Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 57 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-11, 08:28   #1681
justi2001
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do justi2001 Send a message via Skype™ to justi2001
Dot.: Opalamy si!!!!

Czesc samoopalaczomaniaczki . Ja tez zaczynam do nich nalezec . Ale mam do Was pytanko. Czy ktoras z Was testowala moze samoopalacz Chanel? Jest dostepny w 2 wersjach. Do skory jasnej i ciemnej. Pelna nazwa to Chanel Soleil Indentite. Link na allegro do niego to: http://www.allegro.pl/item194214588_...moopalacz.html. Niestety na KWC go nie ma. A pani w Spehorze zachwalala go w nieboglosy.

Obecnie "lecze" straszne plamy po Avene. Ale chyba sama jestem sobie winna, lecz do niego szybko nie zamierzam wracac. No i jutro zamierzam zakupic sobie albo tego Chanela albo Clarinsa http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10570. Aha, dodam, ze samoopalam tylko twarz. Reszte na solarce, bo chyba bym sie inaczej wykonczyla .

I jeszcze pytanko.... Poniewaz zostaly mi jeszcze plamy na policzkach po Avene, co mam robic? Peelingu tam nie zastosuje zbyt mocnego poniewaz mam kruche naczynka. Dodatkowo co tydzien chodze na peeling kawitacyjny. Nie bardzo wiem co mam robic. Te plamy wygladaja jakbym miala poliki cale piegowate . Zwlaszcza ze na nosku w tym samym kolorze mam swoje "naturalne". I czy czekac az zejdzie ze mnie resztka tej avenki i dopiero posmarowac sie "nowym" (tym ktory kupie). Bo juz bladziutka byc zaczynam...

Pozdrawiam
justi2001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-11, 14:56   #1682
justi2001
Przyczajenie

No i stalo sie. Do zakupu Chanel przyczynil sie fakt ze nie bylo dostepnych samoopalaczy Clarinsa, a dokladnie tego w mleczku do twarzy i dekoltu. Nasluchalam sie fantastycznych opinii od sprzedawczyni na jego temat wiec postanowilam go wyprobowac. Zdam relacje w poniedzialek, gdyz uzyje go dopiero w niedziele na noc. Jutro pojde na kawitacje wiec resztka evene powinna mi zejsc do niedzieli wieczorem. No i w poniedzialek albo bede skakac z zachwytu albo rozplacze sie krokodylimi lzami, bo wydalam na niego 151 zl. Wiec 3majcie kciuki.

Pozdrawiam
Stary 2007-05-11, 15:27   #1683
hulietta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 181
GG do hulietta

Cytat:
Napisane przez justi2001 Poka wiadomo嗆
No i stalo sie. Do zakupu Chanel przyczynil sie fakt ze nie bylo dostepnych samoopalaczy Clarinsa, a dokladnie tego w mleczku do twarzy i dekoltu. Nasluchalam sie fantastycznych opinii od sprzedawczyni na jego temat wiec postanowilam go wyprobowac. Zdam relacje w poniedzialek, gdyz uzyje go dopiero w niedziele na noc. Jutro pojde na kawitacje wiec resztka evene powinna mi zejsc do niedzieli wieczorem. No i w poniedzialek albo bede skakac z zachwytu albo rozplacze sie krokodylimi lzami, bo wydalam na niego 151 zl. Wiec 3majcie kciuki.

Pozdrawiam
Te zamierzam go sobie kupic, do cia豉 uzywam shiseido... Czyta豉m na Makeupalley 鈍ietne recenzje samoopalacza chanel, my郵 瞠 warto spr鏏owac. Czekam na Twoj relacje!
hulietta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-13, 18:21   #1684
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

Ja si m璚zy豉m z balsamami br您uj帷ymi, u篡wa豉m tych do ciemnej karnacji, smarowa豉m sie po 3 razy 瞠by by豉 豉dny efekt...
Zacz窸o mnie to m璚zy.
Ju chcia豉m zrezygnowa z opalania w taki spos鏏.
Ale zakupi豉m Mus Br您uj帷y Lirene.
To cudo, po jednej aplikacji moja zk鏎a ma pi瘯ny z這cisty kolor, idealna konsystencja musu sprawia 瞠 wystarcz 3 minuty na wtarcie go w ca貫 cia這.
豉dnie pachnie i nie 鄉ierdzi.
Od dzi b璠 u篡wa tylko jego, koniec z balsamami br您uj帷ymi
Acha - chyba b璠zie wydajny, wystarczy niewielka jego ilo嗆 na ca貫 cia這.

