Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 63 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-06-23, 09:30   #1861
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658
Dot.: Opalamy si!!!!

A na mnie to mleczko nie dzia豉 zupe軟ie
Wyrzuci豉m ca陰 butelke do kosza

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-24, 12:48   #1862
Ahtaga
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 270

Jestem wlasnie po drugim zastosowaniu Dove Summer Glow do ciemnej karnacji i bajka i 瞠 te wcze進ej katowa豉m sie Johnsonem
NIgdy w zyciu nie mialam tak rownej i ladnej opalenizny

a teraz jedna w徠pliwo嗆 Czy tez tak macie ze gdy smarujecie sie na noc to rano skora jest taka jakas bez spr篹ystosci? taka jakas rozmi瘯czona i kazdy szew poduszki na twarzy odci郾i皻y... Zawsze tak mam po balsamach brazujacych..
Ahtaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-24, 17:53   #1863
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 590

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Poka wiadomo嗆

a teraz jedna w徠pliwo嗆 Czy tez tak macie ze gdy smarujecie sie na noc to rano skora jest taka jakas bez spr篹ystosci? taka jakas rozmi瘯czona i kazdy szew poduszki na twarzy odci郾i皻y... Zawsze tak mam po balsamach brazujacych..

Tak, dok豉dnie tak My郵a豉m, ze tylko ja tak mam
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 00:12   #1864
KENZO
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856

Ja tez tak mam skora nie wyglada 豉dnie po samoopalaczu rano, wogole wszystkie samoopalacze w jakims stopniu wysuszaja skore- stosowalam juz wiekosc z niskiej , sredniej i wysokiej po趾i i kazdy mniej lub wiecej wysusza Swoja droga to wkurza mnie to samoopalanie a nie lubie byc blada a opalac sie na s這ncu nie chce , dzis sobie zaserwowalam porzadny peeling calego cia豉 + masaz olejem z Macadamii - efekt - boska sk鏎a ale jutro pewnie znow poleci w ruch samoopalacz ...ble fajnie by這by jakby wszyscy byli bladzi- wtedy nie czu豉bym potrzeby samoopalania
KENZO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 00:23   #1865
Ally83
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 531

A mnie wkurza, 瞠 jak jednego dnia na wiecz鏎 si nie posmaruj, to nast瘼nego ledwo co wida
Jak jestem przeciwniczk solarium, to chyba si tam wybior na par seans闚, a potem b璠 si dobr您awia balsamami

A zapomnia豉bym - ten zapach skwarki mnie czasem dobija Ale przynajmnej przy aplikacji Dove 豉dnie pachnie, bo Johnson's Holiday Skin do twarzy mi ple郾i zaje盥瘸 blee
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 00:23   #1866
mewcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268

Dziewczyny a czy probowalyscie jakis suplementow diety w stylu capivit sun system albo inne tabletki rzekomo powoduj帷e szybsz i 豉dniejsz opalenizne? jestem bardzo ciekawa czy to cos daje jedyne co to boje sie ze bede po tym pomaranczowa jak to bywa po zajadaniu sie karotenem
Stary 2007-06-25, 09:17   #1867
Ahtaga
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mewcia Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a czy probowalyscie jakis suplementow diety w stylu capivit sun system albo inne tabletki rzekomo powoduj帷e szybsz i 豉dniejsz opalenizne? jestem bardzo ciekawa czy to cos daje jedyne co to boje sie ze bede po tym pomaranczowa jak to bywa po zajadaniu sie karotenem
ja sie zawsze ba豉m wszelkich tabletek brac( nawet przeciwbolowych) wiec odpada

U篡wa豉 kt鏎a z Was Dove do twarzy? Warto kupic? ten sam efekt co po balsamie?
Jestem w nim normalnie zakpchana
Stary 2007-06-25, 10:12   #1868
vril
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 176

Uzywam Dove do twarzy (jasna karnacja) i jestem bardzo zadowolona. Jasna, naturalna opalenizna bez plam, nie czuc DHA tylko "egzotyczny" zapach kremu, szybko sie naklada, blednie podczas mycia, a nie schodzi platami, nie wysusza, nie podraznia nalozony pod oczami, higieniczne opakowanie i naprawde ladny kolor. W porownaniu do J&J do twarzy i mleczka Clarins jest zdecydowanie lepszy od obydwoch. Nie uzywalam Dove do ciala.

