Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 71 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-22, 23:44   #2101
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307
Dot.: Opalamy si!!!!

Oboj皻nie, mo瞠 by PW Z g鏎y dzi瘯uj Ja si tak do henny na w這sy przymierzam z kilka miesi璚y, ale mam stresa, 瞠 wyjdzie rudy
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-22, 23:47   #2102
Ash
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 470

Cytat:
Napisane przez chooomik Poka wiadomo嗆
Odno郾ie henny to nie wiem co ci poradzi - wiem 瞠 henna do ciala jest zazwyczaj lepszej jako軼i ni ta do w這s闚, a co za tym idzie jest dro窺za i w skr鏂ie si j okre郵a jako BAQ (Body Art Quaility Henna). Ja u篡wa豉m tej do w這s闚, bo jak to ja - henny do w這s闚 zawsze mam zapas, a nie chcia豉m czeka na t do cia豉. Wi璚 nie wiem co doradzi....

Czarne myd這 owszem u篡wa豉m - jest w KWC:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...avon-noir.html
dzieki za linka, zupelnie nie pomyslalam, ze te mydelka moga byc na kwc
Stary 2007-10-23, 13:55   #2103
Kimberley
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Ash , zam闚i豉m t: http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1013, tak na pr鏏.
Chomiku , mam nadziej, 瞠 w ko鎍u si kto odezwie do mnie z tego sklepu!, naturalnie po testach zdam realcj
Stary 2007-10-23, 14:16   #2104
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

heh niez造 pomys z t henna pierwszy raz s造sz o takim sposobie samoopalania
Stary 2007-10-23, 19:58   #2105
carolinascotties
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 705
Dot.: Solarium? Samoopalacz? Czy balsam br您uj帷y?

HELP prosz o wsparcie w tym w徠ku -

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...115152&page=36
Stary 2007-10-23, 22:44   #2106
Ash
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 470

Cytat:
Napisane przez Kimberley Poka wiadomo嗆
Ash , zam闚i豉m t: http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1013, tak na pr鏏.
ja zam闚i豉m jednak t do cia豉 szkoda tylko, ze buzi nie samoopale, bo zacz窸am niedawno nowy sezon kwasowy
Stary 2007-10-24, 01:14   #2107
chooomik
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 776
GG do chooomik

Cytat:
Napisane przez Ash Poka wiadomo嗆
ja zam闚i豉m jednak t do cia豉 szkoda tylko, ze buzi nie samoopale, bo zacz窸am niedawno nowy sezon kwasowy
Kurcze Ash twojej opinii jestem najbardziej ciekawa, w 篡ciu nie mia豉m henny do cia豉 w r瘯ach. Konieczno daj zna jak posz這. Ja tez jak co jesie intensywnie my郵 nad kwasami, ale nic to przyjdzie i na to czas, p鏦i co pociesz si jeszcze 豉dnym kolorkiem na facjacie.

Jak widz sklep si odezwa - chyba ca豉 Polska siedzi na wiza簑

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-24, 06:32   #2108
Vibeska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 984
GG do Vibeska

Cytat:
Napisane przez chooomik Poka wiadomo嗆
Jak widz sklep si odezwa - chyba ca豉 Polska siedzi na wiza簑
A dziwne, sk康 niby sklep wiedzia 瞠 my tu gadu gadu o hennie?
Stary 2007-10-24, 09:28   #2109
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 590

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Poka wiadomo嗆
HELP prosz o wsparcie w tym w徠ku -

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...115152&page=36
Karolina, nie ma sensu walczy z wiatrakami.
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-24, 13:25   #2110
carolinascotties
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 705

masz racj L_V...

cz這wiek niepotrzebnie si wypala... a jest tyle innych, wa積ych spraw

ma造 - OT - je郵i ktos z Was potrafi redagowa pisma urz璠owe - prosimy o pomoc - chodzi o pismo,w kt鏎ym wyrazimy nadziej na surow kar dla morderc闚 nied德iadka z TatrzanskiegoParku Narodowego
-w徠ek-

