Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 66 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-07-16, 00:26   #1951
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez meri99 Poka wiadomo嗆
hmmm.....chuste czki to moze byc niezly pomysl, a jakie bys polecala?
slyszalam ze Vichy jakies produkuje...ale podejrzewam ze mi sie to nieoplaci...
Vichy za wysoko sie ceni...
Na razie u篡wa豉m Joany oraz Marion. Ta pierwsza daje lepszy efekt ale strasznie 鄉ierdzi.Druga jest delikatniejsza w obu aspektach.
Cena ok 1,20-1,40 za sztuk.
Stary 2007-07-16, 10:52   #1952
meri99
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Napisane przez yedanna Poka wiadomo嗆
Na razie u篡wa豉m Joany oraz Marion. Ta pierwsza daje lepszy efekt ale strasznie 鄉ierdzi.Druga jest delikatniejsza w obu aspektach.
Cena ok 1,20-1,40 za sztuk.

wiesz kiedy czlowieka cos zawodzi to juz niewie co ma robic...ten moj loreal byl rewelacyjny...az tu nagle ...boom...
teraz to mysle ze te chusteczki bym uzywala na twarz, tylko...musze poszukac

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
meri99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-16, 22:22   #1953
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

No widzicie, wi璚 nie tylko mi to zbrzyd這
Chusteczki sa dobre ale na twarz, na ca貫 cia這 s ma這 ekonomiczne niestety.

Kurcze m璚zy mnie ten rytua: pilingowanie, zdzieranie, opalanie od nowa, nie znosz tego.

Ale p鏦i co u篡wam pianki Lirene i ona przynajmniej nie jest t逝sta, szybko si rozprowadza, i nie tworzy plam, ale sk鏎a po niej sucha
Ehh....ju nawet tego Loreala nie pr鏏uje bo dla mnie te wszystkie balsamy daj raczej taki sam efekt.
S fajne owszem, kolor sk鏎y po nich 豉dny ale uci捫liwe w stosowaniu

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-16, 22:57   #1954
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345

Cytat:
wiesz kiedy czlowieka cos zawodzi to juz niewie co ma robic...ten moj loreal byl rewelacyjny...az tu nagle ...boom...
teraz to mysle ze te chusteczki bym uzywala na twarz, tylko...musze poszukac
Cytat:
Napisane przez Sathi Poka wiadomo嗆
No widzicie, wi璚 nie tylko mi to zbrzyd這
Chusteczki sa dobre ale na twarz, na ca貫 cia這 s ma這 ekonomiczne niestety.
Nie stosowa豉m na cia這, bo jestem wierna lorealowi. Zreszt nie wyobra瘸m sobie tego rytua逝 z chusteczkami na ca造m ciele
Ale na twarz, szyj i dekolt s moimi faworytami.
Stary 2007-07-17, 08:40   #1955
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
GG do katarzynka-buziaczek