A propos chusteczek Rossmanna - nie polecam, mozna sobie narobic niedosmarowane smugi mimo starannego nakladania. Dzis to samo spotkalo moja kolezanke - wczoraj posmarowala chusteczkami nogi i jak dzisiaj napisala - tragedia Posejdona
vril jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 10:16   #1869
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ally83 Poka wiadomo嗆
A mnie wkurza, 瞠 jak jednego dnia na wiecz鏎 si nie posmaruj, to nast瘼nego ledwo co wida
Ja te mam podobny problem - codziennie [nawet 2 razy dziennie] myj si 瞠lem peelinguj帷ym pod prysznic i tylko widz jak kolorek ze mnie sp造wa.

Cytat:
Napisane przez Ally83 Poka wiadomo嗆
A zapomnia豉bym - ten zapach skwarki mnie czasem dobija Ale przynajmnej przy aplikacji Dove 豉dnie pachnie, bo Johnson's Holiday Skin do twarzy mi ple郾i zaje盥瘸 blee
A w帷ha豉 Johnsona na noc? Wg producenta ma "nowy, 鈍ie篡 zapach" - to jest dopiero tragedia
Stary 2007-06-25, 16:34   #1870
meri99
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Lightbulb Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez mewcia Poka wiadomo嗆

Tak,ja w wakacje 2006 bralam kapsulki capivit sun system...nic mi one nie daly wybralam cale opakowanie jedyne co zauwazylam to ze moja skora gorzej sie opalala(i tak sie ciezko opala...) wiec...ble...nawet picie sokow marchwiowych mi nic niedalo...choc np.mojej siostrze bardzo duzo daly kubusie pite codziennie po 2x male butelki(moja siostra ma oliwkowa skore)
Ja ogolnie jestem w slonecznych tarapatach bo mam juz taka skore

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
meri99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 17:54   #1871
Sathi
Zakorzenienie

Czy Wam tak瞠 samoopalacze wysuszaj sk鏎?
Ja po sesji opalania mam sk鏎 such na wi鏎

MIΒGO DNIA
Stary 2007-06-25, 18:57   #1872
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040
Thumbs down Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez meri99 Poka wiadomo嗆
Tak,ja w wakacje 2006 bralam kapsulki capivit sun system...nic mi one nie daly
U mnie tak samo, mimo 瞠 mam sk鏎 podatn na opalanie. Da豉m sobie spok鎩 po dw鏂h opakowaniach.

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 20:21   #1873
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka wiadomo嗆
Czy Wam tak瞠 samoopalacze wysuszaj sk鏎?
Ja po sesji opalania mam sk鏎 such na wi鏎
Raczej tak,ale chyba z wyj徠kiem Nivea.Ten ostatni 豉dnie nawilza ale s豉bo opala.Stosuje j naprzemiennie z Dove-moim faworytem.
Ca造 czas si "kr璚" ko這 musu br您uj帷ego Lirene....Kupi czy nie..Troch wkurza mnie lepkos po Dove ale w pe軟i zadowala kolor.Boj si ,ze po lirene nie b璠zie efektu br您uj帷ego.
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-26, 09:12   #1874
ilonku
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

dziewczyny a powiedzcie mi czy da sie zrobic tak zeby nie trzeba bylo zmywac samoopalacza do konca i nakladac go od nowa tylko zeby zachowaac jakas ciaglosc. Bo u mnie to wyglada tak: po czterodniowym smarowaniu uzyskuje idealny kolor ale co z tego jak piatego dnia skora sie robi taka jakby 'brudna' co oznacza ze czas juz zrobic peeling bo naskorek zrobil sie juz 'stary' i wtedy znowu jestem blada!!!glupio to wyglada, wiecie, jednego dnia wygladam jakbym wrocila z nad morza a drugiego jestem blada jak trup! help!
ilonku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-26, 09:36   #1875
Ahtaga
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ilonku Poka wiadomo嗆
dziewczyny a powiedzcie mi czy da sie zrobic tak zeby nie trzeba bylo zmywac samoopalacza do konca i nakladac go od nowa tylko zeby zachowaac jakas ciaglosc. Bo u mnie to wyglada tak: po czterodniowym smarowaniu uzyskuje idealny kolor ale co z tego jak piatego dnia skora sie robi taka jakby 'brudna' co oznacza ze czas juz zrobic peeling bo naskorek zrobil sie juz 'stary' i wtedy znowu jestem blada!!!glupio to wyglada, wiecie, jednego dnia wygladam jakbym wrocila z nad morza a drugiego jestem blada jak trup! help!
o w豉郾ie, dobre pytanie chetnie poslucham odpowiedzi jak dziewczyny robia bo sama od 3 dni sie dosmarowuje i juz zaczynam miec brzuch 'brudny' :->
Stary 2007-06-26, 09:58   #1876
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilonku Poka wiadomo嗆
Ilonku, mnie si co takiego udaje. Ale wydaje mi si, 瞠 to nie tyle kwestia techniki ile produktu, kt鏎ego u篡wasz. Ja u篡wam mleczka Clarinsa i ma ono to od siebie, 瞠 nie schodzi tak " z dnia na dzie", tylko poprzez przecieranie twarzy tonikami, termalk, schodzi r闚nomiernie - po prostu po trochu blednie. Kiedy widz, 瞠 to ju "nie to samo" - dosmarowuj si. Oczywi軼ie, tak raz na tydzie te robi porz康ny peeling, aby usun望 pozosta這軼i, zw豉szcza na sk鏎ze tu przy linii w這s闚 - tam mi zawsze zostaje wi璚ej kolorku.

