Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 78 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-04-15, 19:36   #2311
radioheadka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 005
Dot.: Stosowanie BALSAMU br您uj帷ego do twarzy?

Cytat:
Napisane przez Izaluka Poka wiadomo嗆
Jestem zdania, 瞠 jak co jest do cia豉 to do cia豉. Odwrotnie z buzi - to co na twarz mo積a nak豉da na cia這

Balsam do cia豉 ma przewa積ie ci篹sz konsystencj, mimo tego, 瞠 wydaje si by lekki. Co to za balsam? Opr鏂z sk豉du przyda豉by si nazwa, bo pewnie dawno jest zanalizowany i tam trzeba te szuka odpowiedzi.

Na這篡sz raz, drugi - mo瞠 nic si nie stanie. Za trzecim mo瞠 Ci wysypa. To jest loteria Jednemu nie zaszkodzi, drugiemu tak.

Zaopatrz si w krem opalaj帷y przeznaczony do buzi i z g這wy
chodzi o Dove Summer glow do jasnej karnacji, nie mog znale潭 analizy
radioheadka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-15, 20:53   #2312
aiso87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 661
Dot.: Opalamy si!!!!

Dziewczyny! Chyba znalaz豉m m鎩 samoopalacz!!!
Firmy FlosLek, Golden Sun. Jest w lekkim 瞠lu,co jest duzo lepszym rozwiazaniem dla mojej mieszanej cery ni ci篹ki krem.
Ma jab趾owy zapach,a nie taki typowo samoopalaczowy.
Jest baaaardzo wydajny!!Trzeba uwa瘸 przy pierwszym u篡ciu,zeby nie wycisn望 za du穎
I efetk: naprawd zadowala!Raz nak豉da豉m go co noc przez trzy czy cztery noce i juz by這 za du穎, zrobi豉m si troszk pomara鎍zowa.Ale stosowanie np co drug noc daje przyjemny dla oka,naturalny efekt,cho kombinuj jak zrobi,zeby by mocniejszy,ale nie pomara鎍zowy
I cena! zap豉ci豉m 13,6

To takie relacje z poszukiwa TEGO samoopalacza

Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-16, 11:48   #2313
KENZO
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856

Ja stosowa豉m samoopalacz Lieraca - bardzo przyjemnie go wsominam, delikatny efekt, bardzo 豉dny zapach i 豉dnie schodzi moge spokojnie go poleci
KENZO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-16, 12:39   #2314
Pysia pl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

Powtarzam pytanie..
Czy kto mia podobnie jak ja, 瞠 po nak豉daniu samoopalacza zauwa瘸 cz瘰tsze pojawianie si nowych pieg闚 na sk鏎ze???!!
Ja zauwa篡豉m to od niedawna. Zacz窸y wychodzi troch na buzi, r瘯ach, dekolcie i plecach.. Dlaczego tak si dzieje? Kto wie?
Na solarium nie mog, na s這鎍u te nie, przykra sprawa by by豉 gdybym musia豉 i samoopalacz odstawi. (
Pysia pl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-16, 15:22   #2315
3krateczki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103
Dot.: Stosowanie BALSAMU br您uj帷ego do twarzy?

Cytat:
Napisane przez radioheadka Poka wiadomo嗆
chodzi o Dove Summer glow do jasnej karnacji, nie mog znale潭 analizy
nie wiem jak analiz kosmetyku masz na my郵i?

ja uzywam dove summer glow te do jasnej karnacji,
my郵 瞠 stosowanie balsamu do cia豉 na twarz nie powinno mie jaki negatywnych nast瘼stw, ale skoro robi oddzielnie krem do twarzy to chyba lepiej u篡wa do twarzy kremu, ja sobie kupi豉m tanio promocyjny zestaw balsam + krem do twarzy dove i mam nadziej 瞠 zu篡j mi sie mniej wi璚ej r闚no, ale na razie nie mam si czym martwi, bo jest bardzo wydajny i chuda jestem wi璚 du穎 nie zu篡wam
3krateczki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-18, 13:37   #2316
kotek24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 294
Krem br您uj帷y NUTRI BRONZE

