Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 7 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-23, 23:20   #181
Sandija
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a
Dot.: Opalamy si!!!!

Ja zrobi豉m chwile przerwy od Ewelinki i od niedzieli maziam si Kolastyn.
Jestem w g貫bokim szoku - moje aminokwasy go pokocha造, pachnie na mnie najczystszym kokoskiem bez domieszki DHA
No a nat逝szcza/nawil瘸 jak szalone i w dodatku szybko si wch豉nia (raport Te瞠ta, obiekt obserwacji: ja)
Po pierwszym u篡ciu zero efektu, nast瘼nego dnia jak si pomazia豉m - ju lepiej, teraz, po kilku u篡ciach jestem delikatnie opalona, podoba mi si
Nie opala tak szybko jak Ewelinka, nie pomara鎍zuj jak Sopot,jest delikatny, akurat na opalanie si na szybcika, jak nie mam czasu na dok豉dne smarowanie i czekanie po godziny na wch這ni璚ie.
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-24, 08:20   #182
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158

Ja kupi豉m Dove do ciemnej karnacji. Po pierwszym smarowaniu jestem zadowolona. Sk鏎a wyra幡ie ciemniejsza, ale nie tandetnie B璠 stosowa na zmian z Garnierem, kt鏎ego uwielbiam po prostu
Stary 2006-05-24, 09:25   #183
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

swietny w徠ek!!!!!!!!!!!!!

po przejrzeniu ca貫go dzis kupuj garniera i za pare dni opisz wam wra瞠nia

Do twarzy u篡wam samoopalacza EVELINE i jest 鈍ietny -pachnie jabuszkiem zamioast DHA

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-24, 11:36   #184
Wojtusia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 456

Cytat:
Napisane przez Contax
Mnie niestety w balsamach br您uj帷ych i samoopalaczach uczula DHA.
Rozumiem. Ja nie wiem czy mnie uczulaj samoopalacze, bo posmarowa豉m nogi samoopalaczem tym sprayem Nivea, i mam straszn wysypk na nogach (tj, pokrzywk) i nie wiem, czy to od samoopalacza czy po prostu od czego innego, bo teraz mam straszn alergi codziennie i 瘸dne tabletki mi nie pomagaj. Dodam, 瞠 na dekolcie, r瘯ach, buzi smarowa豉m si samopalaczem Avene i wysypki nie mam. No mo瞠 ma陰 na r瘯ach. Matko jak ja nie nawidze alergii!!!!! No nie da si wytrzyma.
Wojtusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-24, 15:19   #185
Nati02
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 322
Wpisy w blogu: 1

Moje pierwsze wrazenia po evelince (3 uzycia):
- gdy sie poce, kolor schodzi ze mna (kilka godzin po ostatniej aplikacji), a ze poce sie intensywnie (intensywnie cwicze ) to nie jest to zbyt piekne...
- jakos zbytnio mnie nie zabr您owi豉- bynamniej nie widze zadnych efektow procz tych drobinek, ktore ladnie wygladaj
- jest wydajny
- nie robi smug, ani innych zaciekow
- nie smierdzi jak ziaja
Stary 2006-05-24, 15:26   #186
Debora86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65

A ja zaopatrzyma si w samoopalacz LRP i balsam garniera.Wczoraj posmarowa豉m la rochem buzie i szyje i jestem bardzo zaskoczona bo to pierwszy samoopalacz kt鏎e da tak intensywn samoopalenizne Kolor taki brzoskwiniowy(nawet fajny,豉dniejszy od innych samooplaczy ale szkoda ze nie wpada bardziej w br您).jestem w ciapkach ale jestem sama sobie winna bo nie zrobi豉m wczesniej peelingu ( a nask鏎ek mi sie przeciez z逝szcza przy izotrexie). Zapach fajny. Jestem zadowolona,wart jest swojej ceny.Mama spojarza豉 przed chwilk na mnie i powiedzia豉 ze wreszcie sie troche opali豉m Dzisiaj bede pr鏏owa garniera na cia趾o.juz sie nie moge doczekac.Troche smiesznie wygl康am z opalon buzi i jasnymi ramionami ;p
Debora86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-24, 16:04   #187
marta_v
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266

hmmm ja juz sama nie wiem ktory kupicchce miec ciemny kolorek skory,jakbym wroci豉 z wakacji ,ktory najmocniej brazowi??J&J,Dave czy evelinka??aha a co z twarz, mam cere t逝st,z bliznami po tradziku i przebarwieniami,stosuje skinoren i chcialam sie zapytac czy warto kupowac sobie jakis samoopalaczyk do twarzy czy nie ma sensu,bo skinoren chyba wybiela prawda,a jak tak to jaki,zeby nie zatyka porow??
marta_v jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-24, 16:44   #188
Alchemiczka :D
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 298

