Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 77 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-03-11, 11:29   #2281
Pysia pl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81
Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m podobnie kiedy stosowa豉m J&J. Mo瞠 to jest kwestia balsamu? Teraz u篡wam Nivea ju chyba 5-6 dzie i nic takiego nie wyst瘼uje. Mo瞠 te np. masz jasn karnacje a stosujesz balsam do ciemnej?

Przed na這瞠niem 1 raz zrobi豉m sobie peeling kawowy i smarowa豉m si wieczorem. Rano obowi您kowo prysznic + balsam nawil瘸j帷y. (nawil瘸nie jest bardzo wa積e)Wieczorem po k徙ieli znowu br您ujacy rano prysznic i nawil瘸j帷y. Nic mi si nie roluje sk鏎a nie jest przesuszona. Nabra豉m ju 豉dnego kolorku i dla jego podtrzymania bede nak豉da豉 brazer 2 -3 razy w tygodniu.
U篡wam Nivea tak jak Ty. Ale mo瞠 to problem w豉 郾ie taki o jakim piszesz? Bo mam cer jasn a po豉komi豉m si na balsam do ciemnej
Wiadomo w jakim celu
Ehh bede musiala zakupi do jasnej i pr鏏owa od nowa.
Na ko鎍u napisa豉 w豉snie jedno zdanie o kt鏎e najbardziej mi chodzi這.
Chyba nie wyjasni豉m jak nale篡 o co mi sie rozchodzi..
Bo w豉snie ja wiem jak go stosowa NA POCZ﹗KU tylko niewiem co dalej potem kiedy juz sk鏎a jest opalona nabierze koloru wtedy w豉郾ie u mnie jest efekt taki 瞠 juz wiecej nie moge nak豉da bo miejscami z豉zi a miejscami nie. Wiec nie nasmaruje sie kolejny raz bo wychodzi strasznie nier闚no.
I wlasnie o to mi sie rozchodzilo. Napisalas 瞠 potem juz jesli nie ma takiej potrzeby smarujesz sie 2 - 3 razy w tygodniu. Czyli po k徙ieli codziennej nak豉dsz zamiast br您era nawil瘸j帷y? A w tym czasie nie z豉zi Ci nadmiernie przesadnie opalenizna?
Bo ja to mam nawet tak, 瞠 jak przestane smarowac br您erem i smaruje nawilzajacym to ta opalenizna dziwnie roluje mi sie np miedzy biustem moglabym paznokciem zetrzec jego nadmiar. Takie dziwne rzeczy.
Spr鏏uje od nowa, ale juz z innym balsamem. Dzieki. Pozdrawiam
.
Pysia pl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-11, 11:36   #2282
Pysia pl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 3krateczki Poka wiadomo嗆
Pysia.
Nie wiem czy dobrze zrozumia豉m jak stosujesz sw鎩 balsam, bo strasznie dziwnie to wygl康a.
Mo瞠 za du穎 stosujesz, albo masz kiepski kosmetyk. Ja polecam dove summer glow bo sama ten u篡wam. Jest i do cery jasnej i do ciemnej, wi璚 sobie dobierzesz odpowiedni dla siebie, teraz zreszt jak si kupuje balsam to krem do twarzy dostaje si gratis
Napisz ci jak ja u篡wam. Balsam u篡wam w tej chwili codziennie, ale jak juz uznam 瞠 starczy to b璠 u篡wa co kilka dni. Cia這 myj normalnie g帳ka. Po k徙ieli normalnie sie wycieram i jak odtajam to niewielka ilo嗆 wyciskam na d這nie i wsmarowuj w cia這, zaczyna od n鏬 i id do g鏎y, plecy mi smaruje mama, ubieram si jak si wch這nie. Potem kremem do twarzy smaruj buzi i szyj. I nast瘼nego dnia tak samo, normalna k徙iel g帳ka itd...
Stosuj Nivea summer i pewnie masz racj, 瞠 mo磧iwe i nak豉dam go za duzo na cia這. Mam mani zawsze przedobrzania i pewnie to wp造wa na to, 瞠 sk鏎a sie potem wa趾uje.
Ja czy robie przerwe w smarowaniu czy nie to skora sie wa趾uje ale to pewnie kwestia balsamu bo jest 幢e dobrany i za duzo wsmarowywuje w cialo.
Sprobuje raz jeszcze od nowa, dziekuje za wszelkie wskaz闚ki. pozdrawiam serdecznie
Stary 2008-03-11, 17:47   #2283
3krateczki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103
Smile Dot.: Opalamy si!!!!