To, 瞠 sk鏎a wygl康a na brudn, to mo瞠 tez by kwesta tego, 瞠 samoopalacze jednak wysuszaj troch sk鏎 - st康 to "przyszarzenie", mo瞠 krem intensywnie nawil瘸j帷y przed逝篡豚y 篡wotno嗆 Twojej opalenizny. Ja Clarinsa stosuj rano, pod krem nawil瘸j帷y albo filtr. Najpierw mleczko Clarinsa - szybciutko si wch豉nia, a potem na to krem.

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Poka wiadomo嗆
o w豉郾ie, dobre pytanie chetnie poslucham odpowiedzi jak dziewczyny robia bo sama od 3 dni sie dosmarowuje i juz zaczynam miec brzuch 'brudny' :->
Brzuch jak brzuch, ale p瘼ek!!!! Na to nie wynalaz豉m jeszcze sposobu - moze kto co poradzi.
Stary 2007-06-26, 12:50   #1877
vril
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 176

Cytat:
Napisane przez L_V Poka wiadomo嗆
Brzuch jak brzuch, ale p瘼ek!!!! Na to nie wynalaz豉m jeszcze sposobu - moze kto co poradzi.
Po kazdym smarowaniu samoopalaczem przecieram newraligiczne miejsca (m.in. pepek wlasnie) wacikiem nasaczonym tonikiem, wtedy kolor tam mniej lapie i odcien jest wyrownany do reszty brzucha.
vril jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-26, 15:15   #1878
Ally83
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 531

Dziewczyny, zdecydowa豉m przybr您owi si lekko na solarium i dopiero potem doda sobie jeszcze koloru balsamem. Powiedzcie mi, czy mog i嗆 si opala, je郵i na sk鏎ze mam jeszcze efekt po balsamie? Czy nie wp造nie to na powstanie przebarwie etc.? [Wiem, wiem, solarium to z這oooooo, ale chc by sk鏎a pod balsamem nie by豉 tak blada]
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-27, 01:12   #1879
Madziorka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 103
GG do Madziorka

no i w ko鎍u kupi豉m Dove z drobinkami do ciemnej karnacji i jestem nim zachwycona, zero plam, smug i tym podobnych jest poprostu rewelacyjny, nawet stopy nim wysmarowa豉m i nie by這 smug tylko 豉dna delikatna opalenizna i te drobinki mieni帷e si w s這鎍u, normalnie cudo, g鏎no p鏊kowe samoopalacze mog sie przy nim schowa
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-27, 01:16   #1880
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

Cytat:
Napisane przez vril Poka wiadomo嗆
Uzywam Dove do twarzy (jasna karnacja) i jestem bardzo zadowolona. Jasna, naturalna opalenizna bez plam, nie czuc DHA tylko "egzotyczny" zapach kremu, szybko sie naklada, blednie podczas mycia, a nie schodzi platami, nie wysusza, nie podraznia nalozony pod oczami, higieniczne opakowanie i naprawde ladny kolor. W porownaniu do J&J do twarzy i mleczka Clarins jest zdecydowanie lepszy od obydwoch. Nie uzywalam Dove do ciala.