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-13, 19:35   #1685
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka wiadomo嗆
Ja si m璚zy豉m z balsamami br您uj帷ymi, u篡wa豉m tych do ciemnej karnacji, smarowa豉m sie po 3 razy 瞠by by豉 豉dny efekt...
Zacz窸o mnie to m璚zy.
Ju chcia豉m zrezygnowa z opalania w taki spos鏏.
Ale zakupi豉m Mus Br您uj帷y Lirene.
To cudo, po jednej aplikacji moja zk鏎a ma pi瘯ny z這cisty kolor, idealna konsystencja musu sprawia 瞠 wystarcz 3 minuty na wtarcie go w ca貫 cia這.
豉dnie pachnie i nie 鄉ierdzi.
Od dzi b璠 u篡wa tylko jego, koniec z balsamami br您uj帷ymi
Acha - chyba b璠zie wydajny, wystarczy niewielka jego ilo嗆 na ca貫 cia這.
Czy to ten mus? :http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18152

A jakich balsam闚 br您uj帷ych uzywa豉 wcze郾iej?
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-13, 20:16   #1686
Sathi
Zakorzenienie

Angi74 tak to ten mus
Wcze郾iej u篡wa豉m kolejno: balsamy
ziaja sopot
J&J holiday skin
Dove bez drobinek
dove Softshimmer
Balsam nivea

Tak瞠 przetestowa豉m tego mn鏀two.
A pozostan juz przy tym musie

MIΒGO DNIA
Stary 2007-05-13, 20:29   #1687
Mary_Q
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 245

heh ja juz sie chyba na nic nie dam namowic
:P chcociaz juz widzialm nowe nutri-bronze loreala...:P
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-13, 20:34   #1688
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka wiadomo嗆
Angi74 tak to ten mus
Wcze郾iej u篡wa豉m kolejno: balsamy
ziaja sopot
J&J holiday skin
Dove bez drobinek
dove Softshimmer
Balsam nivea

Tak瞠 przetestowa豉m tego mn鏀two.
A pozostan juz przy tym musie
Ja tez stosowalam te wymienione przez Ciebie i najbardziej odpowiada mi Dove,ale jestem bardzo zach璚ona Twoj opin o Lirene,wi璚 my郵,ze na pewno wypr鏏uje niebawem.
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-13, 21:50   #1689
lolitka123
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 807

ja uzywam dova.. i mam troche dosc tego samoopalania sie a to dopiero poczatek bo cale lato jeszcze przede mna.. eh jak sie ze幢e to bede bia豉 chodzic i kropka! no, ale mam nadzieje, ze troszke zbr您owieje naturalnie (oczywiscie z filtrami ale egipskies lonce nawet filtrom da rade )
zastanawiam sie teraz na nivea albo J&J.. warto sprobowac czy moze lepiej zostac przy dovie?
Stary 2007-05-13, 22:25   #1690
anah
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 689

lolitka, na razie trwam przy Dove. W poprzednim roku mia豉m J&J i Dove jest lepszy. Du穎 mniej 鄉ierdzi, daje sk鏎ze 豉dniejsze zabarwienie i du穎 lepszea nawil瞠nie. J&J wysuszy mi sk鏎 na wi鏎 Nivei nie pr鏏owa豉m.
Jutro ma by gor帷o, wi璚 pewnie ods這ni nieco bladego cia趾a.
Balsamem br您uj帷ym na razie traktuj tylko nogi, 瞠by mia造 przyzwoity odcie blado軼i. R璚e i dekolt sa blade, ale nie przezroczysto-zielone jak nogi
anah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-14, 07:56   #1691
ilonku
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

Dziewczynki a ile kosztuja ten mus? i mam jeszcze wa積e pytanko - jak smarowa stopy zeby nei bylo zaciekow?bo ja robilam juz chyba wszystko a i tak zawsze mam plamy
ilonku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-14, 11:04   #1692
Sathi
Zakorzenienie

Ja zap豉ci豉m za mus 20 z.
A stopy najlepiej posmaroba czym nawil瘸j帷ym a potem odrobn samoiopalacza bo na stopach szybko i mocno 豉pie.

