Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 48 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-03-15, 11:07   #1411
AniaM69
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 866
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka wiadomo嗆
Z plecami?
Wyginam cia這 鄉ia這
AniaM69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-15, 11:31   #1412
KENZO
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856

Ja wczoraj nalozylam na buzie i dekolt samoopalacz Shiseido cieniutka warstwa a na cia趾o polecial nowy Nivea - co moge o nim na poczatku powiedziec to to ze napewno sie mocno nie kleji - choc jak nalozy sie troszke grubsza warstwa to delikatnie go czuc na skorze ale spokojnie mozna narzucic jakas koszulke nocna i nic nie powinno sie stac- zapach podczas aplikacji ma boski - potem troszke czuc samoopalaczem - ale naprawde delikatnie a po kapieli i nakremowaniu sie pachnacym balsamem zapach ca趾owicie znika - efekt jak na pierwszy raz ( mialam wersje do jasnej karnacji ) jest delikatny ale 豉dny - wlasnie nalozylam jeszcze raz - najintensywniejszy efekt mozna uzyskac ponoc po 5 aplikacjach Narazie jestem bardzo zadowolona z niego - choc chyba gdyby nie zapach i niekleistosc to wolalabym Garniera - 豉dniejszy efekt daje ale musze jeszcze dorwac gdzies ten do ciemniejszej karnacji bo wczoraj juz nie bylo - wogole te blasamy schodza teraz jak cieple buleczki - wszystkie staly na polce a nivei tylko 3 zostaly - wiec wzielam od razu dwa zeby potem nie szukac
KENZO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-15, 13:06   #1413
Kimberley
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126
Sk豉dzik...(oby bez gliceryny!)

Mam do Was drogie wiza篡stki OGROMN pro軸, jako, 瞠 w KWC nie znalaz豉m sk豉du tego kosmetyku: " Kolastyna, Roz鈍ietlajcy samoopalacz w 瞠lu", mam pytanko, czy kt鏎a z Was mo瞠 takowym produktem dysponuje i moze zapoda mi ten sk豉dzik? dzi瘯uj
Szukam samooplacza bez gliceryny, bo ta mnie zapycha (chyba ) i jak na razie niewiele takich znlaz豉m pzdr
Kimberley jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-15, 13:18   #1414
lemka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 579

Oj, ja te musz si rozejrze za jakim cudenkiem do opalania. I kusi mnie ten nowy Nivei, ale mam problem z twarz tzn po kwasach(kt鏎ych w豉郾ie przesta豉m u篡wa) jest bardzo blada i chcia豉bym j przybr您owi tylko nie wiem czym. Dziewczyny mo瞠 co doradzicie, cer mam mieszan, czasami si 逝szczy, czsami 鈍ieci taka moja dola. U篡wa豉m w zesz造m roku Johnsona do twarzy, ale nie by豉m z niego zadowolona, bo nic a nic mnie nie opali.
Stary 2007-03-15, 13:19   #1415
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka wiadomo嗆
Ja wczoraj nalozylam na buzie i dekolt samoopalacz Shiseido cieniutka warstwa a na cia趾o polecial nowy Nivea - co moge o nim na poczatku powiedziec to to ze napewno sie mocno nie kleji - choc jak nalozy sie troszke grubsza warstwa to delikatnie go czuc na skorze ale spokojnie mozna narzucic jakas koszulke nocna i nic nie powinno sie stac- zapach podczas aplikacji ma boski - potem troszke czuc samoopalaczem - ale naprawde delikatnie a po kapieli i nakremowaniu sie pachnacym balsamem zapach ca趾owicie znika - efekt jak na pierwszy raz ( mialam wersje do jasnej karnacji ) jest delikatny ale 豉dny - wlasnie nalozylam jeszcze raz - najintensywniejszy efekt mozna uzyskac ponoc po 5 aplikacjach Narazie jestem bardzo zadowolona z niego - choc chyba gdyby nie zapach i niekleistosc to wolalabym Garniera - 豉dniejszy efekt daje ale musze jeszcze dorwac gdzies ten do ciemniejszej karnacji bo wczoraj juz nie bylo - wogole te blasamy schodza teraz jak cieple buleczki - wszystkie staly na polce a nivei tylko 3 zostaly - wiec wzielam od razu dwa zeby potem nie szukac

