Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 76 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-02-18, 13:09   #2251
midday
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 334
GG do midday
Dot.: Opalamy si!!!!

mnie zaczelo wnerwiac jak po samoopalaczach farbuja mi paznokcie na zolto :/ macie jakis sposob, zeby zostawaly biale?
Stary 2008-02-19, 14:57   #2252
好ie磬a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 564

Ja..uzywam..nivea..i...mo im..zdaniem...jest...najl epszy...sorry...za..kropk i...ale...
spacja..mi..nie..dziala
好ie磬a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-23, 20:36   #2253
Astra
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 692

Cytat:
Napisane przez midday Poka wiadomo嗆
mnie zaczelo wnerwiac jak po samoopalaczach farbuja mi paznokcie na zolto :/ macie jakis sposob, zeby zostawaly biale?
Mam ten sam problem Uzywam Daxa w piance i jest normalnie masakra potem z paznokciami,mimo iz zaraz po uzyciu go, szoruje lapki od wewnetrznej strony i paznokcie szczoteczka :/Jeszcze mam problem z rozsmarwaniem go na dloniach tak aby nie bylo ciemniejszych miejsc Jak to robicie?

Astra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-23, 20:59   #2254
ariam4
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158

Na d這nie trzeba u篡 malutkiej porcji samoopalacza i kapk kremu. Rozetrze wierzchem jednej d這ni o drug, ot ca豉 filozofia
ariam4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-25, 14:28   #2255
midday
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 334
GG do midday

Cytat:
Napisane przez ariam4 Poka wiadomo嗆
Na d這nie trzeba u篡 malutkiej porcji samoopalacza i kapk kremu. Rozetrze wierzchem jednej d這ni o drug, ot ca豉 filozofia
ale p騧niej jak si myje r璚e (od wewnetrznej strony) to z tej zewnetrznej po wytarciu recznikiem schodzi troche samoopalacza i tez jest nierowno
Stary 2008-02-25, 14:38   #2256
bambinosek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Cytat:
Napisane przez Linka25 Poka wiadomo嗆
Je郵i chodzi o cia這 to moim faworytem jest L'Oreal Sublime Bronze ten z barwiony z drobinkami. Pierwszy do cia豉, kt鏎y z pe軟ym przekonaniem kupi po raz drugi. W豉郾ie zu篡豉m butle i twierdz 瞠: rzeczywi軼ie schodzi bez plam, bez wi瘯szych trudno軼i mo積a go r闚nomiernie rozprowadzi, jest barwiony co u豉twia spraw i kolor sk鏎y jest 豉dniejszy natychmiast, 豉dnie roz鈍ietla. M鎩 nr jeden! Niby jest przeznaczony r闚nie do twarzy, ale na twarz nigdy nie ryzykowa豉m nak豉dania go.
Ja r闚nie stosuj L'oreal Sublime Bronze niezmiennie ju od 2 lat i jestem nim naprawd zachwycona. Stosuje go nie tylko na cialo, ale i na twarz, nie pozostawia absolutnie 瘸dnych smug, twarz jest po nim 豉dnie rozpromieniona. Troszke mo瞠 czu czasem rano, 瞠 cera jest jakby 軼i庵ni皻a, ale jesli na這篡 sie przez samoopalaczem odrobin kremu nawil瘸j帷ego wszystko jest ok. naprawd polecam
Raz tez skusi豉m si i kupi豉m J&J Holiday Skin na noc... no i to by豉 moja jedyna przygoda z tym balsamem, jak dla mnie zupe軟a porazka.
bambinosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-25, 22:46   #2257
ariam4
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez midday Poka wiadomo嗆
ale p騧niej jak si myje r璚e (od wewnetrznej strony) to z tej zewnetrznej po wytarciu recznikiem schodzi troche samoopalacza i tez jest nierowno

Midday, ja nie wiem jak Ty to robisz. Ja myj d這nie po opalaniu ca造ch r彗, a potem dodatkowo nak豉dam troch samoopalacza na grzbiety d這ni z kremem i wsmarowuj. Wewn皻rzne strony ju nie myj wod, czy co w tym stylu, bo i tak powinny by czyste, dla pewno軼i, nak豉dam tam te troch kremu i wycieram w r璚znik i wszystko, 瘸dnych plam, ani nier闚no軼i nie mam.
Stary 2008-02-26, 17:35   #2258
aiso87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 661