dzi瘯i bardotka_a, masz racj jestem tu od niedawna i tak pr鏏uj to tu to tam co m康rego napisa, super jest ta strona istna encyklopedia wiedzy na temat prawie ka盥y. dzi瘯i
3krateczki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-17, 11:51   #2284
Pysia pl
Raczkowanie

Zauwa篡豉m, 瞠 po samoopalaczu wyskakuj mi pieprzyki. Mam ju ich sporo na ciele po niez貫j dawce solarium kiedy w przesz這sci i wydaj mi si 瞠 uruchomi豉m jakoby swoje pieprze jako do dzialania, bo w lecie np po dawce s這鎍a pojawiaj si nowe i teraz kiedy uzywam samoopalacza wyskoczy造 mi zn闚 鈍ierze na twarzy.
Dlaczego tak si dzieje?
Kto tak mia?
Stary 2008-03-17, 15:32   #2285
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
GG do katarzynka-buziaczek

WitamChcia豉m si zapyta gdzie mog dosta Garnier Ambre Solaire, Gloss Bronzeur. Mieszkam w Opolu i nie mog go niegdzie znale潭. Mo瞠 kto wie w jakiej drogerii mog go kupi?Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied.
katarzynka-buziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-18, 14:27   #2286
konewka i kwiat
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 553

mam pytanko czy jakies balasamy was zapchaly??uzywalam samoopalacza ale niestety na dekolcie i ramionach powchodzil mi w pory i bylo je widac szukam teraz balasamu,ktore mi polecicie?? a moze same mialyscie taki problem i macie na to sposob??bo juz nie wiem co robic
konewka i kwiat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-19, 12:18   #2287
Pysia pl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Poka wiadomo嗆
mam pytanko czy jakies balasamy was zapchaly??uzywalam samoopalacza ale niestety na dekolcie i ramionach powchodzil mi w pory i bylo je widac szukam teraz balasamu,ktore mi polecicie?? a moze same mialyscie taki problem i macie na to sposob??bo juz nie wiem co robic
Mam te taki problem i niestety peelingi nie pomagaj... nie wiem co zdzia豉, aby to zlikwidowa. Okropnie to wygl康a niby opalona sk鏎a ale na dekolcie i biu軼ie zapchana ma造mi punkcikami czarnych kropek..buuu:co nfused:
Stary 2008-03-19, 19:21   #2288
konewka i kwiat
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 553

mi tez peelingi nie pomagaja,opalenizna juz zejdzie a kropeczki zostaja:/
konewka i kwiat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-19, 19:25   #2289
girl96
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 100

Zakupi豉m Dove Summer Glow. Jestem z niego zadowolona, ale na czas jaki go odstawi豉m, poniewa okropnie, dusz帷o pachnie. Nie daje spa w nocy. Ma drobinki brokatu, kt鏎e brudz ubranie i ci篹ko si spieraj. Ale innych zastrze瞠 nie mam. Nie pozostawia smug. Dobrze, szybko i skutecznie br您uj sk鏎 na czekoladowy
girl96 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-19, 21:27   #2290
AngelOfDestiny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