Kusicielki jedne! Zakupi豉m dzi dzieki Wam Eveline SPA B璠 go dzi testowa.

Na razie jestem opalona Sopotem Ziaji (tym w starym opakowaniu), opalenizna jest taka brazowo-pomara鎍zowa, ale wygl康am w niej ca趾iem 豉dnie. Opalone mam nogi oraz ramiona i d這nie (wierzch, sp鏚 mam naturalnie pomara鎍zowy od betakarotenu zawartego w Klarinie). Dekold i szyja jest mleczna i nie zamierzam (p鏦i co) br您owi tych okolic, poniewa jak na razie moja cz窷ciowa opalenizna wygl康a naturalnie.

Za Eveline da豉m 11,35 z (w innym sklepie pani mia豉 za 12,60 z). Dzi wielkie testowanie
Stary 2006-05-24, 17:05   #189
Dolly
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 812
GG do Dolly

ja sie wczoraj wysmarowa豉m Lirene br您uj帷o uj璠rniaj帷ym i powiem ze wida opalenizne

fakt 瞠 smrodek jest i brudzi ale i tak go lubie

tylko po nim widze opalenizne ju po jednej aplikacji
Dolly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-24, 17:17   #190
agabil1
nabija na KOPI kopist闚.
okrutnica jaka...

Wiadomo軼i: 37 291
Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

testuj nowego Garniera od kilku dni ale chyba podaruj go te軼iowej-uczuli mnie
Chyba pozostan przy sprawdzonym J&J cho nie ukrywam 瞠 kusi mnie niezmiernie nowy Dove

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-24, 18:04   #191
malgomalgo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

witam wszystkie samoopalajace si!

ja takze tego lata stawiam na filtry i br您owienie sie samoopalaczami, bo jednak ciezko latem zrezygnowac z pieknie opalonego ciala...
moim dotychczasowym faworytem wsrod samoopalaczy jest Nivea Sun Touche, na moim ciele daje w miare 陰dny kolor i trudno mi sie nim nierowno wysmarowac, wiec jesli o to chodzi jest naprawde super!
jednak z powodu zapachu hm... powiedzmy typowego, szukam dalej

Musze przyznac ze narobi造軼ie mi ochoty na ten Dove i na Evelline, co do tego drugiego to potwierdzam plotke- jest aktualnie w netto
malgomalgo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-24, 19:56   #192
marta_v
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266

odpowie ktos na moje pytanko
marta_v jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-24, 20:09   #193
vretka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 095
GG do vretka

Pomy郵e, 瞠 trafi豉m na ten w徠ek dopiero dzisiaj. A sta這 si tak dlatego, 瞠 po przeczytaniu tytu逝, stwierdzi豉m 瞠 baby powariowa造 Niby takie filtro- i kwasomaniaczki, a s這neczka im si zachciewa

Moj przygod z samoopalaczami i kremami br您uj帷ymi w豉軼iwie dopiero zaczynam. Po tym, jak kilka lat temu wysmarowa豉m si Sopotem Ziaji i m鎩 kolega z 豉wki stwierdzi, 瞠 co strasznie 鄉ierdzi, a potem doszed do wniosku, 瞠 to ja (nie wiem komu by這 bardziej g逝pio, mnie czy jemu ) postanowi豉m pok堯ci si ze wszelkimi tego rodzaju kosmetykami. Szczerze m闚i帷 nie mia豉m poj璚ia, 瞠 w豉郾ie tak dzia豉 DHA. Niby czu豉m, 瞠 po軼iel "dziwnie pachnie", jednak b造skotliwo軼i si nie wykaza豉m i nie dosz豉m do tego, co mnie tak zasmradza

