Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 79 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-04-24, 18:51   #2341
Gapcioszek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4
Dot.: Opalamy si!!!!

Ja poczatkuj帷a na forum, zle chcia豉bym si podzielic moim odkryciem odno郾ie opalania: mas這 kakaowe. 安ietnie pachnie (uwielbiam taki zapach), a ewenementem jest, ze mas這 normalnie jest twarde, ale jak bior kawa貫czek do reki zaczyna sie topi i rozsmarowuje po r瘯ach, twarzy.. ale najfajniejsze jest 瞠 opr鏂z lekko br您ujacego efektu od篡wa cer!

Ja kupowa豉m na xxx, a props extra wyb鏎 olej闚,itp. Polecam!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-08-20 o 12:45 Pow鏚: Link.
Gapcioszek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-24, 19:16   #2342
kasika17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

hej dziewczyny mam pytanko ostatnio kupilam balsam Dove br您uj帷y.tylko niewiem kiedy mam go uzywac...czy zaraz po k徙ieli czy mo瞠 rano...
kasika17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-24, 23:31   #2343
Iwona75
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 381

Cytat:
Napisane przez Gapcioszek Poka wiadomo嗆
Ja poczatkuj帷a na forum, zle chcia豉bym si podzielic moim odkryciem odno郾ie opalania: mas這 kakaowe. 安ietnie pachnie (uwielbiam taki zapach), a ewenementem jest, ze mas這 normalnie jest twarde, ale jak bior kawa貫czek do reki zaczyna sie topi i rozsmarowuje po r瘯ach, twarzy.. ale najfajniejsze jest 瞠 opr鏂z lekko br您ujacego efektu od篡wa cer!

Ja kupowa豉m na www.naturalne-piekno.pl, a props extra wyb鏎 olej闚,itp. Polecam!

Hej,kto tu chyba spamuje.
Cztery posty i w ka盥ym ten sam link.
Iwona75 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-25, 09:19   #2344
mad簑la
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Cytat:
Napisane przez kasika17 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny mam pytanko ostatnio kupilam balsam Dove br您uj帷y.tylko niewiem kiedy mam go uzywac...czy zaraz po k徙ieli czy mo瞠 rano...

ja za porad kole瘸nki z forum, po陰czy陰m codzienne nawil您nie i samoopalacz (tez dove) tak iz wieczorem po k徙ieli u篡wam wszytskich innych kosmetyk闚, a rano jak wstane zaczynam dzien od s這neczka w kremie jak na razie dzia豉
mad簑la jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-25, 10:21   #2345
Pysia pl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

Cytat:
Napisane przez neitka Poka wiadomo嗆
Mam jednak k這pot z wypracowaniem pewnego rytmu, 瞠by trzymac kolor ca造 czas, bo moja sk鏎a potrzebuje w mi璠zyczasie nawil瘸czy, do tego dochodz peelingi n鏬 przed depilacj, itp... wi璚 niestety wygl康a to tak, 瞠 jeden tydzie 豉輳 br您owa, a drugi bia豉. A z buzi jeszcze gorzej - odnosze wra瞠nie, 瞠 kolor 豉pi strasznie wolno, w dodatku wydaje mi si, 瞠 tonikiem go od razu 軼ieram i 瞠 zaprzepaszczam wyniki mordowania si z kwasami tyle czasu. Jak to pogodzi? 瞠by raz na jaki czas smarowa si kwasem, czy maseczk robi, przez reszt tygodnia chodzi br您ow, a nie spiera si do bia這軼i ?. :/
Mam ten sam problem.... i powiem szczserze pyta豉m tu ju niejedmnokrotnie i dalej nie wiem..
nie mam poj璚ia jak wygl康a sta豉 piel璕nacja takim br您erem. Przecie opr鏂z br您era musimy jeszcze wykonywa inne zabiegi, nak豉danie balsamu nawil瘸j帷ego, depilacja, peleengi, maseczki... ja nie wiem jak dziewczyny to godz... troch ci篹ko jest wszystko po陰czy i nadal cieszy si br您ew sk鏎.
Jak zastosuj peleeng na cia這 w trakcie stosowania samoopalacza to ju KAPUT - opalenizn szlag trafia.. schodzi miejscami bardzo niechlujnie... wi璚 czekam a zblednie i zaczynam od nowa wszystko. I wychodzi mi tak, jak Tobie tydzie opalona tydzie bia豉.
Pewnie te du穎 zalezy od tego jakie to br您ery. Nie u篡wa豉m z serii tych najdro窺zych poniewa opinie na KWC nie bardzo mnie do tego przekona造, tyle pieni璠zy a jednak rezultat cz瘰to g瘰to taki sam jak po dove czy nivea po cenie przyst瘼nej.
Mam problem z twarz a dok豉dnie w miejscu oko這 ust - tam zawsze wychodzi nienaturalnie, ciemniej i nier闚no.. nie mog uzyska efektu naturlanej opalenizny tylko wychodzi b. sztucznie do tego jak na這輳 podk豉d - KAPLICA!
pozdrawiam
Pysia pl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-30, 14:41   #2346
3krateczki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

