Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 50 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-03-20, 11:48   #1471
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez kazjana Poka wiadomo嗆
tak,to te.
Dzi瘯uj.A ten drugi,barwiony chyba troch brudzi,prawda?
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-20, 11:54   #1472
maryd
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 201
GG do maryd

Ja od kilku dni uzywam balsamu brazujacego z Malwy i jestem bardzo zadowolona
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7668,body-vite-brazujacy-balsam-do-ciala.html
Ma fajna konsystencje i nie mam zoltej skory.

Kupiam go na wyprzedarzy w Rossmannie za niecle 7 zl.

maryd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-20, 12:03   #1473
Shafira
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 144

Wczoraj zakupilam Lancome aqua flash bronzer.Ma on postac wody i naklada sie wacikiem.Jak dla mnie super,bo unikne w ten sposob brudzenia rak.Ale lekko wyczuwam ten charakterystyczny zapach.Choc placac az tyle za niego spodziwalam sie,ze zapachu tego nie bedzie .Na kwc szukalam tego samoopalcza i nie ma akurat tego w postaci wody chyba.
Czy ktoras z Was miala lub ma go moze?Jak sie spisuje?
Shafira jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-20, 12:07   #1474
kazjana
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Cytat:
Napisane przez Angi74 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj.A ten drugi,barwiony chyba troch brudzi,prawda?
brudza na poczatku(Bo po wysmarowaniu siedze zawsze w bialym szlafroku) obydwa,ale na drugi dzien jest ok.
kazjana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-20, 15:30   #1475
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

Te tak kiedys mia豉m wykapa豉m si, zrobi豉m peeling po czym wysmarowa豉m si L'oreal Sublime Bronze- jak zwykle 2 warstwy, wstaj rano a tu zero opalenizny po czym wieczorem zn闚 sie posmarowa豉m i juz by這 lepiej.. by mo瞠 te musisz ponowi aplikacj, 瞠by by這 co wida je郵i nadal kolorek sie nie pojawi to b璠 si musia豉 zastanowi nad kupnem Shiseido, szkoda mi 130 z gdyby mia這 nie by efektu. pozdrawiam
Stary 2007-03-20, 16:01   #1476
MaAdZiA:)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
Cool Jakiego u篡wacie balsamu br您uj帷ego??

Jakiego u篡wacie balsamu br您uj帷ego?? Jaki polecacie?? Mam sk鏎e jasn i nie chcia豉bym 瞠by zrobi造 mi sie mazie??

MaAdZiA:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-20, 17:43   #1477
AsikS
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 269
Dot.: Jakiego u篡wacie balsamu br您uj帷ego??

Skarbnica wiedzy na ten temat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118199

Mi貫j lektury.
AsikS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 01:47   #1478
carolinascotties
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 705

Ok dw鏂h tygodni mam przyjemnos smarowa si piank samoopalaj帷 Body Shop Fake It- Self tan mousse - jestem zachwycona
Pianka 豉two si nak豉da, daje pi瘯ny - delikatny kolor opalenizny, kt鏎y r闚nomiernie schodzi

http://www.thebodyshop.com/bodyshop/...tId=prod170140
Stary 2007-03-21, 09:39   #1479
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 590

Dziewczyny, a kt鏎y balsam br您uj帷y uznacie za najbardziej odzywczy?? ja i tak sie smaruje czyms pod sp鏚, ale wszystkie kosmetyki z "brazuj帷y" w nazwie strasznie wysuszaj mi sk鏎. Chyba nie lubimy si z DHA.
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 12:11   #1480
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez L_V Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a kt鏎y balsam br您uj帷y uznacie za najbardziej odzywczy?? ja i tak sie smaruje czyms pod sp鏚, ale wszystkie kosmetyki z "brazuj帷y" w nazwie strasznie wysuszaj mi sk鏎. Chyba nie lubimy si z DHA.
Najbardziej odzywcza wydaje mi si Nivea -balsam br您uj帷y,jednak delikatny efekt widzia豉m dopiero po 3 uzyciach.