Stary 2007-10-24, 13:46   #2111
chooomik
Rozeznanie

GG do chooomik

to chyba nie do mnie pytanie

Stary 2007-10-24, 13:50   #2112
_dAria86
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86

dziewczyny podpowiecie??

ktory samoopalacz wybrac??
1.
Lancome, Flash Bronzer, Gel Visage Ensoleillant, Samoopalacz do twarzy w 瞠lu http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=674

czy
Clarins, Eau Lactee Auto - Bronzante (Liquid Bronze Self Tanning) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10570

Claris ma wiecej recenzji, tylko spos鏏 aplikacji w Lancome by mi bardziej odpowiad掖.
Poniewaz nigdy nie uzywa豉m samoopalzcy jeszce zapytam, czy przed aplikacj moge sie wysmarowc balsamem brazuj帷ym??uzywam vichy i jestem bardzo zadowolona, tyle 瞠 na twarzy nie widac mocnego efektu i chce sobie pom鏂 samoopalczem.
czy samoopalacz mozna rozsmarowac jak krem??znaczy czy mozna ,,najechac,, na brwi, w這sy??czy zostan plamy??
_dAria86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-24, 14:09   #2113
AsikS
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 269

Cytat:
Napisane przez Vibeska Poka wiadomo嗆
A dziwne, sk康 niby sklep wiedzia 瞠 my tu gadu gadu o hennie?

Czy ja wiem, czy takie dziwne?
Elisabeth zarejestrowa豉 si na forum od prawie roku i mo積a sprawdzi Jej kilka poprzednich post闚.

Podobnie jak na forum pisz inne osoby, kt鏎e maj swoje sklepy.

To tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
AsikS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-24, 19:56   #2114
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 657
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka wiadomo嗆
Oboj皻nie, mo瞠 by PW Z g鏎y dzi瘯uj Ja si tak do henny na w這sy przymierzam z kilka miesi璚y, ale mam stresa, 瞠 wyjdzie rudy
Justin, pewnie widzialas na watku Bollywood moj (a raczej Indyjskiej kolezanki) przepis by Henna wyszla ciemna a nie ruda: dodac do niej zaparzonej czarnej herbaty, i zostawic na now w zelaznym (nie stalowym) pojemniku. Jesli dalej wlosy wyjda Ci za rude, to posmaruj na noc olejem musztardowym. Henna w kontakcie ze olehem nie tylko ciemnieje, ale dluzej sie trzyma.
Stary 2007-10-24, 22:39   #2115
miki188
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _dAria86 Poka wiadomo嗆
dziewczyny podpowiecie??

ktory samoopalacz wybrac??
1.
Lancome, Flash Bronzer, Gel Visage Ensoleillant, Samoopalacz do twarzy w 瞠lu http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=674

czy
Clarins, Eau Lactee Auto - Bronzante (Liquid Bronze Self Tanning) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10570

Claris ma wiecej recenzji, tylko spos鏏 aplikacji w Lancome by mi bardziej odpowiad掖.
Poniewaz nigdy nie uzywa豉m samoopalzcy jeszce zapytam, czy przed aplikacj moge sie wysmarowc balsamem brazuj帷ym??uzywam vichy i jestem bardzo zadowolona, tyle 瞠 na twarzy nie widac mocnego efektu i chce sobie pom鏂 samoopalczem.
czy samoopalacz mozna rozsmarowac jak krem??znaczy czy mozna ,,najechac,, na brwi, w這sy??czy zostan plamy??
Jak najbardziej mo瞠sz przed samoopalaczem u篡c balsam br您uj帷y, ale raczej poprostu u篡wac albo sam balsam, albo samoopalacz. Ja nak豉daj帷 samoopalacz nie aplikuj go na brwi, z tym 瞠 delikatrnie doj篹dzam nim do lini w這s闚 i brwi i mi jako nie odbarwia- z tym 瞠 mam br您owe. A co do Twych propozycji to lepszy efekt da raczej Lancome.
miki188 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-24, 23:19   #2116
Kimberley
Raczkowanie

