Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 59 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-27, 18:32   #1741
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka wiadomo嗆
No te chusteczki to tak dobre na twarz, szyj i dekold jedynie.
A nie zapychaj?
Bo ja mam kiepskie do鈍iadczenia z samoopalaczami do twarzy.
W豉郾ie szukam czego lekkiego.
Stary 2007-05-27, 19:15   #1742
vril
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 176

Chusteczki Dax'a polecam jako "przygotowanie" przed balsamami brazujacymi. Ja najpierw robie "podklad" tymi chusteczkami, a dopiero w nastepnych dniach nakladam balsam - duzo zalezy od tej pierwszej rownomiernie "opalonej" warstwy naskorka, chusteczkami nie narobie sobie smug i nakladajac potem balsam po prostu utrzymuje lub przyciemniam efekt bez ryzyka, ze zrobie sobie nimi krzywde w postaci smug. Wiadomo jak trudno jest za pierwszym razem po nalozeniu balsamu lub samoopalacza zniwelowac smugi - tu sie dosmaruje, tu omine i efekt, to jeszcze gorsze palmy - a przy takiej metodzie nie ma co "zamazywac" i ewentualne bledy przy nalozeniu balsamow jako kolejnych warstw (po chusteczkach) nie sa widoczne. Wychodzi to tez oszczedniej niz uzywanie wylacznie chusteczek. Mozna przygotowac skore smarujac ja 2 razy chusteczkami, a potem juz uzywac balsamu brazujacego lub samoopalacza.
vril jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-27, 19:19   #1743
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Poka wiadomo嗆
Chusteczki Dax'a polecam jako "przygotowanie" przed balsamami brazujacymi. Ja najpierw robie "podklad" tymi chusteczkami, a dopiero w nastepnych dniach nakladam balsam - duzo zalezy od tej pierwszej rownomiernie "opalonej" warstwy naskorka, chusteczkami nie narobie sobie smug i nakladajac potem balsam po prostu utrzymuje lub przyciemniam efekt bez ryzyka, ze zrobie sobie nimi krzywde w postaci smug. Wiadomo jak trudno jest za pierwszym razem po nalozeniu balsamu lub samoopalacza zniwelowac smugi - tu sie dosmaruje, tu omine i efekt, to jeszcze gorsze palmy - a przy takiej metodzie nie ma co "zamazywac" i ewentualne bledy przy nalozeniu balsamow jako kolejnych warstw (po chusteczkach) nie sa widoczne. Wychodzi to tez oszczedniej niz uzywanie wylacznie chusteczek. Mozna przygotowac skore smarujac ja 2 razy chusteczkami, a potem juz uzywac balsamu brazujacego lub samoopalacza.
Ja problem smug prze篡豉m tylko przy 2 produktach:
Samoopalaczu do twarzy Garnier i do cia豉 Eveline.
Poza tym stosowa豉m tylko produkty L'oreala i plamy nie mia造 do mnie dost瘼u
Stary 2007-05-27, 19:29   #1744
vril
Zakorzenienie

Yedanna, wiec jestes w szczesliwej mniejszosci. Wiele osob ma problem z rownomiernym "samoopaleniem". Podalam moj sposob na ten problem (moze ktos skorzysta), kazdy radzi sobie po swojemu
Stary 2007-05-27, 20:00   #1745
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

Cytat:
Napisane przez yedanna Poka wiadomo嗆
A nie zapychaj?
Bo ja mam kiepskie do鈍iadczenia z samoopalaczami do twarzy.
W豉郾ie szukam czego lekkiego.
Wiesz ja nie mam raczej sk這nnej do zapychania wi璚 nie mia豉m z tym problem闚.
U篡wa豉m chusteczek z Vichy, z Daxa i rozzmanowskie Sun Ozon.
Najlepiej wspominam te ostatnie

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-27, 20:10   #1746
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Yedanna, wiec jestes w szczesliwej mniejszosci. Wiele osob ma problem z rownomiernym "samoopaleniem". Podalam moj sposob na ten problem (moze ktos skorzysta), kazdy radzi sobie po swojemu
Ja po prostu robi sobie proceder intensywnego masowania a w p馧 godziny po opalaniu stosuj na to oliwk do cia豉 i jest OK.

