Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 64 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-06-28, 09:10   #1891
ilonku
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
Question Dot.: Opalamy si!!!!

Ja te jadlam beta-karoten i powiem ze w ogole nie przyciemnil mi skory chociaz bralam zwiekszona porcje... nie przyspieszyl tez opalania... zauwazylam ze dove z drobinkami w ogole mnie nie 'lapie', a jakie sa wasze odczucia? smaruje sie nim 3 dzien i zero efektu... a w ciagu trzech dni, przy smarowaniu sie 'stara'wersja bylam juz brazowa! o co w tym wszystkim chodzi ? Ej a tak w ogole to co by sie stalo jakbym posmarowala sie samoopalczem do ciemnej karnacji chociaz jestem blada? jakis inny kolor by wyszedl? jak to wszystko dziala z tym podzialem na karnacje ? bo jedni mowia ze kolor zrobi sie zolty a drudzy ze do ciemnej karnacji jest mocniejszy i mozna uzyskac nienaturalny efekt... prosze o odpowiedz Wy sie znacie najlepiej
ilonku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-28, 10:13   #1892
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 590
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez ilonku Poka wiadomo嗆
Ja te jadlam beta-karoten i powiem ze w ogole nie przyciemnil mi skory chociaz bralam zwiekszona porcje... nie przyspieszyl tez opalania... zauwazylam ze dove z drobinkami w ogole mnie nie 'lapie', a jakie sa wasze odczucia? smaruje sie nim 3 dzien i zero efektu... a w ciagu trzech dni, przy smarowaniu sie 'stara'wersja bylam juz brazowa! o co w tym wszystkim chodzi ? Ej a tak w ogole to co by sie stalo jakbym posmarowala sie samoopalczem do ciemnej karnacji chociaz jestem blada? jakis inny kolor by wyszedl? jak to wszystko dziala z tym podzialem na karnacje ? bo jedni mowia ze kolor zrobi sie zolty a drudzy ze do ciemnej karnacji jest mocniejszy i mozna uzyskac nienaturalny efekt... prosze o odpowiedz Wy sie znacie najlepiej
Ilonku, je郵i jeste ju nieco opalona innymi specyfikami, to wtedy mo瞠sz poeksperymentowac z tym do sk鏎y ciemniejszej.

Ja nigdy nie zapomn, jak mam kupi豉 jaki samooplacz erisu, no i oczywi軼ie wzi窸a nieodpowiedni odcie. Wygl康a造鄉y obie jak kurczaki z ro積a, tylko oczy nam si 鈍ieci造 spod tej br您owej maski. Tragedia
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-28, 21:05   #1893
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Dzi kupi豉m Loreal Nutribronze do cia豉 ,dla 郾iadej karnacji Zaraz testowanie
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-28, 21:54   #1894
mojito
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 277

mnie skora sie nie wysusza, stosuje tylko dove i zadnych problemow. to chyba najpewniejszy sposob na opalenizne jesli nie chce sie za kilka tygodni straszyc zupelnie biala skora
mojito jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-29, 09:04   #1895
ilonku
Raczkowanie

Angry Dot.: Opalamy si!!!!

a ile dni musicie sie smarowac zeby byl jakis efekt? bo ja jakies 3... ale mnie wkurza ten dove z drobinkami grryyy samruje sie i zero efektu a kupilam na zapas trzy opakowania!!
Stary 2007-06-29, 12:12   #1896
Madziorka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 103
GG do Madziorka

Cytat:
a ile dni musicie sie smarowac zeby byl jakis efekt? bo ja jakies 3... ale mnie wkurza ten dove z drobinkami grryyy samruje sie i zero efektu a kupilam na zapas trzy opakowania!!
ja mam ten do ciemnej karnacji i efekt jest dwie godziny po aplikacji
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-29, 12:40   #1897
Madziorka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 103
GG do Madziorka

mam pytanie do dziewczyn kt鏎e u篡waja najnowszego samoopalacza Clarinsa concentrate, aplikujecie go wacikiem tak jak sugeruje to producent czy palcami?
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-30, 08:05   #1898
ilonku
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madziorka Poka wiadomo嗆
ja mam ten do ciemnej karnacji i efekt jest dwie godziny po aplikacji
jaaaaaaa to znaczy ze ja jestem chyba jakas inna
Stary 2007-06-30, 08:12   #1899
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