hej dziewczyny mam problem z p瘯aj帷ymi naczynkami dlatego boje si opala bo mog pop瘯a mi kolejne,dlatego zdecydowa豉m si na kupno kremu br您uj帷ego NUTRI BRONZE Z LOREALA Z FILTREM PRZECIWS袞NECZNYM SPF15.Tylko nie wiem czy maj帷 go na這穎nego na twarzy b璠 mog豉 wychodzi na s這鎍e w lato lub lekko si opali i nie pojawi mi si plamy na twarzy.
kotek24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-18, 13:53   #2317
Izaluka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 472
Dot.: Krem br您uj帷y NUTRI BRONZE

Przecie to tylko krem br您uj帷y. Nie wypali ci twarzy.

Czy naprawd trzeba by這 o tym w徠ek zak豉da?

Nie bardzo Ci rozumiem - p瘯aj Ci naczynka i boisz si opala. To po co pod koniec pytasz czy jednak mo瞠sz si opala?

Ten krem nie ma fotostabilnego filtra i przed s這鎍em Ci nie ochroni. Plam te nie b璠zie, bo to zwyk造 br您uj帷y krem.
Izaluka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-18, 13:58   #2318
kotek24
Raczkowanie

czasem opalenie si jest nieuniknione np.siedz帷 sobie czy chodz帷 te si opalasz.Wiem, 瞠 nie wypali mi twarzy!幢e mnie zrozumia豉,chodzi這 mi tylko o to czy nie b璠zie plam.ale dzi瘯i za odpowied
Stary 2008-04-18, 15:58   #2319
higienistka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 238

Krem br您uj帷y dzia豉 na nask鏎ek zatem nie ma nic wsp鏊nego z opalaniem. Nie musisz si obawia, 瞠 zostan plamy
higienistka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-18, 17:08   #2320
kotek24
Raczkowanie

dzi瘯i to teraz moge go spokojnie u篡wa bez obaw
Stary 2008-04-18, 23:24   #2321
Hexxana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 057
Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez kotek24 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny mam problem z p瘯aj帷ymi naczynkami dlatego boje si opala bo mog pop瘯a mi kolejne,dlatego zdecydowa豉m si na kupno kremu br您uj帷ego NUTRI BRONZE Z LOREALA Z FILTREM PRZECIWS袞NECZNYM SPF15.Tylko nie wiem czy maj帷 go na這穎nego na twarzy b璠 mog豉 wychodzi na s這鎍e w lato lub lekko si opali i nie pojawi mi si plamy na twarzy.

Odpowiednia pielegnacja cery naczynkowej to jedno a opalanie to drugie,jezeli siegniesz po fotostabilne filtry zapewnisz sobie odpowiednia ochrone a samoopalacz zapewni ladny koloryt cery.
Filtr zawarty w kremie brazujacym jest zbyt slaby.

Watek lacze z juz istniejacym
Stary 2008-04-19, 13:02   #2322
Pysia pl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Izaluka Poka wiadomo嗆

Przecie to tylko krem br您uj帷y. Nie wypali ci twarzy.

Czy naprawd trzeba by這 o tym w徠ek zak豉da?

Nie bardzo Ci rozumiem - p瘯aj Ci naczynka i boisz si opala. To po co pod koniec pytasz czy jednak mo瞠sz si opala?

