Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 56 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-03, 01:44   #1651
Shafira
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 144
Dot.: Opalamy si!!!!

Smarowalam sie Nivea do ciemnej 3dni i zaczela mi nierowno schodzic tak jakbym byla brudna . Jak na razie najlepszy jest Garnier .Schodzi ladnie,nie robi smug i latwo sie rozprowadza bo rzadki i wydajny.
A teraz dla odmiany kupilam Dove do jasnej i zobaczymy co z tego wyniknie
Shafira jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-03, 09:47   #1652
agnieska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 827

Cytat:
Napisane przez Angi74 Poka wiadomo嗆
Nie s康ze zeby by造 inne proporcje skladnik闚.My郵e,ze to jeden z chwyt闚 komercyjnych,dlatego zawsze czytam sk豉dy.POdobnie by這 z kremami (bodajze Biodermy?) z wysokim faktorem.Bardziej op豉ca這 si kupi krem do cia豉 niz do twarzy ,bo mia ten sam sklad a pojemno嗆 trzy razy wi瘯sz.
Mleczko do cia豉 ni fluid do twarzy - ale kojarz te, 瞠 dziewczyny narzeka造 na zupe軟ie inn konsystencj.
Mo瞠 by jeszcze kwestia innego sposobu produkcji, mimo tych samych sk豉dnik闚 krem mo瞠 zupe軟ie inaczej wygl康a ale na oczy tego konkretnego kosmetyku nie widzia豉m, wi璚 tylko teoretyzuj
agnieska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-03, 10:22   #1653
sabbatha
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 081

A Johnson zauwazam ze po trzecim uzyciu (dwa dni pod rzad, dwa przerwy i znowu sie posmarowac) zdazyl zejsc i juz nie brazowi :|

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-03, 19:53   #1654
Mysia_Pysia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 523
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia

A ja wczoraj pierwszy raz posmarowa豉m si Garnierem - sk鏎a mu郾i皻a s這鎍em... Jak narazie nic nie wida, no ale wko鎍u efekty maj by po 4 dniach a nie od razu, wi璚 musz poczeka troch Zapach 豉dny, tylko jak si wch這nie to troszk 鄉ierdzi, ale mo積a to znie嗆

Tylko jako mi璠zy palcami u jednej r瘯i mam takie p馧kola br您owe, jakbym mia豉 brudne.. Mo瞠 dlatego, 瞠 nie zmy豉m od razu r瘯i tylko po jakim czasie...

I rano jak si my豉m to mia豉m jakby t逝st sk鏎...

Posmarowa豉m te twarz tym do cia豉... Na szcz窷cie nie mam 瘸dnego uczulenia.

Mam nadziej, 瞠 balsam b璠zie si dobrze sprawdza i mnie nie rozczaruje

Mysia_Pysia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-04, 11:32   #1655
Kimberley
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Madziarrko czy mog豉bys poda sk豉dy tych dw鏂h krem闚 do twarzy L'oreala, NutriBronze w wersji Krem nawil瘸j帷y i Ultralekki krem nawil瘸j帷y?? B璠 Ci bardzo wdzi璚zna
Kimberley jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-04, 11:42   #1656
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

Balsam Nivea 郵icznie pachnie,
Lubi go, tylko wkurza mnie 瞠 co tydzie trzeba si na nowo ca趾owicie wybieli- czyli zrobi peeling, bo zaczyna si nier闚no 軼iera

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-04, 14:38   #1657
Mysia_Pysia
Zadomowienie

Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia

A ja mam ca造 brzuch, piersi i szyj w czerwonych krostkach... Wczoraj mia豉m na nogach, a teraz...wsz璠zie prawie. Chocia jak 2 raz posmarowa豉m nogi to ju nic nie wyskoczy這... Wi璚 mo瞠 i to zniknie. Bo jak nie to b璠 musia豉 si po瞠gna z tym balsamem... ;(

Stary 2007-05-04, 14:44   #1658
Astra
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 692

Mysia_Pysia mowisz o Garnierze? mnie tez po nim wyskoczyly krostki a nawet male pryszczyki na dekolcie i szyji

Astra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-04, 19:09   #1659
Mysia_Pysia
Zadomowienie

Astra - tak. Chodzi mi o Garniera...

