Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 69 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-08-31, 08:31   #2041
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21
Dot.: Opalamy si!!!!

Kenzo
nie mam jasnej karnacji, ale ciemniej te nie- taka 鈔ednia herbatnikowo -鄴速a kto mnie tm b璠zie w Turcji zna, a T-ta si nie wstydz. chc pierwszy raz w 篡ciu wyjecha i zacz帷 od bloado軼i- przynajmniej efekt ko鎍owy b璠zie bardziej widoczny a tak to zawsze wyje盥瘸豉m ju opalona i nikt nie chwali mojej 字鏚ziemnomorskiej opalenizny zamierzam si smarowa filtrem 20stk przepisowymi ilo軼iami, wi璚 daj sobie ok 2 dni na jaki 豉dny br您ik

P.S. Lorealka na w razie czego wezm, gdyby si czasem ju drugiego dnia trafi豉 fajn a wycieczka- wiadomo na zdj璚iach musz byc ju opalona

my郵a豉m po cichu 瞠by skoczy z 3 razy na solarium, ale ju sobie ten g逝pi pomys wybi豉m z g這wy... pocieszam si tym, 瞠 dzi瘯i unikaniu s這nka, solarium w tym roku nie wylaz mi jeszcze ani jeden nowy pieprzyk
Stary 2007-08-31, 10:25   #2042
Ash
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 470

podobno po solarium, tak samo jak i po samoopalaczu ciezko sie opalic naturalnym s這鎍em
Stary 2007-08-31, 10:34   #2043
KENZO
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856

Masz racje ze nkt nas tam niez zna, ja TZ tez oczywisice sie nie wstydze, zreszta tak jak mowi豉m ca豉 zime chodzi豉m blada i by這 ok, ale jedziemy ze znajomymi i to takimi ktore non stop chodza na solarium, uwielbiaja opalanie itd wiec na ich tle wyglada豉bym jak chora zreszta jakos g逝pio bym sie czu豉 gdyby woko這 by這 wiele pieknych dziewczyn z cudowna opalenizna a ja blada... wiem ze nie opali豉bym sie przez kilka dni, zwlaszcza na wysoki filtr, a buzi wogole nie zamierzam oplac
Ale jak mam chwile kryzysu to ogladam sobie fotki z pierwszych dni urlopu z tamtego roku , gdzie na plazy by豉m pieknie samoopalona i humor mi wraca

Ilonku co do zachowania ciag這sci to moim zdaniem balsam br您ujacy lub samoopalacz bedzie schodzi 豉dnie jesli nie bedziemy go naduzywac. W sumie te kosmetyki nie s逝za do nadania bardzo intensywnej opalenizny bo wtedy nie wygladaja juz naturalnie, natomiast jesli bedziemy go uzywac z umiarem ( tz nie smarowac sie codziennie) wlaczymy w to regularne, delikatne peelingi oraz mocne nawilzanie sk鏎y wtedy bedzie 豉dnie, subtelnie schodzi bez widocznych jasniejszych frabment闚 i zachowany ciaglosc aplikacji To tyle z moich doswiadczen, swoja droga to dziwia mnie te instrukcje producent闚 aby balsam闚 brazujacych uzywac codziennie bo wtedy nie ma mocnych aby samoopalacz schodzi rownomiernie, nawet jesli bedziemy robic regularne peelingi - pojawia sie gdzies jasniejsze parte. Moje zdanie jest takie aby sie samoopalac ale delikatnie, absolutnie nie zbyt czesto, wtedy napewno bedzie wszystko ok
KENZO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-31, 12:40   #2044
naked21
Wtajemniczenie

GG do naked21

hmm wiec jaki masz plan? bo rozumiem 瞠 wysmarowana tam pojedziesz, nastepnie b璠ziesz si opala na s這鎍u ... potem zrobisz peeling a opalenizna b璠zie pod spodem?? ja bym si tylko ba豉 plam i nier闚nego schodzenia opalenizny tubkowej...

