Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 60 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-06-04, 21:13   #1771
e-vik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
Dot.: Samoopalanie a oczyszczanie (maseczki, peelingi?)

Nikt sie nie wypowie?
e-vik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 21:27   #1772
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658
Dot.: Opalamy si!!!!

Ja si przez weekend poopala豉m
najpier peeling, zdar豉m wszystko co zosta這.
potem mus br您uj帷y Lirene
na drugi dzien balsam Nivea.
Dzis w pracy wszyscy mnie chwalili 瞠 taka slicznie opalona jestem :P
Ju nigdy do solarium nie p鎩d

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 23:28   #1773
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka wiadomo嗆
Ja si przez weekend poopala豉m
najpier peeling, zdar豉m wszystko co zosta這.
potem mus br您uj帷y Lirene
na drugi dzien balsam Nivea.
Dzis w pracy wszyscy mnie chwalili 瞠 taka slicznie opalona jestem :P
Ju nigdy do solarium nie p鎩d
W豉郾ie, ja te jako si przyzwyczai豉m, 瞠 wszyscy podziwiaj opalenizn pobalsamow i co wi璚ej - podoba mi si to. Zrobi豉m ju zapasy na lato

A twarz ju mi si zabr您owi豉, bardzo 豉dnie, delikatnie, bez 瘸dnych smug. Zobaczymy co b璠zie w nast瘼nych dniach.
Stary 2007-06-04, 23:44   #1774
ivana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 227

Justin Timberlake,
nie ma za co

Dzisiaj w pracy moja 豉dnie opalona kole瘸nka przyzna豉 mi si, jak zdoby豉 tak naturaln opalenizn. Ot騜 wszystko dzi瘯i Dove do ciemnej karnacji. Ona ma jasn karnacj i zdradzi豉 mi, jak si nie nabawi豉 przebarwie (造dki i ramiona ma naprawd 豉dnie, r闚nomiernie opalone, reszta - nie wiem ): nie stosuje pilingu, a tylko mocno szoruje cia這 g帳k, nak豉da balsam nawil瘸j帷y i na to Dove. Po pierwszym razie mia豉 plamy, ale ola豉 to i powt鏎zy豉 ten zabieg jeszcze dwa razy, dzie po dniu. Po trzecim dniu po prostu wszystko jej si wyr闚na這, mia豉 ju jednolit opalenizn.... A ja przez ca造 czas my郵a豉m, ze si beztrosko na solarce sma篡. Doda豉 tylko, 瞠 przetestowa豉 ju mn鏀two balsam闚 br您uj帷ych i samoopalaczy i od paru miesi璚y to Dove jest dla niej najlepszy.
W sumie ch皻nie bym zakupi豉 jaki balsam (Eveline mam dosy, jej zapach mnie wyka鎍za), bo na chusteczki chyba si ju nie skusz - jak dla mnie zbyt zdecydowany efekt. No i tak sobie kmini, czy by nie spr鏏owa tego Dove do ciemnej karnacji w豉郾ie....
ivana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-05, 06:13   #1775
Sathi
Zakorzenienie

Ja przez d逝uugi czas nie rozstawa豉m si z Dove.
No ale Nivea jest jednak lepsza - nie 鄉ierdzi! wcale, a tym 瞠 jest rzadsza, lepiej sie rozprowadza.

MIΒGO DNIA
Stary 2007-06-07, 15:32   #1776
Ally83
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 531

Do陰czam si do was. Ja, dotychczas bladolica, broni帷a sie przed promieniami s這鎍a
Teraz za to zwariowa豉m na punkcie br您owienia mojego cia豉 i twarzy. Nie mog opala si naturalnie, bo mam uczulenie na s這鎍e, a do solarium nie p鎩d, bo jestem jego przeciwniczk (by豉m kiedy, ale przesz這 mi, jak musia豉m przez par dni 造ka leki na uczulenie ). Jestem zachwycona efektami, jakie da造 na mojej sk鏎ze dwa specyfiki:
- na ciele Dove Summer Glow dla ja郾iejszej cery
- na twarzy Johnson Holiday Skin te dla jasnej
Znajomi si mnie pytaj, gdzie ja si tak opali豉m Co prawda jeszcze nie wprawi豉m si w idealnym rozsmarowywaniu balsamu na ciele, ale pracuj nad tym Na dodatek przy takiej opaleni幡ie moje oczy s jeszcze bardziej niebieskie
Naprawd czuj si lepiej w takiej sk鏎ze, nigdy nie pomy郵a豉bym, 瞠 zdradz moje blade oblicze .
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-07, 21:22   #1777
blau
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 859

