Samoopalacze i kosmetyki br您uj帷e - Strona 82 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-06-13, 14:15   #2431
jaszczurka_2007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 508
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Opalamy si!!!!

Ja mega ogromnie polecam balsam Yves Rocher nawil瘸j帷o-br您uj帷y CUDO!! Uzywalam juz chyba wszystkich balsamow br您uj帷ych,od tych ta雟zych po wysokop馧kowe. Jestem maniaczka jezeli chodzi o kosmetyki i zawsze musze kupic cos nowego! Nie ukrywam ze chodze do solarium i mam juz troche dosc wiec szukam czegos do smarowania co da mi taki efekt jak po solarium i wlasnie trafilam!! Balsam Yves Rocher jest super,nie zostawia absolutnie zadnych smug,przy nakladaniu jakby widac juz troche opalona skore,nie wiem jak to opisac!! A efekt po paru godzinach jak po super wakacjach!! Jeszcze raz bardzo polecam. Ja go teraz kupilam w promocji,zaplacilam jakos po wszystkich znizkach 25 zl,a tak normalnie kosztuje chyba 52 zl ale naprawde warto go kupic
Stary 2008-06-14, 10:47   #2432
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
GG do katarzynka-buziaczek

Cytat:
Napisane przez Reijel Poka wiadomo嗆
Zg這si豉m ten kosmetyk w dniu zakupu P鏦i co posmarowa豉m si nim tylko raz, jeszcze niczym nie podpad, chocia nie podoba mi si film jaki zostawia.

dzi瘯i Dawaj zna jak b璠 ju efektyPzodrawiam
katarzynka-buziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-14, 10:53   #2433
agabil1
nabija na KOPI kopist闚.
okrutnica jaka...

Wiadomo軼i: 37 291
Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez AsikS Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny

Nie chc zak豉da nowego w徠ku dlatego pytam tu. Chcia豉bym kupi jaki krem tonuj帷y do twarzy. Czy mo瞠cie co poleci od siebie?
Czyta豉m KWC, wiem 瞠 Hexxanka poleca Bielend Sunny Skin z mikropigmentami jednak zawiera on w swoim sk豉dzie nieszcz瘰ne Capryle kt鏎e mnie zapychaj.
Inne, kt鏎e ogl康a豉m te zawieraj jakie zapychacze.

Bielenda jest do軼 ciemna Asienko ale pi瘯nie wygl康a na sk鏎ze, mia豉m pr鏏k. Niestety zapycha ju po jednym dniu szkoda 瞠 efekt jest 郵iczny, sk鏎a jest naturalna i taka go豉, nie widac warstwy kosmetyku tylko pi瘯nie opalon buzi

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-14, 11:42   #2434
AsikS
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 269

Cytat:
Napisane przez agabil1 Poka wiadomo嗆
Bielenda jest do軼 ciemna Asienko ale pi瘯nie wygl康a na sk鏎ze, mia豉m pr鏏k. Niestety zapycha ju po jednym dniu szkoda 瞠 efekt jest 郵iczny, sk鏎a jest naturalna i taka go豉, nie widac warstwy kosmetyku tylko pi瘯nie opalon buzi
Tak te my郵a豉m Agu, 瞠 Bielenda mo瞠 zapcha z uwagi na zawarto嗆 capryli w sk豉dzie.
Czekam na pr鏏k Nuxe http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18602 od Contax. Zobacz, mo瞠 mi pos逝篡.
AsikS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-14, 13:25   #2435
Ineso
Matka Smoka

