Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 61 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-06-16, 00:02   #1801
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307
Dot.: Opalamy si!!!!

Dziewczyny, m闚icie o tym musie Lirene?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18152

Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-16, 02:48   #1802
KENZO
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856

Tak o ten mus nam chodzi jest super dzis kupilam drugie opakowanie , moj TZ mi zazdrosci takiej 豉dnej i w sumie juz dosc intensywnej opalenizny Normalnie sporo musia豉bym posiedziec na s這ncu aby osiagnac taki efekt jaki serwuje sobie po nocy z Lirene

Edytowane przez KENZO
Czas edycji: 2007-06-16 o 12:10
KENZO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-16, 11:36   #1803
zielona porzeczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 249

Jak dla mnie najprzyjemniejszy jest balsam Nivea br您uj帷y - 郵icznie pachnie owocami i daje 豉dny kolorek, teraz mam Dove do jasnej karnacji i z drobinkami kt鏎e niestety mi nie odpowiadaja bo sa zbyt widoczne i raz kolezanka do mnie "masz na nogach brokat"
do roz鈍ietlenia tez polecam balsam nivea bo daje 豉dny naturalny efekt roz鈍ietlenia :P

zielona porzeczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-16, 12:07   #1804
AsikS
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 269

Witajcie
Jako, 瞠 sezon i軼ie wakacyjno - letni, a ja nie chc straszy ludzi swoj blado軼i, postanowi豉m zakupi co, co pomo瞠 mi uzyska delikatn opalenizn. Waha豉m si pomi璠zy Dove Summer Glow, a L`oreal NutriBronze - mleczko nawil瘸j帷e 24 h. M鎩 wyb鏎 pad na ten drugi i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Ju po pierwszym u篡ciu delikatny kolorek br您u pojawi si na mojej sk鏎ze. Mleczko bardzo 豉dnie pachnie, a co najwa積iejsze - nie plami, nie brudzi. Oby tak dalej.
AsikS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-16, 13:29   #1805
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345

Cytat:
Napisane przez AsikS Poka wiadomo嗆
Witajcie
Jako, 瞠 sezon i軼ie wakacyjno - letni, a ja nie chc straszy ludzi swoj blado軼i, postanowi豉m zakupi co, co pomo瞠 mi uzyska delikatn opalenizn. Waha豉m si pomi璠zy Dove Summer Glow, a L`oreal NutriBronze - mleczko nawil瘸j帷e 24 h. M鎩 wyb鏎 pad na ten drugi i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Ju po pierwszym u篡ciu delikatny kolorek br您u pojawi si na mojej sk鏎ze. Mleczko bardzo 豉dnie pachnie, a co najwa積iejsze - nie plami, nie brudzi. Oby tak dalej.
Ja w豉郾ie siedz nim wysmarowana

Niedawno odkry豉m 瞠 strasznie trudno r闚no posmarowa stopy, macie jaki patent?
Stary 2007-06-16, 13:35   #1806
jonajona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 122
Send a message via Skype™ to jonajona

Cytat:
Napisane przez yedanna Poka wiadomo嗆
Ja w豉郾ie siedz nim wysmarowana

Niedawno odkry豉m 瞠 strasznie trudno r闚no posmarowa stopy, macie jaki patent?
Rozumiem, 瞠 cz窷 g鏎n ?? Ja robi cukrowy peeling i dopiero wtedy nak豉dam - jest w miare ok. Ale zawsze schodzi smugami z okolicy kostek.
Stary 2007-06-16, 13:42   #1807
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jonajona Poka wiadomo嗆
Rozumiem, 瞠 cz窷 g鏎n ?? Ja robi cukrowy peeling i dopiero wtedy nak豉dam - jest w miare ok. Ale zawsze schodzi smugami z okolicy kostek.
Tak g鏎n, z doln nie pr鏏owa豉m

Ja chyba 軼ieram sobie cz窷 samoopalacza po posmarowaniu, bo zostaj mi czasem smugi z boku stopy. A przy efekcie Loreala blado嗆 st鏕 rzuca si w oczy przy mocno br您owych nogach wi璚 smarowa musz, chocia rzadziej.
Stary 2007-06-16, 13:43   #1808
gujana
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 682

Witajcie!
Zawsze balam sie kosmetykow samoopalaj帷ych, ale w zeszlym tygodniu przerazilam sie bladosci moich nog, jak rowniez tym ze przez wysokie filtry bede miala cale lato biala jak sciana twarz no i skusilam sie na balsam nivea (narazie ten do jasnej karnacji, ale juz widze ze TO WCI:A i mam ochotke na cos ciemniejszego,ale nieco pozniej) i na krem do twarzy dove. i teraz pojawia sie moje pytanko do Was - specjalistek kremu do twarzy uzylam jak narazie dopiero jeden raz, ale juz wiem, ze troszke za slabo nawilza.. czy w zwiazku z tym moge na niego (a moze lepiej pod) nalozyc jakis kremik nawilzajacy? czy taka mieszanka skonczy sie w efekcie mega smugami albo plamami...