witam wszystkie maniaczki bronzer闚 ja przetestowa豉m na razie 3 balsamy: Ziaj Sopot, Johnson's Holiday Skin i Kolastyn Active Body. Na pierwszym miejscu jest Johnson's, dalej Kolastyna, na ostatnim oczywi軼ie Ziaja. Johnson's fajnie, szybko opala, nie pozostawia t逝stej warstwy na ciele, nie robi plam ani smug, zno郾y zapach, smaruj si nim co dwa dni i wygl康am jak po k徙ieli s這necznej- mam wersj do jasnej karnacji. Kolastyna dawa豉 podobne efekty lecz dopiero po dw鏂h, trzech smarowaniach, zapach ma 豉dny, lekko s這dki, kokosowy, 瘸dnych smug, ma l瞠jsz konstystencj od Johnson's. A o Ziaji mam takie samo zdanie jak Wy Dziewczyny, czyli w 90% niewypa tej firmy, a tak lubi ziajowe kosmetyki Pozdrawiam

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wzi望 si w gar嗆!
blau jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-07, 22:04   #1778
Madzia000
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 235

a ja sie dzisiaj posmarowalam dove do ciemnej karnacji... noi nie widze zbyt duzych efektow ;> hm jutro trzeba bedzie powt鏎zyc ;p heh 豉dnie pachnia przy rozsmarowywaniu... ale teraz eh ;/ 鄉ierdzi tak ze masakra ... i fajne ma drobinkii :P
Madzia000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-10, 13:19   #1779
obca
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 454

prosz o wi璚ej

piszcie czego u篡wacie do cia豉 i do twarzy.. i jaki jest efekt..

chcia豉bym kupi co dobrego (czyli 豉dny naturalny kolor bez pomara鎍zu, nie za ciemny, bez zaciek闚 a do buzi niezapychajacy)

u篡walam kiedy J&J ale niestety by造 smugi i efekt mi si nie podoba
Stary 2007-06-10, 13:52   #1780
Ally83
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 531

Ja nie polecam balsamu br您uj帷ego Soraya -> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14566
Badziew jakich ma這. Okropny zapach, br您uje na pomara鎍zowo i schodzi smugami.

Polecam natomiast balsam Dove Summer Glow, mam do jasnej karnacji i smaruj si codziennie i mam fajnie opalone cia趾o - za豉czam zdj璚ie mojej r瘯i Przy bia貫j bluzce bardziej wida efekt zbr您owienia.
Zastanawiam si nawet nad wersj dla ciemnej karnacji, bo okazuje si, 瞠 na zdj璚iach nie wygl康am na bardzo opalon (a w lustrze tak ), a chcia豉bym by ciemniejsza .

Do twarzy u篡wam Johnson's Holiday Skin, te do jasnej karnacji i mi wystarcza. Nie pozostawia smug, 豉two si rozprowdza. Jedynie 鄉ierdzi jakby st璚hlizn, ale tylko przy nak豉daniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg opalona r瘯a ;-).jpg (12,8 KB, 96 za豉dowa)
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-10, 14:14   #1781
Mikimice
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Pom騜cie mi!!

By豉m kilka razy na solarium, to 8 minutek to 5, by這 fajnie, do dzi!
Zauwa篡豉m 瞠 zacz窸a schodzi mi sk鏎a na plecach, a za 3 dni mam wa積 imprezk i kupi豉m akurat kreacj bez plec闚.

Co mam zrobi z t z豉膨c sk鏎k??
Mikimice jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-10, 14:42   #1782
sabbatha
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 081

ostry peeling, o ile sk鏎a nie jest poparzona.

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-10, 17:55   #1783
vril
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 176

Cytat:
Napisane przez Mikimice Poka wiadomo嗆
Pom騜cie mi!!

By豉m kilka razy na solarium, to 8 minutek to 5, by這 fajnie, do dzi!
Zauwa篡豉m 瞠 zacz窸a schodzi mi sk鏎a na plecach, a za 3 dni mam wa積 imprezk i kupi豉m akurat kreacj bez plec闚.