ale rozumiem Cie, kiedy jedzie si w towarzystwie opalonych os鏏 nasz sk鏎a wygl康a jeszcze bladziej... my na szcz瘰cie po wielu problemach i ostrych zakr皻ach chcemy by sami, wi璚 pozostaje mi tylko opalony T obok hehe
p.s. mo積a spyta dok康 si wybieracie??
pozdrawiam

Edytowane przez naked21
Czas edycji: 2007-08-31 o 12:43 Pow鏚: dopisek
naked21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-31, 13:20   #2045
KENZO
Rozeznanie

Moj plan jest taki ze pojade juz samoopalona, ale delikatnie, tak zebym nie mia豉 problem闚 z brzydkim schodzeniem i plamami, bede sie opalac na wysoki filtr, a buzie zamierzam chronic wyjatkowo starannie ( bo po opalaniu m璚za mnie naczynka na twarzy a zbyt duzo pracuje nad nimi w ciagu roku zeby to zniszczyc opalaniem) wiec jestem pewna ze buzia sie nie opali wcale i to wlasnie buzie i szyje bede smarowac samoopalaczem - najprawdopodobniej z Lieraca- bo mam do niego zaufanie, wiem ze nie narobi mi plam itd i bedzie 豉dnie schodzi Wieczorem juz po baletach przed pojsciem spac bede smarowac sie samoopalaczem, ale cieniute鎥a warstwe wiec to bedzie tylko takie musniecie " s這nkiem" rano prysznic , zwyk造 balsam i filtr Mysle ze przez cieniutka warstwe samoopalacza jednak s這nko sie troche przebije i sie opale, jedziemy na 2 tyg wiec moze choc ciutke mnie z豉pie a jak nie to nie bede rozpaczac, w koncu i tak jak wrocimy do domu to juz bedzie jesien wiec nie potrzebna mi opalenizna a i sk鏎a bedzie zdrowa

Co do miejsca to mamy kilka typ闚- mamy znajomego ktory ma biuro podr霩y i zawsze nam wynajduje cos ciekawego mielismy jechac na Majorke ale nie wiem jak bedzie z pogoda w pazdzierniku Mojego TZ rodzice sa teraz na Rivierze Tureckiej dzwonili i bardzo im sie podoba wiec moze tam... jeszcze sie zastanawiamy bo tak jak pisa豉m wczesniej moj TZ nie lubi d逝gich lot闚 wiec musimy wybrac cos max do 5 h lotu, a mi jak na z這sc marzy sie Dominikana.... A wy gdzie planujecie?

Edytowane przez KENZO
Czas edycji: 2007-09-01 o 18:39
Stary 2007-09-01, 08:26   #2046
naked21
Wtajemniczenie

GG do naked21

KENZO to jest bardzo dobry plan, a przez dwa tygodnie na pewno si opalisz ja oczywi軼ie bu嶔 te b璠 traktowa samoopalaczem, bo szkoda mi cery.. w tym roku idziemy tylko 1 weselicho i to 20 pa寮ziernika, wi璚 i tak pewnie zbledn, a na t okazj wreszcie kupi sobie Shiseido i wysmaruj si ca豉

my w豉snie jedziemy na Rivier Tureck dok豉dnie do Alanyi, ka盥y kto tam by ze znajomych szczerze poleca no i od zawsze marzy豉m 瞠by odwiedzi Kapadocj mieli鄉y na Dominikan ale odradzono nam jecha tam wcze郾iej ni w listopadzie- mo積a trafi na deszcze i huragany poza tym opr鏂z bajecznych pla tam w zasadzie nic nie ma, za hotelami bieda wr璚z ub鏀two, strach si oddala.. za to polecono nam Brazyli i chyba w okresie Sylwestrowym tam zawitamy