ja sobie zrobi豉m przed pierwszym razem porz康ny peeling, a teraz codziennie do k徙ieli u篡wam szorstkiej g帳ki a peeling tak co 2 tygodnie i jak na razie dzia豉, ja mam dove i u篡wam co 3 dni mniej wi璚ej bo nie chcia豉m sie strzaska tylko zbrzoskwiniowa tak jak te babki z reklamy dove w豉郾ie
3krateczki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-30, 15:54   #2347
mad簑la
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

taka my郵:OBY貽Y ZAWSZE W 璣CIU MIA訝 TAKIE PROBLEMY JAK TE TU PORUSZANE
mad簑la jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-01, 08:11   #2348
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
GG do katarzynka-buziaczek

Czy kto u篡wa balsamu br您uj帷ego z firmy mincer mona liza??? Bo zastanawiam si czy nada by 豉dny kolor sk鏎ze??? Ja mog poleci nowo odkryty przeze mnie balsam daxa bardzo fajny.Wklejam zdj璚ie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg perfecta_balsam_brazujacy_1.jpg (138,9 KB, 19 za豉dowa)
katarzynka-buziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-01, 09:10   #2349
ilonku
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

Cytat:
Napisane przez 3krateczki Poka wiadomo嗆
ja sobie zrobi豉m przed pierwszym razem porz康ny peeling, a teraz codziennie do k徙ieli u篡wam szorstkiej g帳ki a peeling tak co 2 tygodnie i jak na razie dzia豉, ja mam dove i u篡wam co 3 dni mniej wi璚ej bo nie chcia豉m sie strzaska tylko zbrzoskwiniowa tak jak te babki z reklamy dove w豉郾ie
ja tez uzywam szorstkiej gabki do kapieli tylo u mnie zawsze jest tak ze w jakims miejscu za bardzo potre i pozniej mam w nim iwekszy przeswit niz na reszcie ciala, a Ty delikatnie sie nia pocierasz? dziewczyny, ja mam zakupiony zapas samoopalczy juz chyba od miesiaca (loreal, olay do twarzyi samoopalacz w zelu lirene)ale dalej borykam sie z mysla czy juz zaczac sie smarowac czy jeszcze czekac...szczerze mowiac kusi mnie solarium, bo nie lubie tej calej pracy przy samoopalczach, ale z drugiej strony nie chce tez chodzic pomarszczona...powiem wam ze najleopszy efekt uzyskalam chodzac kidys czesciowo na solarium i czesciowo smarujac sie samoopalczaem ale to solarium mnie jakos odrzuca ze wzgledu na to jak wplywa na skore...ale jest wygodniejsze z drugiej strony...eh co za dylemat!!
ilonku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-01, 09:18   #2350
ilonku
Raczkowanie