A propos chusteczek Rossmanna - nie polecam, mozna sobie narobic niedosmarowane smugi mimo starannego nakladania. Dzis to samo spotkalo moja kolezanke - wczoraj posmarowala chusteczkami nogi i jak dzisiaj napisala - tragedia Posejdona
po zachwytach Dove do cia豉 mam ochot skusi si na wersje do twarzy, mia豉m kupic nowego Clarinsa , ale teraz juz sama nie wiem , ide do kwc poczytac opinie.
Stary 2007-06-27, 06:11   #1881
Sathi
Zakorzenienie

Ally mo瞠sz tak zrobi
Jas kiedy te tak w豉郾ie zacz窸am opalanie i by豉m zadowolona.

Madziorka a mnie ten z drobinkami sie nie podoba, mam jeszcze 3/4 butli i nie umiem zmusi si 瞠by zacz望 go u篡wa.
Nie lubi tych ogromnych drobin a grrrrrrr

MIΒGO DNIA
Stary 2007-06-27, 10:33   #1882
MagJa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 210

Cytat:
Napisane przez madziarra Poka wiadomo嗆
Dzi zakupi豉m 2 kremy do twarzy L'oreala NutriBronze w wersji Krem nawil瘸j帷y i Ultralekki krem nawil瘸j帷y Mam nadziej, 瞠 b璠 z nich r闚nie zadowolona jak z balsamu - relacj zdam za jaki czas
A jak masz wersj tego ultralekkiego? I czy mog豉by poda sk豉d tego z filtrem?

Trzeba b璠zie rozdzieli zg這szenie krem闚 do twarzy NutriBronze na KWC, bo z moich bada w sklepie wynika, 瞠 wersja z filtrem i wersja do jasnej karnacji r騜ni si na 100% niewiadomo tylko co z t do ciemnej (bo go nie by這). Sama kupi豉m ten do jasnej, wi璚 brakuje nam sk豉d闚 dw鏂h pozosta造ch, tak瞠, je郵i kt鏎a z Was ma poszukiwany krem, prosimy o sk豉d

A co do samego kremu to cho mam go od wczoraj to jestem bardzo zadowolona. Opala szybko, ale bezbole郾ie - tzn. widoczny efekt ju by po pierwszym smarowaniu, a r闚nocze郾ie 瘸dnych smug ani plam si nie nabawi豉m. Pachnie 郵icznie, faktycznie jest ultralekki i jak tylko mnie nie zapcha ani nie podra積i przy d逝窺zym u篡ciu, to ma du瞠 szanse na KWC ode mnie
MagJa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-27, 11:45   #1883
gaagatka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 344

Cze嗆 ... moje do鈍iadczenia odno郾ie tabletek z beta-karotenem s takie, 瞠 wcale nie przyspieszaj (tym bardziej nie u豉twiaj) opalania ale wr璚z odwrotnie. Zawsze s這neczko 豉pa這 mnie dopiero po jakim czasie, ale przynajmniej w og鏊e 豉pa這. W zesz造m roku by豉m z moim T w egipcie i on wr鏂i br您owiutki a ja zupe軟ie jak po kiepskiej jednej sesji w solarium nie by這 po mnie wida 瞠 w og鏊e gdzie by豉m . I to wszystko przez to ze postanowi豉m wypr鏏owa beta-karoten. Zdecydowanie go odradzam. No chyba 瞠 na zim 瞠by nico bardziej oliwkow sk鏎k mie.

gaagatka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-27, 13:06   #1884
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

no i kupi豉m L'oreala Nutri Bronce do ciemnej karnacji, mimo 瞠 mam jasn . co prawda posmarowa豉m si nim dopiero raz- wczoraj ale juz co nieco moge napisza

najpierw +
-super kolor, prawdziwy br您, ciemniejszy od Dove
-do嗆 lekka konsystensja, lepi mi si tylko na dekolcie, co mi akutar nie przeszkadza

i minusy, kt鏎e w 瘸den spos鏏 go nie dykwalifikuja jak narazie
- smrodek, przy Dove byl leciutko wyczuwalny i tylko czasami, jak na這篡豉m 3 warstwy pod rz康
-szybciej si wch豉nia ni galaretowaty Dove przez co pojawi造 si plamy na d這niach trzeba b璠zie cz瘰ciej my r璚e podczas aplikacji

ja dla mnie super, bo g堯wnie o kolor mi chodzi這- Dove zrobi si za blady, cho jego te bed u篡wa

ca豉kowita recenzj L'oreala napisz po jakim tygodniu, musz sprawdzi jego schodzenie bo to jedna z wa積iejszych kwestii

pozdrawiam i polecam do wypr鏏owania
Stary 2007-06-27, 14:19   #1885
ilonku
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