Ten krem nie ma fotostabilnego filtra i przed s這鎍em Ci nie ochroni. Plam te nie b璠zie, bo to zwyk造 br您uj帷y krem.
MIx ATMOSFERA....
Kole瘸nka pyta豉 si czyw po陰czeniu z kremem br您uj帷ym je郵i wyjdzie na s這鎍e to nie b璠zie negatywnych skutk闚. Jesli kto czego nie wie to pyta a kto pyta nie b陰dzi. Ka盥emu wolno zadawa pytania - po to jest ten temat!
Nie masz ochoty odpowiada nie dopowiadaj. Nie musisz zaraz negowa.
Cz瘰to pojawiaj si ptania typu za ile mog kupi co tam albo gdzie i w闚czas nic si nie dzieje, ale je郵i ktos czego nie wie w sprawach u篡wania to zaraz wielkie BUM!!
Czasem na jedno kr鏒kie pytanie odpowiadacie - "wyszukiwarka nie gryzie" prosz nie za鄉ieca itd. i t w豉snie odpowiedzi juz same za鄉iecacie, bo mo積a by這 odpowiedzie tak u篡waj lub nie nie u篡waj i kropka.
A czsami w tej wyszukiwarce nic si nie znajdzie bo 瞠by znale潭 odpowied na jedno pytanie musz prewertowa 159 stron o tym jak to "hej dzisiaj posz豉m do sklepu i kupi豉m wreszcie " " ja dzi u篡豉m po raz pierwszy, ale jeszcze nic nie wiem"... to jest dopiero odlot..
Wi璚 zamiast wielkich nega odpowiedzie i ju je郵i si wie i mo積a kr鏒ko doradzi bez zb璠nych aluzji typu JA WIEM a ty se znajd..
I tetgo w豉snie na tym forum nie lubie.
Hexxana odpowiedzia豉 i nic nie uj窸o jej godno軼i, pomog豉 i to jest z這ta cecha ludzi.

Dzieki czesc
Stary 2008-04-19, 19:53   #2323
kotek24
Raczkowanie

zgadzam si z tob w 100%.cz瘰to wrzucam temat w wyszukiwark ale albo znajdzie podobne tematy ale oczywi軼ie nie to o co mi chodzi albo tak jak m闚isz trzeba przejrze milion stron.
Stary 2008-04-21, 10:29   #2324
paooolka23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 317

KENZO dzi瘯i za odpowiedz - bebczka z apteki poleci豉 mi w豉snie lieraca i tak sie w豉snie zastanawiam bo musze odstawic na jakis czas solarium itp a wszelkie balsamy brazuj帷e poprostu mnie odrzucaja (wrrrr zapach i do tego ta warstwa na skorze )

israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl

Jestem Twoj kl徠w i przekle雟twem
niedoko鎍zon przyjemno軼i
przegryziona warg do krwi

poszukuje zapach闚:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-21, 10:44   #2325
Pysia pl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kotek24 Poka wiadomo嗆
zgadzam si z tob w 100%.cz瘰to wrzucam temat w wyszukiwark ale albo znajdzie podobne tematy ale oczywi軼ie nie to o co mi chodzi albo tak jak m闚isz trzeba przejrze milion stron.
Ot騜 to
Stary 2008-04-22, 14:24   #2326
ashaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61

Ja polecam decydowane dove summer glow jak chcesz mie 豉dny naturalny kolorek.
http://pl.youtube.com/watch?v=Erfcd-M1tko
ashaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-22, 14:33   #2327
kotek24
Raczkowanie

Wypr鏏owa豉 go,jest dobry?ja mam z loreala i musz przyzna ze po pierwszym na這瞠niu s efekty ale wystarczy ,瞠 przemyje twarz tonikiem a znowu jestem blada
Stary 2008-04-22, 18:33   #2328
mad簑la
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

ja mam inne pytanie , mo瞠 si u鄉iejecie 瞠 taka g逝piutka, ale zaczynam sie smarowa ostatnio balsamami br您uj帷ymi, ale smaruje tylko nogi, a pytanie to czy i jak rozprowadzacie balsam na ca造m ciele 瞠by nie by這 瘸dnych bia造ch 豉t , bo martwi mnie ze np posmarowany balsamem dekold i twarz b璠zie wygl康a豉 dziwnie jak juz ko這 uszu bedzie bia這poradzcie cos kobitki
mad簑la jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 09:57   #2329
Pysia pl
Raczkowanie