Hej Dziewczyny! Ja r闚nie mia豉m tak, 瞠 balsamy b康 samoopalacze schodzi造 ze nie w plamach i musia豉m zmywa pumeksem b康 mokrym r璚znikiemAle wpada軛 na pomys i ju mi si to nie zdarza, a mianowicie: w ci庵u jednego dnia smaruj si mleczkiem samoopalaj帷ym sun ozon w odst瘼ie 6 godzinnym, gdzie tak (czasami mniejszym) r瘯awiczk gumow oczywi軼ie by wewn徠rz d這nie nie by造 鄴速e i koniec ze smarowaqniem na dwa, trzy dni.Jestem opalona a sk鏎a mo瞠 te odpocz望, bez nawalania kolejnych warstw.Spr鏏ujcie niezaszkodzi. Aha mam pro軸e: mo瞠cie poleci jaki dobry samoopalacz do twarzy daj帷y ciemny efekt???A i jeszcze jedno u篡wa kto mo瞠 mas豉 z bielandy sunny skin??Pozdrawiam
katarzynka-buziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-17, 11:13   #1956
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Cytat:
Napisane przez katarzynka-buziaczek Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny! Ja r闚nie mia豉m tak, 瞠 balsamy b康 samoopalacze schodzi造 ze nie w plamach i musia豉m zmywa pumeksem b康 mokrym r璚znikiemAle wpada軛 na pomys i ju mi si to nie zdarza, a mianowicie: w ci庵u jednego dnia smaruj si mleczkiem samoopalaj帷ym sun ozon w odst瘼ie 6 godzinnym, gdzie tak (czasami mniejszym) r瘯awiczk gumow oczywi軼ie by wewn徠rz d這nie nie by造 鄴速e i koniec ze smarowaqniem na dwa, trzy dni.Jestem opalona a sk鏎a mo瞠 te odpocz望, bez nawalania kolejnych warstw.Spr鏏ujcie niezaszkodzi. Aha mam pro軸e: mo瞠cie poleci jaki dobry samoopalacz do twarzy daj帷y ciemny efekt???A i jeszcze jedno u篡wa kto mo瞠 mas豉 z bielandy sunny skin??Pozdrawiam
Do twarzy polecam apteczny La Roche Possay-Autohelios.
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-17, 15:38   #1957
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Dzi瘯uj bardzoZastanawia豉m si nad kupnem tego samoopalacza ale kurcze jako nie moge nazbiera kasy i non stop kupuj ale ta雟ze jak soraya, balsam loreal czy dove.Pozbieram i sobie go kupi ju od dawna marzy mi siPrzegl康a豉m KWC i mam ch耩 na niego.Buziaki
Stary 2007-07-17, 15:40   #1958
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

A Dobry jest samoopalacz loreal???Mo瞠 te bym sobie kupila do twarzy aha i wybra 瞠l czy krem???Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied
Stary 2007-07-17, 16:57   #1959
Sathi
Zakorzenienie

Ja polecam mus br您uj帷y Lirene, mo瞠 byc i do twarzy i do cia豉

MIΒGO DNIA
Stary 2007-07-18, 08:11   #1960
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Z lirene z tej seri mia豉m samoopalacz w 瞠lu i w kremie i zdziwi豉m si, poniew nic nie przybr您owi造 mnie.Niewiem czemu tak jestCzy s jakie sposoby by opalenizna z tubki by豉 ciemniejsza???Kurcze mam 40 z i niewiem czy dalej zbierac na LPR czy kupi loreal sublime bronze/???Czy jest jaka osoba, kt鏎a pr鏏owa豉 tych dw鏂h samoopalczy i mo瞠 por闚na???Pozzdrawiam
Stary 2007-07-20, 18:24   #1961
Sathi
Zakorzenienie

A ja w豉郾ie posmarowa豉m buzi chusteczk samoopalaj帷 Joanna Sensual.
Nie wiem czy to nowo嗆.
P鏦i co przyjemnie pachnie kokoskiem

MIΒGO DNIA
Stary 2007-07-22, 02:01   #1962
Ash
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 470

Cytat:
Napisane przez Madziorka Poka wiadomo嗆
moim faworytem jest Clarins concentree (to moje drugie odkrycie roku zaraz po Dove ) zdradzi豉m dla niego swojego ukochanego Diora kt鏎ego uzywa豉m od 4 lat, teraz wiem 瞠 do Diora juz nie powr鏂
Madziorka, gdzie kupic tego clarinsa? szukam troche teraz po necie i nie mog go namierzyc. zastanawiam sie tez nad tym: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2522
czy on sie nadaje do twarzy? konczy mi sie wlasnie samoopalacz w mleczku i mimo, ze jestem zadowolona, to kusi mnie sprobowanie czegos innego
Stary 2007-07-22, 11:28   #1963
Madziorka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 103
GG do Madziorka