Jaki czas temu postanowi豉m przeprosi si z br您erami i zainwestowa豉m w Golden Skin FlosLeku. Nie zachwyci mnie jednak. Wprawdzie smrodek samoopalaczowy nie jest tak intensywny jak w Sopocie, jednak wed逝g mnie jest wyczuwalny. Kolor podoba mi si. Porobi豉m sobie troch smug (bior jednak win na siebie, jako 瞠 pocz徠kuj帷a jestem ), jednak idzie mi coraz lepiej

W poniedzia貫k kupi豉m J&J i p鏦i co jestem zadowolona. Nie wyczuwam DHA, jednak nie wiem czy nie jest to spowodowane nieco zatkanym nosem. Pou篡wam go troch i za jaki czas zdam bardziej wyczerpuj帷 relacj. Nie wiem tylko czy b璠zie potrzebna, s康z帷 po popularno軼i tego kosmetyku
Stary 2006-05-24, 20:27   #194
Dolly
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 812
GG do Dolly

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
A co on takiego ma w sk豉dzie, 瞠 masz uczulenie? Bo ja to straszna alergiczka jestem i wol si o wszystko wypyta
uczulenie mam na t firme od urodzenia niestety... a na co to nie mam poj璚ia

Cytat:
Napisane przez agabil1
testuj nowego Garniera od kilku dni ale chyba podaruj go te軼iowej-uczuli mnie
Agu, a poza tym ze Ciebie uczuli to fajny jest? jak kolorek i zapaszek?
Dolly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-24, 20:42   #195
Zadomowienie

Dziewczyny chcia豉m Was ostrzec. By豉m dzi w drogerii i obejrza豉m wszystkie kosmetyki z Ziaji, kt鏎e maj na celu sztucznie opali cia趾o.

W ka盥ym kosmetyku wyst瘼uje Polyacrylamide. Zar闚no w obu kremach br您uj帷ych do twarzy ("relaksuj帷y" i ten drugi "przeciw zmarszczkom"), obu balsamach br您ujacych do cia豉("relaksuj帷y" i ten drugi "uj璠rniaj帷y"), jak i w samoopalaczu do twarzy.

Sama aktualnie stosuj balsam brazuj帷y Ziaji z serii Sopot, z tym, 瞠 on jest w starym opakowaniu, jeszcze zanim Ziaja "ulepszy豉" swoje produkty. W moim balsamie Ziaji, nie ma Polyacrylamidu, jednak w tych "ulepszonych" ju jest.

Kolejny przyk豉d jak to "ulepszanie" przez firmy kosmetyczne swoich produkt闚 sprawia, ze preparat jest gorszy ni by
Stary 2006-05-24, 20:57   #196
vretka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 095
GG do vretka

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Dziewczyny chcia豉m Was ostrzec. By豉m dzi w drogerii i obejrza豉m wszystkie kosmetyki z Ziaji, kt鏎e maj na celu sztucznie opali cia趾o.

W ka盥ym kosmetyku wyst瘼uje Polyacrylamide. Zar闚no w obu kremach br您uj帷ych do twarzy ("relaksuj帷y" i ten drugi "przeciw zmarszczkom"), obu balsamach br您ujacych do cia豉("relaksuj帷y" i ten drugi "uj璠rniaj帷y"), jak i w samoopalaczu do twarzy.

Sama aktualnie stosuj balsam brazuj帷y Ziaji z serii Sopot, z tym, 瞠 on jest w starym opakowaniu, jeszcze zanim Ziaja "ulepszy豉" swoje produkty. W moim balsamie Ziaji, nie ma Polyacrylamidu, jednak w tych "ulepszonych" ju jest.

Kolejny przyk豉d jak to "ulepszanie" przez firmy kosmetyczne swoich produkt闚 sprawia, ze preparat jest gorszy ni by
Mam nadziej, 瞠 m鎩 brak wiedzy nie zostanie uznany za ignorancj i zapytam Co to jest Polyacrylamidu, z czym to si je i dlaczego wzbudza takie emocje?
Stary 2006-05-24, 22:05   #197
mckabi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 115
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Kusicielki jedne! Zakupi豉m dzi dzieki Wam Eveline SPA B璠 go dzi testowa.
Alchemu, ja te w豉郾ie dzisiaj zakupi豉m Evelink
mckabi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-24, 22:21   #198
Erato
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 343

