Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 73 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-12-09, 13:59   #2161
fructissa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 234
Dot.: Opalamy si!!!!

ja smarowa豉m nim 3 nocki pod rz康 po k徙ieli i mam cudnie br您owe nogi :roll eyes: ale wczoraj da豉m sobie spokoj (dzisiaj juz smaruje) bo nie chc 瞠by efekt by zbyt sztuczny . A z trwa這軼i to jeszcze si nie wypowiem, bo u篡wam od 4 dni
fructissa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-09, 14:06   #2162
buzichocho
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 675

Cytat:
Napisane przez fructissa Poka wiadomo嗆
ja kocham balsam Dove br您uj帷o roz鈍ietlaj帷y do karnacji ciemnej. Smaruj tylko nogi- efekty boskie moze chcecie fotke moich nog?
te mam ten balsam w zapasach, jak wypr鏏uje to dam zna

Cytat:
Napisane przez Vibeska Poka wiadomo嗆
O ja tam nie robi reklamy ale ten L'Oreal to dla mnie cudo, nie zapcha mnie, a jaki wydajny! te 30 ml mam ju 4 miesi帷e, u篡wam go cz瘰to na twarz, szyje, dekold i r璚e.
Super on jest
ja jesli mam by szczera to loreal s豉biej wypada przy autoheliosie.
Opalenizna po autoheliosie trzyma mi sie 3 dni, a po tym lorealu 2.
Loreal co prawda jest wydajny, ale niestety przy czestym stosowaniu zapcha mnie(brazowo pomaranczowe w庵ry)

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Poka wiadomo嗆
W takim razie nie 瘸逝j 瞠 nie kupi豉m tego loreala
No ja ju zapoatrzy豉m si w 3 tubk effaclaru

Jutro id po ten rossmannowski bo ja z natury leniwa jestem i nie chce mi si rozsmarowywa zbyt dok豉dnie samoopalacza na ca造m ciele wi璚 mam nadziej 瞠 ten w sprayu b璠zie idealny
Madzia-daj zna jak wyprobujesz, ja po rossmanowski chyba wybiore sie we wtorek bo jutro chyba nie dam rady.
Ja te zaopatrzy豉m sie juz w trzecia tube effaclaru, choc przyznam 瞠 po tej trzeciej tubce rzezyce sie na effaclar H bo K 豉dnie mi oczysci sk鏎e,a le chyba zaczyna mnie wyszusza
Stary 2007-12-09, 14:20   #2163
_magdzia_
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 032

Cytat:
Napisane przez buzichocho Poka wiadomo嗆
ja jesli mam by szczera to loreal s豉biej wypada przy autoheliosie.
Opalenizna po autoheliosie trzyma mi sie 3 dni, a po tym lorealu 2.
Loreal co prawda jest wydajny, ale niestety przy czestym stosowaniu zapcha mnie(brazowo pomaranczowe w庵ry)

Madzia-daj zna jak wyprobujesz, ja po rossmanowski chyba wybiore sie we wtorek bo jutro chyba nie dam rady.
Ja te zaopatrzy豉m sie juz w trzecia tube effaclaru, choc przyznam 瞠 po tej trzeciej tubce rzezyce sie na effaclar H bo K 豉dnie mi oczysci sk鏎e,a le chyba zaczyna mnie wyszusza
No w豉郾ie dla mnie r闚nie wa積a jest trwa這嗆 samoopalacza widz 瞠 s逝szny wyb鏎 z tym autoheliosem

Jak znajd jutro ten rossmannowski to oczywi軼ie dam zna jak b璠zie mi si chcia這 wypr鏏owa go

Ja narazie jeszcze pozostan przy effaclarze bo do ko鎍a nie poradzi sobie z moimi w庵rami na nosie Kupi豉m r闚nie AD i stosuj na zmian z effem- mam nadziej 瞠 co wi璚ej mi pomo瞠
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-09, 14:37   #2164
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
No w豉郾ie dla mnie r闚nie wa積a jest trwa這嗆 samoopalacza widz 瞠 s逝szny wyb鏎 z tym autoheliosem

Jak znajd jutro ten rossmannowski to oczywi軼ie dam zna jak b璠zie mi si chcia這 wypr鏏owa go

Ja narazie jeszcze pozostan przy effaclarze bo do ko鎍a nie poradzi sobie z moimi w庵rami na nosie Kupi豉m r闚nie AD i stosuj na zmian z effem- mam nadziej 瞠 co wi璚ej mi pomo瞠