Cytat:
Napisane przez Ash Poka wiadomo嗆
Madziorka, gdzie kupic tego clarinsa? szukam troche teraz po necie i nie mog go namierzyc. zastanawiam sie tez nad tym: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2522
czy on sie nadaje do twarzy? konczy mi sie wlasnie samoopalacz w mleczku i mimo, ze jestem zadowolona, to kusi mnie sprobowanie czegos innego
bez problemu dostaniesz go w ka盥ej Sephorze, co do Clarins闚 to zawsze mia豉m problem z ich kolorystyk bo wygl康a豉m po nich strasznie sztucznie, natomiast ten nowy Clarins concentrate jest wyjatkiem, po nim buzia wyglada jak opalona na s這鎍u, zero sztuczno軼i
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-22, 12:53   #1964
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307

Dziewczyny, ja Wam powiem, 瞠 jeszcze nie u篡豉m mojego Concentee... A ma takie dobre opinie..Ale ten mocny efekt mnie przera瘸 i mam stresa sie nim posmarowa..
W zamian za to w przyp造wie got闚ki zakupi豉m Eau Lactee i stwierdzam, 瞠 mnie nie opala, albo opala minimalnie..Ja nie wiem, chyba cos mam ze sk鏎, 瘸den samoopalacz na mnie nie dzia豉

Sathi,jak chusteczki?
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-22, 18:55   #1965
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Chcia豉m sie zapyta o te chusteczki z joanny. Jakie s czy daj mocny efekt????i gdzie je mo積a kupi bo u mnie w astorze w Opolu widzia豉m ale balsam do n鏬 br您uj帷y.A mo瞠 w aptece s???Zale篡 mi aby moja twarz by豉 bardziej opalona bo co te samoopalacze chyba przestaj dzia豉kupi豉m sobie sublime bronze, niby fajny efekt ale jak umyje dwa razy twarz to schodzi chyba ca趾iem, a mo瞠 poprostu ja jestem przewra磧iwiona na tym puncie i nie widzie tej opalenizny:/niewiem w ka盥ym raize troch 瘸逝j, 輳 go kupi豉m.
Stary 2007-07-22, 19:40   #1966
Sathi
Zakorzenienie

Donosz i chusteczki s rewelacyjne.
Kolor po 3 aplikacjach miodzio
Ladnie pachnie, nie klei sie, nie ma smug, 豉two si aplikuje.
Posmarowa豉m si dwa razy wieczorem i raz nast瘼nego dnia [jedn chusteczk, rozci窸am j na trzy]
Koszt - 1,4 szt.
Polecam

MIΒGO DNIA
Stary 2007-07-22, 20:47   #1967
Ash
Wtajemniczenie

Cytat:
bez problemu dostaniesz go w ka盥ej Sephorze, co do Clarins闚 to zawsze mia豉m problem z ich kolorystyk bo wygl康a豉m po nich strasznie sztucznie, natomiast ten nowy Clarins concentrate jest wyjatkiem, po nim buzia wyglada jak opalona na s這鎍u, zero sztuczno軼i
tylko, ze ja do najblizszej sephory mam 100 km :/
a o tym samopalaczu calrins w spray do ciala cos wiecie? dobry jest? nadaje sie tez do twarzy?

Edytowane przez Ash
Czas edycji: 2007-07-22 o 21:14
Ash jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-23, 18:08   #1968
Madziorka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 103
GG do Madziorka

Cytat:
Napisane przez Ash Poka wiadomo嗆
tylko, ze ja do najblizszej sephory mam 100 km :/
a o tym samopalaczu calrins w spray do ciala cos wiecie? dobry jest? nadaje sie tez do twarzy?
oj no to rzeczywiscie klops, a patrzy豉 moze na truskawce.pl?
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-23, 22:49   #1969
Ash
Wtajemniczenie