A Tobie od razu wyskoczy這, czy po jakim czasie?

Mi po pierwszywm zastosowaniu wyskoczy造 na nogach, ale my郵a豉m, 瞠 to po goleniu. Wi璚 posmarowa豉m drugi raz... Na nogach mi ju zesz這, a na brzuchu mam tak usiane te krostki, jedna obok drugiej... Ale jako chyba mniej ju si ich robi. Rano by這 wi璚ej. I pare pryszczyk闚 te.

I posmarowa豉m te twarz tym balsamem do cia豉. Uczulenia nie by這, tylko mam wra瞠nie, 瞠 mam wi璚ej w庵r闚... ;/

Stary 2007-05-04, 20:49   #1660
Astra
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 692

Tak juz po pierwszym uzyciu dekolt mialam obsypany krostkami taka "kaszka" a na szyji mialam normalnie ropne pryszcze :/ Ale zaobserwowalam ze tylko na szyji i dekolcie mi cos wyskakuje,z reszta ciala jest wszystko ok Zrobilam sobie pare dni przerwy w stosowaniu go i znow sie wysmarowalam i nastepnego dnia mialam pryszcza-giganta znow na szyjii oczywiscie dekolt nie wygladal najlepiejpotem znow przerwe zrobilam,posmarowalam sie dwa dni temu i znow wszystko tak samoZ twarza tez zaryzykowalam i posmarowalam balsamem,ale dzieki bogu nic strasnego nie wyskoczylo mimo ze mam cere tradzikowa<uff> Teraz walcze z tymi krostkami i przemywam szyje i dekolt rumiankiem Pozdrawiam!!

Astra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-05, 15:00   #1661
Amerat
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

Czy Dove, Summer Glow, Balsam do cia豉 z samoopalaczem, mo積a nak豉dac na twarz? Czy kto pr鏏owa i nie mia potem na niej plam ?
Amerat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-05, 20:40   #1662
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Cytat:
Napisane przez Amerat Poka wiadomo嗆
Czy Dove, Summer Glow, Balsam do cia豉 z samoopalaczem, mo積a nak豉dac na twarz? Czy kto pr鏏owa i nie mia potem na niej plam ?
Dzi mam zamiar posmarowa nim twarz.Zobaczymy co z tego wyjdzie...
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-06, 13:03   #1663
Angi74
Wtajemniczenie

Bardzo podoba mi si kolor na twarzy po uzycu Dove.Nic mi nie wyskoczy這 i na razie nie zapcha mnie.Kolorek delikatny,moze lekko z馧tawy-ale ja akurat takie lubie.B璠*testowa dalej,mam nadziej,ze mnie nie "zapcha".
Stary 2007-05-06, 14:31   #1664
Amerat
Raczkowanie

Wzi窸o ci ju po pierwszym u篡ciu ? Je郵i tak to super. Wkr鏒ce te wypr鏏uje na twarzy . Boj si tylko zaciek闚, tego 瞠 na這輳 go ma這 precyzyjnie. Ale mo瞠 si uda.
Stary 2007-05-07, 14:12   #1665
KENZO
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856

A ja wczoraj kupilam sobie Nowo嗆 Sephory- mgie趾e brazujaca do cia豉 Sun Autobronzant 150ml - dzisiaj wieczorkiem wyprobuje , jestem bardzo ciekawa efektu mgie趾a ta zawiera ekstrakt z monoi oraz mango Skusilam sie bo konczy mi sie powoli samoopalacz Shiseido , a wkurza mnie t逝stosc balsamow brazujacych- ich potwornie wolne wchlanianie - ble a ta mgielka bedzie leciutka i mam nadzieje ze szybko sie bedzie wchlaniac Shiseido jest mistrzem szybkiego wchlaniania ale szkoda mi go uzywac na nozki wiec moze znajde godnego zastepce
KENZO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-07, 16:45   #1666
Amerat
Raczkowanie