Cytat:
Napisane przez Angi74 Poka wiadomo嗆
Czy kupila Nutribronze do twarzy czy do cia豉? Do CIAx widzia豉m tylko taki uniwersalny do jasnej i 郾iadej karnacji.Czy jest tez tylko do ciemniej?
mam ten do 郾iadej
stwierdzam jednak 瞠 lepszy jest Dove, Loreal "krzywo" opala. mam p鏊 r瘯i opalonej, p馧 bladej z wyra幡ie zaznaczon granic Dove nigdy mi takich "niespodzianek" nie robi

dzi zn闚 go zetr g帳k i zobaczymy co dalej.... bo dekolt pi瘯nie opalony, tylko ter璚e 幢e 豉pie
Stary 2007-06-30, 08:30   #1900
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

A ja wczora pozdziera豉m ca陰 moj opalenizn
Zrobi豉m peeling z cukru i 瞠lu Avon Tropikalny,
wyszorowa豉m si g帳k syrena pod prysznicem, zrobi豉m depilacj.
Dwukrotnie wysmarowa豉m si nivejk i dzi rano ju sk鏎a ma z這ty kolor.
Jeszcze dwa razy si posmaruj i b璠zie pi瘯nie

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-30, 13:07   #1901
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez naked21 Poka wiadomo嗆
mam ten do 郾iadej
stwierdzam jednak 瞠 lepszy jest Dove, Loreal "krzywo" opala. mam p鏊 r瘯i opalonej, p馧 bladej z wyra幡ie zaznaczon granic Dove nigdy mi takich "niespodzianek" nie robi

dzi zn闚 go zetr g帳k i zobaczymy co dalej.... bo dekolt pi瘯nie opalony, tylko ter璚e 幢e 豉pie
Niestety ten Nutribronze mnie nie zachwyci.Owszem zero zapachu samoopalaczowego,ale opala s豉biutko (mam ten do 郾iadej).Zdecydowanie wol Dove.
Stary 2007-06-30, 14:01   #1902
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

Cytat:
Napisane przez Angi74 Poka wiadomo嗆
Niestety ten Nutribronze mnie nie zachwyci.Owszem zero zapachu samoopalaczowego,ale opala s豉biutko (mam ten do 郾iadej).Zdecydowanie wol Dove.

znowu u mnie sprawa wygl康a tak: pala豉m sie Dovem i wszystko by這by ok, opalenizna fajna ale tylko do pewnego stopnia- potem ju wida by這 瞠 trzeba j terze i od nowa szukam wi璚 czego co da mi mocniejszy kolor w kr鏒szym czasie, i po kilku dniowym smarowaniu sie Dovoe- kolorek sie zatrzyma, wi璚 posmarowa豉m si Lorealem i efekt super!! normalnie czekolada tyle 瞠 ta opalenizna nier闚na
Stary 2007-06-30, 15:02   #1903
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez naked21 Poka wiadomo嗆
znowu u mnie sprawa wygl康a tak: pala豉m sie Dovem i wszystko by這by ok, opalenizna fajna ale tylko do pewnego stopnia- potem ju wida by這 瞠 trzeba j terze i od nowa szukam wi璚 czego co da mi mocniejszy kolor w kr鏒szym czasie, i po kilku dniowym smarowaniu sie Dovoe- kolorek sie zatrzyma, wi璚 posmarowa豉m si Lorealem i efekt super!! normalnie czekolada tyle 瞠 ta opalenizna nier闚na
Wybr鏏uje Tw鎩 spos鏏
Stary 2007-06-30, 21:43   #1904
sloncee
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 221
GG do sloncee Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka wiadomo嗆
A ja wczora pozdziera豉m ca陰 moj opalenizn
Zrobi豉m peeling z cukru i 瞠lu Avon Tropikalny,
wyszorowa豉m si g帳k syrena pod prysznicem, zrobi豉m depilacj.
Dwukrotnie wysmarowa豉m si nivejk i dzi rano ju sk鏎a ma z這ty kolor.
Jeszcze dwa razy si posmaruj i b璠zie pi瘯nie

Hmm, ciekawe rozwi您anie

Przez peeling opalenizna po samoopalaczach schodzi r闚nomiernie?