napisz kochana ile Cie kosztowa ten Sheiseido, i ile go jest w buteleczce. ja do tej pory u篡wa豉m L'oreala, w sumie by豉m nawet zadowolona, ale jedyny jego minus- nieciekawie czasem schodzi. chc wi璚 uderzy w wy窺z p馧k szukam czego co da do軼 intensywny kolor i przy tym nie b璠zie tak bardzo cuchn掖

pozdrawiam
Stary 2007-03-15, 17:29   #1416
mar_go
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 899
GG do mar_go

Ja te witam ponownie w nowym sezonie opalaj帷ym
Choc ja opala豉m si w sumie ca陰 zim, przy pomocy Sun Ozon z Rossmanna do cia豉 (ca趾iem niez造, cho smrodek ma i na koniec mi paskudnie za豉twi 豉pki, alr to moja wina, bo ko鎍闚ka by豉 za spora a ja si g逝pio upar豉m na wtarcie jej w wierzch d這ni). Co twarzy zas u篡wa豉m tego samoopalacza w 瞠lu Flos Leku i musz powiedzie 瞠 jest ca趾iem niez造. Delikatny, nie zapycha, ale kolorek faktycznie lihgt, no i nie 鄉ierdzi.
A teraz na u篡cie czeka juz nowa Nivea, posz豉m kupi Dove Summer Bronze, kt鏎y jest moim faworytem po ubieg這rocznych testach, ale oczywi軼ie jak ka盥a sroczka musia豉m si skusi na nowo嗆. Mam nadziej, 瞠 b璠zie trafiona, za kilka dni zdam relacj z efekt闚.
I rado嗆 do 貫z
mar_go jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-15, 17:48   #1417
SABRINKA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 292

Ja uzywam Flos Lek do twarzy na zmiane z J&J. Ale szczerze to wola豉bym mocniejszy efekt. Mam tez problem poniewaz uzywam do mycia twarzy zelu Lirene nawil瘸j帷ego bez SLS i wydaje mi sie ze on mi bardzo zmywa t moj "opalenizne":rolleyes : Mozliwe ze zel jest przyczyn? Ja dopiero w tym roku zaczynam "opalanie". Wczesniej korzysta豉m z solarium ale nie chce juz niszczyc sk鏎y. Mam pytanie: Czy za pomoc samoopalaczy mozna uzyskac naprawde efekt zblizony do opalonej naprawde sk鏎y? Chce wygl康ac w lato na opalon, boj sie ze nic nie zast徙i solarium i znowu wr鏂e do tego strasznego nawyku A naprawde nie chce juz katowac sk鏎y solarium. mam nadzieje jednak ze wytrwam w samoopalaniu

A mam pyatnie do dziewczyn uzywaj帷ych samoopalacza FLOS LEK Czy nak豉dacie samoopalacz na twarz czyst bez kremu czy przed tym sie kremujecie?? poniewaz ja sie kremuje ale moze jakbym na這zy豉 go sam na oczyszczona twarz to by豚y lepszy efekt? Czy wyjd plamy?

I jeszcze jedno pyanie: Na opakowaniu pisze STOSOWAC 1-2 RAZY W TYGODNIU. Jednak dla mnie to za rzadko...... Czy stosujecie go czesciej niz pisze na opakowaniu??