Dla mnie te jest wazna trwa這sc samoopalacza
ja boje si rozstania z erffaclarem bo naczyta豉m sie ze po odstawieniu mo瞠 pojawi si nawr鏒 zask鏎nik闚. Ja z effaclaru jestem w miare zadwolona, zask鏎nik闚 prawie si pozby豉m (sory za off-top)

Dziewczyny zapomnia豉m doda 瞠 ten Loreal ublime bronze do twarzy zawiera kwasy AHA, dlatego te juz go nie stosuje i przezuci豉m si na autoheliosa.
Przy wrazliwych naczynkowych cerach ponoc AHA niewskazane
Stary 2007-12-09, 14:44   #2165
Zuziunia
BAN sta造

Wiadomo軼i: 12 484

Cytat:
Napisane przez fructissa Poka wiadomo嗆
ja kocham balsam Dove br您uj帷o roz鈍ietlaj帷y do karnacji ciemnej. Smaruj tylko nogi- efekty boskie moze chcecie fotke moich nog?

Ja mam ten sam, ale teraz kupi豉m bez drobinek. Dawaj fote...
Po 2 uzyciach posz豉m na wesele to pytali sie mnie wszyscy czy by豉m na solarium hehe
Szkoda tylko, 瞠 z trwa這軼i tak sobie.
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-09, 15:38   #2166
_magdzia_
BAN sta造

Cytat:
Dla mnie te jest wazna trwa這sc samoopalacza
ja boje si rozstania z erffaclarem bo naczyta豉m sie ze po odstawieniu mo瞠 pojawi si nawr鏒 zask鏎nik闚. Ja z effaclaru jestem w miare zadwolona, zask鏎nik闚 prawie si pozby豉m (sory za off-top)

Dziewczyny zapomnia豉m doda 瞠 ten Loreal ublime bronze do twarzy zawiera kwasy AHA, dlatego te juz go nie stosuje i przezuci豉m si na autoheliosa.
Przy wrazliwych naczynkowych cerach ponoc AHA niewskazane
W takim razie l'oreal odpada- moj zmor s niestety naczynka Chocia i tak staj si prawie niewidoczne jak wysmaruje si samoopalaczem
Stary 2007-12-09, 16:00   #2167
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
W takim razie l'oreal odpada- moj zmor s niestety naczynka Chocia i tak staj si prawie niewidoczne jak wysmaruje si samoopalaczem
m鎩 zmora tez sa naczynka i nawet jak uzyje samoopalacza to sa widoczne ale zm闚i豉m juz na BU peeling z bromelaina i hydrolat r霩any moze pomoga

Wog鏊e dla mnie to troche dziwne dodawa kwasy do samoopalacza
Kwasy przeciez wybielaja...
Stary 2007-12-09, 16:36   #2168
ariam4
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158

Dziewczyny a mi ju nikt nie odpowie?
ariam4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-09, 17:19   #2169
_magdzia_
BAN sta造

Cytat:
m鎩 zmora tez sa naczynka i nawet jak uzyje samoopalacza to sa widoczne ale zm闚i豉m juz na BU peeling z bromelaina i hydrolat r霩any moze pomoga

Wog鏊e dla mnie to troche dziwne dodawa kwasy do samoopalacza
Kwasy przeciez wybielaja...
a c騜 to z jakie magiczne nazwy hydrolat jak to si stosuje?
Stary 2007-12-09, 18:12   #2170
fructissa
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Poka wiadomo嗆
Ja mam ten sam, ale teraz kupi豉m bez drobinek. Dawaj fote...
Po 2 uzyciach posz豉m na wesele to pytali sie mnie wszyscy czy by豉m na solarium hehe
Szkoda tylko, 瞠 z trwa這軼i tak sobie.
Prosze bardzo nie zwracajcie uwagi na moje przebranie faceta
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 006 (Medium).jpg (63,4 KB, 359 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 034 (Medium).jpg (64,0 KB, 194 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007 (Medium).jpg (61,7 KB, 217 za豉dowa)
Stary 2007-12-09, 18:14   #2171
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ariam4 Poka wiadomo嗆
S逝chajcie, a jaki kolor daje ten autohelios przy r騜owawej twarzy? Czy kt鏎a ze szcz窷liwych posiadaczek autoheliosa posiada mo瞠 tak i mog豉by si wypowiedzie? Czy nie daje on przypadkiem 鄴速ego albo pomara鎍zowego koloru? I co z t legendarn ju intensywno軼i, rzeczywi軼ie jest taki mocny?
Musze powiedzie ze autohelios jest do嗆 intensywny, ale nie martw si, nie bedziesz pomaranczowa
U mnie daje on kolor raczej naturalnej opalenizny, nie wygl康am po nim jakbym si smazy豉 w solarium
Najlepiej bedzie jak wezmiesz probke z apteki, wtedy sie przekonasz czy Ci pasuje, ja ze swojej strony polecam