Co mam zrobi z t z豉膨c sk鏎k??
O ile nie jestes poparzona...
2 lyzeczki cukru, lyzeczka kawy mielonej (nie rozpuszczalnej), lyzeczka oliwki kosmetycznej, lyzeczka, dwie zelu pod prysznic. Szoruj (ale delikatnie) wilgotna skore, to ja wygladzi. Przez te 3 dni do imprezy nakladaj 2 razy dziennie nawilzajacy balsam (dosc hojna reka), ewentualnie dzien przed impreza powtorz peeling.
Opalenizna powinna sie utrzymac mimo peelingu, a nastepnym razem jezeli bedziesz nadal chodzic na solarium to uzywaj specjalnych kosmetykow przygotowujacych skore do opalania oraz tych po opalaniu w solarium. Koniecznie. Nawilzanie to podstawa.
vril jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-11, 14:17   #1784
AniaM69
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 866

Przy陰czam si do zachwyt闚 na Dove Summer Glow, str帷i z piedesta逝 瞠l Flos Leku. Mam ten do ciemnej karnacji i jestem zachwycona. 畝dnych plam, 瘸dnego smrodu, pi瘯nie i r闚no opalona sk鏎a no i te "migotliwe efekty"
AniaM69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-11, 14:35   #1785
obca
Zadomowienie

a kt鏎 wersj masz? do jasnej czy ciemnej karnacji?
Stary 2007-06-11, 19:10   #1786
AniaM69
Zadomowienie

Do ciemnej mam, jak szale to szale
Opalenizna w kolorze cudnej urody, ja j por闚nuj do typowo nadmorskiej.
Stary 2007-06-12, 13:19   #1787
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

AniaM69
zgadzam si z Tob, cho mam wersje bez drobinek. balsam jest wspania造, bije na g這w nawet naturaln opalenizn ostatnio si o tym przekona豉m. przez 4 dni wysmarowana przyspieszaczem po miesi璚znym 造kaniu Capivitu sun system, oczywi軼ie filterek te by (25) nie uzyska豉m takiego efektu jak po 1 smarowaniu. a dodam 瞠 豉two si opalam i nie mam jasnej karnacji

polecam zatem wszystkim Dove Summer Glow
Stary 2007-06-12, 17:04   #1788
obca
Zadomowienie

a ja kupi豉m w豉郾ie balsam Nivea (do cia豉) i chusteczki Rossmana do twarzy
wieczorem i jutro rano wielka pr鏏a..mam nadziej, 瞠 nie b璠 ca豉 w r騜nokolorowych ciapkach
Stary 2007-06-12, 21:58   #1789
Madziorka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 103
GG do Madziorka

Cytat:
Napisane przez naked21 Poka wiadomo嗆
AniaM69
zgadzam si z Tob, cho mam wersje bez drobinek. balsam jest wspania造, bije na g這w nawet naturaln opalenizn ostatnio si o tym przekona豉m. przez 4 dni wysmarowana przyspieszaczem po miesi璚znym 造kaniu Capivitu sun system, oczywi軼ie filterek te by (25) nie uzyska豉m takiego efektu jak po 1 smarowaniu. a dodam 瞠 豉two si opalam i nie mam jasnej karnacji

polecam zatem wszystkim Dove Summer Glow
ooo to jest ten sam co by w sprzeda篡 w zesz造m roku czy jaki nowy?
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-13, 10:41   #1790
AniaM69
Zadomowienie

Madziorka, chyba ten sam, tylko do這篡li b造skotki, cho wersja bez drobinek te jest
Moje zachwyty na Dove nie s豉bn. To pierwszy samoopalacz, kt鏎ym mog si wyciapta rano (nawet nie u篡wam r瘯awiczek, bo zmywa si z d這ni pi瘯nie) i pogna do pracy bez obawy, 瞠 "zapaszek" b璠zie dra積i mnie sam i przy bli窺zym kontakcie innych

Naked21

Aha, zapomnia豉m o zmywaniu - schodzi r闚no, bez plam. Jak opalenizna
Stary 2007-06-14, 02:27   #1791
KENZO
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856