Musz opisa m鎩 problem:

U篡wa豉m balsamu br您uj帷ego Garniera oraz J&J HS do ciemnej karnacji. Po Garnierze by豉m z馧ta, schodzi r闚nomiernie. Po HS kolorek by 豉dniejszy, aczkolwiek taki jakby br您owo - 鄴速awy, schodzi roluj帷 si ze sk鏎y. Smrodek tych balsam闚 mi tak bardzo nie przeszkadza.
Czy macie jaki spos鏏 na to, 瞠by balsam br您./samoopalacz nie schodzi tak brzydko po kilku dniach? Mo瞠 pomog造by peelingi przed albo po zastosowaniu?
I tego nie rozumiem: u jednych dziewczyn po jakim samoopalaczu sk鏎a jest mocno br您owa, u innych 鄴速a, jednym schodzi r闚nomiernie, innym p豉tami. To zale篡 od rodzaju sk鏎y?

Chcia豉bym, 瞠by kto, [na kogo Garnier, czy J&J podzia豉, jak na mnie] ..poleci mi co dobrego = opalaj帷ego na br您 i schodz帷ego r闚nomiernie By這by mi 豉twiej, bo nie chc wyrzuca kasy w b這to Z opalania zrezygnowa豉m, a bia豉 sk鏎a w moim przypadku odstrasza. Planuj kupi jaki samoopalacz, bo d逝瞠j si utrzymuje. I by nie by zbyt drogi..

Prosz, dorad嬈ie mi, je郵i mo瞠cie

''Dreszcz najs這dszy, 瞠 pragn i razem si boj! ''

L.Staff
sloncee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-30, 23:25   #1905
meri99
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez sloncee Poka wiadomo嗆
Hmm, ciekawe rozwi您anie

Przez peeling opalenizna po samoopalaczach schodzi r闚nomiernie?

Musz opisa m鎩 problem:

U篡wa豉m balsamu br您uj帷ego Garniera oraz J&J HS do ciemnej karnacji. Po Garnierze by豉m z馧ta, schodzi r闚nomiernie. Po HS kolorek by 豉dniejszy, aczkolwiek taki jakby br您owo - 鄴速awy, schodzi roluj帷 si ze sk鏎y. Smrodek tych balsam闚 mi tak bardzo nie przeszkadza.
Czy macie jaki spos鏏 na to, 瞠by balsam br您./samoopalacz nie schodzi tak brzydko po kilku dniach? Mo瞠 pomog造by peelingi przed albo po zastosowaniu?
I tego nie rozumiem: u jednych dziewczyn po jakim samoopalaczu sk鏎a jest mocno br您owa, u innych 鄴速a, jednym schodzi r闚nomiernie, innym p豉tami. To zale篡 od rodzaju sk鏎y?

Chcia豉bym, 瞠by kto, [na kogo Garnier, czy J&J podzia豉, jak na mnie] ..poleci mi co dobrego = opalaj帷ego na br您 i schodz帷ego r闚nomiernie By這by mi 豉twiej, bo nie chc wyrzuca kasy w b這to Z opalania zrezygnowa豉m, a bia豉 sk鏎a w moim przypadku odstrasza. Planuj kupi jaki samoopalacz, bo d逝瞠j si utrzymuje. I by nie by zbyt drogi..