Cytat:
a c騜 to z jakie magiczne nazwy hydrolat jak to si stosuje?
heh to masz o hydrolatach
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=144865
Ja narazie zamowi豉m r霩any (ponoc 豉godzi i wzmacnia naczynka, mozesz stosowa solo na twarz, dodawa do kremu i szamponu etc) ale kusi mnie tez rumiankowy i lawendowy.
Zam闚i豉m r闚nie peelin gotowiec z bromelaina 5% w proszku i 瞠l hialuronowy 1% do rozrabiania z peelingiem, ponoc nadaje sie do nawet bardzo wrazliwej i naczynkowej sk鏎y To moje pierwsze tego typu zamowienie, naczyta豉m si na forum Basi i musia豉m sprobowa, aha amawia豉m na BU

fructissa
-faktycznie fajny efekt, zaraz ide testowa ten balsam, akurat tak mi sie przypomina ze mam go w zapasach

ps. widze posiadaczke 郵icznej cery
Stary 2007-12-10, 18:33   #2172
ariam4
Raczkowanie

Dzi瘯i buzichocho, niestety w moim mie軼ie jak pytam o pr鏏ki autoheliosa, to panie farmaceutki robi wielkie oczy. Pewnie same si smaruj, a ludziom spr鏏owa nie dadz, heh. Zapewne zako鎍zy si tak, 瞠 wydam te 60 z ale je郵i potem b璠 pomara鎍zowa to chyba si za豉mi...A te chusteczki samoopalaj帷e daj zbli穎ny efekt kolorystyczny? Jakby tak by這, to najpierw spr鏏owa豉bym z chusteczk.
Stary 2007-12-10, 20:18   #2173
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ariam4 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i buzichocho, niestety w moim mie軼ie jak pytam o pr鏏ki autoheliosa, to panie farmaceutki robi wielkie oczy. Pewnie same si smaruj, a ludziom spr鏏owa nie dadz, heh. Zapewne zako鎍zy si tak, 瞠 wydam te 60 z ale je郵i potem b璠 pomara鎍zowa to chyba si za豉mi...A te chusteczki samoopalaj帷e daj zbli穎ny efekt kolorystyczny? Jakby tak by這, to najpierw spr鏏owa豉bym z chusteczk.
niestety nie mam por闚nania z husteczkami samoopalaj帷ymi
a moze na all s jakies pr鏏ki tego samoopalacza?

EDIT: podsy豉m link
http://www.allegro.pl/item281125846_...y_i_ciala.html

Edytowane przez buzichocho
Czas edycji: 2007-12-10 o 20:52
buzichocho jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-16, 21:29   #2174
ati77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
FAKE BAKE - idealny samoopalacz??

Ostatnio natkn窸am si na allegro na samoopalacz firmy FAKE BAKE, kt鏎y podobno jest hit'em w USA i Wielkiej Brytanii. Nie robi plam, idealnie br您uje - podobno bardzo popularny w鈔鏚 gwiazd. Jaki innowacyjny sk豉d. Kosztuje s這no - bo z przesy趾 prawie 200 z za pojemno嗆 170 ml.

Czy kt鏎a z Was u篡wa豉 to cudo? Mo瞠 s造sza造軼ie opinie o nim. Piszcie
ati77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-16, 22:41   #2175
Hexxana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 057
Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Hexxana
Dot.: FAKE BAKE - idealny samoopalacz??

Cytat:
Napisane przez ati77 Poka wiadomo嗆
Ostatnio natkn窸am si na allegro na samoopalacz firmy FAKE BAKE, kt鏎y podobno jest hit'em w USA i Wielkiej Brytanii. Nie robi plam, idealnie br您uje - podobno bardzo popularny w鈔鏚 gwiazd. Jaki innowacyjny sk豉d. Kosztuje s這no - bo z przesy趾 prawie 200 z za pojemno嗆 170 ml.