Cytat:
Napisane przez alunialunia Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy kt鏎a z Was u篡wa豉 mo瞠 samoopalacza CHOCO SELF TANNER firmy ABACOSUN?
Zastanawiam si w豉郾ie nad jego kupnem, ale na KWC nie ma 瘸dnych opinii o tym produkcie...
podbijam pytanie!!!!

szukam w豉snie samoopalacza dajacego wyzisty efekt. od grudnia staram sie regularnie u篡wa i mam za sob dax cosmetics extra bronze - fajna,l瞠jsza konsystencja,ale trzeba sie naczeka na efekt.
teraz u篤am trurbo bronze bielendy i ma ci篹sz konsystencj,pachnie jakimi starymi perfumami,ale jakie tam efekty daje...
mam dosy jasna karnacj i bardzo mnei to dziwi,瞠 smaruj sie i smaruj a na buzi praktycznie efekt闚 nie wida
na nogi najcz窷ciej u篡wam balsamu br您ujacego nivea do ciemnej karnacji (wywmy郵i豉m sobie,ze one silniej dzia豉j) i baaardzo go lubi! za sam zapach ma numer jeden!!!!cudny i smaczniutki

Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-26, 21:42   #2259
Niuniaczek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 468

Cytat:
Napisane przez bambinosek Poka wiadomo嗆
Ja r闚nie stosuj L'oreal Sublime Bronze niezmiennie ju od 2 lat i jestem nim naprawd zachwycona. Stosuje go nie tylko na cialo, ale i na twarz, nie pozostawia absolutnie 瘸dnych smug, twarz jest po nim 豉dnie rozpromieniona. Troszke mo瞠 czu czasem rano, 瞠 cera jest jakby 軼i庵ni皻a, ale jesli na這篡 sie przez samoopalaczem odrobin kremu nawil瘸j帷ego wszystko jest ok. naprawd polecam
Raz tez skusi豉m si i kupi豉m J&J Holiday Skin na noc... no i to by豉 moja jedyna przygoda z tym balsamem, jak dla mnie zupe軟a porazka.
B豉gam wrzu linka , bo nie kojarze kt鏎y to. Kupi豉m ju jeden samoopalacz Lorea'la ale to chyba nie ten o kt鏎ym piszecie
Niuniaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-26, 23:36   #2260
ariam4
Raczkowanie

Ja niestety ka盥y zakupiony br您ownik l'oreala wspominam jak prywatny koszmar, a da豉m si ju nabra chyba z 4 razy, bo ci庵le jakie nowo軼i wypuszczaj. Niestety wszystkie wynalazki l'oreala wychodz na mnie a) pomara鎍zowe, b) 鄴速e, c)schodz w 豉ty.

Aiso, ja wypr鏏owa豉m ju full samoopalaczy i musz Ci zmartwi, nie znam 瘸dnego, kt鏎y dzia豉豚y mocniej ni dax...Nawet tak zachwalany za intensywne efekty autohelios, to przy nim bladzioch. Jak kupujesz samoopalacz sprawdzaj na kt鏎ym miejscu ma DHEA w sk豉dzie, widocznie twoja sk鏎a potrzebuje porz康nego "kopa" 瞠by si zabarwi. Oczywi軼ie im wy瞠j w sk豉dzie jest DHEA, tym silniejszy samoopalacz (przynajmniej teoretycznie). pozdrawiam
Stary 2008-02-27, 00:11   #2261
aiso87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 661

ooo,dzi瘯uj 郵icznie za rad

Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-02, 20:41   #2262
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 845

Mo瞠cie poleci naturalne kosmetyki opalaj帷e, najlepiej tylko do twarzy. Znalaz豉m jedynie to http://www.helfy.pl/samoopalacz i http://www.biolander.com/index.php?m...roducts_id=855