S 2 rodzaje Dove Summer Glow - z brokatem i bez...
AngelOfDestiny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-19, 21:52   #2291
laza
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 345

mam pyt. bo sotsuje serum wyszczuplajace ale chce tez wlasnie ten dove bo mam go ;p no i czy moge to polaczyc czy to nie spowolni dzialania ani tego ani tego i ktory pierwszy;p.?
– wszystko mo瞠 Ci uszcz窷liwi.
laza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-20, 10:40   #2292
3krateczki
Raczkowanie

laza mo瞠 dove stosuj wieczorem, a wyszczuplaj帷y rano,

jak kupowa豉m teraz balsam dove to krem do twarzy dosta豉m gratis

Edytowane przez 3krateczki
Czas edycji: 2008-03-20 o 10:48 Pow鏚: przypomnia豉m sobie
Stary 2008-03-20, 13:39   #2293
laza
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 345

hmm..bo wlasnie ten wyszczuplajacy trzeba rano i wieczorem ;/
– wszystko mo瞠 Ci uszcz窷liwi.
laza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-20, 22:01   #2294
aiso87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 661

Cytat:
laza mo瞠 dove stosuj wieczorem, a wyszczuplaj帷y rano,

jak kupowa豉m teraz balsam dove to krem do twarzy dosta豉m gratis

oo,a pr鏏owa豉 ju kremu do twarzy?chcia豉bym wiedzie jak ma konsystencj (boj sie,瞠 b璠zie za ciezki dla mojej k這potliwej mieszanej cery )

Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-21, 10:21   #2295
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 554

Dziewczynki pom騜cie. Jak odczyta dat wa積o軼i z balsamu Dove Summer Glow i z kremu do twarzy Summer Glow? Znalaz豉m tylko takie co na opakowaniu: 7040KBX i 70648DC. bede bardzo wdzi璚zna.
Kucyk_Truskawkowy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-23, 08:53   #2296
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
GG do katarzynka-buziaczek

gdzie mog dosta Garnier Ambre Solaire, Gloss Bronzeur???. Mieszkam w Opolu i nie mog go niegdzie znale潭. Mo瞠 kto wie w jakiej drogerii mog go kupi?Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied
katarzynka-buziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-27, 09:59   #2297
vril
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 176

Czy ktos juz uzywal nowej serii Dax Perfecta Bronze? Zauwazylam dzisiaj krem do twarzy (jasna karnacja) i zaciekawil mnie, bo DHA ma daleko w skladzie, wiec powinien byc delikatny, tak jak lubie
Podaje link do sklepu Dax gdzie jest opisana ta seria.
http://www.sklep.dax.com.pl/serie/perfecta-bronze/
vril jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-27, 15:27   #2298
3krateczki
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aiso87 Poka wiadomo嗆
oo,a pr鏏owa豉 ju kremu do twarzy?chcia豉bym wiedzie jak ma konsystencj (boj sie,瞠 b璠zie za ci篹ki dla mojej k這potliwej mieszanej cery )
konsystencja kremu jest lekka i dobrze si wch豉nia, my郵 瞠 nie b璠zie za ci篹ka do cery mieszanej, ja sama nie wiem jak mam cer ale dla mnie jest ok, no i ju wida efekty, mam opalon bu嶔, chocia za oknem le篡 郾ieg
Stary 2008-03-27, 15:35   #2299
3krateczki
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Poka wiadomo嗆
Dziewczynki pom騜cie. Jak odczyta dat wa積o軼i z balsamu Dove Summer Glow i z kremu do twarzy Summer Glow? Znalaz豉m tylko takie co na opakowaniu: 7040KBX i 70648DC. bede bardzo wdzi璚zna.
z tego jako pewnie da si wyczyta dat produkcji, bo daty wa積o軼i nie ma, ale istotne jest to kiedy zosta kosmetyk otworzony i tam jest taki symbol otwartego s這iczka z liczb miesi璚y i ta liczba m闚i jak d逝go mo積a u篡wa od pierwszego u篡cia.

napisz jak ci s逝篡 bo ja te mam dove summer glow z kremem gratis i jestem super zadowolona
Stary 2008-03-31, 18:43   #2300
Mags1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 382
GG do Mags1983

Witajcie
Mam nadzieje,ze mi pomozecie. Jestem bladolica, nigdy nie u篡walam samoopalaczy tak wi璚 totalna amatorka ze mnie. Co by軼ie poleci造 takiej nowicjuszce niemajacej wprawy w nak豉daniu tego specyfiku?
Dzi dosz豉m do wniosku , ze nie chc ju straszy blado軼ia a solarium i s這鎍e odpada.
Z g鏎y dzi瘯uj za wszelkie rady
Stary 2008-04-02, 16:15   #2301
3krateczki
Raczkowanie

Wink Dot.: Opalamy si!!!!