Czy kt鏎a z Was u篡wa豉 to cudo? Mo瞠 s造sza造軼ie opinie o nim. Piszcie

Prosze korzystac z wyszukiwarki i nie dublowac watkow,o wiele latwiej jest podbic juz istniejacy watek.

Jezeli interesuje Cie ten samoopalacz to napisz do Sprzedawcy z prosba o podanie skladu INCI,wrzuc pozniej go w watek skladowy i powiemy ile on jest wart.

Pozdrawiam
Stary 2007-12-16, 22:56   #2176
Linka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 681

fructissa efekt na nogach rzeczywi軼ie fajny, ale moj uwag zwr鏂i造 jeszcze Twoje policzki- co to za r騜/roz鈍ietlacz? I czym tak 豉dnie "opali豉" bu嶔?
Stary 2007-12-17, 20:50   #2177
_magdzia_
BAN sta造

buzichocho i kupi豉 ten spray rossmannowski Ja dzisiaj dopiero dotar豉m do rossmana ale ju mam Denerwuje mnie tylko ten psikacz Niby jest napisane 瞠 mo積a nim pryska w ka盥ej pozycji ale prawda jest taka 瞠 nie Ale czego si spodziewa za tak cen.
Czekam teraz na efekty bo oczywi軼ie nie wytrzyma豉m do wieczora i wypsika豉m si nim wcze郾iej Zaciekawi這 mnie tylko to 瞠 napisane jest, 瞠by ok 2 godziny samoopalacz nie mia kontatku z ubraniem- to znaczy si 瞠 mam z go陰 lata
Stary 2007-12-17, 21:43   #2178
Vibeska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 984
GG do Vibeska

No ja te jestem wkurzona na ten psikacz w spraju rossmana, ale ostatnio odkr璚i豉m go, wyla豉m na d這 i tak si smarowa豉m.
Okaza這 si 瞠 to takie g瘰te mleczko jest wi璚 nie wiem jak to ma sie rozpyla
Ale 鈍ietnie mnie br您uje, po jednej aplikacji sk鏎a jest taka fajna z這ta
Stary 2007-12-17, 22:18   #2179
_magdzia_
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez Vibeska Poka wiadomo嗆
No ja te jestem wkurzona na ten psikacz w spraju rossmana, ale ostatnio odkr璚i豉m go, wyla豉m na d這 i tak si smarowa豉m.
Okaza這 si 瞠 to takie g瘰te mleczko jest wi璚 nie wiem jak to ma sie rozpyla
Ale 鈍ietnie mnie br您uje, po jednej aplikacji sk鏎a jest taka fajna z這ta
No ja nadal czekam na efekty ale co ich nie wida....Dok豉dnie objerz sie rano
Stary 2007-12-18, 00:28   #2180
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
buzichocho i kupi豉 ten spray rossmannowski Ja dzisiaj dopiero dotar豉m do rossmana ale ju mam Denerwuje mnie tylko ten psikacz Niby jest napisane 瞠 mo積a nim pryska w ka盥ej pozycji ale prawda jest taka 瞠 nie Ale czego si spodziewa za tak cen.
Czekam teraz na efekty bo oczywi軼ie nie wytrzyma豉m do wieczora i wypsika豉m si nim wcze郾iej Zaciekawi這 mnie tylko to 瞠 napisane jest, 瞠by ok 2 godziny samoopalacz nie mia kontatku z ubraniem- to znaczy si 瞠 mam z go陰 lata

Magdziu jeszce nie kupi豉m... Jakos czasu ostatnio nie mia豉m, ale moze jutro wpadne..pozatym narazie testowa豉m ten dove co poleca造scie(akurat mia豉m go w zapasach)
widze ze z psikacza nie jestesce zadwolone, a jak opalenizna 豉dna????
Stary 2007-12-18, 00:40   #2181
_magdzia_
BAN sta造