Cytat:
Wiesz ja nie mam raczej sk這nnej do zapychania wi璚 nie mia豉m z tym problem闚.
U篡wa豉m chusteczek z Vichy, z Daxa i rozzmanowskie Sun Ozon.
Najlepiej wspominam te ostatnie
A te ostatnie s dost瘼ne w regularnej sprzeda篡?
Co kusz mnie te chusteczki, w豉郾ie na twarz, szyj i dekolt.
Stary 2007-05-27, 20:20   #1747
Sathi
Zakorzenienie

Ja je widz u mnie w rossmanie ca造 czas.
Co wa積e - jedna chusteczka wystarcza mi na dwie aplikacje, rozcinam j na p馧 i t po堯wk wysmaruj ca陰 twarz, szyje i dekold.
Tak瞠 s one ekonomiczne

MIΒGO DNIA
Stary 2007-05-27, 22:51   #1748
vril
Zakorzenienie

Zaciekawily mnie te rosmannowskie chusteczki. Na KWC pisze, ze sa pakowane po dwie i spokojnie wystarcza na cale cialo Trzeba sprobowac w przyszlym tygodniu. Moze wyjda ekonomiczniej od Dax'a - nijak nie moge wykorzystac jednej chusteczki na wiecej niz tylko jedna noge Sa delikatnie nasaczone, tak jak chusteczki dla niemowlat i cala wilgoc z nich od razu wchlania mi sie w skore.
Stary 2007-05-28, 07:41   #1749
Madzia000
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 235

vrill: to kup je i napisz nam jak si sprawdzi造 hihi
Madzia000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-28, 07:46   #1750
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 590

Cytat:
Nie zgadzam sie, ze balsamy brazujace do jasnej karnacji "z zasady" nie dzialaja lub "opalaja" za slabo. Uzywalam J&J i Garniera do jasnej karnacji wlasnie (oba koszmarne - mocne, pomaranczowe, rolujace sie, lepiace, smierdzace DHA) i oba musialam mieszac ze zwyklym balsamem nawilzajacym w proporcji 1:1, bo efekt byl zbyt drastyczny jak na moja bardzo jasna skore. Po wymieszaniu pol-na-pol i tak bylam dosc mocno przybrazowiona. Wszystko zalezy od skory, jej ph, typu (sucha, tlusta), itp.
Vril, czy po tej mieszance Johnson plami troszk mniej??

A dla bledzioch闚 polecam L'oreal NutriBronze, stosuj 3 dzie pod rz康 i absolutnie zero plam, a odcie sk鏎y mam jasno-z這ty, 瘸dnych pomara鎍zowo軼i Osoby lubi帷e mocniejszy odcie opalenizny pewnie nie by造by zadowolone, cho istnieje jeszcze wersja do ciemnej karnacji.
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-28, 08:09   #1751
snowqueen
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 555

Cytat:
Napisane przez L_V Poka wiadomo嗆
Vril, czy po tej mieszance Johnson plami troszk mniej??

A dla bledzioch闚 polecam L'oreal NutriBronze, stosuj 3 dzie pod rz康 i absolutnie zero plam, a odcie sk鏎y mam jasno-z這ty, 瘸dnych pomara鎍zowo軼i Osoby lubi帷e mocniejszy odcie opalenizny pewnie nie by造by zadowolone, cho istnieje jeszcze wersja do ciemnej karnacji.
Ja mam naturaln dosy ciemn karnacj i stosowa豉m jaki czas temu w豉郾ie NutriBronze do ciemnej karnacji - dla mnie jest idealny, daje 豉dny, naturalny kolor opalenizny, nie ma samoopalaczowego smrodku, nawet 豉dnie, delikatnie pachnie jakimi owocami. W por闚naniu np. z J&J to po prostu niebo a ziemia, tamtego u篡wa豉m zesz貫go lata i nie by豉m zza bardzo zadowolona Tak瞠 r闚nie go polecam!