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Poka wiadomo嗆
Witajcie
Mam nadzieje,ze mi pomozecie. Jestem bladolica, nigdy nie u篡walam samoopalaczy tak wi璚 totalna amatorka ze mnie. Co by軼ie poleci造 takiej nowicjuszce niemajacej wprawy w nak豉daniu tego specyfiku?
Dzi dosz豉m do wniosku , ze nie chc ju straszy blado軼ia a solarium i s這鎍e odpada.
Z g鏎y dzi瘯uj za wszelkie rady
skoro nie ma ch皻nych to ja si fachowo wypowiem bo te by豉m bladolica dop鏦i nie odkry豉m balsam闚 br您uj帷ych
ja sobie u篡wam dove summer glow i nie b璠 ukrywa 瞠 po prostu inne mi nie podpasywa造, a ten jest dla mnie najlepszy.
Przed pierwszym u篡ciem zr鏏 sobie peeling. Balsam si wciera a nie nak豉da warstw, i po nasmarowaniu trzeba odczeka a si wch這nie u mnie to tak na umycie z瑿闚 i uczesanie w這s闚 czyli jakie 15 minut,
ja ju jestem opalona wi璚 u篡wam sobie co 3 dzie dla podtrzymania koloru, a do twarzy mam oddzielny krem br您uj帷y te dove, teraz ten krem do balsamu dostaje si gratis
Stary 2008-04-02, 16:36   #2302
Mags1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 382
GG do Mags1983

Cytat:
skoro nie ma ch皻nych to ja si fachowo wypowiem bo te by豉m bladolica dop鏦i nie odkry豉m balsam闚 br您uj帷ych
ja sobie u篡wam dove summer glow i nie b璠 ukrywa 瞠 po prostu inne mi nie podpasywa造, a ten jest dla mnie najlepszy.
Przed pierwszym u篡ciem zr鏏 sobie peeling. Balsam si wciera a nie nak豉da warstw, i po nasmarowaniu trzeba odczeka a si wch這nie u mnie to tak na umycie z瑿闚 i uczesanie w這s闚 czyli jakie 15 minut,
ja ju jestem opalona wi璚 u篡wam sobie co 3 dzie dla podtrzymania koloru, a do twarzy mam oddzielny krem br您uj帷y te dove, teraz ten krem do balsamu dostaje si gratis
Dzi瘯uj za pomoc Kupi豉m dove do jasnej karnacji a do twarzy eveline te do jasnej karnacji Zrobi豉m peeling przed na這瞠niem, nie mam 瘸dnych smug i sk鏎a jest ca趾iem fajna po tym pierwszym wczorajszym razie. Mam nadzieje, ze ju nie bede straszy blado軼ia
Stary 2008-04-08, 22:51   #2303
meredith85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 445

Pytanie do osob, ktore stosuja kwasy. Jak godzicie samoopalanie twarzy ze stosowaniem kwasow? Czy nie robia wam sie plamy jasniejsze od dzialania kwasow. Bo ja bym chciala stosowac samoopalacz albo chociaz krem brazujacy na twarz, ale uzywam acnedermu, wiec sie boje ewentualnych plam. I ktory samoopalacz badz krem was nie zapycha, bo tego sie boje.
meredith85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-11, 21:41   #2304
meredith85
Raczkowanie

Dziewczyny blagam odezwijcie sie. Jutro chcialabym kupic samoopalacz w Yves Rocher w ramach promocji glamour, ale nie wiem czy moge stosowac samoopalacz jesli uzywam acne dermu. Czy Acne nie bedzie robil plam na samoopalaczu? Jak to jest z tymi samoopalaczami i kwasami.
Stary 2008-04-12, 10:06   #2305
Izaluka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 472

Ja stosuj Acne Derm i opalacze, a dok豉dnie krem br您uj帷y L'oreal.