dobra sorry za offtopa
Stary 2007-09-01, 18:53   #2047
KENZO
Rozeznanie

Naked jesli chodzi o Shiseido to daje naprawde 豉dny naturalny odcien, ale w sumie jak mam teraz por闚nanie do Loreala NutriBronze to mysle ze efekt jest bardzo zblizony jesli nawet nie 豉dniejszy Poza tym mozna stopniowac efekt a w przypadku Shiseido efekt po jednym razie jest juz dosc intensywny, ja osobiscie przerzuci豉m sie na Loreala, bardzo go polubi豉m dlatego tym razem to jego zabiore na wakacje, no chyba ze do tego czasu wyprobuje inne cudo Loreal to idea pod wzgledem koloru, nie robi plam, dosc 豉dnie schodzi, wogole nie smierdzi, jednak czuc go na sk鏎ze, niby nie jest ciezki i dobrze sie wcha豉nia a jednak spi mi sie w nim nieprzyjemnie... gdybym znalaz豉 cos czego nie czuc na sk鏎ze- co wch豉nia sie do zera a posiada reszte cech Loreala to by豉bym wniebowzi皻a Aha Shiseido jesli chodzi o wch豉nianie to jednak bije go na g這we ale tak sobie mysle ze moze to jest wlasnie ten efekt nawilzenia i niektorzy moze lubia taki delikatny film na sk鏎ze , wko鎍u samoopalacze w sprayu 豉dnie sie wch豉niaja a jednak zazwyczaj troche wysuszaja sk鏎e ... c霩, cos za cos...
Stary 2007-09-02, 17:31   #2048
ilonku
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
Talking Dot.: Opalamy si!!!!

KENZO musze zmiejszyc liczbe smarowan i zobaczymy co z tego bedzie... a ty jak sie smarujesz?co ile dni?
ilonku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-03, 21:06   #2049
KENZO
Rozeznanie

Ilonku ja smaruje sie z regu造 co dwa dni, ale zamierzam smarowac sie co trzy w miedzy czasie w豉czam peeling albo myje sie zelem z takim delikatnym pelingiem i opalenizna jest 豉dna tylko to smarowanie troche uzciazliwe, bo nie lubie zbytnio spac wysmarowana samoopalaczem ale czego sie nie robi by pi瘯nie wygladac
Stary 2007-09-04, 12:24   #2050
panna_prosperka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

ja nie biore zadnych tabletek na opalanie nie chodze na solarium, w lecie s這nko a w tym roku do tego dove summer glow tak瞠 na podtrzymanie opalenizny z wyjazdu.
Stary 2007-09-04, 12:52   #2051
Zuziunia
BAN sta造

Wiadomo軼i: 12 484

Cytat:
Napisane przez Ash Poka wiadomo嗆
podobno po solarium, tak samo jak i po samoopalaczu ciezko sie opalic naturalnym s這鎍em
Po solarium to ja o wiele szybciej sie opali豉m na naturanym sloncu, wr璚z spieklam.

A co ma samoopalacz do opalania, przeciez tylko warstwa rogowa sk鏎y brazowieje i jesli samoopalacz nie ma filtru to jak mozna sie nie oplic, przeciez logiczne ze na brazowej skorze od samoopalacza nie widac naturalnej opalenizny.
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-23, 20:49   #2052
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
GG do katarzynka-buziaczek

Dziewczyny a co s康zicie na temat samoopalacz sally hansen??w sprayu.Podobno efekt utrzymuje si 7 dni i nie brudzi ubra a podobo nadaje bardzo 豉dny ciemny kolr. Pozdrawiam
katarzynka-buziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-24, 14:29   #2053
naked21
Wtajemniczenie

GG do naked21

no i po urolpie a z samoopalaniem zrobi豉m tak:
stosowa豉m Lorealka ca貫 lato ale dzie przed wylotem wyk徙a豉m si pomijaj帷 peeling, 瞠by jaki tam kolorek zosta. na drugi dzie, ju b璠帷 w Turcji patrz a tu plama na plamie nie zosta這 mi nic innego jak zedrze "opalenizn" i zacz望 pla穎wanie...