Hohohoho, co ja widz ten post od pani elisabeth23 chyba by do mnie (???), 鈍ietnie , kto by pomy郵a jaki ten 鈍iat ma造
Stary 2007-10-24, 23:51   #2117
chooomik
Rozeznanie

GG do chooomik

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Poka wiadomo嗆
Justin, pewnie widzialas na watku Bollywood moj (a raczej Indyjskiej kolezanki) przepis by Henna wyszla ciemna a nie ruda: dodac do niej zaparzonej czarnej herbaty, i zostawic na now w zelaznym (nie stalowym) pojemniku. Jesli dalej wlosy wyjda Ci za rude, to posmaruj na noc olejem musztardowym. Henna w kontakcie ze olehem nie tylko ciemnieje, ale dluzej sie trzyma.
co to jest olej musztardowy???? Pierwszy raz o czym takim s造sze, a te jestem fank ciemnego hennowania - tylko henne przyciemniam indygo i aml.

EDIT: ok zgooglowa豉m ju wiem co to jest. Ale gdzie to mo積a kupi?

Stary 2007-10-25, 09:28   #2118
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 590

Ja jestemza Clarinsem - najlepszy samoopalacz jaki mia豉m w zyciu. I mega wydajny! Smaruj si 1-2 razy w tyg od lipca i mam p馧 butelki jeszcze. warto zainwestowac. Zero plam i zaciek闚, schodzi r闚nomiernie.
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-25, 14:16   #2119
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Sprobuj w wielkich sklepach z zywnoscia, lub zywnoscia egzotyczna czy Bio... na tym oleju mozna tez gotowac, choc sam jest dosyc ostry.
Aaa, zapomnialam o najwazniejszym: kolor henny zalezy tez od poziomu Ph skory.
A propos hinduski przed nalozeniem henny na rece smaruja je mieszynka soku z cytryny i cukru, jak wysycha to ja robia wilgotna ty sama mieszanka , to ma przyciemnic kolor. To chyba dlatego ze cytryna jest kwasem. Wiec mozesz tym poeksperymentowac.
Jak juz zdrapia henne z rak to staraja sie przez kilka godzin unikac wody, no i smaruja ja codziennie olejem musztardowym. Czyli wlasciwa pielengnacja po, moze przyciemnic i przedluzyc kolor.

A przy okazii... jesli henna lapie ciemny kolor na twoich rekach, to wg indyjskich przesadow twoje malzenstwo bedzie pelne namietnowsci
Stary 2007-10-25, 15:27   #2120
chooomik
Rozeznanie

GG do chooomik

Cytat:
Sprobuj w wielkich sklepach z zywnoscia, lub zywnoscia egzotyczna czy Bio... na tym oleju mozna tez gotowac, choc sam jest dosyc ostry.
Aaa, zapomnialam o najwazniejszym: kolor henny zalezy tez od poziomu Ph skory.
A propos hinduski przed nalozeniem henny na rece smaruja je mieszynka soku z cytryny i cukru, jak wysycha to ja robia wilgotna ty sama mieszanka , to ma przyciemnic kolor. To chyba dlatego ze cytryna jest kwasem. Wiec mozesz tym poeksperymentowac.
Jak juz zdrapia henne z rak to staraja sie przez kilka godzin unikac wody, no i smaruja ja codziennie olejem musztardowym. Czyli wlasciwa pielengnacja po, moze przyciemnic i przedluzyc kolor.

A przy okazii... jesli henna lapie ciemny kolor na twoich rekach, to wg indyjskich przesadow twoje malzenstwo bedzie pelne namietnowsci
Z tym mykiem z cytryn zgodz si jak najbardziej - zawsze jak przygotowuj henne do w這s闚, rozrabiam j z sokiem z cytryny, bo henna lubi kwa郾e ph. Indygo natomiast z sol, ale to ju OT na topic o hennowaniu w這s闚.

Za tydzie b璠 w wawie to zapoluje na ten olej musztardowy - dzi瘯i za cynk Henna z cia豉 mi ju prawie zupe軟ie zesz豉 - r闚no i dosy niezauwa瘸lnie zniekn窸a. Dzi, mo瞠 jutro robi kolejne podej軼ie.