AD stosuj na noc, a opalaczem maziam si w ci庵u dnia. 畝dne plamy mi si nie robi, AD nie wy瞠ra tego opalacza drastycznie. Spokojnie mo積a to pogodzi.

Mam nadziej, 瞠 skorzystasz dzisiaj z tej promocji i kupisz sobie samoopalacz YR.
Izaluka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-12, 14:11   #2306
radioheadka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 001
Stosowanie BALSAMU br您uj帷ego do twarzy?

Mam takie pytanie. Ostatnio sko鎍zy mi si krem br您uj帷y do twarzy, a 瞠 bardzo blada z natury jestem, nie wiedzialam co pocz望 i nalozylam na twarz balsam br您uj帷y ("do ciala"), kt鏎y og鏊nie ma dosyc "lekk konstystencj" .
Tak si zastanawiam, czy to moze miec jakies negatywne skutki dla mojej cery? Co si stanie, je郵i b璠 regularnie stosowala 闚 balsam jako krem do twarzy?
Zakladam w徠ek na tym forum, gdy domyslam si 瞠 du膨 rol w rozwianiu moich w徠pliwo軼i odgrywa sklad kosmetyku, kt鏎y podaj:

Sk豉d: /do jasnej i normalnej karnacji/ Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dihydroxyacetone, Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Stearamide AMP, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Squalane, Polysorbate 60, Erythrulose, Potato Starch Modified, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sorbitan Isostearate, Caramel, Maltodextrin, Citric Acid, Disodium EDTA, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Dilauryl Thiodipropionate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 16255, CI 47005

Bardzo prosz o odpowied
radioheadka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-12, 14:42   #2307
zawszeboska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 955
Dot.: Stosowanie BALSAMU br您uj帷ego do twarzy?

Ja smaruj buzi balsamem br您uj帷ym do cia豉 i nic mi sie nie dzieje. Ale to chyba indywidualna sprawa, jednych b璠zie taki krem zapycha, innych nie.
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-12, 16:59   #2308
Izaluka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 472
Dot.: Stosowanie BALSAMU br您uj帷ego do twarzy?

Jestem zdania, 瞠 jak co jest do cia豉 to do cia豉. Odwrotnie z buzi - to co na twarz mo積a nak豉da na cia這

Balsam do cia豉 ma przewa積ie ci篹sz konsystencj, mimo tego, 瞠 wydaje si by lekki. Co to za balsam? Opr鏂z sk豉du przyda豉by si nazwa, bo pewnie dawno jest zanalizowany i tam trzeba te szuka odpowiedzi.

Na這篡sz raz, drugi - mo瞠 nic si nie stanie. Za trzecim mo瞠 Ci wysypa. To jest loteria Jednemu nie zaszkodzi, drugiemu tak.

Zaopatrz si w krem opalaj帷y przeznaczony do buzi i z g這wy
Izaluka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-13, 19:25   #2309
meredith85
Raczkowanie

Samoopalacza YR wkoncu nie kupilam, ale mam zamiar inny samoopalacz. Zastanawia mnie tylko czy stosujac AD na czolo nos i brode codziennie a na policzki czasem nie zafunduje sobie pieknej mozaiki w jasne i ciemne mazie, jak mi wyzre w strategicznych miejscach a policzki zostana ciemniejsze pod dzialaniem samoopalacza.
Stary 2008-04-14, 11:12   #2310
paooolka23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 317

czy kt鏎a z was uzywa豉 mo瞠 samoopalacza z lierac?

israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl

Jestem Twoj kl徠w i przekle雟twem
niedoko鎍zon przyjemno軼i
przegryziona warg do krwi

poszukuje zapach闚:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.