Cytat:
Magdziu jeszce nie kupi豉m... Jakos czasu ostatnio nie mia豉m, ale moze jutro wpadne..pozatym narazie testowa豉m ten dove co poleca造scie(akurat mia豉m go w zapasach)
Jeszcze nic nie widz (mo瞠 to przez to s豉be o鈍ietlenie w domu :rolleyes) ale jutro zdam Ci relacj B璠 mia豉 por闚nanie bo twarz i szyj posmarowa豉m autoheliosem Ten spray jaki dziwny jest - ci瞛ko chodzi i w og鏊e trudno z niego cokolwiek wydosta , gdy buteleczka 郵izga si w r瘯ach ( a mo瞠 mam za ma這 pary w r瘯ach trzeba nad si這wni pomy郵e) Jak si sprawdzi to nast瘼nym razem kupi ten normalny balsam a je瞠li nie to nadal b璠 szuka豉 jakiego idea逝
Stary 2007-12-18, 14:59   #2182
fructissa
BAN sta造

linka25 ja uzywam tak :

-podk豉d AA oceanic roz鈍ietlaj帷y (odcien czekolada)
-kulki br您uj帷e sensique
-kulki roz鈍ietlaj帷e joko

buzka
Stary 2007-12-18, 17:35   #2183
_magdzia_
BAN sta造

Cytat:
No wi璚 buzichocho jestem zadowolona z tego samoopalacza 畝dnych zaciek闚 nie mam a kolor nie jest pomara鎍zowy Bardzo dobry jest ten samoopalacz (oczywi軼ie nie licz帷 tego spryskiwacza) ale jak za t cen to naprawd warto
Stary 2007-12-18, 17:59   #2184
ariam4
Raczkowanie

Ja te mam tego rossmana i u mnie kolor wychodzi jednak pomara鎍zowawy. Nie 瞠by jako paskudnie to wygl康a這, czy co ale jednak wpada w pomara鎍z, ale u篡wa豉m mleczka, a nie spray'u.
Stary 2007-12-18, 21:54   #2185
Ella77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413

na KWC doczyta豉m si, 瞠 w sk豉dzie autoheliosa jest alcohol denat. - nie podra積ia on, dziewczynki Waszych naczynek?

bo ja ju si raz nadzia豉m i u篡wa豉m filtra LRP DP (jak wiadomo alco. w sk豉dzie) - niestety tylko przez tydzien bo pozniej okaza這 si, 瞠 mimo iz naczynko mialam jedno w okolicach nosa to po jego stosowaniu zrobilo sie duzo wiecej a i poliki si r霩owe zaczely robi.

kusi mnie jaki samoopalacz ale troszk si go boj.myslalam te o samoopalaczu avene - ale w jego przypadku boj si zapchania... ci篹ka sprawa
Stary 2007-12-19, 00:03   #2186
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307

Ja te nie u篡wam Autoheliosa ze wzgl. na denata..Co najwy瞠j na cia趾o Najgorsze jest to, 瞠 na twarz u篡wa豉m Eau Lacte Clarinsa i jak mnie podra積ia to udawa豉m, 瞠 tego nie widz, do czasu 您 nie wyczyta豉m, 瞠 te ma denata..Teraz mam nauczk i juz zawsze sprawdzam sk豉dy samoopalaczy, a nie wiem czemu wcze郾iej mi si wydawa這, 瞠 do samoopalaczy nie dodaj alkoholu..
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-19, 02:37   #2187
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ella77 Poka wiadomo嗆
na KWC doczyta豉m si, 瞠 w sk豉dzie autoheliosa jest alcohol denat. - nie podra積ia on, dziewczynki Waszych naczynek?

bo ja ju si raz nadzia豉m i u篡wa豉m filtra LRP DP (jak wiadomo alco. w sk豉dzie) - niestety tylko przez tydzien bo pozniej okaza這 si, 瞠 mimo iz naczynko mialam jedno w okolicach nosa to po jego stosowaniu zrobilo sie duzo wiecej a i poliki si r霩owe zaczely robi.

kusi mnie jaki samoopalacz ale troszk si go boj.myslalam te o samoopalaczu avene - ale w jego przypadku boj si zapchania... ci篹ka sprawa
ja mam bardzo wrazliwa skore, mnie autohelios nie podraznia, chyba jest najlepszy z wszystkich samoopalaczy kt鏐 testowa豉m...
avene nawet sie ba豉m probowa, tez sie naczyta豉m o zapychaniu...
Ja mam kilka peknietych juz pajaczkow(ale to juz od dziecinstwa), nos czerwony i poliki i jakos atohelios tego nie zaognia..
Testowa豉m jeszce clarinsa (juz pisa豉m wczesniej) ale to jedak nie to..
Filtrow z LPR ja nie lubie, mnie znow zapychaja
Pozatym denat masz w autoheliosie mniej wiecej w polowie skladu wiec nie jest tragicznie....