Przy okazji mam do Was pytanie - zawsze smaruj si bardzo dok豉dnie tego typu balsamami, staram si go r闚no wsmarowa, ale zawsze wychodz mi plamy na kostkach i w okolicach Czy te macie takie problemy i ew. dla nich rozwi您anie? Na tej samej zasadzie zawsze mam jasniejsze d這nie, bo myj je po posmarowaniu cia豉, ale co z nimi

Gdyby ju by造 takie pytania i odpowiedzi to przepraszam
snowqueen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-28, 08:52   #1752
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowqueen Poka wiadomo嗆

Przy okazji mam do Was pytanie - zawsze smaruj si bardzo dok豉dnie tego typu balsamami, staram si go r闚no wsmarowa, ale zawsze wychodz mi plamy na kostkach i w okolicach Czy te macie takie problemy i ew. dla nich rozwi您anie? Na tej samej zasadzie zawsze mam jasniejsze d這nie, bo myj je po posmarowaniu cia豉, ale co z nimi

Gdyby ju by造 takie pytania i odpowiedzi to przepraszam
Ja mam zawsze problem z 這kciami - peelinguje, stosuje kwasy, nat逝szczam a i tak zawsze s bardziej br您owe ni reszta 豉p, eeeh
Stary 2007-05-28, 09:31   #1753
Sathi
Zakorzenienie

Ja kostki i 這kcie smaruj grubo t逝stym kremem, samoopalacz nie z豉pie tam tak mocno.
Dodatkowo po posmarowaniu po jakich 5 minutach smaruj lekko kremem czy balsamem jeszcze raz, dzi瘯i temu obywa si bez plam.
A d這nie mam tak jak reszte opalone bo smaruj si w nylonowych r瘯awiczkach, zdejmuj jedn smaruj opalaczem, potem zak豉dam i smaruj drug d這.

MIΒGO DNIA
Stary 2007-05-28, 09:35   #1754
snowqueen
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 555

Cytat:
Napisane przez L_V Poka wiadomo嗆
Ja mam zawsze problem z 這kciami - peelinguje, stosuje kwasy, nat逝szczam a i tak zawsze s bardziej br您owe ni reszta 豉p, eeeh
Ja w豉郾ie mam to samo z kostkami i kolanami I tak瞠 regularnie peelinguj i piel璕nuj...

Cytat:
Ja kostki i 這kcie smaruj grubo t逝stym kremem, samoopalacz nie z豉pie tam tak mocno.
Dodatkowo po posmarowaniu po jakich 5 minutach smaruj lekko kremem czy balsamem jeszcze raz, dzi瘯i temu obywa si bez plam.
A d這nie mam tak jak reszte opalone bo smaruj si w nylonowych r瘯awiczkach, zdejmuj jedn smaruj opalaczem, potem zak豉dam i smaruj drug d這.
W takim razie spr鏏uj by mo瞠 z tym t逝stym kremem. Czy to ma jakie znaczenie, jaki to krem? Mam akurat du瞠 opakowanie olikowego Ziaji, jest on dosy t逝sty.
Z tymi d這闓i to nie wiem, czy dobrze rozumiem Smarujesz cia這 w r瘯awiczkach, potem jedn zdejmujesz z d這ni i smarujesz wierzch drugiej d這ni i powtarzasz na tej pierwszej?
Nigdy bym nie wpad豉 na r瘯awiczki
snowqueen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-28, 12:11   #1755
vril
Zakorzenienie

W Rosmannie bede w srode i na pewno kupie te chusteczki. Jak je wyprobuje to dam znac ale najwczesniej w przyszlym tygodniu, bo chce jeszcze swiat podraznic biala skora

L_V - J&J jest niereformowalny, nawet "rozcienczony" dawal na mnie mocny efekt, wiec i o mazy bylo latwo. Chyba zadnego kosmetyku tak nie meczylam. Mialam dosc. Z Garnierem z kolei doszlam tylko do 1\3 duzego opakowania i wymieklam. Juz mi nawet te mazy nie przeszkadzaly (bo przeciez mozna potrenowac) i zapach przezylam ale to klejenie sie i rolowanie (w obu przypadkach), klaczki na calym ciele, no okropnosc. Brr...