Cytat:
oj no to rzeczywiscie klops, a patrzy豉 moze na truskawce.pl?
nie ma
Stary 2007-07-24, 17:44   #1970
meri99
Wtajemniczenie

hej dziewczyny
oststnio kupilam sobie aktywator opalania z Kolastyny,poczytalam pare opinii na KWC i sie nim troche zrazilam ale po posmarowaniu i po 1,5 h lezenia na slonku widac bylo efekt przyspieszonej opalenizny...bylam bardziej opalona bo az bylo widac moje rozstepy na udach i pupie(ktorych nieznosze)
no ale pogoda ostatnio niedopisuje wiec caly czas jestem nieopalona...polowa wakacji zleciala a ja jestem blada

ale dzis czytalam sobie gazetke i znowu artykul o opalaniu...jak zwykle teksty w stylu "opalona skora jest SEXY" "opalone cialo latem " "zdrowa opalenizna" itd.itp... ale jednoczesnie jest napisane "opalona skora jest SEXY ale tylko bronzerami..." powinni jeszcze dopisac ...."bronzerami ktore wcale nieopalaja" ....i taki powstaje z tego paradoks... jeszcze gdy pokazuja modelke opalona doslownie na CZEKOLADE ,jest to wogole smieszne bo samoopalacze niedaja takiego efektu!!!!!
czytalam tez o samoopalaczach typu TERRACOTA ---- o co w nich chodzi?????
czy ktoras z was ma doswiadczenia zwiazane z uzywaniem samoopalaczy tego typu????? czy to wlasnie one daja taki intensywny efekt???

bo ja jestem juz troszke podlamana...bo te wszystkie mazidla nie daja takiego efektu jaki bym chciala, albo wcale nie daja zadnego efektu...

uff...troche sie napisalam ale musialam.

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Stary 2007-07-24, 17:51   #1971
KENZO
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856

A ja wczoraj zdar豉m ca豉 opalenizne bo wkurza mnie juz od jakiegos czasu to ze ciagle brudzi mi jasne ubrania 瞠 o bieliznie nie wspomne, poza tym aby utrzymac 豉dny kolor trzeba ciagle sie smarowac, robic peelingi i tak w ko趾o, sk鏎a jest przesuszona pomimo tego ze ciagle j nawilzam tresciwymi mazid豉mi .A najgorsze jest to ze mimo tego ze samoopalacz ani balsam brazuajacy nie ma filtr闚 to jednak nigdy nie 豉pie mnie na samoopalona sk鏎e s這nko- w ubieg貫 wakacje by豉m w tropikach i w pierwszym tyg by豉m wysmarowana samoopalaczem zeby nie straszyc bladoscia i wogole nie mog豉m sie opalic nawet troszke, po zejsciu samoopalacza sk鏎a wogole nie by豉 opalona, dopiero jak wysz豉m na s這nko wysmarowana tylko filtrami( wysokimi) to s這nko 豉dnie mnie przybr您owilo nie wiem jak to dzia豉 ale moja sk鏎a potraktowana samoopalaczem wogole sie nie opala, wypr鏏owalam juz wiele razy opalanie sie w ten sposob - mialam nadzieje ze po zejsciu samoopalacza opalenizna zostanie- nic z tych rzeczy Teraz chyba sprobuje sie troszeczke opalic naturalnie - ale jak wiadomo z wysokimi filtrami to sobie pewnie troche poczekam W kazdym razie robie odwyk samoopalaczowy
KENZO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-24, 18:49   #1972
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka wiadomo嗆
A ja wczoraj zdar豉m ca豉 opalenizne bo wkurza mnie juz od jakiegos czasu to ze ciagle brudzi mi jasne ubrania 瞠 o bieliznie nie wspomne, poza tym aby utrzymac 豉dny kolor trzeba ciagle sie smarowac, robic peelingi i tak w ko趾o, sk鏎a jest przesuszona pomimo tego ze ciagle j nawilzam tresciwymi mazid豉mi .A najgorsze jest to ze mimo tego ze samoopalacz ani balsam brazuajacy nie ma filtr闚 to jednak nigdy nie 豉pie mnie na samoopalona sk鏎e s這nko- w ubieg貫 wakacje by豉m w tropikach i w pierwszym tyg by豉m wysmarowana samoopalaczem zeby nie straszyc bladoscia i wogole nie mog豉m sie opalic nawet troszke, po zejsciu samoopalacza sk鏎a wogole nie by豉 opalona, dopiero jak wysz豉m na s這nko wysmarowana tylko filtrami( wysokimi) to s這nko 豉dnie mnie przybr您owilo nie wiem jak to dzia豉 ale moja sk鏎a potraktowana samoopalaczem wogole sie nie opala, wypr鏏owalam juz wiele razy opalanie sie w ten sposob - mialam nadzieje ze po zejsciu samoopalacza opalenizna zostanie- nic z tych rzeczy Teraz chyba sprobuje sie troszeczke opalic naturalnie - ale jak wiadomo z wysokimi filtrami to sobie pewnie troche poczekam W kazdym razie robie odwyk samoopalaczowy