dziewczyny a tak w ogole to wszyscy sie zachwycaja samoopalaczem
Rossmann, Sunozon

czy ktoras z was go miala?musze wyprobowac
Stary 2008-05-01, 09:54   #2351
natina2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 072
GG do natina2

ja mia豉m! Troszk 鄉ierdzi ale opalenizna bardzo 豉dna jest no i jak to z samoopalaczem trzeba dok豉dnie rozsmarowa bo robi smugi niestety
Stary 2008-05-01, 11:20   #2352
Vibeska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 984
GG do Vibeska

Ja te go mia豉m, bardzo go lubi豉m, dawa do嗆 mocny ale nie pomara鎍zowy kolor, wygl康a w miar naturalnie.
Jedyn wad by這 to 瞠 軼iera si do嗆 szybko i schodzi p豉tami wi璚 trzeba by這 zrobi mocny peeling aby go zetrze.
Stary 2008-05-01, 16:05   #2353
dagmys
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Arrow Balsam do cia豉 i opalanie

Cze嗆 czy podczas stosowania Johnson's holidays skin mog si opala na naturalnym s這鎍u? Prosz o porady dzi瘯i =D
dagmys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-01, 18:31   #2354
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Czy zauwa篡造軼ie, 瞠 gdy si smarujemy samoopalaczami b康 balsami br您uj帷ymi, du穎 wolniej opala nas s這鎍e? Ja tamtego lata u篡wa豉m w豉郾ie sun ozon z rossmana i opala豉m si na s這鎍u i nic si nie opali豉m, jak to mo磧iwe???Od czego to zale篡?
Stary 2008-05-01, 19:25   #2355
wewelinka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 717

Cytat:
Napisane przez katarzynka-buziaczek Poka wiadomo嗆
Czy zauwa篡造軼ie, 瞠 gdy si smarujemy samoopalaczami b康 balsami br您uj帷ymi, du穎 wolniej opala nas s這鎍e? Ja tamtego lata u篡wa豉m w豉郾ie sun ozon z rossmana i opala豉m si na s這鎍u i nic si nie opali豉m, jak to mo磧iwe???Od czego to zale篡?
mia豉m to samo co Ty tak wi璚 podpinam sie pod w徠ek.... ale my郵e 瞠 to jest tak samo jakbys wysz豉 z podk豉dem na twarzy na s這鎍e.... wydaje mi sie 瞠 samoopalacz tworzy taka "bariere" (co w stylu makija簑(?) na ca造m ciele)
ale cierpliwie poczekam na opinie m康rzejszych kole瘸nek
Stary 2008-05-01, 19:50   #2356
Momo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520

Dove - balsam br您uj帷y, bardzo 豉dnie zabarwi m blad sk鏎.

Kobieta zmienn jest...moje hobby
http://turkusowykwiat.blogspot.com/

Awatar - made by Momo
Momo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-02, 08:16   #2357
ilonku
Raczkowanie

mi tez bylo trudniej sie oplaic na sloncu, ale z solarium nie bylo problemu w takim razie skoro mowicie ze jest ok to wyprobuje ten rossmannowski specyfk
Stary 2008-05-02, 10:04   #2358
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Zauwa篡豉m te, 瞠 jak p鎩d na solarium i wieczorem jak si posamruje samoopalaczem to jest mocniejszy efekt, ni gdbym nie opala豉 si. Od czego to zale篡??
Stary 2008-05-02, 19:02   #2359
dagmys
Przyczajenie

Serio nikt nie wie nikt tak nie pr鏏owa? Powt鏎z pytanie czy podczas stosowania Johnson's holidays skin mo積a si opala na naturalnym s這鎍u?
Stary 2008-05-02, 19:05   #2360
~~ALa~~
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 206