Ze stopami to ja robie tak - najpierw nakladam solidnie zwykly balsam, a potem smaruje odrobina opalacza za pomoca wacika (metoda zaczerpnieta z Clarins Lactee ). Dlonie tak samo. Miejsca gdzie juz wiem, ze mocniej mi lapie kolor (na twarzy: skrzydelka nosa, zaglebienie pod ustami, bruzdy nosowo-wargowe czy jak to sie zwie; cialo: kolana, lokcie, pachy) po nalozeniu opalacza przecieram delikatnie wacikiem z tonikiem lub plynem micelarnym - scieram minimalnie warstwe balsamu. Ale to moja osobista metoda i do stosowania na duze wyczucie.
Stary 2007-05-28, 12:28   #1756
Madziorka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 103
GG do Madziorka

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka wiadomo嗆
Ok, dam zna jak si sprawuje Troch si go boj u篡, bo Sylwiasta w opinii napisa豉, 瞠 daje dosy intensywny kolor, no ale zobaczymy..W og鏊e podobno Lactee maj ju wycofywa i teraz jest nowy, w豉郾ie ten, kt鏎y mi sprzedali..
i jak spisuje samoopalacz???,bo mam chrapk na niego i niewiem czy warto go kupi , ostatnio paciam si sisleyem i wszystko by豚y ok gdyby r闚nomiernie schodzi a tak niestety nie jest , wiecznie mam jasne plamy w okolicach oczu i policzk闚
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-28, 12:40   #1757
rudzitsu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 306

Chcia豉m wszystkim poleci Dove. Wr鏂i豉m do niego po zimie i jestem bardzo zadowolona. Ju po pierwszej aplikacji jestem przybr您owiona i to wida Przyjemny w u篡ciu, nie 鄉ierdzi, nie robi smug, wystarczy regularny peeling. Cu mi鏚 i orzeszki
rudzitsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-28, 21:39   #1758
Madzia000
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 235

Cytat:
Napisane przez rudzitsu Poka wiadomo嗆
Chcia豉m wszystkim poleci Dove. Wr鏂i豉m do niego po zimie i jestem bardzo zadowolona. Ju po pierwszej aplikacji jestem przybr您owiona i to wida Przyjemny w u篡ciu, nie 鄉ierdzi, nie robi smug, wystarczy regularny peeling. Cu mi鏚 i orzeszki
a do jakiej karnacji u篡wasz? Ja dzisiaj kupi豉m tez dove jednak do ciemnej hehe ;p zobaczymy jak sie sprawdzi.. az sie boje.. w豉snie o kostki 這kcie itd ....
Madzia000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-29, 10:55   #1759
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307

Cytat:
Napisane przez Madziorka Poka wiadomo嗆
i jak spisuje samoopalacz???,bo mam chrapk na niego i niewiem czy warto go kupi , ostatnio paciam si sisleyem i wszystko by豚y ok gdyby r闚nomiernie schodzi a tak niestety nie jest , wiecznie mam jasne plamy w okolicach oczu i policzk闚
Jeszcze nie u篡豉m Czekam na dzie, kiedy nie b璠 wychodzi z domu, 瞠bym mog豉 si zrelaksowa i spokojnie na這篡. Przypuszczam, 瞠 to nast徙i w ten weekend wi璚, jeszcze par dni b璠ziecie musia造 poczeka na opinie

Dziewczyny, fajny spos鏏 macie na te 這kcie i kostki z tym kremem i wacikiem na d這nie i stopy, te tak teraz b璠 robi

Ehh, a m鎩 balsam z Garniera w og鏊e nie br您owi B璠 musia豉 kupi jaki inny, mo瞠 ten z L'oreala, tylko znowu mam dylemat czy kupi do jasnej, czy do ciemnej