Wiadomo軼i: 11 937

Cytat:
Napisane przez AsikS Poka wiadomo嗆
Tak te my郵a豉m Agu, 瞠 Bielenda mo瞠 zapcha z uwagi na zawarto嗆 capryli w sk豉dzie.
Czekam na pr鏏k Nuxe http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18602 od Contax. Zobacz, mo瞠 mi pos逝篡.
Ja dzi pierwszy raz testuje zakupiony ostatnio krem tonujacy Ziaji Anno d'oro kolor 02. Uzywa豉m tez Bielendy, wi璚 pierwsze por闚nanie: kolor jest ciut jasniejszy (co mi odpowiada,bo Bielenda jest zbyt ciemna dla mnie), krem duzo l瞠jszy i w nak豉daniu i w odczuciu na twarzy, prezentuje sie bardzo naturalnie i jednolicie. Sklonnosci do zapychania raczej nie mam, wiec w tym temacie nie doradze No i minus, o ktorym juz pisano na forum-trzeba bardzo uwazac przy dawkowaniu, bo krem sie wylewa z opakowania.
Ineso jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-18, 20:30   #2436
d磨za
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 315

Dziewczyny, jak zabezpieczacie brwi i w這sy przed samoopalaczem?
Pono nak豉da si na nie krem- pytanie jaki? Chyba co t逝stego, ale czy oboj皻ne co?
I og鏊nie technicznie nie mog sobie tego wyobrazi Po pierwsze w這sy posmarowane kremem nadaj si odrazu do mycia, po drugie czy wtedy nie powstaje tam gdzie by這 posmarowane kremem bia貫 placki? Tzn. czy wtedy odci璚ie mi璠zy w這sami a reszt twarzy nie b璠zie zbyt widoczne- tzn. p馧 biedy z w這sami, ale z brwiami to g逝pio nie wyjdzie?

Pytam bo ostatnio troch mi za鄴販i造 sie w這sy u nasady- fuj
d磨za jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-18, 20:49   #2437
sharlottek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 793

ja nigdy nie omija豉m specjalnie tych miejsc, a krem mysl 瞠 jakikolwiek na brwi, a w這sy poprostu jaka opaska, przecie b璠 okropnie t逝ste potem
sharlottek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-18, 20:58   #2438
d磨za
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 315

No w豉郾ie z brwiami nie mam problemu, ale w這sy u samej nasady zabarwiaj mi si, nawet jak staram si je omija. Mam w這sy w kolorze jasny blond, wi璚 wszelkie za鄴販enia s widoczne. Samoopalacz te jakby zbiera si tam mi璠zy w這sami
d磨za jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-18, 21:04   #2439
sharlottek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 793

hmm.. mo瞠 taka materia這wa opaska?
sharlottek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-21, 11:15   #2440
minuit18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

witam... jestem nowa na tym w徠ku i mam kilka w徠pliwo軼i co do balsam闚 br您uj帷ych...

Przede wszytskim stosowalam juz dwa balsamy. Dove sumer glow i soraye.

I zawsze mam ten sam problem ze nierowno schodza i bajpierw wygladam rzeczywiscie slicznie brazowo a potem... mam na sobie takie brazowe laty

Wiecie jak sobie z tym radzic?

Ponadto.. jesli juz sie opalac tak rzeczywiscie a nie samoopalaczami to jak to zrobic tak, zeby sobie nie zniszczyc skory? Ile czasu? Z jakimi filtrami?

I z dwojga zlego co jest lepsze? slonce czy solarium?

Bardzo prosze o jakies odpowiedzi... Bo juz mam dosc balsamow. Wieczne peelingi, zolta skora, wysuszona skora...
minuit18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-21, 16:58   #2441
minuit18
Raczkowanie

nikt mi nie doradzi....?
Stary 2008-06-22, 18:05   #2442
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Ja Ci minuit18 mog doradzi tylko inny balsam br您uj帷y. R闚nie mia豉m soraye i dove i zawsze ko鎍zy這 si nier闚nym schodzeniem. Teraz u篡wam balsam br您uj帷y oriflame i daje mo瞠 nieco ja郾iejszy odcie od dava ale nie robi zaciek闚 i nie schodzi w plamach, a poza tym ma drobinki, kt鏎e b璠 idealne na lato...cudnie si mieni w s這鎍u.
Aha je瞠li chcesz si szybciej opali na s這鎍u to najlepiej sobie kup olejek przyspieszaj帷y opalanie firmy MARIZA, jest super bardzo szybko b璠ziesz opalona i nie b璠ziesz musia豉 si smarowaI jeszcze jedno, on jest dobry r闚nie na solarium.
Pozdrawiam!
Stary 2008-06-22, 18:11   #2443
~~ALa~~
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 206

ja dodam od siebie, ze warto zrobic peeling przed uzyciem balsamu.
a jesli wybierac miedzy sloncem a solarium, to lepiej slonce+filtry. filtry fotostabilne - zajrzyj do watku o nieaptecznych filtrach na plaze (tam znajdziesz przyklady takich produktow)
Stary 2008-06-22, 19:24   #2444
minuit18
Raczkowanie

Oo ok, dziekuje za pomoc.