Prosz, dorad嬈ie mi, je郵i mo瞠cie
No i tak troche sie wkurzylam bo pisalam do ciebie przez jakies 10 min. po czym po prostu wylaczyl mi sie internet....
No wiec powiem to w wielkim skrocie bo niechce mi sie tego pisac znowu...
Mysle ze w tym wszystkim winna jest aplikacja balsamow,samoop....ja w tamty roku stosowalam J&J jasna karnacja i bylam b.ladnie "opalona" i niemialam kompletnie problemow z jego schodzeniem...tak samo jest w tym roku gdy stosuje samoop.NIVEA do jasnej,takze nie widze zeby mi sie cos walkowalo lub scieralo platami...
Mysle ze moze sie walkowac balsam tylko wtedy kiedy jest nakladany dzien po dniu,i to bez scierania uprzednio nalozonej warstwy np.biorac prysznic,no bo niewiem dlaczego cos ma sie walkowac jak zostalo wchloniete.
Pozatym nierobie peelingu za kazdym razem gdy chce sie posmarowac...robie go conajwyzej raz w tyg.lub rzadziej...a z tymi plamami to niewierze zeby skora zdazyla sie odnowic w ciagu kilku dni do tego stopnia zeby bylo widac plany od samoopalacza...uwazam ze glowna przyczyna waszych slonecznych problemow jest to ze nieodpowiednio aplikujecie swoje kosmetyki,lub aplikujecie po kilka warstw na raz...nie wiem piszcie co o tym sadziecie bo to sa tylko moje przypuszczenia.

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
meri99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-30, 23:56   #1906
ivana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 227

U mnie po paru dniach nak豉dania balsamu br您uj帷ego rzeczywi軼ie kolor zaczyna si "rolowa" przy pocieraniu sk鏎y, szczeg鏊nie w miejscach, gdzie kolor jest mocniejszy. Na szcz窷cie po Nivei zaobserwowa豉m to tylko przy nadkarstkach i w do趾ach pod kolanami i szybko mo積a to zlikwidowa intensywnie tr帷 sk鏎 wilgotnym r璚znikiem Poza tym kolor po Nivei (mam do ciemnej karnacji mimo jasnej mojej w豉snej) bardzo 豉dnie zszed, tzn bez plam, po prostu po paru dniach nie-smarowania si r闚nomiernie zblad豉m I to bez peeling闚 i namaczania sk鏎y w ciep貫j k徙ieli...
ivana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-01, 09:43   #1907
ilonku
Raczkowanie

ja juz mam tego dosyc... mimo tego ze nawilzalam skore i codziennie robilam bardzo delikatny peeling skora znowu sie zrobila taka 'szara' wymyslilam ze zeby nie byc blada z dnia na dzien bede sie zmywala i pierwsza aplikacje robila balsamem brazujacym z ziaji (juz nauczyla sie go nakladac!), on mocniej zlapie tak ze nei bedzie wielkiej roznicy miedzy skora przed a po scieraniu, a pozniej bede sie dosmarowywac dove (moj faworyt - ten bez drobinek ). A tak poza tym to ja tez zauwazylam ze po j&j hs skora jest zolta i strasznie schodzi.... fuj nie lubie go. Zastanawiam sie nad kupnem loreala i nivei bo na temat tych balsamow zdania sa podzielone...
Stary 2007-07-01, 21:23   #1908
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ivana Poka wiadomo嗆
U mnie po paru dniach nak豉dania balsamu br您uj帷ego rzeczywi軼ie kolor zaczyna si "rolowa" przy pocieraniu sk鏎y, szczeg鏊nie w miejscach, gdzie kolor jest mocniejszy. Na szcz窷cie po Nivei zaobserwowa豉m to tylko przy nadkarstkach i w do趾ach pod kolanami i szybko mo積a to zlikwidowa intensywnie tr帷 sk鏎 wilgotnym r璚znikiem Poza tym kolor po Nivei (mam do ciemnej karnacji mimo jasnej mojej w豉snej) bardzo 豉dnie zszed, tzn bez plam, po prostu po paru dniach nie-smarowania si r闚nomiernie zblad豉m I to bez peeling闚 i namaczania sk鏎y w ciep貫j k徙ieli...

Hm...moze rzeczywiscie trzeba po prostu uzywac lepszych "opalaczy"
Czesto tez piszecie ze ten Clarins jest dobry...po nim tez tak schodzi barwa?