Stary 2007-10-25, 18:27   #2121
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

choomik kolezanka z Indii radzila mi tez rozrabiac henne z zaparzona herbata. Nie tylko kwasne, ale tez kolor bardziej brazowy.

Przeczytalam tez ze henna chroni przed sloncem, i lagodzi problemy skorne

A to znalazlam na necie, i przetlumaczylam dla Was:

Jak wybrac dobra henne:

Henna powinna byc hak najswiezsza, albo przechowywana w niskich temperaturach (wiele sklepow internetowych to robi).
Nie kupowiac jenny o zbyt jaskrawym zielonym koloze, to znaczy ze do henny dodano zielona farbe. Nie kupowac czarnej henny, bo moze byc do niej dodane PPD. Lepiej zamemu zrobic sobie czarna, mieszajac czerwona z indygo.
Afrykanska, Moroccanska i Yemenska henna daje bardziej nierowny kolor. Indyjska henna jest dobra, ale Pakistanska lepsza. Najlepsza jest henna z Omanu, ale nietety nie jest eksportowana.
Afrykandka henna daje kolor ciplo-czerwony. Perska -- gleboka czerwien. Indyjska jest brazowawa.
Stary 2007-10-25, 22:16   #2122
chooomik
Rozeznanie

GG do chooomik

Cytat:
choomik kolezanka z Indii radzila mi tez rozrabiac henne z zaparzona herbata. Nie tylko kwasne, ale tez kolor bardziej brazowy.

Przeczytalam tez ze henna chroni przed sloncem, i lagodzi problemy skorne

A to znalazlam na necie, i przetlumaczylam dla Was:

Jak wybrac dobra henne:

Henna powinna byc hak najswiezsza, albo przechowywana w niskich temperaturach (wiele sklepow internetowych to robi).
Nie kupowiac jenny o zbyt jaskrawym zielonym koloze, to znaczy ze do henny dodano zielona farbe. Nie kupowac czarnej henny, bo moze byc do niej dodane PPD. Lepiej zamemu zrobic sobie czarna, mieszajac czerwona z indygo.
Afrykanska, Moroccanska i Yemenska henna daje bardziej nierowny kolor. Indyjska henna jest dobra, ale Pakistanska lepsza. Najlepsza jest henna z Omanu, ale nietety nie jest eksportowana.
Afrykandka henna daje kolor ciplo-czerwony. Perska -- gleboka czerwien. Indyjska jest brazowawa.
dzi瘯i za rady poniewa mam troch dusze eksperymentatora nast瘼nym razem, a b璠zie on nied逝go uhennuj w這sy z esencj herbacian. Pr鏏owa豉m kiedy z kaw, ale nie widzia豉m 瘸dnych specjalnych efekt闚. A henne zawsze trzymam w lod闚ce, tak jak wi瘯szo嗆 kosmetyk闚 zreszt. Powiem wam, 瞠 tyle rodzaj闚 henny co mia豉m, to ka盥a wygl康a豉 ciut inaczej - mia豉 inny kolor i osi庵a豉 inn "lepko嗆" po zmieszaniu z wod. Te najslabsze w efektach, zazwyczaj by造 bardzo niesp鎩ne i strasznie si sypa造.

Apropos tego co napisa豉 o czarnej hennie - zgadzam si nie nale篡 czegos takiego kupowa. Poza tym henna jest tylko w jednym kolorze - czyli rudo - czerwonym. Wszystko inne to nie henna.

BTW czy jest mo瞠 ju w徠ek hennowy gdzie?

pozdrawiam

Stary 2007-10-26, 00:43   #2123
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307

Cytat:
Tak, bardzo dzi瘯uj Ju mi Chomik napisa豉 te sw鎩 przepis, teraz jeszcze poczyta豉m o Waszych do鈍iadczeniach i ju si nie mog doczeka a sama wypr鏏uj

A co do w徠ku z henna-sama jestem ciekawa. Zdecydowanie by sie przyda taki, jak jeszcze go nie ma
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-27, 17:53   #2124
moni00
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

chooomiku i jak drugie podej軼ie do henny? Ile henny zu篡wasz jednorazowo na cia這?