A jaki zrobic peeling? Kawowy? Bo ja po prostu uzywalam peelingu do kapieli Joanny...

Postaram sie moze o Oriflame. Moze rzeczywiscie problem lezal w balsamie...

A czy taki przyspieszacz opalania jest dobry dla skory?

Hmmm i jeszcze takie glupie pytanie. jak duzo musialabym sie opalac na sloncu z filtrami spf 40 jakie posiadam zeby byl efekt po prostu "zdrowej" skory? takiej lekko brazowej?

Bardzo dziekuj za rady
Stary 2008-06-22, 19:41   #2445
~~ALa~~
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 206

moze byc peeling kawowy, ale nie musi. peelingu joanny nie znam wiec ciezko mi cos na jego temat powiedziec, chodzi po prostu o to zeby byl skuteczny

przyspieszacze opalania nie szkodza skorze, tutaj mozesz przeczytac wiecej na temat samoopalaczy i przyspieszaczy opalania (w jaki sposob dzialaja) http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_samoopalacze.php

a na ostatnie pytanie nie jestem Ci w stanie odpowiedziec, bo to zalezy od Twojej skory, karnacji, ilosci nakladanego filtra, etc itd
Stary 2008-06-22, 19:45   #2446
minuit18
Raczkowanie

to moze sprobuje kawowy, a, takie pytanie laika - po czym poznac ze jest skuteczny?

No wlasnie ja mam problem z opalaniem

Bo ja sie po prostu nie umiem opalic. Przed 100dniowka chodzilam na solarium (wiem zbrodnia...) i chyba dopiero po 20 seansach zauwazylam jakies efekty... a moje kolezanki po dwoch wizytach piknie wygladaly.

Co do filtra to sie staram go nakladac tak prawie przepisowo. ok 1 - 1,5 ml... na twarz..

A na cialo to tak jak sie nalozy...

Karnacje mam bardzo blada. Jakbym byla wiecznie chora. wlosy jasny braz

Dziekuje Alu za link, wlasnie sie biore za jego przegladanie...
Stary 2008-06-24, 08:33   #2447
zamotasup豉na
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
Bielenda sunny skin

Czy ktos uzywal br您uj帷ego kremu tonuj帷ego z do嗆 ciemn karnacj? Szukam czego w zast瘼stwie fluidu, co nie bedzie mi zapychalo porow i tworzylo zaskornikow...
Przegladalam katalog KWC i czytalam raczej pochlebne opinie...
Czy rzeczywiscie pomaga?
Stary 2008-06-24, 22:26   #2448
Ineso
Matka Smoka

Wiadomo軼i: 11 937
Dot.: Bielenda sunny skin

Bielenda w豉郾ie wiele forumowiczek zapycha...Poszukaj w徠ku Opalamy si - tam znajdziesz sporo o kremach tonujacych.
Ineso jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-26, 19:00   #2449
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez minuit18 Poka wiadomo嗆
Oo ok, dziekuje za pomoc.

A jaki zrobic peeling? Kawowy? Bo ja po prostu uzywalam peelingu do kapieli Joanny...

Postaram sie moze o Oriflame. Moze rzeczywiscie problem lezal w balsamie...

A czy taki przyspieszacz opalania jest dobry dla skory?

Hmmm i jeszcze takie glupie pytanie. jak duzo musialabym sie opalac na sloncu z filtrami spf 40 jakie posiadam zeby byl efekt po prostu "zdrowej" skory? takiej lekko brazowej?