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Stary 2007-07-01, 21:27   #1909
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
ja juz mam tego dosyc... mimo tego ze nawilzalam skore i codziennie robilam bardzo delikatny peeling skora znowu sie zrobila taka 'szara' wymyslilam ze zeby nie byc blada z dnia na dzien bede sie zmywala i pierwsza aplikacje robila balsamem brazujacym z ziaji (juz nauczyla sie go nakladac!), on mocniej zlapie tak ze nei bedzie wielkiej roznicy miedzy skora przed a po scieraniu, a pozniej bede sie dosmarowywac dove (moj faworyt - ten bez drobinek ). A tak poza tym to ja tez zauwazylam ze po j&j hs skora jest zolta i strasznie schodzi.... fuj nie lubie go. Zastanawiam sie nad kupnem loreala i nivei bo na temat tych balsamow zdania sa podzielone...

Ja wlasnie mam te Nivee do jasnej i szczerze to nienarzekam
A wczoraj kupilam sobie Loreal Nutri Bronze(do ciemnej) i dzis sie nim posmarowalam, z nim to jest juz troche ciezej bo trzeba czekac az 7 dni !!!na uzyskanie kompletnej opalenizny jaka jest obetnica producenta.

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Stary 2007-07-02, 12:22   #1910
KENZO
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856

Ja ostatnio do cia豉 uzywam Loreal Nutribronze Slim do sniadej karnacji i musze powiedziec ze jest fajne, kolor co prawda daje bardzo delikatny ale rownomierny ( oczywiscie jesli ma sie wprawe w nak豉daniu) 豉dnie schodzi a co dla mnie naj naj najwazniejsze to to ze blyskawicznie wysycha wiec zaraz mozna sie ubrac, ma tez sliczny zapach- wogole nie smierdzi DHA, gdyby tylko bardziej br您owil to by豚y KWC Tak sie zastanawiam czy ten tradycyjny nawilzajacy NutriBrozne z zesz貫go roku br您owi tak samo czy mocniej? jaka ma konsystencje- taka sama jak Slim? ma ktos por闚nanie?
KENZO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-04, 17:49   #1911
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka wiadomo嗆
Ja ostatnio do cia豉 uzywam Loreal Nutribronze Slim do sniadej karnacji i musze powiedziec ze jest fajne, kolor co prawda daje bardzo delikatny ale rownomierny ( oczywiscie jesli ma sie wprawe w nak豉daniu) 豉dnie schodzi a co dla mnie naj naj najwazniejsze to to ze blyskawicznie wysycha wiec zaraz mozna sie ubrac, ma tez sliczny zapach- wogole nie smierdzi DHA, gdyby tylko bardziej br您owil to by豚y KWC Tak sie zastanawiam czy ten tradycyjny nawilzajacy NutriBrozne z zesz貫go roku br您owi tak samo czy mocniej? jaka ma konsystencje- taka sama jak Slim? ma ktos por闚nanie?

ja mam Nutri bronze do ciemnej karnacji i napisze ci jaki on jest bo nie uzywalam jeszcze slim'a chociarz chcialam...ale mam zamiar niebawem go nabyc
Wiec nutri bronze jest gesty,ladny zapach,bardzo wydajny,mi akurat dlugo sie wchlania i zauwazylam ze ta noga ktora jest dluzej smarowana(tzn.w ktora dluzej wsmarowywuje krem) jest ciemniejsza od tej ktora posmaruje szybciej ...
na opalenizne trzeba czekac dlugo (7dni,tak pisze na opakowaniu)wiec poczekam...narazie smaruje sie nim 3 dzien dzis 4.
Opalenizna jest rownomierna,i nawet mi sie podoba(ale cos czuje ze 7dnia bede zolta)

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Stary 2007-07-04, 18:22   #1912
sloncee
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 221
GG do sloncee Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee

Cytat:
Napisane przez meri99 Poka wiadomo嗆
No i tak troche sie wkurzylam bo pisalam do ciebie przez jakies 10 min. po czym po prostu wylaczyl mi sie internet....
No wiec powiem to w wielkim skrocie bo niechce mi sie tego pisac znowu...
Mysle ze w tym wszystkim winna jest aplikacja balsamow,samoop....ja w tamty roku stosowalam J&J jasna karnacja i bylam b.ladnie "opalona" i niemialam kompletnie problemow z jego schodzeniem...tak samo jest w tym roku gdy stosuje samoop.NIVEA do jasnej,takze nie widze zeby mi sie cos walkowalo lub scieralo platami...
Mysle ze moze sie walkowac balsam tylko wtedy kiedy jest nakladany dzien po dniu,i to bez scierania uprzednio nalozonej warstwy np.biorac prysznic,no bo niewiem dlaczego cos ma sie walkowac jak zostalo wchloniete.
Pozatym nierobie peelingu za kazdym razem gdy chce sie posmarowac...robie go conajwyzej raz w tyg.lub rzadziej...a z tymi plamami to niewierze zeby skora zdazyla sie odnowic w ciagu kilku dni do tego stopnia zeby bylo widac plany od samoopalacza...uwazam ze glowna przyczyna waszych slonecznych problemow jest to ze nieodpowiednio aplikujecie swoje kosmetyki,lub aplikujecie po kilka warstw na raz...nie wiem piszcie co o tym sadziecie bo to sa tylko moje przypuszczenia.
Dzi瘯i za obszern wypowied
Peelingi robi豉m, ale rzadko, bo my郵a豉m, 瞠 przez to kolor zejdzie. A mo瞠 rzeczywi軼ie te wa趾owanie ma zw. z aplikacj? Wsmarowywa豉m w siebie szybko i zaraz si ubiera豉m. I robi豉m to codziennie. A Ty co ile dni smarujesz si balsamem/samoopalaczem?
Czyli jak np dzi si posmaruj, to jutro powinnam to z siebie zetrze? I kolorek b璠zie?

Cytat:
Napisane przez ivana Poka wiadomo嗆
A smarowa豉 si Nivea codziennie, tak?
To fajnie, ze nie mia豉 z tym problem闚. Ja si zastanawiam nad Dove, Nivea i tym z Loreala. Musz sprawdzi te jak z cenami, bo nie chc si znowu rozczarowa. Dlatego wezm ta雟zy, 瞠by nie 瘸這wa.

Cytat:
Napisane przez meri99 Poka wiadomo嗆
ja mam Nutri bronze do ciemnej karnacji i napisze ci jaki on jest bo nie uzywalam jeszcze slim'a chociarz chcialam...ale mam zamiar niebawem go nabyc
Wiec nutri bronze jest gesty,ladny zapach,bardzo wydajny,mi akurat dlugo sie wchlania i zauwazylam ze ta noga ktora jest dluzej smarowana(tzn.w ktora dluzej wsmarowywuje krem) jest ciemniejsza od tej ktora posmaruje szybciej ...
na opalenizne trzeba czekac dlugo (7dni,tak pisze na opakowaniu)wiec poczekam...narazie smaruje sie nim 3 dzien dzis 4.
Opalenizna jest rownomierna,i nawet mi sie podoba(ale cos czuje ze 7dnia bede zolta)
W jakiej jest cenie Nutri Bronze?

edit: sprawdzi豉m ju ceny i recenzje przer騜nych samoopalaczy i balsam闚 br您uj帷ych.. trudny wyb鏎, zdania s bardzo podzielone. Sunozon z Rossmanna jest niedrogi i ma same pozytywne opinie, hmm

''Dreszcz najs這dszy, 瞠 pragn i razem si boj! ''

L.Staff

Edytowane przez sloncee
Czas edycji: 2007-07-04 o 18:55
sloncee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-04, 21:24   #1913
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345

Cytat:
Peelingi robi豉m, ale rzadko, bo my郵a豉m, 瞠 przez to kolor zejdzie. A mo瞠 rzeczywi軼ie te wa趾owanie ma zw. z aplikacj? Wsmarowywa豉m w siebie szybko i zaraz si ubiera豉m. I robi豉m to codziennie. A Ty co ile dni smarujesz si balsamem/samoopalaczem?
Czyli jak np dzi si posmaruj, to jutro powinnam to z siebie zetrze? I kolorek b璠zie?
Raczej chodzi o to, 瞠by przed ka盥ym smarowaniem si samoopalaczem zrobi peeling.