M鏬豚y mi kto powiedzie czy henn dostan w sklepach zielarskich czy tylko internetowe mi pozostaj?
I czy taka sztuczka z dodaniem zaparzonej herbaty b璠zie te przydatna w przypadku po這瞠nia henny na cia趾o?

pozdrawiam,
Monika
COALITION
--------------------------------------
www.fiziaponczoszanka.blox.pl
moni00 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-31, 18:30   #2125
chooomik
Rozeznanie

GG do chooomik

Cytat:
Napisane przez moni00 Poka wiadomo嗆
chooomiku i jak drugie podej軼ie do henny? Ile henny zu篡wasz jednorazowo na cia這?

M鏬豚y mi kto powiedzie czy henn dostan w sklepach zielarskich czy tylko internetowe mi pozostaj?
I czy taka sztuczka z dodaniem zaparzonej herbaty b璠zie te przydatna w przypadku po這瞠nia henny na cia趾o?

pozdrawiam,
Monika
Cze嗆,
sorry, 瞠 odpowiadam dopiero teraz ale jestem na wyje寮zie (pisze z Biebrza雟kiego PN ) i mam ograniczony dost瘼 do netu. Nie zd捫y豉m si przed wyjazdem ju pohennowa. Jednorazowo wtedy da豉m 3 造磬i sto這we. My郵, 瞠 herbata si przyda przy hennowaniu cia豉....bo ostatecznie dzia豉 to na tej samej zasadzie jak hennowanie w這s闚. A henne mo瞠sz dosta w zielarskich - u mnie w mie軼ie jest. Tylko pami皻aj - czysta henna.

A jak reszta hennowiczek?? Pr鏏owa豉 ju kt鏎a z was?

Stary 2007-10-31, 18:52   #2126
_magdzia_
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 032

A kt鏎y samoopalacz wg was da delikatniejszy efekt (jestem z natury do嗆 blada wi璚 zale篡 mi na delikatnym mu郾i璚iu)
La roche posay:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10949
czy raczej l'oreal:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15381
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-31, 21:45   #2127
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Ja mam ten podw鎩ny L'Oreal.
Jestem zadowolona cho, odczucia mam co do niego mieszane.
Bo w sumie, ten ciemny krem jest koloryzuj帷y, ale czy on opala?
Czy ten samoopalacz mo積a stosowa na noc?
Czy ten krem koloryzuj帷y trzeba zmy?
Bo opala ca趾iem dobrze, sk鏎a od razu ma taki 豉dny kolor, tyle 瞠 zmywa sie do嗆 szybko.
Stary 2007-10-31, 23:10   #2128
_magdzia_
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 032

Hmm ja w豉郾ie potrzebuj czego trwalszego. Bo jak narazie mam krem loreal nutribronze ale nie chce mi si go codziennie nak豉da na bu嶔 tym bardziej 瞠 na noc wol si posmarowa effaclarem a na dzie czym ochronnym. Czyli w takim razie ten loreal odpada Musz skombinowa pr鏏k la roche tylko ju tyle aptek obesz豉m i nigdzie nie maj
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-01, 10:03   #2129
czekoladka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 859
GG do czekoladka21

Vibeska ja tez mam tego loreala i powiem ci ze jest fajny aczkolwiek daje lekki efekt cos jak te kremiki np. garnier skora musnieta sloncem.
A tem dodatkowy kolorek u mnie sie sprawdza bo nie nakladam juz podkladu,tyle ze sie skonczyl a bialy nadal jest, ale mocno to on nie opala. Jest tez 瞠l do cia豉 z tej serii ale pojedynczy i tem to opala super!
Ja polecam Daxa w piance rowniez.

Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-01, 10:08   #2130
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Ja dzi robie gruntowny peeling i id na kilka seans闚 do solarium.
Wiem wiem, zbrodnia.
Ale potem podtrzymam ten efekt jakim samoopalaczem

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.