Bardzo dziekuj za rady
Piling kawowy robi si ze zwyk貫j kawy nie rozpuszczalnej, ja najcz窷ciej kupuj w tym celu najta雟z kaw, wsypuj dwie czubate 造磬i do kubeczka, czasami dodaj cynamonu, bo podobno zwalcza cellulit
nom i zalewam wrz徠kiem tylko tyle, by by這 jak masa.Nast瘼nie dodaje oliwki tudzie 瞠lu pod prysznic i masuj cia趾o. Sk鏎a po tym zabiegu jest bardzo aksamitna
Pozdrawiam
Stary 2008-06-29, 21:22   #2450
ilonku
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

Cytat:
Napisane przez minuit18 Poka wiadomo嗆
to moze sprobuje kawowy, a, takie pytanie laika - po czym poznac ze jest skuteczny?

No wlasnie ja mam problem z opalaniem

Bo ja sie po prostu nie umiem opalic. Przed 100dniowka chodzilam na solarium (wiem zbrodnia...) i chyba dopiero po 20 seansach zauwazylam jakies efekty... a moje kolezanki po dwoch wizytach piknie wygladaly.

Co do filtra to sie staram go nakladac tak prawie przepisowo. ok 1 - 1,5 ml... na twarz..

A na cialo to tak jak sie nalozy...

Karnacje mam bardzo blada. Jakbym byla wiecznie chora. wlosy jasny braz

Dziekuje Alu za link, wlasnie sie biore za jego przegladanie...

Tez jestem blada jak m彗a i nie mog sie opali ale spos鏏 na to to w豉snie samoopalcz uzywam r騜nych, ale zasada zawsze jest ta sama najpierw peeling pozniej nawilzanie, na drugi dzie balsam brazujacy (oczywiscie miejsca takie jak stopy kolana itp, gdzie moze byc ciemniejszy kolor smaruje zawsze predzej tez balsamem) i wtedy wcieram balsam brazujacy, na drugi dzien znowu delikatny peeling (ja wlasciwie uzywam takiej gabki "syrena" na cellulit delikatnie sie nia masuje co przy okzaji robi za peeling ) i nawilzacz i tak wkolo. Wsumei codzien wychodzi ze robie peeling no i czesto sie nawilzam nawet dwa razy dziennie. Wtedy moze samoopalacz nei daje super mocneo koloru (bo jest zawsze troche scierany przez peeling), ale nie schodzi tylko kolor caly czas "trwa" )
ilonku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-29, 21:38   #2451
minuit18
Raczkowanie

to straasznie duzo czasu zajmuje

Katarzynko i Alu Zrobilam ten peeling kawowy, fajna sprawa, tylko moja kabina prysznicowa sie taka hmm.. innego koloru zrobila

W豉郾ie moja sk鏎a si kompletnie nie mo瞠 opali. nawet bez filtr闚, z przyspieszaczem opalania mam zero kolorku na sobie

Mimo wszytsko r闚ne na這瞠nie balsamu br您uj帷ego jest bardzo trudne. c騜 ale b璠 pr鏏owa.

Ilonku a jakiego samoopalacza u篡wasz?

Dziekuj za rady przydaj si!
Stary 2008-06-30, 13:43   #2452
miss Serena
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

ja ze swojej strony polecam:
samoopalacz L'Oreal Sublime Bronze i balsam Eveline Holiday look. Samoopalacz stosuje 2x w tygodniu, natomiast balsamem "podtrzymuje" opalenizne smaruj帷 codziennie. Efekt-pi瘯ny br您 bez zaciek闚 czy cho熲y cienia pomara鎍zy. Najgorzej u mnie spisywa si Garnier Sk鏎a mu郾i皻a s這鎍em, by okropnie 鄴速y. Nivea zmywa si po kazdym prysznicu by豉m bia豉. Dove zbyt d逝go si wch豉nia i nie by w og鏊e wydajny...
miss Serena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-30, 14:04   #2453
ilonku
Raczkowanie