MIΒGO DNIA
Stary 2007-05-14, 11:54   #1693
justi2001
Przyczajenie

A teraz moje pierwsze wrazenia na temat Chanel. Wiec posmarowalam sie nim wczoraj 2 razy, w odstepie 5-6 godzin. Jezeli chodzi o szybkosc opalania, to niestety u mnie opalenizna nie objawia sie wcale po 1-2 h. Dopiero dzis rano ja dostrzeglam jak wstalam z lozka, po wczorajszych dwoch smarowaniach. Mam Chanel do jasnej karnacji stad moze taki efekt. Jezeli chodzi o kolorek opalenizny no to jest on taki zlocisto zolty, jak najbardziej kolor taki mi odpowiada.

To co dla mnie NAJWAZNIEJSZE to "schodzenie" samoopalacza. Tego obawiam sie najbardziej, ale na to musze poczekac jeszcze kilka dni.

Natomiast niepokoi mnie wyglad mojej szyi. Poniewaz posmarowalam zarowno twarz jak i szyje, ale zrobily mi sie na szyi nieciekawe plamki . Tzn nie wyglada to tak strasznie zle. Jak ktos sie nie przyjrzy to tego niezauwazy. Ale SA. I chyba kolejny moj blad, poniewaz powinnam mojej szyjce zafundowac porzadny peelig, czego niestety nie uczynilam. Zrobie to dopiero jutro rano, a wieczorem znow potraktuje sie samoopalaczem. Tak wiec zobaczymy. Bede wypowiadac sie na biezaco. Na dzien dzisiejszy dalabym mu 4+.

POzdrawiam
Stary 2007-05-14, 12:17   #1694
hulietta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 181
GG do hulietta

Cytat:
Napisane przez justi2001 Poka wiadomo嗆
A teraz moje pierwsze wrazenia na temat Chanel. Wiec posmarowalam sie nim wczoraj 2 razy, w odstepie 5-6 godzin. Jezeli chodzi o szybkosc opalania, to niestety u mnie opalenizna nie objawia sie wcale po 1-2 h. Dopiero dzis rano ja dostrzeglam jak wstalam z lozka, po wczorajszych dwoch smarowaniach. Mam Chanel do jasnej karnacji stad moze taki efekt. Jezeli chodzi o kolorek opalenizny no to jest on taki zlocisto zolty, jak najbardziej kolor taki mi odpowiada.

To co dla mnie NAJWAZNIEJSZE to "schodzenie" samoopalacza. Tego obawiam sie najbardziej, ale na to musze poczekac jeszcze kilka dni.

Natomiast niepokoi mnie wyglad mojej szyi. Poniewaz posmarowalam zarowno twarz jak i szyje, ale zrobily mi sie na szyi nieciekawe plamki . Tzn nie wyglada to tak strasznie zle. Jak ktos sie nie przyjrzy to tego niezauwazy. Ale SA. I chyba kolejny moj blad, poniewaz powinnam mojej szyjce zafundowac porzadny peelig, czego niestety nie uczynilam. Zrobie to dopiero jutro rano, a wieczorem znow potraktuje sie samoopalaczem. Tak wiec zobaczymy. Bede wypowiadac sie na biezaco. Na dzien dzisiejszy dalabym mu 4+.

POzdrawiam
I ja zdaj relacj. Dosta豉m Chanela ze strefy bezc這wej od mojego T i spiesze z recenzj po trzech dniach stosowania. Mam odcie BRONZE czyli ten ciemnniejszy. I musz powiedzie 瞠 jestem zachwycona efektem. Przede wszystkim naturalny kolor, brak t逝sto軼i - moge na niego po這zyc krem i brak zaciek闚. Uzy豉m r闚nie na szyj i dekold i u mnie wysz這 bez plamek . Zapach pieczonego ciasta, nie czuc wcale a wcale smrodku samoopalaczowego. Jednak najwspanialsze w nim jest efekt roz鈍ietlenia: wstaj rano a tu cera wypocz皻a i taka 鈍ietlista Dzisiaj siedze w pracy bez p[odk豉du tylko w samym filtrze i nie moge sie nadziwi jak pi瘯nie moja cera wygl康a. Naprawde polecam. Ja znalaz豉m sw鎩 zestaw idealny: do cia豉 shiseido a do twarzy chanel, a w czasie mi璠zy stosowaniem samoopalaczy sk鏎a musni皻a s這鎍em garnier
hulietta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-14, 17:54   #1695
ania8521
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