vretka, polyacrylamid to sk豉dnik kosmetyk闚 "podejrzewany" oo rakotw鏎czo嗆. Nie ma 瘸dnych w豉軼iwo軼i piel璕nacyjnych, dodaje si go tylko 瞠by "sterowa" konsystencj kremu. og鏊nie rzecz bior帷 chemiczne paskudztwo ktore w kremie do niczego nie jest potrzebne, a d逝gotrwale u篡wane mo瞠 zaszkodzi sk鏎ze Niestety wiele firm wci捫 pakuje go do swoich krem闚, np. bardzo cz瘰to Eris, ale jest te w nowej serii Miraculum do cery naczynkowej (dlatego nie kupi豉m kremu). A 瞠by nie by這, 瞠 tylko polskie firmy tak grzesz, to podam przyk豉d niemal kultowego kremu Ystheal Avene - pe軟o tam dziwnych rzeczy, poliacrylamid, paraffinum liquidum, tr鎩glicerydy. I to w wersji dla mieszanej cery
Erato jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-25, 09:06   #199
Iwonna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 100

Kt鏎ym Eveline si zachwycacie, kremem czy balsamem (jedno w pude趾u, drugie w tubie) Te chcia豉m kupi, ale nie wiem kt鏎y, na KWC maj podobne opinie. A czy kto u篡wa Dove dla jasnej sk鏎y? Bo J&J do jasnej nie sprawdzi si na mnie niestety.
Iwonna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-25, 09:10   #200
Kate30
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 314

Evelinka w pude趾u .
Kate30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-25, 09:15   #201
Iwonna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 100

Cytat:
Napisane przez Kate30
Evelinka w pude趾u .
Dzi瘯i A dlaczego w pude趾u, a nie w tubce?
Iwonna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-25, 09:34   #202
adzia2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 341

W豉郾ie testuj samoopalacz w 瞠lu Flosleku. Jak na razie wydaje si naprawd fajny, 豉dnie pachnie, nie zrobi造 si zacieki, kolor wyszed naturalny i co dziwne nie 鄉ierdzi, a na mojej sk鏎ze wszystkie tego typu kosmetyki powoduj taki nieprzyjemny smrodek, nawet krem Eveline, kt鏎y poza tym zapachem bardzo mi si podoba.
adzia2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-25, 14:27   #203
Zadomowienie

Talking Dot.: Opalamy si!!!!

Mia豉m zamiar oszcz璠za... no w豉郾ie mia豉m zamiar ale nie wysz這

Wesz豉m dzi do Tesco, 瞠by zrobi zakupy wg karteczki i tak "niechc帷y" posz豉m na stoisko z kosmetykami. Partrze i oczom nie moge uwierzy: J&J HS do sk鏎y normal to dark skin w cenie 9,99 z Przypomnia豉m sobie zaraz, 瞠 wczoraj w jednej drogerii widzia豉m go za 15,99 z, za w innym sklepie kosmetycznym za 13 z. Nie no, takiej okazji nie mog豉m przegapi i ... kupi豉m.

Tylko kurcze teraz mam w domu a 3 balsamy br您uj帷e: 3/4 opakowania Sopotu ziaji, wczoraj napocz皻a Evelinka SPA (krem w pude趾u) i J&J HS do sk鏎y ciemnej. Z tej mnogo軼i nie wiem teraz czego u篡wa

Typowy chomik ze mnie Dziewczyny pocieszcie mnie, czy Wy te macie po kilka balsam闚, czy te grzecznie zu篡wacie jeden, a potem kupujecie drugi?
Stary 2006-05-25, 14:33   #204
Opiumalfa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 839