wzi窸am ze sob dwoudziestke Garniera... pierwszego dnia praktycznie opalenizna niewidoczna drugiego bardzo bardzo jasna- o po這w ja郾iejsza ni po balsamach br您uj帷ych... reszta wczasowicz闚 z tego naszego przelotu ju br您owa, m鎩 T smaruj帷y si 10-tk tak samo, a ja.... potem kolejne 2 dni sp璠zilismy w autokarze jad帷 na wycieczk i zosta造 dwa ostatnie dni urlopu

wtedy postanowi豉m zgrzeszy kupilismy z T oliwk o faktorze a 2

wi璚 ostatnie dwa dni opali豉m si na pi瘯ny lekki br您ik, zero spalenizny czy czerwonej sk鏎y- chyba to s這nko s豉bo "bra這" hehe dosz豉m do wniosku 瞠 dwa dni na rok chyba takich szk鏚 mi nie narobi, a przynajmniej kilka tygodni b璠 si璚ieszy naturaln opalenizn i odsapn troszk od tych samoopalaczy

pozdrawiam
Stary 2007-09-24, 18:30   #2054
KENZO
Rozeznanie

Ciesze sie ze urlop sie uda Hmm ty chociaz widzia豉s po dw鏂h dniach jakas r霩nice w opaleniznie - ja po dw鏂h dniach nic bym nie zauwazy豉 A ja raczej nie bede grzeszyc bo mi opalenizna naturalna i tak bardzo szybko schodzi a poza tym jak wroce to i tak bedzie juz zimno wiec za duzo cia趾a nie bedzie widac Od jakiegos czasu z powodzeniem uzywam samoopalacza Avene - jest fajny bo moge go stosowac znacznie rzadziej niz balsam br您ujacy nadaje 豉dny naturalny kolor i super sie wch豉nia, po chwili sk鏎a jest nawilzona ale w dotyku zupe軟ie sucha wiec spokojnie mozna sie ubrac czy isc spac

Nie wiem jak wy dziewczyny ale ja chetnie skonczy豉bym juz sezon samoopalaczowy bo choc lubie sk鏎e po samoopalaczu to jednak stosowanie go jest bardzo uci您liwe, czasem marze aby tylko wzi捷c d逝ga kapiel, wetrzec slicznie pachnacy balsam i nie martwic sie o peeling, brzydkie schodzenie czy smarowanie kolejnej warstwy br您era
Stary 2007-09-24, 19:15   #2055
Vibeska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 984
GG do Vibeska

Witam
Ja te si samoopalam. Przez ca貫 lato towarzyszy mi balsam br您uj帷y i krem Dove.
Mam jasn karnacj i teraz na sezon zimowy zakupi豉m dwa produkty Clarinsa:
Jeden w 瞠lu: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2521
I drugi w kremie:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5171

Na raize u篡wam tego w 瞠lu ale nie jestem zadowolona
Prawie go nie wida.
Daje tak delikatny efekt 瞠 chyba nawet krem Dove do twarzy br您uje intensywniej.
Zobaczymy jak ten w kremie sie spisze.
Stary 2007-09-24, 19:27   #2056
naked21
Wtajemniczenie

GG do naked21

no ja niestety nie豉dnie wygl康am bez opalenizny, wi璚 ca豉 zim b璠 si mazia samoopalaczami, balsamami itp... z roku na rok wchodz na rynek coraz to lepsze produkty ku mojej rado軼i... ju wol si m璚zy z tymi wszystkimi peelingami, g帳kami i smarowankami co wieczor niemal ni by blada. najlepsze jest to 瞠 smaruj zim tylko te odkryte miejsca czyli same d這nie, dekolt i szyj, wi璚 kiedy stoj nago przed lustrem umieram ze 鄉iechu

Avene jeszcze nie przerabia豉m, ale mo瞠 z czasem...

KENZO je郵 豉dnie Ci w blado軼i, to pewnie nie ma co nsi m璚zy. ja niestety musz... czego si nie robi dla urody
Stary 2007-09-24, 20:45   #2057
Ash
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 470

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Poka wiadomo嗆
Po solarium to ja o wiele szybciej sie opali豉m na naturanym sloncu, wr璚z spieklam.