Z balasam闚 br您uj帷ych do cia豉 u篡wa豉m kilku: J&J nawet do cery 郾iadej nie nadawa kolorytu, lirene strasznie 鄉ierdzia, efekt闚 te nie by這. Najlepiej sprawdza si ziaja sopot i jungle bronze. Ale nie u篡wam tego zbyt cz瘰to, podobno od du瞠j i這軼i kosmetyk闚 br您uj帷ych sk鏎a s豉biej opala si na s這neczku ( moja kole瘸nka tak mia豉)..... Teraz planuje znale嬈 jaki naturalny specyfik do buzi bo tymi zapychaczami nie b璠e marnowa cery
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-02, 22:17   #2263
Linka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 679

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Poka wiadomo嗆
B豉gam wrzu linka , bo nie kojarze kt鏎y to. Kupi豉m ju jeden samoopalacz Lorea'la ale to chyba nie ten o kt鏎ym piszecie
Ja pisa豉m o tym: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11140
bardzo bardzo dobry
Stary 2008-03-03, 09:36   #2264
natina2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 072
GG do natina2

popieram! a je郵i nie sublime to nutribronze... REWELKA!
Stary 2008-03-03, 11:34   #2265
Pysia pl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

Cytat:
Napisane przez ariam4 Poka wiadomo嗆
No to si u鄉ia豉m z siebie niesamowicie. Nigdy nie nak豉da豉m samoopalacza na d這nie bo ba豉m si efektu plam i pomara鎍zowego nienaturalnego koloru sk鏎y. Poza tym my郵a豉m sobie jak mo積a na這篡 samoopalacz na wewn皻rzn stron d這ni jak ja myj r璚e ze 150 razy dziennie wi璚 on i tak zaraz zejdzie... i chodzi豉m zawsze opalona do kostek - dalej bia貫 d這nie I zastanawia豉m si jak Wy to robicie? Jaki macie na to spos鏏? hehe
Teraz wiem. Tylko, na kostkach po wewn皻rznej stronie d這ni troch nier闚no zawsze ten samoopalacz wychodzi czy te mog go zmiesza z kremem do r彗? Aha i czy ze stopami te tak robicie?
Dzi瘯i za ol郾ienie, bo chyba reszt 篡cia chodzi豉bym w lecie z d逝gim r瘯awem...

Co do opinii Nivea balsamu br您uj帷ego - u篡豉m do ciemnej karnacji a naturaln cer mam bardzo blad - jest napraawd dobry. To pierwszy w dziejach mojej historii, kt鏎y nie smierdzi. ζdnie opala, r闚no bez sm鏬, plam czy co. Jedynie po kolejnym nak豉daniu (gdzie tak za 3-4) kolor si zmienia na pomara鎍zowy, nienaturalny. Wtedy zmywam peelingiem i jad od nowa. Og鏊nie b.dobry.
Do buzi u篡wam chusteczek Daxa s b.dobre 豉dnie opalaj, jedyny mankament to chyba w豉snie to, 瞠 chusteczki a nie krem bo wida nie豉dnie oddzielon sfer pomiedzy sk鏎 opalon a nieopalon dochodz帷 do w這s闚. My郵, 瞠 Dax jest b.dobry ale musz zmieni na krem.
Sory za rozpisanie si ale chcia豉m uj望 wszystko w jednym po軼ie.
Pozdrawiam
Pysia pl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-03, 11:39   #2266
Pysia pl
Raczkowanie

Jestem jeszcze ciekawa jak wyglad ta opalenizna z tubki w lecie na pe軟ym s這鎍u.....
Pewnie wszystkie mankamenty i niedoci庵ni璚ia jak na d這ni ..
Czy nie wygl康a zbyt 鄴速o?
Czekam na Wasze opinie.
pozdrawiam
Stary 2008-03-03, 12:21   #2267
natina2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 072
GG do natina2

po sublime i nutribronze wygl康a bardzo naturalnie jest br您owa
Stary 2008-03-04, 13:04   #2268
Niuniaczek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 468

Cytat:
Napisane przez Linka25 Poka wiadomo嗆
Ja pisa豉m o tym: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11140
bardzo bardzo dobry
Dzi瘯owa dzi瘯owa
Niuniaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-04, 15:21   #2269
linka88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 345