A wczoraj tak od niechcenia wrzuci豉m do koszyka Dax samoopalacz extra bronze,鄉ieszna cena 11 z.
Na noc posmarowalam twarz szyje i r璚e.A rano-po pierwsze od razu po przebudzeniu szukalam na sk鏎ze smrodku DHA i zero tego zapachu! Jakbym si posmarowala pachn帷ym balsamem.Do tego buzia opalona,nie wysypala mnie.Og鏊nie nie widz roznicy pomi璠zy tym Daxem a LPR.Z tym ,ze ten ostatni jednak lekko 鄉ierdzi.

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2007-03-21 o 12:55
Stary 2007-03-21, 12:16   #1481
Madziorka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 103
GG do Madziorka

Cytat:
Napisane przez Ash Poka wiadomo嗆
kt鏎y to konkretnie?
rok temu kosmetyczka mi polecala diora, ale po przejrzeniu kwc wybralam clarinsa moze jednak trzeba sie skusic...
Dior Bronze auto-bronzant eclat naturel self -tanner natural glow, jest jeszcze z drobinkami ale nie polecam go , natomiast naturalnego pierwsze opakowanie kupi豉m chyba z 3 lata temu i jak narazie nie znalaz豉m lepszego samoopalacza, po Clarinsie opalenizna u mnie wyglada nienaturalnie wida ze to jest samoopalacz jestem po nim 鄴速a jednego kt鏎ego jeszcze nie wypr鏏owa豉m to w豉snie Shisheido ale dziewczyny starsznie kusz wi璚 mo瞠 skusz si na niego
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 12:37   #1482
KENZO
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856
Moim zdaniem Nivea jest najbardziej odzywczy i cudnie pachnie - ja nie moge doszukac sie po nim smrodku samoopalaczowego a efekt na jasnej skorze jest super, nie jest mocny ale na tyle widoczny ze po 2 razach mam juz 豉dna opalenizne - wyglada naturalnie
Co do Shiseido ( wypowiadam sie tylko o tym o ktorym pisalam wczesniej bo innych nie uzywalam - zaznaczam ze mam odcien Medium Tan, a jest chyba tez wersja jasniejsza) - ja mam po nim 豉dna intensywna opalenizne( w zaleznosci od nalozonej ilosci) - generalnie juz po jednym razie widoncza , TZ od razu zauwazyl ze sie " opalilam" i zazdroscil Takze ja polecam Shiseido , nie wiem moze faktycznie na mulatce nie bedzie widac opalenizny ale ja w zeszle wakacje mialam intensywna tropikalna opalenizne i nawet wtedy po posmarowaniu Shisedo widzialam efekt no ale jak wiadomo ilu ludzi tyle opini

Madziarko a jaka pojemnosc ma ten Diorek? on jest tylko do buzi czy rowniez do cia趾a? kusisz tym Diorem... moze jak wykoncze Shiseido to kupie go na wyprobowanie

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-03-21 o 21:33 Pow鏚: post pod postem
KENZO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 12:50   #1483
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka wiadomo嗆
Madziarko a jaka pojemnosc ma ten Diorek? on jest tylko do buzi czy rowniez do cia趾a? kusisz tym Diorem... moze jak wykoncze Shiseido to kupie go na wyprobowanie
ten do twarzy ma chyba pojemno嗆 50ml ale nie jestem pewna, teraz paciam buzi Diorem do cia豉 100ml, bo nie by這 w sklepie do twarzy ale wydaje mi si 瞠 ten do twarzy jest lepszy, chciaz r霩nica jest niewielka po za tym w tym do cia豉 czu smrodek samoopalaczowy. Tylko nie kupujcie tego z drobinkami bo jest do niczego.
Stary 2007-03-21, 12:59   #1484
KENZO
Rozeznanie

To moze sie skusze - choc szkoda ze nie ma tak jak w Shiseido 150 ml - no i ten jest przeznaczony do buzi i do ciala - i faktycznie efekt i tu i tu jest super
Stary 2007-03-21, 13:02   #1485
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