Dziekuje z g鏎y za ospowiedzi

Edytowane przez justa79
Czas edycji: 2007-03-19 o 14:34 Pow鏚: post pod postem
SABRINKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-15, 17:58   #1418
faustissima
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

Mam za sob pierwsz aplikacj Flos-Leku. Nak豉da豉m na sk鏎 przetart tonikiem. Smug brak, plam te. Kolor raczej delikatny, cho troch niepokoi mnie '鄴速o嗆'. Zamierzam osi庵n望 ciemniejszy kolor smaruj帷 si codziennie i pewnie wtedy wystarczy 1-2 razy na utrzymanie go.
Stary 2007-03-15, 18:04   #1419
SABRINKA
Raczkowanie

Dzis tez spr鏏uje na twarz przetart tylko tonikiem. dzi瘯uje
Stary 2007-03-15, 20:21   #1420
Kimberley
Raczkowanie

B豉gam o sk豉dzik!!

Mam pytanko do dziewczyn u篡waj帷ych samoopalacza FLOS LEK, jaki jest jego sk豉d????

Aha jeszcze jedno, zapyta豉m ju dzi o to, ale jeszcze si przypomn, tym razem do tych kt鏎zy stosuj Roz鈍ietlajcy samoopalacz w 瞠lu z KOLASTYNY, jaki jest sk豉d tego preparatu??

W KWC niestety nie znalaz豉m odpowiedzi
Stary 2007-03-15, 20:56   #1421
Kimberley
Raczkowanie

up

up.....up....up

PS Przepraszam z g鏎y za moj niecierpliwo嗆, wiem, 瞠 jeste軼ie zaj皻e, ale BARDZO zale篡 mi na odpowiedzi! PZDR
Stary 2007-03-15, 22:00   #1422
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Ja nie mog nigdzie znale潭 tej Kolastyny w zelu.Dot康 uzywa豉m J&J,a od listopada Dove ,kt鏎y juz si*ko鎍zy.Mam dosy ciemn karnacj i szukam naprawd mocnego samoopalacza.
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-15, 22:14   #1423
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

najmocniejszy (i dla mnie najlepszy) jest autohelios LRP

polecam

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-16, 06:00   #1424
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

Kusicie tym balsamem Nivei, ale stoi mi na p馧ce noiutki napocz皻y ledwie Dove
kurcze mog豉m zrobi dwa kroki dalej do sklepu i kupi Nive, ale ba豉m si 瞠 mo瞠 okaza si beznadziejny i wola豉m poczeka na opinie :P
Pojawi造 si w drogerii nowe samoopalacze Lirene :P

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-16, 11:10   #1425
SABRINKA
Raczkowanie

A jakie LIRENE sie pojawi造? zuywa ktos?
Stary 2007-03-16, 11:25   #1426
mar_go
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 899
GG do mar_go
Dot.: B豉gam o sk豉dzik!!

Cytat:
Napisane przez Kimberley Poka wiadomo嗆
Mam pytanko do dziewczyn u篡waj帷ych samoopalacza FLOS LEK, jaki jest jego sk豉d????

Aha jeszcze jedno, zapyta豉m ju dzi o to, ale jeszcze si przypomn, tym razem do tych kt鏎zy stosuj Roz鈍ietlajcy samoopalacz w 瞠lu z KOLASTYNY, jaki jest sk豉d tego preparatu??

W KWC niestety nie znalaz豉m odpowiedzi
Podaj sk豉d Flos Leku.

Flos Lek, Samoopalacz w 瞠lu Golden Skin:
Aqua, Dihydroxyacetone, Propylene glykol, Glycerin, Hydroxyethylocellulose, PPG-26, Butyleth-26&PEG40 Hydrogenated Castor Oil, Erythrulose, Parfum, Methylchloroisothiazoline & Methylisothiazolinone, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha Isomethyl Ionone.
I rado嗆 do 貫z
mar_go jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-16, 12:05   #1427
KENZO
Rozeznanie