ja kupi豉m ostatnio Summer Beauty Nivei(do jasnej karnacji)po tym jak naogl康a陰m si reklam i jestem bardzo nim rozczarowana.Smarowa豉m si nim na noc,pachnia rewelacyjnie,ale rano pozosta tylko smrodek samoopalacza,poza tympo drugim u篡ciu wygl康a豉m jak chi鎍zyk,nie polecam
ania8521 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-14, 22:23   #1696
rmiecia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 484

Cytat:
Napisane przez ania8521 Poka wiadomo嗆
ja kupi豉m ostatnio Summer Beauty Nivei(do jasnej karnacji)po tym jak naogl康a陰m si reklam i jestem bardzo nim rozczarowana.Smarowa豉m si nim na noc,pachnia rewelacyjnie,ale rano pozosta tylko smrodek samoopalacza,poza tympo drugim u篡ciu wygl康a豉m jak chi鎍zyk,nie polecam
Te go mam! I s康z o nim to samo! Beznadziejny, wcale nie opala, jesst sie po nim 鄴速ym. No, ale musz go wyko鎍zyc, trudno, jak mi sie chce to nak豉dam na niego jeszcze samoopalacz (te Nivei) w sprayu, ten jest ok.
rmiecia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-14, 23:00   #1697
mojito
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 277

no to jest chyba tak, ze na twarz jest osobyn krem brazujaco-nawilzajacy. zazwyczaj nie smaruje twarzy nawet zwyklym balsamem, wiec tutaj tez sie zaopatrzylam w wersje do twarzy
mojito jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-16, 10:46   #1698
guerrilla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Witam dziewczyny ! ja od 2 tygodni u篡wam J&J holiday skin uj璠rniaj帷y... skusi豉m si na to " uj璠rniaj帷y" . Co do kolorku jestem bardzo zadowolona , na uj璠rninie musze jeszce poczeka. Teraz mia豉m 3 dni przerwy w balsamowaniu a kolorek mam nadal, tak wiec wielki +
Sucho嗆 sk鏎y by豉 moim problemem zawsze, wi璚 po wci彗ni璚iu balsamu, pryskam si oliwkow mgie趾 J&J kt鏎 szczerze iz ca貫go serca ub鏀twiam... no i gereranie jest ok
guerrilla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-16, 20:07   #1699
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Hej w豉郾ie moja siostra- farmaceutka u鈍iadomi豉 mnie 瞠 Vichy wprowadza balsam br您uj帷y z serii Lipidiose. (a bardzo sobie ceni te balasamiki Lipidiose bo super nawil瘸j), podobno ma nie 鄉ierdzie samoopalaczem, mie lekko br您owy kolor i roz鈍ietlaj帷e drobinki... cena pewnie typowa dla Vichy:/ bardzo jestem ciekawa czy to bedzie jakie cudo czy wr璚z przeciwnie.
Stary 2007-05-20, 00:09   #1700
ilonku
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

dove summer glow z drobinkami moze i 'bierze' do bani (wsumie to by mogli produkowac dwie wersje, kto jaka lubi) ale za to dobrze sie wchlania
ilonku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-21, 15:10   #1701
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307

Dziewczyny, plizz napiszcie mi czy samoopalacz z Clarinsa Intense Bronze Self Tanning Tint (Concentre Teinte Auto-Bronzant Intense) to to samo co ten fajny z Clarinsa Eau Lactee??
Prosz, bo ja kupi豉m, a teraz nie wiem czy to to samo..
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-21, 15:20   #1702
Lily28
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka wiadomo嗆
Hej w豉郾ie moja siostra- farmaceutka u鈍iadomi豉 mnie 瞠 Vichy wprowadza balsam br您uj帷y z serii Lipidiose. (a bardzo sobie ceni te balasamiki Lipidiose bo super nawil瘸j), podobno ma nie 鄉ierdzie samoopalaczem, mie lekko br您owy kolor i roz鈍ietlaj帷e drobinki... cena pewnie typowa dla Vichy:/ bardzo jestem ciekawa czy to bedzie jakie cudo czy wr璚z przeciwnie.