A ja nadal niezmiennie na twarz i szyje uzywam Shiseido, a jesli chodzi o cia趾o to zakochalam sie w musie Lirene - przede wszystkim fajna konsystencja choc z musem to ma ma這 wsp鏊nego blyskawicznie sie wch豉nia i nic a nic sie nie kleji ( z tego powodu jestem przeogromnie zadowolona - bo moge wysmarowac sie, ubrac pizamke i wskoczyc do 這zka- a nie godzinami czekac az sie wch這nie ) dodatkowo nie wysusza sk鏎y - jak to czesto robia szybko schnace spraye, nadaje 豉dny kolorek- m鏬豚y byc troche mocniejszy ale mozna przeciez powt鏎zyc aplikacje na drugi dzien Schodzi r闚nomiernie, nie smierdzi, jest co prawda ma這 wydajny ale przy tylu zaletach i przystepnej cenie nie stanowi to problemu, dla mnie jest super - stosowalam go na urlopie i na plazy wygladalam na 豉dnie , naturalnie opalona Polecam
KENZO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-14, 06:26   #1792
Sathi
Zakorzenienie

Kezno ja te ju tylko musu u篡wam, rewelacja
Na mojej sk鏎ze daje bardzo mocny efekt, raz dwa jestem opalona
Nie musz si tyle smarowa tymi balsamami, wystarczy dwa razy musem i jestem 郵icznie br您owa

MIΒGO DNIA
Stary 2007-06-14, 08:27   #1793
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 590

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Poka wiadomo嗆
Madziorka, chyba ten sam, tylko do這篡li b造skotki, cho wersja bez drobinek te jest
Moje zachwyty na Dove nie s豉bn. To pierwszy samoopalacz, kt鏎ym mog si wyciapta rano (nawet nie u篡wam r瘯awiczek, bo zmywa si z d這ni pi瘯nie) i pogna do pracy bez obawy, 瞠 "zapaszek" b璠zie dra積i mnie sam i przy bli窺zym kontakcie innych
Aniu, a ubra CI nie brudzi kiedy si tak rano smarujesz? Ile czasu mniej wi璚ej trzeba odczeka a si wch這nie?

Nigdy nie smarowa豉m si jeszcze takimi balsamami rano....
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-14, 09:58   #1794
AniaM69
Zadomowienie

Akurat mia豉m kolorowe rzeczy jak u篡wa豉m Dove rano wi璚 nie zauwa篡豉m.
Zapyta豉m kole瘸nk z pracy, kt鏎a dzi rano si smarowa豉 i ma bia貫 lny na sobie - minimalnie brudzi. A polecia豉m obejrze - nieszkodliwie.
Na pewno mniej ni r瘯awy mojej bia貫j koszuli na niby wyszorowanym Pronto biurku

Jejku, nie wiem ile si wch豉nia, ja nie czekam bo rano jestem zawsze sp騧niona - zarzucam ciuchy i p璠z.
Stary 2007-06-14, 12:53   #1795
KENZO
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856

Sathi na mnie Lirene daje dalikatny efekt - delikatniejszy niz po Dove, tylko w Dove i innych balsamach nie moge zniesc tego klejenia i ciagle wilgotnej sk鏎y po aplikacji - ble nie znosze tego , marze tylko o tym aby to jak najszybciej zmyc a noc z tym koszmarkiem to dla mnie prawdziwa udreka A przyznam ze kupilam Lirene bo narobilas mi ochoty na niego- tak go zachwalalas i nie 瘸逝je A masz por闚nanie do Dove albo Garniera? chodzi mi o intensywnosc koloru bo wydaje mi sie ze Dove bardziej brazowi ale moze mi sie wydaje Swoja droga czy jest jeszcze jakis inny samoopalacz kt鏎y nadaje 豉dny kolor i blyskawicznie wysycha? Sathi a czy Lirene sa dwie wersje czy tylko jedna do ciemnej i jasnej karnacji?
KENZO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-14, 16:15   #1796
Sweet :)
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 983

A ja u篡wa豉m w tym roku tego balsamu br您uj帷ego Nivea i nie jestem zbyt zadowolona. Brudzi ubrania, zostawia smugi. Ju wi璚ej go nie kupi