ja tez sobie dalam na razie spokoj z samoopalaniem ciala...tez mi sie juz niechialo...a ja jestem na dodatek bardzo niesystematyczna
no ale jutro dostane bronzer Avene do twarzy z tej serii Cleanance podobno jest fajny...wiec go sprawdze
a pozatym to skora opalona sloncem jest bardziej wygodna i praktyczna niz ta z tubki...podwaza juz to twoja wypowiedz.
kurcze!!!! ja zawsze uzywam filtrow(w ciagu roku) a przychodza wakacje to sie nawet opalic niemoge...przecierz raz do roku mozna byc opalona!!!!

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Stary 2007-07-24, 21:14   #1973
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka wiadomo嗆

No w豉郾ie ja te zauwa篡豉m, 瞠 jak jestem posmarowana to co si nie mog tak opali.Ostatnio by豉m nad jeziorkiem si opala, wszyscy znajomi si opalili, kol瘸nka spiek豉 na raka, ch這pak na czekoladk, a ja praktycznie nica pisz w necie, 瞠 to nie ma znaczenia czy samoopalacz w trakcie opalania jest na ciele czy nie, a okazuj si, 瞠 nie jest tak. No trudno co zrobi...ale lubi si samoopala moim mleczkiem samoopalj帷ym sun ozon, chocia w sumie jak tak patrz na dziewczyny, naturalnie opalone to im strasznie zazdroszcz...najbardzi ej chcia豉bym mie opalon twarz ale co si posmaruj jakim kolwiek samoopalaczem nie otrzymuje wymarzonego efektu...a najgorsze jest to jak sobie nawyciskam i pu寬niej na t ran samoopalacz mocniej opala i to strasnzie wygl康a.Czy Wy mia造軼ie te co podobnego???Co z tym robi???Jak na to zaradzi????Pozdrawiam buziaki
Stary 2007-07-24, 21:23   #1974
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
No w豉郾ie ja te zauwa篡豉m, 瞠 jak jestem posmarowana to co si nie mog tak opali.Ostatnio by豉m nad jeziorkiem si opala, wszyscy znajomi si opalili, kol瘸nka spiek豉 na raka, ch這pak na czekoladk, a ja praktycznie nica pisz w necie, 瞠 to nie ma znaczenia czy samoopalacz w trakcie opalania jest na ciele czy nie, a okazuj si, 瞠 nie jest tak. No trudno co zrobi...ale lubi si samoopala moim mleczkiem samoopalj帷ym sun ozon, chocia w sumie jak tak patrz na dziewczyny, naturalnie opalone to im strasznie zazdroszcz...najbardzi ej chcia豉bym mie opalon twarz ale co si posmaruj jakim kolwiek samoopalaczem nie otrzymuje wymarzonego efektu...a najgorsze jest to jak sobie nawyciskam i pu寬niej na t ran samoopalacz mocniej opala i to strasnzie wygl康a.Czy Wy mia造軼ie te co podobnego???Co z tym robi???Jak na to zaradzi????Pozdrawiam buziaki

mysle ze zeby temu zaradzic trzeba po prostu zakupic dobrze oczyszczajacy zel do mycia twarzy i przestac wyciskac...tak wiem ze to trudne bo ja sama czasem niemoge sie oprzec zeby nie wyciskac sobie wagrow... ale nie wyciskam...co prawda mi nigdy nie wchodzil samoopalacz w pory czy wagry wiec nie wiem ...moze zle rozsmarowywujesz ten samoop???