W ko鎍u to sephora. Tak wi璚 cena pewnie wy窺za ;> .
Dzi po raz pierwszy u篡j Dove Summer Glow, mam nadziej 瞠 przy d逝窺zym stosowaniu ujrz efekty. Moim problemem jest to ,瞠 nie dam rady opalic twarzy. Najcz窷ciej opalam twarz na czerwono, a kilka dni p騧niej kolor znika i znowu jestem ''bia豉'' .
Stary 2007-05-07, 17:49   #1667
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka wiadomo嗆
A ja wczoraj kupilam sobie Nowo嗆 Sephory- mgie趾e brazujaca do cia豉 Sun Autobronzant 150ml - dzisiaj wieczorkiem wyprobuje , jestem bardzo ciekawa efektu mgie趾a ta zawiera ekstrakt z monoi oraz mango Skusilam sie bo konczy mi sie powoli samoopalacz Shiseido , a wkurza mnie t逝stosc balsamow brazujacych- ich potwornie wolne wchlanianie - ble a ta mgielka bedzie leciutka i mam nadzieje ze szybko sie bedzie wchlaniac Shiseido jest mistrzem szybkiego wchlaniania ale szkoda mi go uzywac na nozki wiec moze znajde godnego zastepce
Tez jestem ciekawa tej mgie趾i.
Stary 2007-05-08, 13:40   #1668
Sathi
Zakorzenienie

A jaka cena i pojemno嗆??

MIΒGO DNIA
Stary 2007-05-08, 16:42   #1669
KENZO
Rozeznanie

Pojemnosc tak jak napisalam 150ml a cena to chyba 39zl , wczoraj mialam wyprobowac wieczorem ale bylam zbyt zmeczona - wiec wyprobuje dzisiaj i dam znac
Stary 2007-05-08, 19:15   #1670
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

mia豉m ochote na Shiseido i ju go prawie kupi豉m, kiedy to przypadkowo wpad mi w rece Dove Summer Glow i jak narazie odpowiada mi w 100 %

鈍ietny kolor
niska cena
zero (!!) smrodu
o smugi trzeba si postara

mi這嗆 od pierwszego posmarowania, m鎩 KWC
polecam
Stary 2007-05-08, 19:50   #1671
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez naked21 Poka wiadomo嗆
mia豉m ochote na Shiseido i ju go prawie kupi豉m, kiedy to przypadkowo wpad mi w rece Dove Summer Glow i jak narazie odpowiada mi w 100 %

鈍ietny kolor
niska cena
zero (!!) smrodu
o smugi trzeba si postara

mi這嗆 od pierwszego posmarowania, m鎩 KWC
polecam
A masz ten z drobinkami czy bez?
Stary 2007-05-09, 12:04   #1672
KENZO
Rozeznanie

Wczoraj tak jak obiecalam wyprobowalam mgielke Sephory- po pierwszym razie moge powiedziec ze : nadaje bardzo ladny brazowy kolorek - srednio intensywny- ale wkoncu to mgileka brazujaca a nie samoopalacz , nie wiem czy nawilza- ale napewno mniej niz balsam brazujacy lub samoopalacz w kremie z racji swojej wodnej konsystencji- jest w aerozolu. Po popsikaniu jest koloru brazowego, ale odrazu po rozsmarowaniu nie przyciemnia skory- przynajmniej ja tego nie zauwazylam - ale smarowalam sie wieczorem wiec moze w dziennym swietle bym cos zauwazyla Jedyny minus to to ze dzia豉 blyskawicznie- czego efektem jest troszke zabarwiona wewnetrzna strona d這ni poniewaz zanim wysmarowalam cale cialko i umylam d這nie to on juz zdazyl je troche z豉pac- a poniewaz nie wyobrazam sobie smarowac sie w rekawicach to jest to dla mnie spory minus Wch豉nia sie blyskawicznie do matu kompletnie nie czuc ze ma sie cos na skorze- za to dostaje duzy plus Hmmm... podsumowujac chyba jednak zostane przy Shisiedo , a ten zuzyje ewentualnie na plecy- bo ze zwyklym samoopalaczem zawsze mam klopot z rozprowadzeniem jak nikogo nie ma w domu do pomocy a tym aerozolem poprostu spryskam plecy i gotowe
Stary 2007-05-09, 15:03   #1673
Angi74
Wtajemniczenie

Kenzo,a jak ma si kolorek Sephory do Shieseido?
Stary 2007-05-09, 19:51   #1674
KENZO
Rozeznanie