Naked - samoopalacz Shiseido jest o pojemnosci 150 ml , konsystencje ma taka jakby wodnistego zelu , ma delikatne drobinki z這te , przez co juz bezposrednio po nalozeniu skora jest troszke ciemniejsza , zapach taki neutralny , kupowalam go w Sephorze za okolo 130zl ale kilka miesiecy temu wiec nie wiem jaka ma aktualnie cene- mysle ze bedzie sie miescic w granicach 110-130 nie wiecej chyba A samoopalacz Loreala mi tez dawal 豉dny kolor ale schodzil czasem koszmarnie a z tym napewno nie bedziesz miec problemow z brzydkim schodzeniem - poporstu 豉dnie bleknie, aha no i jest naprawde bardzo wydajny , ja polecam odcien medium ta- bo chyba sa jeszcze jasniejsze , ja mam ten i jest naprawde 豉dny, dosc intensywny ale bardzo naturalny
Stary 2007-03-16, 12:11   #1428
naked21
Wtajemniczenie

GG do naked21

KENZO a msz mo瞠 por闚nanie Sheiseido z LRP Autohelios?? bo chce wybra jeden z tych dw鏂h.. cenowo bardziej odpowiada mi LRP
Stary 2007-03-16, 12:25   #1429
lemka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 579

A ja mam pytanko, kt鏎y balsam br您uj帷y/samoopalacz daje kolor br您owy, taki naturalny, bo u mnie jak na razie wszystkie wychodz 鄴速o i potem brat si 鄉ieje, 瞠 mam 鄴速aczk A do tej pory u篡wa豉m Sopotu Ziaji i balsamu br您uj帷ego Johnson i jeszcze samoopalacza Nivei Sun Touch.
Stary 2007-03-16, 12:36   #1430
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez evitka21 Poka wiadomo嗆
najmocniejszy (i dla mnie najlepszy) jest autohelios LRP

polecam
Mam od ten samoopalacz LPR,ale u mnie prawie nic nie daje.Lepiej juz sprawdza si Dove.Dzis kupi Nivea i zdam relacj.
Stary 2007-03-16, 13:18   #1431
KENZO
Rozeznanie

Naked - mam porownanie - bo stosowalam z aptecznych LRP oraz Vichy - obydwa sa moim zdaniem kiepskawe- Vichy troche bardziej nawilza, ale obydwa troche mnie zapychaly - tzn jakby to powiedziec na buzi uwidacznialy mi pory - a normalnie ich praktycznie nie widac, Shiseido absolutnie tego nie robi , buzia wyglada na wypoczeta i 豉dnie opalona- ja bez porowniania wzielabym Shiseido choc jest sporo drozszy to jednak efekt o niebo lepszy oraz jest tez bardziej wydajny - bo tubka LRP i Vichy ma 100ml a Shiseido 150 ml , no i Shiseido nakladam mniej bo efekt jest intensywniejszy niz po Vichy i LRP Aha i po LRP I Vichy potrafily powstac nieestetyczne plamy pomimo czestych peelingow Jesli mozesz zainwestowac troche wiecej pieniazkow to bez dwoch zdan polecam Shiseido
Kusi mnie tez samoopalacz Colstar - tez kosztuje okolo 100 zl ale z opisu na opakowaniu wygladal fajnie , zastanawialam sie nad tym i nad Clarinsem i wkoncu wybralam Clarinsa ktory wcale mi nie podpasowal - choc musze przyznac ze kolorek mial nawet 豉dny choc baaaardzo delikatny - musialam nakladac kilkakrotnie zeby cos bylo widac - wiec jest niewydajny chyba ze ktos naprawde szuka tak delikatnego efektu aha i kolor d逝go sie utrzymywal - peelingowalam i peelingowalam a on nadal siedzial
A z wyzszej polki moge polecic jeszcze samoopalacz Lancome w aerozolu - sliczny efekt dawal , ale nieco wysuszal skore wiec zmienilam na Shiseido
Stary 2007-03-16, 13:54   #1432
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

Cytat:
Mam od ten samoopalacz LPR,ale u mnie prawie nic nie daje.
a to szkoda

Mi jeszcze odpowiada samoopalcz eveline-jest w dw鏂h wesjach do ciemnej i do jasnej. Nie wiem czy znasz....

jest tani-10-12 z i pachnie jabuszkiem (jak dermediki)