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Stary 2007-07-24, 21:31   #1975
Ahtaga
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 270

Ja sie samoopala豉m ostatnio ale do czasu a pojecha豉m na jeziorko Zbuntowa豉m sie i pomy郵a豉m sobie 瞠 pakowanie w sk鏎e ci庵le tych balsam闚, zdzieranie ich (nie m闚i帷 ju o zaciekach itp) b璠zie bardziej szkodliwe niz 3 dni opalania sie na sloncu (z filtrem). Teraz jestem opalona naturalnie i bardzo sie ciesze 瞠 po prysznicu moge i嗆 odrazu spa a nie p馧 godziny wsmarowywa w siebie co co na drugi dzie 鄉ierdzi
Ahtaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-24, 21:34   #1976
meri99
Wtajemniczenie

ja tez zazdroszcze innym dziewczyna pieknej opalenizny....zwlaszcza STOPY i NOGI......................oje j....boze ja bym chciala miec chociarz opalone nogi...i stopy:mdle je:

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Stary 2007-07-24, 21:37   #1977
Ahtaga
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 270

Cytat:
ja tez zazdroszcze innym dziewczyna pieknej opalenizny....zwlaszcza STOPY i NOGI......................oje j....boze ja bym chciala miec chociarz opalone nogi...i stopy:mdle je:
ja bym na Twoim miejscu opali豉 Nie wiem z jakich powod闚 sie nie opalasz ale podobno sk鏎a na nogach najwolniej sie starzeje
Ahtaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-25, 11:00   #1978
KENZO
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856

A ja jestem wsciek豉 akurat jak zmy豉m ca豉 opalenizne to pogoda sie zepsu豉 i ciagle pada deszcz wiec nie moge sie naturalnie opalic chyba sie bede musia豉 chociaz na kilka dni przeprosic z samoopalaczem
KENZO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-25, 13:17   #1979
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Cytat:
mysle ze zeby temu zaradzic trzeba po prostu zakupic dobrze oczyszczajacy zel do mycia twarzy i przestac wyciskac...tak wiem ze to trudne bo ja sama czasem niemoge sie oprzec zeby nie wyciskac sobie wagrow... ale nie wyciskam...co prawda mi nigdy nie wchodzil samoopalacz w pory czy wagry wiec nie wiem ...moze zle rozsmarowywujesz ten samoop???
Mam r騜ne 瞠le do mycia twarzy...ale zawsze jak pr鏏uje samoopalaczy to zawsze mocniej opala mijesce zranione.No spr鏏uje nie wydusza ale nie moge patrzec na pryszczaaha to mo瞠 by mog豉 mi poleci jakis 瞠l do mycia twarzy.畝den chyba samoopalacz nie dzia豉 na mojej twarzy... dlaczego???co mog zrobi 瞠by samoopalacz dawa intensywniejszy odcie???chyba b璠e musia豉 kupic polecany la roche posayale teraz musz wykorzysta dopiero co kupiony loreal sublime bronze.Pozdrawiam!!!
Stary 2007-07-25, 13:27   #1980
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
Mam r騜ne 瞠le do mycia twarzy...ale zawsze jak pr鏏uje samoopalaczy to zawsze mocniej opala mijesce zranione.No spr鏏uje nie wydusza ale nie moge patrzec na pryszczaaha to mo瞠 by mog豉 mi poleci jakis 瞠l do mycia twarzy.畝den chyba samoopalacz nie dzia豉 na mojej twarzy... dlaczego???co mog zrobi 瞠by samoopalacz dawa intensywniejszy odcie???chyba b璠e musia豉 kupic polecany la roche posayale teraz musz wykorzysta dopiero co kupiony loreal sublime bronze.Pozdrawiam!!!

ja polecic moge tylko 2...rewelacja w oczyszczaniu, 1 to SebaMed pianka do mycia twarzy gleboko oczyszczajaca (w aptece) @: to Bioderma Sebium zel w pompce do mycia twarzy,rownierz gleboko oczyszczajacy(rownierz w aptece)

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.