystencje ma dosyc g瘰ta,po jednym posmarowaniu nie widze zbytnich rezultat闚-ale od paru dni zadne mazid這 mnie nie chce kolorowic a zapachu DHA niema wcale wiec jak dla mnie same plusy no i cena-12,50 za 75ml.
jak sie obsmaruje jutro-o ile czas pozwoli to jeszcze dam znac
Stary 2006-09-20, 22:33   #1340
Lazy_Morning
Wtajemniczenie

Ach dzi瘯i! czyli na razie super mam nadziej, 瞠 kolor te si pojawi i b璠zie cacy A zapach z jakich jest? cytrusy, inne owoce, taki neutralny-kremowy? itp. itd. ?

W豉郾ie natkn窸am si na t oto ciekawostk http://wiadomosci.onet.pl/1406318,16,item.html Tylko nie daj mi spokoju te biedne myszki do testowania niemal wszystkiego...
Stary 2006-09-21, 11:18   #1341
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

To moje kolejne podejscie do samoopalania sie Zawsze rezygnuje, bo albo wychodzi zolty kolor, albo za bardzo smierdzi, albo robia sie smugi itp.

CZy mozecie mi podac nazwy samoopalaczy, ktorych efekt jest natychmiastowy?

DZis kupilam L'oreal Sublime Bronze do twarzy i dekoldu ten.
Pod prysznicem zrobilam piling kawowy, po czym wysuszeone cialo wysmarowalam tym samoopalaczem. I ... nic. Nie jestem opalona. Kompletnie nic. Posmarowalam sie wiec drugi raz i znowu nic.

Nie wiem co zrobic.
Czy mam sie znowu posmarowac? Czy moze lepiej poczekac, bo moze kolor wyjdzie pozniej ( efekt mial byc natychmiastowy)?

Chcialam sie opalic, bo ok. 14.00 mam wychodne i chcialam ukryc biel mojego dekoldu. Niestety podklad na twarzy i bialy dekold to straszne zjawisko Poradzcie co zrobic?
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-21, 11:55   #1342
asia b
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
To moje kolejne podejscie do samoopalania sie Zawsze rezygnuje, bo albo wychodzi zolty kolor, albo za bardzo smierdzi, albo robia sie smugi itp.

CZy mozecie mi podac nazwy samoopalaczy, ktorych efekt jest natychmiastowy?

Pod prysznicem zrobilam piling kawowy, po czym wysuszeone cialo wysmarowalam tym samoopalaczem. I ... nic. Nie jestem opalona. Kompletnie nic. Posmarowalam sie wiec drugi raz i znowu nic.

Nie wiem co zrobic.
Czy mam sie znowu posmarowac? Czy moze lepiej poczekac, bo moze kolor wyjdzie pozniej ( efekt mial byc natychmiastowy)?

Chcialam sie opalic, bo ok. 14.00 mam wychodne i chcialam ukryc biel mojego dekoldu. Niestety podklad na twarzy i bialy dekold to straszne zjawisko Poradzcie co zrobic?

weronisia,jak masz czas to mozesz przejsc sie do douglasa po probke tego cuda:
http://www.douglas.de/DGOmikronProdu...emie&x=34&y=14

juz pisalam wczesniej,ze opala bezposrednio przy nakladaniu i trzeba bardzo uwazac bo bardzo szybko mozna przedobrzyc. ja mam plyn i mialamtez probki tego zelu na dole ale mysle,ze plyn jest praktyczniejszy do nakladania. biore pare kropli na wacik i smaruje. jest movny wiec uwazaj

powodzenia
Stary 2006-09-21, 12:02   #1343
Weronisia
Zakorzenienie

Asiu dzieki za info. Na pewno zajrze dzis do Douglasa i poprosze o probke

Rozejrze sie tez za tym samoopalaczem JADE o ktorym pisalas, bo ja bardzo lubie kosmetyki tej firmy
Stary 2006-09-21, 13:21   #1344
Weronisia
Zakorzenienie