alchemiczko, kiedys by豉m niesamowitym chomikiem,ale teraz wszystkiego pozby豉m sie na targowisku bo mnei zacze這 to meczyc. no i teraz mam jeden samoopalacz clarins i jeden brazujacy- nivea( baaardzo sredni) ale chce go skonczyc i wtedy kupi Dove nadmiar produkt闚 mnie denerwuje dlatego wol mie jeden, choc wiem ze to czasem trudne mam tak niestey z balsamami zwyk造mi
ps:czy chusteczki LPR samoopalajace mozna kupi na sztuki, ile taka kosztuje?jest w aptekach czy kiepsko?
Opiumalfa jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-25, 15:05   #205
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
alchemiczko, kiedys by豉m niesamowitym chomikiem,ale teraz wszystkiego pozby豉m sie na targowisku bo mnei zacze這 to meczyc. no i teraz mam jeden samoopalacz clarins i jeden brazujacy- nivea( baaardzo sredni) ale chce go skonczyc i wtedy kupi Dove nadmiar produkt闚 mnie denerwuje dlatego wol mie jeden, choc wiem ze to czasem trudne mam tak niestey z balsamami zwyk造mi
ps:czy chusteczki LPR samoopalajace mozna kupi na sztuki, ile taka kosztuje?jest w aptekach czy kiepsko?
Dzi瘯i za rad, faktycznie jak mi co nie b璠zie pasowa to wystawie na Targowisku

Zapomnia豉m we wcze郾iejszym poscie opisa wrazenia z wczorajszej, pierwszej aplikacji Evelnki br您ujacej.

Plusy:
- 鈍ietna konsystencja, 豉two jest r闚nomiernie rozsmarowa ten krem na ciele,
- pi瘯nie pachnie na mnie przez ca造 czas, w og鏊e nie czu豉m samoopalaczowego smrodka,
- szybko si wch豉nia w cia這 i nie ubrudzi mi pi瘸mki,
- nawil瞠nie utrzymywa這 si a do rana, a poza tym, to dalej czuj, ze sk鏎a jest g豉dka ,
- bardzo przyst瘼na cena .

Minus闚 na razie nie widz, je郵i za chodzi o br您owienie, to zauwa篡豉m, 瞠 ta "ziajkowa pomara鎍zka" zblad豉 ciutk na korzy嗆 jasnego br您u.

Dzi wypr鏏uj HS J&J (a jak瞠, musz go sprawdzi ). I co mi si wydaje, 瞠 b璠 stosowa na zmian J&J z Evelink, a Ziajke od czasu do czasu, by japowoli zu篡 i jednocze郾ie nie by pomara鎍zow
Stary 2006-05-25, 15:26   #206
Sandija
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Alchemiczko, chyba ka瘸 z nas ma po kilka br您ownik闚, tak samo jak filtr闚
U mnie aktualnie znajduje si Ewelinka, Kolastynka i Biledenda
Kolastynk maziam si kilka dni i jestem pi瘯nie opalona i nawil穎na, jeszcze 瘸dne br您uj帷y balsamik mnie tak nie nawil瘸, cudo
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-25, 16:18   #207
mckabi
Zadomowienie

Alchemiczko, ja Evelink te kupi豉m za 9,9zl ale w netto
Stary 2006-05-25, 16:27   #208
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Ale mi narobi造軼ie ochoty na tego Eveline

Czy ma kto por闚nanie kremu do twarzy HS i Garniera-sk鏎a mu郾i皻a s這鎍em?
HS mnie szczypie w twarz, a ja naczynkowiec, wi璚 zaczynam si obawia
Czy Garnier te podszczypuje, jaki jest w u篡ciu, jaka r騜nica w odcieniu?
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-25, 17:14   #209
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mckabi
Alchemiczko, ja Evelink te kupi豉m za 9,9zl ale w netto
Ja za Evelink zap豉ci豉m 11,35 z, za na J&J HS zap豉ci豉m 9,99 z. A jakie s Twoje wrazenia po pierwszej aplikacji?
Stary 2006-05-25, 17:26   #210
mckabi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Ja za Evelink zap豉ci豉m 11,35 z, za na J&J HS zap豉ci豉m 9,99 z. A jakie s Twoje wrazenia po pierwszej aplikacji?
Jeszcze si nie smarowa豉m. W moim domu jest teraz tak zimno, 瞠 od razu po prysznicu zak豉dam szlafrok i biegn do pokoju pod ko責erk Chyba bym zamarz豉 jakbym mia豉 si smarowa balsamem i to jeszcze d逝go i dok豉dnie, 瞠by nie powsta造 smugi....brrrrrr. Jak zrobi si troch cieplej to wypr鏏uj, na razie i tak nie ma jak pokazywa opalenizny No chyba 瞠 T-towi A kupi豉m, bo zosta造 tylko 3 s這iczki i ba豉m si, 瞠 wykupi.
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.