pozdrawiam serdecznie

gujana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-16, 13:47   #1809
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gujana Poka wiadomo嗆
Witajcie!
Zawsze balam sie kosmetykow samoopalaj帷ych, ale w zeszlym tygodniu przerazilam sie bladosci moich nog, jak rowniez tym ze przez wysokie filtry bede miala cale lato biala jak sciana twarz no i skusilam sie na balsam nivea (narazie ten do jasnej karnacji, ale juz widze ze TO WCI:A i mam ochotke na cos ciemniejszego,ale nieco pozniej) i na krem do twarzy dove. i teraz pojawia sie moje pytanko do Was - specjalistek kremu do twarzy uzylam jak narazie dopiero jeden raz, ale juz wiem, ze troszke za slabo nawilza.. czy w zwiazku z tym moge na niego (a moze lepiej pod) nalozyc jakis kremik nawilzajacy? czy taka mieszanka skonczy sie w efekcie mega smugami albo plamami...

pozdrawiam serdecznie
Moim zdaniem to jest wr璚z wskazane. Ja nak豉dam krem na samoopalacz tak po ok. 1godzinie od posmarowania. [jak ju si porz康nie wch這nie]
Zreszt tak samo post瘼uj z reszt cia豉, tyle 瞠 tam stosuj oliwk.
Stary 2007-06-16, 13:52   #1810
gujana
Wtajemniczenie

Cytat:
Moim zdaniem to jest wr璚z wskazane. Ja nak豉dam krem na samoopalacz tak po ok. 1godzinie od posmarowania. [jak ju si porz康nie wch這nie]
Zreszt tak samo post瘼uj z reszt cia豉, tyle 瞠 tam stosuj oliwk.

no to super, dzieki za odpowiedz to dopiero moje pierwsze kroki w tym temacie i troche balam sie eksperymentowac i robic cokolwiek dalej po nasmarowaniu sie tymi specyfikami ale cale szczescie, ze inny kremik nie bedzie kolidowal, bo inaczej bym sie chyba zasuszyla na wior

Stary 2007-06-16, 14:15   #1811
vril
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 176

Ja robie odwrotnie - najpierw nawilzanie, a potem specyfik brazujacy.
vril jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-16, 14:35   #1812
AsikS
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 269

Cytat:
Napisane przez vril Poka wiadomo嗆
Ja robie odwrotnie - najpierw nawilzanie, a potem specyfik brazujacy.

Ja tak samo. Najpierw nawil瘸nie, potem opalanie.
AsikS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-16, 14:40   #1813
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AsikS Poka wiadomo嗆
Ja tak samo. Najpierw nawil瘸nie, potem opalanie.
A mnie si to jako wydawa這 niezgodne z zasad, 瞠 sk鏇 musi by bardzo dobrze oczyszczona przed na這瞠niem samoopalacza wi璚 najpierw 瞠l i tonik p騧niej samoopalacz a po wch這ni璚iu kremik nawil瘸j帷y.

Znalaz豉m taki w徠ek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=81377

Chyba oba sposoby s dobre
Stary 2007-06-16, 14:52   #1814
gujana
Wtajemniczenie

o, no to super dzis i jutro wyprobuj i zobacze ktora opcja bedzie mi lepiej pasowa

Stary 2007-06-16, 22:23   #1815
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

grunt to odpowiednio nawil篡, bo wtedy nie ma przesuszenia sk鏎y i samoopalacz wch豉nia si i chwyta r闚no.

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-16, 23:11   #1816
ivana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 227

Trzeci dzie z Nive Summer Beauty (do ciemnej karnacji) i jestem zadowolona cho efekt m鏬豚y by mocniejszy. Ale balsam si 鈍ietnie rozprowadza i momentalnie wch豉nia, nie lepi si i nie wa趾uje. Zapach ma egzotyczny i nie wy豉zi z niego zapach DHA (po Evelinie nos mi urywa這), nawet rano po nocce z tym balsamem nic a nic nie czuj, wi璚 chyba zaczn go stosowa te na dzie Aha, no i dzi瘯i temu, 瞠 szybko si wch豉nia, mo積a od razu wskoczy w pi瘸m i i嗆 spa (po Eveline jak tak kiedy zrobi豉m, wsta豉m rano 豉ciata).