A co ma samoopalacz do opalania, przeciez tylko warstwa rogowa sk鏎y brazowieje i jesli samoopalacz nie ma filtru to jak mozna sie nie oplic, przeciez logiczne ze na brazowej skorze od samoopalacza nie widac naturalnej opalenizny.
ale jak samoopalacz zejdzie, to naturalna opalenizna powinna zostac, a nie zostaje

co do problemu bladosci por jesienn i zimow - ostatnio si nie smarowa豉m i bez makijazu wygl康am jak trup. no i chyba znow zaczne, tylko, ze teraz przydaloby sie kwasic, bo cere mam niestety troche problematyczn. No i co tu zrobic, zeby miec kolor skory jak zywy czlowiek i gladka cere, jak po kwasach?
Stary 2007-09-26, 13:55   #2058
ewunia2
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 275

Ja do cia豉 zakupi豉m dove do jasnej karnacji , ramiona, r璚, dekold , szyja 郵icznie opalone, na twarz u篡wam chusteczek ozon sun - bardzo ekonomicznie wychodzi bo one s bardzo nas帷zone wi璚 dziel jedn a na 4 cz窷ci i mam 豉dnie opalon twarz. No ale smrodu DHA nie umiem znie嗆, a mnie mdli i jest mi nie dobrze od niego jest tak intensywny. Wi璚 jak je sko鎍z kupi chusteczki daxa. W pa寮zierniku mam uroczysto嗆 rodzinn i sukienke bez rami帷zek wi璚 trenuj bo na solarium na pewno nie p鎩d.St康 moje pytanie dziewczyny jak dajecie sobie rad z plecami?????macie jaki patent????jak je opali???pomaga wam kto????
Stary 2007-10-08, 10:23   #2059
naked21
Wtajemniczenie

GG do naked21

ewaunia2 ja pr鏏uj sama sobie radzi i smaruj tyle ile dosi璕n

mam do Was dziewczynki pytanie- za 2 tygodnie id na wesele, turecka opalenizna blednie i jednak b璠 musia豉 czym j wspom鏂- tym bardziej 瞠 sukienk mam bez rami帷zek a opala豉m si w stroju i wida nieestetyczne bia貫 paski na dekolcie

szperaj帷 w KWC zainteresowa mnie koloryzuj帷y Loreal z drobinkami wcze郾iej smarowa豉m si zwyk造m Lorealem i by豉m w miar zadowolona z efektu, troszke odstrasza intensywny smrodek

uzywa造軼ie tego koloryzuj帷ego?? jakie wra瞠nia??
Stary 2007-10-08, 10:43   #2060
_magdzia_
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 032

A jak sobie radzicie z r瘯ami? Bo ja zawsze smaruj帷 si r騜nymi balsamami opalaj帷ymi mam mam d這nie bia貫 a r璚 ciemniejsze. Jakbym bluzeczk jak捷 za這篡豉 Mam nadziej 瞠 wiecie o co chodzi
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-08, 10:47   #2061
Zuziunia
BAN sta造

Wiadomo軼i: 12 484

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Poka wiadomo嗆
A jak sobie radzicie z r瘯ami? Bo ja zawsze smaruj帷 si r騜nymi balsamami opalaj帷ymi mam mam d這nie bia貫 a r璚 ciemniejsze. Jakbym bluzeczk jak捷 za這篡豉 Mam nadziej 瞠 wiecie o co chodzi
Zle rozsmarowujesz, pewnie myjesz r璚e a potem nie wyci庵asz kremu na d這nie (po umyciu juz r彗)
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-08, 10:52   #2062
AngelOfDestiny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

Gzie mo積a kupi takie chusteczki opalaj帷e?
AngelOfDestiny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-08, 11:49   #2063
_magdzia_
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 032

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Poka wiadomo嗆
Zle rozsmarowujesz, pewnie myjesz r璚e a potem nie wyci庵asz kremu na d這nie (po umyciu juz r彗)
Pr鏏owa豉m par razy ale potem mi zostaj ciemne plany mi璠zy palcami Chyba pozostaje mi solarium
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-08, 14:59   #2064
sylwiani
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 140