Edit: W豉郾ie wymysli豉m jak sie fajnie samoopali. Kupi sobie te chusteczki o kt鏎ych piszecie, (tylko jeszcze nie wiem kt鏎e), 瞠by przygotowa si do samoopalania, jak to napisa豉 Vril P騧niej sobie raz czy dwa u篡j Garniera, albo innego balsamiku, kt鏎y daje taki s豉by efekt, a p騧niej si posmaruj Nutribronzem dla ciemnej karnacji.
Co myslicie?
Jeszcze nie wiem jak to wyjdzie, ale wydaje mi si, 瞠 plan dobry

Edytowane przez Justin Timberlake
Czas edycji: 2007-05-29 o 11:33
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-29, 22:01   #1760
L_V
Zakorzenienie

L'oreal Nutribronze czwarty dzie pod rz康, codziennie wieczorem peeling + balsamik. Zero plam, z這cisto-br您owa opalenizna. I uwaga - ona ciemnieje z czasem. Tzn. po pierwszych 2鏂h aplikacjach wydawa豉 mi si blada, ale 2 dnia wieczorem zauwa篡豉m przyciemnienie.
Stary 2007-05-29, 22:05   #1761
Sathi
Zakorzenienie

Mnie si wydaje 瞠 ka盥y balsam opalaj帷y czy samoopalacz ciemnieje z czasem na mojej sk鏎ze

MIΒGO DNIA
Stary 2007-05-30, 07:52   #1762
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie si wydaje 瞠 ka盥y balsam opalaj帷y czy samoopalacz ciemnieje z czasem na mojej sk鏎ze
A ja do tej pory nie zauwa瘸豉m tego, wiec nie wiem czy to ten l'oreal czy ......
Stary 2007-05-30, 22:55   #1763
vril
Zakorzenienie

Mam te rosmannowskie chusteczki - 2x2. W przyszlym tygodniu dam znac jak sie sprawuja.
Stary 2007-06-03, 00:33   #1764
ivana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 227

Ja te dzi si skusi豉m na chusteczki z Rossmana, nawet by造 przecenione z 2,45 z na 1,99 z
W豉郾ie zastosowa豉m na nogi, gdy to one mi sp璠zaj mi sen z powiek sw blado軼i Chusteczki s dobrze nas帷zone, maj mi造 zapach (acz zapach DHA wy豉zi bardzo szybko, ale nie jest tak dra積i帷y jak np. po Eveline), p造n z chusteczki wch豉nia si szybko, tylko przez par minut sk鏎a si lekko lepi. Mnie jedna chusteczka starczy豉 na jedn nog, ale z regu造 wszystko nak豉dam chojnie, poza tym moje nogi maj du膨 powierzchni Jutro rano oceni efekt.
Generalnie komfort nak豉dania du穎 lepszy ni w przypadku balsamu br您uj帷ego (nie trzeba smarowa i masowa, wystarczy przetrze), mam nadzieje, 瞠 efekt b璠zie r闚nie przyjemny
ivana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-03, 10:59   #1765
ivana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 227

No wi璚 efekt jest mocny, zdecydowany. Kolor jest 豉dny - naturalny br您, bez pomara鎍zki. Miejscami mocniej chwyci, ale nie s to plamy a obszary mocniej zabarwione, na szcz窷cie tylko na udach, kt鏎ych i tak nie ods豉niam, bo wszystkie moje sukienki i sp鏚nice s za kolano
Niestety kolor bardzo si odcina od obszar闚 nietkni皻ych (okolice kostek), na razie nie wiem co z tym fantem zrobi, bo wygl康a to nieciekawie. Wydaje mi si, 瞠 jedna chusteczka na jedn nog to za du穎, teraz tak my郵, 瞠 wystarczy這 przetrze raz ko這 razu i nie przeciera kilka razy tego samego miejsca, wtedy pewnie jedna chusteczka spokojnie wystarczy豉by na obie ko鎍zyny a i efekt by豚y delikatniejszy, bez nier闚no軼i. Mam nadzieje,瞠 kolor b璠zie schodzi r闚nomiernie.
Generalnie polecam, efekt jest szybki i do嗆 豉dny. Ja mam jasn karnacj i dziewczynom o takowej radz oszcz璠no嗆 w przecieraniu, miejsce raz przetarte zostawi ju w spokoju. Szkoda, 瞠 ten p造n nie jest barwiony, wtedy by這by wida, kt鏎e miejsca s nietkni皻e..... Aha, no i radz za這篡 r瘯awiczki na 豉pki, ja tego nie zrobi豉m i mimo,瞠 bardzo dok豉dnie umy豉m r璚e, praktycznie wyszorowa豉m, to i tak mam br您owe plamy na d這niach i mi璠zy palcami
ivana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-03, 23:36   #1766
e-vik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
Cool Samoopalanie a oczyszczanie (maseczki, peelingi?)