U篡wam r騜nych, ale najlepszy chyba jest loreal nutri bronze, dove tez jest ok, wsumei po rzadnym nie mam zaciekow mnie najbardziej denerwuje to, ze trzeba troszke wiecej sie smarowac zeby byl kolor bo po jednym razie wydaje mi sie ze nic nie widac, dlatego kupuje te do cienej karnacji Sun ozon tez jest ok ale to saoopalacz wiec moe byc dla troszke bardzie wprawionych smaruj cialo kolistymi ruchami, ja juz teraz robie tak nawet na szybkiego i jest ok zadnych smug, to tylko kwestia wprawy. No a czasu to troche zajmuje bo umycie, nawilzanie czy wsmarowanie balsamu brazujacego zajmuje mi ok pol godzinki ale czego sie nie robi zeby nei byc bladym
Stary 2008-07-10, 16:43   #2454
miss Serena
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

na wakacje zabieram ze sob Dove z drobinkami (daje troszk mocniejszy look ni moja Evelinka czy Dax Perfecta Bronze) . Niestety, trzeba wzia tak瞠 peelingi, r瘯awice itd wiec kosmetykow i upi瘯szaczy wysz豉 ca豉 torba
miss Serena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-10, 22:32   #2455
Kerka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 491

Hej dziecwzyny mam pytanko , zamierzam sobie kupic krem DARK'N DAZED z siemieniem konopi na allegro. Jest to krem przeznaczony g堯wnie do solarium , i ma na celu przyspieszenie i pog喚bienie opalenizny I tu rodzi sie moje pytanie: czy mge go stosowac rowniez w czasie opalania na s這neczku? aby zapobiec poprzeniu mog豉bym najpierw uzyc jakiegos niskiego filtru
Kerka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-10, 23:45   #2456
Reijel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 369

A ja mog ju napisa co nieco o br您uj帷ym Lirene:

Kolor jest naprawd 豉dny, taki z這ty br您, 瘸dna 鄴單 a'la Garnier. Trzyma si dobrze, nie brudzi ubra, fajnie pachnie - kaw z cukrem Nie narobi plam, 豉dnie si zmywa.

Lecz niestety, ma jedn powa積 wad - konsystencja jest dla mnie koszmarna... Zdecydowanie za g瘰ta, zbyt t瘼a, trzeba sp璠zi troch czasu na wsmarowywaniu go w sk鏎... Cz瘰to nie mam na to ochoty Jak sko鎍z opakowanie dam recenzj na KWC.
Reijel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-11, 09:15   #2457
ilonku
Raczkowanie

Dziewczyny ja ostatnio przeczytalam (chyb w cosmo albo urozie) ze samoopalczacze powoduja powstawanie wolnych rodnikow, chodzi tu glownie o obecnosc DHA w saoopalaczach a ja wlasnie smarowalam sie nimi zeby nei wychodzic na slonce i jakos zlagodzic ten proces starzenia sie skory :/
Stary 2008-07-21, 11:54   #2458
ningio
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 177
SVR Sunny Skin

Czy kt鏎a z was testowa豉, na KWC jest tylko jedna opinia, a 瘸l by這by mi wyrzuci tyle pieni璠zy je郵i nie warto.\
Tu link do KWC
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24890

Zale篡 mi na 豉dnym kolorze opalenizny, najlepiej 瞠by nie by a taki delikatny
ningio jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-21, 12:49   #2459
olcia 810
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 635
Dot.: SVR Sunny Skin

Tez jestem ciekawa, ale chyba jaka nowo嗆? Bo pracuje w hurtowni lek闚 i jeszcze u siebie nie widzia豉m
Ale cena nie zachwyca..
olcia 810 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-22, 12:27   #2460
Hexxana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 057
Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR Sunny Skin

Mialam wersje dla jasnej skory i .....czy ja wiem.
Jest to tegoroczna nowosc

Lubie dermokosmetyki SVR jednak w tym przypadku slabo sie spisal,efekt brazowienia subtelny,nawilzenie w normie.
Za te cene i marke oczekiwalam czegos wiecej.

Tagi
balsam br您ujacy, balsamy br您uj帷e, dove summer glow, opalenizna, samoopalacz, samoopalacze

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.