Trzeba niestety ca這嗆 smarowa je郵i ju smarujemy dekolt. A 瞠by nie wygl康a這 nienaturalnie i nie by這 plam polecam wymiesza ze zwyk造m balsemem nawil瘸j帷ym. Mo積a posmarowac si najpierw balsamem nawil瘸j帷ym dopiero potem br您uj帷ym, nie b璠zie wtedy nier闚no軼i i plam.
Sk鏎a na kt鏎 nak豉damy balsam br您uj帷y potrzebuje r闚nie nawil瘸j帷ego wi璚 najlepiej zamiennie go stosowa w闚czas kolor b璠zie 豉dny i nie b璠zie schodzi miejscowo.
Noi oczywi軼ie podstawa to peeling przed smarowaniem.

Pozdrawiam
Stary 2008-04-23, 11:36   #2330
laza
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 345

dziewczyny bo to jest tak: zrobi peeling i potem ci庵le tylko sie smaruje balsamem.? ju peelingu w trakcie "opalania" zrobi nie mog.? bo to zejdzie.? bo ja bym chcia豉 mie i opalon i g豉dka skore ;/ ech..
– wszystko mo瞠 Ci uszcz窷liwi.
laza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 11:59   #2331
nadia07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 561
GG do nadia07

kurcze dove summer glow mnie zapycha.. a dawal ladny delikatny efekt, i potrafilam sie z tym kremem obchodzic :/
jaki inny krem brazujacy daje delikatny (niemocny efekt) ale nie zapycha ?
Stary 2008-04-23, 12:25   #2332
mad簑la
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

LAZA: no w豉snie mnie tez to ciekawi bo przeciez jak zrobimy pilling kiedy juz mamy opalenizne to napewno beda jakies smugi czy nierownosc, no ciekawe co nam kole瘸nki odpisza... a ja dziekuje za otrzymane porady
mad簑la jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 12:50   #2333
Niuniaczek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 468

Cytat:
Napisane przez mad簑la Poka wiadomo嗆
LAZA: no w豉snie mnie tez to ciekawi bo przeciez jak zrobimy pilling kiedy juz mamy opalenizne to napewno beda jakies smugi czy nierownosc, no ciekawe co nam kole瘸nki odpisza... a ja dziekuje za otrzymane porady
Ja tak w豉郾ie mam , opalenizna si 軼iera w niekt鏎ych miejscach, dlatedo czekam a troch zblednie i dopiero si peelinguje i k豉d nastepn warstw samoopalacza
Niuniaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 13:26   #2334
laza
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 345

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Poka wiadomo嗆
Ja tak w豉郾ie mam , opalenizna si 軼iera w niekt鏎ych miejscach, dlatedo czekam a troch zblednie i dopiero si peelinguje i k豉d nastepn warstw samoopalacza
a co ile robisz ten peeling .? a mog u篡wa delikatnego peelingu z p造nem pod prysznic czy to te zaszkodzi opaleniznie .?
– wszystko mo瞠 Ci uszcz窷liwi.
laza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 14:15   #2335
Niuniaczek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 468

Ci篹ko powiedzie, przed 1-szym na這瞠niem robi peeling a potem stosowa豉m codziennie Dove summer glow do twarzy , - tak ze 4 dni potem czeka豉m ze 2-3 az zejdzie i znowu peeling.

Tak naprawde to bywa r霩nie w zale積o軼i jak szybko sxhodzi opalenizna

Mam pyt z innej beczki bo zawsze mnie to intrygowa這. Mamy dwa rodzaje samoopalaczy do ciemnej karnacji i do jasnej czyli co?
Jak mam jasn karnacje to powinnam uzywac do jasnej- kt鏎y jest delikatny i delikatnie mnie opali czy wr璚z odwrotnie, jest do jasnej karnacji i b璠zie dzia豉 silniej by da cie,mniejsz opalenizn ????

Zawsze mam ten sam problem i nigdy nie wiem kt雡 mam wybra熯hca uzyska zdecydowany efekt???