Widze,瞠 bardzo polecacie Dove, wi璚 pewnie nast瘼nym razem na niego si skusz
Sweet :) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-14, 21:17   #1797
Sathi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka wiadomo嗆
Sathi na mnie Lirene daje dalikatny efekt - delikatniejszy niz po Dove, tylko w Dove i innych balsamach nie moge zniesc tego klejenia i ciagle wilgotnej sk鏎y po aplikacji - ble nie znosze tego , marze tylko o tym aby to jak najszybciej zmyc a noc z tym koszmarkiem to dla mnie prawdziwa udreka A przyznam ze kupilam Lirene bo narobilas mi ochoty na niego- tak go zachwalalas i nie 瘸逝je A masz por闚nanie do Dove albo Garniera? chodzi mi o intensywnosc koloru bo wydaje mi sie ze Dove bardziej brazowi ale moze mi sie wydaje Swoja droga czy jest jeszcze jakis inny samoopalacz kt鏎y nadaje 豉dny kolor i blyskawicznie wysycha? Sathi a czy Lirene sa dwie wersje czy tylko jedna do ciemnej i jasnej karnacji?
Wi璚 tak:
Z balsam闚 u篡wam Dove i Nivea
Na samymm pocz徠ku mojej przygody z balsamami bvr您uj帷ymi by jeszcze J&J ale jako mi podpad
Chyba za bardzo 鄉ierdzi i plami.

Potem kupi豉m Dove - bardzo sobie go chwal, g瘰ty, od篡wia sk鏎, daje 豉dny kolor, nie 鄉ierdzi za bardzo.
Ale 瞠by by豉 fajnie opalona to ze 3 dni musia豉m si smarowa :/

Pianka Lirene daje u mnie efekt z這tooliwkowej opalenizny ju po jednym u篡ciu, super si wch豉nia, nie 鄉ierdzi, nie brudzi.
Chyba tylko wersja do normalnej i ciemnej karnacji jest, tak mi sie wydaje ale mog si myli

Natomiast bardzo bardzo dobry jest te Nivea, ma lej帷 konsystencj ale za to jest wydajny, wog鏊e nie 鄉ierdzi, szybko w miare br您uje, i daje naturalny efekt.

Najgorszy moim zdaniem jest nowa wersja Dove z drobinkami - to ju zupe軟ie nie to sami
Nie br您uje tak samo 豉dnie jak poprzednik bez drobinek a i same drobinki sa ohydne
du瞠 brokatowe, cz這wiek si 鈍ieci jak choinka
na dodatek jakie srebrne one s.

A mysla豉m 瞠 to b璠zie taki z這ty, jedwabisty py jak w balsamie jedwabistym Dove.
No niestety.....

MIΒGO DNIA
Stary 2007-06-14, 21:51   #1798
Akszeinga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 764

U篡wam systematycznie Dove ale od zesz貫go roku mia豉m jeszcze jedn chusteczk samoopalaj帷a La Roche Posay. Ba豉m si j u篡 na twarz wi璚 przejecha豉m tylko nogi.Nic a nic si nie klei這, w og鏊e wydawa這 mi si 瞠 nic na niej ni ma a na drugi dzie obudzi豉m si z br您owiutkimi n騜kami

Kochasz zwierz皻a ? Uratuj im
篡cie.To tylko par z.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-14, 23:19   #1799
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 590

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Poka wiadomo嗆
Akurat mia豉m kolorowe rzeczy jak u篡wa豉m Dove rano wi璚 nie zauwa篡豉m.
Zapyta豉m kole瘸nk z pracy, kt鏎a dzi rano si smarowa豉 i ma bia貫 lny na sobie - minimalnie brudzi. A polecia豉m obejrze - nieszkodliwie.
Na pewno mniej ni r瘯awy mojej bia貫j koszuli na niby wyszorowanym Pronto biurku

Jejku, nie wiem ile si wch豉nia, ja nie czekam bo rano jestem zawsze sp騧niona - zarzucam ciuchy i p璠z.
Dzi瘯owa, dzi瘯owa.
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-15, 14:28   #1800
ha豉s
Wiele ha豉su o nic.

Wiadomo軼i: 385

Hej
Ja r闚eni uzywam Dove Summer Glow, mam obie wersje do jasnej i do cimenej karnacji.W konsystencji jest przyjemny w u篡ciu g瘰ty i od篡wczy, jednak wkurza mnie to 瞠 zostawia taka klej帷 si warstwe na sk鏎ze, daje 豉dny kolor brazowo-z這cistej oaplenizny, zostawia troche smug przy pierwszym uzyciu ale po kolejnych smugi te sie wyr闚nuja.
Og鏊nie serdecznie polecam.
Aha troche brudzi ubrania,zosta造 mi przebarwienia na staniku

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.