Cytat:
No wi璚 buzichocho jestem zadowolona z tego samoopalacza 畝dnych zaciek闚 nie mam a kolor nie jest pomara鎍zowy Bardzo dobry jest ten samoopalacz (oczywi軼ie nie licz帷 tego spryskiwacza) ale jak za t cen to naprawd warto

Magdziu dziekuje za odp jutro pedze po ten spray ten dove jedna za s豉by efekt daje, wiecmusze cs silniejszego miec niz balsam brazujacy
Stary 2007-12-25, 10:50   #2188
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720

A dla mnie swietny jest Garnier skora Musnieta sloncem naprawde delikatny ,efekt naturalnej opalenizny ,choc moja karnacja jest ,bardzo,bardzo jasna ,to uzywam wersji do ciemnej karnacji.Po trzech uzyciach mam sliczny kolor skory ,zero smug,plam jestem bardzo milo zaskoczona.Cena przystepna faajny jest naprawde dobry oto link http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13773

Jest jeszcze bardzo dobry samoopalacz ,bardzo dlugo go uzywalam a,le przestalam ze wgledu na cene http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1589

dagirll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-25, 14:43   #2189
_magdzia_
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka wiadomo嗆
A dla mnie swietny jest Garnier skora Musnieta sloncem naprawde delikatny ,efekt naturalnej opalenizny ,choc moja karnacja jest ,bardzo,bardzo jasna ,to uzywam wersji do ciemnej karnacji.Po trzech uzyciach mam sliczny kolor skory ,zero smug,plam jestem bardzo milo zaskoczona.Cena przystepna faajny jest naprawde dobry oto link http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13773

Ja r闚ni uwa瘸m 瞠 balsam ten jest dobry Jednak jak dla mnie zbyt kr鏒kotrwa造 efekt...Dlatego przerzuci豉m si na samoopalacze.

Dziewczyny pom騜cie mi Chcia豉m wyko鎍zy balsam br您uj帷y nivei i posmarowa豉m nim ca貫 r璚. Za這篡豉m bia陰 bluzk z r瘯awkami w kt鏎ych s wszyte gumki i jak j wieczorem zdj窸am to zauwa篡豉m ze poprudzi造 si od 鈔odka i s takie br您owe To pewnie od balsamu Macie jakie sprawdzone sposoby na to
Stary 2007-12-25, 19:12   #2190
kuna1005
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
GG do kuna1005

Cytat:
Napisane przez Kate30 Poka wiadomo嗆
W徠ek proponuj po鈍i璚i naszym typom br您uj帷ym cia趾o. Samoopalacze, balsamy br您uj帷e i inne cuda. Jako nam si te informacje roz豉膨 po innych w徠kach, a przecie sp鏚niczki i szorty czekaj na nasze pi瘯nie opalone cia趾a, 瞠 o bikini nie wspomn .

Czego u篡wacie, co lubicie i polecacie, a co stanowczo odradzacie?

Bardzo prosz o podawanie swoich typ闚 wraz z linkami do KWC dla u豉twienia.

To ja zaczynam od mojego najnowszego nabytku (jest w poczekalni KWC, jak zostanie dodany to dodam linka) - balsamu br您uj帷ego Dove Summer Glow.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=14215

U篡wam co prawda kr鏒ko, ale nogi mam ju 郵icznie opalone - wygl康aj jak z najprawdziwsz opalenizn .
No to tak; s dwie wersje, do karnacji jasnej i ciemnej (ja mam ten do ciemnej), cena ok 14-17z za 250ml.

Balsam fajnie owocowo pachnie, nie wyczuwam wcale samoopalacza, nogi 豉dnie nawil穎ne jak dot康 i to nawil瞠nie po rannej aplikacji - mo積a mo積a bo nie brudzi, utrzymuje si do wieczora.
Na noc posmarowa豉m ca貫 cia這 - nie mam 瘸dnych zaciek闚 czy plam, r闚nie na szyi.
Kolana i 這kcie jak najbardziej w porz康ku.
Balsam jest bardzo g瘰ty, 豉dnie si rozprowadza, nie zawiera 瘸dnych drobinek, troch opornie wychodzi z opakowania.
P鏦i co jestem na tak.

Dove jest super r闚nie polecam

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.