Samoopalenizna po chusteczkach Rossmana mocno si trzyma豉, nawet piling i golenie n鏬 nie star這 opalenizny i przede wszystkim nie porobi造 si plamy. Nie wiem jak do ko鎍a by to zesz這, bo zacz窸am u篡wa Nivei zanim powr鏂i豉 blado嗆 na nogach

Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale moje cia這 do嗆 nier闚no si samoopala (zupe軟ie analogicznie do opalania na s這鎍u). Tzn. ramiona i uda mam 郵icznie br您owe, natomiast 造dki (z wyj徠kiem okolic kostek), brzuch i dekold ledwo co. W sumie najbardziej ucieszy豉by mnie 豉dna opalenizna dekoldu a tu kiszka Nie wiem od czego to zale篡, bo dekold traktuj tak jak inne cz窷ci cia豉. Dzi w akcie desperacji na dekold na這篡豉m Autoheliosa LRP, mam nadzieje, 瞠 to nie spowoduje jakiego dysonansu kolorystycznego, bo na twarz z kolei u篡wam samoopalacza Avene, hehe.
ivana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-17, 17:06   #1817
gujana
Wtajemniczenie

ja tez sie bardzo nierownomiernie opalam - lydki z tylu opalone a piszczele z przodu blade, uda z przodu opalone a z tylu blade brzuch wolno mi sie opala, natomiast plecy mam brazowe. z nivea jednak troszke "rowniej" sie opalilam bo brzuch mam ciemniejszy niz mialam, ale uzywam wersji do jasnej karnacji tak wiec efekt nie jest az taki spektakularny
w sumie tak sie balam tego balsamu a jednakmoglam sie skusic na ten do ciemnej karnacji

Stary 2007-06-17, 17:29   #1818
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

Cytat:
w sumie tak sie balam tego balsamu a jednakmoglam sie skusic na ten do ciemnej karnacji
nie nie.
Najpierw lepiej potrenowa z czym bezpieczniejszym.
Przynajmniej nast瘼nym razem b璠ziesz wprawiona i nie porobisz sobie smug

Zakupi豉m balsam Dove w starej dobrej wersji bez drobinek z 瞠lem uj璠rniaj帷ym po 17 z這ciszy

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-17, 18:12   #1819
gujana
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka wiadomo嗆
nie nie.
Najpierw lepiej potrenowa z czym bezpieczniejszym.
Przynajmniej nast瘼nym razem b璠ziesz wprawiona i nie porobisz sobie smug

Zakupi豉m balsam Dove w starej dobrej wersji bez drobinek z 瞠lem uj璠rniaj帷ym po 17 z這ciszy
to tez racja, bo jeszcze musze przetestowac schodzenie tego balsamu dzis lub jutro machne sobie peeling i mam nadzieje ze nie bede cala w plamach

jedynie pomyslalam, ze ta ciemniejsza wersja moglabym sie rzadziej smarowac, a efekt by i tak byl ale wszystko jeszcze przede mna

Stary 2007-06-17, 18:19   #1820
vril
Zakorzenienie

Pierwsze w tym sezonie chusteczki. Wlasnie przed chwila posmarowalam sie daxami - swietnie, ze od razu mozna sie ubrac, nic sie nie klei i nie maze. Jutro poprawie chusteczkami Rossmanna i powinnam byc juz "opalona". Potem w ruch co pare dni Nivea Summer Beauty do jasnej. Na twarz wieczorem pojdzie Dove Summer Glow, tez do jasnej.
Stary 2007-06-17, 18:50   #1821
obca
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 454

jak Wy to robicie, 瞠 wychodzi r闚no i naturalnie?

ja jestem za豉mana moje nogi po musie Daxa s ca貫 w plamach (miejscami ciemne..miejscami zupe軟ie bia貫)..jedynie uda wysz造 w miar r闚no..ale 造dki i kolana okropnie..
Stary 2007-06-17, 18:57   #1822
agattex
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 140

Ja przesta豉m u篡wa samoopalaczy, zawsze wychodzi這 mi nie r闚no, dlatego wol si opali w solarium a ju najbardziej lubi si opala na s這鎍u, 瞠by by這 naturalnie. Jakie s waszym zdaniem najlepsze emulsje do opalania? Pytam, bo jedna mi si sko鎍zy豉 z Avonu, z beta karotenem, z kt鏎ej by豉m zadowolona, ale chc r闚nie spr鏏owa czego innego. Pozdrawiam!
agattex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-17, 19:18   #1823
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez obca Poka wiadomo嗆
jak Wy to robicie, 瞠 wychodzi r闚no i naturalnie?