No je郵i Twoje wiadomo軼i si potwierz, to ju nie mog si doczeka bo mam du瞠 zaufanie do tej firmy- Vichy.
Lily28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-21, 18:03   #1703
vril
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 176

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, plizz napiszcie mi czy samoopalacz z Clarinsa Intense Bronze Self Tanning Tint (Concentre Teinte Auto-Bronzant Intense) to to samo co ten fajny z Clarinsa Eau Lactee??
Prosz, bo ja kupi豉m, a teraz nie wiem czy to to samo..
To sa dwa rozne produkty. Lactee jest bialy i nie "koloruje" twarzy przy nakladaniu. Teinte jest zabarwiony na brazowo i barwi skore od razu przy nakladaniu (widac gdzie nalozono samoopalacz, a gdzie trzeba dosmarowac).
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18923
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10570
vril jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-21, 18:10   #1704
Sathi
Zakorzenienie

Ja zn闚 si opali豉m przez weekend Nive.
Kurcze zadziwia mnie to, 瞠 ten balsam wcale nie 鄉ierdzi, nic a nic

MIΒGO DNIA
Stary 2007-05-21, 18:17   #1705
Lily28
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Czy kt鏎a z Was mo瞠 mi poleci jaki preparat/kapsu趾i, aby przygotowa sk鏎 na dzia豉nie s這鎍a? Za dwa miesi帷e lec na Kret i chc wcze郾iej zadba o sk鏎.Macie jakie sprawdzone sposoby?
Lily28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-21, 18:37   #1706
olcia1515
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Najlepszy z jakich u篡wa豉m samoopalaczy jest L`oreal z pompk. S to dwa 鈔odki. Jeden br您uj帷y a drugi, kt鏎y utzrymuje opalenizn i j pog喚bia. Jego dodatkow cech jest to, ze podczas mycia nie sp逝kuje si,tylko utzrymuje Jest 鈍ietny! Polecam go. Ju po pierwszym na這瞠niu widac efekt pi瘯nie opalonej sk鏎y
olcia1515 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-21, 22:40   #1707
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Poka wiadomo嗆
To sa dwa rozne produkty. Lactee jest bialy i nie "koloruje" twarzy przy nakladaniu. Teinte jest zabarwiony na brazowo i barwi skore od razu przy nakladaniu (widac gdzie nalozono samoopalacz, a gdzie trzeba dosmarowac).
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18923
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10570
Dzi瘯i

Dziewczyny, a "przeje盥瘸cie" tym p豉tkiem tez oczy i uczy? Bo tam pisze, 瞠by nie robi oczu i nie wiem teraz..
Stary 2007-05-22, 12:36   #1708
vril
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 176

Mam Lactee (ten bialy) i smaruje oczy tym ostatnim pociagnieciem wacika, gdy juz tam jest malo co specyfiku zeby go nie napchac do oczu. Oczy po nalozeniu Lactee nie szczypia, nic im sie nie dzieje, nawet jak przejade wacikiem po powiekach. Lepiej posmarowac niz wygladac pozniej jak mis panda zwlaszcza, ze samoopalacz lekko niweluje since pod oczami i za to dodatkowy plus. Daj znac jak sie sprawuje ten barwiony Clarins ( tu dodatkowy powod za posmarowaniem oczu i uszu - bedzie widac, ze tam jest "niedomalowane", chyba).
vril jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-22, 18:45   #1709
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Ok, dam zna jak si sprawuje Troch si go boj u篡, bo Sylwiasta w opinii napisa豉, 瞠 daje dosy intensywny kolor, no ale zobaczymy..W og鏊e podobno Lactee maj ju wycofywa i teraz jest nowy, w豉郾ie ten, kt鏎y mi sprzedali..
Stary 2007-05-22, 20:21   #1710
maryd
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 201
GG do maryd

Ja dzi zn闚 zacz窸am smarowanie balsamem br您uj帷ym z Malwy (nie ma przyjemnego zapachu, ale jest skuteczny i nie brudzi). Smaruj cienk warstw.

maryd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.