Natknelam sie na wypowiedz jednej z Was, ze stosuje samoopalacz, ktory nie splywa mimo uzywania kwasow. Nie moge odnalezc tej wypowiedzi. Czy wiecie, ktory to samoopalacz?
Stary 2006-09-21, 14:13   #1345
Lazy_Morning
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez monic167 Poka wiadomo嗆
hej;D juz zdazylam sie nim wysmarowac ma sliczny zapaszek no i bialy kolor-wiec nie brudzi bielizny[jak np.soraya w tubce ktora ma barwe br您ow :/]konsystencje ma dosyc g瘰ta,po jednym posmarowaniu nie widze zbytnich rezultat闚-ale od paru dni zadne mazid這 mnie nie chce kolorowic a zapachu DHA niema wcale wiec jak dla mnie same plusy no i cena-12,50 za 75ml.
jak sie obsmaruje jutro-o ile czas pozwoli to jeszcze dam znac
Hmm... Tak sobie dumam i dumam... Producent obiecuje opalenizn po 3-4 godzinach (w ko鎍u "turbo" ), ale mo瞠 to obiecanki du穎 na wyrost- pami皻am, 瞠 generalnie erytruloza nie dzia豉 tak szybko jak DHA, za to ma dawa 豉dniejszy i bardziej naturalny odcie
I jeszcze zastanawiam si nad czyms Wiadomo, 瞠 przed samoopalaczem warto si wypeelingowa, w闚czas jest wi瘯sza szansa, 瞠 nie powstan plamy itd. ALE... peelinguj帷 軼iera si przecie w豉郾ie t warstw, kt鏎a wchodzi w reakcj z samoopalaczem. Oczywi軼ie- nie ca趾owicie ale by mo瞠 nieco trudniej w闚czas o "opalenizn", zw豉szcza, je郵i w og鏊e sk鏎a jest raczej delikatna i cienka? My郵 jednak, 瞠 tak czy siak, po paru aplikacjach, po kilku dniach, "opalenizna" powinna si pojawi. Chyba, 瞠 w danym przypadku konkretny samoopalacz po prostu nie dzia豉 i ju (wiadomo, czasem zdarza si to z r騜nymi kosmetykami ).

Weronisiu, ja kojarz tylko, 瞠 Voodia pisa豉, i u篡wa kwas闚, przez co efekt samoopalacza (czy jakiego balsamu br您uj帷ego) u niej jest s豉bszy- ale nadal jest. Poza tym nic podobnego nie pami皻am
Stary 2006-09-21, 21:53   #1346
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆

Nie wiem co zrobic.

Powa積ie? Ja po tym kremie jestem bardzo br您owa i w豉軼iwie w trybie natychmiastowym, no mo瞠 po 15-20 minutach. Stosuj po oczyszczeniu twarzy i przetarciu tonikiem i ju nawet si陰 si powstrzymuj, bo za mocny efekt... Jak to jednak kosmetyki r騜nie dzia豉j
Stary 2006-09-22, 08:57   #1347
Weronisia
Zakorzenienie

Yedana ja twarzy akurat nie smaruje. Wysmarowalam szyje i dekold. Moze ja po prostu nie bylam zupelnie blada... Posmarowac musialam sie 5 razy, zeby w ogole zobaczyc jakis efekt. No ale nareszcie opalenizna jest. Bardzo delikatna, naturalna, bardzo ladnie to wyglada.

Nogi wysmarowalam chusteczkami Nivea Sun Touch, no i stopy sa ladnie opalone, a lydki prawie wcale.
Dzis dosmaruje sie chusteczkami Vichy, bo wrezcie udalo mi sie je kupic.

No a co z dlonmi? Jeju jakie ja mam brazowe dlonie! Nie moge tego niczym doszorowac. Od razu po smarowaniu wyszorowalam rece, pozniej nawet wyszorowalam w kwasie askorbinowym, potem w soku z cytryny. I nic. Nadal mam wewnetrzne strony dloni brazowe Macie na to jakis skuteczny sposob? Juz myslalam, zeby sobie w Vanishu umyc, tylko boje sie, ze za bardzo mnie bedzie szczypac...
Stary 2006-09-22, 14:12   #1348
Ivvonka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 977

Ja stosuje Sublime Bronze w wersji do ciala i tez jestem mocno opalona juz po pierwszej aplikacji. Samoopalam sie nim od wakacji. Juz mi sie wlasciwie chce coraz mniej, ale sloneczko jeszcze przygrzewa i chodze w spodnicach i bluzkach z krotkim rekawkiem, wiec sie brazuje
Ivvonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-22, 14:15   #1349
Mary_Q
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 245

ja nie moge nigdzie dostac chusteczek Vichy ani LRP pani w aptece mowila,ze sa juz wycofane ;( wiec nawet nie wyprobowalam :| a tak starsznie chcialam :/ a mam glupie pytanie :P jak samarujecie twarz i szyje to uszy i tyl szyji tez?a co robicie z plecami?:P
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-22, 14:17   #1350
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Poka wiadomo嗆
ja nie moge nigdzie dostac chusteczek Vichy ani LRP pani w aptece mowila,ze sa juz wycofane ;( wiec nawet nie wyprobowalam :| a tak starsznie chcialam :/ a mam glupie pytanie :P jak samarujecie twarz i szyje to uszy i tyl szyji tez?a co robicie z plecami?:P
Wycofane nie s na bank - u mnie le膨 w ka盥ej aptece.
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.