Latem nigdy si nie opalam i w豉郾ie przez te kilka miesi璚y ch皻nie u篡wa豉bym balsam闚 br您uj帷ych. Mia豉m j&j, dove i samoopalacz daxa w piance. Jedak nie u篡wa豉m ich nigdy latem tylko i st康 moje pytanie- czy po wysmarowaniu si br您uj帷ym specyfikiem, w upa nie zostaje on na bluzkach. Czy balsam nie zchodzi wam ze sk鏎y razem z potem-wiadomo przy 30 stopniach szyja czy plecy nie zawsze pozostaj suche.
linka88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-04, 18:20   #2270
bambinosek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Poka wiadomo嗆
U篡wam tego: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11140
czyli jak w豉郾ie zauwa篡豉m tego samego co Linka25 rownie podala
bambinosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-05, 14:03   #2271
Pysia pl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez linka88 Poka wiadomo嗆
Latem nigdy si nie opalam i w豉郾ie przez te kilka miesi璚y ch皻nie u篡wa豉bym balsam闚 br您uj帷ych. Mia豉m j&j, dove i samoopalacz daxa w piance. Jedak nie u篡wa豉m ich nigdy latem tylko i st康 moje pytanie- czy po wysmarowaniu si br您uj帷ym specyfikiem, w upa nie zostaje on na bluzkach. Czy balsam nie zchodzi wam ze sk鏎y razem z potem-wiadomo przy 30 stopniach szyja czy plecy nie zawsze pozostaj suche.
no wla郾ie? dobre pytanie..
Stary 2008-03-05, 16:02   #2272
n@ta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 800
GG do n@ta

Szcz窷ciary.
Mnie zrazi造 kompletnie balsamy br您uj帷e po u篡ciu J&J.Ilekro pr鏏uj si z nim przeprosi wracaj stare mary: okropnie sw璠zi mnie sk鏎a na ca造m ciele po jego u篡ciu.Poza tym po d逝窺zym stosowaniu kolor odcina si od d這ni i nie wygl康a to za ciekawie.A je郵i chcemy mie tak瞠 d這nie zgodne z kolorem cia豉 to b璠ziemy musia造 okupi to 鄴速awym ich wn皻rzem i nieestetycznymi paznokciami.

Co 4 dni 8 minutek w solarium z balsamem kakaowym ziaji.Efekt r闚nomierny i sk鏎a nie sw璠zi.Nie widz innej alternatywy.
Stary 2008-03-05, 20:04   #2273
andruszki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 315
GG do andruszki

W miejscach bardziej pocacych sie, samoopalacze i brazery niestety szybciej schodza. Je郵i chodzi o brudzenie bluzek to u mnie jedynie kiedy naloze grubsza warstwe balsamu czy samoopalacza lub za szybko sie ubiore Najwazniejsze jest systematyczne stosowanie - mozna kontrolowac intensywnosc 'opalenizny' i wyr闚nac miesca w ktorych 'opalenizna' zesz豉.
andruszki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-06, 14:11   #2274
3krateczki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103
Cool Dot.: Opalamy si!!!!

Ja z solarium w og鏊e nie mog korzysta, mam jak捷 klaustrofobie bo by豉m raz i si w og鏊e nie zamkn窸am i mimo, 瞠 by豉m tylko na 5 minut wypoci豉m chyba z litr wody, a potem ca造 dzie mi by這 niedobrze.
Teraz u篡wam dove summer glow z opalizuj帷ymi drobinkami do cia豉 a do twarzy kremu do jasnej karnacji. Smaruj si wieczorem po k徙ieli od g鏎y do do逝 tak jak zwyk造m balsamem, razem ze stopami i pod pachami te, nie nak豉dam go grubo tylko cienk warstw wsmarowuj, . D這nie myj potem myd貫m. A kremem do twarzy smaruj twarz i szyj. Smaruj si tylko wieczorem, wi璚 nie mam k這potu jak si spoc w dzie. Jestem zadowolona, bo mam 豉dny r闚nomierny kolor sk鏎y.
3krateczki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-06, 14:28   #2275
bardotka_a
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 460