Dodam ze kupi豉 Dove summer glow do ciemnej karnacji i na heban to si nie strzaska豉m a ledwo co wida by這 r騜nic (po kilkakrotnym zastosowaniu)

Teraz mam polecany wcze郾iej Loreal do cia豉 i jest ok
Niuniaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 17:00   #2336
ashaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61

Ja r闚nie stosuje Dove Summer Glow 豉dnie pachnie, nawil瘸 sk鏎 i nie pozostawia 郵ad闚 na ubraniach co dla mnie jest najwa積iejsze
ashaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-24, 13:49   #2337
miss90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 386

ej a ja mam pytanie bo tutaj pisze 瞠 ma filtry ale nie pisze jakie mo瞠 kto wie ?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...-opalania.html
miss90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-24, 13:50   #2338
Carmel Choco
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 531

ja przerabia豉m ju mnostwo balsam闚 i jak do tej pory wracam zawsze do Dove Summer Glow . Jest co prawda ma這 wydajny, ale daje 豉dn, naturaln opalenizne. Rozczarowa豉m si natomiast Garnier Sk鏎a Mu郾i皻a S這鎍em, jaki taki pomara鎍zowo-鄴速y efekt:/. Teraz zakupi豉m balsam Joanny o zapachu kokosa, gdy jest w ma貫j por璚znej buteleczce a ja wyje盥瘸m do Francji i ma貫 opakowania to podstawa. U篡wa豉m ktoras??
Carmel Choco jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-24, 15:35   #2339
neitka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 964
GG do neitka

Przepraszam - z gry uprzedzam, 瞠 post zawiera pytanie z serii bardzo durnych

Ot騜 jestem filtromaniaczk w dodatku blad jak 軼iana z natury. Ostatnio smaruj si namolnie garnierem dla ciemnej karnacji i wychodzi mi pi瘯ny kolor bez paskudnego zapaszku. Mam jednak k這pot z wypracowaniem pewnego rytmu, 瞠by trzymac kolor ca造 czas, bo moja sk鏎a potrzebuje w mi璠zyczasie nawil瘸czy, do tego dochodz peelingi n鏬 przed depilacj, itp... wi璚 niestety wygl康a to tak, 瞠 jeden tydzie 豉輳 br您owa, a drugi bia豉. A z buzi jeszcze gorzej - odnosze wra瞠nie, 瞠 kolor 豉pi strasznie wolno, w dodatku wydaje mi si, 瞠 tonikiem go od razu 軼ieram i 瞠 zaprzepaszczam wyniki mordowania si z kwasami tyle czasu. Jak to pogodzi? 瞠by raz na jaki czas smarowa si kwasem, czy maseczk robi, przez reszt tygodnia chodzi br您ow, a nie spiera si do bia這軼i ?

Mo瞠 na buzie jaki 豉godny samoopalacz? tylko boj si, 瞠 si plam nabawi... :/

neitka
neitka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-24, 16:42   #2340
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 845

Ja na buzi odkry豉m super specyfik Lavera. Owszem, ma troszk t逝staw konsystencj ale jakie kosmetyki opalaj帷e ich nie maj. Te szybko schodzi mi z buzi, przynajmniej tak mi si wydaje Teraz robie tak, 瞠 nak豉dam go 3 razy w tygodniu na noc, p騜niej w ci庵u dnia normalnie robi make-up, myj buzi dotychczasowymi kosmetykami, przez 4 noce nie nak豉dam samoopalacza. I tak mam buzi delikatnie opalon.
Podobnie robi z cia貫m, 2 razy w tygodnu nak豉dam kremy br您uj帷e, w ci庵u nast瘼nych dni robi peelingi, smaruj innymi kremami itp...

Ale chyba zrezygnuj ca趾owicie z krem闚 br您uj帷ych, moja kole瘸nka pocz徠kowo ich nie u篡wa豉 i tym samym bardzo szybko opala豉 si na s這neczku, p騧niej zacz窸a si smarowa i w minione wakacje, le瘸豉, le瘸豉 i prawie nic j nie bra這!
Nie chc, 瞠by mnie spotka這 to samo
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.