A co do post瘼owania po smarowaniu, to ubieranie si od razu chyba nie jest najlepszym pomys貫m - nale篡 poczeka a balsam porz康nie si wch這nie.
Stary 2007-07-04, 21:36   #1914
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:

A smarowa豉 si Nivea codziennie, tak?
To fajnie, ze nie mia豉 z tym problem闚. Ja si zastanawiam nad Dove, Nivea i tym z Loreala. Musz sprawdzi te jak z cenami, bo nie chc si znowu rozczarowa. Dlatego wezm ta雟zy, 瞠by nie 瘸這wa.

W jakiej jest cenie Nutri Bronze?

edit: sprawdzi豉m ju ceny i recenzje przer騜nych samoopalaczy i balsam闚 br您uj帷ych.. trudny wyb鏎, zdania s bardzo podzielone. Sunozon z Rossmanna jest niedrogi i ma same pozytywne opinie, hmm

nutri brozne ok.25zl a ja samoop.Nivea smaruje sie jak mi sie zachce, a nutri bronze codziennie bo chce w koncu zrobic porzadek ze swoimi nogami bo od pasa w gore opalam sie w miare normalnie a od pasa w dol wogole! wiec musze sie czyms wspomagac ale ost.przeczytalam w lipcowym glamour ze gdy stosuje sie balsam brazujacy to zeby zrobic efekt szczuplejszych nog trzeba po wewn.stronie uda posmarowac sie jeszcze samoopalaczem tak delikatnie no wiec uzywam teraz mojej nivei czesciej

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Stary 2007-07-04, 21:44   #1915
meri99
Wtajemniczenie

nie ma po co od razu na drugi dzien robic peelingu... przecierz po cos sie smarujesz bronzerami,a nie po to napewno zeby je od razu scierac...kiedy zobaczysz plamy czy cos w tym rodzaju wtedy zrob peeling,ale najlepiej to wceraj balsam w miare rownomiernie i dokladnie i nieubieraj sie od razu bo caly balsam zostanie na ubraniiu a przecierz on musi miec czas aby sie dokladnie zadomowic na twojej skorze

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Stary 2007-07-05, 00:24   #1916
Ally83
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 531

Stwierdzam, 瞠 si uzale積i豉m od tego smarowania Ja ju nie chc by nigdy blada
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-05, 01:21   #1917
CzarnyElf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 738

Pod wplywem tego watku kupilam sobie balsam opalajacy Vaseline-dzisiaj wieczorem pierwsze smarowanko
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg vaseline.jpg (9,7 KB, 32 za豉dowa)
Stary 2007-07-05, 11:49   #1918
ewunia2
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 275

Super w徠ek, nie zdo豉豉m p鏦i co przebrn望 przez ca造 ale b璠 czyta豉 na raty, zach璚i造軼ie mnie do zakupu dove lub niveii a 瞠 pogoda narazie byle jaka to warto trenowa, ja mam J&J do twarzy , u篡wam sporadycznie , opalenizn wida po 3 dniach i to delikatn , nawet jest fajna troch 鄉ierdzi ale dopiero po na這瞠niu ale jako mi to nieprzeszkadza in plus jest to, 瞠 nawet jak zauwa輳 jakie nier闚no軼i to wystarczy, 瞠 mokrym r璚znikiem przejad np. szyj i wszystko si wyr闚nuje i to mi si podoba bo nigdy nie mia豉m przez to plam. Ale do cia豉 na pewno narazie go nie kupi, mam pr鏏k vichy nutri sun i spr鏏uj ile jest warte te cudo.
Swojego czasu mia豉m Lancome do jasnej cery ale efekt taki sam jak po J&J i tak samo 鄉ierdzia.W poniedzia貫k kupi dove lub nive i odybamy jak si sprawy maj.
Stary 2007-07-06, 08:20   #1919
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
GG do katarzynka-buziaczek

Do Czarnego elfa: Mam pytanie Co to za balsam br您uj帷y Vaseline???Gdzie go mo積a kupi???prosz o odpowied i pozdrawiam
katarzynka-buziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-06, 10:23   #1920
Rayne
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 927

Cytat:
Napisane przez katarzynka-buziaczek Poka wiadomo嗆
Do Czarnego elfa: Mam pytanie Co to za balsam br您uj帷y Vaseline???Gdzie go mo積a kupi???prosz o odpowied i pozdrawiam
Pewnie w USA.

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.