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-16, 14:03   #1433
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez evitka21 Poka wiadomo嗆
a to szkoda

Mi jeszcze odpowiada samoopalcz eveline-jest w dw鏂h wesjach do ciemnej i do jasnej. Nie wiem czy znasz....

jest tani-10-12 z i pachnie jabuszkiem (jak dermediki)
Cena kusz帷a,wi璚 mozna wypr鏏owa.A kolorek jest mocny czy delikatny?
Stary 2007-03-16, 14:42   #1434
naked21
Wtajemniczenie

GG do naked21

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka wiadomo嗆
Naked - mam porownanie - bo stosowalam z aptecznych LRP oraz Vichy - obydwa sa moim zdaniem kiepskawe- Vichy troche bardziej nawilza, ale obydwa troche mnie zapychaly - tzn jakby to powiedziec na buzi uwidacznialy mi pory - a normalnie ich praktycznie nie widac, Shiseido absolutnie tego nie robi , buzia wyglada na wypoczeta i 豉dnie opalona- ja bez porowniania wzielabym Shiseido choc jest sporo drozszy to jednak efekt o niebo lepszy oraz jest tez bardziej wydajny - bo tubka LRP i Vichy ma 100ml a Shiseido 150 ml , no i Shiseido nakladam mniej bo efekt jest intensywniejszy niz po Vichy i LRP Aha i po LRP I Vichy potrafily powstac nieestetyczne plamy pomimo czestych peelingow Jesli mozesz zainwestowac troche wiecej pieniazkow to bez dwoch zdan polecam Shiseido
Kusi mnie tez samoopalacz Colstar - tez kosztuje okolo 100 zl ale z opisu na opakowaniu wygladal fajnie , zastanawialam sie nad tym i nad Clarinsem i wkoncu wybralam Clarinsa ktory wcale mi nie podpasowal - choc musze przyznac ze kolorek mial nawet 豉dny choc baaaardzo delikatny - musialam nakladac kilkakrotnie zeby cos bylo widac - wiec jest niewydajny chyba ze ktos naprawde szuka tak delikatnego efektu aha i kolor d逝go sie utrzymywal - peelingowalam i peelingowalam a on nadal siedzial
A z wyzszej polki moge polecic jeszcze samoopalacz Lancome w aerozolu - sliczny efekt dawal , ale nieco wysuszal skore wiec zmienilam na Shiseido

masz racj KENZO na urodzie nie ma co oszcz璠za wyskocze w niedziele do pozna雟kiej Sephory lub Douglasa po Seisheido mam nadziej 瞠 sie nie zawiod aha a co do Twojej wypowiedzi, to mi w sumie nie zale篡 na tym aby nie zapycha bo buzi nie samoopalam wole dor闚na koloru podk豉dem i pudrem dzieki wielkie za wyczerpuj帷e odpowiedzi
Stary 2007-03-16, 15:11   #1435
SABRINKA
Raczkowanie

Mnie troche FLOS LEK zapycha. Nie mialam pryszczy i w庵ry nie byly widoczne a teraz niestety mam trzy pryszcze Chyba zrezygnuje czy jest jakis kt鏎y nie zapycha buzi?? oczywiscie jakis tanszy bo nie stac mnie na drogie
Stary 2007-03-16, 15:32   #1436
KENZO
Rozeznanie

Naked - a ty jestes z ostrowa ? bo cos mi sie kojarzy ze bylas na naszym watku spotkaniowym Ja tez bede w sobote albo w niedziele w sephorze bo jade na uczelnie wiec na zakupki napewno sie wyrwe - moze sie nawet spotkamy
Stary 2007-03-16, 15:58   #1437
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SABRINKA Poka wiadomo嗆
Mnie troche FLOS LEK zapycha. Nie mialam pryszczy i w庵ry nie byly widoczne a teraz niestety mam trzy pryszcze Chyba zrezygnuje czy jest jakis kt鏎y nie zapycha buzi?? oczywiscie jakis tanszy bo nie stac mnie na drogie
Flos Lek ma wysoko w skladzie gliceryn i to moze zapycha.Mnie na pewno nie zapycha LPR.,ale niekt鏎ych tak.
Stary 2007-03-16, 16:51   #1438
Mary_Q
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 245