Dzi瘯i jednej z wiza瘸nek odkry豉m sw鎩 KWC balsam闚 br您uj帷ych.
Nivea Summer Beauty. Wyznaje zasade aby stosowa kosmetyki odpowiednie do rodzaju cery/sk鏎y, mam jasna karnacje wiec taki tez balsam wybra豉m.Jest idealny stosuje od 4 dni i jestem bardzo zadowolona. Kolorek jest bardzo 豉dny nienachalny w sam raz do mojej karnacji, pi瘯nie pachnie morelami, brzoskwiniami?
Nie ma 瘸danych zaciek闚
Do twarzy stosuje brazujacy krem z Soraya

Idealny duet polecam
bardotka_a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-07, 11:09   #2276
Pysia pl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez andruszki Poka wiadomo嗆
Najwazniejsze jest systematyczne stosowanie - mozna kontrolowac intensywnosc 'opalenizny' i wyr闚nac miesca w ktorych 'opalenizna' zesz豉.
No w豉郾ie i na ten temat chcia豉m jeszze zapyta.
Co oznacza systematyczne stosowanie? Jak to wygl康a?
Nak豉damy codziennie po k徙ieli? Czy raz, dwa czy tam ile w tygodniu po k徙ieli?
Nadal nie rozumiem do ko鎍a poj璚ia zastosowania balsam闚.
Albo mo瞠 ja co 幢e wykonuj, w ka盥ym b康 razie kiedy nak豉dam balsam po raz pierwszy jest ok, drugi i trzeci ale kiedy nak豉dam go czwarty raz to ju przed nalo瞠niem w k徙ieli on si wa趾uje zze sk鏎y to po pierwsze a potem po k徙ieli przy nak豉daniu po raz drugi i zawsze tak si dzieje kiedy pr鏏uj od nowa?..
W efekcie sk鏎a wygl康a tak jakby ju wi璚ej nie wch豉nia豉 balsamu i zrzua豉ca z siebie jego nadmiar?
I nie wiem nigdy co dalej robi. Czy nak豉da go ponownie czy ju nie?
Jak na這輳 jest nie r闚no bo miejscami zeszlo (a przewaznie np mi璠zy biustem na brzuchu, dekolt szyja itd) a miejscami pozostalo i w ko鎍u wychodzi w niekt鏎ych ja郾iej a w pozozsta造ch ciemniej.
Gdy natomiast nie smaruj si kolejny raz to niestety musz czeka a zejdzie ca趾iem i nak豉dam wszystko od pocz徠ku. I za kazdym razem tak, wiec efekt mam na jaki tydzie pote spowrotem jestem blada i zn闚 tydzie opalona.
Nie wiem w ko cu i nie rozumiem jak Wy go stosujecie.
Jak powinno sie go stosowa przez ca造 czas aby utrzyma efekt n a sta貫 piel璕nuj帷 sk鏎 balsamem?
Mo瞠 kto doradzi co stosuje przez ca造 czas? Jak to wygl康a?
Jak stosowa balsam stale?
Przepraszam ze tak dlugo ale nie mog豉m inaczej opisa problemu.
Mo瞠 kto pomo瞠 mi wyjasni?
Serdecznie dziekuj i pozdrawiam
Stary 2008-03-07, 15:51   #2277
bardotka_a
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Pysia pl Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie i na ten temat chcia豉m jeszze zapyta.
Co oznacza systematyczne stosowanie? Jak to wygl康a?
Nak豉damy codziennie po k徙ieli? Czy raz, dwa czy tam ile w tygodniu po k徙ieli?
Nadal nie rozumiem do ko鎍a poj璚ia zastosowania balsam闚.
Albo mo瞠 ja co 幢e wykonuj, w ka盥ym b康 razie kiedy nak豉dam balsam po raz pierwszy jest ok, drugi i trzeci ale kiedy nak豉dam go czwarty raz to ju przed nalo瞠niem w k徙ieli on si wa趾uje zze sk鏎y to po pierwsze a potem po k徙ieli przy nak豉daniu po raz drugi i zawsze tak si dzieje kiedy pr鏏uj od nowa?..
W efekcie sk鏎a wygl康a tak jakby ju wi璚ej nie wch豉nia豉 balsamu i zrzua豉ca z siebie jego nadmiar?
I nie wiem nigdy co dalej robi. Czy nak豉da go ponownie czy ju nie?
Jak na這輳 jest nie r闚no bo miejscami zeszlo (a przewaznie np mi璠zy biustem na brzuchu, dekolt szyja itd) a miejscami pozostalo i w ko鎍u wychodzi w niekt鏎ych ja郾iej a w pozozsta造ch ciemniej.
Gdy natomiast nie smaruj si kolejny raz to niestety musz czeka a zejdzie ca趾iem i nak豉dam wszystko od pocz徠ku. I za kazdym razem tak, wiec efekt mam na jaki tydzie pote spowrotem jestem blada i zn闚 tydzie opalona.
Nie wiem w ko cu i nie rozumiem jak Wy go stosujecie.
Jak powinno sie go stosowa przez ca造 czas aby utrzyma efekt n a sta貫 piel璕nuj帷 sk鏎 balsamem?
Mo瞠 kto doradzi co stosuje przez ca造 czas? Jak to wygl康a?
Jak stosowa balsam stale?
Przepraszam ze tak dlugo ale nie mog豉m inaczej opisa problemu.
Mo瞠 kto pomo瞠 mi wyjasni?
Serdecznie dziekuj i pozdrawiam
Ja mia豉m podobnie kiedy stosowa豉m J&J. Mo瞠 to jest kwestia balsamu? Teraz u篡wam Nivea ju chyba 5-6 dzie i nic takiego nie wyst瘼uje. Mo瞠 te np. masz jasn karnacje a stosujesz balsam do ciemnej?