L_V dziekuje bardzo za odpowiedz, ale wlasnie z twarza nie mam problemu, tylko chodzi o cialo glownie brzuch... Jak sie robi taki 'szary' to juz pora zmyc a wtedy robie sie biala jak sciana... zaczyna mnei to wkurzac jak cholera... Z pepkiem nie mam problemu, nakladam tam znikoma ilosc samoopalacza, mialam klopot ze stopami ale wlasnie na tym wspanialym forum poradzono mi zebym przed nasmarowaniem samoopalacza posmarowala je zwyklym balsamem i podzialalo ! koniec z 'plamiastymi' stopkami Kurcze co tu zrobic z tym smiesznym szarzeniem samoopalacza... jakby ktos wiedzial to odrazu pisac
ilonku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-27, 17:00   #1886
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Cytat:
Napisane przez naked21 Poka wiadomo嗆
no i kupi豉m L'oreala Nutri Bronce do ciemnej karnacji, mimo 瞠 mam jasn . co prawda posmarowa豉m si nim dopiero raz- wczoraj ale juz co nieco moge napisza

najpierw +
-super kolor, prawdziwy br您, ciemniejszy od Dove
-do嗆 lekka konsystensja, lepi mi si tylko na dekolcie, co mi akutar nie przeszkadza

i minusy, kt鏎e w 瘸den spos鏏 go nie dykwalifikuja jak narazie
- smrodek, przy Dove byl leciutko wyczuwalny i tylko czasami, jak na這篡豉m 3 warstwy pod rz康
-szybciej si wch豉nia ni galaretowaty Dove przez co pojawi造 si plamy na d這niach trzeba b璠zie cz瘰ciej my r璚e podczas aplikacji

ja dla mnie super, bo g堯wnie o kolor mi chodzi這- Dove zrobi si za blady, cho jego te bed u篡wa

ca豉kowita recenzj L'oreala napisz po jakim tygodniu, musz sprawdzi jego schodzenie bo to jedna z wa積iejszych kwestii

pozdrawiam i polecam do wypr鏏owania
Czy kupila Nutribronze do twarzy czy do cia豉? Do CIAx widzia豉m tylko taki uniwersalny do jasnej i 郾iadej karnacji.Czy jest tez tylko do ciemniej?
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-27, 19:37   #1887
mewcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268

to troszke mnie zmartwi造軼ie tymi informacjami o nieskuteczno軼i wszelkich suplement闚 diety wspomagaj帷ych opalanie.. ale kompletnie nie widzia造軼ie zmiany kolorytu sk鏎y? a mo瞠 maj jednak jakies dobroczynne efekty w stylu wspomaganie antyoksydant闚 czy co w tym stylu?
Stary 2007-06-27, 20:10   #1888
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madziorka Poka wiadomo嗆
no i w ko鎍u kupi豉m Dove z drobinkami do ciemnej karnacji i jestem nim zachwycona, zero plam, smug i tym podobnych jest poprostu rewelacyjny, nawet stopy nim wysmarowa豉m i nie by這 smug tylko 豉dna delikatna opalenizna i te drobinki mieni帷e si w s這鎍u, normalnie cudo, g鏎no p鏊kowe samoopalacze mog sie przy nim schowa
Madziu, a Ty z natury jeste blada czy ciemniejsza???
Stary 2007-06-27, 23:27   #1889
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

Cytat:
Napisane przez L_V Poka wiadomo嗆
Madziu, a Ty z natury jeste blada czy ciemniejsza???

jestem bladzioch

EDIT: by豉m dzisiaj w Sephorze i kupi豉m samoopalacz do twarzy Clarinsa, jutro rano b璠zie testowanie
Stary 2007-06-27, 23:52   #1890
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345

Cytat:
Napisane przez Angi74 Poka wiadomo嗆
Czy kupila Nutribronze do twarzy czy do cia豉? Do CIAx widzia豉m tylko taki uniwersalny do jasnej i 郾iadej karnacji.Czy jest tez tylko do ciemniej?
W tym roku pojawi si tak瞠 w wersji do cery 郾iadej, w豉郾ie Nutribronze, do jasnej nazywa si SublimeBronze.
Na pewno dost瘼ny w Drogeria Natura.

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.