Cytat:
To moze sie skusze - choc szkoda ze nie ma tak jak w Shiseido 150 ml - no i ten jest przeznaczony do buzi i do ciala - i faktycznie efekt i tu i tu jest super
150 ml no to chyba go kupie mozesz napisa jego pe軟a nazw?
Stary 2007-03-21, 13:09   #1486
KENZO
Rozeznanie

Pe軟a nazwa jest na poprzedniej stronie- a poczatku- podawalam ja juz kilka razy ,a teraz nie mam po reka opakowania , no chyba ze nie znajdziesz to skocze do 豉zienki
Stary 2007-03-21, 13:20   #1487
anytsuj
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 090

Cytat:
Napisane przez L_V Poka wiadomo嗆
Moja sk鏎a te wysusza si nawet po balsamach br您uj帷ych. Obecnie stosuje Dove, ale pod sp鏚 stosuje mleczko dla dzieci Hipp. I nawet jest ok, tylko ten smr鏚!
anytsuj jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 15:46   #1488
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

Cytat:
Pe軟a nazwa jest na poprzedniej stronie- a poczatku- podawalam ja juz kilka razy ,a teraz nie mam po reka opakowania , no chyba ze nie znajdziesz to skocze do 豉zienki
ok zaraz sobie odszukam
Stary 2007-03-21, 16:33   #1489
Shafira
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 144

A ktory to balsam brazujacy Nivea co nie smierdzi DHA?
Shafira jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 17:02   #1490
Angi74
Wtajemniczenie

Jest chyba tylko jeden rodzaj Nivea br您uj帷ego w dw鏂h wersjach do ciemniej i jasnej karnacji.
Stary 2007-03-21, 17:07   #1491
Mary_Q
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 245

brazujaco-ujedrniajacy moimz daniem on tez smierdzi ale po jakism czasie i lekko ,ale ten zapach po jakism czasie schodzi ja mam wersje do jasnej karnacji i moze wezme jeszcze do ciemnej? smaruje nim tez twarz-mnie nie zapycha-przynajmniej narazie

oplaenizna jest ladna zloto-sloneczna taka jak oplama sie na pocztaku,ale marzy mi sie samoopalacz ktory da bardziej czekoladowy odcien a nie zloty...jest taki?
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 17:14   #1492
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Poka wiadomo嗆
brazujaco-ujedrniajacy moimz daniem on tez smierdzi ale po jakism czasie i lekko ,ale ten zapach po jakism czasie schodzi ja mam wersje do jasnej karnacji i moze wezme jeszcze do ciemnej? smaruje nim tez twarz-mnie nie zapycha-przynajmniej narazie

oplaenizna jest ladna zloto-sloneczna taka jak oplama sie na pocztaku,ale marzy mi sie samoopalacz ktory da bardziej czekoladowy odcien a nie zloty...jest taki?
No wla郾ie.Tez szukam takiego co da czekoladowy odcie.
Stary 2007-03-21, 17:44   #1493
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

Cytat:
najlepiej popro w Sephorze o pr鏏ke i zobacz czy bedzie ci odpowiada
Stary 2007-03-21, 17:45   #1494
Mary_Q
Zakorzenienie

no to szukajmy razem wiesz co,z pudrami jest niestety to samo :/ im ciemniejszy odcien to nie czekoladka tlyko pomarancz albo cegla :/
i teraz suzkam tez pudru lub rozu takiego...

3wzielma keidys cien do oczu kolor trend avonu kolor mocha...piekny czekoladowkoy braz i wymodleowalam nim twarz! i co?i efekt piekny ciemny byl,ale wzielam malo dobrze rozprowadzilam i wygladalam jakbym naprawde byla opalona ale ten cien ejst maly wiec duzo zachodu z nakladaniem...
Stary 2007-03-21, 17:56   #1495
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
no to szukajmy razem wiesz co,z pudrami jest niestety to samo :/ im ciemniejszy odcien to nie czekoladka tlyko pomarancz albo cegla :/
i teraz suzkam tez pudru lub rozu takiego...