ja jestem za豉mana moje nogi po musie Daxa s ca貫 w plamach (miejscami ciemne..miejscami zupe軟ie bia貫)..jedynie uda wysz造 w miar r闚no..ale 造dki i kolana okropnie..
Nie przejmuj sie, kazdy ma trudne poczatku. Podstawa to gladka, nawilzona skora (na przesuszonych, szorstkich miejscach DHA mocniej lapie). Zacznij od peelingu (kawowy - 2 lyzeczki cukru, lyzeczka kawy mielonej, lyzeczka oliwki kosmetycznej, lyzeczka zelu pod prysznic) wtedy skora bedzie rownomiernie "starta", mozesz powtorzyc peeling przez 2 dni, jednoczesnie nawilzajac skore balsamem lub innym kosmetykiem nawilzajacym. Przed nalozeniem brazera naloz dodatkowa warstwe nawilzacza na stopy, kolana, lokcie, okolice pach i tam gdzie zauwazylas, ze kolor mocniej cie lapie, nastepnie naloz specyfik brazujacy (na poczatek zacznij od tych do jasnych karnacji, przyzwyczaisz sie do nakladania i wylapiesz bledy bez zbytnich wpadek). Przez nastepne dni ponawiaj aplikacje co 2-3 dni, a codziennie nawilzaj skore i wygladzaj ja pod prysznicem przy pomocy siatkowej myjki lub gabki (peeling stosuj raz w tygodniu). I nie pzrejmuj sie jezeli pierwsza warstwa wyjdzie nierowno lub gdy kolor bedzie sie zmywal tylko miejscami, po 2-3 aplikacjach "opalenizna" sie wyrowna, tylko nakladaj ja nadal rownomiernie, nie dokladaj i nie omijaj miejsc mocniej lub slabiej zabarwionych, bo narobisz jeszcze wiecej plam. Powodzenia
Stary 2007-06-17, 20:32   #1824
gujana
Wtajemniczenie

Dziewczyny, moze to glupie pytanie, ale czy br您er do twarzy kladziecie rowniez na powiekach i pod brwiami? pytam, bo boje sie jakichs podraznien w okolicach oczu

Stary 2007-06-17, 21:51   #1825
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, moze to glupie pytanie, ale czy br您er do twarzy kladziecie rowniez na powiekach i pod brwiami? pytam, bo boje sie jakichs podraznien w okolicach oczu
Na powiekach odradzam, pod brwiami mo積a bardzo cieniutko a same brwi nale篡 omija, szczeg鏊nie jasne
Stary 2007-06-17, 22:09   #1826
vril
Zakorzenienie

Powiek nie smaruje ale lekko przecieram opuszkami okolice brwi i pod oczami zeby nie zostawic sobie pandy. Mozna potem przetrzec wacikiem nasaczonym tonikiem brwi zeby nie zabarwilo wloskow ale ja zostawiam jak jest, mam przezroczyste brwi i podoba mi sie jak brazer je lekko przyciemni - ale to juz indywidualna sprawa, kazdemu lapie na inny odcien, mnie akurat pasuje do koloru wlosow ale czesto samoopalacze moge zmienic kolor brwi na rudy, a to juz nie wszystkim pasuje.
Stary 2007-06-17, 22:36   #1827
obca
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 454

Cytat:
Nie przejmuj sie, kazdy ma trudne poczatku. Podstawa to gladka, nawilzona skora (na przesuszonych, szorstkich miejscach DHA mocniej lapie). Zacznij od peelingu (kawowy - 2 lyzeczki cukru, lyzeczka kawy mielonej, lyzeczka oliwki kosmetycznej, lyzeczka zelu pod prysznic) wtedy skora bedzie rownomiernie "starta", mozesz powtorzyc peeling przez 2 dni, jednoczesnie nawilzajac skore balsamem lub innym kosmetykiem nawilzajacym. Przed nalozeniem brazera naloz dodatkowa warstwe nawilzacza na stopy, kolana, lokcie, okolice pach i tam gdzie zauwazylas, ze kolor mocniej cie lapie, nastepnie naloz specyfik brazujacy (na poczatek zacznij od tych do jasnych karnacji, przyzwyczaisz sie do nakladania i wylapiesz bledy bez zbytnich wpadek). Przez nastepne dni ponawiaj aplikacje co 2-3 dni, a codziennie nawilzaj skore i wygladzaj ja pod prysznicem przy pomocy siatkowej myjki lub gabki (peeling stosuj raz w tygodniu). I nie pzrejmuj sie jezeli pierwsza warstwa wyjdzie nierowno lub gdy kolor bedzie sie zmywal tylko miejscami, po 2-3 aplikacjach "opalenizna" sie wyrowna, tylko nakladaj ja nadal rownomiernie, nie dokladaj i nie omijaj miejsc mocniej lub slabiej zabarwionych, bo narobisz jeszcze wiecej plam. Powodzenia
peeling robi豉m kilkakrotnie kilka dni przedtem..kawowy ale przed u篡ciem samoopalacza nie wysmarowa豉m si balsamem - mo瞠 to jest powodem? :0
niestety u mnie nie ma miejsc, gdzie 豉pie mocniej lub mniej..jedno kolano wysz這 jasne..na drugim jest plama tylko w jednym miejscu..podobnie z 造dkami..nie ma stref
mo瞠 nier闚no to na這篡豉m ale trudno jest wyczu, gdzie tej pianki wsmarowa這 si mniej a gdzie wi璚ej