Cytat:
Napisane przez dagmys Poka wiadomo嗆
Serio nikt nie wie nikt tak nie pr鏏owa? Powt鏎z pytanie czy podczas stosowania Johnson's holidays skin mo積a si opala na naturalnym s這鎍u?
a dlaczegoz by nie?
Stary 2008-05-02, 21:52   #2361
SamSzef
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 186

S康ze ze mo積a. Pami皻aj, ze r騜nego rodzaju balsamy wnikaj tylko w pierwsze warstwy sk鏎y, a s這neczko dociera znacznie g喚biej dlatego opalenizna s這neczna utrzymuje si d逝瞠j ni taka z tubki
SamSzef jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-02, 21:54   #2362
SamSzef
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 186

Aha i jeszcze jedno Podczas stosowania balsamu Johnson's mo瞠sz bez obaw opala si na s這鎍u, ale nigdy bezpo鈔ednio po zaaplikowaniu balsamu! Bo sk鏎a spoci si na s這鎍u i na ciele powstan smugi, wi璚 najlepiej tego typu balsamy zostawi na " po kapieli" przed snem
SamSzef jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-03, 21:56   #2363
dagmys
Przyczajenie

Talking Dot.: Opalamy si!!!!

Dzi瘯i bardzo za info =)
Stary 2008-05-08, 19:54   #2364
alko1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

hej w豉snie zakupi豉m sobie samoopalacz do jasnej karnacji z Rossmann Sun Ozon czy wiecie czy ten samoopalacz trzeba zmywa ? bo na opakowaniu nic o tym nie pisze ... jest jedynie informacja 瞠 efekt pojawia si po 2-3 godzinach wol byc pewna
alko1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-10, 17:16   #2365
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Dziewczyny mleczko samoopalaj帷e sun ozon z rossmana w promocji za 4.99 Mo瞠 komus si przyda ta wiadomo嗆 Pozdrawiam!
Stary 2008-05-10, 22:17   #2366
dagirra
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

ja tez mam ten balsam do cia豉 o br您owej karmnacji,a do do twarzy jasny ale zle zrobilam bo ten ciemniejszy lepiej opala ja jestem bardzo zadowolona tylko twarz mam mniej opalona przez wlasna glupote bardzo ladnie pachnie po nim skora i wcale nie smierdzi! jak np sopot brazujacy to jest dopiero smrud ale za***iscie opala
dagirra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-11, 11:31   #2367
Labirynth
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 386

A ja mam pytanie odno郾ie filtr闚, czym r騜ni si te chemiczne od mineralnych? Kt鏎e lepsze ??
Labirynth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-11, 12:11   #2368
sharlottek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 793

dove daje na mojej sk鏎ze pomara鎍zowy efekt i wielkie plamy, zas garnier skora musnieta sloncem jest brazowy, nie 鄉ierdzi, nie ma plam, ale efekt jest idealny.
krem do twarzy dove jest lej帷y, zapycha, nie opala i wysusza sk鏎, nie dziwi si 瞠 jest za darmo ;/ zas balsam z czterech p鏎 roku nie opala wogule, ale bardzo dobrze nawil瘸
jedynie zadowolona calkowicie jestem z samoopalacza w piance z dax cosmetics
sharlottek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-11, 12:14   #2369
Dominicana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 339

Cytat:
Napisane przez sharlottek Poka wiadomo嗆
zas garnier skora musnieta sloncem jest brazowy, nie 鄉ierdzi, nie ma plam, ale efekt jest idealny.
...
jedynie zadowolona calkowicie jestem z samoopalacza w piance z dax cosmetics
A po balsamie garniera normalnie sie opalalas na sloncu ?

Z Daxa ja tez jestem bardzo zadowolona
Dominicana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-11, 12:22   #2370
sharlottek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 793

na s這鎍u nie, na solarium tak, ale u篡wa豉m go jeszcze przed rozpocz璚iem opalania na sztucznym s這鎍u.
By豉m zachwycona, jednak efekt jak m闚i豉m, by dla mnie zbyt s豉by
sharlottek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.