Moja bladosc, ktora zima nikomu szczegolnie nie przeszkadza, latem prezentuje sie juz dosyc nienaturalnie i w zeszlym miesiacu zmuszona bylam zakupic swoj pierwszy samoopalacz (Autohelios LRP) i zaserwowac sobie dawke rownie pieknej co sztucznej opalenizny Wraz z poczatkiem uzywania samoopalacza zmuszona bylam, w obawie przed plamami i smugami, do odstawienia kwasow, ktore przez cala zime stanowily (poza filtrami, oczywiscie) podstawe mojej pielegnacji.
I tu pojawia sie pytanie: czym zastapic moge przy uzywaniu samoopalacza kwasy?
Autohelios nie zapycha mnie wprawdzie (tzn. nie mam po nim wysypow, ktore czesta zdarzaja mi sie po roznorakich nowych preparatach), ale bardzo czuje jego dzialanie... jakby to powiedziec - zanieczyszczajace. Nawet jesli nie pojawiaja mi sie po nim ewidentnie pryszcze, to liczba zaskornikow czy pojedynczych, malych krostek z pewnoscia troche sie zwiekszyla. Zwykle z takimi objawami walczylam przy pomocy kwasow, ale teraz to bez sensu (niedosc, ze porobia mi sie smugi, to jeszcze wole nie ryzykowac z fotouczulajacymi substancjami w trakcie slonecznych dni -nawet jesli chronie sie filtrami).
Samoopalaczem smaruje sie mniej wiecej co 4 dni. Przed nalozeniem robie sobie peeling mechaniczny, ale czuje, ze on tylko "wyrownuje" skore, usuwa suche skorki itd. (dzieki temu opalenizna jest rownomierna), ale nie powoduje np. oczyszczenia porow. Czego powinnam w takim razie uzywac?
e-vik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 14:00   #1767
pakosta
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 912
Dot.: Samoopalanie a oczyszczanie (maseczki, peelingi?)

O pod陰czam si. Ja u篡wam mechanicznego peelingu raz w tygodniu, wtedy te nak豉dam maseczk nawil瘸j帷. Jak to si ma do samoopalania? Powiedzmy 瞠 u篡j 2 razy w tygoidniu samoopalacza, a potem peeling - to czy sobie zmyj ca造 samoopalacz, czy jaka opalenizna zostanie?

Acha i czy mog Clarinsa Auto-Bronzante na這篡 POD maseczk,zaraz po peelingu
pakosta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 20:34   #1768
yedanna
Zakorzenienie

Kurcz, zapomnia豉m o tych chusteczkach a dzi zawita豉m do Rossmana i korzystajac z promocji kupi豉m L'oreal Nutribronze do cia豉 i [nowo嗆] do twarzy. Siedz i czekam jaki b璠zie efekt
Stary 2007-06-04, 20:54   #1769
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307

Po ile jest Nutribronze w promocji?

Ivana, dzi瘯i wielkie za tak szczeg馧owy opis dzia豉nia chusteczek!!
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 21:06   #1770
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka wiadomo嗆
Po ile jest Nutribronze w promocji?
Do cia豉 17,99z
Do twarzy 19,99z

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.