kupi豉m jeszcze balsam Dove..ten ja郾iejszy i popr鏏uj z nim gdy zejdzie troch Dax..moze b璠zie lepiej
w sumie chcia豉bym tylko lekko br您owo-z這ty odcie..mam bardzo bia陰 sk鏎 i widze, 瞠 zbyt ciemne to du瞠 ryzyko :/

dzi瘯uj za te rady..b璠 jeszcze pr鏏ow帷
Stary 2007-06-18, 00:02   #1828
vril
Zakorzenienie

To moze sprobuj z chusteczkami? One nadaja delikatna opalenizne i sa przyjazne w uzyciu.
Stary 2007-06-18, 19:19   #1829
gujana
Wtajemniczenie

Cytat:
Na powiekach odradzam, pod brwiami mo積a bardzo cieniutko a same brwi nale篡 omija, szczeg鏊nie jasne
Cytat:
Powiek nie smaruje ale lekko przecieram opuszkami okolice brwi i pod oczami zeby nie zostawic sobie pandy. Mozna potem przetrzec wacikiem nasaczonym tonikiem brwi zeby nie zabarwilo wloskow ale ja zostawiam jak jest, mam przezroczyste brwi i podoba mi sie jak brazer je lekko przyciemni - ale to juz indywidualna sprawa, kazdemu lapie na inny odcien, mnie akurat pasuje do koloru wlosow ale czesto samoopalacze moge zmienic kolor brwi na rudy, a to juz nie wszystkim pasuje.

Dziekuje za odpowiedzi

a co do brwi to za pierwszym razem niechcaco sobie posmarowalam i bardzo spodobal mi sie odcien jaki wyszedl, mam takie jasne brwi i brazer je nieco przyciemnil i ocieplil, wiec bede je chyba smarowac

Stary 2007-06-19, 12:23   #1830
vril
Zakorzenienie

Samoopalilam sie, czas na realcje.
Dax chusteczki - bardzo delikatny efekt, od razu wysychaja na skorze, zadnej lepkiej warstwy, mozna sie natychmiast ubrac, zapach DHA w normie, gladka, rozswietlona skora po ich uzyciu.

Rossmann chusteczki - mocniejszy efekt od Daxa, trzeba bardziej sie przylozyc zeby nie byly widoczne niedomalowane jasne smugi (w chusteczkach na odwrot niz w tradycyjnych samoopalaczach nie robi sie ciemnych smug, tylko wlasnie zostawia sie jasne, nie posmarowane\dosmarowane fragmenty), zapach znosny, koszmarnie brudzi dlonie, mimo szorowania rak zaraz po uzyciu chusteczek.

Nivea Summer Bauty do jasnej - ladnie wyrownal mi jasne smugi po chusteczkach, kolor idealnie zgrany z pozostalymi specyfikami, jasna oliwkowo-rozowa opalenizna, sama natura , zapach DHA upiorny, spalenizna straszna, troche sie maze przy nakladaniu, zostaje tylko lekka lepka warstwa, wiec trzeba chwile poczekac z ubraniem, mozna nalozyc dwie warstwy w odstepie kilku godzin i nic sie nie roluje, zmywa sie polowa koloru pod prysznicem.

Dove Summer Glow do twarzy, jasna karnacja - delikatny kolor, po 2-3 nalozeniach nie ciemnije juz bardziej, ale trzeba uzywac regularnie, bo sie zmywa, nakladam pod niego krem, wiec mnie nie wysusza ale sam w sobie tez nie powinien; ladny, naturalny kolor (leko musnieta sloncem twarz, a nie nadmorska opalenizna), odcien zgral sie z powyzszymi specyfikami do ciala, zapach DHA ledwo wyczuwalny.
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.