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka wiadomo嗆

Nie wiem jak wy dziewczyny ale ja chetnie skonczy豉bym juz sezon samoopalaczowy bo choc lubie sk鏎e po samoopalaczu to jednak stosowanie go jest bardzo uci您liwe, czasem marze aby tylko wzi捷c d逝ga kapiel, wetrzec slicznie pachnacy balsam i nie martwic sie o peeling, brzydkie schodzenie czy smarowanie kolejnej warstwy br您era
ja sko鎍zy豉m z samoopalaniem, jestem zbyt leniwa
na solark te si nie zdecyduj, bo szkoda mi sk鏎y
a 瞠 jestem blada? wi瘯szo嗆 os鏏 w naszym kraju jest blada z natury i sporo tej natury nie poprawia, wystarczy si rozejrze
nie m闚i, 瞠 nigdy nie u篡wam samoopalacza, ale robi to rzadko
tak naprawd, to uwa瘸m, 瞠 jestem pi瘯na, a moja jasna karnacja tylko to podkre郵a
Stary 2007-10-08, 15:15   #2065
green.eyed
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 546

Cytat:
Napisane przez sylwiani Poka wiadomo嗆
tak naprawd, to uwa瘸m, 瞠 jestem pi瘯na, a moja jasna karnacja tylko to podkre郵a

Ja mam identyczne podej軼ie do sprawy. A co!
Stary 2007-10-09, 08:57   #2066
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez green.eyed Poka wiadomo嗆

Ja mam identyczne podej軼ie do sprawy. A co!
witaj w klubie
Stary 2007-10-09, 14:48   #2067
ewunia2
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 275

Cytat:
Napisane przez AngelOfDestiny Poka wiadomo嗆
Gzie mo積a kupi takie chusteczki opalaj帷e?
Ja chusteczki ozon sun kupuj w rosmanie a daxa u mnie w hurtowni kosmetycznej , kosztuj jedynie 1,40 /szt. ale co z tego jak mi twarzy nie opalaj i zdecydowanie wol te z ozon. Za to na r璚 te z daxa s super , d這nie mia豉m jak po "egipcie".
Stary 2007-10-09, 22:04   #2068
green.eyed
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 546

Cytat:
Napisane przez sylwiani Poka wiadomo嗆
witaj w klubie
A dzi瘯owa, dzi瘯owa, mi這 mi
Ja to w og鏊e jako nie mog si przekona do samoopalaczy - mia豉m Holiday Skin Johnsona to mi sie kolor nie podoba i odda豉m p馧 opakowania, potem kupi豉m mleczko L'oreala, postawi豉m na p馧ce i sobie tak le篡 nietkni皻e...
Chyba jaka dziwna jestem (a tak naprawd to za leniwa na to)

Edytowane przez green.eyed
Czas edycji: 2007-10-09 o 23:09
green.eyed jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-10, 08:57   #2069
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez green.eyed Poka wiadomo嗆
A dzi瘯owa, dzi瘯owa, mi這 mi
Ja to w og鏊e jako nie mog si przekona do samoopalaczy - mia豉m Holiday Skin Johnsona to mi sie kolor nie podoba i odda豉m p馧 opakowania, potem kupi豉m mleczko L'oreala, postawi豉m na p馧ce i sobie tak le篡 nietkni皻e...
Chyba jaka dziwna jestem (a tak naprawd to za leniwa na to)
mnie zniech璚a konieczno嗆 ci庵貫go obskrobywania si z resztek samoopalacza, a p騧niej czekanie a si wch這nie samoopalacz
Stary 2007-10-10, 09:54   #2070
AngelOfDestiny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

Polecam Dove Summer Glow. Pi瘯na, bardzo naturalna opalenizna, szybko sie wch豉nia i r闚nomiernie schodzi. Pieknie pachnie!
AngelOfDestiny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.