KENZOa na jak dlugo starcza Ci ten samoopalacz z shiseido?kurcze bo ja jestem w stanie teraz zainwestowac torskze wiecej,ale tak zbey nie zlapac deprechy potem hahaha napisze tu zaraz co mnie ciekaawi a Ty mi doradz czy lepiej wydac na jedne shiseido :P czy na kilka tych :P hehe
aha a ile shiseido ma tych samoplaczy?bo z tego co wiem to wiecej niz te co sa na kwc i etz jakis niezly tam jestem (ale nie ejstem penwa)

-shiseido
-loreal podwojny do wtarzy i mleczko 24h nawilzanie-
-nivea ujedrniajacy
-flos lek
-yves rocher przeciwzmarszczkowy do twarzy i to mleczko i spray :P

no i tyle cos tam jeszcz ebylo aletansze wiec i tak moge zaryzykowac,bardzo chcialabym znalezc citro-brozne z herbe bo ma dobre opinie na kwc...
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-16, 17:25   #1439
KENZO
Rozeznanie

Mary Q nie powiem ci dokladnie na ile mi starcza Shiseido bo ja go kupilam we wrzesniu jak jechalam do Egiptu i przed wyjazdem sie smarowalam kilkakrotnie - musze stwierdzic ze na poczatku wyjazdu ( kiedy bylam wysmarowana Shiseido ) a na n霩kach Clarinsem - na zdejciach opalenizna wyglada fajniej niz moja naturalna po 2 tygodniach pobytu w tropikach - ta po samoopalaczu ma sliczny , z這cisto- br您owy kolorek dlatego w te wakacje juz calkowicie zrezygnuje z opalania naturalnego - bede lezakowac w cieniu, popijac drinki i patrzec jak inni sobie niszcza skore opalaniem Moge natomiast powiedzec ze Shiseido jest naprawde wydajny - ale mojego nie ma w KWC - pe軟a nazwe podalam kilka post闚 wyzej , innych Shiseido nie testowalam choc wiem ze jest ich kilka - ten mi ca趾owicie podpasowal
Z wymienionych przez ciebie mialam te z YR - byly dosc fajne ale moga pojawic sie plamy z schodzeniem no i dosc szybko blakn Nivea wlasnie testuje na nogi , plecki i na brzuszek- kolorek 豉dny , deilkatny ,natualny , skora jest fajnie nawilzona - a zapach ....hmm dla mnie bomba - s這dziutki Na buzie ,dekolt i rece leci Shiseido Innych wymienionych przez ciebie nie mialam- Flos Lek mam w domu - ale ten w sprayu -siostra sobie kupila, ale ja nie probowalam. Zaczelam sie samoopalac kilka dni temu , cala zime chodzilam bladziutka i juz po dwukrotnym zastosowaniu jestem 豉dnie opalona, moj TZ jest zachwycony moja wiosenna metamorfoza mowi ze moja samoopalaczowa opalenizna wyglada bardzo naturalnie i slicznie mi w niej,najchetniej sam by sie wysmarowal- swoja droga to chyba jest nawet samoopalacz dla mezczyzn z Clarinsa - ciekawe czy fajny
Stary 2007-03-16, 18:17   #1440
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 258
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

JJ holiday skin; dove - summer glow; garnier - sk鏎a mu郾i皻a s這鎍em;
Moim antyfaworytem natomiast jest Ziaja - Sopot! Ta okropna ma zostawi豉 na mnie smugi, a pozatym by豉m 鄴速a jak kub puchatek :/ Kole瘸nka radzi豉 mi badania na 鄴速aczk typu C Tak wi璚 temu czemu 'dziekuj' !
Hypnotic Eyes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.