Hmm.. porownujac te kosmetyki to mysle ze efekt jest zblizony- obydwa daja 豉dny kolorek ale Shiseido napewno bardziej nawilza, zawiera drobinki, oraz 豉twiej sie go naklada, no chyba ze ktos ma wprawe w aerozolach- bo one rozpylaja delikatna zimn mgielke na ciele - mozna je wmasowac jeszcze lub zostawic do wchloniecia- ja akurat wole samoopalacze w kremie lub zelu
Stary 2007-05-09, 20:16   #1675
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

Angi74 : mam wersj bez drobinek
Stary 2007-05-09, 20:29   #1676
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez naked21 Poka wiadomo嗆
Angi74 : mam wersj bez drobinek
Ja tez jestem ogromnie zadowolona z Dove( tego klasycznego).W tym w徠ku czyta豉m ,ze Dove z drobinkami s豉biej br您uje.St康 moje pytanie.
Od niedawna smaruje wierzchy d這ni w r瘯awiczce gumowej i nareszcie mam 豉dnie i r闚no "opalone" d這nie.
Stary 2007-05-09, 22:19   #1677
Sathi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Angi74 Poka wiadomo嗆
Ja tez jestem ogromnie zadowolona z Dove( tego klasycznego).W tym w徠ku czyta豉m ,ze Dove z drobinkami s豉biej br您uje.St康 moje pytanie.

Polecam ten bez drobinek.
Ja po 2 aplikacjach mam opalon, br您ow sk鏎, ten z drobinkami jest s豉bszy, jest kiepski, na dodatek te drobinki s brzydkie, du瞠 i srebrne, nie wiem, po co je dodali

Od niedawna smaruje wierzchy d這ni w r瘯awiczce gumowej i nareszcie mam 豉dnie i r闚no "opalone" d這nie.
oo, to m鎩 ulubiony spos鏏, w豉郾ie pisa豉m tutaj ju o nim, r瘯awiczki idealnie si sprawdzaj

MIΒGO DNIA
Stary 2007-05-10, 20:33   #1678
betty_b
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 527

Angi - zdradzisz mi jak smarujesz wierzch d這ni w r瘯awiczce? Myjesz najpierw r璚e po posmarowaniu reszty, a potem zak豉dasz r瘯awiczk i smarujesz wierzch drugiej d這ni, czy jak? Zawsze mam problem z poplamionymi 豉pkami, lub przynajmniej bia造mi palcami

A ostatnio do twarzy odkry豉m rewelacj - samoopalacz Lirene w kremie, nie 鄉ierdzi, nie brudzi nie wysusza, niewiele kosztuje. Bomba!
Do cia豉 wci捫 szukam, spr鏏uj Dove, o kt鏎ym tak dobrze piszecie.
betty_b jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-10, 20:56   #1679
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez betty_b Poka wiadomo嗆
Angi - zdradzisz mi jak smarujesz wierzch d這ni w r瘯awiczce? Myjesz najpierw r璚e po posmarowaniu reszty, a potem zak豉dasz r瘯awiczk i smarujesz wierzch drugiej d這ni, czy jak? Zawsze mam problem z poplamionymi 豉pkami, lub przynajmniej bia造mi palcami

A ostatnio do twarzy odkry豉m rewelacj - samoopalacz Lirene w kremie, nie 鄉ierdzi, nie brudzi nie wysusza, niewiele kosztuje. Bomba!
Do cia豉 wci捫 szukam, spr鏏uj Dove, o kt鏎ym tak dobrze piszecie.
Ot鏎z tak: Po nasmarowaniu ca貫go cia豉 Dove,myj dok豉dnie d這nie,potem zak豉dam r瘯awiczk na praw d這 i smaruj wierzch d這ni lewej (czekm chwil az si wch這nie),potem zmieniam r瘯awiczk i smaruj wierzch lewej.
Staram si tez delikatnie rozprowadzi pomi璠zy palcami i nie zapomnie o kciuku.
Stary 2007-05-10, 21:13   #1680
betty_b
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 527

Dzi瘯i - musz koniecznie wypr鏏owa, akurat mam kupion farb do w這s闚 Loreala - my郵, 瞠 r瘯awiczki z niej b璠 idealne do tego celu.
betty_b jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.