Przed na這瞠niem 1 raz zrobi豉m sobie peeling kawowy i smarowa豉m si wieczorem. Rano obowi您kowo prysznic + balsam nawil瘸j帷y. (nawil瘸nie jest bardzo wa積e)Wieczorem po k徙ieli znowu br您ujacy rano prysznic i nawil瘸j帷y. Nic mi si nie roluje sk鏎a nie jest przesuszona. Nabra豉m ju 豉dnego kolorku i dla jego podtrzymania bede nak豉da豉 brazer 2 -3 razy w tygodniu.
Stary 2008-03-07, 16:12   #2278
3krateczki
Raczkowanie

Pysia.
Nie wiem czy dobrze zrozumia豉m jak stosujesz sw鎩 balsam, bo strasznie dziwnie to wygl康a.
Mo瞠 za du穎 stosujesz, albo masz kiepski kosmetyk. Ja polecam dove summer glow bo sama ten u篡wam. Jest i do cery jasnej i do ciemnej, wi璚 sobie dobierzesz odpowiedni dla siebie, teraz zreszt jak si kupuje balsam to krem do twarzy dostaje si gratis
Napisz ci jak ja u篡wam. Balsam u篡wam w tej chwili codziennie, ale jak juz uznam 瞠 starczy to b璠 u篡wa co kilka dni. Cia這 myj normalnie g帳ka. Po k徙ieli normalnie sie wycieram i jak odtajam to niewielka ilo嗆 wyciskam na d這nie i wsmarowuj w cia這, zaczyna od n鏬 i id do g鏎y, plecy mi smaruje mama, ubieram si jak si wch這nie. Potem kremem do twarzy smaruj buzi i szyj. I nast瘼nego dnia tak samo, normalna k徙iel g帳ka itd...
Stary 2008-03-07, 16:23   #2279
3krateczki
Raczkowanie

O bardotka_a fajny pomys z tym peelingiem ale o kawowym jeszcze nie s造sza豉m, ja sobie na cia這 robi czasami z soli kuchennej. A jak sie robi kawowy?
Stary 2008-03-07, 17:41   #2280
bardotka_a
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 3krateczki Poka wiadomo嗆
O bardotka_a fajny pomys z tym peelingiem ale o kawowym jeszcze nie s造sza豉m, ja sobie na cia這 robi czasami z soli kuchennej. A jak sie robi kawowy?
Widze, 瞠 jeste nowa na wiza簑
Na przysz這嗆 poszukaj sobie w wyszukiwarce, znajdziesz wszystko co b璠ziesz chcia豉, wiza to skarbnica wiedzy

A tu prosze lin do peelingu kawowego mi貫go czytania
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...peeling+kawowy
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.