3wzielma keidys cien do oczu kolor trend avonu kolor mocha...piekny czekoladowkoy braz i wymodleowalam nim twarz! i co?i efekt piekny ciemny byl,ale wzielam malo dobrze rozprowadzilam i wygladalam jakbym naprawde byla opalona ale ten cien ejst maly wiec duzo zachodu z nakladaniem...
Czytasz w moich my郵ach Ja tez szukam fajnego br您era.Na razie uzywam vipery br您uj帷ej wielofunkcyjnej i tak najlepszy ze wszystkich dotychczasowych,ale nie zadowala mnie ca趾owicie .A mia豉 czekoladowe kulki z bazarkowej firmy Cantare? Maj super kolorek,ale nie s zbyt trwa貫.
Stary 2007-03-21, 18:31   #1496
Mary_Q
Zakorzenienie

niestety kulek jeszcze nie udalo mi sie dorwac kulki mialam jedynie avonu i oriflame i jedne byly bardziej rude od drugich jak dla mnie!okropienstwo :/ narazie to ten cien kolorek mocha... hehe
Stary 2007-03-21, 19:38   #1497
estranea
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59

ja niestety nie moge pozwolic sobie ani na diora ani na shiseido.uzywam dova-kolor jest delikatny,mnie skory nie wysusza,co wczesniej przy innych balsamach bylo raczej regula
estranea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 21:31   #1498
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 590

Cytat:
Napisane przez Angi74 Poka wiadomo嗆
Najbardziej odzywcza wydaje mi si Nivea -balsam br您uj帷y,jednak delikatny efekt widzia豉m dopiero po 3 uzyciach.

Cytat:
Moim zdaniem Nivea jest najbardziej odzywczy i cudnie pachnie - ja nie moge doszukac sie po nim smrodku samoopalaczowego a efekt na jasnej skorze jest super
A no w豉郾ie o to chodzi - jestem baaardzo blada, wi璚 nie mam ochoty robic si na czekoladk. Interesuje mnie raczej "z這cisty be" W ch這dnym odcieniu, o ile si da

Cytat:

Skoro taka jak na pocz徠ku, to pewnie to o co mi chodzi. Trzeba wybrac si ena poszukiwania.

I jeszcze jedno - jak sie spisuje Johnson na noc? Nie brudzi poscieli? I czy nie budzicie sie rano ca貫 w plamach? Mia豉 kto? Uzywa?

Ja przez to czytanie sk陰d闚 przezywam meczarnie jak mam sobie cos do smarowania kupic, nic mi sie nie podoba....
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 22:47   #1499
Angi74
Wtajemniczenie

Polecam Ci jednak Nivea,J&J nie nawilza tak dobrze i "z lekka" 鄉ierdzi rano po wieczornej aplikacji,czego Nivea nie mozna powiedzie o Nivea.Polecam "Nivejk".
Stary 2007-03-22, 13:14   #1500
hulietta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 181
GG do hulietta

ja r闚nie skusi豉m si na shiseido, uzywam ju od tygodnia i jeste super zadowolona. Wczesniej stosowa豉m autohelios LRP i moge powiedzie 瞠 bez por闚nania!! Shiseido daje o wiele 豉dniejszy odcie opalenizny, hmm ...taki bardziej prawdziwy, mniej 鄉ierdzi i r闚nomiernie schodzi, nie zostawia 瘸dnych plam i szybko sie wch豉nia - 10 minut i mo積a sie ubierac. Do tego jest wydajny - na ca貫 cia這 naprawde nie potrzeba go wiele. No i nie zapycha, a LRP jednak mnie troch zapycha. P鏦i co uwa瘸m 瞠 jest wart swojej ceny, bo sprawia 瞠 cia這 wyglada na takie wypoczete, zregenerowane - jak po weekendzie w SPA. Mam nadzieje 瞠 sprawdzi si przez ca貫 lato . Moge p騧niej za陰czy zdj璚ie, to same ocenicie efekt.
hulietta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.